Prokuratūra: „Duomenų, kurie leistų įrodyti, kad Rūta Vanagaitė veikė tiesiogine tyčia, nėra“

Tiesos.lt redakcija   2017 m. lapkričio 10 d. 17:39

35     

    

Prokuratūra: „Duomenų, kurie leistų įrodyti, kad Rūta Vanagaitė veikė tiesiogine tyčia, nėra“

Be komentarų

Šaltinis: prokuraturos.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

chenlixiang       2018-07-17 9:35
yangpeng       2018-05-3 13:06
wanglili       2018-03-15 4:58
wanglili       2018-01-19 9:28
wanglili       2017-11-20 5:40
xiaojun       2017-11-13 4:02
Al.       2017-11-13 1:16

Latifundininkai sustiprino smulkių privatininkų kontrolę. Panašu, kad ketina juos likviduoti ,,kaip klasę”. Veryga dirba teisingą darbą, bet bijau, kad jis paimtas tik priedangai.

Raigerdas        2017-11-12 21:44

Visuomenės Informavimo Įstatymas: 19 straipsnis. Neskelbtina informacija
1. Visuomenės informavimo priemonėse draudžiama skelbti informaciją, kurioje:
1) raginama prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką;
2) skatinama kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę;
3) kurstomas karas ar neapykanta, tyčiojimasis, niekinimas, kurstoma diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl lyties, seksualinės orientacijos, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėtis, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų;
Tai, jeigu prokuratūra ėmė jos viešai pareikštus vertinimus ir apibendrino, tai ten yra ir tokių, kur išsakoma nuomonė, kad Putinas okupuotų Lietuvą. Ar tai nėra 19 straipsnio 1-as ir 2-as punktai? Toliau imame 3-ią punktą: ar tai nėra lietuvių tautos pasipriešinimo okupantams niekinimas? Paimkime tą pačia Lietuvos padėtį. Jos politika buvo neutrali. Dalis Lietuvos buvo okupuota Lenkijos, vėliau okupuota buvo Sovietų Imperijos, vėliau okupuota Vokietijos, o po to antrą kartą vėl tos pačios TSRS. Tai, kiek gi metų buvo kariaujama Lietuvos teritorijoje? Ir tai vyko jau po to, kai baigėsi 2-as Pasaulinis karas. Ir pasipriešinimas okupantams vyko visus tuos 45 metus. JAV nepripažino Lietuvos okupacijos ir ta kova vyko ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Ir baigėsi tik 1990 metais. R. Vangaitė paskleidė dezinformaciją ne tik apie Vanagą, bet stengėsi sumenkinti ir suniekinti visą lietuvių tautos kovą su okupantais, nes jos teiginiuose yra išvada, kad tai niekur neatvedė ir Lietuvą reikia vėl okupuoti. Tie, kurie stojo į ginkluotą kovą, žinojo, kad žus, nes jėgos buvo nelygios, bet jie tikėjosi, kad pasaulis neliks kurčias ir pradės spręsti Lietuvos okupavimo klausimą. Deja, pasaulis liko kurčias. Ir jie žuvo didvyrių mirtimi, atiduodami savo gyvybes už Lietuvos laisvę, tame tarpe ir už tos pačios R.Vanagaitės laisvę. Pribloškiantis nedėkingumas.

Raigerdas        2017-11-12 20:57

Na, žinote, čia yra bukaprotiškumo viršūnė. Čia šitie manipuliatoriai iš prokuratūros labai tiktų dirbti KGB dezinformacijos skyriui. Todėl kyla klausimas: kas dedasi šitoje prokuratūroje ir kam ten kilo idėja prokuratūrą paversti tokia įstatymų ne vykdymo, o įstatymų traktavimo ir manipuliavimo jais kontora? Visa ta tragiška istorija su Deimante Kedyte, dabar atvirkščias variantas su R. Vanagaite, daugybė neatskleistų žmogžudysčių rodo, kad ten dedasi kažkokia tai velniava. Prokuratūra pasiklydo tarp trijų medžių. Dabar pažiūrėkime, kaip prokuratūra kabina visai visuomenei makaronus, tarp kitko, daro tai tyčia.Matomai jie mano, kad jų ketinimai yra dori, nors apie dorą, galimai, jie neišmano nei bū, nei mū. Dabar pažiūrime į tuos užkabintus makaronus dėl tos tiesioginės tyčios ir dar kada pateisinti tų makaronų užkabinimo tikslą jie pripaišo EŽTT sprendimą, kuris iš viso netinka šioje situacijoje. Tyčios formos – tiesioginė ir netiesioginė tyčia.
Tiesioginė tyčia – darydamas veiką, asmuo suvokė pavojingą baudžiamosios veikos pobūdį ir norėjo taip veikti; jį darydamas asmuo suvokė pavojingą baudžiamosios veikos pobūdį, numatė, kad dėl jo veikimo ar neveikimo gali atsirasti padariniai (pagal atitinkamas baudžiamosios teisės normas sudarantys baudžiamosios veikos sudėtį), ir jų norėjo.
Netiesioginė tyčia – darydamas veiką, asmuo suvokė pavojingą baudžiamosios veikos pobūdį, numatė, kad dėl jo veikimo ar neveikimo gali atsirasti padariniai (pagal atitinkamas teisės normas sudarantys baudžiamosios veikos sudėtį), ir nors jų nenorėjo, bet sąmoningai leido jiems atsirasti.
Neatsargumas kaip kaltės forma turi 2 porūšius – nusikalstamas pasitikėjimas ir nusikalstamas nerūpestingumas.
Nusikalstamas pasitikėjimas: veiką padaręs asmuo numatė, kad dėl jo veikimo ar neveikimo gali atsirasti padariniai (pagal atitinkamas teisės normas sudarantys baudžiamosios veikos sudėtį), tačiau lengvabūdiškai tikėjosi jų išvengti.
Nusikalstamas nerūpestingumas: veiką padaręs asmuo nenumatė, kad dėl jo veikimo ar neveikimo gali atsirasti padariniai (pagal atitinkamas teisės normas sudarantys baudžiamosios veikos sudėtį), nors pagal veikos aplinkybes ir savo asmenines savybes galėjo ir turėjo tai numatyti.
Asmuo pagal Lietuvos teisę gali būti baudžiamas už nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo padarymą dėl neatsargumo tik Baudžiamojo kodekso specialiojoje dalyje atskirai numatytais atvejais.
Manipuliatoriai iš prokuratūros, kaip ir buvo KGB laikais, gudriai pakeičia tai, ką padarė R.Vangaitė, į nekaltus “melagingus prasimanymus” apie Vanagą. O iš tikrųjų R. Vanagaitė apkaltino Vanagą išdavyste KGB - istams ir tarnyba tai pačiai KGB. Maža to, jis dar buvo apkaltintas dar ir kaip psichiškai nesveiką žmogų, kuriam yra būdingas suicidas. Po tokių “charakteristikų” išeina taip, kad tas Sovietinis teismas priėmė teisingą sprendimą. Tik įdomu, kaip skamba tas teismo sprendimas ir už ką jam buvo paskirta mirties bausmė sušaudant, jeigu jis dirbo KGB labui. Dabar pažiūrime ką sako VI įstatymas: 7. Asmens kritika - asmens ar jo veiklos nagrinėjimas ir vertinimas neįžeidžiant asmens garbės ir orumo, nepažeidžiant jo privataus gyvenimo, nesumenkinant dalykinės reputacijos. 13. Dezinformacija - tyčia viešai paskleista melaginga informacija. Dabar pažiūrime, kas yra nuomonė:“34. Nuomonė - visuomenės informavimo priemonėse skelbiamas požiūris, nusimanymas, nuovoka, supratimas, mintys arba komentarai apie bendro pobūdžio idėjas, faktų ir duomenų, reiškinių ar įvykių vertinimai, išvados ar pastabos apie žinias, susijusias su tikrais įvykiais. Nuomonė gali remtis faktais, pagrįstais argumentais ir paprastai ji yra subjektyvi, todėl jai netaikomi tiesos ir tikslumo kriterijai, tačiau ji turi būti reiškiama sąžiningai ir etiškai, sąmoningai nenuslepiant ir neiškreipiant faktų ir duomenų”. 19 straipsnis. Neskelbtina informacija. 1) raginama prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką;2. Draudžiama platinti dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą”.

Pikcui       2017-11-12 11:01

Citatos yra citatos ir ne taip svarbu kieno. Atmetus tam tikras liberastines apraiškas, socialinė kritika cituojamuose tekstuose yra taikli. Dėl Katalikų bažnyčios ir pataikavimo- deja, lietuviškoji Katalikų bažnyčios hierarchija yra tipiškai konformistinė, nuolankiai tarnaujanti liberastiniam Romos vyskupo Bergoli brėžiamam kursui, tuo pačiu pataikaujanti Lietuvą valdančiam režimui. Mūsų hierarchai labiau domisi režimo numetama finansine parama ir paslaugiai “nemato” antikrikšcioniško politinio kurso grimasų. Lietuvos katalikų bažnyčia nevertina ir negina savo narių, gyvai liudijančių savo gyvenimu Tikėjimo išpažinimą pagal Viešpaties Žodį. Hierarcbams svetimas A. Svarinsko, N. Sadūnaitės pasiryžimas skelbti Tiesą nesidairant į kainą kurią tenka sumokėti.
Ar reikia tylėti, nematyti to kas akivaizdu?
Valstiečių “puolimas”?
O už ką juos glostyti ir girti? Už valdžion atsivestą “antrą kubyyylių” skvernelį?
Ar už tai, kad stumiant šikalienės barnavernetus niekas nebalsavo prieš?
Kuo naisių kolchozninkai geresni už lig šiol valdžiusius išgamas ir menkystas?

Pikc       2017-11-12 0:45

Pastebėtina, kad “Jzp” pateiktose citatose (?) sukergta socialinė kritika su liberastiniu požiūriu (priekaištaujama dėl “pataikavimo” Katalikų bažnyčiai, piktinamasi sprendimais dėl embrionų ir šeimos) - ir viskas nukreipta BŪTENT į LVŽS (o ne į VISAS valdžias). Jau nekalbu apie tai, kad tas tekstas nė velnio nesisieja su straipsnio tema.
P.S. Jei kas būtų dar vakar pasakęs, kad visiškai pritarsiu “Dzeikas” komentarui… smile

Dzeikas       2017-11-11 10:57

Pakomentuosiu nutarima is sveiko proto poziciju.Nes turiu supratima tik apie teises pagrindus ir principus:
Taigi, tycia ar netycia Vanagaite apsmeize partizanu vada Ramanauska-Vanaga mes irodyti negalime jeigu asmuo apsmeizes pats neprisipazista.Tas tiesa.
Taciau kaltinimas madam Vanagaitei ne uz “tycia ar netycia”, o uz melagingu(netikru), kompromituojanciu asmeni ziniu sklaida. Jeigu tycia platinai , tai sunkinanti aplinkybe ir atatinkamai griztesne bausme , bet cia jau teisejo poziriu. O NETYCIA - tada nusikaltimas BE sunkinanciu apliunkybiu, bet visvien NUSIKALTIMAS uz kuri prokuratura PRIVALO kelti byla. Jeigu ji to nedaro, tai asmenys VADOVAUJA(n)(ne pavaduotuojai ar sekretoriai(nepadejo medziagos ant stalo) Lietuvos prokuraturai turi atsakyti pagal istatyma.
Na bet jeigu leidziame shikti mums ant galvos , tai jie ir tingi iki tarnybinio tualeto nuzingsniuoti.

Juozapas---Jurgiui       2017-11-11 10:46

Tamsta keli vieną esminių klausimų. Sudėtinga paprastai ir trumpai atsakyti- KAIP.
Taip - revoliucijos a la maištai su riaušėm ir “liaudies tarybom” būtų Lietuvos pabaiga greituoju būdu.
Vienok evoliucojomis stepas po stepo taip pat netikiu. Evoliucija tinka kuomet yra sukurti bėgiai, kai yra sukonstruotas karkasas, kai yra pamatai. Evoliucija mėšle ir srutose iki kaklo- nebent tik į visišką šūdą.
Nesant stipraus pozityvo būtinosios kritinės mąsės, evoliucija ne-ga-li-ma.
Nereikia turėti jokių iliuzijų jok gal yra kokia išimtis. Iliuzijos mūsų atveju yra visuomenės, tautos mirties garantija.
Jokių teisingų ir gerų dėdžių/tetų pririnkimas valdžion nieko neduos. Visų pirma, Sistema yra taip sustyguota, kad valdžion nepatektų pavojingai didesnis kiekis tokių žmonių. Antra, Sistema turi gerus įgūdžius suskaldyti vidun patekusius svetimkūnius,aversti juos “naujais drakonais”.
Šaukštu medaus statinės deguto nepaversi valgomu gėriu.
Valdžia dirba gerai, kai yra priverčiama tai daryti, kai neveiklumas, klaidos ar tyčinės veikos kainuoja brangiai.
Taigi, reikia fokusuotis į visuomenės solidarizavimosi problematiką, kurti instrumentus, kurti pilieyinių pergalių precedentus- ugdyti refleksus. Veiksmas> sėkmė>cukraus gabaliukas. Pavlovo klasika.
Iš esmės, grubiai tariant, reikia tiesiog dabartinius sisteminius baimės instrumentus atsukti prieš pačią sistemą.
Kaip dabar veikia režimas? Pamato pavojų ir paleidžia nuo lenčiūgo tiapkinus. Tie užpuola, sukelia isteriją ir pasėja baimę. Ir tai veikia- visuomenė susigūžia, niekas nenori pakliūti į taikiklio laukelį.
Lygiai taip galima pjauti valdžiasnukius.
Bet gal kiek nukrypome į detales.
Visų pirma, reikia burtis tiems kurie nori pokyčių, kurie nenori bėgti emigruodami, kurie turi ambicijų atsiimti kas mums priklauso. Norit susibrti, reikia tiksliai suformuluoti vardan ko. O tuomet rasti išminties vieni kitiems pasakyti jog bendraminčiai gali būti skirtingų pažiūrų ir pasirįžti elgtis pragmatiškai racionaliai- kartu perlaužti situaciją gerop, o po to galima ir fragmentuotis pagal požiūrius kaip vykdyti pertvarkas.
Ką daryčiau dabar? Imčiausi atsikovoti informacinį lauką. Pirmiausiai nušalinti sistemos rotveilerius ir šakalus- tiapkinus, muiliūtes, monikutes. T.y. eleminuoti sistemos greitojo “reagavimo pajėgas”- baimės/paklusnumo skleidimo įrankius. Ir paraleliai kurti analogiškas pajėgas, pasakysiu ciniškai tiesiai šviesiai- režimo užpjudymui.
Skleisti priešo gretose baimę.
Kai visuomenė pamatys režimo akyse baimę, kai visuomenė pajus malonumą suleisti dantis į valdžios kūno mėsą- uch, tuomet tegul ta klika lai mokosi poteriaut.
Bet bet kuriuo atveju, visuomenės pabudinimas yra tik viena reikalo dalis.
Be Tikslo kurti, be labai aiškaus Tikslo KOKIA turi būti ta Mūsų Lietuva, visuomenės aktyvumas be išminties būtų tik švonderistinis gaivalas.

o Lenkijoj       2017-11-11 9:37

tuo klausimu užsiėmė Saugumas. Išsiuntė iš šalies kaip Svetimos šalies ĮTAKOS AGENTUS, t.y. išsiuntė pas jų Beneficiarus.

Jurgis - atsakymui       2017-11-11 2:21

įsitrauksiu ir aš - kažkaip pasidarė įdomu, kaip pagal paties supratimą galima tą ydingą grandinę nutraukti?
Juk jei revoliucijos nesiūlai - paprastai po revoliucijų išgamas keičia išgamų išgamos, tai evoliucija gali būti ir ne tokia ryški, kad pasimatytų?
Dėl liet. “B” klono - prisimeni, tą isteriką, kurią sukėlė Matuko mirtis?
Man akivaizdu, kad toji isterika - paskesni atvejai tik patvirtina - jau tikrų tikriausias “leftistinės pilietinės visuomenės” klonas ir šis faktorius menkai įgudusiems Seimo naujokams buvo kaip šešiolikinių bataljonui “pirmasis” išbandymas kryžmine ugnimi tikro mūšio sąlygomis.
Manau, jie iki šiol nuo to “apglūšinimo” neatsigavo - dėl to taip lengvai ir prigaunami.
Tik abejoju, kad viskas baigsis taip, kaip jiems norisi.
Nes yra apvaizda ir… tikrai nekaltos aukos - kaip toji moteris, kuri nusižudė, dėl to, kad policija pasielgė, kaip pats rašai, “gestapiškai”, - tą konvejerį sustabdė.
Duok Dieve, kad būčiau teisus.
Bet man tai rūpi vis dėlto toji evoliucija: kaip iš inercijos visur įžiūrėti blogį nepražiopsoti tų, kurie gali situaciją keisti nors, sakykim, metaforiškai “centimetru”, o jei pagelbėtume, - gal ir dviem?

atsakymas klausimui       2017-11-11 0:43

Todėl kad dabartinė valdžia yra absoliučiai ta/tokia pati sisteminė nužmoginančio kriminalinio režimo dalis.
Dabartinė valdžiukė daro ką? Dvigubina, trigubina, keturgubina baudas, stiprina baudžiamasias priemones ir represinio aparato galias, įvedinėjamos naujos totalios kontrolės priemonės.
Ši valdžiukê kaip ir prieštai buvę, daug laiko skiria plepalams , “rūpesčio” brangiaislietuvosžmonėmis imitavimui bei patriotystěs simuliakrams,(“tautinį kostiumą kiekvienam vaikui!”) ir tuo pačiu priiminėja tokius monstriškus gestapinius “įstatymus” tipo barnevernet klonas.
Tai kuo skverneliniai skiriasi nuo kubylinių ar kirkilinių?
Niekuo. Tpkie pat išgamos.

Jzp-ui       2017-11-11 0:04

Daugelis vertinimų būtų priimtinami, bet kodėl jie siejami su “šia valdžia”, kuriai dar tik metai?...

Jzp       2017-11-11 0:02

Sunku būtų prieštarauti:
.Mūsų visuomenė įbauginta, o bauginimo ir gėdinimo bus vis daugiau.
Ar tai užprogramuota kalbant apie skurdą, o gal tai sovietmečio trauma, kai žmonės bijojo viešai kalbėti ir nukentėti?
– Lengviausia manipuliuoti įbaugintais žmonėmis.
Labai nesunku juos pravardžiuoti, gėdinti, kaltinti, bausti.
Nemažai uolių komjaunuolių, dabar esančių valdžioje, yra atsinešę bauginimo ir gėdinimo kultūrą iš sovietmečio. Tačiau skurdas ir vargas, besitęsiantis kartų kartas, taip pat užprogramuoja žmones bijoti, paversti savo įniršį ir skausmą įvairiomis neapykantos formomis ir fobijomis.
Žurnalistai, dažnai iš žmonių gauna priekaištų, kad žmones gąsdinami nuolat rašant apie Rusijos grėsmę.
Ar iš tikro per daug Lietuvoje Rusijos baimės, kalbėjimo apie tai, ką pasakė Vladimiras Putinas ir ar drįs mus pulti?
Taip, Rusijos grėsmė reali ir apie ją daug kalbama.
Tačiau manyti, kad kiekvienas neatsargiai ištartas žodis, valstybės kritika ar protesto veiksmas – tai koziris Rusijos propagandai, tiesiog kvaila.
Bauginant Rusija, slopinamas kritiškas mąstymas ir kuriama paklusnių, susvetimėjusių, nerimo kupinų ir labai pažeidžiamų žmonių masė – t.y. būtent tokia kokia ir yra Putino gaujų valdomoje Rusijoje.
Garsiai klykiant “rusai puola!” Lietuvoje kuriama lietuviškai kalbanti totalitarinė post sovietija.
Valdžiai visai nerūpi piliečiai,rūpestis jais yra tik parodomasis, kad paisoma tik Katalikų bažnyčios, (analogiškai Rusijoje - valdžiai tarnaujančio stačiatikių cerkvės patriarchato) ir stambaus kapitalo interesų“ ir tai lemia emigraciją.
Kodėl? –
Matyt, kai buvo priimtas naujasis Darbo (vergovinis- baudžiavinis) kodeksas ir tuo pačiu nenuilstamai ilgai “vertybiškai” diskutuojama apie amžiną embrionų šaldymą.
Gal geriau pats Seimas užsišaldytų kokiam šimtui metų?
Be abejo, tiesioginio ryšio tarp keliaklupsčiavimo Katalikų bažnyčiai bei stambiojo kapitalo interesams ir emigracijos nėra.
Tačiau neabejotina, kad kai kurie žmonės, pastebintys, kad pas mus labiausiai paisoma tik galingųjų visuomenės „žaidėjų“ interesų, ypač priimant įstatymus, nebemato savo ateities Lietuvoje. Lietuviškos ar amerikietiškos svajonės išsipildymo ieškoma kitur, nors ir ne visada sėkmingai.”

 

Jzp       2017-11-10 23:45

Ir dar:
.2009 m. prie Seimo vyko riaušėmis virtęs protestas.
Kartais protestuoja mokytojai, pensininkai, tačiau kitos visuomenės grupės tyli.
Štai dėstytojai verkia dėl mažų atlyginimų, tačiau viešumoje praktiškai tyli, esą neprotestuoja dėl per didelės kultūros.
Gal Lietuvos gyventojams reikia pradėti patiems daugiau reikalauti?
– Sunku protestuoti visuomenėje, kuri remiasi baime, bauginimu ir gėdinimu.
Bijoma prarasti tuos varganus dalykus, kuriuos turime, ar tai būtų menkai apmokamas darbas, ar lengvata šildymui, ar pensija.
Už tai, kad protestuoji, labai lengvai gali būti nubaustas.
Tereikia prisiminti 2009 m. prie Seimo vykusias riaušes.
Visi jose dalyvavę be išimties buvo apšaukti chuliganais ir nusikaltėliais.
Įstatymai, įtvirtinantys vis naujus draudimus, rodo, kad bauginimo ir gėdinimo bus daugiau.
Todėl tokioje visuomenėje daug lengviau protestuoti savidestruktyviais būdais –
žudantis, geriant, smurtaujant et cet.
Nemaža dalis žmonių iš viso užsidaro privačioje artimųjų ir draugų arba saugioje socialinių tinklų aplinkoje ir stengiasi nematyti, kas vyksta viešajame gyvenime, nes antraip nieko kito nebeliktų –
tik žudytis arba emigruoti.
Žinoma, viešieji “ekspertai” galėtų sakyti, kad sutirštinamos spalvos, bet atlikti tyrimai su socialinės atskirties riziką patiriančiais asmenimis leidžia tvirtinti jog padėtis yra grėsmingai rimta.”

Jzp       2017-11-10 23:35

Pratęskime:
.
Greitai Lietuvos visuomenė bus panaši į du rajonus
– Kirtimų taborą ir prestižinį Laurų kvartalą Vilniuje.
Tik kažin ar ilgai Laurų kvartale gyvenantieji galės tvoromis užsibarikaduoti nuo likusiųjų visuomenės narių, kuriuos galima vadinti „beklasiais“.
Poliarizuota dualistinė visuomenė nieko gero nežada, tik didesnį nusikalstamumą, nesaugumą, nusivylimą, socialines įtampas, baimę, netgi socialinius neramumus.
Ši visuomenė yra labai ekonomiškai brangi, nes turi remti ištisą beklasių armiją.
Jau senokai mokslininkai kalba ir apie dar vieną – prekariato – klasę, kuri yra praradusi bet kokį socialinį ir ekonominį saugumą.
Tai „dirbantys vargšai“.
Tokių mūsų šalyje tikrai nemažai.
Nežinia, ar politinis ir ekonominis Lietuvos elitas tai suvokia.
Jei suvoktų, nedrįstų elgtis taip, kaip elgiasi dabar.
Kartais atrodo, kad jiems socialinės atskirties sąvoka tėra tik burtažodis, naudojamas dirbantiems vargšams užmigdyti.”

Jzp       2017-11-10 23:30

Tai ką dirba prokurrastai, yra tik išdava bendros sistemos /“santvarkos”. Visa tai gerai apibūdina citata:
.
“...Atrodo, viena didžiausių problemų yra tai, kad valstybė ir jai atstovaujantieji mums nuolat sako:
-tu esi nesvarbus, tu mums nerūpi, tu esi lengvai pakeičiamas, tu esi nusikaltėlis, nesugebantis savarankiškai spręsti, mes tave nudėvėsime ir lengvai išmesime.
Tu esi pigi kiniška prekė.
Kad šis požiūris yra persmelkęs daugelį valstybės lygmenų, dar labiau išryškėjo šio Seimo kadencijos metu.
Valstybė nusprendė, kad daugybė socialinių grupių, tarp jų mokytojai, gydytojai, dėstytojai ir kt., –
problema, į kurios sprendimą neverta investuoti.
Tai labai ciniškas lietuviško politinio ir ekonominio elito požiūris į savo piliečius.
Dauguma Seime ir vyriausybėje svarstomų „reformų“ rodo, kad esantys valdžioje yra tikri sadistai:
sadistiškai mėgaujamasi kenčiančiųjų ir vargstančiųjų skausmu, mėnesiais diskutuojama apie embrionus ir dvasingumą, „stiprinamos“ šeimos, ginčijamasi dėl alkoholio draudimų,
bet nesiimama spręsti realių problemų, susijusių su mokesčių, švietimo, sveikatos apsaugos sistemos reformomis. Žiūrint į tai, kas vyksta, lieka tik atsidusti:
mus valdo ciniškos davatkos ir beširdžiai sadistai.”

tam nejuodinkime tarybinės tikrovės        2017-11-10 22:47

Tai turėjo būti alaus pučas, nes rusai Venckienei Hitlerio kaukolę perdavė. Kaukolė Venckienę instruktavo. Prokurorai tai nustatė. smile

Už saugią Lietuvą! Aha...       2017-11-10 21:52

O jie visi, garsiai drebindami orą, susimąsto, kad va toks spjūvis visuomenei į veidą gali lemti savižudžių skaičiaus padidėjimą? Koks nors žmogelis “ant ribos” ims ir neišlaikys. Ir vėl paskui bus visur tiražuojamos visokių pagalbos linijų telefonų numerių “paklodės”, baubiama ir aimanuojama, imituojama pasekmių likvidavimo veikla. Viešųjų ryšių veikėjai, visokie katkai, patenkinti trins rankas ir, kolegos L.Ulevičiaus pavyzdžiu, “trolins” kokį Seimo nerį dėl kokios nors savižudybių prevencijos viešųjų ryšių kampanijos finansavimo.

susilauksime       2017-11-10 21:26

Kilus karui atsiras koks “pažangus” veikėjas ir net “patriotas”, kuris apskųs kariuomenės panaudojimo galimybę. Ir prokuratūra tenkins tą ieškinį, kreipsis į teismą, o ten visos instancijos uždraus kariuomenei pajudėti iš nuolatinės dislokacijos vietų. Vos ne kaip 1940-aisiais ir dar “vsio zakonno”.

cha cha cha - kreivu veidrodziu karalystei       2017-11-10 21:17

arba kitaip sakant - visokio esa teisesaugos institucijos prieina liepto gala - bedeliodamos atitinkamai Garliavos bylas, nes vos tik jie priima Garliavos byloms specialiai pritaikyta sprendima - tuoj atsiranda analogiskas atvejis , kuriame jau teismai ir prokuraturos priima visai kitus nuosprendzius ir visai kitaip formuluoja kaltinimus. Ka tai rodo. Ogi patvirtina, kad Garliavos bylos - klastojamos

cha cha cha - kreivu veidrodziu karalystei       2017-11-10 21:13

Duomenu, kad Laimute Blzonelyte irgi veike tycia, siekdama pakenkta stankei , irgi nebuvo. Irgi nebuvo tycos. Taciau ji nubausta ir nuteista. Ir su kokiu IQ ten prokuraturoje dirba smile

nejuodinkime tarybinės tikrovės       2017-11-10 20:34

Na, bet yra ir pragiedrulių:
prokuratūrininkai jau nustatė, jog N. Venckienė sukūrė nusikaltamą grupuotę ir rengė pučą siekiant užgrobti valdžią valstybinio perversmo greituoju būdu

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2017-11-10 20:30

“Prokuratūra: „Duomenų, kurie leistų įrodyti, kad Rūta Vanagaitė veikė tiesiogine tyčia, nėra“”.
Tai pasvarstykime. Eina sau gatve R.Vanagaitė, užkliūva už akmens ir netyčia atsiranda Lietuva į rytus TV studijoje ir iš anksto pasiruošus, paskaičius KGB bylas dėsto medžiagą, tiksliau jos ištraukas, kurios neatspindi esmės ir dar yra MELAGINGOS.
Tai ar čia nėra netyčia? Greičiau prokuroras D.Čaplikas yra VISIŠKAS IDIOTAS, o gal jam vanagaitė sėklides išplėšė, kad taip idiotiškai kalba? Tik kankinamas žmogus taip gali kalbėti, kaip D.Čaplikas. Kas tave kankina D.Čaplikai? Gal tik sąžinė?

kūrikas       2017-11-10 20:29

prokurorai pasitarė su dvasiomis
dvasios valdo
vaiduolių šalyje helovinas vyksta 365 d. per metus

Jurgis       2017-11-10 20:25

Įdomiausia, kad jie tvirtina, jog savo išvadą, kad “nėra duomenų, kurie leistų įrodyti, kad asmuo veikė tiesiogine tyčia”, jie padarė “įvertinę R. V. pasisakymų šia tema visumą”.
Štai čia kitomis aplinkybėmis juokčiausi, o dabar pikta - jie mus kvailiais laiko…

Kas paneigs       2017-11-10 20:21

Kas paneigs, kad greitu laiku ‘lietuviškieji” pro kur-orai nepasistengs įrodyti, kad dramblys yra musė, o musė tai dramblys?
O vanagaitė tai ką- tipo"nepakaltinama” ar tyra ir naivi kaip trimetis pyplys?

Prokuroras       2017-11-10 20:06

Taigi aišku, kad tik tokie žmonės kaip Bloznelytė tegali veikti tiesiogine tyčia, t. y. tik ji, kaip profesorė, tegalėjo suvokti, jog skleidžia apie mirusį melagingus prasimanymus ir kad tai gali nulemti žmonių panieką ar pakirsti pagarbą mirusiojo atminimui bei tokių melagingų teiginių skelbimu siekė būtent tokios žmonių reakcijos.
Debilizmas…

kaip "netikėta"!       2017-11-10 19:51

Juodoji Kreivalangė ir vėl visoje savo puikybėje! smile Ir dar prokuroras D.Čaplikas, tikriausiai, buvęs saugumietis, prieštaringojo veikėjo Algio Čapliko sūnus.
Tačiau tik nebandykite, runkeliai, apie Furmanavičių ar Ūsą kažką blogo rašyti! Ar ne? smile

visiškas laucius       2017-11-10 19:36

-Taip, bet jūs nematote, kiek duomenų surinkom, kiek triūso įdėjom, siekiant įrodyti jog Kusaitė yra teroristė.
Tas pats kitose bylose. Vis dar triūsiame įrodinėdami jog Lietuvoje pedofilijos nėra.
Ar bent numanot, kaip sunku ?
Pervargome.
Todėl tokioms smulkmenoms dėl kažkokio ten partizano, tiesiog neturim laiko.

Tomas       2017-11-10 19:03

To reikėjo tikėtis,nes valdžia bijo žydų,čia priežastis tokio sprendimo

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.