Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Žiniasklaida

Prof.habil.dr. Gediminas Merkys. Kieno sidabrinius atidirbinėja sisteminės medijos? Kodėl jos tyčiojasi iš LR piliečių konstitucinių teisių?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 8 d. 2:44

24     

    

Prof.habil.dr. Gediminas Merkys. Kieno sidabrinius atidirbinėja sisteminės medijos? Kodėl jos tyčiojasi iš LR piliečių konstitucinių teisių?

Lietuvos Respublikos piliečių konstitucinė teisė, jos orus ir teisėtas įgyvendinimas buvo ciniškai paversti viešų patyčių objektu. Skaitykite portalo „Lrytas.lt“ straipsnį-reportažą apie Vytauto Radžvilo partijos „Nacionalinis susivienijimas“ steigiamąjį suvažiavimą, kuris įvyko kovo 7 d. (žr. ČIA).

Iš ko tyčiojamasi? Kitaip tariant, kas vienai didesnių šalies medijų patapo pretekstu viešai skleisti menkinimo ir paniekos žinią? Ogi būrelio inteligentiškų piliečių sumanymas teisėtai dalyvauti politinėje veikloje, burtis į partijas, rinkti ir būti išrinktiems į šalies parlamentą.  Kas tyčiojasi? Viena iš sisteminių šalies medijų – portalas lrytas.lt

Iš ko galima spręsti, kad portalas visuomenei siunčia tendencingą ir menkinančią žinią apie įvykį ir jo dalyvius? Menkinimas prasideda jau nuo straipsnio antraštės, kurioje naudojama „popierinių gėlių“ metafora. Netikros gėlės, net ne plastmasinės, tik popierinės, vadinasi, netikra, visuomeniškai nevertinga ir pati partija.

Straipsnio autorius V. Bruveris bėdoja, kad naują partiją Lietuvoje įsteigti yra per lengva. Suprask, reikia tas sąlygas ir barjerus ženkliai pasunkinti. Tuo pačiu siūloma kliudyti piliečių galimybę realizuoti savo konstitucines teises. 

Toliau apie partijos ideologiją ir partijos išsakomus politinės padėties vertinimus V. Bruveris paskleidžia pliūpsnį melo. Niekada V. Radžvilas nebuvo prieš Europos Sąjungą. Niekada. Jis ir jo pasekėjai nuolat kalba tik apie giluminę  krizę pačioje ES ir būtinybę šiai valstybių sąjungai ateityje keistis.  Bet tai yra gryna tiesa. Argi Brexit, migrantų antplūdis ir neblėstančios riaušės prieš E. Macroną, ES elito šliaužiojimas prieš V. Putiną ir NATO „smegenų mirties“ paskelbimas nėra krizės požymiai? Prisiminkime, kad GAZPROM-o dujotiekį Baltijos jūros dugne ryžtingai užtrumpino būtent JAV. Prigrasino visiems sankcijomis ir Vakarų Europos verslas inkšdamas pasitraukė į šalį, sustabdė darbus. 

V. Radžvilas ir pasekėjai kritikuoja Nacionalinį transliuotoją. Pastarasis Lietuvoje tikrai prastai atlieka savo misiją. Jis tikrai neatstovauja Lietuvos visuomenei plačiąja prasme, kaip mokesčių mokėtojų išlaikoma medija tatai privalėtų daryti. Tai, kad Lietuvoje nebuvo normalios liustracijos ir kad tai mūsų valstybei labai pakenkė, tą supranta visi bent mažumėlę mąstantys žmonės.  Šią tiesą irgi akcentuoja V. Radžvilas. 

Toliau, V. Radžvilui ir pasekėjams straipsnyje net kelis kartus klijuojama „kraštutinės dešinės“ ir „dešiniojo radikalizmo“ bei „ksenofobijos“ etiketės. Kokiu pagrindu? Visi, kas globalizuotoje Vakarų politinėje sistemoje nori pristabdyti galutinį nacionalinių valstybių išmontavimą, nori iš šukių ir likučių nacionalines valstybes šiek tiek sudėlioti atgal, visi aplipdomi dešiniojo ekstremizmo etiketėmis.

Dėkite tada tokias etiketes ir ant šiandieninės D. Britanijos ir JAV. V. Bruveris galėtų nusipirkti ryškių purškiamų dažų balionėlį ir ant minėtų šalių ambasadų Vilniuje užpurkšti „Nazis raus…“. Dabartinė Lietuvos politinė sistema seniai yra užsukusi mūsų  tautinės valstybės metodiško susinaikinimo mechanizmą. Sąjūdietis filosofas V. Radžvilas bando šitą velnio ratą išjungti. Tyčiotis iš V. Radžvilo – tai tas pats, kas tyčiotis iš medicinos profesoriaus, kuris tamstai pagrįstai diagnozavo smegenų auglį ir kraujo vėžį... Apsaugok, Viešpatie. 

V. Bruverio straipsnyje naudojamos metaforos pasižymi akivaizdžiai niekinančiomis konotacijomis. Užuot pasakęs, kad R. Dagio ir V. Radžvilo partijos „konkuruos“ dėl to paties elektorato, V. Bruveris parašo, kad dariniai „pjausis“ dėl tų pačių rinkėjų. Teisėtai įsteigtos partijos ir jų lyderiai ne konkuruos ar varžysis, kaip įprasta, dėl rinkėjų, o pjausis – nelyginant šunys ar žiurkės… 

Nebestebina ir ta aplinkybė, kad V. Bruveris nepakalbina nė vieno nešališko apžvalgininko ar politologo, kuris pakomentuotų naujos partijos steigimąsi. O kam? Tai rimtoje vakarietiškoje žiniasklaidoje yra privalomai atskiriamas faktas ir jo interpretacijos iš įvairių taškų. Pas V. Bruverį viskas panašu į alkoholiko išvemtą skrandžio turinį – pilstukas, pigios užkandos, likučiai… Nesistebėkime. O kada portalas lrytas.lt buvo solidi vakarietiška medija? Žmonės gerieji, jei kas nors žinote tokį istorinį epizodą, prašau priminti mums, būsime dėkingi. Esu įsitikinęs, kad aptariamu straipsniu-reportažu V. Bruveris akivaizdžiai pažeidė žurnalisto profesinę etiką.

Intriga ta, kad didžiųjų portalų menedžeriai planuoja artimoje ateityje totaliai apmokestinti visus savo portalų straipsnius. VISUS. Jau dėlioja, skaičiuoja būsimas „šaibas“. Pradžioje 6 eurai mėn., o kai liaudis paklius į „kapkaną“, tada prenumeratos kaina pakopomis periodiškai šokinės į viršų. Visai kaip centralizuotų komunalinių paslaugų kainos. Bukumas tų menedžerių ir jų atotrūkis nuo motinos žemelės neįtikėtinas.  Jie tikisi, kad žmonės mokės už jų vėmalus, už smegenų plovimą? Įdomu, kaip jie ateityje plaus smegenis „Marijos žemės“  gyventojams, kaip indoktrinuos juos „teisingomis“, politkorektiškomis pažiūromis? Juk „ubagai“, o tokių statistinė dauguma, sisteminėms medijoms tikrai nieko nemokės. Tie kurie, kurie turi kultūrinį kapitalą ir uždarbį, irgi nemokės. Už 50 eurų mėnesiui jie verčiau išsipirks prieigas prie kelių solidžių vakarietiškų medijų, o papildomai pasižiūrės „Euronews“ ir lietuviškas žinias per televizorių. Vėmalų tikrai niekas nepirks. Panašu, kad sisteminės Lietuvos medijos bando kišti galvą į savo pačios užpakalį... 

Palinkėtume joms sėkmės, tik kad tokia operacija vargiai bus sėkminga. 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2020-03-8 20:20

ar pamenate kas ir kuri partija pardave vienam dipukui LRyto 20 % akciju paketa uz 10 tukstanciu $.Parduoti parasiau,labai drasiai,tai buvo dovana ir ateityje aprupinimas sudasklaida.Pamenate tokia marazmatike Kuzia,nera nes ji atliko suneko prigimti,tad Bruveris tas pats sunekas tik vyriskos lyties.Manau sie ateinantis rinkimai bus vieniems tragedija,o Lietuvos tautai-pergale,kuria reikia nueiti prie balsadeziu ir pasiimti.

StasysG       2020-03-8 20:04

Kopija:——  “2020-03-8 18:41
Žiniasklaida, Žiniasklaida ( 15:51)... Čia savo straipsnyje profesorė R. Čepaitienė be antikonstitucinės “žiniasklaidos” apsieiti negali: cit. “Nors kai kurie žiniasklaidos atstovai, nušviesdami suvažiavimą...”. Kas po perkūnėliais tas gyvūnas “žiniasklaida”? Keliomis valandomis (7…) anksčiau kitas autorius specialiame straipsnyje tai truputį paaiškina, kad tai MEDIJOS:—-Prof.habil.dr. Gediminas Merkys. Kieno sidabrinius atidirbinėja sisteminės MEDIJOS?”. Tai kuriuo profesoriumi reikėtų labiau pasitikėti dėl pavadinimo informacijos, kuria maitina mus skaitytojus?”

LRT fanams       2020-03-8 18:13

Lietuvos televizijų ir radijų (bet kokių)
ĮPRASTINĖ PROGRAMA


6:00 - Sveiki, jeigu dar gyvi.
7:00 – Labas rytas, Lietuva. Rusai puola!
8:00 – Svarbus pranešimas. Suįžūlėjusi Rusija atsakė į mūsų demokratiškas sankcijas - sūrio nebeperka.
9:00 – Ramanausko-Užkalnio žinios. 18+
10:00 – Rytų Europos pornostudijų centro įžvalgos „Anal‘itika“.
11:00 – Labai nuobodi laikraščių apžvalga „Putinas kaltas dėl visko pasaulyje“.
12:00 – Himnas, snargliai,ašaros, miško broliai vis dar bunkeryje – duokite pinigų.
13:00 – Karinė programa. Lietuvos kreiseris „Aukštaitis“ pervadintas į „Š...“ (kad nenuskęstų).
14:00 – Tapino laida – pinigų nėra, bet jeigu atimti iš visų Lietuvos ubagų terbas, keli liberalai galėtų pasistatyti po pilį.
15:00 – Vaikams. Kasparas apie dėdulę Vytuką, žiaurius sovietus ir nepriklausomybę.
16:00 - Laida “Sveikata” . Linkevičius: “Rusų kalba man sukelia analinius skausmus”.
17:00 – Kriminalinės naujienos. Tiesioginė transliacija iš Seimo.
18:00 - Greitos močiutės paskolos. Imi vieną, o gražini penkias ir savo namus. Tegyvuoja laisvė!
19:00 – Istorijos paslaptys. Rusija skolinga Lietuvai 100500 milijardų.
20:00 – Labanakt , vaikučiai. Pasaką jums paseks dėdė Ūsas.
21:00 – Mistika. Mano miegamajame – KGB agentas. Vedėja – ekstrasensė teta Rasa.
22:00 – Kakilaitis live. Už kiek galima parduoti Tėvynę.
23:00 – Šou „žydauja aukščiau visko“. Kaip iš sveiko proto žmogaus padaryti šungrybio zombį-patriotą? Pasakoja šaulių sąjungos vadas Daugirdas.
24:00 – Programa „Neužmigsi“.

Rūta       2020-03-8 17:06

Pilnai pritariu straipsnio autoriui G. Merkiui. Ir aš pasipiktinau, kai vakar parskaičiau V. Bruverio straipsnį lryto portale. Straipsnis akivaizdžiai prasilenkia su objektyvia sąžininga žurnalistika ir žurnalisto etika. Visom priemonėm stengiamasi sumenkinti, pažeminti, pasityčioti iš besikuriančios naujos politinės jėgos. Tam pasitelktas pašaipus tonas, demagogija, manipuliacijos, net melas. Žurnalistų etikos komisija turėtų tarti savo žodį. Tokie užsakomieji straipsniai nedaro garbės lryto portalui ir V.Bruveriui.
Buvau steigiamajame suvažiavime. Galiu paliudyti, kad straipsnis neatitinka tikrovės.

genetika        2020-03-8 15:02

Bruveris yra nesantuokinis Švonderio ir Benderio sūnus

amm       2020-03-8 13:00

puikus atkirtis neissiblaivanciam bruveriokui

> 2020-03-8 9:38       2020-03-8 12:17

O tu, maniakeri juliau Milaiti, kieno babkes atidirbinėji, kraudamas š... krūvas prie kiekvieno straipsnio?

Prašalietis       2020-03-8 12:11

rinkėja iš Kauno>portalo adminui 2020-03-8 11:07 “Bulvių rinkėja” iš Kauno, nejuokink tu eilinio žmogelio savo “ne troliniu ir ne idiotiniu” demokratijos"supratimu”. Imk geriau didelę “tautinę” šluotą ir savo nuosavame “tautiniame"tvartuke atlik ten laikomiems gyvulėliams ir demokratijai tikrai reikalingą “admino” darbą.

Ehrmantraut       2020-03-8 12:05

matyt kažkam suskaudo (kam?įsirašykit patys), kad paleido vieną iš aršesnių dvaro lenciūginių nuo pavadžio. kažkaip taip aršiai neužsipuolė iš pirmos dienos nei dagininkų nei juozaitininkų. dabar rašys unisonu tuos šlykčius pamfletus apie NS iki pat rinkimų dienos. na tegul ir staugia tie dvarniaškos už bliūdą putros. protingam žmogui tik padės galutinai apsisprest kas yra kas, jei dar iki šiol neapsisprendė.
p.s pagalvokit kokia ta visa publika yra baili jei tokia isterija dėl tik ką įsikurusios partijos.tai kaip jie neštų kudašių jei Lietuvą ištiktų kokia rimta neganda. pagalvokit, kai stovėsit statistais jų valdiškuose mitinguose per 30-čio jubiliejų.

Liepa       2020-03-8 11:12

Negalvokim, kad tik pas mus, Lietuvoj, yra medijų cenzūra: tiek vokietijoj, tiek išgirtose skandinavijos šalyse yra priverstinė mada gerbti, mylėti ir visaip kaip saugoti “naujalytes” būtybes, liberalias ateistines vertybes, kapitalizmo gėrį, globalizaciją ir pan. Tuo pat metu niekinama tai, kas susiję su tautine tapatybe ir tūkstantmečių patikrintom nacionalinėm vertybėm.// Apmaudu, kad Lietuvoje visa švietimo sistema su didžiule mokytojų armija aktyviai dalyvauja jaunimo nutautinimo politikoje: į gyvenima išleidžiami ne savo šalį mylintys, o nuolat migruot paskui sotesnį jauką pasiryžę “nauji pasaulio piliečiai”.//

rinkėja iš Kauno>portalo adminui       2020-03-8 11:07

kodėl neleidžiama minusuoti trolio Prašaliečio komentaro? Ir apskritai, technine prasme portalas klupinėja smulkmenose - net norint komentarus reitinguoti, reikia paskaičius uždaryt ir vėl atidaryt portalą, kad galėtum pliusuoti arba minusuoti.
Administratoriaus vietoje aš paimčiau didelę šluotą ir išvalyčiau komentarus nuo piktybinių trolių ir idiotų, čia siuntinėjančių visokias eiliuotas čiastuškas (panašias į visiems žinomo teisto jedinstvenniko Subotino stilių).
Leisti visiems kagebistams ir stribvaikiams čia pilti paplavas nėra demokratija.
Tuo tarpu juk buvote išėmę Aušroto straipsnį, gindami LS sąrašinę Maldeikienę nučiuožusiu nuo liberalmarksizmo stogeliu, ar ne?

Šventoji Oligarchija,       2020-03-8 10:50

suformuota iš bolševikų, mūsų Motina Bandroji.

a kū daryc?       2020-03-8 10:35

Ką daryti Lrytui,kai problemos ir su prenumerata ir su spaustuvės užsakymais?
Ką rašyti prablaivėjusiam Bruveriui:džiaugies,kad leidžia dirbti.Rašysi taip,kaip REIKIA,nes ir duonos su sviestu norisi,beigi bokalo alaus!

ah1       2020-03-8 10:27

viešinkit kgbistų sąrašus kad žinotume kas yra kas ir galėtume rinktis. Nevaržykit laisvės ir galimybės rinktis.

Prašalietis       2020-03-8 10:22

Prof.habil.dr. Gedimino Merkio “moksliškumas” trukdo suvokti elementarius dalykus. Kažko vertą daiktą neįmanoma kalbomis sumenkinti, kaip ir menką daiktą aukštink neaukštinęs, bet adekvatų žvilgsnį turintys lengvai mato kas yra kas. Ne išimtis ir Radžvilo telkiami po “Nacionalonio susivienijimo” iškaba “naujieji Tautos gelbėtojai"su 1933 metų Noreikos-Vėtros “patriotiniu”šūkiu “Pakelk galvą lietuvi”. Žinantiems kada ir iš kur atsirado, kur ir prie ko trynėsi 30 metų Radžvila yra aišku kas tai yra per eilinis"neeilinis patriotinis fruktas”, kuris siekia būsimame Seime pavadovauti lansberginiam durnių laivui. Kol Radžvilo “mokslinės profesorinės” blevyzgos buvo studentams klausyti privalomos, tol Radžvilo užpakalio Seimo kėdės patrynimas nedomino. Kai tik Radžvilo “mokslinės profesorinės” paskaitos studentams pasidarė neprivalomos, jis pakilo į “kovą gelbėti Tautą ir valstybę” su per 30 metų visų be išimties politikierių naudojamais ir nuvalkiotais “didingais tautiniais” šūkiais:“nepasiduosim einantiems ir niekaip neateinantiems mūsų užkariauti rusams ir,jei šeimininkai paprašys, visi, dainuodami komjaunuoliškas dainas, mirsim už JAV ir NATO”...

Ме и Жо       2020-03-8 10:20

Neverta abejoti “gyliomis” štazio “yžvalgomis”,  bičas žino ką sako- štazis yra tikras tualetų turinio žinovas. Jis gimęs, augęs ir gyvena klizete.
Kiek čia komentatorių buvo ir pražuvo, o štazis plūduriuoja lyg niekur nieko ir savo išmatomis pirštu visas portalo sienas aprašinėja.

stasys        2020-03-8 10:07

Tam Kaune matyt sveikos mąstysenos vyrų visai neliko , jau nekalbant apie tai kad tas visas KF .. jau dabar atrodo kaip kokia „Kardebaleto“  trupė , tik su vyriškais atributais .  Čiūt ką tuoj ašaroja , o jei patiems paliežuvauti pirmi ant suolelio sėdį ir liežuvauja ne prasčiau tos R.Janutienės .  Bruverio reikalas kaip jam savo str. rašyti ir joks G.Merkys negali jam nurodyti kur dėti tašką o kur kablelį. Jei to maža , tada tokiems ponams ne vieta politikoje . Jei dar seniau buvo galima priekaištauti žiniasklaidai dėl jos selektyvaus turinio renkantis ką viešinti . Naujos partijos steigimo renginio informacija galima rasti netgi viešame tolėte ‘ laisvalaikio spauda ‘  lentynoje .

Iš Lenkijos       2020-03-8 10:00

Kokios priežastys lemia ,kad Lietuvoje taip smarkiai plinta liberalmarksizmas,ypač jaunimo gretose.Juk visa lietuviška dičkės žiniasklaida,įskaitant ir ,,visuomeninį” transliuotojį LRT, pagrindinės sisteminės politinės jėgos,svarbiausi valstybės postai,beveik visa mokslo,švietimo ir kultūros sistema užkrėsta globalizmo-kosmopolitizmo-briuselizmo virusu.Kas nutiko lietuviams,piliečiams?

viska pasako       2020-03-8 9:57

to apgailetino raseivos pavarde bruveris. Cia vienas is valatku- sadokvietkeviciu- miliuciu… ir panasiu choro solistas. Blogiausia, kad tik tokiems ir suteikiami vadinamuju didziuju portalu puslapiai.

Banko       2020-03-8 9:38

babkes atidirbinėja “šustriakai” - dvigubų standartų maniakeriai, žodžiu, dezistai(dezinformacijos propagandistai), baigę transformuotą Kapsukę ir VDU.

rinkėja iš Kauno >Paulius       2020-03-8 8:18

šimtai komentarų yra po NEMOKAMAIS tekstais. Pusė tų komentarų piktinasi klaidomis straipsnyje, temos kvailumu, šaipssi iš aprašomųjų, kitą pusę komentarų parašo patys delfistai arba jų samdyti troliai, besistengiantys įvelti į ginčą arba imituoti jį, kad būtų kuo daugiau “klikų”.
Po mokamais tekstais komentarų beveik nėra. O ir tų rašinių  lygis mažai skiriasi nuo nemokamų.
Dėl tų “savo darbą išmanančių rinkodarininkų” pasakysiu tiek - jei sociologai ir rinkodarininkai žmonių pasirinkime viską nulemtų, konservatos nesėdėtų antrą kadenciją ant atsarginių suolelio. Nes nusipirkti gaidžio reitingai ir “nepriklausomų” politologų prognozės sau, realybė sau. Klintonienei pergalę irgi pranašavo. Mūsų liberalleftistinė try/dasklai/da iki šiol viduriuoja, negalėdama susitaikyti su tuo, kad žmonės išrinko Trump’ą.

tikrai       2020-03-8 8:06

Labai logiškas ir blaivus Pauliaus vertinimas dėl buratinų kvailumo ir dėl Radžvilo naivumo.

Paulius       2020-03-8 7:59

lažinamės, kad mokės? 30 metų pratinama prie tos tuščios rašliavos ir „savo nuomonės“ apie ją “išsakymo“. 30 metų bukinamos jaunosios kartos, kurias palikote likimo valiai, liberalleftistams ir juos aptarnaujantiems žurnalistais bei apžvalgininkais pasivadinusiems mažaraščiams raštininkams. pasižiūrėkite kiek komentarų apie persiūtus bonkės papus ar paraseksualinius grigaičių herakliškus žygius. dar apie išmintimi spinduliuojančias „antrosios Marijos žemės religijos“ stabukų grimasas bei ištaras ar naujai siūlomus rinkoje pasirodžiusius tapatybių rinkinius. Tai visai nukvailintus mergaičius ir bernaites veikia kaip narkotikas. Atkreipkite dėmesį, kaip gausėja komentarai po d+ rašliava. tuo labiau, kad ten be agitpropo eilinių gritėnų saldžiūnų jankauskaičių rašliavos dar for fun pateikiama „objektyvumo dėlei“ ir B&R talkshow. „Širdžiai atsigauti“. Nejau tikrai manote,kad tie „rinkodaros specialistai“ visiškai neišmano savo darbo? Bijau, ponios ir ponai, kad žiauriai apsigaunate. Beje, kaip ir ponas RAdžvilas bei jo sekėjai manantys, kad reikia tik tautai viska paaiškinti, kadangi ji yra apgaudinėjama ir ji pakels juos ant rankų. Ta platoniška poną Vytautą jau 30 metų persekiojanti fixidėja prives prie to, prie ko visais laikais privesdavo idealistus, gyvenančius logiškai - matematiškai tvarkingame pasaulyje - prie visiško pralaimėjimo. nes šiapusiniame pasaulyje į cypę pakliūna ne išminties mokytojas Trasimachas, o išminties mylėtojas Platonas, taip ir nesupratęs, kad miniai reikia ne išminties, o duonos ir žaidimų. hic et nunc

rinkėja iš Kauno       2020-03-8 5:12

taiklus straipsnis su gera sarkazmo doze. Bruveris viešos klizmos yra nusipelnęs seniai. O dėl paties portalo lrytas net stebėtis neverta - Vainausko tvarte nieko naujo. kapstomasi po mėšlyną, tikintis iš š..do išspausti grūdą.
Paradoksalu, tačiau panašiausias į vakarietišką žiniasklaidą šitas laikraštis buvo sovietmečiu, Atgimimo priešaušrio metais, kai dar vadinosi “Komjaunimo tiesa”.
Man tik įdomu, kokie plumpročiai dirba portalų delfi ir lrytas strategijos ir rinkodaros vadovais? Negi jie tikrai tikisi rasti Lietuvoje tiek durnių, kurie mokės už rašliavas apie banditų žmonas ir kosmopolitizmo, globalizmo bei mišrūnizacijos propagandą?

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Česlovas Iškauskas. 1939 – ųjų rugsėjis: ko mus moko istorija?

Karas Ukrainoje. Du šimtai penktoji (rugsėjo 16 diena)

Briuselis nori 70% sumažinti ES vykdomą Vengrijos finansavimą

Ramūnas Aušrotas. Vienos lyties asmenų sąjungos kaip būdas paneigti šeimos instituto prigimtinį pobūdį

Vengrų politikai: Europos Parlamentas atvirai šantažuoja mūsų šalį

Elektros krizė arba kaip sutaupyti 3 milijardus eurų. Šarūnas Andriukaitis-Sutkus

Karas Ukrainoje. Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)

Andrius Gudaitis. Vartotojų interesų gynimo imitavimas

Lenkija planuoja statyti šešis branduolinius reaktorius

Vygantas Malinauskas. Ar vienalytės santuokos yra žmogaus teisė?

Vidmantas Janulevičius. Verslas stoja dėl elektros kainų

Karas Ukrainoje. Du šimtai trečioji (rugsėjo 14 diena)

Švedijos vidurio dešinysis sparnas pirmauja įtemptuose ir intriguojančiuose rinkimuose

Vytautas Sinica. Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje

„Už balos“. Karalienė-Trumpas-JAV ekonomika

Edvardas Čiuldė. Nutylėjimo subkultūros Lietuvoje ypatumai

Energetinės krizės akivaizdoje estai atnaujina naftingojo skalūno gavybą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.