Ekonominė politika

Prof. Povilas Gylys. Kada rašysite atsistatydinimo pareiškimą, pone Vasiliauskai?

Tiesos.lt redakcija   2019 m. balandžio 14 d. 13:43

55     

    

Prof. Povilas Gylys. Kada rašysite atsistatydinimo pareiškimą, pone Vasiliauskai?

Dvaras neleidžia tirti Lietuvos banko ir komercinių bankų veiklos. Prisigyvenom iki to, kad Seimo nariai norintys Tautai pateikti tiesą, centrinio banko vadovo išvadinami marodieriais ir nekrofilais, jiems per žiniasklaidą daromas didžiulis spaudimas.

Teisybės ieškotojus ne pirmą kartą Lietuvoje bandoma paversti nusikaltėliais ar bent jau kvailiais. Turiu omenyje, pirmiausia, stipriausią šio Seimo ekonomistą S.Jakeliūną.

Visa tai rodo dvaro moralinės degradacijos lygį. O taip pat didžiulį demokratijos deficitą Lietuvoje.

Manau, kad visuomenėje turi būti pradėtas kelti klausimas dėl Vito Vasiliausko atstatydinimo. Po tokių pareiškimų bet kurioje kitoje civilizuotoje šalyje centrinio banko vadovas atsistatydintų arba būtų atstatydintas.

Taigi, kada rašysite atsistatydinimo pareiškimą, pone Vitai Vasiliauskai? Ką tuo klausimu turi pasakyti Prezidentė kaip ligšiolinė šio žmogaus globėja?

Įdomi būtų ir faktinio šalies vadovo nuomonė.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys       2019-04-19 12:23

Trintuko pagalba galima tik ištrinti ,bet ne daugiau .

štaziui       2019-04-19 8:55

...bet tik retas gali argumentuoti savo nepritarimą.- nemeile ...

Tu čia apie savę? Protingas? Ką tu čia argumentuoji? Visas tavo darbas šiame tinklapy - pūsti prieš vėją. Nepavargai?

stasys        2019-04-19 8:17

va va ..spaudyti vertinimo mygtukus irgi darbas , bet tik retas gali argumentuoti savo nepritarimą.- nemeile .

stasys        2019-04-19 8:15

stasy 2019-04-18 13:00 > Tikrovė kintamas dydis ..kaip ir Tiesa neturi konkretaus veido ji visada suasmeninta. Štai ir šis str. neturi argumentu o tik peršama vienos nuomonės “nakleika” . Jei dar neaišku , nueikite į esančia viršuje Jakeliuno str. apie VILIBOR ir pabandykite ten surasti sau paaiškinimus, Tiesa ? Išplautos savokos negali pakeisti tikrovės gali sukurti jos imitacija (terpe) kurioje bus patogu kultivuoti savo viena Tiesa .. Tai blogas kelias .

Va, va...       2019-04-18 19:46

staseliui įprasta špagatinė ekvilibristika.
Eik, eik, pasimokyk.
Gali ten ir pasilikt.
Nemyli taves čionai.

stasy,       2019-04-18 13:00

Iš kur tas noras Tiesos.lt pavadinimą skaityti liberastiškai, kai kiekvienas nors kiek atviras tikrovei perskaito portalo pavadinimą paskiemeniui - kaip Tiesos reikalavimą, troškimą, ilgesį...

stasys        2019-04-18 6:41

.. man tik belieka išmokti daryti špagatą kaip Volačkova ..eisiu pasimokyti pas Smorigina kartu su Janutiene . Profesoriui nykštys žemin mano . .. per daug populizmo neblogo ekonomisto galvoje .

Sigita       2019-04-18 1:26

RedGrybis išeis, o jei Šimo Nytė neateis, Vasia Liaukis - panikoje. Snoras -ne Masiulio dėžutė. Gali ir išgaidint.

O aš       2019-04-18 1:24

palaikau Ūkio banko Romanovą. Jis pavadino Grybauskaitę - Iškrypėlių motina. Užskaitau. Šaunuolis Vladimiras.

Laimis       2019-04-18 1:21

Vasiliauskas tik pėškė, damkė sėdi daukantinėj….....

faktas       2019-04-18 1:20

Vasiliauska seniai reikia ant baslio, jis turi kontroliuot, o ne biciuliautis su svedu bankais. Slykstu.

nu nepulkit       2019-04-16 21:43

gi jūs draugo strevizlovo, - jo darbas toks, idiotą vaidint ir kuo dugiau tuo geriau. Zadanie - pademonstruoti, kad šitame portale vien stasiai kliedi…

O jeigu taip:       2019-04-16 11:28

Kosminio lygio, betgi kosminio kvailumo rašliava. Tikras Nausėdos atstovas spaudai:

....stasys     2019-04-16 7:07


Reigardai .. moralė ir etika finansuose skaičiais neišreiškiamos .. Kaip tik priešingai ..jos tapo priežastimi Lietuvai atsisakyti valstybinio veikiančio banko ..taip kaip iki to Lietuva ,morale ir etika paisantiems piliečiams , per dažnai tekdavo savo kišenes kraustyti siekiant patenkinti tu filosofuojančiu moralistu ambicijas…, bla, bla, bla…

Panašumų yra       2019-04-16 9:30

LB vadovybės posėdžio įrašą, transliuotą “Nuoga tiesa” laidoje, žurnalistas palygino su rugpjūčio pučo sukėlėjų pasirodymu televizijoje.

Stasiuk       2019-04-16 7:37

Nuo seno yra zinoma vienas lauke ne karys, baik rasyti savo paklodes

stasys        2019-04-16 7:07

Reigardai .. moralė ir etika finansuose skaičiais neišreiškiamos .. Kaip tik priešingai ..jos tapo priežastimi Lietuvai atsisakyti valstybinio veikiančio banko ..taip kaip iki to Lietuva ,morale ir etika paisantiems piliečiams , per dažnai tekdavo savo kišenes kraustyti siekiant patenkinti tu filosofuojančiu moralistu ambicijas . Įstatymas kaip tik yra ta terpė kuri sureguliuoja tokius ginčus . Nors čia visi rankomis trina aš kaip tik pritarčiau Skvernelio sprendimui ta klausima pavesti teisėsaugai .. Valdininkas privalo laikytis įstatymu ir tik iš ju išplaukiančiu moraliniu normų ...Aš pav. manau kad Gylys čia aiškiai nepaisė tiek savo moraliniu tiek profesiniu normų nežinia kaip pamatavus St.Jakeliuno „geriausio“  Seime titulą .

bingo       2019-04-15 23:23

Raskite 10 skirtumų tarp aferisto ir vagies COOPERIO ir VASILIAUSKO….Nepasisekė?... Man irgi…

Rimas       2019-04-15 23:20

Vasiliauskas - Tulpės basonų nešiotojas

"Brothers in crime"       2019-04-15 23:19

Na ir publika Lietuvos banko vadyba, vieni kitus dengia ir dengs, matyt, iki pabaigos…

Tulpė       2019-04-15 20:19

Jis yra mano Šanša Panša ir pakiršnukas.

>Gramatika       2019-04-15 18:38

stasys stebina žiniu bagažu.

Gramatika       2019-04-15 18:35

Kiek kartų, staseli, buvai paliktas antriems metams?

....Kur tu žmogau geriau rasi pasiturkšti nei Kauno rinkėjuos samburije ,esu tikrai nustebintas gyliu tos publikos ekonomikos žiniu bagažu…..

Na, visiškas stasys.

Raigerdas        2019-04-15 18:05

Gerbiamas P. Gylys parašė straipsnį ir tikisi, kad Vasiliauskui prabils sąžinės balsas. Bet tas sąžinės balsas yra užmūrytas ir užrakintas, gal būt, devyniais užraktais, nes jūs įsivaizduojate, kad žmogus pasakęs apie etika ir moralę, kad tai ne šio amžiaus dimensijos, yra normalus, padorus žmogus? Parodykite man nors vieną žmogų pasaulyje, kuris nuvertintų etiką ir moralę, ir būtų padoriu žmogumi? Ar žinote tokį? Kaip yra ne Lietuvoje, o išsivysčiusiose šalyse, kur yra civilizuotų organizacijų, ir kur žmogus yra atsakingas už tos organizacijos finansinę sveikatą? Tokiose organizacijose už finansus atsakingas žmogus gali eiti tokias pareigas tik būdamas labai aukštos etikos ir moralės žmogumi, t.y. visiškai atvirkščiai, nei tą tvirtina Vasiliauskas. Kokiai kategorijai žmonių etika ir moralė yra beverčiai dalykai? Nusikaltėliams. Atraskite nors vieną nusikaltėlį, kuriam etika ir moralė būtų pagrindiniai jo gyvenimo principai? Tokių nerasite. Tai, ką pasakė V. Vasiliauskas? Kad pinigus valdo šiame pasaulyje amoralūs tipai. O kaip turėtų būti? Su pinigais turėtų teisę dirbti išskirtinai tik pačių aukščiausių etikos  
ir moralės principų besilaikantys žmonės. Pinigus galima palyginti toje valstybėje su kraujo apytaka. Reiškia tos valstybės sveikata (kas prilygsta su žmonių pragyvenimo lygiu toje valstybėje) priklauso nuo to, kas vadovauja tai kraujo apytakai tame gyvame tokios valstybės organizme. Jeigu tam reikalui vadovauja amoralus žmogus? Kas bus? Neišvengiamai bus daroma tam organizmui žala. Ir čia priklauso nuo to, kokiu laipsniu tas amoralumas, kaip virusas, kenkia pačiam žmogui. Keista, kad net krikščionis pamiršo, kad Judas Iskarijotas buvo paskirtas iždininku. Bet tai buvo prieš 2000 metų. Tai ar toli lietuviai pažengė per tuos 2000 metų ir kodėl net iki pat šiandien nesugeba suvokti, kam galima patikėti valdyti pinigus, o kam ne? Kaip išsivystė mūsų tautoje toks kvailas požiūris, netgi beprotiškas požiūris, kad pinigus valdyti galima patikėti amoraliems žmonėms?   

 

To stasys       2019-04-15 16:46

SVOLOCIUS !!!!

stasys       2019-04-15 16:12

Kur tu žmogau geriau rasi pasiturkšti nei Kauno rinkėjuos samburije ,esu tikrai nustebintas gyliu tos publikos ekonomikos žiniu bagažu ,dabar suprantu iš kur pas profesoriu toks optimizmo protrūkis.

>>>>Balsuokime už drąsiausią kandidatą       2019-04-15 15:41

Drąsiausias tik apdergti kitus.  Menkas žmogelis.

Balsuokime už drąsiausią kandidatą       2019-04-15 12:59

Už Vilties Prezidentą Mindaugą.

Gerai būtų       2019-04-15 11:13

Gerai būtų tą nupenėtą kiaulę atiduoti į kalėjimo gaidyną iki amžiaus pabaigos, tuomet įsitikintų savo storu kailiu, kad tiesa ne šio Pasaulio dimensija. To jam ir linkiu. O jeigu ne, tuomet tegu tepa slides kuo greičiau, kol jo nepasiekė apgautų žmonių įtūžis.

rinkėja iš Kauno       2019-04-15 10:51

Vasiliauskas yra vienas iš mano nemėgstamiausių valstybės aukšto rango biurokratų. Mano nuomone, tai ciniškas, įžūlus, atvirai meluojantis žmonėms antipatiškas personažas be jokios pozityvios charizmos. Galimai nusipirkęs sau LB vadovo postą vadovavimu D.Grybauskaitės rinkimų štabui ir paramos jai kaupimu. Juk jis net ne ekonomistas, o teisininkas, dirbęs garsioje ir brangioje juristų kontoroje. Kai iš ten ateinama vadovauti prezidentinei kampanijai, ateinama ne tuščiomis kišenėmis ir ne tuščiomis rankutėmis. Už ne tik organizacinę tokio sluoksnio atstovo paramą  kandidatas, tapęs Prezidentu, dosniai atsilygins. Ką ir matome sunkiasvorio Vasiliausko staigiame skrydyje aukštyn.
Labiausiai Vasiliausko aroganciją, cinizmą ir melagio reputaciją patvirtina jo elgesys prieš euro įvedimą. Turbūt visa Lietuva pamena, kaip jis daugybę kartų viešojoje erdvėje aiškino: esą, kai tik ES šalis pasiekia atitinkamus ekonominius rodiklius, jai automatiškai įvedamas euras.
Bet kodėl ES narė nuo 1995 metų Švedija iki šiol neįsivedė euro, ir Vasiliauskas, ir Nausėda niekada nesiteikė mums paaiškinti . Belieka spėlioti - gal Švedija iki šiol nepasiekė Lietuvos gerovės lygio? O gal “automatinio įvedimo” mechanizmai tam tikrais atvejais sugenda?
Bet turbūt naivu būtų tikėtis iš Vasiliausko argumentuotų ir sąžiningų atsakymų - pasak jo, “moralė ir etika ne šio pasaulio dimensijos”.

Apžvalgininkas       2019-04-15 10:36

Cituoju:

stasys     2019-04-15 8:32

Čia kai kurie piliečiai pamiršta todėl vėl tenka priminti ‘stasiai’ Lietuva ir tuo pačiu Tiesas.lt valdo ne Kubilius ..ar Šimontė . Ta patvirtina ir prof. Povilas Gylys .... nes rašo “Teisybės ieškotojus ne pirmą kartą Lietuvoje bandoma paversti nusikaltėliais ar bent jau kvailiais. Turiu omenyje, pirmiausia, stipriausią šio Seimo ekonomistą S.Jakeliūną.”.

Kosminio lygio, betgi kosminio kvailumo rašliava. Tikras Nausėdos atstovas spaudai.

Jurgis       2019-04-15 9:51

glly, nekelk haoso valstybėje žmogeli

stasys        2019-04-15 8:32

Čia kai kurie piliečiai pamiršta todėl vėl tenka priminti ‘stasiai’ Lietuva ir tuo pačiu Tiesas.lt valdo ne Kubilius ..ar Šimontė . Ta patvirtina ir prof. Povilas Gylys .... nes rašo “Teisybės ieškotojus ne pirmą kartą Lietuvoje bandoma paversti nusikaltėliais ar bent jau kvailiais. Turiu omenyje, pirmiausia, stipriausią šio Seimo ekonomistą S.Jakeliūną.” .

būrėjas        2019-04-15 7:56

Jis parašys šiandien po pietų.

To VIS       2019-04-15 7:53

Eilini pilieti, jei nesupranti, tai nerašinėk , eik dažyti kiaušiniu , gaila tu bemokslių .

Juozas       2019-04-15 7:42

Jau pries 28 metus isrinktieji i seima   visu politiniu partiju ponai sukure   melo   korupcine ir PADLAIZIAUJANCIA vadovams sistema,  kuri su
saknimis isitvirtino . Dabar vienam ar keliems saziningiems politikams sunku tai PAKEISTI,  juo labiau,  kad liaudis yra baimes itampoje,  suskaldyta ir POLITISKAI   TAMSI .

Vis       2019-04-15 7:42

bandoma mosikuoti Snoro problema.Kaip ten vyko ir ivyko zino tik tie, kurie gali zinoti.Eiliniam pilieciui Snoras - tai tik dar vienas ruso aferisto projektelis.Ar jis buvo valdomas is uz sienos, zino tie kurie zino.Irodineti cia kas ir kaip neverta.Ukio banko buratinas, Snoro banko veikejas.Su prisidejusiu lietuviu, Uspaskichas.Vis is tos pacios operos.

Nuomonė       2019-04-15 7:37

Jei S.Jakeliūnas yra stipriausias Seimo ekonomistas, tai ką tuomet galima būtų pavadinti vienu iš stipriausių Seimo niekšų? Juk tai R.Karbiauskio užsakytas intrigantas, prakišinėjantis MP į Prezidentūrą. Tikiuosi, kad su Dievo pagalba šis planas žlugs.

Pensininke       2019-04-15 7:32

  Vasiliauskui uz   vadovavima Grybauskaites rinkimu stabui   “ATSILYGINTA”  siomis pareigomis,  o po   to ir pati patarinejo . Abu   be moralines teisess   ir tam nesipriesino jokie politikai,  o tik nuolankiai pataikavo visiems Grybauskaites skiriamiems teismu sistemos vadovams.  Dabar vienas gerb. S.Jakeliunas nori pasakyti visa TIESA   apie valstybes   valdoma   finansu   sistema.  O tam kiek   daug   pasipriesinanciu   ir   matomai   liaudis   toliau   lips   ant   to paties greblio   rinkdami   simonytes,  nausedas.

To Stasys        2019-04-15 6:53

Įvertink ponas skandinavu banku milijardines plovyklas ir toliau rink Simonyte ir Nausėda , kurie pardavė Lietuva, gal mentas ne zmogus , bet tie du ....net pavadinimo neturi.Simonyte tiek praskolino Lietuva, kad ilgam būsime subineje ir renkama i prezidentus, Lietuvos rinkėjai genetiškai turi paveldimu anomalijų .Simonyte pasirašė Snoro nacionalizacija ir po dvieju savaičių jau subankrotino valstybinį banka, raskit dar viena toki pavyzdį Europoje, o gal net pasaulyje…...Ponas Stasy, laukiu pavyzdžio .

StasysG       2019-04-15 6:37

Jei prof P Gylys savo tekste būtų parašęs įstatymiškai “...jiems per “Visuomenės informavimo priemones” daromas didžiulis spaudimas”, sakyčiau, kad yra tikras tautos šviesuolis. O dabar vis rašo kaip koks komercininkas: žiniasklida žiniasklida… Nepasitikiu.

>>>Www       2019-04-15 6:32

Ir aš nesuprantu. Bankininkas Nausėda, banke dirbusi Šimonytė.... Bankuose pelnas kyla, aptarnavimas brangėja… ir t.t. Negalvoja žmonės ir tiek arba savi nubalsuoja kiti neateina. Ir vėl toliau gyvenam kaip veršiai(a.a. R. Sikorskis) galvas nuleidę. Gal nebebūkim veršių tauta?

stasys        2019-04-15 5:43

to > To istorijai .Visi žino kas nutiko su Snoru tik vertinimai tos istorijos skirtingi .

Www       2019-04-14 22:58

Aš tik vieno nesuprantu. Kaip žmones neturi savigarbos ir balsuoja už tuos, kurie išvadina juos šunauja, kirmelynu, Atima pinigus, grobia vaikus ir tt. bet jiems didžiausias niekšelis Lietuvos yra didvyris.

To istorija        2019-04-14 19:57

Jei nežinai Snoro istorijos patylėk ir nerisk su Rusija.Snoras buvo uzgrobtas ir sunaikintas Lietuvoje, parašus padejo Simonyte ir Kubilius.

Zinai, Vasiliauskai       2019-04-14 19:54

Tu demonizavai Baranauska, bet tokiems niekšams viskas gryzta bumerangu, tamsta pasaulinis niekšas

Grafomanas       2019-04-14 19:24

staseli, pats supranti ką prikeverzoji?

stasys        2019-04-14 17:57

Bėda mielieji populizmas prostitutės pagimdytas vaikas .. ir jei koks šaunuolis ji pasibalnoja Jis tampa ne kuo kitu o ant balto arklio atjojančiu tiesos išvaduotoju .

stasys        2019-04-14 17:51

Jei Stasys Jakeliunas anot profesoriaus stipriausias tame seime ekonomistas , aš tada pilnai suprantu ko taip jaudinasi Vasiliauskas . Pabandyk paaiškinti kodėl žole ,anot Jakeliuno , privaloma ne tik dažyti bet ir kirpti tik laikantis ekonominės vertės modelio . Aš jau šiurpstu nuo jo sekančiu galimu klausimu kitiems ..pav. kodėl Lietuviai perka amerikietiškus karinius visureigius o ne rusiškus ..juk pastarieji kokius tris kartus pigesni .. o apie aptarnavimo kaštus ir aplamai tyliu ..

Gaila       2019-04-14 17:42

Bet kreipimasis ne į tas dimensijas. Adresatas nesupras.

Be jokių kalbų        2019-04-14 16:55

Vyti lauk Vasiliauską, Kuodį, Jurgilą, tuos Grybauskaitės subinlaižius. Ir ko greičiau.

Klausimas prezidentei       2019-04-14 16:53

Swedbankis plauna pinigus milijardais, kodėl LB vadovas dar neatstatydintas? Kas čia per vagių gauja?

istorija       2019-04-14 14:57

Jei Snoro savininkai būtų sąžiningi jų neteistu Rusijoje, ir būtų iškeltas ieškinys Lietuvai, deja kur pinigai ten sąžinės deficitas.

Raimondas       2019-04-14 14:42

Atrodo, kad pagrindinis Snoro banko užgrobimo režisierius dabar jau tyliai sėdi tvartelyje ir naftalinu bei ožiu smirdi…

Atsakymas Vasiliauskui į jo teiginius       2019-04-14 14:39

Vasiliauskai, - “maroderiavimas” ir “santykiai su lavonais” yra tai, ką jūs su konservatorių kandidate į prezidentus ta kutvela Šimonyte padarėte su Snoro banku! Jūs, niekšai, iš pradžių nužudėte banką, o po to prasidėjo maroderiavimas. Dabar jau 8-ti metai vagiate iš, neva, “numirusio” Snoro banko žmonių pinigus ir vargo nematote. O pinigai “mirusiame” banke kaip nesibaigia, taip nesibaigia, - tai ir yra santykiai su lavonais. Dar ir mėlynam chalatui per “otkatus” duoda su “numirusiu” banku (pa)santykiauti. Jei galėčiau, tai jus p.a.d.l.o.s. savo rankomis pasmaugčiau!

Vasiliauskai        2019-04-14 14:17

Makaronus ir kalėjimo leksiką (“maroderiavimas”, “santykiai su lavonais”, “kurmiai ir pan.)pasilaikykite sau arba bendravimui su tokiais pačiais kaip ir jūs.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt devintoji (gegužės 23) diena

Ramūnas Aušrotas. Kodėl siūloma keisti Tarptautines sveikatos priežiūros taisykles?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jei kas mane myli – VI Velykų sekmadienis

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt aštuntoji (gegužės 22) diena

Edvardas Čiuldė. Humetyno galios žaidimai

Romualdas Žekas. Sveikatos reforma finišo tiesiojoje. Kas nutylima?

Mindaugas Kubilius. Sinodinio kelio kontroversija: ar tik vokiška? (II)

Linas Karpavičius. Jis laukiasi

JAV arkivyskupas S. Cordileone dėl abortų palaikymo uždraudė Atstovų Rūmų pirmininkei priimti šv. Komuniją

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt septintoji (gegužės 21) diena

Mastercard pristato kontroversiškus biometrinius mokėjimus, reikalaujančius veido skenavimo

Futbolininkas I. Gueye turės pasiaiškinti, kodėl praleido rungtynes, kuriose buvo reiškiamas palaikymas LGBTQ+ bendruomenei

Romualdas Žekas. Pastabos dėl sveikatos reformos

Jūratė Laučiūtė. Apie Liudvikos Pociūnienės „vertybes ir niekšybes“

Vytautas Radžvilas. Du paklausimai elektros „rinkos“ tema

Dvylika Viktoro Orbano taisyklių politinei pergalei

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt šeštoji (gegužės 20) diena

Andrzej Krajewski. Vakarų Europa bijo Ukrainos pergalės prieš Rusiją

Almanto Stankūno kalba akcijoje „Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!”

Virdžinijos apskrities mokyklos gali laikinai nušalinti nuo pamokų mokinius už „translyčiųv bendraklasių vadinimą tikraisiais vardais ir įvardžiais

Į Švediją atkeliavo beždžionių raupai

Nepriklausomi elektros tiekėjai - dar vieni spąstai visuomenei?

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.