Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Prof. Gediminas Merkys. Tapinas de facto pradėjo LR Prezidento rinkimų kampaniją. Manytina, jis bus vienas iš kandidatų nuo LGBT

Tiesos.lt redakcija   2021 m. birželio 23 d. 0:03

18     

    

Prof. Gediminas Merkys. Tapinas de facto pradėjo LR Prezidento rinkimų kampaniją. Manytina, jis bus vienas iš kandidatų nuo LGBT

Genderistai su A. Tapinu priešakyje imasi skaldančių veiksmų, kurių tikslas – nepelnytai nugalinti ir visiškai marginalizuoti demokratiškai išrinktą mūsų valstybės vadovą (daugiau skaityti BNS „‘Globalios Lietuvos’ laureatai atsisako priimti apdovanojimą iš Nausėdos“.) 

Vertėtų pagalvoti, ar politinei opozicijai, viešiesiems intelektualams nereikėtų padaryti kokio nors bendro pranešimo, palaikančio Prezidento nuoširdų norą ir konstitucinę prievolę būti VISŲ LR piliečių Prezidentu, o ne kurios pavienės grupės. G. Nausėda nėra niekur ir niekada pasisakęs prieš LGBT. Apskritai nėra užgauliai ar netinkamai pasisakęs nė prieš vieną socialinę ar politinę grupę. Valstybės vadovas nuosekliai pasisako už KONSTITUCIJĄ.

Deja, genderistai jau vadovaujasi bolševikų ir nacių principu: „Kas ne su mumis, tas prieš mus“. Būtent čia ir yra visuomenės skaldymas ir konfliktizavimas, ėjimas prieš valstybę. Svarbiausias politinės valdžios galių ir stabilumo šaltinis kyla būtent iš piliečių pasitikėjimo ir pagarbos savo rinktai valdžiai. Aktyvavosi jėgos, kurios dirbtinai konstruoja pretekstus, kaip mūsų valstybės vadovą nepelnytai niekinti ir dergti. Tie, kas nepelnytai dergia Prezidentą, tie dergia, griauna valstybę ir paniekina mus visus. Jais turėtų susidomėti mūsų VSD. Dž. Kenedį kažkada nušovė. Šiandien G. Nausėdą jau bandoma žudyti brutalių, pogrominių viešųjų ryšių pagalba. Pilietinė-patriotinė visuomenė šiems grėsmingiems bandymams turėtų moraliai pasipriešinti. 

Nausėda iki šiol neapsivyniojo vaivorykštine vėliava ir nepradėjo viešai smerkti bei koneveikti tradicines pažiūras išpažįstančių LR piliečių. Genderistų akimis, čia ir yra baisioji, neatleistina Nausėdos „nuodėmė“, dėl kurios jo maišymas su žemėmis įgauna pagreitį ir ateityje tik stiprės. Vieni tą daro už užsienio genderistų 30 sidabrinių, kiti – iš puikybės ir durnumo savanoriškai prisiima sau „naudingų idiotų“ vaidmenį, naiviai nori identifikuoti save su tariama pažanga ir modernybe, su elitu.

Turėkime vilties, kad A. Tapinas matys Prezidentūrą kaip savo ausis. Tylioji Lietuva neprileis to moralinio nykštuko prie jokios valdžios. Jei tik G. Nausėda išlaikys moralinį stuburą, gelminė tauta jį nuneš į antrąją kadenciją ant rankų.

Manyčiau, kad nepartiniai viešieji intelektualai, tradicinę moralę išlaikę mokslininkai ir kūrėjai dabar turėtų išplatinti Prezidento poziciją palaikantį pareiškimą, atvirą laišką ar pan.

Prof. Gediminas Merkys

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Žemyna       2021-06-24 17:37

3 KLAUSIMAI:
- Kas pakišo prezidentui tą asabą apdovanojimui ir kuo tai grindė?
- Ar teisėsauga jau pateikė savo išvadas dėl žiniasklaidos skleistų įtarimų, jog jo įsteigtas (ar jo vadovaujamas)fondas veikė neskaidriai?
- Ar dera spausti ranką tam, kas Ostapo Benderio stiliumi organizavo ,,piliečių parašų” pristatymą (o Seimo pirmininkė su džiaugsmu išplasnojo jų priimti, o kai prieš tai piliečiai jai pristatė parašus, ponia tokiems niekams neturėjo laiko?

Aš už tradicinę šeimą !!!       2021-06-24 13:32

Kur šeimų maršo pasisakymas dėl Birželio 22-osios?
Ar jūs liaudininkai prisidengę tautiškumu ar dar kas?
Ar jūsų patriotizmas rytietiškai komunistinis?
Kodėl esate prieš nacionalizmą - prigimtinį tautiškumą?!!
Kodėl neskelbiate tautinių šūkių?!!

...       2021-06-24 13:21

„Turėkime vilties, kad A. Tapinas matys Prezidentūrą, kaip savo ausis. Tylioji Lietuva neprileis to moralinio nykštuko prie jokios valdžios.“
Autoriau atsikvošėk, rinkimus laimi ne tas kas balsuoja, o tas kas skaičiuoja.

Gerb Profesoriau       2021-06-24 10:45

nusivyliau Jumis,negi neber apie ka rasyt,jei mintis vystot,kad p.Tapinas galetu kaip nors kada nors pretenduoti buti Lietuvos R Prezidentu.
Kam taip zemai nuleidote kartele, negi ta simpatisko veido vyruka,su issisokimais,mokyt streiko palaikymais,o dabar atsisakymu priimti is p.Nausedos apdovanojima kas nors sapne galetu idivaizduot pilnavertej kovoj del Prezidento posto.Nei jam tas apdovanojimas dera,nei tie issisokimai,tai zmogaus,saves beieskancio elgesys,ir tiek,

Al. Na niekaipui       2021-06-23 23:02

Valstybei - taip, bet kam jos konclageriui ? Kita vertus, juk jums aiškiai pasakė specialistas - šeima yra viskas. Juk kas nors vistiek liks. Tas ir bus šeima.

tiek       2021-06-23 21:04

tikrai neprileis ..., su sąlyga ,jei nebus pereita prie totalitarinės politikos : rinkimai į Seimą - tik pagal partinius sąrašus, prezidento rinkimai - prezidentas renkamas kaip “Latvijoj,Estijoj” ... Tik su tokiu skirtumėliu,kad Lietuvoj jį rinks jau ne piliečių atstovai Seime ,o rinktieji pagal partinius sąrašiukus.Va tada - Tapinas ar į jį panašūs bus garantuotai Lietuvos prezidentais. Tie moliuskai visad pasižymėjo ir klasta , ir nešvariu elgesiu(moralė - ne šio pasaulio dimensija:(.

Na, niekaip man "nedašunta", kuo,       2021-06-23 20:05

Šeimų sąjūdis valdantiesiems nepatinka. Be šeimos nebus valstybės…

labai graziai profesorius pavadino Lietuva-       2021-06-23 18:30

tylioji, gilumine Lietuva. Dar prideciau- kantrioji, tikroji Lietuva. O genderistai- tai gerai apmokama sutve, nieko bendra su Lietuva neturinti. Ju mazuma, bet ju rankose valdzia, pinigai, propagandos priemones.

>to       2021-06-23 16:35

jei pats kramtot š kaip tapkinas ar užkelnis tai nebūtina jo siūlyt kitiems.pasilikit delfyje ar tvartely.

ah1       2021-06-23 15:48

tepinėlis tarnauja Vengrijos kilmės žydui Georgijui Swarcui/Sorošui? Vengrijos kilmės žydo Georgijus Swarco/Sorošo marionetė?

To abc,       2021-06-23 15:36

o tiksliau - esi tik ššš,tad greičiau lįsk į mėšlo krūvą, nes tik ten tavo vieta, kaip ir visų kitų tapinų...

o aš       2021-06-23 10:50

Maniau, kad jis – kaip jakilaitis kadais – pradėjo šmeižimo ataką plačiu frontu. Nes pasipylė “žiniasklaidoje” specialūs Prezidento “reitingai”, meitelių komentarai apie prezidentą, “politologai” ėmė kaltinti Nausėdą “antivalstybine veikla” – viskas kaip pirmajame perversme

abc.       2021-06-23 10:11

Kol kas marionetė bendravo tik su berniukais ,tik ne su protestuojančiais.gal prieš kadencijos pabaigą įsidrąsins?

ASsASas       2021-06-23 9:57

Ten p. Tapinas kažkur pliurpia, kad Lietuvos Respublikos Prezidentas G.Nausėda bendrauja su protestuojančiais Lietuvos piliečiais, kurie yra nusikaltėliai. Ot tai tau boba ir devintinės! Vadinasi, Lietuvos Respublikoje įvedama nauja pareigybė - SSSR 1937 m. NKVD reikalavimus atitinkantis komisariukas - Tapinas - kuris be jokio teismo paskelbia, kad tam tikri Lietuvos piliečiai yra nusikaltėliai. Ura tovarišči! Galvokite, ką kalbate ir darote. Viskas prasideda nuo kažkienio kažkokių kalbų, tai tie šnekėtojai, jeigu negauna per kepurę už Lietuvos Respublikos Konstitucijos pažeidimus,ilgainiui įsidrąsina ir kaip kiaulės bažnyčioje ropščiasi ant altoriaus.

Išplatintas pareiškimas       2021-06-23 9:49

Vienareikšmiškai reikia suprasti, kad nebėra laiko poilsiauti, nes priešo pajėgos didelės ir turinčios tam reikalui pinigų ir lrt ruporą. Pagirtina, kad Šeimų sąjūdžio inic. grupė dirba toliau ir neatostogauja. :
„Šeimų sąjūdžio“ iniciatyvinė grupė išplatino pareiškimą apie savo tolesnius planus. Informaciniame pranešime, atpasakoję savo veiklos pradžią, sąjūdžio lyderiai sako, kad „jausdami atsakomybę už „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ bei „Įspėjamojo trijų dienų mitingo“ metu Tautos įvardintus lūkesčius, „Šeimų sąjūdžio“ iniciatyvinė grupė įsipareigoja imtis tolesnių veiksmų, kad Tautos reikalavimai būtų ne tik išgirsti, bet ir įgyvendinti“.

Iniciatoriai paskelbė, kad jau pradėti rengti dokumentai visos „Lietuvos Šeimų sąjūdis“ asociacijos steigimui. „Su visa Lietuva bus sudėtinga kovot bet kokiai valdžiai“, – teigia iniciatoriai.

Savo pareiškime jie sako, kad: „Turimų koordinatorių pagrindu bus kuriami Lietuvos „Šeimų sąjūdžio“ Seimeliai visoje šalyje. Visur, kur bus bent menkiausias administracinis vienetas – ten bus ir ‘Lietuvos Šeimų sąjūdis’“.

Teigiama, kad ši organizacija rengs įstatymų projektus, dirbs su politikais ir spaus juos stengtis priimti svarbius ir reikalingus Lietuvai sprendimus.

Ši „neužilgo pakilsianti“ organizacija jau turi parengusi naujus, iki šiol Lietuvoje nenaudotas visuotines pasipriešinimo formas.

„Mes kviečiame lygiagrečiai veikti visas organizacijas – rengti aktyvius piketus, mitingus, akcijas ir visas kitas iniciatyvas nukreiptas prieš žalingą veiklą Tautos atžvilgiu, nelaukiant atskirų pakvietimų.

Organizacinė „Lietuvos Šeimų sąjūdžio“ grupė palaikys visas pozityvias kitų grupių rengiamas iniciatyvas, kurias laikys turinčias potencialo būti įgyvendintomis. Tačiau neprisidės prie tų, kurių baigtis jai atrodys neperspektyvi. Visais atvejais kiekvieną klausimą bendrai spręs visas kolektyvas“, – savo planus dėsto iniciatoriai.

„Mes į rinkimus neisime, tačiau kontroliuosime valdžią per savo atstovus. Ir tai bus kur kas tvaresnis valdymas nei kadencija Seimo salėje, nes visa Lietuva galės nesunkiai atsekti ką veikė kiekvienas politikas per visą savo kadenciją“, – atsakė į dažnai užduodamą klausimą „Lietuvos Šeimų sąjūdžio“ iniciatoriai.

https://www.laikmetis.lt/seimu-sajudzio-iniciatyvine-grupe-atskleide-savo-veiklos-tolimesnius-planus/

abc.       2021-06-23 9:17

Antrai kadencijai? ačiū,nereikia.marionetė bausmė Lietuvai.

Žodžio laisvė...       2021-06-23 8:56

Tapinai,esi menkysta.Nusišluostyk motinos pieną nuo lupų,o tik po to pagalvok ar esi
tas,kuris šitaip žeminti visos Tautos rinktą Lietuvos Prezidentą.Tau dar reikia iš-
sivaduoti iš vystyklų.Kai piemenai pasijunta svarbiais politikais,tuomet jie gali
Lietuvai sukelti pražūtingas pasekmes.

Nuomonė       2021-06-23 7:22

Nuoširdžiai pritariu straipsnyje išsakytoms mintims.

Rekomenduojame

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.