Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės

Prof. Gediminas Merkys: „Pasaulėžiūros GESTAPO beldžiasi į Lietuvą. Mielieji, turėtume kažkaip tam doroviniam marazmui priešintis, reaguoti“

Tiesos.lt redakcija   2019 m. birželio 12 d. 15:14

37     

    

Prof. Gediminas Merkys: „Pasaulėžiūros GESTAPO beldžiasi į Lietuvą. Mielieji, turėtume kažkaip tam doroviniam marazmui priešintis, reaguoti“

Peržiūrėjau aš tą krikščioniškos kultūros instituto (KKI) peticijos prieš gėjų eitynes tekstą. Siūlau pirminį šaltinį – trumputę peticiją – perskaityti visiems ČIA.                                       

Peticija labai trumputė, formuluotės mandagios, nuosaikios. Nesunku tarp eilučių perskaityti, kad idėjiškai peticija tiesiog remiasi tradicine pasaulėžiūra.

Tradicinė pasaulėžiūra ir yra tradicinė. Ji patikrinta kelių tūkstančių metų mūsų civilizacijos istorijos tėkmėje. Tradicinė pasaulėžiūra iš principo nėra kokia nors radikali, agresyvi ar kenkėjiška. Tiesiog trumputėje peticijoje mandagiai suabejota visuomenine, moraline ir politine gėjų eitynių verte. Pareiškiama tokio tipo renginiams nepritarianti nuomonė.

Peticijoje keliamas klausimas dėl galimos eitynių kolizijos su mūsų šalies teisės aktais ir Konstitucija. Peticijos autoriai apdairiai pavartoja sąvoką „galimai“, jie sąmoningai atsisako kategoriškų vertinimų.

Deja, vieša institucija – Žurnalistų etikos inspektorius – konstatavo pažeidimą ir nusprendė KKI įspėti. Paskirtą nuobaudą – įspėjimą – galima per 30 d. apskųsti administraciniam teismui.

Ką mes akivaizdžiai matome?

Už nuosaikų, mandagų nuomonės, paremtos tradicine pasaulėžiūra, pareiškimą instancijos Lietuvoje jau taiko sankcijas. Kol kas labai nuosaikias, neturinčias jokių realesnių teisinių pasekmių. Kita vertus, jei minėtas Institutas sykį iš tiesų suklystų, pareikštų neapgalvotą, realiai įžeidžiančią, diskriminuojančią nuomonę, tada būtų prisimintas ir ankstesnis pažeidimas. Kalba eitų apie recidyvą ir sankcija jau būtų griežtesnė.

Manau, ieškoti teisybės teismuose būtų beprasmiška. Jei pasitaikytų koks doroviškai adekvatus teisėjas, aukštesnės instancijos teismai patvarkytų sprendimą ir teisingumą taip, kaip reikia naujajai prievartinei genderistinei ideologijai…

Akivaizdu: Lietuvoje prasideda šliaužianti moralinė-dvasinė okupacija. Tradicinė pasaulėžiūra ir tradicinė moralė viešai, taip pat teisiniuose sprendimuose jau traktuojami kaip asociali elgsena ir deviacija.

Tie, kas viešumoje išdrįsta tą pasaulėžiūrą, jos nuostatas įgarsinti, priminti, jau yra traktuojami, kaip netinkamai besielgiantys ir baustini asmenys. Tik laiko klausimas, kada Lietuvoje bus pereita prie griežtesnių sankcijų, sistemingo bauginimo.

Pasaulėžiūros GESTAPO beldžiasi į Lietuvą.

Mielieji, turėtume kažkaip tam doroviniam marazmui priešintis, reaguoti.

pozicija.org

Su Tautos forumo pozicija galima susipažinti ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Created Equal       2019-06-18 23:38

to Oppose NY Abortion Law

JumboTron Tour Visits Abortion Meccas

Columbus, OH – June 18, 2019 – Last week Illinois Governor J. B. Pritzker signed into law the most extreme abortion law in America. The law allows abortions for any reason up to birth and forces every state insurance plan to cover them. Pritzker follows the governor of Vermont, who made his state the latest to legalize abortions up to birth. Since the first of the year, pro-abortion states like Illinois and New York have been outdoing each other in passing extreme abortion legislation.

In response, Created Equal has been traveling to these state capitols displaying our highly effective JumboTron TV screen.  In one recent stop in Albany, NY we were privileged to join thousands of pro-life advocates at the NY March for Life and rally at the state house. Below is a powerful clip from that rally.
Over the years, our JumboTron has proven to be the most effective anti-abortion message ever devised. With your help, we will take it to take it to every key abortion state in the union to expose the truth. That’s how we can end the scourge of abortion in America and stop the slaughter of millions of helpless babies.

Our priority targets will be tho se that recently enacted the outrageous, brutal pro-abortion legislation that has shocked the entire nation.

I am reaching out now to all Pro-Life advocates for the financial support we need to target new states and cities this summer and fall.
In the fight for Life,
Mark Harrington, President, Created Equal


https://www.youtube.com/watch?v=LAKKv_-w-Jw&feature=youtu.be

stasys        2019-06-16 8:44

Letui Palmaičiui ..tikiuosi nesitikėjote iš manęs atsakimo ?  Padėkočiau ir kad skyrėte tai temai laiko .. vienok rizikuoju sulaukti ‘nykščiu’ erzelio .

Dzeikas       2019-06-15 22:11

Zinomai,
as esu radikaliu priemoniu salininkas.
Jeigu valstybe vadovaujasi kriminalines gaujos taisyklemis tai ji yra ne valstybe, o krimnaline gauja.Tik uzsikabinusi ne kokia “gaidjurgiu” ar “sviniu” , o “lietuvos’ pavadinima.
Ir elgtis su tokia “valstybe” reikia elgtis kaip su panasiais “sviniais”, “brigada” ir panasiais susivienijimais - kaitinta galezimi.Kad uzkratas neplistu.

Stasys       2019-06-15 14:14

Rašykite komentarus “stasiui” t.y. iš mažosios, nes aš taip pat Stasys, bet iš didžiosios, vis vien nesmagu, kai tas iš mažosios, kartais, nesąmones rašinėja, o jeigu parašot atsakymus ar pastabas tam iš mažosios, pavadindami jį iš didžiosios, tai aš galiu suprasti, kad man taikote ...

Palmaiti,       2019-06-15 8:36

nors sudetingai, bet teisingai!

Letas Palmaitis Stasiui       2019-06-14 23:33

Anaiptol neskelbiu “tradicinių pasaulėžiūrų”, bet tik TIKIMĄ Tiesą. O jei tikrovėje sėkmingai plinta būtent Paties požiūris, kodėl nesidžiaugi darnia biorobotų ateitimi?
Viena Tiesa neprieštarauja daugybei Jos supratimų, o be kraujo upių šiame dialektiniame pasaulyje įmanomas tik konclageris. Šiuo metu kuriamo idealaus pasaulinio konclagerio dar nebūta žmonijos istorijoje, o jei Tiesa viena, tai ir nebus. Tačiau visa ligšiolinė istorija tikrai susideda iš kraujo upių. Pasakyk, kada ir kur jų nebuvo? Gal religijos kaltos? XX a. pasauliniai karai ar religiniai?
Krikščionys tiki nauja žeme po nauju dangumi, vadinas, kitokia pačia kūrinija, nebe dialektine. Dialektinė galbūt tik žmonijos mokykla, ar ne?
Kur tas mano “suklupimas”, jei reikalaujama (ne visiems, bet tik “atsilikusiems” tikintiesiems) realiai, bet ne melagingai įgyvendinti sąžinės laisvę, t.y. (be jokių ko nors primetimų kitiems) leisti jiems gyventi pagal SAVO tikėjimą, pvz., neversti jų paniekinti “identifikacijai” nereikalingo savo krikšto vardo dėl elektroninio kodo, nedaryti iš savęs priedo prie antikristo skaičiaus, be kurio “nei pirksi, nei parduosi” (Apr 13:17) - ar Pats pirksi ar parduosi be privalomos identifikacinės elektronikos?
Kadaise vergams uždėdavo plieninius pančius. Pabandžius sudemokratinti ir pavergti islamą bei 911 provokacija sukūrus terorizmo baubą, tuo pagrindu įvesti daug patvaresni elektroniniai pančiai. Laisva valia juos priėmus, tikima neišvengiamais amžinais kentėjimais (Apr 14:11).
Kokią tad išeitį paliekat tikintiesiems, kur dabar jų sąžinės laisvė?
Kodėl tikintieji graikai bent savo šalies viduje išsikovojo tradicinius popierinius pažymėjimus be elektronikos?
“Tradicinės vertybės” - tai tik žodžio tikėjimas pakaitalas, taip pat kartojamas ir vergovės bijančių ateistų.
Jei tikintieji šneka mokslo neatitinkančias kenksmingas nesąmones (mat mokslas jau viską pažino, nors dar nėra nė 100 metų, kai pirmąkart visoje istorijoje atspėta saulės šilumos paslaptis!), tai uždrauskite jas atvirai, neveidmainiaukit, meskit sąžinės laisvę velniop ir skelbkit vergovę.

Al. Stasiui       2019-06-14 22:58

Jei kiekvienas teisėtai turi savo tiesą, tai bandymas žmones kontroliuoti - čipų ar teisinių spastų pagalba - turėtų būti laikomas neteisėtu, ar ne ?

stasys        2019-06-14 21:38

Letas Palmaitis pabandė įpūsti ugnį į tas autoriaus tradicines pasaulėžiūras ir suklupo . Nėra tokio dalyko kaip vienas teisingas požiūris į pasaulį, viena nedaloma tiesa , vienas teisingas mastymas .. Tai kas tradiciškai pritaikoma šaltibarščiams negali apibrėžti konkrečios sudėties, nes ta sudėtis atitinka konkretu žmogų ir jo poreikius . Tai ką kalbėti apie pasaulėžiūrą ?.. tokios primetamos pasaulėžiūros miršta su tuo žmogumi kuris jas ir išgalvojo .. o jei kas pabando jas kitiems primesti .. tai visada pralieja kraujo upes ..žiur . į sovietus . Pilka spalva gamtoje nedera, ji tik priedas .

L. Palmaitis dėl tradicinės pasaulėžiūros       2019-06-14 15:28

Kodėl būtent tradicija vertingesnė už tobulą biorobotų visuomenę be karų ir konfliktų, kada visi bus nano technologijomis prijungti prie tinklo ir vykdys automatinės sistemos komandas, turės pakankamai biopašaro, tenkins jiems leidžiamus norus, o žmonijos skaičių pagal “pažangumo” taškų atranką automatiškai ribos darbo jėgos paklausa?
Tokia tik ir tegali būti dirbtinio intelekto era, be mulkinančių pasakų apie pačių kompiuterių išėjimą iš kontrolės.
Tradicija vertinga, jei atitinka Tiesą. Jei Tiesos nėra (viskas reliatyvu), nustokit svaičioję ir pasiduokite materialai jėgai, jau priklausančiai tam 1% planetos gyventojų, kurių rankose 99 % planetos turtų. Jei nėra Tiesos, kuri apgintų 99 %, tai jau vergovė, kurią belieka tik viešai įteisinti, o kelias visiškai aiškus: įvedus privalomus atsiskaitymus tik per bankus, kuo greičiau panaikinti grynuosius pinigus ir su pagreičiu griežtinti vergvaldžių reikalavimus, apribojant “laisvę” pasirinkimu iš gatavų elektroninių FAQ (Frequently Asked Questions) atsakymų. Jei kokio atsakymo nėra, vadinas nėra ir klausimo, nereikalingas.
Pajutę atjungimo nuo banko ir bado perspektyvos siaubą, vergai išmoks dėl išgyvenimo necyptelėję tučtuojau vykdyti bet kuriuos nurodymus. Tada jau nebe primityvius mikročipus implantuos po oda, bet nuo pat gimimo gimdymo namuose ves į kraują organizme save surenkančias nano mašinėles, nuolat transliuosiančias komandas ir “muziką”.
Vėlokai “pabudo” garbusis profesorius, peticijų šėtonui laikas baigėsi.
Kol dar žaidžiama demokratija, tikintieji Tiesą privalo atkurti (ir šįkart - ne vien Lietuvoje) Tikinčiųjų teisėms ginti komitetą (sąjūdį), nes tradicinės konstitucijos dar nepanaikintos ir sąžinės laisvė dar skelbiama. Vadinas, tikintieji bent formaliai dar gali reikalauti gerbti savo įsitikinimus ir leisti jiems gyventi be prievartinio stojimo į neribotą elektroninę kontrolę.
Pagrindas: Apreiškimas šventajam Jonui 13:17 (“niekas negalėtų nei pirkti, nei parduoti”) ir 14:11 (“jų kentėjimų dūmai” - mes tikime šiais kentėjimais, kodėl mus prievartaujate?).
ES tik Graikija, savo vyskupų vadovaujama, nuėjo tuo keliu. Šis kelias priverstų uzurpatorius arba atsitraukti, arba imtis atviros prievartos be mulkinimų “teisėmis” ir “laisvėmis”.
Iki vergovės lieka ne metai, bet tiesiog minutės. Dar ne vėlu!

tenka pasikartoti       2019-06-14 11:42

Visa ta LGBT sklaida - tai ne žmogaus teisių įtvirtinimas, o kaprizingų mažumų privilegijų išplėtimas. Nes su LGBT atstovų žmogaus teisėmis jau seniai viskas tvarkoje.

stasys        2019-06-14 9:06

gera pastaba K.Urbos .

ah1       2019-06-14 8:29

net mano Bocefalui aišku kad vienalytės santuokos baigsis vaikų įvalikinimu, vaikų įvaikinimas baigsis pedofilija, pedofilija baigsis vaikų storosios žarnos ištampymu iš išorės ir vaikų išmatų nelaikymu tai yra vaikų sveikatos trikdymu, o kad pridengti vaikų sveikatos trikdymą - vaikų išmatų nelaikyma dėl storosios žarnos ištampymo iš išorės kietu buku daiktu nebuvo tirta Garliavos antros mergaitės sveikatos sutrikdymas, o mama nušauta pakišant D.K., kad nebūtų pedofilijos ir nebūtų nustatyta kas tas konkretus daiktas kuriuo buvo sutrikdyta vaiko sveikata kietu buku daiktu iš išorės, nors ikiteisminis tyrimas privalomas esant sveikatos sutrikdymui.Tai kodėl šiuo atveju nebuvo tirta, o mergaitė, kuriai sutrikdyta sveikata,  pradanginta ?

Žinoma,       2019-06-14 7:58

juk valdžios buvo pažadėta, kad pradžiai ji pasieks, kad Lietuvoje gyventų 60 procentų Lietuvių. Apie tai buvo viešai pranešęs signataras p.K.Uoka. Juk reikalinga čia bedvasė vergų masė.

15 min.dabar skelbia,kad       2019-06-14 7:37

į Lietuvą grįžta daugiau žmonių,nei išvyksta.Tačiau grįžta mažiau lietuvių,o išvyksta lietuvių daugiau.Skirtumą dengia atvykstantys užsieniečiai.Po truputį Lietuva nyksta,o tuščią vietą užpildo ne lietuviai,kad ir kokie geri žmonės jie būtų.

Žinoma,       2019-06-14 7:36

jei reiks bus ir fūra ant kelio arba atsitiktinė plyta nuo stogo Pilies gatvėje, bet Džeikai, o kas to nežino, kad taip būna?

Dzeikas       2019-06-14 5:59

tai vui:
Nuo siol, turesite daryti tai, ka lieps. Kol bus ES - vykdysite ES direktyvas , tiesa lietuviskai, kaip Vilniuje susirinkusi chebryte lieps ir sukontroliuos.Neliks ES - chebryte pati nustatys ka jums daryti, bus Rusija - reiskia rusiska tvarka.Cia ne kurie patrijotai-idiotai nesupranta, kad ta chebryte deka tu paciu idiotu igijo tokia valdzia, kad ji JAU gali paversti jus ir sodomitais entuziastais, ir ta pacia W raide organizuot,kad jus taskydami seiles irodinesite, jog tai sena lietuviska raide, kriviu zenklas jobsikmatj.
Lietuva savo esme diktatura jos gyvenytoju pagrindinei masei - baudziaunykams. O tos diktaturos forma nustato donoras, prie kurio Lietuva kaip valstybe parazitas prisiklijuoja.
Labai jaudintis (del sodomijos diegimo) nereiktu.Kol ji nera pagrindinis tos chebrytes interesas, o atnestinis is Briusleio igyvendinama programa bus atmestinai, kaip komunizmo statyba LTSR.O stai kai bandysite priesintis, nesvarbu kokiu klausimu, kai suabejosite tos chebrytes teise nustatineti tvarka ir jos valdanciuoju statusu - tada jums bus kaip tiems,kuriuos po teismus uztampe uz stovejima ne vietoj.O jei reikes - tai kaip Kedziui.

Tai va,       2019-06-13 23:09

Pirmadienį mačiau troleibuso stotelėje LGBT plakatą reklamos stende. “Pranešk apie neapykantos nusikaltimus prieš LGBT asmenis”. Programėlę siūlė į telefoną įsidėti, kad lengviau skųsti būtų. Gal nuo šiol turėsim apsimesti, kad mylime?

ah1       2019-06-13 19:13

belieka palaukti kol baigsisi Briuselio pinigai o su tuom ir trizniojimai įvairialypiai

to Kuo gali pats 14:40       2019-06-13 15:22

Nors prisipažinimo neprašiau,
bet už jį - ačiū.
Padės ir abejojantiems.

Kęstučiui Urbai, savo smegenų turėtojui       2019-06-13 15:14

Jei Lietuvoje net 1 000 000 skurdžių, o ne psichiškai neįgalių vargšų, tai kodėl jie patys nesiima keisti padėtį, kodėl tai turi daryti už juos kažkas kitas?
Antra, net jei Lietuvoje būtų 1% ar 2% seksualinų anomalijų, iš to neplaukia, kad jie visi priklauso LGBT.
Pastarųjų bent 10 kartų mažiau, nei skelbėte ar skelbė žiniasklaida apie Pride eiseną (iš panoraminių Pride eisenos nuotraukų aiškiai matosi, kad seksualinių deviantų apie tūkstantį, iš kurių daugybė - desantas iš užsienio, o kur dar eisenoje jų „palaikytojai” iš ideologiškai kairuoliškai žymėtų, invazinių NVO (svieto lygintojų)?

mazgys       2019-06-13 14:41

Būtų ne pro šalį atskirti grūdus nuo pelų tarp pačių žurnalistų: kurie - už cennzūrą ir kurie - prieš.
Galima organizuoti apklausas pagal profesijas: šiandien apklausiami mokytojai, rytoj - gydytojai ir taip toliau. O jau paskui pateikti įvairių apklausų palyginamąją interpretaciją ir jos analizes.

Kuo gali pats       2019-06-13 14:40

pagrįsti, kad Jules trolis? Jei nepagrįsi - pats tapsi troliumi.

Pritariu 2019-06-13 10:25       2019-06-13 14:25

Jules akivaizdžiai yra trolis „užstrigusi plokštelė”, toks kaip dr.ramanauskas, dzeikas, stasys ir kt. į juos panašūs. Jų komentarus geriausiai tiesiog praleisti. Aišku, gaila, kad mes patys už jų šiukšlinimą mūsų namuose ir susimokame.
Kita vertus, jų etatinis išlaikymas komentaruose patvirtina tiesos.lt daromą politinę įtaką.

Ramiros       2019-06-13 14:04

Juk beldžiasi tai lenininė bolševikų ideologija, kuri buvo išpuosėlėta daugiau, kaip prieš 100 metų Rusijoje, “seksrevoliucijos” pavidalu. To pasėkoje išsivystė labai nemalonūs, tragiški dalykai. Susigriebė po Lenino mirties. Atėjęs Stalinas patvarkė.  ....  Kai Rusiją valdė komunistai tie faktai buvo slepiami, niekur apie tai nerašė. Tik atgavus šiek tiek laisvės visa ta istorija išlindo į viešumą. Apie tai medžiagos pakankamai galima rasti internete. Kai pagalvoju, palyginu, tai man dabar primena anų siautėjimą, tik dabar aukštesniu pavidalu, nes jau amžius kitas. Taigi, mielieji, būkime budrūs ir mąstykime, istorijos pamokos gali praversti mums, norintiems savo šaliai gerovės, aukštesnės moralės, teisingumo ...

Jules       2019-06-13 11:11

Išmanęs prastas patriotas, bet, kad docentai nesako Tiesos šiandien, kaip anuomet iki Gorbio, kol Gorbis neleido, manau, kad tai Tiesa. Daugiau Tiesos iki Gorbio žinojo diletantai, neformalai ir okupacinio režimo oponentai, lygiai taip pat, kaip ir dabar, jos daugiau žino būtent savamoksliai, norintys turėti savąjį, o ne valdiškąjį “Aš” ir nebūti oligarchijos dvaro vergais, maustomais dezistų per TV ir radiją arba per Neosovietijos magnatų laikraščius, kaip tie VU ar VDU docentai. Nors, kita vertus, juos irgi galima suprasti, nes reikia turėti darbo ir šeimas su meilužėmis išlaikyt. O kokia nauda iš Tiesos, jei ją pasakęs lėksi iš darbo arba į cypę kaip meteoras. Univerkių profesoriai tai labai gerai žino, todėl toliau dezuoja, hipnotizuoja mūsų studentiją. Tiesa kriminalizuota ir mus nuolat seka akyla Rygos cenzorius akis, jei ką ne taip pasakysi - tuoj pasiųs “bojevykus” prie durų. KGB rezervo seklių armija nesilpnėja, o nuolat pasipildo naujais jaunų “stukačių” būriais.

troli Jules       2019-06-13 10:25

nevaidink patrioto. Pats esi neosovietikus.

Jules       2019-06-13 10:05

Taip, taip, Neosovietijos profesoriai - nesakykit Tiesos, gelbėkit Velnią. Amžinai kalti lietuviai ir vokiečiai - docentus apsėdo “manische Culpathie”.

Tiek       2019-06-13 9:37

Vadovaudamiesi nežmonišku ,nors ir diamdtraliai viens kitam priešpastatytu radikalizmu (aleliuja versus rudoji)iš mūsû Lietuvėlės tuoj ir šlapios vietos….globalistų džiaugsmui….,nei humaniśkumo,Nei ginamų Żmogaus teisių.anei elementaraus teisingumo nei vienur,nei kitur….:(

Jules       2019-06-13 8:51

Bet kodėl GESTAPO tvarka beldžiasi į Lietuvą, o ne NKVD, ne trockistai ar stalinistai, liberoidais pasivertę? A, docentų “načalnykas” kitaip kalbėt neleidžia - reikia gi ir kažkiek privalomo deziuko ant runkeliokų galvelių pavaryt, kad darbo neprarast, tiesa? O visa kita parašyta gerai - tai buvo mažaraščio, neišsilavinusio žmogaus nuomonė.

įbaugintas       2019-06-13 8:03

Čia ne šiandieninė Rusija, kad eitume į gatves pareikšti savo nuomonę.

stasys        2019-06-13 6:46

Tikrai geros mintys. 2019-06-12 21:13 > jei tokios autoriaus geros mintys kaip pats sakote , kodėl tamstos komentaras toks skurdus savosiomis. ? Pataikauti vidutinybėms gal ir įprasta pas ‘civiliokus’ ..vienok to nepaslėpsi nuo ‘kontoriniu’ .

Ne, Filip Filipyč,       2019-06-13 0:27

apsėstiesiems ir tabletės jokios nepadeda.
Arnoldas Valkauskas varys piktąjį, o mes gretimame kambary turėsime kaip niekad susikaupę melstis.

Tikrai geros mintys.       2019-06-12 21:13

Sistema gniaužia gerklę, kad bijotume ir cyptelėti. Bet jie taip tik save įvarys į kampą. Tam, kad išlaikytų savo sistemą, jie diktatūra pasinaudoti negalės, t.y. čia ne Š.Korėja. Tad sistema grius per savo pačios supuvimą ir visišką netinkamumą lietuvių prigimčiai.

Filip Filipyč       2019-06-12 21:04

“-Беда этой страны в том, что люди которые должны принимать таблетки, принимают законы.”

stasys        2019-06-12 20:12

Suprasčiau jei apie tas „tradicines pasaulėžiūras“ ir jų ilga amžių porintu koks Reigardas , ..o čia cielas profesorius . Kažkaip nesmagu jam priminti kad toks dalykas kaip tradicijos daugiau liaudiškam folklorui priskirtina ..ir su ta pasaulėžiūra vargiai ka bendro turi . Įtariu kad čia buvo pabandyta savotiškai suporuoti tai kas neturi tikslo konkrečiam rezultatui gauti , o yra ta malonumo kreivė kuri varo iš proto ta šiandieninį nuodėminga pasaulį .

 

Ačiū prof. Gediminui Merkiui       2019-06-12 20:04

už įžvalgas. Taip,“pasaulėžiūros gestapo” ne tik beldžiasi, bet jau purvinomis kojomis braido po Lietuvą. Tik… revoliucinė situacija turi subręsti. Kas nebrandu - su bliukš. Reikia maldos. Ar jūs pastebėjote, kad SEKMINĖS atėjo su žaibais, galingais žaibais. Bent jau Šiauliuose, prasidėjus sekmadieniui, t.y. po vidurnakčio, buvo galingas Šv. Dvasios išsiliejimas. ALELIUJA.

Dzeikas       2019-06-12 17:20

Kam skambyja varpas?
Cia reikalinga ne gynyba, o kontrpuolimas - pareikalauti nusalinti Zurnalistikos etikos inspektoriu Vardenis Pavardenis, o atsisakius ta daryti, kviesti zmones protestuoti.
Susirinks - nesusirinks(patys zinote ,kad nesusirinks kritine mase, gerai jeigu 100 koks tai aciu Viespatie kaip gerai butu)kitas dalykas. Bet sazine bus rami.


Rekomenduojame

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Kastytis Braziulis. Kodėl konservatorių siūloma tvarka yra žalinga demokratijai

Andrius Švarplys. Kaip atrodo leftistinis „atvirumas“

Povilas Gylys. Highway to hell!

Algimantas Rusteika. Beprotybė ir laimė

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.