Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Pilietybė, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Žiniasklaida

Prof. dr. Vytautas Radžvilas. Estai nesutinka laidoti savo valstybės – net pavydu

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugsėjo 26 d. 22:39

15     

    

Prof. dr. Vytautas Radžvilas. Estai nesutinka laidoti savo valstybės – net pavydu

Estai šaunuoliai ir, kaip visada buvo nuo 1988 m., tautiniu ir valstybiniu sąmoningumu pranoksta mus visa galva. Jie ir vėl sukilo pirmieji – davė atkirtį euroglobalistams ir nesutiko palaidoti savo valstybės. Jų parlamentas išdrįso neįvykdyti Briuselio direktyvos ir atmetė masinę dvigubą pilietybę turėjusį įtvirtinti įstatymą. Neatsitiktinai šį įstatymą mėginta priimti tuo pat metu kaip ir Lietuvoje. Nacionalinės valstybės sunaikinimas yra būtina sąlyga sukurti ES federaciją. Tam reikia paversti nacionalinę pilietybę grynai simboline ir įvesti vienintelę realią – „federacinę“ pilietybę. Lietuvos pilietybė turi tapti tokia pat bereikšmė kaip buvusios LTSR pilietybė.

Parengiamasis tarpinis žingsnis šio tikslo link – įvedant masinę daugybinę pilietybę iš pradžių išplauti politinį ir teisinį nacionalinės pilietybės turinį. Ji turi tapti bereikšmė ir moraliniu bei psichologiniu požiūriu ir likti tokiu pat blankiu prisiminimu, kokiu tapo litas. Šito nuosekliai ir kryptingai siekia „globalios Lietuvos“ ideologija persiėmęs Lietuvos valdantysis sluoksnis, trokštantis kuo greičiau sunaikinti Sąjūdžio atkurtą valstybę. Jis karštligiškai skuba sugriauti jos egistavimo pagrindą – paversti tuščiu ir niekiniu Lietuvos Respublika pilietybės institutą, kuris yra svarbiausia ir stipriausia jungtis, politiškai ir teisiškai saistantį asmenį valstybe.

Tad neatsitiktinai žinia apie Estijos parlamento sprendimą taip griežtai cenzūruojama ir slepiama nuo visuomenės. Referendumą stumianti antilietuviška valdžia ir jai tarnaujanti didžioji žiniasklaida baiminasi, kad pranešus šią žinią, Lietuvos visuomenė suvoks, kuo estai skiriasi nuo mūsų. Jie ir jų valdžia siekia išlikti kaip tauta ir išsaugoti savo valstybę amžiams. Lietuvos valdantieji siekia įgyvendinti ir primesti tautai savąją „globalios Lietuvos“ ideologiją, kuri skelbia: juo greičiau lietuvių tauta ir valstybė išnyks – juo geriau. Mus skiria tokia tautinės savigarbos ir valstybinio mąstymo praraja, kad belieka baltai pavydėti estams.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pikc       2018-09-29 23:41

Kaip Ukrainos klausimu atsiskleidė koloradiniai šiukšlės, taip pilietybės klausimu atsiskleidė globalistiniai šiukšlės - “tarybinių piliečių” atmaina.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-09-29 14:59

Apie šitą asmenį, prof. Vytautą Radžvilą, būtent šiai tema yra 2017-08-18 straipsnis

“KGB-istinis karksėjimas”

http://www.ekspertai.eu/kgb-istinis-karksejimas93223/

http://biciulyste.com/pilietybe/dr-jonas-ramanauskas-kgb-istinis-karksejimas/


Skaitykite ir darykite išvadas.

Riigi Teataja       2018-09-28 0:15

ESTIJOS KONSTITUCIJA (https://www.president.ee/en/republic-of-estonia/the-constitution/):
II skyrius. Pagrindinės Teisės, Laisvės ir Pareigos
Str. 8 [Pilietybė]
(1) Kiekvienas vaikas, kurio nors vienas iš tėvų yra Estijos pilietis, teisę į Estijos pilietybę gauna nuo gimimo.
(2) Kiekvienas nepilnametis, praradęs Estijos pilietybę, turi teisę ją atkurti.
(3) Nė vienam, įgijusiam Estijos pilietybę nuo gimimo, ji negali būti atimta.
(4) Niekam Estijos pilietybė negali būti atimta dėl įsitikinimų.
(5) Estijos pilietybės įgijimo, praradimo ar atkūrimo sąlygas nustato Pilietybės įstatymas.

ESTIJOS PILIETYBĖS ĮSTATYMAS (https://www.riigiteataja.ee/en/eli/503022016004/consolide)
§ 1. Estijos pilietis
(1) Estijos pilietis yra asmuo, turintis šio įstatymo įsigaliojimo metu turimą Estijos pilietybę, arba asmuo, kuris pagal šį įstatymą įgyja ar atkuria savo pilietybę Estijoje.
(2) Estijos pilietis vienu metu negali turėti kitos valstybės pilietybės nepažeidžiant šio įstatymo 3 skirsnyje nustatytų specialių taisyklių.

§ 2. Estijos pilietybės įgijimas, atnaujinimas ir praradimas
(1) Estijos pilietybė yra:
1) įgyjama gimimo metu;
2) įgyjama natūralizacijos būdu;
3) grąžinta asmeniui, praradusiam Estijos pilietybę būnant nepilnamečiu;
4) prarandama atsisakius Estijos pilietybės arba jo netekus, arba priėmus kitos valstybės pilietybę.

§ 3.  Special rules concerning the holding of multiple citizenships

  [ RT I, 03.02.2015, 1 – entry into force 01.01.2016]

(1) A person who as a minor acquires Estonian citizenship as well as the citizenship of another state must renounce either his or her Estonian citizenship or his or her citizenship of the other state within three years after attaining the age of 18 years.

(2) The requirement of release from the previous citizenship does not apply to a person who applies for the acquisition or resumption of Estonian citizenship if that person has been granted international protection by the Republic of Estonia or another member state of the European Union, the situation in his or her country of origin has not changed significantly and, for that reason, the person cannot renounce his or her previous citizenship.
[ RT I, 03.02.2015, 1 – entry into force 01.01.2016]

To nesutinku       2018-09-27 17:15

Tai niekas iš jų ir neatiminėja pasų,tegul turi vieną Lietuvos pilietybę per amžių amžius.Aš gyvenu Lietuvoi ir niekas iš manęs nieko neatima.AŠ GRIEŽTAI UŽ VIENĄ PILIETYBĘ,O tamsta dvi motinas gali turėti? kurią labiau mylėsi? Tai pagal tamstą išeina ,kad viengubi-tikri piliečiai bus lygūs su trigubais ar dvigubais.
Jau dabar daromas nusikaltimas,kad be jokio referendumo,pažeidžiant konstituciją žydams yra duodama Lietuvos pilietybė.Kažkodėl apie tai visi tyli.

Kaip vokiečiai       2018-09-27 17:09

rusams nusiuntė Leniną,taip mums per Landsbergį Grybauskaitę.Ir dar kiti aiškina,kad nereikia rinktis pirmumo eile Amerikos.Rezultatus jau matom,-Vokietija ir kitos gavo milijoną tarnų.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-09-27 15:46

Citata: “Prof. dr. Vytautas Radžvilas. Estai nesutinka laidoti savo valstybės – net pavydu”
***
Ponas NEIŠMANĖLI, t.y. kitaip tariant prof. V.Radžvilai, ar ŽINAI:

“Estija neleidžia dvigubos pilietybės ir karinės tarnybos kitai valstybei. Tačiau K-8 str: “No one shall be deprived of Estonian citizenship acquired by birth”.

Tai kai Lietuva pripažins savo LR Konstitucijos 12-o straipsnio 1-mą dalį, tai bus taip kaip Estijoje: No one shall be deprived of Estonian citizenship acquired by birth.
****
Reikalauju pono V.Radžvilo sustabdyti savo kgbistnę PROPAGANDĄ, pirmiausiai išmanyk ką kalbi.

Skaityk mano 2017-08-31 straipsnį “Pasaulio lietuviai už dvi pilietybes (III dalis)”

http://www.ekspertai.eu/-pasaulio-lietuviai-uz-dvi-pilietybesiii-dalis93340/

http://biciulyste.com/pilietybe/dr-jonas-ramanauskas-pasaulio-lietuviai-uz-dvi-pilietybes-iii-dalis/

Gaila, kad straipnyje neatspausdinti paveikliukai, kurie daug pasako. Kas nori, galiu atsiūsti straipsnį su paveiksliukais pdf formate.

Vilgirdas Davidonis       2018-09-27 15:43

O kadėl Jūs, gerbiamas profesoriau, kurio knygos net 12 puslapių įveikiau, slepiate žinią, KAD ESTAS NIEKAD NIEKUR NIEKADA SAVO PRIGIMTINĖS PILIETYBĖS NEPRARANDA?

Ponai, Jums net saldu,
Gal neturit vaikų?
Trypiat, klausyti smagu,
Ar mes be galvų?

Ko bijote balso lietuvio,
O atiduodat svetimiems -
Argi, kaip žiloj senovėj,
Pelenus barstysite “tikriems”?

Pjaunate Jūs žmogų,
Neklausdami vardų,
O manau, kad vėžio
Nebreikia daugiau mums!

Baikit, žmonės, ėstis,
Rudenį juk šlapia.
Jūs prie stalo sėskit,
Cibulio atsipiaukit!

Prie lašinuko gera
Mintelę cenzūruoti
Ir mažu čerkelu
Išmaniai kilnoti.

 

 

 

Pagarba        2018-09-27 12:54

estams.

Rojuje        2018-09-27 11:45

buvo pažinimo medis. Prakandę jo obuolį pamato, kad pasaulį valdo du dievai (Gėrio ir Blogio)ir kad žmonės gali rinktis vieną iš jų. Kurį pasirinko Abraomo palikuonys? Paslaptis. Ją žino tik pasaulio bankas.
         

Arvydas       2018-09-27 10:16

Šis gerb. V.Radžvilo straipsnis, kaip nokautas globalistams.

Nesusipratėli „protestante”       2018-09-27 10:08

Estų tautos stiprus savisaugos instinktas - visai ne iš redukuotos krikščionybės - protestantizmo.
Pvz., protestantiškoji Švedija dėl sąmoningai atvertų vartų migrantams patekusi į savo pačios spąstus ir jau nežino, kaip dabar, kaip valstybei, gelbėtis.
Jau nekalbu apie „protestantų” moteris-„kuniges” ar homoseksualų/ių įšventinimus.

nesutinku       2018-09-27 9:58

1.Estija nenukentėjo nuo emigracijos (nelyginant Lietuva,kurioj veik kiekvienoj šeimoj vaikai emigravę).Būtina primint,kad būtent gerb. Radžvilas yra vienas iš  lietuviškų LIBERALŲ “gimdytojų” - jėgos,kuri buvo pagrindinė tautiečių varymo iš Lietuvos visus 27 metus ideologinių organizatorių. Ir jau čia smulkintis nebeišeina - nori/nenori tenka primint profesoriui ir jo liberaliems pasekėjams, tokį populiarų tarp tautiečių juodą humorą:,“lavonas prisiminė ,kad nori perst…”.Anot kito a.a . liberalo “be pykčio”..

2.Kalba eina ne apie kažkokią neapibrėžtą “daugybinę, dvigubą ” pilietybę,o ,reikalui esant , antros pilietybės gavimą neprarandant lietuviškos pilietybės ir TEISĖS BALSTUOTI Lietuvos valžios rinkimuose ,ar Referendumuose - čia akivaizdžiausias liberastų siekis išmušti iš jau ir taip nuskriaustųjų (nesakau,kad jie virto užsienyje ubagais - taip tikrai nėra ) lazdą nuo tolesnio lietuviškų “viršūnėlių” nebaudžiamo siautėjimo “vsio zakonno” iki šiol pilnai pasiteisinusiais metodais Tik va ,bėda, tas jau gerokai nepatenkintų valdžiasnukių veikla emigravusių kontingentas - laaabai grėsminga , virš 1 milijono kaip kumštis jėga yra laabai konkretus dalykas . Jų smegenėlės,svarbiausia, nėra praplautos mūsų siautėjančios “nepriklausomos ir demokratiškiausios iš demokratiškiausių ,objektyviausios…etc” - ir tai “pac,pac” blogiausias ženklas planuojantiems ir toliau dešimtmečiais bezdėt ir leist sau palankius įstatymus, kelt sau algas,dalyvaut tolesnėje privilėgijų “kūrybinėje veikloje”.Tik todėl ,akivaizdu , daug ir komentarų ,kurie atvirai dejuoja - “na kai čia dabar bus ,jei emigrantai išlaikys balsavimo teisę ,kokią teisęę tie turi kištis į mano reikalus (kas galėtų paneigt ,kad tai - tiesiog eilinio seimerio visai suprantamos dejonės baiminantis dėl savo karjeros) IŠVADA : NIEKS NETURI TEISĖS LĮST PRIE LIETUVIO PRIGIMTINĖS PILIETYBĖS,ATIMINĖT JO PASO ,SUDARINĖT KLIŪTIS PAREIKŠT SAVO NUOMONĘ LAISVUOSE LIETUVOS RINKIMUOSE,TAUTOS REFERENDUMUOSE.Tie žinių ,“progresyvusis” filosofe.

labai apmaudu       2018-09-27 9:16

Pritariu Profesoriui, kad estai už mus buvo visą laiką sąmoningesni, o mes tik sekėme jiems iš paskui. Tačiau niekaip negaliu suprasti iš kur tiek mulkių atsirado dabartiniame seime? Ar tai žemaitiškas užsispyrimas, kuo taip mėgsta didžiuotis žemaičiai? Šį kartą šįs užsispyrimas kelia grėsmę valstybei, bet jie tartum ožiai - nieko negirdi, nesuvokia ir neturi jokios politinės nuovokos.
Tad kokiems tamsiems reikia būti seimo nariams, kad nepaisyti šalies Konstitucijos, griauti valstybę iš vidaus.

Užtat kaip sukruto        2018-09-27 7:08

visokių institutų direktoriai Lietuvos Ryte įtikinėti,kad Lietuvai pakeliui tik su Vokietija ir,gink Dieve,ne su Amerika.Jei skiltų ES…O tai taip pat gali reikšti mažos valstybės palaidojimą,nes jai tuoj bus primesta valia tų,kurie kartą ją jau išdavė ir pardavė.Amerika neišdavė,nors kaip netobula ji būtų.“Juos pažinsite iš vaisių” Kalno pamoksle.

protestantai vs katalikai       2018-09-27 6:50

estai protestantai
kaip ir kitos pirmaujančios šalys
ten geriau supranta Bibliją - žmogus didesnė vertybė, nei jokia kita struktūra (valstybė, bažnyčia, partija, “teisingumas” ir t.t.)
———
nekaltinu katalikų - kiekvieno teisė augti ar pasiduoti rusiškam sado-mazochistiniam mentalitetui


Rekomenduojame

Justas Mundeikis. Šapoka, gal laikas pradėt dirbti savo darbą?

Šiandien, balandžio 11-ąją, 11 val. prie Vrublevskių bibliotekos – Jono Noreikos pagerbimo akcija

Rasos Čepaitienės paskaita „Krikščionybės atsakas didžiosioms ideologijoms sovietmečiu ir šiandien“

Nuo bačkos. Linas Linkevičius: „Jei pralaimime referendumą, ruošiamės kitam referendumui. Kito kelio nėra“

Arvydo Juozaičio rėmėjai protestavo prieš nesąžiningus kandidatų debatus

Ekonomistas: „Sodrą“ išgelbėtų nebent imigracija

R. Šimašius melavo apie Jono Noreikos atminimo lentą?

Stasys Jakeliūnas. Pasiūlymas „Verslo žinioms“ ir kitiems žurnalistams

Williamas S. Lindas. Politinio korektiškumo ištakos

Vytautas Sinica. Dabar bus tikrasis išbandymas

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir Vėtros pamokos (video)

Gintaras Aleknonis. Duoną pažinsi iš plutos, žmogų – iš valdžios

Povilas Gylys. Dvaras telkia visas pajėgas

A. Juozaitis pasirinktinių kandidatų debatus vadina žmonių mulkinimu ir kviečia į protesto akciją

„Kokie mes turtingi Smetonos palikimu“... Kandidatas į LR prezidentus Arvydas Juozaitis dalijasi savo įžvalgomis apie Prezidento A.Smetonos palikimą

Algimantas Rusteika. Turim atrasti ne tik tikrą kelią, bet ir vienas kitą

Geroji Naujiena. Kad mylėtume, kaip Dievas mus myli

Arvydas Juozaitis. Pabėgėliai stumia Europą į pražūtį

Irena Vasinauskaitė. Ar Šiaulių rajono savivaldybė pritaria Meškuičių gimnazijos socialinės pedagogės savivalei? [4]

Algimantas Rusteika. Ir tuomet niekas nesvajojo, kad kas nors gali pasikeisti, nors to norėjo visi

Vytautas Sinica. Generolui Vėtrai trečiojo varianto jie nepalieka

J.Kadžionis-Bėda: „Sakykime tiesą, tiesoje gyvenkime, tiesą ginkime – tai vienintelis ginklas išsivaduoti ir išbristi iš okupacinių raistų ir sutemų“

Neskundžiama nutartimi atsisakyta pradėti ikiteisminį tyrimą dėl Mariaus Ivaškevičiaus romano „Žali“

Stasys Jakeliūnas. Išsamiau apie Lietuvos banko vadovybės požiūrį į parlamentinį krizės tyrimą ir VILBOR skandalą (vaizdo įrašas)

Nebeliko dėl ko tartis…

Andrius Gaidamavičius. Draustiniai ne kolūkiai, jų griauti nereikėjo

Arvydas Juozaitis ir judėjimo „Lietuva yra čia“ atstovai Bundestage ieškojo atsakymo, kaip apsaugoti Europos vertybes nuo neoliberaliojo globalizmo

Rokas Masiulis: Mokytojai buvo teisūs

Dažniausi klausimai Vytautui Radžvilui ir jo vardo rinkiminio komiteto nariams

Krescencijus Stoškus. Kas tai? Lyčių unifikavimo komedija lyg ir baigiasi?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.