Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Sveikatos apsaugos politika

Prireikė metų, kad būtų įrodyta, jog tyrimas, grindęs PSO rekomendaciją nešioti kaukes, yra niekinis

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 25 d. 0:53

48     

    

Prireikė metų, kad būtų įrodyta, jog tyrimas, grindęs PSO rekomendaciją nešioti kaukes, yra niekinis

Dalijamės dr. Rimo Jankūno rekomenduojamu dr. Gintaro Zaleskio tekstu, iš kurio aiškėja, jog tyrimas, grindęs PSO rekomendaciją nešioti kaukes, niekinis.

Dalinuosi gerb. dr. Gintaro Zaleskio tekstu, kurį jis parašė perskaitęs aukščiausio reitingo medicinos žurnalo „The Lancet“ straipsnį, paskelbtą 2021 m. rugpjūčio 21 d.

Paaiškėjo, jog metų senumo „The Lancet“ straipsnis (1), kuris tapo PSO kertiniu akmeniu rekomenduoti kaukių nešiojimą, yra niekinis, nes atlikus jo auditą, nepasitvirtino pagrindiniai moksliniai teiginiai.

Šešios žymiausių pasaulio mokslininkų grupės išsiuntė „The Lancet“ laiškus, nurodydami akivaizdžias metodologines, statistines ir net bioetikos klaidas, kurios buvo padarytos skelbiant šią studiją, tapusią PSO rekomenduojamu elgesio „auksiniu standartu“.

Atsakydami „auksinio standarto“ straipsnio autoriai paaiškino, kad pandemijos pradžioje „buvo sunku rasti Covid-19 atvejų, todėl pasikliauta kitais koronavirusais“ ir kad jie „neteikė jokių rekomendacijų, tik svarstė, sakydami „galbūt“, kad „netyčia pasirėmė publikacija, kurią vėliau jos autoriai pagražino“ ir t.t.

Svarbiausia tai, kad jie staiga pakeitė beveik visus ankstesniojo straipsnio rezultatų skaičius į naujus!? Per savo 37 metų mokslininko karjerą dar nesu to matęs.

Įdomu, kaip reaguos PSO ir Lietuvos SAM? „Nepastebės“?

* * *

Nuo savęs pridėsiu, kad 2021 m. buvau pakviestas į Vyriausybinės ekspertų tarybos posėdį, po kurio neliko kaukių lauke, bet aš sugadinau santykius su kai kuriais tos tarybos nariais ir daugiau ten nebuvau kviečiamas. O keista, nes labai padėjau Lietuvai pasirodyti pažangiai, plg., su, pvz., Ispanija, kurioje kaukių gatvėse cirkas tęsėsi net vasarą, beje, šios kvailystės nevykdęs vienas mano draugas gavo 100 EUR baudą Tenerifėje.

Šaltiniai:

1. PSO „kaukių auksinio standarto“ straipsnis.

2. Šešių nepriklausomų ekspertų grupių komentarai ir auditas: 660–663 p.; autorių pasiteisinimas ir „nauji“ pataisyti duomenys: 663 p. (ČIA).

3. Trumpai: ČIA.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Sergej Pereslegin (Psychotechnology)       2021-08-26 20:05

ПОБЕДА ТАЛИБАНА. Сергей Переслегин
https://www.youtube.com/watch?v=upAzp1CdbjY

Sergej Pereslegin (Psychotechnology)       2021-08-26 19:28

МУТАЦИИ ВИРУСА И ЛОКДАУНЫ БУДУТ ПРОДОЛЖАТЬСЯ. Сергей Переслегин
https://www.youtube.com/watch?v=HcHdy1oeTHo

Jim Geraghty (National review)       2021-08-26 0:04

JAV pareigūnas: Jei Kinija neprileis mūsų prie duomenų, mes niekad nesužinosim kokia kovido 19 kilmė.
U.S. Official: If China Doesn’t Give Us Access to Data, We’ll Never Know COVID-19’s Origin
https://www.nationalreview.com/corner/u-s-official-if-china-doesnt-give-us-access-to-data-well-never-know-covid-19s-origin/?utm_source=recirc-desktop&utm_medium=blog-post&utm_campaign=river&utm_content=top-bar-latest&utm_term=third

VaidasVDS       2021-08-25 22:34

“Fariziejai, siekiantys mus sunaikinti, tikrai galvoja, kad jie tarnauja Dievui. Tradicijos taip susiaurino jų akiratį, kad jie apako nuo prietarų ir tapo bejausmiais iš baimės.”
Ir apie ką čia kalbėjo Jėzus?
Istorijos ratas apsisuka. Atsiranda nauji fariziejai - prietaringi, apakę ir bejausmiai, bet tvirtai besilaikantys savų sukurtų tradicijų. Deja, deja…

vazenil       2021-08-25 21:48

ąia dar tik žiedeliai.
prieš keletą dienų perskaičiau iš iškiliausių mokslininkų sudarytų 6 grupių bendrą ataskaitą apie “vakcinas”.
tyrėjai vykdė monitoringą ir analizes 12 mėnesių.
buvo ištirtos visos šiuo laikotarpiu platintos “vakcinos’.
rezultatai pribloškiantys.
jie yra kraupiai šiurpinantys, o svarbiausia - paraidžiui pagršsti įrodymais pagal kiekvieną rodmenų kategoriją.
esmė - klinikiniais tyrimais įrodyta, jog visos tos feikinės “vakcinos” iš tikrųjų labai efektyviai veikia, tik kad nei ištolo ne į tą pusę, kaip piešia ir saldžiai gieda propagandos ruporai.
1. feikinės “vakcinos” iš esmės visiškai nužudo žmogaus imuninę sistemą.
.
2. kiekviena “pakartotina’ dozė, sukelia negatyvius ir negrįžtamus procesus imuninėje sistemoje - “paskiepytasis” tampa bejėge būtybe, kurią gali pražudyti net vėjaraupiai.
.
3. “vakcinos” aktyvuoja ir katalizuoja “paskiepytųjų” DNR esančius genus, kurie yra to konkretaus žmogaus atsparumą kanceriui, t.y. vėžiniams susirgimams. DNR grandinėje saugoma tūkstanmečių protėvių genetinė informacja apie palikuonių atsparumą vęžiui. iš esmės mes visi turime tokią genetinę informaciją, kuri savo ruoštu yra kaip budinčiame režime tūnantis mygtukas. pakanka suardyti programinę įrangą operacinėje DNR sistemoje ir visi mygtukai tampa neapsaugoti kodu “jokiu būdu nejudinti”. faktas - tyrimai nustatė ir patvirtino dėsningumą, jog tarp “paskiepytųjų” feikinėmis “vakcinomis’ labai sparčiai išaugo segamumas visomis vėžio formomis.
4. praradusieji imunitetą, žmonės iš esmės tampa Big Pharma korporacijų savininkų vergais. didžiosios dalies VAISTAI BRANKZ. atsiras vaistų deficitas ir žmonės bus pradėti ruošiuoti į “naudingus” ir “nebenaudingus”. vini vaistų gaus, kiti nebegaus. kurie gaus? lojalūs, klusnūs vergai ir suprantama tie kurie galės susimopkėti kosminius pinigus už tabletkas.
visi kiti - dvėskit arba pakluskite ir mokėkite.
tai ir yra satanistų išsvajotasis konclageris.
belieka panaikinti grynuosius pinigus, subendrinti telefoną su banko sąskaita ir “šuns skiepų pasu” ir voila, welcome in to Orwel World.
.
bet žinote kas mus išžudys?
ne transkorporacijų magnatai, ne Naujosios Pasaulio Tvarkos splaptoji vyriausybė, juolab ne PIŠ kūtvėlų piemengalių moteriausybė.
mus išžudys tie, kurie rugsėjo 10 d. liks namuose prilipę prie sofų šiknomis.
būtent avinėlių tylėjimas, avinų paklusnumas ir yra mūsų didžiausias priešas šiandieną.
todėl, kol nevėlu, paklausk kaimyno ar švogerio -
“Ar tu eisi į Tautos protesto mitingą rugsėjo 10 d?”
tam kuris numyks nei šį nei tą, tam kuris sakys jog tingi ar nemato reikalo - tavo atsakomybė duoti tiesiai į snukį ir spirti šiknon kad pajudintų subinę kieman.
jeigu to nepadarysi, kitas niekas nepadarys.
tiesiog tada mus visus “padarys” pro visas angas visomis kamasutrų pozomis.
o vat tada bus jau pzdc, tada jau vėlu bus vazelino ieškoti.
o be to - vazelinas irgi ko gero smarkiai BrankZ.

> 16:51       2021-08-25 21:41

Tai kas čia beviltiškas nemokša?
Užuot toks protingas įdėjęs kelias nuorodas apie viruso gyvybingumą, rašo tuštybės manifestą apie nieką.
Šitų žydkomūnių jokiu būdu negalima prileisti prie valdžios.

Raimundas       2021-08-25 17:54

Reikės dar metų ar daugiau, kad šūdmala tai paskelbtų covid ortodoksams.

>> Ekspertui       2021-08-25 17:03

Taip, suprantame. Supranta ir kai kas iš tų, kurie čia spjaudosi ugnimi ir siera. Ką padarysi, jie meldžiasi aukso veršiui. Yra tokių, kurie nesupranta. Bet ne visiems jiems Dievulis nedavė košės. Jie tiesiog tingi mąstyti, tingi mokytis. Todėl dabar nieko nesupranta ir, atsiprašant, sisioja iš baimės sau ant kulnų. Ir niekas jų neišgelbės, nei vienų, nei kitų. Išliks protingiausieji, doriausieji ir atkakliausieji. Jie ir pradės naują pasaulį. Mes ne pirma civilizacija, kuri pati save sunaikina. Bet šįkart žus ne visi. Žus tik tie, kuriems dabartinė tvarka labai prie širdies. Jie pasirinko. Patys. Mes turime susitaikyti su jų pasirinkimu. Ir nieko nebijoti. Šitas Armagedonas ne mums.

s.m.       2021-08-25 16:51

troliui pavadinimu Kaukės primenu jo šventą konstitucinę teisę piktintis dėl to, kad jam ir panašiems valdžia neįsako užsidėti kaukes net miegant. Gi tas baisusis virusas (baisiai su raudonais spygliais nupaišytas kompiuterine grafika, bet va dveji metai nepaisant žadėtų milijonų radybų niekur pasaulyje nesurandamas natūra) yra rupūžė ant tiek gajus ir skvarbus, kad net pas mokslu tikinčius žmones, katrų namuose nėra antivakseriškų tarybinių “fortkių”, lenda milijardais egzempliorių pro modernių plastmasinių langų rankenų mikroninius plyšius, ir iškart nuo palangės šoka miegančiam delfių mokslo išpažintojui į visas anklode ir kaukėm neuždengtas organizmo skyles.
Tiktai kodėl čia mums rašot apie savo kaukefilinį susirūpinimą? Rašykit vyriausybei, kad jums to reikalaujantiems parūpintų nemokamai ir griežtai įsakytų dėvėti kaukes dieną naktį. Geriausia po penkias iškart. Dar geriau, - tvirtai prišriubuojamas prie tuščios smegenų dėžės, kad tobulai tenkintų jūsų reikalavimą priglusti prie veido odos. Ir akims dangčius reikalaukite išduoti, kaip tiems arkliams manieže. Juk tas baisus su 3-DMAX kompiuterine programa nupaišytas virusas ne tik į burną ir nosį lenda bjaurybė, bet dar ir į akis irgi neria, nu visai kaip mašalai prieš lietų. Kad būtumėt visiškai ramūs kaukėmis apsisaugoję nuo virusų, kurių keli miljardai nevaržomai praeina vien per vieną mikroninę medžiaginės kaukės sklylutę, steikite visuomeninį kaukinykų judėjimą, reikalaukite plieninių, stiklinių, titaninių kaukių, stipriai prišriubuojamų arba supermoment gerais klijais neatlupamai priklijuojamų prie veido. Reikalaukite, kad net į juodus šiukšlamaišius po penktos zenekos jus dėtų su penkiolika kaukių. Anuš tokie apsisaugoję ir nemirtingi, tik opa, prabusit į krematoriumo pečių kišami, duokdie dar prieš net ir ten bjaurybėms virusams jus užpuolant, ir prireiks šauktis pagalbos.
*****
DAJOŠ KAUKINYKAMS KAUKIŲ BALIŲ !!! Viso pasaulio kaukinykai tikėtojai bibisi-elertė-delfimokslais - kaukinkintės !!!

Vargšas Vaideli,       2021-08-25 16:49

ateitis tikrai bus šviesi, tik ne tau. Ir nelipdyk savo pykčio ant kitų. Tai tu pyksti. Kitiems tu tik įkyrus, nes stebėtinai kvailas. Įsivaizduojantis save kažkuo, todėl itin apgailėtinas. Ir svarbiausia, terši šitą vieną padoriausių portalų. Lįsk į savo sektantų landynę ir ten grožėkis savimi. O čia lankosi ne vien troliai, bet ir padorūs žmonės. Čia ne tavo draugija.

Ekspertas       2021-08-25 16:42

Kaukė yra puiki psichologinio arba tiesiog terorizmo priemonė. Baimės skatinimas, pasitikėjimo, empatijos mažinimas, valios priešintis palaužimo priemonė. Kaukė yra puikus vergo simbolis. Priminsiu ką profesorė Žvirblienė atsakė kodėl reikia nešioti kaukes lauke - pasak jos jei praeivis apčiaudėtu - kiltų grėsmė apsikrėsti virusu. Tai puikus mokslinio debilizmo pavyzdys, kai žmogus su zombio psichikos tipu yra rodomas kaip autoritetas kitiems zombiams. O gal suprantate vardan ko visai tai? Nedaug liko laiko - kas nesupras - tiesiog išnyks.

VaidasVDS       2021-08-25 16:31

Sosnovskio baršti,
nedėkok Aukščiausiajam dėl kenkimo būtent Jam. Ir tai visai ne sarkazmas. Nėra taip paprasta tikrą dvasinę tiesą atrasti, suprasti ir tuo labiau perteikti (pateikti) ją kitiems.
Žmogus yra labai klastingas ir savanaudiškas padaras, ypač religijos sferose. Ir tikra nelaimė yra tai, kad bet kokį Apreiškimą sugeba iškraipyti taip, kad ir geriausi dvasiniai norai kartais tampa bergždi. Taip vyko su visais Apreiškimais, vyksta ir dabar, ir vyks ateityje.
Geriausiai individų anti-dvasiškumą išduoda būtent pyktis, pagieža, neapykanta kitiems žmonėms ar tikėjimams.
Ir jeigu po kokių nors kieno nors veiksmų ir po jų sekančių atoveiksmių išlieka tik barniai, nusivylimas ir tušti rezultatai, žinok nelabasis veikė abejose pusėse, ir visų pusių kvailiai tiesiog nesugebėjo spręsti problemų, ką ir įrodo dabartis…
p.s. Ateitis vis tiek bus šviesi, nes dabartiniai sunkumai tik padės tikrai šviesai, nes niekas nevyksta lengvai, švelniai ir pūkuotai. Ne tą pusę pasirinkai, kaip ir senų laikų kai kurie (ne visi) fariziejai…

Kaukės privalomos       2021-08-25 15:11

vergams ir zubryloms(mokslo pirmūnams), bet ne ponams - tai visuotinai žinoma. (Surprisingly, the eye-watering cost of admission and video of the unmasked elites came from a member of the establishment media: New York Times reporter Kenneth P. Vogel). Tam ir elitas, kad su prasčiokais nebendrautų ir iš tolo vengtų. Mūsų eksbolševikų CK sekretoriai, tapę oligarchais, elgiasi taip pat, kaip amerikiečiai, kurie tiesiogiai nuo Dievo. Nieko naujo.

to Jeigu       2021-08-25 15:06

Jie klauso tik Pasaulio Vyriausybės nurodymų ir įsakymų. Ką Pasaulio kunigaikštis lieps, tą lietuvaičių prapiesoriai su ministeriais vykdys. Duos į kailį nedesovietizuota policija ir kariuomenė, jei to paprašys.

to >> 13:33        2021-08-25 15:03

Pačiam, asile, gi sako, kad neišrašinėja receptų, o pas gydytoją patenki, kai jau būni pasveikęs ar pas šv.Petrą prie vartų lauki leidimo.

>>> 14:09       2021-08-25 14:33

Viską, ką sakei, ant savęs pasakei, Tarybinių Stribokų (TS) troli. Nuoširdžiai sveikinu! Tik norėčiau pažiūrėti, kaip savo grasinimus įvykdysi. smile

> 14:00       2021-08-25 14:29

Sakai, neilgam? Tai ačiū Aukščiausiajam! Jau tokio ,,sosnovskio barščio” paieškoti reikia…

The Horn News       2021-08-25 14:25
Jeigu       2021-08-25 14:09

Užduodi klausimą tai tave išvadina troliu vatniku.
Ai ne, nieko tokio, juk savi lietuviai savą lietuvį ėda…
Jeigu nežinai kiek koroniniai virusai išlieka gyvybingi, gal patylėtum. Negi taip būtina savam lietuviui į gerklę griebti. Ne ben pats esi koks trolis.
Jeigu čia visi tokie žinantys, tai kodėl nepadidalinat?
Ar ir čia lietuviškas pavydas.
Jeigu nesugebu, tai nereiškia kad gali iš manęs tyčiotis, mėšliau, tu šūdo gabe, sušiktas menkysta, neda..s..tas suski, myžalo puta, vatniko kriošena…
Covid-19 virusas išgyvena (bet tai dar nereiškia jo pavojingumo ribas ir kieki ligos išsivystymui) 1; 3; 7; 14; 18; 21; 24; 28 ar kiek dienų? Kiekvienas šūdo gabalas su profesoriškais titulais vis kitokius skaičius mykia ir BŪTINAI ką nors esminio nutyli!!! Tokiu atveju ir tuzinas ekspertų nesusigaudytų.
Ei jūs kutvalos sušikti mėšliai profesoriai, ar čia toks kosminis klausimas kad visi suraukę šiknas tylit?
Jau visai nejuokinga, pamatei profesorių ir užmušk profesorių, ar kaip. Buvo toks laikas kai siūlydavo plytą pirkti. Reikia ir profesoriams pasiūlyti- informacija už plytą (petys už laisvę).
Arba info, arba vakare nesipainiokit…
Pisiu į galvą ir laikysiu pareigos atlikimu, ar supratos sutraukos…

VaidasVDS       2021-08-25 14:00

Sugrįžau tikriausiai neilgam. Grįžęs namo, pakliūsiu į draudimo zoną, kurią aptvėrė šio portalo administracija. Susirašinėjimas su jais teigiamų pokyčių neatnešė. Paskutiniu metu tiesiog neatrašo. Kažkodėl jie bijo tikresnės tiesos, nors turi tokį puikų intelektualą kaip Laisvūnas, kuris lyg ir turi uoslę “falšui”. Ir feisbukinių komentarų (kur dar galėjau rašyti) kažkodėl jie atsisakė...

JD Heyes (News Target)       2021-08-25 13:59

Prireikė pusės metų, FTB išsiaiškint, kad Trampas Kapitolijaus šturmo nerengė:
Kelis mėnesius amerikiečiai, kurių intelekto koeficientas viršijo dviženklį, žinojo, kad nei prezidentas Donaldas Trumpas, nei jo sąjungininkai, įskaitant Rogerį Stone’ą ir Alexą Jonesą, nekurstytė sausio 6 d.  įsiveržimo į Kapitolijų. O šią savaitę tokią oficialią išvadą paskelbė ir Federalinis Tyrimų Biuras.

„Reuters“ pranešė, kad FTB „rado mažai įrodymų“, kad incidentas „planavo panaikinti prezidento rinkimų rezultatus“.

„Nuo devyniasdešimt iki devyniasdešimt penkių procentų atvejų yra vienkartiniai“,-naujienų žurnalui sakė buvęs aukštas teisėsaugos pareigūnas. „Ir yra gal penki procentai sukarintų grupių, kurios buvo labiau organizuotos. Tačiau nebuvo jokio plano su Rogeriu Stone’u ir Alexu Jonesu bei visais šiais žmonėmis šturmuoti Kapitolijų ir paimti įkaitus “.

Federalinės valdžios institucijos suėmė virš 570 žmonių, tariamai dalyvavusių įsiveržime į Kapitolijų (atminkite, kad tą dieną dešimtys tūkstančių žmonių buvo DC, norėdami išgirsti D. Trampo kalbą), tačiau šiuo metu biuras nemano, kad įvyko didžiulis , visuotinis sumanymas sugriauti Kapitolijų, paimti kongreso įkaitus, perimti vyriausybę ar kas nors panašaus. „Smurtas nebuvo centralizuotai koordinuojamas kraštutinių dešiniųjų grupių ar žymių tuometinio prezidento Donaldo Trumpo šalininkų“.
Tačiau tyrimas nustatė, kad kai iš dešiniųjų grupių, tokioms kaip „Priesaikos saugotojai“  ar „Proud Boys“. iš tikro ketino įsiveržti į Kapitolijų. Bet tai buvo nedidelės pastangos ir didžioji dalis „planavimo“ buvo įvykdyta pažeidimo dieną, o tai rodo, kad nebuvo ilgalaikės „operacijos“, nuversti vyriausybę.

„Jie teigė, kad vienas„ Proud Boy “ vadovų prieš kelias savaites kvietė narius ir raragino juos apsirūpinti neperšaunamoms liemenėms ir kitai karinio stiliaus įrangai.
Tai po kelių mėnesių demokratų kaltinimų, kad Trumpas buvo kažkoks maištininkų vadas ir maištų sumanytojas, kuris nurodė kariuomenėms legionus vykdyti savo siūlymus.

Bet ar žinot ko siekia FTB „išvados“ (ir galim lažintis, kad ši istorija buvo nutekinta tyčia)? Nuslėpti FTB dalyvavimą inscenizuojant akivaizdžiai klastojant antpuolį.

Prisiminkite, kad netrukus po incidento apmokytas stebėtojas, kuris yra tokio stebėjimo ekspertas, J. Michaelas Walleris, tą dieną buvęs Kapitolijuje, praėjus savaitei po pažeidimo aparašė tai, ką matė  „The Federalist“:
-Paprasti kovotojai. Karingi, agresyvūs vyrai su Donaldo Trampo ir MAGA simbolika;
-Agentai-provokatoriai. Išsibarsčiusios vyrų grupės, raginančios protestuotojus artimai ir tvirtai susirinkti link Kapitolijaus pastato išorės centro ir neleisti jiems išeiti;
-Netikri Trampo protestuotojai. Keletas jaunų vyrų, dėvinčių „Trump“ ar „MAGA“ kepurėlesatsuktas atgal ir kurie savo veiksmais ir elgesiu išsiskyrė iš likusios minios, kurie, manau, yra „Antifa“ ar kiti kairieji agitatoriai;
-Drausminga, uniformuota užpuolikų kolona. Organizuotų, disciplinuotų vyrų kolona, dėvinti panašias, bet ne identiškas maskuojančias uniformas ir juodą aprangą, kai kurie su šalmais ir „GoPro“ fotoaparatais arba dėvintys neryškius „Punisher“ kaukolės antsiuvus.
Į mitingą taip apsirengęs niekas nevažiuoja. Šie žmonės buvo specialiai surengę ataką prieš Kapitolijų, kad būtų apkaltintas Trampas - ir labai tikėtina, kad dalyvavo FTB, kaip spėliojo Tuckeris Carlsonas iš „Fox News“.
https://www.newstarget.com/2021-08-21-fbi-finds-zero-evidence-trump-allies-incited-jan-6-breach.html

>> 13:33       2021-08-25 13:58

Kai išrašys gydytojas, ir gausi, durneli troli.

Džiugu       2021-08-25 13:47

Su sugrįžimu Vaidai VDS.

VaidasVDS       2021-08-25 13:38

Leon Weinstein apie tai, kas sukūrė Europos Sąjungą:
https://www.youtube.com/watch?v=nngAnMyNKNs&t=1s

VaidasVDS       2021-08-25 13:34

Apie šiandieną kūrybiškai pagal Ševčiuką (rusų k.)
https://www.youtube.com/watch?v=FWu2-ROPWBI&t=123s

Nežinot, durneliai,       2021-08-25 13:33

kad vyresniems gripas baigiasi plaučių uždegimu ir be antibiotikų daugumai būtų kapiec? O dabar tyčia be klano, be mafijos, leidimo išnaglėję vaistininkai nebeduoda antibiotikų, kad daugiau nustiptų. Per daug lietuvių Lietuvoje, tiesa, vaistininkai? Ir jūs dalyvaujate juodojoje politikoje, ane?

>> 12:40       2021-08-25 12:51

Net ir to nesugebi sužinoti pats??? Tai stok mokytis sanitaru ar sanitare - gal kaip paslaptį pasakys. smile

>> O kokias       2021-08-25 12:48

kaukes nešioji ant akių ir kaip jos ten priglunda, troli? Ir gal nurodyk, kad toks informuotas, kokį elektrostatinį krūvį turi virusas ir kokį kaukė? Ar jie vienas kitą traukia, ar stumia? O gal kaukė skirta ne apsaugoti nuo virusų, bet kuo daugiau jų pritraukti prie žmogaus? Et, tu juk vis tiek trolis…

Kai tikslas šventas       2021-08-25 12:40

“Per savo 37 metų mokslininko karjerą dar nesu to matęs”. Na, ir kas čia naujo - visi   nematę, nes prieš gerą šimtmetį, kai paskutinė baisioji kirto vieną po kito, gi ne mes gyvenom. Bet nėra nieko nepataisomo - daugiau tokios šviečiamosios publicistikos, ir pamatysim.

> 12:23       2021-08-25 12:40

Gal pradžiai pasakyk, kiek tie kovidiniai virusai gyvybingi išsilaiko ant įvairių paviršių!!!!!!!!!

Vai-vai       2021-08-25 12:38

Kas su kuo, ir prieš ką?

Kaukės        2021-08-25 12:36

O apie elektrostatinius krūvius, ir kad būtina keisti kaukes kas 2 (kas 4) val. laikantis biologinių reikalavimų, kad kaukės kraštai turi priglusti prie veido, ir kad kaukės „pasitaisinėjimas į vietą“ su virusologiškai nešvariomis rankomis… ką nors girdėjai?

>> 11:49       2021-08-25 12:23

Ne VIRUSO, bet BAKTERIJŲ! Negi taip sunku suvokti, kad virusai ir bakterijos - ne tas pats! Negi niekada negirdėjote, kaip gydytojai nuolat kaldavo į mūsų durnas galvas, kad, susirgę gripu, kuris yra virusinės kilmės, negertume antibiotikų, kurie skirti kovoti su žalingomis bakterijomis? Negi niekas nesakė, kad, susirgus gripu, antibiotikais ne tik sau nepadedame, bet ir pakenkiame? Rodos, jau paskutinis trejetukininkas turėjo tą girdėti. Jeigu sergame sloga, bronchitu ar pan, nešiokime kaukes, nes tada nuolat kosime ir čiaudime, platindami BAKTERIJAS. O virusai vis tiek kiaurai visur praeis. Oras juk praeina. Dar tarybiniais laikais vidurinėje mokykloje biologijos mokytoja aiškindavo, kad bakterijas galima matyti pro paprastą mikroskopą, o virusų net ne pro kiekvieną elektroninį mikroskopą pamatysi, nes jie tokie neįsivaizduojamai maži, kad net savo ląstelės nesudaro, skirtingai nuo bakterijų. Skaičių aš čia jums dabar nepateiksiu, malonėkit bent vidurinės mokyklos kursą pagaliau išmokti patys.

ah.ą       2021-08-25 11:56

šalin kaukes, laisvę deguonies cirkuliacijai, šalin durnakaukiją.
Tai va Trumpas nekaukinis buvo teisus dėl kaukių,  o Bidenas kaukinis - ne.Bet pavogė Trumpo rinkimus, kaip sakė Trumpas, ir “vaikams” teko daryti taip kaip “jurgelis daro”- kaip daro Bidenas kaukinis.
Įspūdis kad ameriką okupavę priedurniai priedurninę tvarką pasaulyje įvedinėja.

šiaip tai       2021-08-25 11:53

įtariu, kad Ayn Rand teisus. Deja.

Kaukės        2021-08-25 11:49

Ne kad neužsikrėstum pats, o kad neužkrėstum kitų, kad neplatintum viruso!

>hmm.. 2021-08-25 11:23       2021-08-25 11:40

Lyginate nelygintinus, tik iš paviršiaus tapačius dalykus. Dabar tokio paviršinio mąstymo “auksinių” pavyzdžių pastebiu ypatingai gausiai. Beje, buitinėje terpėje regėdavau ir anksčiau… bet anuomet, jei gerai ir senai pažinodavai žmogų, žinodavai, kad jis padorus ir geras, bet silpnoko protavimo, tai ir nekreipdavai dėmesio. Bet dabar… nejaugi iš tiesų taip žiauriai kritęs visuomenės IQ? O gal nereikia stebėtis?...

>> 11:23       2021-08-25 11:36

Tai, jūsų manymu, per operaciją chirurgas turi teisę ir apčiaudėti, ir apspjauti operuojamą pacientą??? Na ir palyginote… Akivaizdu, kad mokykloje nesimokėte biologijos ir net neįsivaizduojate, kiek skiriasi įprastos bacilos ir viruso dydžiai.

Taip,       2021-08-25 11:28

kolchoznikų naudai arba socdemų būtent ir dirba konservatoriai - jie jų agentai. Tam jie ir pasamdyti.

hmm..        2021-08-25 11:23

jei butu tik niekinis, tai ir chirurgai nedevetu per operacijas..
svarbiausia neperlenktlezdos..

ah1       2021-08-25 11:05

naivume tu mano, kas, gyvenančiam gamtos dėsnių kultūra, elementaru ir aišku kaip dieną - mokslininkieriams reikia net metų laiko - na koks asilas gali nesuvokti kad ten kur nėra oro cirkuliacijos ten grybai visokiausi, ligos, dvėseliena ir dar reikalauti įrodymų?

Ayn Rand       2021-08-25 10:21

Apie dulkelę ir verygėlę - naivūs tie, kurie mano, kad štai Veryga jau būtų kitoks. Baikit. Savo laiku tiesiog nesuspėjo, algoritmo dar nebuvo tokio iš Ten. Nurodymai tokie patys būtų buvę ir jam. Ir PIŠ, ir Skverniukui tas pats galioja. Priešas yra bendras ir daug galingesnis nei vietiniai politikanai ar ex kasininkai taupkasės. Nėra realios politinės opozicijos Virusui. GP būtų vykdę ir žalstiečiai, tik tada jau būtų priešinęsi gal ŠimŠiminiai ir kiti chunveibinai - nors ir tai kažin.

Klausimėliui       2021-08-25 10:15

Tikrai pasigedau Verygos, nes Dulkelė yra daug baisesnis.

Taigi matosi, kaip       2021-08-25 10:03

veikia slapta tarptautinė nusikaltėlių organizacija, remiama kariuomenių ir policijų. Jei jų neremtų kariuomenės ir policijos - nė dienos neišsilaikytų, o kristų. Bepigu ginkluotiems švaistytis moderniais ginklais ir A-bombačkomis prieš beginklius.

vaistai yra       2021-08-25 9:57

Yra vaistai nuo šios madingos ligos. Klausimas tik, kodėl valdžiukė apie tai nutyli…

Covid-19 +       2021-08-25 9:23

Eiliniai žmonės užsikrečia, serga, miršta. Faktas.
O kie užsikrečia, serga, miršta valstybių vadovų? DB Džonsonas pernai kažkaip „sugebėjo“ susirgti ir dar tuomet neaiškiomis gydymo priemonėmis greitai ir be liekamųjų pasėkmių pasveikti! O kur kiti atvejai? Negi vadovų tokia „sterili“ aplinka? Ar visgi jie turi vaistus? Gal turi „specialią“ vakciną?
O gal visi tie keisti protrūkiai, ir ne tik protrūkiai, yra „normuotai dozuojami“ dėl bendro fono? Ir į „tokias“ vietas lyderiai nelenda?
Juk Afrika, Indija, arabų pasaulis…
Panašu kad visos negandos tik baltųjų kraštuose…

klausimelis       2021-08-25 7:33

gal kas žinote kur dingo Veryga,kažkaip tai jo niekur nesigirdi

Beveik visi žinojome,       2021-08-25 5:54

kad tai tik verslas. Net Veryga pirmą ,,pandemijos” savaitę buvo sakęs, kad kaukės nuo nieko nesaugo. Paskui pakeitė ,,nuomonę”. Aišku, buvo užtildytas.

Rekomenduojame

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Profesorius Ehud Qimrom: „Sveikatos ministerija, laikas pripažinti nesėkmę“

Vytautas Sinica. Prognozė Prezidentui

Vidmantas Valiušaitis. K. Pakšto įžvalga: Lietuva yra kraštas, kuriame labai pavojinga gyventi

Almantas Stankūnas. Tai sakote, bankrutuoja Vilniaus Šilumos Tinklai?

Vytautas Sinica. Kvailių ieškojimas

Aleksandras Nemunaitis. Farsas, kuris bus šiandien

Vytautas Sinica. Kas visgi yra didesnė grėsmė nacionaliniam saugumui ir interesams – krovinių tranzitas ar šita vyriausybė?

Aleksandras Nemunaitis. Vilniaus savivaldybė skubos tvarka nagrinėja…

Tai buvo klaida, sako Šiauliuose plakatą prieš skiepus gaminusios kompanijos vadovas

Valdas Rakutis. Kam rūpi Lietuva?

Lenkija naikina PVM mokesčius maistui, mažina mokesčius degalams, dėl kylančių kainų kaltina Rusiją ir Europos Sąjungą

Prof. Jonas Jasaitis. Pradėjome naujuosius. Absurdų ar žmonijos naikinimo laikmetis?

Italijos vyskupas uždraudė neskiepytiems kunigams dalyti Komuniją

Nacionalinis susivienijimas. Sausio 13-oji primena: metas atkurti Lietuvos valstybę

Pfizer pirmojo asmens išpažintys: ketvirta dozė, o po to 10 metų vakcinų

Edvardas Čiuldė. Kodėl mums nereikėtų persiimti vadinamojo progresyvizmo marazmų pamėgdžiojimu?

Seimas žengė žingsnį link Valstybinės lietuvių kalbos konstitucinio statuso pažeminimo

Už balos. Svarbiausi klausimai 2022 metais

Audrius Bačiulis. Užsienio reikalų ministerijos užsakymu „Vilmorus“ paklausė apie užsienio politiką

Aleksandras Nemunaitis. Sužinome, kad Vilniuje gali dingti centrinis šildymas

Eugenijus Jovaiša. Nė viena save gerbianti pasaulio valstybė neleidžia tapatybės dokumentuose rašyti kitaip nei valstybine kalba

Ispanija sekuliarizuoja Jėzaus gimimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.