Dienos aktualija, Prezidento rinkimai 2019, Europarlamento rinkimai 2019

Prezidento rinkimų rezultatai: du iš trijų balsavusiųjų valia naujuoju Lietuvos Respublikos prezidentu išrinktas Gitanas Nausėda. Sveikiname!

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 26 d. 19:56

51     

    

Prezidento rinkimų rezultatai: du iš trijų balsavusiųjų valia naujuoju Lietuvos Respublikos prezidentu išrinktas Gitanas Nausėda. Sveikiname!

Prezidento rinkimų antrasis turas įvyko – kaip pranešė Vyriausioji rinkimų komisija, jame dalyvavo 53,43 proc. rinkėjų: mažiau nei pirmajame rate prieš dvi savaites, bet daugiau nei 2014 metų prezidento rinkimų antrajame rate.

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) puslapyje paskelbti pirmieji rezultatai rodė, jog mažosiose apylinkėse pirmauja Gitanas Nausėda – trys ketvirtadaliai į rinkimus atėjusiųjų prezidentu rinkosi jį.

Kai suskaičiavus daugiau negu pusę balsų tapo aišku, jog ir įsiliejus Vilniaus bei Kauno duomenims atotrūkis tarp pretendentų išlieka pernelyg didelis, Ingrida Šimonytė pripažino savo pralaimėjimą prezidento rinkimuose. Pasveikinusi išrinktąjį prezidentą Gitaną Nausėdą ji grįžo į savo štabą. Čia jos laukė audringos ovacijos ir padėkos šūksniai (daugiau LRT reportaže).

Su pergale savo veidaknygės paskyroje Gitaną Nausėdą pasveikino ir prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Sveikinu Lietuvą, išsirinkus naują Prezidentą! Linkiu, kad į jį sudėti žmonių lūkesčiai virstų realiais darbais. Daug stiprybės ir sėkmės, Gitanas Nausėda!“

Išrinktasis prezidentas, į Daukanto aikštę atėjęs pėsčiomis, savo pirmojoje kalboje ne tik dėkojo už pasitikėjimą, bet ir įsipareigojo sugrąžinti politikai tikrąjį turinį: „Aš matau, kad žmonės patikėjo. Tai dabar blogiausia, kas galėtų mums nutikti, kad mes nuviltume žmonių pasitikėjimą. Aš darysiu viską ir, aš tikiuosi, mano komanda darys viską, atiduos visas jėgas Lietuvai, kad taip neatsitiktų, kad žmonės nenusiviltų politika apskritai, nes nieko geresnio, kaip tvarkyti gyvenimą, mes be politikos nesugalvojome“, – rėmėjams kalbėjo G.Nausėda.

Tiesos.lt primena, jog gegužės 12 d. vykusiame pirmajame ture abu pretendentai sulaukę bemaž apylygio palaikymo: I. Šimonytės rezultatas – 31,31 proc. (arba 446 719 rinkėjų), G.Nausėdos – 30,94 proc. (441396 rinkėjai).

Pirmadienį paryčiais Vyriausiosios rinkimų komisijos puslapyje paskelbti išankstiniai rinkimų rezultatai rodo, jog antrajame ture G. Nausėda nugalėjo itin didele persvara.

I. Šimonytė, užuot padidinusi savo rėmėjų skaičių, antrajame ture sulaukė kiek mažesnio jų palaikymo nei pirmajame – šį sekmadienį už ją balsavo 437 399 rinkėjai (32,86 proc. dalyvavusiųjų).

Gitanas Nausėda tampa prezidentu surinkdamas, palyginti su konkurente, kone dukart daugiau balsų – 876 749 rinkėjų, t.y. 65,86 proc. visų atėjusių į antrąjį turą valia jis tampa naujuoju Lietuvos Respublikos prezidentu.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2019-05-29 17:16

Sako G.Nausėdai savo stiklaini teks mainyti į gražu vaizdą ant Neries kranto . Spėju stiklainis neliks tuščias .. kiek gi tos jo dukros gali po užsienius trankytis ..

Al.       2019-05-29 13:45

Tiesiog, apie pirmus asmenis turim žinoti viską. Visi sutapimai ir visi gal būt turi būti apžiūrėti iš arčiau.Ką visą tą laiką veikė ir tebeveikia rezervistų korpusas, jei nei iš šio, nei iš to kažkoks žmogelis ,,iš niekur” ateina ir pasiima pirmą postą ?

Dzeikas       2019-05-29 12:58

Al. tu ten link,kad buvusi banku pleve BUVO sovietu KGB “pakabinta” su taikymu i ateiti???
Neneigiu, kad taip gali buti, bet smarkiai tuo abejoju. Kam ta Nauseda “pakabinti”, kai jis ir taip puikiai valdomas privaciu strukturu ir salyginai mazais pinigais???
Tokia papiginta Otto Skorzeni(kaip ji sovietine propoganda vaizdavo) lietuviska kopija: “tik liepkite,tik liepkite - tikra teva papjausiu”.
Ne, jis ne kokia “dishova” tarpine. Viena kaina buvo bankams , kai jis buvo NIEKAS, ir kita kaina kai jis “pajame prezidentura”. Pas ji kaip pas koki Masiuli su Brendzio deze prikimsta grynuju nelisk, cia nebe ta lyga. Taciau niekas nesako “ne”. Viskas buvusiai banku plevei turi kaina.By tik butu kas tokiu pinigu ar atatinkamos vertes dalyku gali pasiulyti.Nesiulys , arba siulys per mazai jo poziuriu, tai gal net ir neparduos, arba jei parduos , tai tik dali. Nieko asmenisko - tik biznis.

Al.       2019-05-29 11:20

Iki kovo 11, ir net iki birželio 3 sovietai parengė rezervistų sąrašus - žmones, kurie turės vadovauti ,,persitvarkiusioms” šalims. Tai naujoji nomenklatūra. Ir gal būt jai buvo leista į savo gretas kooptuoti jaunimą.Žiūrėt Goliciną.

Dzeikas       2019-05-29 7:02

Al.,jei del isvykimo i Manheima , tai TSRS kontroliuojamas pasienis paskutine grandis tame dalyvavusi. Ir po 1988m uzsienio kelioniu liberalizavimo ju vaidmuo buvo nr.16. Sulaikydavo ir neleisdavo jeigu KGB staiga apsigalvodavo(pati pries tai davusi sutikima) ir duodavo tokia komanda, tokiam ir tokiam viza isaldoma , bandant kirst siena , sulaikyti. Bet tai budavo arba subtilus politiniai zaidimai, arba darbo brokas.
Pabegt i uzsieni tuo laikotarpiu, po 1988m ypatingu problemu nebuvo.Reikedavo paprastai turistinei vizai gauti iskvietimo, jeigu atvykimo salis tokia(viza, iskvietima turejai susikombinuoti pats) duodavo , o isvykelis KGB nebuvo idomus - tai tik ciuozk. Taip lietuviski “verslinYkai” kale piniga Jugoslavijoje.Kur iskvietima gaut?Turguj nusiperki.Sakykim i Laisvaji pasauli , Vokietija 5000 sovietiniu dar nenuinfiliavusiu rubliu. Visokias Lenkijas, ar Jugoslavijas iki 1000. Nauseda isvyko baltai, t.y. nepirkes Zanavyku turguj darzoviu skyriuj iskvietima, o pagal mainu programa, o ne turistu.T.y. kaip VVU kandidatas.Kokia cia itaka turejo KGB? Iki sajudinio kipiezo - lemiancia. 1990m - butu labai noreje, butu neleide. Taciau tuo metu siame punkte , t.y. leist - neleist isvykt KGB Lietuvos gyventoju nepresingavo. Juk ir Prunskiene 1990m kaip MP vyko i Amerika diplomatiniu pasu, bet leidus KGB.Galejo sulaikyt, bet politiniai kastai butu buve didesni neleidus.O ir niekam ji ten, JAV nebuvo idomi. Pasedejo vietiniu lietuviu surinkime, papilste is tuscio i kiaura, ir nuciuoze is kur atvykus.
Kas toks Nauseda iki iskilimo i NT rinkos “guru” vaidmens? Jaunas mokslininkas-ekonomistas(kokie ten velniop “ekonomika” komunistiniame ukyje).Nenomenklaturines kilmes, be ypatingu talentu, uztat kalikas, mokslu ziurke. I jokia politika jis nelindo(matei toki varda spaudoj tuo metu? Juk isplaukt i pavirsiu galejo bet koks sh.). Jis daresi pinigus ir kure solidu pagrinda ateiciai.Su chuliganais tiek kiemo, tiek politikos kokiais buvo 1988-91mm sajudiniai jis nesidejo. Su KGB turejo reikalu kiek minimum butina, kad netrukdytu karjerai. Parduot velniui dusia ,kad but jaunesniuoju moksliniu bendradarbiu ir dar “ekonomikoje” - ne , tokios aukos nereikejo.
Jeigu nori kazka suzinot, kaip jis atsidure Manheime , kasti reikia VVU, greiciausiai katedroje kurioj jis , Nauseda dirbo.KGB pakabintas zvelgiant i ateiti? 1990m jiems jau tas buvo nr.16. Einamuju reikalu sprest nespedavo.Jis nebuvo nei perspektyvus moksilinkas, nei , JUO LABIAU , politikas. Kategoriskai sprest cia nesiimciau.

Al.       2019-05-28 23:24

Suprantu, kad siuntė rektoratas, bet rektoratas sienų nekontroliavo, jas kontroliavo Maskva.

Dzeikas       2019-05-28 22:23

Al.,sita isknyst labai sunku. Nes pasakys formalia priezasti: siunte VVU rektoratas,kaip jauna perspektyvu mokslininka.Sprendimas galejo buti kolegialus, tad isvestinis klausimas tada KAS siule. Ir cia galu nerasi.Nusviest padeti gali tik zmogus dirbes KGB strukturose ir zinas virtuve is vidaus. T.y. formaliai jo kandidatura pasiule Pramones Ekonomikos fakulteto dekanas ar atatinkamos katedros vadovas, taciau savarankiskai ir be konsultaciju is KGB kuratoriu tam niekas nesiryztu.Kartais “isleisdavo” koki mokslo guza kuris popieriuku ir izadu KGB neduodavo.Bet tai turejo buti “savas” su nepriekaistinga reputacija , ne tik savo, bet ir giminiu.Arba nomenklaturine atzala(Nauseda ne toks.Maciau kokioj skylej jis gyveno budamas aspirantu), arba “speckontingentas” - stribvaikiai. Visais kitais atvejais be izadu informuoti “organus” palaiminimo is ju vargu bau ar gautum.
As ta virtuve zinau tiek, kiek apie ja gan daug rase cekistai pabege i JAV ir ten nusede. Amerikieciams siuo atzvilgiu geriau, po ranka juos laiko , kai reikia pasikonsultuoja kaip ir kas ten vykdavo. Na ir kadangi ju net daugiau negu FBI reikmems reikia tai ju visu ir nesiaria. Tai jie rasineja memuarus kokias ir kaip tas varkes darydavo dasidurt prie pajamu.
  Ar buvo Nauseda “mokslo guzas”? Kalikas su vidutiniais sugebejimais. Ismokti teorija, buti dalyko vagoje - tiek jis gali. Apibendrinti, pramatyti, atrasti nauja tendencija remiantis faktu analize - ne jo lygis. Toki paristu pats Maheimas.O jei baigei mokslus pagal mainu programa ir nieko nepasiule - tai genys-kalikas. Ir tai kad jis begediskai melavo apie NT rinkos perkaitima tik liudyja ,kad jis nebudamas tikras del savo akademines ateities rupinosi turet zvirbli cia ir dabar, negu gerve danguj ir rytoj.
Nauseda savo laikmecio sunus.

Al.       2019-05-28 18:23

Grybauskaitė biografijoj rašė, kad 1992 m. mokėsi Džordžtauno universitete. Vaišvila atkasė, kad ne 1992-ais, o 1991-ais (Ir mokėsi viso labo vasaros kursuose, kaip ir kai kurie kiti veikėjai iš komunistinio bloko šalių, pvz. Aušrinė Marija Povilionienė). Ir, Vaišvilos teigimu, jos Lietuva ten nesiuntė (jis tuo metu buvo vyriausybėj ir būtų žinojęs), o ir negalėjo, nes Lietuva savo sienų dar nekontroliavo.

Nausėda buvo išsiųstas pasimokyti į Manhaimo universitetą 1990 m.(tuo metu, kai Grybauskaitė dar dėstė Aukštojoj partinėj mokykloj). Kas siuntė ? Ir kodėl ? Ar jau tuomet buvo įrašytas į nomenklatūrą ?

Ramiros       2019-05-28 18:17

Gal,ir.neвlogai,вet.mane.neramina,kad.toks.slušnya.apie.jį.trinasi….
Prisimenu.jo.šnektas.Deimantės.atžwilgiu,o,gal,ir.weiksmus?...

vaizdelis       2019-05-28 12:52

Ne Nausėda laimėjo, o jo žmona.

T0mas J.       2019-05-28 9:37

Portalo adminui: pataisyk laikrodį.
Ar esi neįgalus tai padaryti?

T0mas J.       2019-05-28 9:34

Prancūzai labai neilgai džiaugėsi išsirinktu bankininku.. ar ne tas pat laukia ir Lietuvoje?

stasys        2019-05-28 9:27

Klausimui . pabandykite pasižiūrėti iš kito kampo ..tie rinkimai rodo kad konservatoriai vis dar yra stipriausia partija ir netgi tada kai jie nėra valdžioje . Paradoksas ..bet iš ano kampo žiūrint matome kad valstiečiai degina savo reitingus , visuomenės dauguma rodo atskirti bet to nepakanka ta partija paklupdyti ant keliu , ji gavo nauja lyderį ..ir gana reikšminga ..jei lyginti . smile

Klausimas pamąstymui       2019-05-28 9:03

Kaip paaiškinti Šimonytės štabo tokį linksmumą, sužinojus, kad ji tokiu didžiuliu santykiu pralaimi prezidento rinkimus? Lyg būtų neproporcingai daug padauginęs alkoholio…

Dzeikas       2019-05-28 6:45

—>Tauta pasirinko Nauseda,    2019-05-27 7:24
Nesupranti tamsta partijos politikos. Stai 1991m rugpjucio 20d, Putco metu, Kaune ir kai kuriuose rajono centruose radosi “Komitetai tarybu valdziai atstatyti”. Isdavikai? Kaip paziuresi. Eziui aisku laimek Maskvoj putcistai nupraustu tauta krauju, bet ne visa o tik lochus kurie sajudiniams patikejo.Pacius sajudiniu vierchus tie “komitetai” butu issuke nuo sunkiu pasekmiu. Na o syki putcistai prakiso, tai sajudiniai nejudino komiteto nariu. Cia toks lietuviskas-tautiskas zaidimas antpirsciais politikoje.
Tai dabar viskas tas pat. Lochai balsuoja, o antpirstininkai susirenka ju kapeikas.O koki kauseli pakelsi nesvarbu.Visvien pinigus atiduosi.

Dzeikas       2019-05-28 6:35

Sveikinu ir as.Linkiu atydziau filtruot bazara.Ant savu aisku gali det skersa, bet JAV ir ES gali nesuprast.
PS. Ir nesudeg ant mielociaus.Nes gausis kaip Surai Balaganovui is “Aukso versio”
https://youtu.be/wS63v5XilnE?t=42

aha       2019-05-27 22:20

Labai liudni rinkimai. Visiskai nebuvo pasirinkimo tikriems Lietuvos patriotams. Pvz, tokiu kaip musu tarpukario politiku, deja kol kas nera nei vieno. Taip, tarpukariu Lietuva finansiskai taip pat buvo ubagiskas krastas, bet skirtingai nuo dabar, Lietuvos politikai taip pat buvo ubagai ir nevaizdavo esantys virsesni uz Lietuvos piliecius. Todel didzioji tautos dalis juos gerbe ir mylejo. Kaip gaila kad nera Lieuvos politikoje siuo metu nei vieno, kuris bent truputi imtu pavyzdi ir musu proteviu ir maziau dairytusi i degradacijos spiraleje isisukusius vakarus ar rytus.

nuosaikus       2019-05-27 19:25

Gal dar neskubėkime sveikinti vieni kitų.
Kad po to nereikėtų gėdytis savo skubotumo.
Kad nuodinga barškuolė nepraėjo, tikrai nereiškia jog ir smauglio glėbys nebus mirtinas.
Santūriau, santūriau ponai. Pažiūrėsim, kai dugną dėsim.
Juolab jog praktiškai tame dugne ir esam.
Puota maro metu atrodo gana groteskiškai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2019-05-27 14:13

(pataisyta)
Būtent (2019-05-27 10:50)
nereikejo sveikinti Tautos budelio (banksterio),
baisesnio už banksterį Makroną.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2019-05-27 14:11

Būtent (2019-05-27 10:50)
Nereikejo sveikinti Tautos budelio (banksterio), baisesnio banksterį Makroną.

Dzeikas       2019-05-27 13:35

maciusiam Anukelio reakcija:
Tauta gaudo orgazma panasiai ,kaip cholopas kuris nusikirto plastaka ir mato susikrimtusi pono veida - cholopas nebegales dirbt lauko darbu ir ponas privales ji atleist nuo lazo + serti.

Dzeikas       2019-05-27 13:32

Tauta pasirinko prezidentu melagi.Nes konkretus sukcius mazesne blogybe uz tariama pederasta. O kadangi “naujakalbe” mes ir sovietines nepamirsomir jau lietuviska sukureme tai makaronu banku plevei(dabar jau buvusiai) nuo aukstos tribunos kalbant mums ant ausu pakabint nepavyks.
Na po kolaboranto sukcius.Man regis tautos dorove visdelto po truputi kyla.

Tas pats visur       2019-05-27 10:57

ne tik toj Lietuvoj - kas užėmė paštą , tiltus, telegrafą ir masines informavimo priemones , tas demokratiškai ir laimi .

Nereikejo sveikinti...       2019-05-27 10:50

TIK INFORMUOTI GEDULINGAI TUREJO REDAKCIJA ...Pagal nacionaldemokratu patarimus mes balsavome uz ,,MAZIAUSIA BLOGI’‘- uz oligarchiniu grupiu ir nomenklaturos statytini- NAUSEDA. Jo ,,vertybiu’’ virsune’’ -jo nuomone, kad prie prezidenturos galetu per geju akcijas kabeti ir zydruju veliava…Net LIBERALE SIMONYTE TAM NEPRITARE…
Sveikinti nuo 10 procentu nacionaline savimone dar turincios Lietuvos gyventoju dalies NAUSEDA gali tik bestuburiai mulkiai is redakcijos. MES PRALAIMEJOME KAPITALIAI, nes LIETUVA GREIT NUSIBAIGS KAIP NACIONALINE savarankiska VALSTYBE , PRISMAUGTA OLIGARCHINES-NOMENKLATURINES SANTVARKOS…
Skaldytojo,nepraktiskoisko ,bet teisingo pamokslininko ir pavyduolio Radzvilo komiteto fiasko rodo , kad tauta virto lengvai manipuliuojama lietuviakalbiu sankaupa, kuri neturi moraliu lyderiu, nes Radzvilas -vertybinis analitikas ir suktas intrigantas, o ne lyderis… ...

Tauta pasirinko Nauseda,       2019-05-27 7:24

ne Simonyte. Ir staiga prabyla Nauseda- Simonyte i MT?! NUprotejes arba manipuliuotojas - Tauta nesirinko SImonytes, Nauseda ar girdi? Bus didele klaida i MT posta sodinti Grybauskaite Nr2 - Simonyte. Apgailetina.

stasys        2019-05-27 6:43

Graži rinkimu šventė baigėsi ir dėl to tikrai verta padėkoti visiems joje dalyvavusiems .  Tie kas jos rezultatais liko nepatenkintas galės padaryti tinkamas išvadas savo klaidoms ,o tie kas liko patenkinti .. atsivers nauja puslapį ir pradės rašyti G.Nausėdos Prezidentavimo laikotarpio metraštį . Žmogaus nepakeisi , jei Jis savo laiku per galva gavo medine klumpe ..ar Gitanas ar Dalia baigianti savo kadencija .. skirtumai jam bus minimalus . Sekantis klausimai : kiek sudažnės S.Skvernelio vizitai į Daukanto aikšte .. ir kokias dainas dainuos tokie putino radikalai kaip Z.Vaišvila ir KO ? A.Juozaičio planai kurti bendra politinį darinį su N.Puteikiu . V.Radžvilo ateities klystkeliai apsisprendžiant dėl tolesnės politinės veiklos ? Profesorius apie ateitį nėra linkęs daugžodžiauti .

Vien tai,kad       2019-05-27 6:21

į Nausėdos komandą infiltruotas Slušnys,pasako viską.Nesitepėm rankų,braukėm abu.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-05-27 5:07

Tęsiasi (landsberginių, grybauskinių, karbauskinių sukurto bei palaikomo) komunistinio konclagerinio režimo Tautos budelių veikla. Tai yra jau matoma va čia
http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/gnauseda_sako_matas_isimonyte_premjeres_poste/

matėt Anūkėlio reakciją?       2019-05-26 23:11

Susidarė įspūdis, kad vis tik tai nebuvo operacija “Įpėdinis”.
Didžiai apgailestaujant tenka prisipažinti, kad teko balsuoti prieš Šimonytę. Išsigandau, kad skirtumas gali būti labai mažas. Tulžingas konveibinų vėmimas soc.tinkluose savo padarė. Žinočiau, tai nesitepčiau rankų ir gadinčiau biuletenį. Iš bankininko visiškai nieko nesitikiu.

tik citatos:       2019-05-26 22:49

“Pergalę Gitano Nausėdos štabe švenčia ir vaikų ir paauglių psichiatras Linas Slušnys.”

Apie Gitaną žinojau daug. Jo žmona turi seserį ir jos sesuo ir mes, mūsų šeima esame labai geri bičiuliai, bendraujame šeimomis“, – aiškino L. Slušnys.


Paklaustas, ar visgi gavo pasiūlymą prisijungti prie G. Nausėdos komandos Prezidentūroje, L. Slušnys teigė, kad, jo žiniomis, tokių pasiūlymų kol kas negavo niekas. Visgi, jeigu tokį pasiūlymą gautų, L. Slušnys neatmetė galimybės: „Kai pasiūlys, jeigu ką nors siūlys, tai aš į tai žiūrėsiu lyg į kariuomenę šaukia privalomai tarnybai”.

Nereikia būti pranašu, kad numatyti Slušnio patarinėjamo Nausėdos reakcijas į TIE-SOS akcijas kiekvieną mėnesio 17 d.

Beavy & Buthead       2019-05-26 22:33

Yes!
Dabar, hrmm khe-khe, galim pasiklausyti ir “Metalica”, khe khe hrmmm.

padėjo       2019-05-26 22:30

Šlovė Storam Navickiui- jo koncervinės propaganos bukumas padėjo pritrėkšti Barškuolę

rūpestėliai       2019-05-26 22:00

Babulka:
Ale vot- kaip dabar gerb. Nuosėdai seksis formuoti Komandą? Ar turės iš ko?
Kita babulķa:
Nemyžk į pančiaką- gali vien iš bankininkų suformuoti toookią zonderkomandą, kad uch!
Babulka: Nu gal. Ale kad bankuose vien niekšai!
Kita babulka:
Taigi politikoje niekšams geriausia sekasi. Bankininkai yra patentuoti niekšai
Babulka:
Nu ale vistiek- o jeigu reikės labiau patyrusių?
Kita babulka:
“Jeigu, jeigu…” Be be be! Ko čia užsicikliniai?
Ką, Lietuvoje niekšų trūksta? Bankininkas moka skolinti.
Reikės daugiau didelių niekšų- pasiskolins iš koncervatorių.
Juk koncervai geriausi švedbankių draugai!

Raselė       2019-05-26 21:48

Uhuhūūū! Rūsaj puoooola!!!

Egziuperi       2019-05-26 21:47

Reikės perpiešti piešinį.
Nupiešiu kitą- “Smauglys prarijęs arklį”

Tėtė       2019-05-26 21:44

Na ir kodėl tie vėerką kompiuteriai vis dar nesugenda? Čia kas- diversija?

inauguracinė Smauglio kalba       2019-05-26 21:41

-Skolinkitės kuo daugeu, imkit kreditus iš bankū nes butai brankZ!
(O kad būtū kam atimti pencijas, Premjere siūlysiu Šmikinytę)

Anūkas       2019-05-26 21:32

Jau kelintą kartą perkuosi Premjero portfelį ir vis tas pats-
“ant nusiraminimo kėdutės, ant nusiraminimo kėdutės”...

Kai       2019-05-26 21:15

netikėtai I.Šimonytė laimėjo pirmajame ture,tai jiems galimai apsvaigo galva ir nesiskaitydami su priemonėmis metėsi ant Nausėdos su visa savo niekšybe,kad bet kokia kaina išplėšti pergalę.G.Nausėda gali tik padėkoti už tai.Žinos,kaip su jais elgtis,nes jų klasta neišmatuojama.Jie net savo tėvo,motinos,brolio,sesers nepagailės dėl valdžios ir pinigų.Dabar dėsis draugais ir patyliukais kas duobę.

sebas       2019-05-26 21:14

Nu, dabar jau rytoj galim normaliai pakelti bankų paslaugų įkainius

Įdomu ,kaip Nausėda,ar       2019-05-26 21:11

reaguos į kiekvieno mėnesio 17 dienos akciją dėl Deimantės dingimo?Grybauskiatė,vadovaujama Landsbergio ir kitų KGB,nereagavo.KGB metodais mergaitę pradangino.

Istoriją žinantis       2019-05-26 21:04

Niekas taip nepakenkė Šimonytei kaip tėvynsąjungiečių “parama”: Juknevičienės melas, Andriaus Navicko agitacija ir kitų Šimonytės draugų agitacija. Saugokites draugų, o ne priešų.

50 juodų acpalviū       2019-05-26 20:48

Peredastų lygos būstinė virš fasado, vaivorykštinę pakeitė gedulo vėliava

diec       2019-05-26 20:40

Pirmame ture buvo velnio polka su ragučiais.
Antrame - visiškas ragas.
PSDC podkralsia nezametno…

Naša Kvaiša       2019-05-26 20:38

Toks brangiūjūlietuvosžmoniū akibrokštas Man niapatiko!
(Reika pagalvoti kaip atkeršyti!)

V.A.I. Gauckis       2019-05-26 20:35

Nieko, tuoj suges kompiuteriai, o kai pataisys ...ir rezultatai pasitaisys

Lėja       2019-05-26 20:33

Nemyliu aš to Nausėdos, tačiau teko balsuoti už jį. Vis ne konservatoriai…

AtA        2019-05-26 20:20

Liūdi Tėtė, Anūkas, Khuibylius ir Raska-Pulemiotčica.

Malonu       2019-05-26 20:18

rasti šviežias naujienas.

smertelnyj nomer:       2019-05-26 20:17

Smauglys ryja kobrą smile

Rinkimų rezultatai: kaip visada.       2019-05-26 20:10

Rekomenduojame

Arvydą Šliogerį prisimenant: „Apie vieną kitą grėsmę Lietuvai”

Vytautas Sinica. Pamiršti vaikai Diawaros grybukų istorijoje

Svenas R. Larsonas. Ar gali vėl laimėti D. Trumpas?

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt ketvirtoji (Lapkričio 24 diena)

Jungtinių Tautų analitinis centras iki 2050 metų siūlo „senstančiai“ Europos Sąjungai 60 milijonų migrantų

Almantas Stankūnas. I. Šimonytė arba apsimeta, arba nesupranta, kad Igničio veikla gali sukelti daug

Vytautas Sinica. Interviu Lenkijos televizijai (programa pasauliui anglų kalba) karo tematika

Edvardas Čiuldė. Ar iš tiesų mūsų tėvynainiai homoseksualai neturi Tėvynės?

Jonas Jasaitis. Žmonijos sunaikinimo scenarijai

Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Audrys Antanaitis: Valstybinės kalbos laukia sunkus metas

Borisas Johnsonas: Vokietija norėjo greito Ukrainos pralaimėjimo

Mirė Ukrainos disidentas Jurijus Šuchevičius

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt trečioji (Lapkričio 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Dovilas Petkus. Kompensacijos žydams: susitaikymo aktas ar mokestis „Holokausto industrijai“?

Jonas Grigas. Mokslininkai ragina paskelbti 5G ryšių moratoriumą

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.