Dienos aktualija, Prezidento rinkimai 2019

Prezidento rinkimai: paskutinę akimirką „partiniai tankai“ pasiveja ir aplenkia – Ingrida Šimonytė  pirmoji, Gitanas Nausėda – antras

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 13 d. 8:51

54     

    

Prezidento rinkimai: paskutinę akimirką „partiniai tankai“ pasiveja ir aplenkia – Ingrida Šimonytė  pirmoji, Gitanas Nausėda – antras

Kaip informavo Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), gegužės 12 d., sekmadienį, prezidento rinkimų pirmajame ture, preliminariais duomenimis, dalyvavo 56,45 proc. rinkėjų.

Neprognozuojamais vadinti rinkimai intrigą išsaugojo iki galo: kad į antrąjį turą patenka Gitanas Nausėda ir Ingrida Šimonytė, o ne Saulius Skvernelis, tapo aišku apie 23 val., tačiau tuo metu juos dar skyrė 7 proc. skirtumas. 6 val. ryto, bebaigiant skaičiuoti paskutines apylinkes, šis skirtumas ištirpo iki minimalaus – 0,01 proc. (atitinkamai – 30,93 ir 30,92 proc.). O 6.30 min. įvyko lūžis – Ingrida Šimonytė išsiveržė į priekį (atitinkamai – 30,94 ir 30,93 proc.). Ir tai dar nebuvo pabaiga – tuo metu dar buvo nežinomi 4 apylinkių rezultatai. Ir po 15 min., gavus duomenis iš dar dviejų apylinkių, skirtumas nepakito – Ingrida Šimonytė buvo pirmoji (atitinkamai – 30,95 ir 30,94 proc.). Rezultatas nepasikeitė ir priskaičiavus dar vienos apylinkės duomenis.

Paskutinės apylinkės duomenys, paskelbti 7.15 val., I. Šimonytės atotrūkį tik dar labiau išdidino – 31,13 proc. Gitanas Nausėda, vidurnaktį dar spėjęs pasidžiaugti, kad ir „lengvąja mašina“ pavyko pralenkti politinių partijų „tankus“, savo rezultatą padidino minimaliai – 30,95 proc. Akivaizdu tik viena: jei G. Nausėda kol kas dar nepajuto tanko vikšrų svorio ant savo mažojo pirštelio, tai jų sukeltas dulkes dar ilgai vaikys.

O štai Saulių Skvernelį voluoti pradėjo vos tapo aišku, kad šįkart trečias bus jis. Pagal preliminarius rezultatus, už premjerą Saulių Skvernelį balsavo 19,72 proc. dalyvavusiųjų (vakaro pradžioje jų būta kiek daugiau), tačiau net ir penktadalis visų balsų LRT.lt tapo pagrindu tvirtinti , jog rinkimuose jis pasirodęs nesėkmingai. Kiek padiskutavęs dėl tokio vertinimo, premjeras pažadėjo atsistatydinti – galima politinė krizė jau šios dienos darbotvakėje.

Arvydas Juozaitis, surinkęs 4,69 proc. balsų – penktoje vietoje, minimaliu skirtumu – 0,1 proc. –  jį lenkia Vytenis Povilas Andriukaitis (4,79 proc.). Valdemar Tomaševski – šeštas (4 proc.).

Po jų rikiuojasi likę trys kandidatai, kartu surinkę vos per 4 proc.: naują partiją pasišovęs kurti Mindaugas Puidokas (2,58 proc.), konservatorių balsų nepraradęs Naglis Puteikis (0,79 proc.) ir Lietuvą keisti padėjęs Valentinas Mazuronis (0,65 proc.).

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Apie ženklus       2019-05-14 22:04
Demratija       2019-05-14 17:43

Niekas čia nieko neklastoja, tam kam atrodo klastoja reikia persišviesti galvą, ir pažiūrėti kiek ten dar liko smegenų, arba jos jau suklastotos.

Toks jaunimo pasirinkimas        2019-05-14 8:04

Toks jaunimo pasirinkimas Metalikai, rokenrolas ,Šveikas , homoseksualai…gal.. Įdomiai gyvensime

>>> s.m.       2019-05-14 5:24

Kails. Taip, pritariu “niatikėtū piargaliū” nebūna. Šįkart kląstojo nelabai suldami galvas.
Jeigu pameni, buvo jau labai sėkminga kląstojimo repeticija kai rinkimuose dalyvavo DK. Emigrantai tada labai gausiai prieš pedalus balsavo. Ir ką?
Maišus prigrūstus biuletenių “UŽ DK” nešė ļauk iš ambasadų ir jų vieton tempė maišus su “tiaisyngaj” pažymėtais.
Šįkart kląstojimą prasuko nacionaliniu mąstu.
Kuo ne putkino ruskija?

religiniui fanatikui       2019-05-13 22:55

Čia gal “šamanas” Egzotinis Debilas į komentarus įsisuko? smile
\m/ \m/ \m/  Išnyk nelabasis!!! smile

Al.       2019-05-13 22:50

Taip, ko gero, klastoja.  Tiesiog nėr kas patikrintų. O ir neprileidžia, kaip buvo JK. Jei net aukščiausi pareigūnai akiplėšiškai klastoja biografijas ir plėšia bankus, tai kodėl gi čia turėtų būti kitaip ? Tiesiog priversti lošti iš viso banko.
Galėjom bent vykdyti egzitpolus - apklausti prabalsavusius. Bet tam reikia bent šiokios tokios organizacijos. Sunku patikėti, kad JK balsuotų už bankininkus. Tokio masto Stokholmo sindromas?

Vis tik gan margos latifundininkų publikos dėka, uždanga buvo šiek tiek praverta.

> ah1       2019-05-13 22:12

Sako, kad tie du ragai - satanistų ženklas. Viskas logiška. Liaudiškose sakmėse kipšas dažiausiai pasirodo ožio pavidalu.

s.m. >cirko programa       2019-05-13 21:25

kails, bro,
n-tąjį kartą gavom įsitikinti, kad uolių idiotų gvardija laiko kiek mąstančią visuomenės dalį įkaitais… Ne tik patys lipa ant grėblio, bet ir kitus kiša į dvokiančią komunistinę kloaką (bolševikų lyber-byber-gender ir kt. naujadarais nemanipuliuosiu).
Skaitau Respubliką, - rypauna žmogiukai masiškai, kas antram Juodasis Pirmadienis…
Gudresnis apdairiai pastebi režimo pokštus, - kažkokiam Dzūkijos kaime, kur gyvena 160 rinkėjų, už buhalterę nubalsavo per 200…
Ir jokie perspėjimai buratinų “neikit su šėtonu kortom lošti, - išdurs” neveikia NIEKAIP. Gal emigrantai norėjo likusiems kumečiams piktą keršto pokštą pakišti, atiduodami už buhalterę >60 proc. balsų?... Nea. Buvo sudėti “teisingi” biuleteniai. Netikiu, ir niekad nepatikėsiu, kad tie, kuriuos kubilšimonsbergiai išsiuntė į tremtį, pultų už juos balsuoti…
Iš karto buvo aišku, kad vienintelis būdas nesuvalgyt tatos paruoštos nepralaimimos šachmatų partijos, neiti išvis. Bet kurgiiiii, - aisiu balsuot, deržite menia troe!!!... Buratinai veržėsi eilinį kartą, šventai tikėdami jos didenybę diamokratiję... Na kurgi ne… Juk ne prie jų sumetami “teisingi” biuleteniai… Ir tikrai niekas jiems apie tai neraportuoja.
Žinojau, koks bus rezultatas, todėl tik sofistiškai save raminau, - runkelėliai, kaip alkoholikai, - na būūtinai reikia pasiekti tą dugnų dugną... Iki tol atistiesti, tapti laisvais ir oriais žmonėmis, - NIEKAIP. O to dugno ilgai laukti nereikės. Ištroškę seniai nematytų milijonų(-jardų) maitėdos dirbs forsuotais tempais. Duokdie, kad spėtų apsivogti iki Seimo rinkimų. Na gal bent tada iš runkeliuomenės bent keliolikai tūkstančių ims šviesėti protas. Arvydui, kuris, žinau, skaito, - išnaudokite tą galimybę. Būkite sarginiais šunimis. Užpjudykite raudonuosius, kaip jie pjudė karbauskininkus. Tempkite į dienos šviesą kiekvieną net ne šimtais tūkstančių skaičiuojamą aferą. Traukinys—-kančių nelaukia.

ah1       2019-05-13 20:11

na tokiais dviem pirštais tai tėvukas mažus vaikus gazdindavo, sulenkdavo va taip, kaip ingrida su gabrielium fotkėse, pirštus vaizduodamas ožį ir sakydamas ateina, ateina ožys… durs durs durs durs… ir badikuodavo vaikus, o vaikams tai būdavo juoko… iš tokio ožio. Na o šiaip tai sakoma “ragai įstatyti” vyrams, ” ragus nešioja” vyrai - tiems kurių žmonos neištikimos. Tai gaunasi kad jie yra neištikimi lietuviams, lietuviams “įstatyti ragai”? Kad jie iš viso ožiai?

Vertybės nesutriuškinamos.       2019-05-13 19:22

Juozaitis pats užsilipo ant kryžiaus.Kristus irgi buvo sutriuškintas,bet pasaulis nuėjo paskui jį.Tai turėjo įvykti.Sąjūdžio metu Juozaitis buvo garbinamas,dabar ant kryžiaus Jį.trečią dieną kėlėsi…

užuojauta juozaitininkams       2019-05-13 19:09

Nuoširdžiai ir nepiktdžiugiškai. Šitoks sutriuškinimas! Nors iš šono žvelgiant dar prieš visus rinkimus buvo akivaizdu, kad viskas tuo ir baigsis. Kaip bebūtų, tačiau jūs bent jau tikrai pabandėte. Nieko nedarymu jūsų tikrai negalima apkaltinti.

Gaila sausio 13       2019-05-13 19:08

aukų.

zwei       2019-05-13 18:45

Du pirštai reiškia kad Panelė prisiuvo tamstoms asilų ausis

ah1       2019-05-13 18:32

o ką tie dvejose fotkėse piršati rodomi ragai reiškia?Išdūrė? Nudurs, išdurs? Velnias su jais?Velnias nugalėjo?

cirko Programa artimiausiam 10-čiui       2019-05-13 18:26

Po Sistemos parinkto “prezidentą” vaidinsiančio klouno inauguracijos, bus sparčiai organizuojamas “priešlajkiniū rinkimū” cirkas.
(Suprantama “darbo leudies” prašymu.)
Sunku nebus- kolxoznykai iki rudens pribaigs save patys sokrušitelnai užkrušančiai, o monikutinė burbuliasklaida su reitingū gaidžiais apšvitins asilus triguba propagandos doze.
Po rinkimų cirko, vė er ką kompiuteriai balsus suskaičiuos “taip kaip rejke” ir virš sostinės pabūklai šaudys saliutus paskelbdami koncervų pobiedą.
Tada Tėtė į cirko maniežą už rankutės išves “pačę populereusę” Polikarpovną ir vėl ištars magišką burtažodį “ir tiabūnie Dalia Lietuvos dalia!”
Naša Kvaiša prie kitelio prisisegs Premjerės antpečius, o rankon paims tą patį dresiravimo bizūną kuriuo visus šokdino iš muravjovkės sosto.
Visos spec. ir superspec tarnybos bei kontoros taps pavaldžios senai panelei su nauja suknele, tfu, t.y. Sarafanu.
Ptezikas/-kė liks nominaliu - medalių kabinimo funkcijai vykdyti.
Ir subine šildyti Sostą Tai Kuri Sugrįš.
Pasibaigus dekoratyvinio prezidentuko/- kės kadencijai, savo Kandidatūrą vėl “rinkimų” cirke išstatys Ta Kuri Niekada Neklysta.
Ir tada valdys dar dvi kadencijas.
Tada 1 -nai kadencijai Sostą gaus pašildyti anūkėlis, o tada vėl porai kadencijų sugrįš Ta Pati kurios biografoja ura Šaltibarščių spalvos.
Be abejo, scenarijus galbūt savo trukme kiek ištęstas.
Labiau tikėtina jog tiek maskaradų ir nereikės- Lietuva bus pribaigta gerokai greičiau.

 

to Prieš Europos pinigus       2019-05-13 18:04

Taip, prasidės 2020 metais tikrasis gyvenimėlis be nachaliavų babkių.

Al.       2019-05-13 17:43

Turim priimti kaip duotybę, kad mus valdo valdžią užgrobęs kolaborantų luomas. Kai afganai nugalėjo sovietus, 300 000 jų kolaborantų pabėgo į Maskvą. Iš Lietuvos pabėgo gal 30. Antra, pripažinkim, kad laisvę vertinanti ir Lietuvą mylinti labiau, nei savo turtą visuomenės dalis yra labai marga, neorganizuota ir bendrai nepajėgi. Tiesiog reikia užsiimti saviugda, švietimu, organizacijų kūrimu. Reikia ruoštis. Bet ne būti opozicija, o pozicija. Net valstiečiai žymiu laipsniu elgėsi kaip opozicija. O pristatantys save opozicija išvis buvo beviltiški. Studentiškai grąžantys rankas prieš žvėrį nelaimės.

Prieš Europos pinigus       2019-05-13 17:26

mes visi bejėgiai.Pasitelkė sisteminiai patį žemiausio lygio feisbukinį gaivalą,kurių komentarai iš trijų agresyvių žodžių ir ir ima,valdžią .Jei ES dotacijų nebūtų,čia tuoj viskas keistųsi.Lengvi pinigai tik įpragarus.Ant tokių melagingų pamatų gero nebus.Tikros permainos prasidės Europoje.

>>>>>Vien Veryga jau        2019-05-13 16:43

Nerašinėk niekalų! Vienintelis sveikatos ministras sujudinęs sustabarėjusią sistemą. Didžiulė pagarba gerb. A. Verygai. Gaila, kad vėl viskas žlugs. Konservatoriai patvarkys

Būkim savikritiški       2019-05-13 16:10

Ar prasminga kaltinti partinius tankus, kai Juozaičiui padėjom tik rašinėdami dažniausiai apytuščius komentarus, kuriais beje vien patys ir gėrėjomės. Jei būtume pasirinkę realios veiklos poziciją - ne penktoje vietoje dabar jį matytume.

Vien Veryga jau       2019-05-13 14:16

kaip ir sužlugdė valstiečius.

JONAS       2019-05-13 13:22

PAZIUREKIT I TUOS DU PAJACUS NUOTRAUKOJE VIENAS SOKA KITAS PIRSTUS RODO IDOMU KAIP SITA SOKEJA TRAMPAS APIBUDINS

nepamirškite vieno       2019-05-13 12:49

Visi, pasišovę išrinkti Stribą, kaip mažesnę blogybę iš galimų, prezidentu, galėjo jam užtikrinti teisinę neliečiamybę iki gyvos galvos.
Viena gera naujiena dabar yra ta, kad vis tik Stribas ateityje bus teisiamas dėl Garliavos pogromo ir kitų, susijusių ir ne, “gerų” darbų. Dabar tai neatrodo labai realu, bet istorijoje dar ne tokių iš pažiūros nerealių dalykų yra atsitikę.
Todėl balsuojant ir man teko rinktis tarp NapagaleOno BūūūŪūūdeikio ir Mindaugo Puidoko. Tik negalvojau, kad Stribas tokiu nemenku atotrūkiu liks už borto, baiminausi, kad tas skirtumas bus labai varganas. Arvydas Juozaitis iš esmės kalbėjo tokius dalykus, su kuriais beveik pilnai sutinku, tačiau jo biografijos faktai ir dar neaiškesnė jo žmona man neleido už jį balsuoti.
Toliau, antrame ture jau nebus už ką balsuoti: liurbosrąlieji hipsteriai ir akiniuotieji konjaunuoliai-konveibinai jau patys išsirinks ką išsirinks, nematau jokio reikalo kištis. O EP rinkimuose, neabejotinai, balsuosiu už Radžvilo komitetą ir raginu visus kitus paremti jį.

$+$       2019-05-13 12:48

S. Jakeliūno kliedesiai apie du konservatorių kandidatus davė rezultatą, tik priešingą nei tikėjosi R.K. ir S.S. Konservatorių partijos nariai nėra tokie idiotai, kad nesuprastų, jog V. Ušackas yra visu ūgiu kompetentingesnis atlikti prezidento pareigas, palyginus su I.Š. Bet… atėjo Tulpių pašto pranešimas deleguoti I.Š. ir Kubilistanas įvykdė užduotį. Juk deleguoti nuo partijos V.U. būtų buvęs akibrokštas D.G.

Kai nebebus reikalo stengtis, kad pedofilų stumiamas kandidatas nepatektų tarp dviejų išeinančių į antrą turą, rezultatai vėl gali nustebinti. Bent jau žemu aktyvumu, tai tikrai.

Nieko keisto,       2019-05-13 12:43

labai daug ženklų biloja apie pasaulio pabaigą, o ypač antikristo pasirodymas. “Antikristas bus pasaulio, kuris „visas… yra piktojo pavergtas“ (1 Jn 5, 19), vaisius. Pasaulio, kuris nekenčia tikinčiųjų, nekenčia Kristaus: „nekenčia ir Manęs ir Mano Tėvo… be priežasties“ (Jn 16, 18.24.25), pasaulio, kurio „kunigaikštis“ – velnias (Jn 16, 11). Jis bus tūkstantmečiais kaupiamo blogio suma, todėl taps lyg visos žmonijos blogio išreiškėju ir atstovu.[11]...
Kodėl juo patikės? „Mes iš melo padarėme sau viltį ir melas mus dengia“ (Iz 28, 15), todėl Antikristas patiks nemėgstantiems teisybės. Jo klausys tie, „kurie mėgsta melą ir jį daro“ (Apr 22, 15). „Ir jie tiki melu“ (2 Tes 2, 11). Atsisakę tikėti Dievo absoliučia tiesa – Kristumi, jie patikės Antikristo absoliučiu melu, kuris „kalba, kas jam sav … o kadangi aš kalbu tiesą, tai jūs ir netikite manimi“ (Jn 8, 44–45). Kas netiki Jėzumi, neišvengiamai patikės Antikristu.
Suklaidinti bus tik jam ištikimi: „žmonės, kurie buvo priėmę žvėries ženklą ir garbino jo atvaizdą“ (Apr 19, 20). Jis skleis savo melą tarp nemylinčių tiesos ir „taip bus nuteisti visi, kurie netikėjo tiesa, bet pamėgo neteisybę“ (2 Tes 2, 12). O tikintieji iš jo atėjimo supras pasaulio pabaigos artėjimą.”

vyte       2019-05-13 12:43

ulos komentaras nuostabus.As kai Nausedos komandoje pamaciau slusnys,man tapo aisku kas tas nauseda.Ar padorus zmogus toki slusnys ims i savo komanda?

Gerai, kad       2019-05-13 12:35

nelaimėjo Maskvos ir Varšuvos kandidatas.

>>>>E951       2019-05-13 12:30

Jūs visiškai teisus. Tai satanizmo ženklai, o čia jų pasekėjai, kurie ir yra antikristai.

Satanistų šokis       2019-05-13 12:20

Satanistai šoka Pergalės šokį. Velniai valdo ir valdys. Dievas apleido Lietuvą amžiams. Lietuviai pasmerkta Tauta. Žydai nugalėjo.

E951       2019-05-13 12:11

kaip suprast: TS-LKD (krikščionių!) lyderis nuotraukoje rodo ženklą, kurį satanistai naudoja black metal koncertuose.

Ula       2019-05-13 12:04

Kai 6 val. ryto Skvernelio pulkai grobė mergaitę, jis miegojo. Jis buvo paklusnus vykdytojas. O kas buvo organizatorius? Skaitėme , kad į dvarą prokurorai turėjo nešti bylas. Kas paneigs, kad nebuvo nunešta ir pedofilų byla? Juk ne veltui Valantinas paauštintas pareigose. Šiandien dvarininkė džiaugiasi visuomenės branda. O kuo brandi ta visuomenė?Ar tuo , kad balsus atidavė už bankininką , kurio komandoje yra vaikų psichiatras L.Slušnys, abejingas mergaitės ašaroms, skausmui?B Visuomenė balsavo už buchalterę,kuri neabejinga dviejų lyčių partnerystei,kuri atstovauja tiems , kurie stovėjo po medžiu , kurie ėjo ir eina išvien su masiulininkais, suorganizavusiais Neringai apkaltą? Ar patenkinta K.Venckus dabartiniais rezultatais?Kuo skiriasi bankininkas, policininkas ir buchalterė? N i e k u o .

Dzeikas       2019-05-13 11:51

Juozui:
Jeigu uz Simonyte balsuos nes pries Nauseda - irgi butu labai gerai. Zenklas ,kad zmones pradeda imt domen skirtuma tarp kalbu ir darbu.
Pleve apsisviete lochu kaip dera. Jau pries pusiaunakti isskleide uodega ir eme rikiuoti kas kaip elgtis turetu ir ka jis darys. Kaip filme, faktai nurode Plevei , kad “A nie kazhetsja li vam, cto vashie miesto vozlie parashi…?” (ar jums neatrodo, kad jusu gultas prie tualeto kriaukles, rus.)

Dzeikas       2019-05-13 11:44

O man sio ryto virsmas buvo maloni staigmena. Kad Simonyte nuleido Policaju jau gerai, o kad Pleve i antra vieta pastate - tai nuostabu, kiek tik galima buvo tiketis is preziku pasirinkimo kuri turejom.
Nes kaip suprantat debilavotas AJ , gavo net maziau negu tikejausi(5-8%) man ne lyderis, o p-ukas su tautiska pudra. Buhaltere irgi ne dovanele, tokiai Lenkijai butu shokas.Bet Lietuvai, jos politinei kulkturai - palaimink, Viespatie, kaip gerai.
Gerai tai, kad KOL KAS pirmoji.Kas bus “vierchu” dar ziuresim.
Cia patriotine puta inkscia , kad 3 viename ir nesvarbu kas laimes. Yra tarp ju skirtumas. Pleve - apsimelaves ir apsivoges, pats dedas skersa ant istatymo ir tokiu isrinkt preziku - ar gali buti didesne geda tautai. Policajus - jo veika Garliavos ivykiuose visi cia besilankantys zino ir kalbet nera apie ka.
Kiti kandidatai…Naglas P. - susibankrotijusi, kazkada perspektyvi lerva. Drugeliu netapo. Puidokas? Pradejo gerai, o va uzbaige - pradejo sukti uodega kaip rujojanti kiaulaite. Tomaszewskis - geras bicas, bet ne musu chebros.
Pripazinkim viena dalyka: padoriai asmenybei ir progresyviu paziuru zmogui isrinkti mes nepribrende kaip tauta ir visuomene.Temokam raide W persekioti ir baladoti aliumininemis lekstutemis kantinoje , kad virejas sviesta nubirbino i kaire.
Sioje realybeje Simonytes protrukis , jeigu pasibaigs pergale, bus palaimink Vispatie, kaip gerai.

Juozas       2019-05-13 11:27

Vis tik labai įdomu, kiek žmonių balsavo už Šimonytę, o kiek jai atidavė balsus tik todėl, kad Svernelis neišeitų į antrą turą... Būsimas balsavimas gali būti įdomus dėl to.

iš 5-os palatos       2019-05-13 11:17

nieko, mias lajmėsim jeuvrovyziję

E951       2019-05-13 11:16

lengviau atsikvėpė “sistemininkai”, visokie briuselio padlaižūnai, dvaro giedorėliai ir kita liberaleftistinė publika. status quo išlaikytas, galima teliukams toliau plaut smegenis kaip viskas auga ir bujoja smile

bandos branda       2019-05-13 10:37

“„Šie rinkimai parodė Lietuvos visuomenės brandą. Žmonės turi aiškias vertybines nuostatas, kurios nepaveikios nei pigiam populizmui, nei agresyviam diktatui. Didėjantis rinkėjų aktyvumas rodo, kad vis daugiau žmonių šalyje supranta atsakomybę už valstybės ateitį“, - teigia D. Grybauskaitė Eltai atsiųstame pranešime.

Rinkėja       2019-05-13 10:35

Striptizo vakarėlį primena vaizdai iš Šimonytės štabo.

image       2019-05-13 10:34

“lietuviai vis dar balsuoja už įvaizdį.”
už imidžą.
už įmyžą smile

Koks        2019-05-13 10:34

koks būtų  “dvigubos pilietybės” referendumo rezultats , jei šis referendumas būtų vykęs panašiom sąlygom kaip ir dėl to žemės pardavimo užsieniečiam - eilinį vasaros savaitgalį ir kai kitų jokių rinkimų ar referendumų nėra ?

Cha, griuk iš juoko       2019-05-13 10:31

tai benski nuotraukos iš konservų štabo,man tai raganos šokis velnių baliuje. Vien tik tie pirštų gestai, kaip raganų ragai.

Bet ar gali save gerbti       2019-05-13 10:26

tie politologai, kurie LRT sėdėjo?

Ačiū       2019-05-13 10:20

Ir Juozaitis “pamalonino” konservatorius atimdamas balsus iš Sauliaus Skvernelio. Matomai savos ambicijos arčiau negu tautos (tegul ir nemąstančios) gerovės

Dabartiniai        2019-05-13 10:15

tautininkai nėra tautininkai, o apsišaukėliai ir rinkiminiai bankyrų įžaidėjai. Juozaitis, kaip rinkiminis-politinis įžaidėjas, savo vaidmenį, kaip apgauti paikus patriotus, tikrai atliko puikiai. Galima tik pagirti, kad puikiai pasidarbavo Banko naudai.

Ką Jūs       2019-05-13 10:12

norite laimėti, pasirėmę Brazausko gelbėtojų, Centro Komiteto gelbėtoju? Gal baikit tyčiotis iš tikrų nacionalinių - patriotinių jėgų, ką?

Isvada       2019-05-13 10:03

Bet kokiu atveju daukantyne ir toliau vairuos konservai. Nera zodziu.

Balsavo senolės,kurios       2019-05-13 9:59

ne ką prisimena,netgi faktas,kad kas antram Alzhaimeris.Ir jaunimas,kuris nematė konservatorių fokusų.Tai dabar pamatys.Įdomu,kad į miestą sulėkęs kaimų jaunimėlis staiga tampa labai pasikėlęs.

Jules       2019-05-13 9:53

Juozaitis pagaliau supartalino patriotines-tautines jėgas. Uždavinį įvykdė - gaus medalį už tokį gerą darbą.

Hexenjagd       2019-05-13 9:53

Pamatėm viską. Vergų tauta, balsuojanti už tas globalistines makakas. Tik ir verta, kad rusai ateitų ir į Sibirą išbuožintų.

Marius       2019-05-13 9:50

Man tai juokingiausia kad jūsų remtas Juozaitis prapylė. Net toks nuoboda kaip Andriukaitis aplenkė Juozaitį. Antra, rinkimai įrodo: lietuviai vis dar balsuoja už įvaizdį.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-05-13 9:20

(pastebėjimas)
VRK puslapyje gegužės 13d 10:00 atnaujinti duomenys:
NAUSĖDA - 46,
ŠIMONYTĖ - 8,
TOMAŠEVSKI - 3,
SKVERNELIS - 3
va čia (apačioje)
https://www.vrk.lt/2019-prezidento/rezultatai?srcUrl=/rinkimai/904/1/1546/rezultatai/lt/rezultataiPreSuvestine.html
Reikia nukopijuoti kaip įrodymą.
***********
Laimi Nausėda, bet laimi Šimonytė : )))
Užlinko balsų skaičiavimo programa ?  : )))

Viską lemia,kad esame       2019-05-13 9:15

sąjungoje.Tad jos turtus ir dalinasi klanai,numesdami trupinius aklai,be orumo tautai.Jei ne Radžvilo komitetas į ES rinkimus,tai daugiau į rinkimus nereikėtų vargti eiti.

Tauta nukurnėjo       2019-05-13 9:13

paskui “aukso veršį”.Tame Švento Rašto etape esame.Toliau Šv.Testamente aprašyti sekantys įvykiai…Po tą biblinę dykumą liko klaidžioti dešimt kiek daugiau metų.Tad bus dar visko ir nenustebti sulaukus nemalonumų.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-05-13 8:56

Balsavimas parodė, kad komunistinio konclagerinio režimo sąlygomis vis dar klesti Tautos budelių (landsberginių, grybauskinių, brazauskinių, karbauskinių bei pan.) gauja. Kad sustabdyti klaikų Tautos skurdinimą ir varymą svetur bei Lietuvos naikinimą, reikia n_e_de_l_s_i_a_n_t:
I Susigrąžinti gaujos užvaldytą Lrt bei išjungti iš jos sklindantį šlamštą (propagandą);
II Pasiųsti antikonstitucinius ir “nepakeičiamuosius” seimo sąrašinius į istorijos šiukšlyną, panaudojant su konstitucija derantį Seimo rinkimų įstatymą;
III. ... (pildom);
IV. ... .
Sąjūdis, iki pergalės.
____________
Užvaldytoji Lietuva (30 metų komunistus dangstančiųjų partinių gaujų)
2019 gegužės 13


Rekomenduojame

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Gediminas Kulikauskas. Istorikas: „Dešimt kautynių“ – kitokia knyga apie partizanus

Algimantas Rusteika. Apie kritinę masę

Rasa Čepaitienė. Rentininkų partija

Ramūnas Aušrotas. JK valdžia po truputį pradeda „veržti kranelius“ gender ideologijos sklaidai tarp jaunimo

Mirštanti Europa (ir tai nėra vien tiktai senėjimas) kviečiasi „šviežio kraujo“...

Algimantas Rusteika. Apie teisingumą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.