Prezidentė ir vidaus reikalų ministras vengia atsakyti, kas įsakė šturmuoti Garliavą

Tiesos.lt redakcija   2012 m. rugpjūčio 27 d. 13:54

0     

    

Prezidentė ir vidaus reikalų ministras vengia atsakyti, kas įsakė šturmuoti Garliavą

Jau beveik mėnesį pilietinės akcijos „Tie-SOS“ dalyviai kasdieniais laiškais ragina Respublikos Prezidentę išsiaiškinti ir pasakyti piliečiams, kas įsakė 240 policininkų gegužės 17-osios rytą šturmuoti Garliavos gyvenvietę, naudoti prieš taikius piliečius dujas, elektrą ir kitas ypatingas smurto priemones.

Atskiru laišku akcijos dalyviai kasdien kreipiasi ir į vidaus reikalų ministrą Artūrą Melianą, klausdami, ar jis įsakė smurtauti Garliavoje.

Rugpjūčio 27-ąją S. Daukanto aikštėje budinčius piliečius pasiekė vidaus reikalų viceministro, buvusio Valstybės saugumo departamento pareigūno Mindaugo Ladigos raštas. Jame iškalbingai nutylimi konkretūs akcijos dalyvių klausimai ir į juos neatsakoma. Viceministras M. Ladiga, šiuo metu kandidatuojantis į Seimą kaip Liberalų ir centro partijos atstovas Pasvalio-Panevėžio apygardoje, savo rašte mėgina piliečiams teigti, kad vien antstolei paliepus Lietuvos valstybėje 240 policininkų šturmavę Garliavą.

  • Google+


Pirmas Ladigos ra6tas

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.