Dienos aktualija, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Teisėkūros iniciatyvos, Šeimos politika

Prezidentas Gitanas Nausėda „Didžiajam šeimos gynimo maršui“: Sveikinu visas Lietuvos šeimas su Tarptautine šeimos diena!

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 17 d. 0:22

13     

    

Prezidentas Gitanas Nausėda „Didžiajam šeimos gynimo maršui“: Sveikinu visas Lietuvos šeimas su Tarptautine šeimos diena!

Dalijamės Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimo kalba „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ dalyviams Tarptautinės šeimos dienos proga.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Family Watch       2021-05-17 17:43

Data: gegužės 17 d., Pirmadienis

Laikas: 15:00 - 17:00 Niujorko laikas (EDT)

Šį svarbų renginį remia šeima paremiančių JT valstybių narių grupė, suformavusi JT koaliciją „Šeimos draugų grupė“ (GoFF). Renginį organizavo Šeimos ir žmogaus teisių centras (C-Fam) ir „Family Watch International“.

JT „Šeimos draugų grupė“ yra: Bangladešas, Baltarusija, Komorai, Egiptas, Indonezija, Iranas, Irakas, Kuveitas, Kirgizija, Libija, Malaizija, Nikaragva, Nigerija, Omanas, Pakistanas, Kataras, Rusijos Federacija, Saudo Arabija , Somalis, Sudanas, Tadžikija, Turkmėnija, Jemenas, Uganda ir Zimbabvė.

Bendrai remiančios organizacijos: Pilietinė visuomenės šeima ir JT Šeimos teisių taryba.

Išankstinė registracija į renginį nereikalinga. Tiesiog atsisiųskite pridedamą renginių skrajutę ir aukščiau nurodytą dieną ir laiką viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite „Prisijungti dabar“. Jei norite prisijungti telefonu, turėsite naudoti šį kodą: 350673.

Renginio pristatymai apima:

“Šeimos svarba vaikų gerovei”
pateikė Markas Regnerusas, Teksaso universiteto Ostine docentas

„Kam priklauso vaikai“
autorė Melissa Moschella, Ph.D., paveldo fondas; Amerikos katalikų universiteto filosofijos docentas

„Vaikų apsauga nuo internetinės žalos uždarymų metu“
Haley McNamara, Tarptautinio seksualinio išnaudojimo centro direktorė

Norėdami gauti daugiau informacijos apie renginį, įskaitant organizacijų, teikiančių pilietinės visuomenės pareiškimus, sąrašą, atsisiųskite šį lankstinuką.

Tikimės, kad prisijungsite prie mūsų!

Geriausi linkėjimai,
Annie Franklin
Director of International Activities
Family Watch International
.(JavaScript must be enabled to view this email address)

Prezidento kalba       2021-05-17 17:36

primena lietuvišką priežodį: ,,Gaila žento, gaila varškės”. Nebūtų jis parėmęs to maršo, jei valdančioji chunta nebūtų pradėjusi jo paties kėdės klibinti. Nebalsavau už šį žmogų, bet gal aplinkybės ir jį privers būti asmenybe. Kaip sakė toks Petras Kurmelis: ,,Na na… Pažiūrėsime toliau…” Bijau net pagalvoti, kas būtų, jei prezidente būtų buvusi išrinkta TA.

siaip tai neblogai LRT iamzino istorijon Marsha       2021-05-17 12:47

Organizatoriai teigė, kad per šią akciją pilietinė visuomenė politikams pareikš nuomonę, kad nebūtų ratifikuota Stambulo konvencija, nebūtų priimti partnerystės ir visi kiti įstatymai, kurie, jų manymu, propaguoja „Gender“ ideologiją, bus siekiama sustabdyti Seimo daugumos politiką prieš valstybę ir tradicinę šeimą pažeidžiant Konstitucijos nuostatas.

„Didžiajame šeimos gynimo marše“ buvo galima išvysti visus iki šiol išvardytus asmenis. Mitinge kartu su „Respublikos“ redaktoriumi Vitu Tomkumi stovėjo R. Paulauskas ir Audrius Butkevičius. Taip pat galima buvo sutikti ir A. Sutkų, K. Juraitį. VSD ataskaitose minimus Olegą Titorenką, Kristoferį Voišką, Algirdą Paleckį. Jame labai nenutolęs nuo organizatorių sukinėjosi ir Dmitrijus Glazkovas.

„O dabar išrūšiuosime: paskiepyti čia, nepaskiepyti čia, paskiepyti čia, nepaskiepyti čia, – sako E. Vaitkus. – Ir žodžio laisvės jums nereikia. Juk 30 metų tylėjote. Televizorius išspjaus, ką jums reikia žinoti ir kas jums svarbu: rusai puola kiekvieną dieną, Amerika gelbsti kiekvieną dieną. Briuselis padeda, mes neturtingi. (...) Moralė ir padorumas – ne šio pasaulio dimensija.“

Darius Trečiakauskas, vienas Tėvų forumo ir kitų organizacijų atstovų, teigė, kad į svarbias pareigas pasiskyrę savus žmones „jie kitą savaitę į Konstitucinio Teismo teisėjus prastums žmogų, kurio visa veikla yra gėjų ir lesbiečių teisių gynimas“.

hmm..        2021-05-17 12:16

beje,
LRT rods Domante Platukyte keistai sureagavo i sia Prezidento kalba. Neva pasveikndamas Sheimu Marso dalyvius jis tuo “legatizavo” marsa. Tarsi jis butu nelagalus, o prigimtines seimos uz istatymo ribu?..negirdejau ir kad butu is tribunos sveikintas Paksas… primale nesamoniu ir galimai provouodama dalyvius.. Nes Policija provokatoriu su vaivorykstes veliavom ir lozungais tiesiog neileido i Vingio parka..

kadangi Marsas pareikalavo nusalint M.Garbaciauskaite, tai pasipyle ir antinacionalistes Indres Makaraitytes “tyrimai”, kur dominuoja “gal but”, “pries nato”, “pries ES”, visokius neaiskius protestus suplakus i viena kokteili..
Ar taip isvardindama konkrecius savo ir Garbaciauskaites “priesus” , Makaraityte su Jurgita Ceponyte nesiulo tik policijai pasidometi ir iskelti jiems bylas?..
paziurekim, gal ir save rasim netycia:
https://www.lrt.lt/naujienos/lrt-tyrimai/5/1410733/lrt-tyrimas-uz-seimu-marso-rengeju-ir-remeju-antinato-mitingu-sleifas-pronacistines-organizacijos-ir-rysiai-su-vsd-ataskaitose-minimais-asmenimis

->Rasai 2021-05-17 7:26       2021-05-17 12:11

Iš kur tokios žinios: “apsisprendė nors paskutinę minutę. Sunku pasakyti ko delsė”? Šauta buvo taikliai ir tinkamu laiku. Visiems žinoma, kad vaistas geriau veikia, kol ligos sukėlėjai dar nebūna spėję prie jo prisitaikyti.
——-
“Žodžio laisvė...2021-05-17 10:45” štai dar iki dabar riaugsi ir negali atsigauti.

stasys       2021-05-17 11:25

Prunkscianciam arkliui reiketų ant stalo padėti ir įrodymus , ten kur Lietuva spaudžiama priimti ta partnerystės įstatymą . Priešingu atveju gausiai mojuoti uodega , ną patys suprantate kam ...

hmm..        2021-05-17 11:11

siaip tai negrazu kai “geju tautos” atstovas -  JAV ambasadorius atvirai grasina investiciju nutraukimu, jei Lietuva nepriims partnerystes istatymo. Trumpas pasirase uz Roberto Gilchristo   paskyrima, bet kas atrinko?.. Nes Bidenui sis akivaizdziai chazaru kilmes diplomatas irgi tinka. Atitraukus JAV karius is Lietuvos, vietoj to padovanoj pulsoksimetru uz 300 000 .

Žodžio laisvė...       2021-05-17 10:45

Įdėmiai išklausiusi G.Nausėdos pasisakymą ,darau išvadą - ir jis iš liberalų,tik
dairosi iš kurios pusės vėjas pučia.Susirūpinęs dėl homoseksualų.Ne homikais rūpinkis,pone,o invalidų skuržiu gyvenimu.Juk nori Gerovės valstybės.Tai ir griebk
už rankų vagims,jei nori kad neišvogti pinigai atitektų skurdžioms šeimoms ir žemiau skurdo ribos esančioms pensijoms didinti.

Al.       2021-05-17 10:43

Sodomitai ir neprašo, kad juos pripažintų šeimomis. Bet pripažinus partnerystes, teismai automatiškai pripažins jiems visas šeimos teises. Ir visų pirma - teisę įsivaikinti svetimus vaikus. O tai, kad tuos vaikus jie ugdys sodomitais, tai jau iš anksto leidom - juk jei sodomija yra tiesiog kitos lytys, tokios pat garbingos, kaip ir ,,senovinės” dvi, tai kas gi galės jiems priekaištauti, kad tvirkina vaiką ? Gaus kalėjimo už neapykantą, neteks darbo, o gal ir savo paties vaikų.
Todėl šitas prezidento Ėjimas Į Liaudį, deja, bent kol kas yra tik dūmai.Prezidente, jei galėjot užmesti akį į žygio dalyvius, tai ten nebuvo Pavargę Žmonės, kad Jūs juos įvardinot. Nors jūs, mūsų Elitas, mus ilgai varginot savo demagogijom ir net niekšybėm, bet mes nepavargom. Tik šiek tiek supykom.

Rasa       2021-05-17 7:26

Gerai, kad apsisprendė nors paskutinę minutę. Sunku pasakyti ko delsė. Kad išvengti purvasklaidos kliedesių ar stipriai abejoju. Bet ačiū už žingsnį. Jis tikrai drąsus.

stasys       2021-05-17 7:19

Puikus pasisakymas naudingas visoms konfliktuojančioms pusėms . Partnerystės įstatymas yra reikalingas , bet kėsintis į tradicinę šeimą šiukštu negalima , ją gina Konstitucija . Ginčuose negalima rasti Tiesos , tik sutarimą. Dažnai tokie ginčai nutolsta ir nuo esmės ,radikalizuodamiesi, todėl toks Prezidento G.Nausedos pranešimas ir laiku ir vietoje primena kur nesutarimo grūdas ir kodėl nėra teisi nei viena pusė .Laikų ir vietoje parodyta lyderystė .

DD plius DD       2021-05-17 5:23

N.Vasiliauskaitė pastebėjo į kokį bedlamą pavirto pažangos nešikai Lietuvon. Tik jei facebookuose yra savi papročiai, tai iš vadinamosios didžiosios žiniasklaidos norėtųs bent kiek solidumo. O čia… Nausėda pasveikino visas Lietuvos šeimas su tarptautine Šeimos gynimo diena. Maža to, išreiškė ir paramą partnerystės sumanymams iš tos pozicijos, kad negalima žmonių rūšiuoti ir atsižvelgti, išklausyti privaloma visus. Prezidento poziciją galima vertinti įvairiai. Na bet gal jau ne taip, kaip Valatka, kuris rimtu veidu jam prilipdė “homofobo” etiketę, o delfiai tokias blėnis rimtu veidu publikuoja.
Nesuprantu, ko tikisi unisonu maršo diskreditavimo kampaniją vykdantys veikėjai. Savo ir taip jau perkaitusį pasekėjų ratelį gal dar pakaitins, bet apskritai efektas išeis lygiai priešingas, nei tas, kurio jie siekia.

habilitās       2021-05-17 1:06

Ir mes Jus sveikiname, Jūsų Ekscelencija, išdrįsus būti pirmu šalies Vadu, ne iš komunistinės sistemos atrinktu valstybės pareigūnu, galinčių eiti prieš dabartinę liberalpartbiurokratiją ir tikrai atstovauti Tauta bei Jos interesus.
Būkite su Tauta, Jūsų Ekscelencija, Ji Jus supras ir palaikys. Dabartinis seimas - moriturus!

Rekomenduojame

Pasaulinio atgarsio susilaukusi byla Suomijoje: krikščionys persekiojami dėl tikėjimo

Jurga Lago. Apie skiepus ir degančias eglutes

Žymusis dr. J. Peterson: privalomas vakcinavimas nuo COVID-19 yra totalitarinių valstybių imitavimas

Suomija gali stabdyti ES vertimą skiepytis

Vytautas Sinica. Pakalbėkim apie iš esmės nusikalstamus iš esmės nusikaltėlių siūlymus

Ramūnas Aušrotas. Nestereotipiniai lyčių vaidmenys – už ką siekiama kovoti?

Bandoma juodinti laisvės kovotoją

Viljama Sudikienė. Europos nacionalistai buria naują aljansą Varšuvoje

Vaidotas A. Vaičaitis. Konstitucinis Teismas ir „galimybių pasas“

Ar turėčiau paskiepyti savo vaiką naujomis vakcinomis nuo COVID-19?

Iš interneto platybių. Iškrito pirmasis sniegas!

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.