Demokratija ir valdymas

Pretendentų į premjerus sąrašas. Intriguoja?

Tiesos.lt siūlo   2016 m. liepos 28 d. 20:40

41     

    

Pretendentų į premjerus sąrašas. Intriguoja?

„Lietuvos žinios“ | Justinas Argustas

Jei konservatoriai laimėtų Seimo rinkimus, gauti premjero postą daugiau šansų turėtų Ingrida Šimonytė arba Andrius Kubilius, o ne partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis. Socialdemokratą Algirdą Butkevičių ministro pirmininko kėdėje, svarstant teoriškai, galėtų pakeisti ir Saulius Skvernelis, tačiau tai – mažiau tikėtina. Artėjant rinkimams potencialių premjerų sąrašas nėra ilgas.

Tikėtinų Vyriausybės vadovų būrelis visiškai aiškus atrodo tik iš pirmo žvilgsnio. Paprastai vardijami trys pretendentai: dabartinis ministrų kabineto vadovas, Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) lyderis A. Butkevičius, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas G. Landsbergis bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) rinkimų sąrašo lyderis S. Skvernelis.

Dėl pastarųjų dviejų kyla daugiausia klausimų. Pavyzdžiui, TS-LKD šešėlinei vyriausybei iki šiol vadovauja A. Kubilius, o politologai kaip potencialią ministrę pirmininkę, konservatoriams laimėjus rinkimus, dažniau mini buvusią finansų ministrę Ingridą Šimonytę. Tuo metu partijos lyderio G. Landsbergio perspektyvos vertinamos santūriai.

Kita vertus, naujuoju premjeru šį rudenį gali tapti nebūtinai daugiausia mandatų iškovojusios partijos lyderis.

Straipsnio tęsinį skaitykite svetainėje lzinios.lt.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys       2016-08-1 20:07

kvailio išmonė niekada nespindi ..kažin kodėl ?:)

mįslė/fokusas Arkliagalvei       2016-08-1 11:55

Valdžios buhalteriai kompastiruoja smegenis jog pinigų niekam nėra.
Nes tipo turim dideles skolas volstrito tautiečiams.
Reik labai veržtis dižus ir kaklus.
Taigi skolos…
O štai jums linksmas finansinis uždavinėlis, pirmokų lygio kaip atsikratyti problemų.
Šimoooonyyyyyyte, suklusk.
:
Pasaka apie skolas.
Vienas reklamos agentas atvyko i maza miesteli ir uzejo i maza viesbuti.
Sako seimininkui- As turbut apsistosiu pas jus, stai jums 100$ uz para, bet dar turiu siek tiek reikalu kitoj istaigoi, del to gali buti, kad ir ne nakvosiu pas jus.
Isejo.
Viesbucio seimininkas pakviete savo darbuotoja ir pasake jam, kad nunestu skalbejai skola - 100$.
Tas nunese, skalbeja irgi buvo skolinga 100$ parduotuves seimininkui uz skalbymo miltelius. Nunese ir atidave.
Parduotuves seimininkas nunese 100$ prostitutei, nes taip pat buvo jai skolingas.
Prostitute nunese 100$ skola viesbucio seimininkui, nes jis buvo jos “stogas”.
...
Po kiek laiko reklamos agentas grizo i viesbuti ir pasake seimininkui, kad pasikeite aplinkybes, del to is turi vykti toliau. Be zodziu gavo atgal savo 100$ ir isvyko.
Viesbucio seimininkas patenkintas uzsiruke cigara - reikalai su skolom miestelije laimingai issisprende…

stasys apie tuos pačius ..       2016-07-31 9:36

Sutinku su Gintautu ne visi kiaušiniai išvaizda matuojami ,..o ir dydis ne kokybės rodiklis ( pardom) , mokėti suvaldyti alkanus politinius šakalus nuo išlaidavimo kitu sąskaita,.. menas kurio reikia pasimokyti netgi tam pačia Butkevičiui. Juokinga , bet Lietuva šalis kuriai sunkmečio laikams atėjus ja pirmos puola gelbėti moterys ..Man kaip vyrui, tai sukelia prieštaringus jausmus .Ar tai reiškia kad tie vyriški paslėpsniai tiek sumenko , kad nebesugebama atlikti jiems prideramo vaidmens kai reikia ? .Kiek tame yra kalta politika ? turbūt ne daug ..jei kas nežino baletmesteriui JUOS būdavo privaloma ‘supakuoti’ taip kad jie visada pupsotu matomi ir tik dėl vienos priežasties ..kokia ? patys spręskite .Valstybė kurioje negerbiamas jos pačios valstybingumas negali užsitarnauti SAU PAGARBOS O BE JOS , nebus nieko .Ateina laikas kai kompromisu menas tampa bevertis tai tikrai alternatyvai kuri patogiai kabo apačioje . Pagarba mėgsta tik tikrus darbus ir po jais liekančius realius rezultatus. .smile
p.s. mintis po antro kavos puodelio .

Tarabilda to kaip į vandenį       2016-07-30 12:05

Ačiū už linką. Straipsnis beveik į tašką, Delfis pats jo išsigando ir kažkur užkišo. Matyt, gavo nurodymą. Redakcijai: “Tą straipsnį reikėtų įsikelti čia, kad nedingtų.”

kaip į vandeni ziureta       2016-07-30 9:27

yra zmoniu tokiu kaip Letas Palmaitis, Tarabilda ar Juozapas./ jie sneka kartais atroditu neimanomus ir keistus dalykus be jokio pagrindo kai net nekvpia tuo ka sako. // o po keleto metu pasirodo jog mes klidome o jie buvo teisus.///  isijungiu zinias is rito ir prasom,
labas, atvikome:

http://www.delfi.lt/news/daily/world/pasaulis-pasieke-apokaliptinio-karo-riba-prognozes-negailestingos.d?id=71917902

Juozapas---Tarabildai       2016-07-30 9:16

Pagaliau gimė tas Žodis kuriam pritariu be dvejonių.
Negalvojau ar kada ir besulauksiu, kol atsiras bendraminčių.
16 metų rašymo į “niekur”, kalbėjimo, kartais vien su savimi ir laukimo, kol kažkas PATS supras, kad nėra kitokios išeities, kad nėra kito recepto, kad nebus “stebuklėlių”...
Tai ką Bičiuli paraßei ir yra Tas Stebuklas- MES PATYS!
Paimti niekšus išpindėjusius liokajus, prilenkti už sprandų mums, żmonėms, po D-vo šios žemės šeimininkams, prispausti svoločius prie kojų ir pasakyti:
Jūs, Mūsų tarnai, dabar nuo šiol, elgsitės kaip priklauso, žinosote savo, tarnų ir liokajų vietą ir darysite ką D-vo malonia ir Viešpaties valia, Mes Lietuvos Suverenas, Tauta, kaip Kūrėjo mintis, Tėvo vaikai, jums tarrrrnams, liepiame!
Taip, Taip, Taip mielas Tarabilda!
Be išlygû ir dvejonių Taip!
Nes, jau, pritariu- sapalionėms, dvejonėms ir mekenimui nebeliko laiko.
Pasirašau-
padarykime TAI.
J.,

Nakviša       2016-07-30 3:33

Yra.
Tai jau rimta.
Tai jau ne “durnių motinos seilė”,
Tinka.
Darau.
Darom.
Padarykim!
Bet, teikia labai greitai suktis.
Nes,..
Padaryti reikia
Gerai,
O
Laiko
...
Laiko beveik neliko.
O del Machinos…
Tai, kad
Nesdigaus distancuotis
Iki Dramaturghijos-
Nes dabartis
Sutampa su
JO
Planu.
Čia ja
Ne
Teatras.
Tai ne “Dieviškoji komedija”.
Kitas žanras.
Realybės ...
Ne tai ne Show,
Tai ayeinanti
Tragedija.
Bet ne
Vabalėliams
Žmonėms
Žmonijai,
Nes tai jau vartai į
Pabaigą
T.y.
Naują Pradžią.
Imam ir pradedam
Kol ne prasidėjo
Viskas
Be mūsų, nes tada jau
Bus
Amen.b

Tarabilda       2016-07-30 0:57

Prisipažįstu, esu katastrofistas, bet ne iš tų, kurie nurašo viską Deus ex Machina kompetencijai. Tai prastų dramaturgų fintas. Turiu pradžiai labai aiškų ir paprastą pasiūlymą - naują visuomeninę sutartį rinkimų klausimu. Visi puikiausiai suvokiame, kad pagal esamą rinkimų įstatymą išrinksime tą patį š, ką dabar turime, ir katastrofai užgriuvus, neturėsime elementariausios fizinės atramos, į ką atsiremti ir pasitikėti. Visuomenė dabartinėms valdžioms - Prezidentei, Seimui ir Konstituciniam Teismui (kaip keistai neskambėtų) turi iškelti vieną ir nepajudinamą sąlygą: “Susitarkim gražiuoju - pagal esamą rinimų įstatymą mes valdžios rinkti neisime. Jokių partinių sąrašų ir partijų įsūdytų vienmandatininkų. Nauja visuomenės sutartimi Iš pradžių priimamas naujas rinkimų įstatymas, sudaroma visuomeninė sutartis pagal jį išsirinkti realiai atstovaujantį Seimą, kuris užsiimtu žmonių ir valstybės reikalais, o ne partine šūdmalyba.
Aišku, tai ne panacėja, bet vis dėlto būtų šis bei tas, susigrąžinant pasitikėjimą visų pirma savimi ir sugrąžinant žmogui pilietinę savivertę ir savigarbą. Tik tokiu pagrindu įmanoma kalbėti apie valdžios ir visuomenės konflikto nugesinimą ir horizontalų įvairių visuomenės narių ir grupių solidarumą. Gal tokį dalyką dar yra Lietuvoje likę pajėgių inelektualiai suvokti?

Juozapas       2016-07-29 23:47

Va, šį, ( žemiau), Tarabildos tekstą- derėtų ant kiekvieno kampo, sankryžose, prie akropolių, ant devynaukščių fadadų metrinėmis raidėmis iškabinti, kad visi mintinai žinotų!
Sakau, nes žinau- 100% teisybė!
Dar nenujaučiat broliai/lietuviai?
Ne dar?
Oi, oi, oi…
O juk ne šposai, ne šposai sirpsta.
Labai rimti rrrrreikalai.
Labiau nei rimti.
Žiauriai rimta situacija, kita vertus- turim galimybę.
Jau šį kartą, tai tikrai- Paskutinę.
Pro adatos skylutę.
Tai tikrai vienintelė Galimybė.Ir prisiekiu- tikrai paskutinė.
Arba visiškas The End /tiksliau- Konec Filma.
Rinksite, ar ...rinksitės?
Avinai, ar žmonės esat?
Nes Skerdykla Nr. 666- Open seasdon, otkryta.
Lavonai, požaluista- wilkommen!

Tarabilda       2016-07-29 23:30

Viskas bus visiškai kitaip, negu tie varažytojai pataikūniškai varažija. Tokių rinkimų, apie kokius čia svaičioja polytologinės iškamšos tikrai nebus. Arba po rinkimų neliks akmens ant akmens. Paprasčiausiai dėl vienos priežasties - jei žmonės kviečiami vaidinti absurdo spektaklį, jie gali ir suvaidinti, bet įjungus absurdo logiką, pats absurdas sugriaus spektaklį ir užgrius tuos kurie kvietė pagal absurdo logiką elgtis.
Iki rinkimų kažkas turi griūti. Net be pastangų iš pašalės. Sistema išsėmė savo resursus. Jai atėjo galas ir ji pati neturi receptų, kas bus po jos mirties. Ne nabašnykas turi išeitis siūlyti.

Nesuprantu       2016-07-29 22:22

o prie ko čia foto buvusosi Kubiliaus kasininkės arkliagalvės Šimonytės?

Vytautas       2016-07-29 22:20

ta kutvela Šimonytė praskolinusi Lietuvą skandinavų bankams vėliau ar anksčiau vis vien sės į teisiamųjų suolą. Kas tuos brudus konservus gali rinkti aplamai?

vargšui Balčiūnaičiui       2016-07-29 22:13

reiškiam gilu susirūpinimą kocervatoriam dėl problemų su kgbistais.uždegam šešias žvakeles.kieno bekiaušizmas nuo 1990 trukdo šlovingajai lts-kd paskelbt liustraciją????kibo per ketvirtį amžiaus seiman nepapuolė nė vienas koncervas,kibo Landsbergis nebuvo “faktiniu vadovu”?“rūsai puola”-koncervatorių firminis burtažodis.idomu,iš kur dabar tyraukiat’kiaušus”-ar ES partneriai priklijavo mainais už “pabegeliu” kvotos įvykdima?

gnomikas Karlikas Nosis>>> Tarabildai       2016-07-29 21:33

Vosilką po slenksčiu prispaudėm, laikom užkimšę žabtus. Atostogos, aha, Redakcija tai kurortinasi, rasi bambas kaitinasi, ane? - o mums nykščius jau iki pūslių lopetos kruvinai užtrynė, kuopiam be poilsio dienų, prakaitas per akis žliaugia upeliais- ne visada suspėjam paskui visus suvaikyti, sužiūrėti.
Gerai, kad pasirodėt, biškelį pareguliavot. Kartelė aiški- nuo tos žymos kas viršum- į klozetą ir kvit. Be cetemonijų! Visi suprato?

Tarabilda       2016-07-29 20:21

Siūlau vasiliauską atvėsinti pas nykštukus. Mandagumo taisyklės yra mandagumo taisyklės. Eik prie Seimo ir sakyk garsiai savo komentarą, o čia jis panašus į insinuaciją.

Klaustukams       2016-07-29 20:07

Lzinios yra matrioškinis ruporas, kaip ir 15 min. su BNS ir visi, kas iš to šaltinio srebia. Žodžiu, viskas su labai mažom išsišokėlių išlygom su kuriais pagaliau bus susitvarkyta “demokratiškai”.

vasiliausko dūda       2016-07-29 20:01
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
????       2016-07-29 19:36

lžinios.lt čia koks konservatorių partijos puslapis,kad ten juos vis liaupsina?

G.Balčiūnaitis - Liepai       2016-07-29 19:26

Na jau taip…
Greičiausiai, bus kaip visada: kaip kgb rezervas pasakys, taip ir bus…

soprano/zasrano       2016-07-29 17:56

ale, vot kodėl pasirodo drg. Skiriujuso balselis toks laibas…

Liapis Trubeckoy       2016-07-29 17:55

Labai gera Baladė.
Beje,
turiu ir kitą
variantą:
.
Gavrila, Kontoroje tarnavo
Ir dirbo jis
Biurokratu!
Beto dar
Bobiku
Tarnavo,
( laisvu nuo slużbos jis metu)
Odnako,
Spiečous
Užkniso jau visai
Gavrilą,
Sugėlė kiašus bobikui labai.
Todėl nupjauti
Teko
Nes gangreana
Kląstingai šliaužė
Ir aukštai
Grąsino
Vyriškumą sunaikint
Beto.

baladēkaladė Skiriujusui       2016-07-29 17:46

Ko gi drg. majore taip susinervinai? Iš muravjovkės Ponia skambino?
Galiu ir Jai posmelį suskelt, ale pasakysiu jog tu paprašei:)
O dėl vasariškų pasivaikščiojimų, na, nežinau, nežinau… O gal galėtum parodyti, palydėti- tu gi žinai, nuolatinis pacientas, “byvalyj”, takus jau numynęs? O tai kažkur, ne ten nublūdysiu dar… Barankin, budj čelovekom, a?

Wow!       2016-07-29 17:38

gerb.p. Liepa, (Balčiūnaičiui)- labai stipru. Bravo. Ačiū!

Liepa-G.Balčiūnaičiui       2016-07-29 17:34

Liaudyje gyvuoja posakis"boba su kiaušiniais”,ką reiškia-vyriška moteris.Tai nėra gražu ir nėra normalu.Lygiai taip pat nenormalu moteriškas vyras-“končita”.Nelaimingi patys tokie išbalansuoti žmonės, nelaimingi artimieji ir aplinkiniai.//
Tamsta teisus-pastaraisiais metais politikais apsimetusių tarpe tikrai neteko regėti padoraus ministro pirmininko,taipogi prezidento ,pelniusio Tautos pagarbą savo darbais. Nuo 1940-ųjų, premjerauja komunistų partijos nariai. Lankstomasi Maskvai arba Briuseliui. Meldžiamasi kažkokiems Bankams,TVF fondams,bet ne Dievui.Tarnaujama verslinykams ir partinei nomenklatūrai, bet ne šalies žmonių, ne Lietuvių Tautos gerovei, stiprinimui ir klestėjimui.//
Jūsų liaupsinama kandidatė I.Š. turi prigimtinę lytį ir jos darkyti-nevalia.Jei žmogus neturi proto, o protas neklauso širdies, toks padaras negali daryti gerų darbų. Protas ir Širdis-būtinos sąlygos apskritai vadintis Žmogumi.//Partijų nariams nebūtini protiniai sugebėjimai ir jautrumas,svarbiausia-partinė drausmė, partinė programa, o visų svarbiausia-pinigai pinigai pinigai.//Todėl jums visiems-liberalams,socdemams,darbiečiams, valstiečiams,koncervams-vienodai gerai sekasi darkyti Lietuvą.Patys netrokšdami būti laimingi, o tik materialiai apsirūpinę,nieko gero ir negalit nuveikt ir dėl šalies.//

Skiriu "Politinių kortų kaladei"...       2016-07-29 17:17

Klausyk ,berneli,ar gatvė Vasaros ,5 Vilniuje toli nuo tavo namų?Galėtum iš lėto pasivaikščioti į tą gydymo įstaigą.

ruta       2016-07-29 16:27

Nemaniau , kad kai kam vyriski ‘pricendalai’ asocijuojasi su proto potencija ..Viena tokia su ‘kiausiniais ’ , jau buvo ir ka , ‘Maximiniams ‘puikiai prie jos sekesi nemoketi mokesciu / 76 000 000 lt/ , o ir Uspaskichas nesumokejo 280 000 000 lt ..O dar vienas zydelis M. Klabinas prasuko afera su ‘Lietuvos kuru’ bunant tai, su ‘kiausinais’, finansu ministre ..
Na , o Kubiliaus -Simonytes prastumta naktine reforma ,kainavo Lietuvos biudzetui 12 000 000 000 lt . Tiek pajamu negavo valstybe del skubotai padidintu mokesciu ir nesubalansuotos mokesciu sistemos ..
Aciu , tokiu hermafroditu nereikia , jau pamateme , kad dirbti nemoka .

Juozapas ---Liepai       2016-07-29 16:20

Super!
Labai taikliai pakomentavai.
Na, man Tau, būtų nesmagu komentuoti kitos moters išvaizdą.
Užgaučiau moterißką solidarumą ar pan, nežinau…
Taigi, nors epitetų kišenėse šiaip jau neieškau, bet nutylėsiu.
Beveik.
Labai hmmm, negraži.
Ai, ir gal nors ant lėžuvio galo jau sukasi, bet…
Tiek to, nutylėsiu.
Nebent ta hmmm, ji, na šita, kur fokėj, pati prisiprašys.

G.Balčiūnaitis - Liepai       2016-07-29 15:49

Reikia atidžiau skaityti. Matot, kad “premjeras su kiaušiniais” parašyta kabutėse. Beje, ar pastaraisiais metais matėte vyro vardo vertą premjero veiklą? Greičiau, labai primena infuzoriją... Kad tik kaip nors išlikti prie lovio…

Liepa-Juozapui       2016-07-29 15:27

Tai man atmintis nešlubuoja,gerbiamasis: gerai pamenu,kokį kandidatą koncervatoriai su patriarxu priešaky reklamavo į prezidentus.Tai dar kartą įrodo,kad skirtingos partijos pas mus -tik akių dūmimas.Jie ten visi"savi” dar nuo Stalino “saulutės” laikų.//
Mane kas kita pakraupino. -Žiūrėkit,Juozapai,štai ten,viršuj, kukuoja feisbukinis koncervų tikslinis fanas.Ne šiaip fanas, o fanatikas.Ir ne tik fanatikas,bet dar ir sodomitas,nes Šimonytei ne tik premjero regalijas pripaišė,bet jau ir vyrišką atributiką primatavo. Toks elgesys dėsningas dalykas - šis pilietis ištikimai seka partijos vedlio pėdomis:V.Landsbergis 2014 vasario mėn. 04 d. EP balsavo už U.Lunaček projektą dėl homoseksualų laisvių įtvirtinimo.Perkėlus U.Lunaček rezoliuciją į valstybių nacionalines teises,pvz., būtų galima nevaržomai kaitalioti lytį kaip kojines, o visų homoseksualizmo pakraipų sugyventiniai būtų prilyginami šeimoms.//
Įdomu, iš ko ponas G.Balčiūnaitis pasiskolins tuos"kiaušinius”.Ieškos donoro?Gal savo pasiūlys? Kokia prasmė moteriai iš tų pričingalų? Taip jau nesimpatinga,visokiais įžeidžiamais epitetais dėl prastų darbų rezultatų žmonių apdalinta Šimonytė atrodys dar labiau sudarkyta.Nejau nabagė turės vaikščiot pakeltu sijonu ir demonstruotis? Atsiprašau, bet gal tada koncervatoriai su visa savo tiksline auditorija galėtų kukliau ardytis ir užtektų,tarkim, prisisiųt asilo ausis ir kiaulių knysles(gyvuliukų,aišku,labai gaila…)?Kam dabar iš tos Šimonytės daryt transvestitą?
Kadangi taip stumiami visokie lyčių“lygybės” reikalai,tai bijau,kad vyrams teks prisimontuot pieno liaukas jeigu tik,žinoma, koncervatoriai pateks į valdžią.Beje, Anūkėlis,pasirodo, su sielos broliais Guoga,Saudarku, Auštrevičium yra prabalsavę už genetiškai modifikuotų sojos pupelių sklaidą ES teritorijoj. Jūs įsivaizduojat, ko dar prigalvos modifikuotos sojos prisikirtę koncervatoriai? Baisu net pagalvot!!!!!!!!!!!!!
Šitaip eidami prieš Dievą, prieš Gamtą, prieš Žmogų, koncervai,mano nuomone, privalėtų pagaliau persivadint,tarkim,kad ir į” MK-VP”: moterys su kiaušiniais ,o jų vyrai su papais.//

Marginalas ne į temą       2016-07-29 15:12
Dočys       2016-07-29 14:51

Palundra! Palundra! Prezidentė konstatuoja, kad valdžia nužmogėjo.Gal užmiršo, kad pati ir yra aukščiausia Lietuvos valdžia? Bet jei neužmiršo, tai dar blogiau. Tuomi ji pasako, kad yra nužmogėjusi, - žodžiu, supraskit, ko iš manęs nužmogėjusios galit tikėtis.
Kitas dalykas, ką iš jos pasakymo galim suprasti, kad esame lyg ir kviečiami griebtis šakių. Legitymi revoliucija prieš nužmogėjusius. Vpieriod tovar išči!

tai varo į neviltį...       2016-07-29 13:14

Baisu. Jeigu vėl grįš šitie, kurie valdė praeitoje kadencijoje, tai nieko gero negalime laukti. Neturiu vilties, kad Lietuvoje kas nors pasikeistų. Su dideliu įtarimu žiūriu ir į kitus pretendentus į seimą. Turime protingų ir padorių žmonių, bet į seimą tokių papuola tik vienas kitas. Šitie visi snukeliai(atsiprašau už išsireiškimą) nesitraukia nuo lovio nors tu ką.

Juozapas---Liepai       2016-07-29 11:59

Papildymas.Pikantiškas:
Matrioškos interviu braliukų tv pameni?
Daugiau jokių nepatikimų žurnalistų, daugiau jokių nesurepetuotų klausimų!
O kaip Gaisrininko Dočkai rasti patikimą iki panagių klainėtoją?
Nu, tai aišku, kad geriausia kai kadrinių veislės.
Iš “gaisrininkų” kad būtų.
Pavardė mikrofono laikytojos/pritariamai linksėtojos, žinai, nepatikėsi-
viyyysiškai acitiktinaj tokia pati kaip vieno anų laikų kadrinio “gaisrininko”.
Ir iš veido grynas tėtė.
Kaip antitarybinis elementas trumpai buvau susidūręs.
Prabėgom.
Pabėgau, ale lig šiol atsimenu.
Kai tau toks “acitiktinumas”?
Tiki sovpadenijomis?
Aš, nea.

Juozapas---Liepai       2016-07-29 11:52

Sveika.
Kadaise tokia Telebimbam teta dainuodavo:
“Tikrai geras daiktas yra televizorius”
Gal.
Nežiūrau, nežinau.
Bet nuo ekranų/monitorių nūnai sunku padislėpti.
Vienžo, neplanuotai ir man paklouvo tiesdiai prieš nosį ta tv šėpa/shopas.
Taigi, rodo. Vakar vakare.
Kanalas, to vaizdelio kanalizacija, vansi, berods “pedryčio tv” vadinasi.
Atrodo.
Teletabiai kuriems patinka, gal geriau žino. Tegul patikslina.
Taigi- žiūri, kur dingt. Ale, sulaikiau kvėpavimą, kad nesupykintų ir staiga, jablynkšt-matau cirką:
Taigi, Matriošką rodija. Ne parodiją, ale vistiek ciekava pasidarė.
Nu, nu, misliju, i ką dabar brangiemslietuvosžmogams paporins?
Tai va, puolė ta Ponia rinkiminį piarą varyti, gražu pažiūrėt.
(O sako, lietuviai komedijų nemoka daryt.) smile Moka!
Šiandien, beje, mačiau monikutės info/porno portalas jau palakavęs gliancu transliuoja padišokinėdamas Matrioškos rūpestingumo “br.liet.žmo” citatas.
Rasi. Bet tv įrašas dar geriau.
Vienžo, Prem terjero darbais kraupsta, ( to vėtrunginio ačkariko tikrai neginu, asilų asilas), ir koncervus iš anksto piarina. Aišku, savęs kaip IšmintingosVadės nepamiršta kas antrame sakinyje.
Pagyrūnė kokių reta.
Kuklumui atspari kaip reta.
Bet išsamiai neperpadakosiu. Iki vakaro komentarą tektų rašyti.
Žodžou, pabaigoj, Matrioška ir sako yautiečiams teletabiams-
tipo, jeigu nebalsuosit, vansi, tipo nedrįskit piktintis jog valdžia(jeigu ne koncervai bus) tipo Huaway gavosi.
Jomajo!
O tai ką sakyti?
Ketvirtis amžiaus teletabiai juk aktyviai kulniuoja balsuoti
Ir ką- vis huaway ir huaway gaunasi.
Ißmaniai huaway.
Tai tipo piktintis neteikia- juk lig šiol, pagal matrioškinę logiką buvo balsuojama.
Tai ko gyvenimu skūstis?
Reikia džiaugtis!
...
Žinai, apie kryžiukų, kryželių rinkiminę metaforą Tu gerai pastebėjai.
Tiksu ir tuo pačiu plačiai gilu.
...Nueini iki artimiausių kapinių- vooooo kiek kryželių!
Vien balsuotojai.
Balsai, tik bebalsiai.
Kaip ir gyvenime.
Prasminga, a ne?
...
Noriu pasakyti keletą žodžių teletabiams, aktyviai balsuojantiems.
Kai jau šiknas ir rankas balsuoti niežtės, tada kompe nuorodą įsiveskit, o po to į veidą/feisą savo bukame veidrodyje padižiūrėkit.
Pamatysite reto didumo svoločių.
Po šios dainos:

http://dainutekstai.lt/r192517/gytis-paskevicius-mano-krastas.html

Žinovas       2016-07-29 10:12

Po rinkimų bus ne Lietuva, o Lesbuva.

f.b> Balčiūnaičiui       2016-07-29 10:00

Aha, mums kiaušiniuotos matrioškos dar mažai. Reikia dviejų.
Kad tik paskiau nepaspringus nuo tų  kietų “margučių”...

Liepa       2016-07-29 7:50

Ką gi,koncervatorių pokemonai energingai matuojasi postus ir audžia būsimų“krizių suvaldymo” planus.Tu tik,žmogau,uždėk kryžiuką spalio 9ąją, o jie tau iš dėkingumo visą kryžių ant kupros užmes.Kad patirtum didesnį malonumą dar užverš dirželį ir kilpelę užmes,o ant sienos vietoj kalendoriaus pakabins Astravo AE koliažą.//

polytinė kortų kaladė       2016-07-29 1:57

(nervingiems geriau neskaityti)
.
entuziastams- geriausia, po rinkimų...
vietoj agurkų/kopustų
raugintų rasalo.
(išblaivina migom)
taigi:
.
“Trumputė Baladė”
.
valetas
buvau
ir
šestiorka
bet
koziriai buvo
teisingi mano
čirvos
Ir kur..
išrinko
(durneliai)
laimingai
ir ilgai
gyvensiu
be galo
o brisiams
psiūlysiu
...(pypt)
navolom
išgrauškit
laiko
išakai
andegraundo.
karaliai ir damos,
pilvai
būgnai
kaip tūzai
liumpsi
prie
vaišių
šventinio
stalo-
iki buratinai!
po sroko
kafencojos
neprisiminsit jau,
pamiršit

B
bado,
pamišit
ir
vėl mus
išrinksit
nes jus
durniai,
durniai- nejums pokeris
o mums
VISKAS!
nes
jums visada tik kryžiai krenta
(iš anksto žymėti),
o MUMS visada
VISA
kozirna
kaladė.(ot, b_dės!)
smile
neišdursi-
negyvensi.
todėl jūs
ir
mirę jau esat
net
negimę.
Nes ne jūsų kretinai,
o MŪSŲ šit’a
sušikta,
bet pelninga
tėvynė.
(ji - bedugnė,
pina,
piniginė!)
P.S.:
Labankt, kaip sakė Petkūno Oželio
trenkta motetiškė
Juršėnui.
Labanakt!

evolia/ucija       2016-07-29 1:31

kažkada buvau paprastas
buratinas.
vargo pisuoklis.
staiga sušvietė galvoje
iliuminacija.
įvyko mastymo revoliucija!
įstojau,
stengiausi, iš kailio nėriausi.
naktim nemiegojau.
lojau.
tapau lojaliu!
pasirodžiau, parodė
parodoj
Šeimininkui
paklodėn įrašė
į Sąrašą
savo
kaip savą!
Ir Bravo!
vienžodžiu, viliojau
kvailiojau, trizniojau, žadėjau, gyriau, pratrydau,
pragydau…
išgydė.
po sėkmingų! rinkimų
nemokamai.
patekau ant
aukštesnio farwino/linėjaus laiptelio
faina nesvietiškai tapo!
iš dugno pakilus,
išlindus iš krapų,
tiesiai prie
Lovio gėrybių.
apakęs! ! !
tiek čėso
neėdęs, nelakęs
pripuoliau,
parpuoliau
ant kelių
šventovės..
kaip guolis
sukau paklusniai,
negirgždėjau,
kai liepē balsuoti,
kai liepė buksuoti
ar ant “zekso”
“šucherio” pastovėti-
tvirtai
kaip Uola
atstovėjau.
ir mane vėl
pastebėjo,
įsidėmėjo,
svarbiausiuose iš svarbiausiûjû
sąrašų pažymėjo!
dabar jau entąją kadenciją
šaknimis
krėslą
lyg Žemės globusą
tvirtai sėdžiu
aprėpęs-
buvau buratinas, pinokis,
pokimonas sušiktas.
Dabar AŠ esu jūsų
Viešpats-
POXUIMONAS!

 

digimonas       2016-07-29 0:43

oi kiek pririnko pokemonų
/
/ ./ pokemonas- pusiau abriviatūra, pusiau kalambūras././
:
PO-nas / KE-gebistas / M-atrioškinis / ho-O-omjaunuolis / N-ašas/ S-avas !/

Juozapas---Tarabildai       2016-07-29 0:10

Labas!
Na, mielas Prieteliau - ir niūrus Tamsta tipas.
Taigi- pasaka!
Ar per ketvirtį amžiau kada nors teko skaityti linksmesnį rašytinį tekstą?
Tobula!
Nuo pavadinimo iki paskutinio žodžio.
Užmušančiai juokinga!
Žinok, kai pamačiau, vos gyvas likau- taip kvatojau, kad plaučiai užsispazmabo ir vos galo negavau…
Oi….
Na, negaliu…
Leisk atsikvėpti, palauk mažumėlę, dar neatsigaunu…
...
...
.....

.
Uffffff…
Fuuuuu….
...
Aaaaaaaaah..

......na, va, kiek atitokau.
Matai, iš pradžių, pamaniau jog Redakcija grįžo iš atostogų ir nuotaikai pakelti, bajeriuką suskėlė.
Na, vien pavadinimas ko vertas!

Uh honho ho hoh hoch ch ch xxx…
..
Pardon, negaliu susilaikyti, aßaros bēga…
....
Hmmm.
Gerai,..
.
Oh hohoh hoh ho hoho ,
Ne, bliamba, atleisk, negaliu u ubu uh hhhhh hhh ch chc chca cha chavcha aaaaah!

.nepavyk pašnekėti, plaučiai neatlaikysyyyyys!....
....
Labanakt, tiek to, gal kitą kartą.
Ch,xxxxxx.cha aaaaa.
...
.
........
Oi,....
Šakės!
....
( viskas gerai… : l )...)
....ooo….
smile
smile
.
DDD/DDD DDD
XD
XXXXX
Xxx…
Zzzzzz..zzzzz.
Zzzzz
.zz
..

Tarabilda       2016-07-28 21:54

Matrioškininkų būrimai iš kavos tirščių.

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

vasiliausko dūda       2016-07-29 20:01

Lzinios?
Na, daug metų tai buvo agento kgb Vosilkos vadovaujamas organas.
Kai reikėjo, (labai), perimti DK “patvorinių” partiją, siekiant neutralizuoti, tuomet Kontora pasiuntė Vosilką na zadanije,.

Matrioškos muravjovkės Rezidentūra saviškiui lubiankiniui kadrui net “alibi” suvaidino..
Po rinkimų cirko, Vosylius nusėdo seime su kitasis vestuvių genetolais/brundziniais ir netrukus DK pribaigė...
O lzinios?
Na ” kolektyvas”, kafrai liko.
Patikimi, užgrūdinti ir apmokyti konspiracijos salygoms.
Bet reikėjo Iškabos.
Alibi!
Na, tai rado Antano T. sūnų, redaktorium pakvietė.
Atrodo rimtai, neprikibsi.
O kodėl koncervus proteguoja?
O kodėl kailių fabriko akademijos Absolventė koncervus proteguoja?
A?
Tėtė/Dėdulė, Raselė/komsomolka/aktyvistka/Pulemiotčica, pakabintas per jaunos mergos guolio kompromatą birkos nenulaikęs Anu Šuvauskas, fizikas-laborantas/kolaborantas (žmonės pašnibždom sako) “stukačiaus lituanisto propesoriaus sūnelis, ES parlametšmatra agentė “Marija"An.,
Tęsti šitą kegebyno kirmėlyno sąrašo ruloną?


Rekomenduojame

Vytautas Sinica apie socialinių tinklų cenzūrą: pasirodo, viskas yra dar blogiau

„Nacionalinis susivienijimas“ reikalauja teisingumo reformos ir beda pirštu į rezonansines bylas

Andrius Švarplys. Didžiausias JAV demokratijos išbandymas vyksta dabar – po rinkimų ir Kapitolijaus užėmimo

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Ramūnas Aušrotas. Įdomu, ką čia Žmogaus teisių komitetas sugalvojo?

Algimantas Rusteika. Mes laimėjom

Raimondas Navickas: Mes jų nepamiršome. Papasakokime apie juos savo vaikams ir anūkams

„Iš savo varpinės“: Ar vyksta socialinių tinklų revoliucija?

Vytautas Radžvilas: Laisvės kova niekada nebaigta

OpTV: Mantas Varaška meta iššūkį iš nelaimės parazituojančiai žiniasklaidai ir kolegoms: žmonių kantrybė senka!

Laima Malinauskaitė. Sausio 13-ąją prisimenant

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vytautas Sinica. Interneto cenzūros režimas

Ramutė Ruškytė. Valstybės ir bažnyčios santykis karantino metu

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.