Nerasta rubrikos

Premjeras Saulius Skvernelis: teikiame plano projektą oficialioms diskusijoms

Tiesos.lt siūlo   2017 m. kovo 2 d. 13:27

13     

    

Premjeras Saulius Skvernelis: teikiame plano projektą oficialioms diskusijoms

„Norėtųsi padėkoti visiems, kurie dar iki projekto paskelbimo, vadovaudamiesi dar tik juodraštiniais variantais, parodė ir teberodo aktyvų susidomėjimą planu. Dabar, kai plano projektas paskelbtas oficialiai, toliau tęsime diskusijas su visuomene, nevyriausybinėmis organizacijomis, asocijuotomis verslo struktūromis ir kitomis institucijomis“, – sako premjeras Saulius Skvernelis.

Projekte atsispindi svarbiausi planuojami Vyriausybės darbai, susieti su praėjusių metų gruodį Seime patvirtinta Vyriausybės programa. Visi numatyti veiksmai turi atsakingas institucijas ir terminus, o darbai bei kryptys susietos su konkrečiais rodikliais, kuriuos planuojama pasiekti.

Šios Vyriausybės plane nėra elementų, kurie atitinkamuose dokumentuose nuolat atsispindėdavo anksčiau, o būtent – procesinių, einamųjų valstybės institucijų darbų. „Planą grindžiame orientuodamiesi į valstybei būtinus pokyčius, o ne tik į kasdieninius darbus, kurie bet kokiu atveju bus daromi ir padaryti“, – akcentuoja Ministras Pirmininkas.

Sudarant planą vadovautasi principu, jog tiek planavimas, tiek ir darbas turi būti vieningas, kuomet visos įstaigos siekia bendro Vyriausybės tikslo. Nelieka ankstesnių tradicijų, kuomet kiekviena institucija planuodavo tik savo veiklas, neatsižvelgdama į bendrus prioritetus.

Premjero S. Skvernelio teigimu, Vyriausybės planas apima visas valstybei būtinas ateinančių ketverių metų pokyčių sritis.

Kaip vienas iš prioritetinių sričių būtų galima paminėti šias:

- kova su skurdu ir socialinės įtraukties didinimas, mažinant gyventojų pajamų nelygybę, didinant įsitraukimą į darbo rinką ir stiprinant paramą šeimai;

- sisteminė visų švietimo sistemos grandžių pertvarka;

- inovatyvios ekonomikos plėtra, didinant verslo našumą ir kuriant į aukštą pridėtinę vertę orientuotas darbo vietas regionuose;

- mokesčių sistemos struktūros tobulinimas ekonomikos augimui palankia kryptimi ir mokesčių bazės optimizavimas, šešėlinės ekonomikos mažinimas;

- viešojo sektoriaus veiklos efektyvumo didinimas, atsisakant viešajam sektoriui nebūdingų paslaugų ir konsoliduojant bendrąsias funkcijas;

- valstybės turto efektyvus panaudojimas ir valstybės įmonių kuriamos vertės didinimas bei kitos sritys.

Vyriausybės kanceliarija kviečia visuomenę, nevyriausybines organizacijas, asocijuotas verslo struktūras ir kitas institucijas susipažinti su Vyriausybės programos įgyvendinimo plano projektu ČIA ir teikti pasiūlymus (ČIA), kaip įgyvendinti suplanuotus darbus.

Galutinis Vyriausybės programos įgyvendinimo planas bus patvirtintas ne vėliau kaip kovo 13 dieną, skelbiama lrv.lt puslapyje.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Marginalas daugtaskiukujui       2017-03-5 3:24

Kuo pasireiškia “stengimasis pro sukąstus dantis nebėgti” “būnant savo šalies aukščiausiais ponais suverenais”? Gal suverenų sėdėjimais teismo salėse po Garliavos įvykių, o gal suverenų dalyvavimas Vaigausko cirke? Man karbauskių atėjimas į “valdžią” - ne “suverenumo” proveržis, bet apgalvotas tikrų ponų žingsnis: parodyti, neva valdžioje “pati liaudis”, žinant, kad karbauskverniai veiks tiksliai taip, kaip su jais suderinama. O kubiliai palauks iki kito karto, kada garas jau bus išleistas. Šie gudrūs demokratiniai triukai seniausiai yra išbandyti.

daugtaskiukui       2017-03-3 19:18

turime teise susigrauzti, susisielvartauti, prasigerti, pasikarti, ar, jei pakaks proto, begti i svetimas salis, ar ne teip, verksmingasai)-oji)?
O kas sake, kad budami savo salies auksciausi ponai (suverenai) neturim teises vadovaudamiesi bendruoju krikscionisku geriu ir Dievo isakymais, isspardyti subines savo tarnams, pernelyg izuliai ir pernelyg daznai ponui (Tautai-suverenui) ant galvos besiropsciantiems?
Verkslenti arba pabegti kitur - lengviausia. Gyventi oriai - daug sunkiau.
Bet reikia stengtis. PRO SUKASTUS DANTIS REIKIA STENGTIS NEBEGTI IS MUSIO LAUKO.

Teisė balsuoti       2017-03-3 15:07

Pripažinti, neva tau kažkas suteikę “teisę balsuoti”, reiškia pripažinti save baudžiauninku, o laisvu noru dalyvauti tokioje “teisėje” reiškia pritarti įžūliai apgaulei ir palaikyti visą apgaulės sistemą.
Marginalas

...       2017-03-2 23:14

Kadangi vargsai zmones turime teise tik balsuoti,daugiau teisiu neturime.Kadangi kvieciami visi diskutuoti,tai pareiskiame,kurkite kokius norite istatymus,darykite ka norite kaip nors isgyvensime,tik reikalaujame atsaukti sakalienes neveikianti barneverneta,kuriuo yra absoliutus kisimasis i sunkiai dirbanciu,kad isgyventi,seimas.Degradai istatymu nesupras,ISTATYMAS PRIES SMURTA YRA,BAUSMES YRA.Kas slypi po sakalienes projektu???Dabar yra normaliu seimu persekiojimas zmogaus teisiu pazeidimas,normaliu vaiku gazdinimas,nekreipiant demesio i vaiku klyksma ir ju draskyma ir zeminima.Vien tik del sio projekto,valstieciams laimeti rinkimus nera jokiu sansu,nes sakalienes kvailas,velnias nesupranta koks projektas dar tik isisiubuoja,todel kiekvienas barneverneto paliestas zmogus atejes prie urnos zinos,kuriai partijai vadovaujant buvo priimtas brudas,naikinantis seimos vertybes.Kiek kalbame,zmones sako kantrybe baigiasi.Prasome seimas palikti ramybeje,turite degradu,tai ir dirbkit,NES ISTATYMAS PRIES SMURTA YRA.

Svirnelis Marginalui       2017-03-2 21:14

Nu, marginalai - ir kas jūs per žmonės?
Kiek dar galima aiškinti?
Ot tūpa liaudis!
Dar Garliavoje aiškiai visiems parodėme puikų anonsą -kas laukia tokių tipų: buože per tarpkojį, spyris kaustytu batu į marmūzę ir į areštinę.
Dar tada iliustratyviai parodėme ką planuojame visai patvorijos prastuomenei:
ateinam, išlaużiam duris ir pasiimam vaiką. Nesuprato.
Nu, a dabar jau gal aiškiau?
Galim ateiti pas bet ką ir išsinešti bet kurį vaiką.
I vyyyskas zakonno!
Sakau labai paprastai- dabar ruoškitės privalomos eutanazijos įvedimui.
Nemoki mokesčių, neperki, neaugini bevepė, neduodi valstybei naudos- injekcija ir į krematoriumą.
Su Šimošium jau sutarėm- vietoje vieno planuoto krematoriumo, sostinėje statysim penkis. Tinkamas vietas jau radome. Derinam projektus, skelbsim konkursus ir pirmyn.
Nėr ko laukti.
Juk reikia vieną kartą pagaliau išspręsti Sodros deficito problemą dėl pencininkų pertekliaus.
Ir daugiabučių gyventojams bus lengviau. Kūrendami biokurą galėsime sumažinti šilumos mokesčius, todėl pvmo lengvatų panaikinimo visuomenė net nepajaus.
Dżiaukitės!

 

Marginalas       2017-03-2 17:45

SKVERNELI,
kur kova su orveline čipizacija, privatumo naikinimu per totaline policinę kontrolę, indėlio paslapties naikinimu ir bankinį terorizmą lendant net į ubagų sąskaitas? Gal tai vadinate garliavine laisve?

>$+$        2017-03-2 17:05

“Nėra ką ir sakyti. Paspaudžiau…” nykštį žemyn,
nes demagogai ne tik neturėtų valstybės valdyti, bet ir būti gerbiami kaip žmonės.
Primityvėji, degraduoji. Esi kvailai įsitikinęs, kad daugelis tavęs neperkandę.

Klausimas - tam "komuniagos valdo" 2017-03-2        2017-03-2 16:54

O kaip atrodo “leniniečiai-staliniečiai” pas valstiečius?  Nejau geručiai, gražučiai, turtučiai?

Julius Puras       2017-03-2 15:34

“kad tie žmonės nėra konkurencingi darbo rinkoje“, - sakė premjeras.” Skverelis apkaltino pedagogus. Tai yra švelniai tariant dezinformacija. Lietuvos pedagogai padarė viską kad lietuviai būtų konkurencingi. Lietuviai puikiausiai konkuruoja vakarų darbo biržoje. Kodėl Lietuvoje jie pasidaro nekonkurencingi nes Lietuvoje sugriauta ir dar daugiau tesiok dampinta darbo rinka. Ir taip padarė stambūs investuotojai ir juos aptarnaujantys politikai nustatydami skurdinus atlyginimus. Ir dabar Skverelis su dezinformacija reformuos Lietuvos darbo rinka? Ne. Jis nieko nereformuos jis kartu eis su stambeis investuotojais ir taip kaip darė jo pirmtakai atstovaus jų interesus.

$+$       2017-03-2 15:08

Nėra ką ir sakyti. Paspaudžiau pirštą  į viršų prie pirmo komentaro.

<>
Ponai Kirkilas, Kubilius ir Urbšys laidoje “Dėmesio centre” buvo pakankamai aiškus. Nei valstiečiai, nei kolūkiečiai valstybės valdyti negali.
<>
O policija turėtų patruliuoti, tikrai ne valdyti.

komuniagos valdo       2017-03-2 14:20

jei komuniagos yra prezidentūroje ar pas konservatorius - jie vis tiek lieka ištikimi leniniečiai-stalinistai (banditiško - totalitarinio mentaliteto)

Skvernelį valdo       2017-03-2 14:12

Prezidentūra ir konservatoriai.Galima laukti,kad valsiečiai likusią kadenciją ramiai pramiegos.Potencialo kautis per mažai.

puiku, biurokratai - idiotai       2017-03-2 14:10

brežnevinis valdymo stilius gyvas !!
—-
gerinsime, tobulinsime ir t.t.
——
M.dargužaitė galėjo ne penktadalį išmesti idiotų- valdininkų, bet penktadalį palikti - Lietuva tik atsikvėpusi būtų.
——-
neduota tarybukams protelio - bėgs iš Lietuvos ir toliau litovcai…


Rekomenduojame

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Gediminas Kulikauskas. Istorikas: „Dešimt kautynių“ – kitokia knyga apie partizanus

Algimantas Rusteika. Apie kritinę masę

Rasa Čepaitienė. Rentininkų partija

Ramūnas Aušrotas. JK valdžia po truputį pradeda „veržti kranelius“ gender ideologijos sklaidai tarp jaunimo

Mirštanti Europa (ir tai nėra vien tiktai senėjimas) kviečiasi „šviežio kraujo“...

Algimantas Rusteika. Apie teisingumą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.