A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: Channel_images_model::$LOCS

Filename: models/channel_images_model.php

Line Number: 446

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Functions.php

Line Number: 806

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

Line Number: 409

Premjeras A. Butkevičius laimina savo pavaduotojo R. Malinausko kuriamą Grūtą | Tiesos.lt

🌄Premjeras A. Butkevičius laimina savo pavaduotojo R. Malinausko kuriamą Grūtą

Tiesos.lt redakcija   2013 m. gruodžio 21 d. 4:25

5     

    

Premjeras A. Butkevičius laimina savo pavaduotojo R. Malinausko kuriamą Grūtą

Socialdemokratų partijos pirmininkas, ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius, metęs visus Vyriausybės darbus, gruodžio 20 dieną skyrė savo partijos bičiulio, Druskininkų mero Ričardo Malinausko reklamai ir šlyjančios reputacijos gelbėjimui. Druskininkų žemės grobimu, Atgimimo paminklų naikinimu, oponentų ir kritikų antikonstituciniu persekiojimu išgarsėjęs Socialdemokratų partijos vicepirmininkas R. Malinauskas, susikvietęs žurnalistus, demonstravo, kad jo abejotino padorumo ir teisėtumo veikla yra tvirtai remiama aukščiausios Lietuvos valdžios.

Įdomu, ar visi Lietuvos merai, suremontavę policijos nuovadą, mokyklą ar vaikų darželį, gali išsikviesti ministrą pirmininką A. Butkevičių asmeninės reklamos sumetimais?

Tiesos.lt siūlo reklaminių iškilmių, vykusių šį penktadienį Druskininkuose, aprašą, publikuotą portale 15min.lt.

* * *

Atnaujintas Druskininkų policijos komisariatas sistemos skaudulių nepaslėpė

Vilma Danauskienė | 15min.lt

Daugiau nei 1,5 mln. litų kainavusi Druskininkų policijos komisariato pastato renovacija nepaslėpė vietos teisėsaugos skaudulių.

Kaip penktadienį iškilmingame renovuoto pastato atidaryme konstatavo generalinis policijos komisaras Saulius Skvernelis, Druskininkų policijos komisariate net 11-a darbuotojų etatų iš esamų 68-ių – neužimti.

„Kreipiuosi viešai per žurnalistus – kas turite aukštąjį išsilavinimą, ateikite dirbti į Druskininkų policiją. Pradžiai atlyginimas – nuo 1500 litų“, – sakė S.Skvernelis.

Trūksta Druskininkuose ne tik policijos pareigūnų. Renovuotasis komisariato pastatas – iki šiol ir be vadovo. Prieš kurį laiką buvusiam Druskininkų policijos komisariato viršininkui Alvydui Jurgelevičiui pakilus karjeros laiptais, jau kurį laiką Druskininkų policijai vadovauja tik laikinai į šias pareigas skiriami pareigūnai.

Šventė miestui ar įprastas reikalas?

Į iškilmingą renovuoto policijos komisariato pastato atidarymą penktadienį į Druskininkus atvyko pats Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė druskininkietė Kristina Miškinienė, Alytaus vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Česlovas Mulma, renovacijos darbus atlikusios statybų bendrovės „Dzūkijos statyba“ direktorius Alvydas Raguckas, vidaus reikalų viceministras Žymantas Pacevičius, Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, šalies policijos komisariatų vadovai, vietos politikai, miestelėnai, žurnalistai.

„Šiandien džiugi šventė visam Druskininkų miestui. Man malonu matyti, kad gerėja pareigūnų darbo sąlygos, kad policijai skiriamos lėšos naudojamos efektyviai“, – sakė šalies Vyriausybės vadovas A.Butkevičius.

Tuo tarpu generalinis policijos komisaras S.Skvernelis pusiau juokais iškilmes pavadino įprastu reikalu. Šalies policijos vadovas pasidžiaugė, kad sėkmingai bendradarbiaujant su Vyriausybe per šiuos metus atnaujintas jau ketvirtasis šalies policijos komisariatas. Dar keletas pastatų laukia renovacijos pabaigtuvių artimiausiu metu.

„Komisariatų, kurie savo pastatų išvaizda labiau priminė landynes, artimiausiu metu nebeliks. Laikomės nuostatos, kad lėšas turime naudoti ne į naujų policijos komisariatų statybas, bet į esamų renovaciją ar policijos reikmėms pritaikant kitus visuomeninės paskirties pastatus, esančius šalies savivaldybėse“, – sakė S.Skvernelis.

Renovacija – per penkis mėnesius

Vos per penkis mėnesius (dviem mėnesiais anksčiau nei buvo planuota) bendrovės „Dzūkijos statyba“ statybininkai atliko pastato išorės ir vidaus remonto darbus. Apšiltintas pastato išorės fasadas, atnaujinti viduje esantys kabinetai.

Lėšos Druskininkų policijai – 1 570 902,29 lito – komisariato pastato renovacijai buvo skirtos iš valstybės biudžeto investicinių lėšų.

„Mano miestas gražėja, o kartu gerėja čia dirbančių pareigūnų darbo sąlygos“, – sveikindama susirinkusius penktadienį sakė parlamentarė K.Miškinienė.

Premjeras priekaištavo žurnalistams

Penktadienį Druskininkuose vykusiose renovuoto vietos policijos komisariato atidarymo iškilmėse dalyvavęs Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius gyrėsi sėkmingai įgyvendinta saugaus eismo prevencijos programa. Anot premjero, sėkmingo bendradarbiavimo su generaliniu policijos komisaru Saulium Skverneliu rezultatas – stipriai sumažėjęs žuvusiųjų keliuose aukų skaičius Lietuvoje.

15min.lt paprašius patikslinti, kaip tokios viešos pagyros atitinka Europos Sąjungos statistiką, pagal kurią Lietuva – viena pirmaujančių pagal žuvusiųjų keliuose skaičių, Vyriausybės vadovas nesutriko ir, gelbstint generaliniam policijos komisarui, pateikė statistiką: 2006-aisiais metais Lietuvoje per metus keliuose žūdavo 1200 žmonių, 2013-aisiais – 250. Tiesa, ir šis skaičius Lietuvai garantuoja vieną žemiausių vietų karo keliuose aukų lentelėje.

„Mes, lietuviai, nemokame džiaugtis pozityviais dalykais“, – žurnalistams spaudos konferencijoje priekaištavo A.Butkevičius. Pasak Lietuvos socialdemokratų partijos vadovo, per visą Lietuvos pirmininkavimo Europos sąjungai pusmetį žurnalistai „nei karto pirmame puslapyje neparašė pozityvių dalykų“.

Vietos merui – ir liaupsės, ir namų darbai

Nors po iškilmingos pastato atidarymo ceremonijos vykusioje A.Butkevičiaus ir S.Skvernelio spaudos konferencijoje primygtinai buvo prašoma žurnalistų klausti tik apie policijos sistemos reikalus, susitikime neišvengta ir vietos politinių aktualijų.

Iš vakaro prieš atvykstant Premjerui, Druskininkų politinė opozicija, menininkai bei verslininkai išplatino viešą kreipimąsi į Prezidentę Dalią Grybauskaitę, A.Butkevičių bei S.Skvernelį, teigdami, kad „pastaraisiais metais Druskininkų savivaldybėje, valdant socialdemokratų partijai su partijos pirmininko pavaduotoju bei kurorto meru Ričardu Malinausku priešakyje, susiklostė demokratinės valstybės principų neatitinkanti politinė, ekonominė ir socialinė padėtis“.

Pasak pareiškėjų, kitaip mąstančiųjų ir viešai reiškiančių savo nuomonę asmenų atžvilgiu vykdomas psichologinis, politinis, ekonominis bei teisinis persekiojimas. Išskirtinį dėmesį Druskininkų vadovybei bei jos „teisinėms iniciatyvoms“, esą, rodo ir teisėsaugos struktūros.

„Buvęs STT (Specialiųjų tyrimų tarnybos – aut. past.) vadovas, dabar einantis Vidaus reikalų viceministro pareigas Žymantas Pacevičius – dažnas savivaldybės renginių svečias praeityje ir šiuo metu, Druskininkų savivaldybės administracijos direktorės vyras – Alytaus VPK komisaro pavaduotojas Alvydas Jurgelevičius, su savivaldybės administracija susijęs ir Druskininkų miesto apylinkės prokuroras Antanas Baranauskas. Mokesčių mokėtojų lėšomis leidžiamas Druskininkų valdžios propagandinis leidinys „Mano Druskininkai“ sąmoningai norint sužlugdyti nepriklausomą regioninę žiniasklaidą, naudojamas kaip savivaldybės valdžios įrankis politiniam, ekonominiam susidorojimui, politinei savireklamai, siekiant klaidinti gyventojus, tai yra esamus ir būsimus rinkėjus. Vietinė spauda iškelia daug galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi atvejų ir įstatymų pažeidimų savivaldybės vadovų veikloje, tačiau atitinkamos teisėsaugos institucijų reakcijos į šiuos pažeidimus pasigendame“, – teigiama pranešime.

Dėl Druskininkų savivaldybės leidžiamo leidinio „Mano Druskininkai“ spaudos konferencijoje paklaustas A.Butkevičius patikino „turėjęs rimtą pokalbį su meru (R.Malinausku – aut. past.), ir jis mane patikino, kad mokesčių mokėtojų lėšos tam leidiniui daugiau nebus naudojamos“.

„Aš pasakiau, kad neturi būti leidžiama ir tos įstaigos, berods, Švietimo centro, pajėgomis, ir mane patikino, kad viskas bus sutvarkyta“, – teigė Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas A.Butkevičius.

15min.lt

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

šiltadaržis       2013-12-27 15:46

Tiesiog Butkevičius nuvažiavo į Druskininkus pasižiūrėti, kaip tarpsta valdžios “bandomasis ūkis”. Jeigu viskas bus gerai - Druskininkų pavyzdžiu bus tvarkomas ir visas šalies “ūkis”. Pirmiausia - žiniasklaida priklausys tik valdžiai - jokios kritikos jos atžvilgiu, tik liaupsės. Tada bus statomi paminklai gyviems valdžiažmogiams, rengiamos grandiozinės šventės jų garbei. Runkeliai rinkėjai galės tik pavydėti ir laižytis. Jei kam nors ir nepatiks kažkas - bus tuoj nutildyti. Tam yra valdžios prokurorai, policija, STT ir t.t Tik cyptelėkit, nesusipratėliai…

GINTAUTAS       2013-12-21 19:15

KIK DAR BUJOS LIETUVOJE KOMUNISTAI.

Nida       2013-12-21 14:49

Tai rimta problema. Mes, mokesčių mokėtojai, mokame Algirdui Butkevičiui premjero atlyginimą tam, kad jis dirbtų Lietuvos vyriausybės vadovu. O jis darbo laiku, darbo mašina, kartu su apsauginiais, išlaikomais iš mūsų kišenės, važiuoja reklamuoti į skandalus įklimpusio Malinausko. Bjauru.

Audrone       2013-12-21 11:47

Skvernelis,Malinauskas,Butkevicius-puiki chebra kabutese.

Stasys       2013-12-21 11:01

Perskaitęs, susidariau nuomonę, kad tas Malinauskas yra lyg tai savotiškas lokalinis lietuviškasis lukašenka. Kaip ten bebūtų, bet vandalizmas yra labai negražus ir nedoras dalykas.


Rekomenduojame

Raimondas Navickas. „Gyveni sau žmogus ir net neįtari, kad tave bandoma įkišti į kalėjimą!“

Audrys Karalius. Nacionalinis stadionas Vilniuje 1984–2020: trumpa Ligos istorija

Neringa Venckienė: „Su Deimante dabar kažkas ne taip…“

Tomas Bikelis. VU fizikas KTU „mokslininkui“ apie 5G: pagrįstos abejonės ir miglota ateitis (autoriaus atnaujinta)

Geroji Naujiena: Jis yra čia ir dabar, Jis yra su mumis per visas dienas iki pasaulio pabaigos

Vitalijaus Balkaus replika „Iš savo varpinės“: Maistininkai grasina supūdyti produkciją, arba Kodėl „nematoma rinkos ranka“ taip ir lieka nematoma?

Justas Stankevičius. Ar Sorošas šeimininkauja Lietuvoje?

Neringa Venckienė: „Jie mano, kad mane žemina. Bet manęs jie nepažemins…“

Iš Tiesos.lt pašto: Edmundas Paškauskas. Pandemijos ir rizika vyresnio amžiaus žmonėms, arba Kada bus išrasti skiepai nuo nužmogėjimo? (II)

Verta paminėti. Julijonas Būtėnas: žurnalistas ir laisvės kovotojas

Algimantas Rusteika. Kai suprasit, kad turim ką turim, turėsit gerą laiką

Atmintinos datos: operacija „pavasaris“ – 1948 m. gegužės 22–24 d. iš Lietuvos ištremta apie 40 tūkst. žmonių

Nacionalinis susivienijimas reikalauja nutraukti vyresnio amžiaus asmenų diskriminaciją

Dovilas Petkus. Įtakingi veikėjai susirūpino savo tamsia praeitimi

Robertas Grigas. Šv. Jono Pauliaus II šimtmečiui

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pristato: knyga „Lietuvos partizanų valstybė“

Andrius Švarplys. Legenda

Vytautas Radžvilas. Apie lietuviškąjį čiukčio sindromą

Skiepų karai. Ramūnas Aušrotas: Klausimas tik toks: ar bus taikoma „grubi prievarta“, ar…

8-tosios Garliavos antpuolio metinės: neabejingi piliečiai ir vėl klausė: „Ar dar gyva Deimantė?“ Papildyta Neringos Venckienės komentaru

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kaip atkurti pašlijusią ES reputaciją?

Per 500 žmonių pasirašė laišką Lietuvos vyskupams dėl Komunijos dalijimo būdo

Liudvikas Jakimavičius. Gyvenimo redaktorius Covidas

Kerouaco vertėja Irena Balčiūnienė – apie Mykolaitį-Putiną ir kiekviena proga jį menkinantį Tomą Venclovą

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų

Algimantas Rusteika. Gyvename linksmiau ir laisviau

Liudvikas Jakimavičius. Prisiklausėme

Jonas Švagžlys. Apie opozicijos atstovų sekamas sėkmės istorijas

Rasa Čepaitienė. Mažumų valstybė

Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.