Demokratija ir valdymas, Emigracija, imigracija, demografija, Europa

Prahos konferencija: Europos kraštutinės dešinės partijos ieškojo sąlyčio taškų

Tiesos.lt redakcija   2017 m. gruodžio 17 d. 22:18

9     

    

Prahos konferencija: Europos kraštutinės dešinės partijos ieškojo sąlyčio taškų

Šį savaitgalį Čekijos sostinėje buvo susirinkę vadinamosios kraštutinės dešinės partijų lyderiai, praneša Euronews.com. Europos Parlamento koalicijos „Tautų ir Laisvės Europa“ surengtoje Prahos už konferencijoje pavadinimu „Už tautų Europą“ jie ieškojo sąlyčio taškų ir derino savo pozicijas įvairiais klausimais, tarp jų – ir dėl imigracijos bei kitų klausimų.

Joje dalyvavę Prancūzijos nacionalinio fronto lyderė Marine Le Pen ir Olandijos Laisvės partijos vadovas Geert Wilders surengė bendrą spaudos konferenciją, kurioje Le Pen dabartinį Europos Sąjungos modelį apibūdino itin lakoniškai „Jie viską daro blogai“ ir pridūrė: „Mes mylime Europą, todėl ir kaltiname Europos Sąjungą, kad ši „Europą žudo“.

„Turėtume jums visiems priminti, kad nė vienas iš mūsų nėra ksenofobiškas. Esame pasisakome prieš Europos Sąjungą, nes manome, kad tai katastrofiškai žlugdanti organizacija. Migracija jau darosi sunkiai pakeliama, mūsų kultūros yra sunaikintos. Mes mėgstame įvairovę. Man patinka, kai olandai yra olandai, man patinka, kai čekai yra čekai, man patinka, kad prancūzai yra prancūzai, man patinka, kad italai yra italai“ – per spaudos konferenciją kalbėjo M. Le Pen.

Le Pen išsakytai pozicijai dėl imigracijos pritarė ir Wildersas, paraginęs Europą Donaldo Trumpo pavyzdžiu ir įvesti draudimą atvykti.

Mes turime priimti visiškai naują strategiją. Turime turėti drąsos įsivesti tokius įvažiavimo draudimus, kokius įvedė prezidentas Trumpas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Turime turėti drąsos grąžinti kiekvieną nelegalių imigrantų valtį atgal, kaip tai daro Australija jau ilgą laiką, – sakė jis. – Mes turime turėti drąsos legalią imigraciją riboti, o ne plėsti, net jei kartais mes turime pastatyti sieną, kaip tai padarė narsieji vengrai – aš jiems už tai ploju. Turime turėti drąsos repatrijuoti nelegalius imigrantus“.

Be kita ko, Euronews.com pastebi, jog Čekijos vyriausybė sulig kiekviena diena darosi vis labiau dešinesnė, matyt, naujakalbe tai reiškia radikalėja. Reportažo autoriai nepraleidžia progos parodyti ir dviejų dienų konferencijos dalyvius „pasveikinusius“ ir protestuotojus – būtinas elemenas pagal naująją viešo gyvenimo dramaturgiją.

Konferenciją organizavo, Euronews.com žodžiais kalbant, anti-islamiškoji ir anti-imigrantiškoji Laisvės ir tiesioginės demokratijos partija, praėjusiais metais laimėjusi 11 proc. balsų Čekijos parlamento rinkimuose.

Pagal euronews.com informaciją parengė Tadas Bagdononis

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jules       2017-12-19 19:59

Aš ir manau, kad prancūzai ir vokiečiai pabus vieną dieną, kiek gi galima tyčiotis iš Europos? Kiek galima ją žeminti? Tada ir lietuviams kažkas geresnio nuskils, o ne kubiloidų ir lddp-stų su liberoidais taip geidžiama Žečpospolita. Va, žiūrėkit, Rusijos TV, kaip ten gražiai jau burkuoja lenkų ir rusų nacionalistai, nematot?

Clerkenwell       2017-12-19 14:49

Europai uzims keli metai atsibusti is eurokomunistu hipnozes, bet jie atsibus. Kas neramina tai kas bus su tais musulmonais ir kitais pajuodeliais kurie jau gyvena Europoje. Manau, evrosojuza istikus ekonominei krizei, kai valdzia nebetures pinigu maitinti ir apgyvendinti milijonus prisiveztu parazitu tada Europoje prasides neramumai. Ne be reikalo Europoje buvo is zmoniu atimti ginklai.

Jules       2017-12-19 13:49

Na, o babkiniam Lietuvos elitui nereik nei Lietuvių kalbos, nei lietuviškos tapatybės, nei valstybingumo - nereikia nieko, svarbu, kad neuždirbtos babkės, žinoma, ateities kartų sąskaita, byrėtų į neosovietikų, Former Bolsheviks, kišenes. Einam rinkt raudonkepurį Prezidentu.

ir dar        2017-12-18 15:09

Tuoj “pažangieji” šią Prahos konferenciją ims lyginti su 1944m. lapkričio Prahos deklaracija, pasirašyta KONR (rus.- КОНР) atstovų ir gen. Vlasovo. smile

viskas gerai       2017-12-18 15:04

Tiek tik, kad šiek tiek tragikomiškai atrodė azijatiškų bruožų čekų atstovas. smile
O išsakytos mintys yra gal jau net ne rytdiena, o šiandiena. Štai Austrijos prezidentas suteikė įgaliojimus naujai vyriausybei. Nežiūrint visų bauginimų, naujoji Austrijos vyriausybė neflirtuos su Kremliumi ir nebandys sugriauti ES, bet kovos su nelegalia imigracija

Daiva       2017-12-18 14:56

Palengva ima pūsti kiti vėjai ir JAV, ir Europoje. Tegu tik jie neša kuo toliau euroutopijos kiaurą stogą. Kiekviena šalis savo stogus užsidengs ir žiurkių bei tarakonų į vidų neįsileis.

Pikc       2017-12-18 13:24

Keistais laikais gyvenam - iškrypimai ir liberal-neomarksistinis “pasaulį seną išardysim!” fanatizmas laikomi norma, o štai vadovavimasis sveiku protu - “kraštutinumas” beigi “radikalumas”. Ir, beje, nors pagal liberal-neomarksistų “naujakalbę”, tiek galvas pjaustantis alach-babachas, tiek savo tapatybę išlaikyti ir saugiai normalų gyvenimą gyventi siekiantis europietis yra vienodai “radikalai”, alach-babachas, vis dėlto, geriau - nes “mažuma”, o be to “tolerancija”, “multi-kulti”, “atvirumas Kitam” ir t.t. ir pan. Kartais pradedu galvoti, kad gal tiems idiotams būtų “sveika” susidurti su TIKRAIS radikalais - kad pajustų skirtumą, tskant. Nors ne - empiriniai duomenys (pvz. “Liberal Activist Raped By A Black Man, Turns And Blames White Men” ar “Family of EU official’s teenage daughter who was raped and killed ‘by Afghan migrant’ ask for well-wishers to donate money to refugee charity as teenage ‘killer’ is revealed”) rodo, kad tie padarai psichiškai neįgalūs pradėti mąstyti, kad ir kas benutiktų. smile

Dekui Dievui,       2017-12-18 6:58

Europoje dar girdisi sveikas protas! Junkersas boba Merkel, musu Grybe- bevaikiai, Macaronas - iskrypelis su 25 m. vyresne motera. Vaizdelis labai paprasta akimi iziurimas- vedybos reikalingos uzslepti asmenini iskrypima. Tdel ir ES pilna iskrypeliu. Bravo Le Pen, Olandu judejimo vadovui ir t.t. Svarbiausia, Orban, ceku, austru zmones suvokia,kad ES- ju kulturos zudike.

Juozapas       2017-12-17 22:55

Junkersą su Merkeliene tikriausiai ištiko tikas.
Junkersui trūkčioja akies vokas, o Angelei kreta galva.
Vaje kaip nesmagu:)
Gal raudonasis komisarius Vytenis išrašys nabagams kokių tabletkų ar mikstūros?
.
“Kam saldainį
Kam piliulę
O briuseliams-
Liūlią liūlią”


Rekomenduojame

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.