Ugdymo politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Šiaurės Amerika

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Tiesos.lt siūlo   2021 m. gruodžio 3 d. 3:07

3     

    

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

propatria.lt

Autorius yra JAV lietuvis, advokatas, teisės mokslų daktaras. Tekstas yra platesnio pokalbio su politologu Vytautu Sinica dalis, komentaras apie lapkričio 2 dieną respublikonų laimėtų Virdžinijos gubernatoriaus ir valstijos Senato rinkimų priežastis.

JAV gyventojai yra pakankamai ramūs, tačiau šiandien šalyje tvyro jausmas, kad Amerika yra nebe Amerika. Egzistuoja toks trūkis, kad bent privačiai iš tiesų rimtų žmonių tarpe kalbamasi apie galimybę, jog situacija atves iki kruvinos revoliucijos. Viskas yra apversta aukštyn kojomis.

Tačiau respublikonų laimėti lapkričio 2 dienos rinkimai, pirmiausiai Glenno Youngkino pergalė Virdžinijos gubernatoriaus rinkimuose, galima sakyti, buvo demokratiniu keliu vykstančios taikios revoliucijos pradžia. Toks kelias gali padėti išvengti kruvino kelio.

Už naująjį respublikoną gubernatorių balsavo labai daug žmonių, kurie ne tik nėra respublikonų šalininkai, bet kitomis aplinkybėmis tikriausiai nebūtų balsavę už respublikoną kandidatą. Tai baigę universitetus rinkėjai, ypač moterys.

Ne taip paprasta suprasti, kas čia nutiko. Kairieji Amerikoje kantriai ir sistemingai perėmė vadinamąsias boards of education, švietimo tarybas. JAV mokyklų gyvenimas – mokytojai, mokymo tvarka, iš dalies programos ir kiti dalykai yra tvarkomi vietos (county) lygiu renkamų žmonių, šių švietimo tarybų. Rinkimų metu JAV rinkėjai gauna 5-6 puslapių rinkėjo lapus, kurių pabaigoje būna šie švietimo tarybų kandidatai ir daugybė žmonių į tai net nekreipia dėmesio. Mokytojų profsąjunga ir globalūs finansuotojai pasistengė, kad visoje Amerikoje į šias tarybas būtų išrinkti kairieji.

Tarybos pradėjo stumti į mokyklas kairiųjų propagandą. Tai vyko daug metų, vyko ir Trumpo laikais. Procesas liko nepastebėtas iki pat koronos pandemijos, kai tėvai ir vaikai buvo uždaryti namuose, pamokos pradėjo vykti internetu ir tėvai pirmąkart pamatė, ko mokomi jų vaikai. Staiga tos moterys, kurios pačios save laikė itin liberaliomis, buvo baigusios kairiųjų dėstomus aukštuosius, patyrė šoką, pamačiusios tas pamokas. Jos pradėjo eiti į mokyklų skaityklas ir jose žiūrėti vaikams siūlomas knygas. Rado, kad net pradžios mokyklose vaikams yra duodamos faktiškai pornografijos knygos. Trečios klasės vaikams dėstoma neklausyti tėvų ir patiems pasirinkti savo lytį, reikalauti iš tėvų vaistų lyčiai keisti.

Kai motinos tai pamatė, prasidėjo tikra demokratinė revoliucija. Kažkas įžvalgiai pavadino šias mamas Mama bears. Amerikiečiai žino, kad po parkus vaikštančios meškos nelabai pavojingos, kol jų neužkabini, bet – gink Dieve – negalima eiti prie meškiukų, nes tada mama meška mirtinai pavojinga. Taigi prasidėjo mama bear ir papa bear revoliucija. Svarbu suprasti, kad tai ne respublikonų darbas.

Minėtos švietimo tarybos parenka ne tik mokytojus ir knygas, iš kurių mokomasi, tačiau pradėjo ir masiškai keisti gimnazijų pavadinimus. Suprantama, viešosios gimnazijos vadinosi JAV tėvų kūrėjų vardais – Vašingtono, Džefersono ir panašiai. Tėvai tai ignoravo ir nesureikšmino. Tačiau kai pamatė, ko mokomi jų vaikai, kantrybė trūko.

Tokiame kontekste Virdžinijos demokratų kandidatas į gubernatorius, norėdamas įtikti mokytojams, debatuose pasakė, kad tėvai neturėtų kištis į jų vaikų auklėjimą. Tą akimirką jo rinkimai buvo baigti. Moterys pasakė that`s it.

Tas pats vyksta visoje Amerikoje. Marksizmo įsigalėjimo rezultatas – iš trijų su puse tūkstančio universitetų tik keli yra likę ne marksistiniai. 95 procentai dėstytojų patys save vadina socialistais. Kas vyksta? Konservatyvių tėvų vaikai nueina į universitetus ir grįžta „iškepti“ kairieji. Jeigu neįvyks demokratinė revoliucija, Amerika, kurią pažįstame, tiesiog dings. Kyla klausimas, ar ne tas pats vyksta ir Lietuvos universitetuose?

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ah.ą       2021-12-3 18:15

revoliucija/apokalipsis tai sistemos nunulinimas pagal biblijos Jono apokalipsį/ revoliuciją apie sistemos nunulinimą kai be ženklo ant rankos negalėsite nei pirkti nei parduoti,  “mutato mutandis”  dabarlaike - žmonių QR kodizacija per GP, žalpasius, vienu žodžiu skaitmenizacija…
Kas toliau ? Prisimenant Adofsiaubį - po žydų segregacijos geltonomis žvaigždėmis sekė žydų ” skaitmenizacija”/” inventorizacija”  uždarant ir suskaičiuojant žydus getuose, vėliau žydų turto, aukso, brangakmenių atėmimas ir utilizavimas dujų kamerose.
Ką žada Švabas sistemos nunulinime/ resete? -nieko neturėsite ir būsit laimingi?,vadinasi po segregacijos GP,  QR kodizacijos/ skaitmenizacijos - suskaičiavimo seks atiminėjimas nuosavybės ir utilizacija beperstojo skiepijant kol skiepais nužudys? 

Lietuvos        2021-12-3 14:09

universitetuose ir mokyklose tai jau užbaigtas procesas, kuris prasidėjo iš karto po Nepriklausomybės susigrąžininmo, kai Lietuvą užlpūdo visokie ekspertai ir patarėjai iš komunistinių “gerovės” skandinavijos valstybių. O dabartiniai universitetų dėstytojai išslivinimą, kartu su į jų jaunas smeginis indokrinuotu marksizmu ir globalizmu įgyjo tų pačių skandinavų marksizmo užkratą platinančiuose universitetuose, per visokias sorososines mainų programas.
Todel dabar neokomunistinis užkratas   sėkmingai infiltruojamas jauniems žmonėms Lietuvos mokyklose ir universitetuose.

Arvydas       2021-12-3 11:11

Manau, kad Lietuvos universitetuose (jeigu juos dar galima taip vadinti) vyksta tas pats, tik dar didesniu pagreičiu, nes mes, “atsilikėliai”, turime pasivyti ir pralenkti pasaulio “pažangiausiuosius”.

Rekomenduojame

Rusijos istorinė ir akademinė politika Lietuvos atžvilgiu 2021–2022 metais (pagrindinės tendencijos)

Kanzaso mokytoja nušalinta dėl „translytės“ mokinės pageidaujamų įvardžių nevartojimo

Christine ir Thomas Schirrmacheriai. Komunizmas kaip mokymas apie tūkstantmetę viešpatiją

Dominykas Vanhara. Išdavystės kaina

Kanapės siejamos su depresija ir nerimu

Vokiečių ministerijos nubudusiųjų „buvimo baltuoju“ apibrėžimas pašalintas po visuomenės neigiamos reakcijos

Romualdas Povilaitis. Apie Užimtumo įstatymo pakeitimą

Edvardas Čiuldė. Kodėl rusai yra užklimpę imperijos idėjos puoselėjimo iliuzijose?

Oregono valstijoje visuose mokyklų tualetuose privalės būti moterų higienos priemonių

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt septintoji (gegužės 11-oji) diena

Rusijos Dūmos vicepirmininko ir deputatų pasisakymai apie Rusijos tikslus kare prieš Ukrainą

„Žmoga“ toliau keliauja per pasaulį… (atnaujintas sąrašas)

Vytautas Radžvilas. Savinaikos mechanizmas

Vokietijoje vyksta teismo procesas pastoriui, nubaustam už kalbas apie homoseksualus

Mariupolio gynėjai virš „Azovstal“ gamyklos iškėlė Ukrainos vėliavą

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt šeštoji (gegužės 10-oji) diena

Prof. Markas Regnerusas. Kodėl santuoka yra ne tik privatus, bet ir viešas reikalas?

Lyčių kvotos: ES parlamentas balsuoja už tai, kad 50 % visų kandidatų Europos Parlamento rinkimuose būtų moterys

Reikalavimas dėvėti kaukes sukėlė daugiau mirčių nuo korona viruso

Karo monstrą penėjo ir kultūrinis rusų elitas

Gegužės 9-osios ambivalentiškumas

Nepriklausomais elektros tiekėjais privalo užsiimti FNTT

Vidas Rachlevičius. O tuo metu Anglijoje arba – o kam dabar lengva…

Ramūnas Aušrotas. ES kovido sertifikatas

Asta Višinskaitė - Katutė. Kažko nesuprantu

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt penktoji (gegužės 9-oji) diena

Ar etniniai vokiečiai turi teisę ginti savo kaip daugumos statusą?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Pašauktieji į amžinąjį gyvenimą – IV Velykų sekmadienis

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt ketvirtoji (gegužės 8-oji) diena

Vytautas Sinica. JAV panaikins „teisę į abortą“?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.