Ugdymo politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Šiaurės Amerika

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Tiesos.lt siūlo   2021 m. gruodžio 3 d. 3:07

3     

    

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

propatria.lt

Autorius yra JAV lietuvis, advokatas, teisės mokslų daktaras. Tekstas yra platesnio pokalbio su politologu Vytautu Sinica dalis, komentaras apie lapkričio 2 dieną respublikonų laimėtų Virdžinijos gubernatoriaus ir valstijos Senato rinkimų priežastis.

JAV gyventojai yra pakankamai ramūs, tačiau šiandien šalyje tvyro jausmas, kad Amerika yra nebe Amerika. Egzistuoja toks trūkis, kad bent privačiai iš tiesų rimtų žmonių tarpe kalbamasi apie galimybę, jog situacija atves iki kruvinos revoliucijos. Viskas yra apversta aukštyn kojomis.

Tačiau respublikonų laimėti lapkričio 2 dienos rinkimai, pirmiausiai Glenno Youngkino pergalė Virdžinijos gubernatoriaus rinkimuose, galima sakyti, buvo demokratiniu keliu vykstančios taikios revoliucijos pradžia. Toks kelias gali padėti išvengti kruvino kelio.

Už naująjį respublikoną gubernatorių balsavo labai daug žmonių, kurie ne tik nėra respublikonų šalininkai, bet kitomis aplinkybėmis tikriausiai nebūtų balsavę už respublikoną kandidatą. Tai baigę universitetus rinkėjai, ypač moterys.

Ne taip paprasta suprasti, kas čia nutiko. Kairieji Amerikoje kantriai ir sistemingai perėmė vadinamąsias boards of education, švietimo tarybas. JAV mokyklų gyvenimas – mokytojai, mokymo tvarka, iš dalies programos ir kiti dalykai yra tvarkomi vietos (county) lygiu renkamų žmonių, šių švietimo tarybų. Rinkimų metu JAV rinkėjai gauna 5-6 puslapių rinkėjo lapus, kurių pabaigoje būna šie švietimo tarybų kandidatai ir daugybė žmonių į tai net nekreipia dėmesio. Mokytojų profsąjunga ir globalūs finansuotojai pasistengė, kad visoje Amerikoje į šias tarybas būtų išrinkti kairieji.

Tarybos pradėjo stumti į mokyklas kairiųjų propagandą. Tai vyko daug metų, vyko ir Trumpo laikais. Procesas liko nepastebėtas iki pat koronos pandemijos, kai tėvai ir vaikai buvo uždaryti namuose, pamokos pradėjo vykti internetu ir tėvai pirmąkart pamatė, ko mokomi jų vaikai. Staiga tos moterys, kurios pačios save laikė itin liberaliomis, buvo baigusios kairiųjų dėstomus aukštuosius, patyrė šoką, pamačiusios tas pamokas. Jos pradėjo eiti į mokyklų skaityklas ir jose žiūrėti vaikams siūlomas knygas. Rado, kad net pradžios mokyklose vaikams yra duodamos faktiškai pornografijos knygos. Trečios klasės vaikams dėstoma neklausyti tėvų ir patiems pasirinkti savo lytį, reikalauti iš tėvų vaistų lyčiai keisti.

Kai motinos tai pamatė, prasidėjo tikra demokratinė revoliucija. Kažkas įžvalgiai pavadino šias mamas Mama bears. Amerikiečiai žino, kad po parkus vaikštančios meškos nelabai pavojingos, kol jų neužkabini, bet – gink Dieve – negalima eiti prie meškiukų, nes tada mama meška mirtinai pavojinga. Taigi prasidėjo mama bear ir papa bear revoliucija. Svarbu suprasti, kad tai ne respublikonų darbas.

Minėtos švietimo tarybos parenka ne tik mokytojus ir knygas, iš kurių mokomasi, tačiau pradėjo ir masiškai keisti gimnazijų pavadinimus. Suprantama, viešosios gimnazijos vadinosi JAV tėvų kūrėjų vardais – Vašingtono, Džefersono ir panašiai. Tėvai tai ignoravo ir nesureikšmino. Tačiau kai pamatė, ko mokomi jų vaikai, kantrybė trūko.

Tokiame kontekste Virdžinijos demokratų kandidatas į gubernatorius, norėdamas įtikti mokytojams, debatuose pasakė, kad tėvai neturėtų kištis į jų vaikų auklėjimą. Tą akimirką jo rinkimai buvo baigti. Moterys pasakė that`s it.

Tas pats vyksta visoje Amerikoje. Marksizmo įsigalėjimo rezultatas – iš trijų su puse tūkstančio universitetų tik keli yra likę ne marksistiniai. 95 procentai dėstytojų patys save vadina socialistais. Kas vyksta? Konservatyvių tėvų vaikai nueina į universitetus ir grįžta „iškepti“ kairieji. Jeigu neįvyks demokratinė revoliucija, Amerika, kurią pažįstame, tiesiog dings. Kyla klausimas, ar ne tas pats vyksta ir Lietuvos universitetuose?

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ah.ą       2021-12-3 18:15

revoliucija/apokalipsis tai sistemos nunulinimas pagal biblijos Jono apokalipsį/ revoliuciją apie sistemos nunulinimą kai be ženklo ant rankos negalėsite nei pirkti nei parduoti,  “mutato mutandis”  dabarlaike - žmonių QR kodizacija per GP, žalpasius, vienu žodžiu skaitmenizacija…
Kas toliau ? Prisimenant Adofsiaubį - po žydų segregacijos geltonomis žvaigždėmis sekė žydų ” skaitmenizacija”/” inventorizacija”  uždarant ir suskaičiuojant žydus getuose, vėliau žydų turto, aukso, brangakmenių atėmimas ir utilizavimas dujų kamerose.
Ką žada Švabas sistemos nunulinime/ resete? -nieko neturėsite ir būsit laimingi?,vadinasi po segregacijos GP,  QR kodizacijos/ skaitmenizacijos - suskaičiavimo seks atiminėjimas nuosavybės ir utilizacija beperstojo skiepijant kol skiepais nužudys? 

Lietuvos        2021-12-3 14:09

universitetuose ir mokyklose tai jau užbaigtas procesas, kuris prasidėjo iš karto po Nepriklausomybės susigrąžininmo, kai Lietuvą užlpūdo visokie ekspertai ir patarėjai iš komunistinių “gerovės” skandinavijos valstybių. O dabartiniai universitetų dėstytojai išslivinimą, kartu su į jų jaunas smeginis indokrinuotu marksizmu ir globalizmu įgyjo tų pačių skandinavų marksizmo užkratą platinančiuose universitetuose, per visokias sorososines mainų programas.
Todel dabar neokomunistinis užkratas   sėkmingai infiltruojamas jauniems žmonėms Lietuvos mokyklose ir universitetuose.

Arvydas       2021-12-3 11:11

Manau, kad Lietuvos universitetuose (jeigu juos dar galima taip vadinti) vyksta tas pats, tik dar didesniu pagreičiu, nes mes, “atsilikėliai”, turime pasivyti ir pralenkti pasaulio “pažangiausiuosius”.

Rekomenduojame

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.