Povilas Urbšys. Konstitucinis Teismas įteisino partokratinę diktatūrą

Tiesos.lt redakcija   2014 m. liepos 12 d. 4:18

17     

    

Povilas Urbšys. Konstitucinis Teismas įteisino partokratinę diktatūrą

Konstitucinis Teismas savo liepos 11-osios nutarime galų gale išdrįso atskirti Konstituciją nuo jos šaltinio – pilietinės Tautos – ir galutinai įtvirtino partokratinę diktatūrą – nuo šiol ji tampa valstybės suverenu.

Vyriausiajai rinkimų komisijai – politinių partijų atstovaujamam organui – šia savo nutartimi Konstitucinis Teismas suteikė privalomą galią užgniaužti bet kokias galimybes Tautai susigrąžinti jai priklausančias suverenias galias. Jei netyčia VRK nesugebėtų įvykdyti šios jai patikėtos prievolės, tą galės padaryti Seimas – nuo šiol jis turės konstitucinę teisę per savo pasitelktus atrinktus ekspertus nusivalyti kojas į 300 000 piliečių parašus dėl referendumo paskelbimo.

Konstitucinis Teismas konstatavo: Konstitucija saisto ir pačią valstybinę bendruomenę – pilietinę Tautą. Tokiu būdu Konstitucija iškelta aukščiau savo šaltinio – pilietinės Tautos. Tauta sterilizuota nuo savo pačios pilietiškumo.

Tad nuo šiol Tauta reikalinga tik tam, kad pasipuošusi tautiniais drabužiais Valstybės dieną gražiai sudainuotų ar sušoktų, o kitų švenčių proga tiesiog pabūtų valdžios dekoracija – kad mūsų valstybės vadovai neatrodytų tokie vieniši prie vėliavų stiebų, kuriuos budriai saugo Konstitucijos sargai.

* * *

Daugiau Seimo nario Povilo Urbšio publikacijų apie konstitucinės piliečių teisės dalyvauti kuriant valstybę suvaržymus skaitykite Tiesos.lt portale:

Povilas Urbšys. Nutylėtas Konstitucinio Teismo nutarimas

Povilas Urbšys. Lietuva okupuota?

Povilas Urbšys. Seimo kreipimasis į Konstitucinį Teismą – kontrolinis šūvis referendumui

Povilas Urbšys. Nuspręsta – bus tik valdžios referendumai

Povilas Urbšys. Rinkėjų balsų medžioklė su varovais tik įsibėgėja

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

gdsgdsgfd       2014-08-19 4:55
Aciu " to P. Urbsiui: 2014-07-12 15:42 "       2014-07-13 0:45

uz komentara, bet stenogramos tekste- daug visko isdestyta. Taciau isknisinejimas iki panagiu (beje, tai vieno zmogaus pozicija-nebutinai objektyvi)detaliu sudeliojimas visgi neatskleidzianciu aiskaus motyvo- kodel Urbsys balsavo pries visuma? Istorija Garliavos puikiai zinojo, ir zmogus gerbiamas, protingas,pilietiskas, visu pirmiausia. Kodel kazkaip issisuko, “nusimuilino” (mano nuomone), uzmerke akis pries fakta ir zmogiskuma ir taip nubalsavo?

to P. Urbsiui:        2014-07-12 14:42

Povilo Urbšio pozicija dėl N.Venckienės apkaltos
( Ištrauka iš 2013 11 26 posedžio stenogramos )
 
 

2013 rug­sė­jo 30 d. Pa­ne­vė­žio apy­lin­kės teis­mas pri­pa­ži­no kal­tais dėl tar­ny­bi­nių pa­rei­gų ne­at­li­ki­mo Kau­no mies­to Pa­ne­mu­nės po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to bu­vu­sį vir­ši­nin­ką E. Kuc­kai­lį ir ty­rė­ją R. Kai­rie­nę. Prieš pen­ke­rius me­tus šie pareigūnai pa­gal D. Ke­džio pa­reiš­ki­mą pra­dė­jo iki­teis­mi­nį ty­ri­mą dėl dukters tvir­ki­ni­mo. Dėl šių pa­rei­gū­nų kal­tės ne­bu­vo at­lik­ti ne­ati­dė­lio­ti­ni iki­teis­mi­nio ty­ri­mo veiks­mai, ku­rie bū­tų lei­dę nu­sta­ty­ti tie­są by­lo­je. Šio ne­vei­ki­mo kai­ną ži­no vi­sa Lie­tu­va – tai žmo­nių gy­vy­bės, su­luo­šin­ti Dei­man­tės ir ki­tų žmo­nių li­ki­mai. Ar dėl šių po­li­ci­jos pa­rei­gū­nų nu­si­kals­ta­mų veiks­mų bu­vo nors vie­nas D. Ke­džio skun­das? Ne­bu­vo. Ar N. Venc­kie­nė nors kar­tą yra pa­smer­ku­si tuos po­li­ci­jos pa­rei­gū­nus? Ne­pa­smer­kė. Ne­ga­na to, tei­sia­mi pa­rei­gū­nai pra­šė, kad Venc­kai bū­tų ap­klaus­ti kaip jiems pa­lan­kūs liu­di­nin­kai. Bū­tent šių pa­rei­gū­nų nu­si­kals­ta­mas ne­vei­ki­mas at­vė­rė pe­do­fi­li­jos žaiz­dą, dėl ku­rios N. Venc­kie­nė, pa­sak jos pa­se­kė­jų, ne­va bu­vo iš­va­ry­ta iš Sei­mo ir pa­si­slė­pė, tuo pa­ro­dy­da­ma, jog jos jau ne­be­do­mi­na Dei­man­tės li­ki­mas. Kovoti, ko ge­ro, bu­vo nau­din­ga tol, kol mergaitė buvo jos ran­ko­se.

Pe­do­fi­li­jos skan­da­lo įkarš­ty­je už Ute­nos vai­kų na­mų glo­bo­ti­nių tvir­ki­ni­mą bu­vo su­lai­ky­tas Sei­mo na­rio E. Pu­pi­nio pa­dė­jė­jas G. Gai­žaus­kas. Sei­mo na­rys ne­at­si­sa­kė sa­vo eta­ti­nio pa­dė­jė­jo sek­re­to­riaus pa­slau­gų, nes lau­kė, kol by­la bus per­duo­ta teis­mui. Anot tuo­me­ti­nio Sei­mo na­rio E. Pu­pi­nio, ty­ri­mų bū­na vi­so­kių - jie ga­li tęs­tis iki be­ga­ly­bės. N. Venc­kie­nė ir jos ar­ti­miau­sia ap­lin­ka ne­rei­ka­la­vo šio Sei­mo na­rio po­li­ti­nės at­sa­ko­my­bės už savo el­ge­sį. Šie fak­tai aki­vaiz­džiai pa­ro­do, jog pe­do­fi­li­jos te­ma Sei­mo na­rei N. Venc­kie­nei ak­tu­a­li tiek, kiek nau­din­ga jai as­me­niš­kai.

 

 

Taigi to Al.        2014-07-12 13:54

Svarbiausia prie lovio patekti. Tas lovio siekimas ir referendumą sužlugdė, kai visos jėgos buvos skirtos prezidentūros ir EP loviui pasiekti, o referendumas pamirštas.

Al.       2014-07-12 13:27

Vistik stebėtina, kad visa opozicija, netingėjusi surinkti 320000 parašų, rašyti kreidelėm ir degioti žvakeles, nesusipranta kurti politinę partiją (sąjūdį, draugiją), su kuria galėtų dalyvauti rinkimuose. Kita vertus, be didelio laikraščio, jie nieko nelaimės. Reikia reikalauti,kad valdžia sudarytų sąlygas sugrąžinti į Tėvynę emigrantus. Be jų, čekistinės partokratijos turbūt neįveiksim.

Taigi to P. Urbsiui:        2014-07-12 12:59

Svarbiausia šiame pasaulyje aferistė Venckienė smile Tokius idiotus lengva valdžiai suvystyti.

Taigi to 9:41       2014-07-12 12:58

Vis gelbėtojų laukiate. Viena gelbėtoja jau inauguruota smile

P. Urbsiui:       2014-07-12 11:41

visu tiketina, kad komentarus savo straipsnio perzvelgiate. Todel uzduodu Jums vieninteli mane/bendramincius neraminanti klausima: kokiomis paskatomis remetes balsuodamas pries Venckiene (uz jos imuniteto atemima)? Dekociau ir gerbciau uz issamu atsakyma.

>To Senis 2014-07-12 9:25       2014-07-12 11:33

Vieninteli toki matau- Zigma Vaisvila!

To Senis 2014-07-12 9:25        2014-07-12 8:41

Nebūna padėties be išeities. Pesimizmo nereikia, nors tiesą pasakius, ar atsiras toks žmogus, kuris išves mus iš pelkės, aš nežinau…Reikia stipraus lyderio, kuriuo pasitikėtų tauta, reikia asmenybės, kuri būtų priimtina daugumai, kad dauguma eitų paskui jį. Reikia vedlio, nes esam suskaldyti, per daug nukrypę į materializmą. Avinams reikia, nes esam tokie avinai kaip reta.

Nuomonė Seniui       2014-07-12 8:26

Nesutinku su jumis. Va, kad LR Konstituciją darko konstitucinis teismas tai mano nuomone, taip. Užuodžiu negerą kvapą, tą patį, kuris sklido iš balkonėlio. Dabartiniai KT nutarimai patvirtina ten išsakytas frazes. Kas pagaliau iki šiol valdo Lietuvą, gudriai palindęs po sijonu?

Senis       2014-07-12 8:25

Ką daryti? Būti ar nebūti? Per vėlai šie klausimai užduodami. Lietuvos valdžia aiškiai ir nedviprasmiškai parodė, kad bet koks pasipriešinimas bus ryžtingai nutrauktas. Buvo gumines kulkos prie seimo ir po to iškelta dešimtys baudžiamųjų bylų, buvo ašarinės dujos, prievarta, smūgiai Klonio gatvėje ir vėl dešimtys baudžiamųjų ir administracinių bylų, neįvykęs referendumas, o tiems referendumo “banditėliams” už tai iškeltos baudžiamosios ir administracinės bylos. O kokios policijos pajėgos buvo panaudotos saugoti saujelės iškreiptos psichikos žmonių. O kiek bylų iškelta už netinkamus diktatūrai komentarus internete? Patys aktyviausi ir protingiausi Lietuvos žmonės, stovėję 1988-1991 Respublikos kūrimosi sargyboje, jau išvykę ir įsitvirtinę svetur. Pernelyg mažai liko Lietuvoje žmonių, kad būtų galima ką nors pakeisti iš esmės. Diktatūra įsigalėjo galutinai. Tokia mano, pagyvenusio Lietuvos gyventojo nuomonė.

to Nugiui       2014-07-12 8:24

jūs teisingai pastebėjote

Senis       2014-07-12 7:57

Lietuvos Respublikos Konstitucija lygu TSRS konstitucijai.

Viltei       2014-07-12 7:54

Ką siūlai?

vilte       2014-07-12 6:50

Ar ir toliau taip sedesime prie kompu ?...

nugis       2014-07-12 5:10

ir ką darysite, karčią piliulę tyliai nurysite, o karavanas toliau važiuoja, kaip visada.

Rekomenduojame

Aleksandras Nemunaitis. Farsas, kuris bus šiandien

Vytautas Sinica. Kas visgi yra didesnė grėsmė nacionaliniam saugumui ir interesams – krovinių tranzitas ar šita vyriausybė?

Aleksandras Nemunaitis. Vilniaus savivaldybė skubos tvarka nagrinėja…

Tai buvo klaida, sako Šiauliuose plakatą prieš skiepus gaminusios kompanijos vadovas

Valdas Rakutis. Kam rūpi Lietuva?

Lenkija naikina PVM mokesčius maistui, mažina mokesčius degalams, dėl kylančių kainų kaltina Rusiją ir Europos Sąjungą

Prof. Jonas Jasaitis. Pradėjome naujuosius. Absurdų ar žmonijos naikinimo laikmetis?

Italijos vyskupas uždraudė neskiepytiems kunigams dalyti Komuniją

Nacionalinis susivienijimas. Sausio 13-oji primena: metas atkurti Lietuvos valstybę

Pfizer pirmojo asmens išpažintys: ketvirta dozė, o po to 10 metų vakcinų

Edvardas Čiuldė. Kodėl mums nereikėtų persiimti vadinamojo progresyvizmo marazmų pamėgdžiojimu?

Seimas žengė žingsnį link Valstybinės lietuvių kalbos konstitucinio statuso pažeminimo

Už balos. Svarbiausi klausimai 2022 metais

Audrius Bačiulis. Užsienio reikalų ministerijos užsakymu „Vilmorus“ paklausė apie užsienio politiką

Aleksandras Nemunaitis. Sužinome, kad Vilniuje gali dingti centrinis šildymas

Eugenijus Jovaiša. Nė viena save gerbianti pasaulio valstybė neleidžia tapatybės dokumentuose rašyti kitaip nei valstybine kalba

Ispanija sekuliarizuoja Jėzaus gimimą

Diskusija: ar visiems nebus geriau be savarankiškumo, vardan saugumo ir materialinės gerovės

Eric Zemmour: LGBT vaikams plauna smegenis mokyklose

Gėjų sekso scena ant Atėnų Akropolio įžiebė pasipiktinimo audrą Graikijoje

Prof. dr. Ignas Vėgėlė. Ar pakaks Prezidentui valios ir ryžto?

Nacionalinis susivienijimas. Pareiškimas dėl asmenvardžių rašybos Lietuvos piliečių asmens dokumentuose

Robertas Malone apgaudinėja cenzorius: tai, ką mRNR technologijos kūrėjas pasakė interviu po to, kai jį išmetė iš Twitter, užgniaužia kvapą

Gintaras Songaila. Laisvės gynėjų dienos proga – šokis ant Lietuvos Konstitucijos kapo?

Bosnija tampa pirmąja Europos šalimi be Covid’o pasų. Mirnes Ajanović nugalėjo Bosnijos federacinę vyriausybę

Lietuvos laisvės kovotojų sąjunga. Dėl lietuvių kalbos ir jos raidyno išdavystės

Ramūnas Aušrotas. Stambulo konvencija grįžta

Alvydas Butkus. Vienu šūviu du zuikiai? Tik kas tas šaulys?

Pensilvanijos universiteto translytis pralaimėjo plaukimo varžybas translytei iš Jeilio

Vytautas Sinica. Atkreipkim dėmesį, kokį sektorių sužlugdys konservatorių „vertybinė” politika

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.