Šeimos politika, Emigracija, imigracija, demografija, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugpjūčio 8 d. 21:43

3     

    

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Šiaurės Reino-Vestfalijos žemės centruose piliečiai galės apskųsti veiklas, kurios nėra nusikaltimai, bet yra laikomos diskriminuojančiomis kai kurių grupių atžvilgiu.

Šiaurės Reino-Vestfalijoje, tankiai apgyvendintoje žemėje Vakarų Vokietijoje, vietos vyriausybė pranešė, kad ji steigia centrus, skirtus pranešti apie „anti-queer (nukreiptus prieš keistalyčius) ir rasistinius incidentus“.

Šiuose centruose piliečiai galės apskųsti veiklas, esančias „žemiau baudžiamumo ribos“ – t. y. veiklas, kurios pagal Vokietijos įstatymus nelaikomos kriminaliniais nusikaltimais.

Greta jau atsidariusio antisemitizmo apskundimo centro pradėtas kitų keturių skundimo centrų kūrimas. Jie telks dėmesį į šias temas:
  1. Į prieš keistalyčius (queer) nukreiptą veiklą.
  2. Į prieš musulmonus nukreiptą rasizmą.
  3. Į prieš čigonų diskriminaciją.
  4. Į prieš juodaodžius ir prieš azijiečius nukreiptą bei kitų formų rasizmą.

Mes iškėlėme visą eilę naujojo įstatymų leidybos laikotarpio tikslų, kad dar labiau sumažintume diskriminaciją mūsų visuomenėje“,- sakė Šiaurės Reino-Vestfalijos Šeimos ministrė Josefine Paul.

„Pranešimo centrų įkūrimas yra svarbus pirmasis žingsnis,“ - pridūrė ji. „Naudodamiesi šia pranešimų teikimo centrų sistema, kuri yra išskirtinė Vokietijoje, mes taip pat norime užregistruoti diskriminacijos epizodus, kurie yra žemiau baudžiamumo ribos, ir todėl nėra užfiksuoti policijos statistikoje.

Tai suteiks mums dar išsamesnį vaizdą ir leis padaryti išvadas, svarbias intervencijoms ir prevencijai. Džiaugiuosi, kad keturioms papildomoms karštosioms linijoms radome patyrusių ir gerai tarpusavyje susijusių rėmėjų, kurie dabar rūpinasi patalpų įrengimu.“

Paul yra atsakinga už skundimo centrų įrengimo projektą. Ji yra kairiojo sparno Žaliųjų partijos narė ir palaiko vienalyčius santykius su Saksonijos Teisingumo ministre Katj Meier, kuri taip pat yra Žaliųjų partijos narė.

Remiantis šios žemės vyriausybės tinklalapiu, atliekami taip pat ir darbai kuriant suderintą duomenų bazės sistemą, kurioje įrašomi, analizuojami ir dokumentuojami diskriminacijos atvejai. Žemės vyriausybė suteikia 140 000 eurų kiekvieno iš keturių skundimo centrų įkūrimui. Planuojama, kad šie centrai pradės veikti 2023 metų viduryje.

Tačiau didžiausio Vokietijos laikraščio Bild straipsnyje Paul idėja susidūrė su kritika, nes buvo atkreiptas dėmesys į tai, kad veiklos, apie kurias centruose bus pranešama, tėra tik miglotai apibrėžtos. „Nesant aiškaus teisinio apibrėžimo bet koks elgesys gali būti pateiktas kaip rasizmo ir keistalytiškumo fobijos įrodymas“, - savo kritinėje analizėje rašė Louisa Volkhausen.

Lieka neaišku, kokios gali būti pasekmės asmeniui, kaltinamam, kad užsiėmė „antikeistalytine“ ar rasistine veikla. Tačiau žemės vyriausybė paskelbė, kad ji ruošia ir naują kovos su diskriminacija įstatymą, dėl kurio šios skundžiamos veiklos ateityje gali būti baudžiamos.

Šaltinis: lifesitenews.com

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Visų šalių lytinio darbo proletarai       2022-08-9 0:30

,,Mes išnaudosime kiekvieną galimybę surasti ir nubausti neteisingai galvojančius ir kalbančius, kad dar labiau sumažintume diskriminaciją mūsų visuomenėje.“

Mirtis       2022-08-8 22:45

slavai.Tegyvuoja Spalio socialistiniai pralaimejimai,tegyvuoja lenzbergas ir minedas..,tegyvuoja raskievicius su visom bezdzionem,ura,bleeeet

slava       2022-08-8 22:27

slava keistalyčiai, slava negrai, slava čigonai, slava musulmonai.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.