Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė

Povilas Urbšys. „Grįžtame prie sovietinių laikų, kur teisėsauga tėra valdžios organo dalis“

Tiesos.lt siūlo   2015 m. lapkričio 28 d. 22:34

36     

    

Povilas Urbšys. „Grįžtame prie sovietinių laikų, kur teisėsauga tėra valdžios organo dalis“

Alia Zinkuvienė | vakarozinios.lt

Iš prezidentūros pasklidusi informacija, neva šalies vadovės teiktai kandidatei į Generalinės prokuratūros vadovus Editai Dambrauskienei buvo siūloma „išsipirkti“ šį postą, nebus tiriama, mat STT nenustatė jokių faktinių duomenų apie galimą nusikaltimą. Nė nemėgino nustatyti, nes, anot Seimo nario Povilo Urbšio, nedrįso peržengti raudonos linijos, nubrėžtos S.Daukanto aikštėje.

STT veiklos specifiką puikiai išmanantis P.Urbšys teigė, kad tarnyba taip elgiasi, kai nenori pradėti tyrimo ir nustatyti visas aplinkybes, kuriomis atsirado frazė apie posto „išsipirkimą“.

Pasak jo, rimti tyrimai, o ne jų imitacijos vyksta taip, kaip dirbo Generalinės prokuratūros prokuroras Gintaras Jasaitis, tačiau iš jo medžiaga buvo skubiai atimta ir perduota STT.

„Jeigu G.Jasaičiui būtų pavykę apklausti liudininkus ir būtų paaiškėję, kad frazė apie išsipirkimą tikrai nuskambėjo, kitas žingsnis turėjo būti pati prezidentė. Bet kadangi prezidentės apklausti negalima, buvo padaryta viskas, kad tokios apklausos nebūtų“, – mano P.Urbšys.

Anot jo, tai rodo, kad STT vadovybė, matyt, po Daivos Ulbinaitės bylos suprato, kad iš S.Daukanto aikštės nubrėžtų raudonų linijų peržengti negalima.

„Matome, kad gali būti selektyvus teisingumas, kuris vykdomas ne pagal įstatymus, o pagal politikų nurodymus, – sako parlamentaras. – Atrodo, kad grįžtame prie sovietinių laikų, kur teisėsauga tėra valdžios organo dalis. Tik anksčiau tas organas buvo viena neklystanti komunistų partija arba vienas neklystantis partijos sekretorius, o dabar tik pavadinimai pasikeitę, bet gyvenimas valstybėje sukamas aplink vieną neklystantį asmenį.“

Parlamentarui keistai atrodo, kad parlamentinėje valstybėje prezidentas kviečiasi „ant kilimo“ parlamentinių komitetų narius ir kaip koks valstybės viršininkas nurodinėja, kaip jie turi elgtis.

„Prieš kelias dienas Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariams prezidentė iš viso neturėjo ko pasakyti, bet, svarbiausia, visi iškviestieji džiaugėsi esantys pamaloninti, kad pakviesti ir nufilmuoti, – ironizavo P.Urbšys. – Bet jeigu politinės partijos ir Seimas kai kuriais atvejais nesugeba išsaugoti Konstitucijos ir rinkėjų jiems deleguotų galių, vadinasi, kažkas jas perims ir jie liks tik statistai, turintys mažiau galių nei kai kurie prezidentūros patarėjai.“

Paklaustas, kur gali nuvesti valstybę tokia galių migracija, P.Urbšys nė neabejojo: „Žinia kur – į šviesų rytojų, į LTSR…“

respublika.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

kokiu dar reformu?       2015-12-5 13:18

Vienintele refora gali buti tik tokia kad is Lietuvos seimo,prokuraturos ir teismu butu isrinkti sovietu KGB ir issiusti is Lietuvos.Kitaip visos rezisuojamos reformos bus tik akiu dumimas!!!

o kada?       2015-12-5 13:14

Buvome iseje is sovietu?Kad po nepriklausomybes atkurimo Lietuva uzsigrobe sovietu KGB dirbe Lietuvoje.Gal isivaizduojate,kad niekas to NESUPRANTA????

Saukstai po pietu       2015-12-2 3:40

dabar Lietuvos uzgrobejai jau galandasi peilius.Ir…kiekvienam kalbanciam tiesa ispjaus lezuvius,bandanti juos isviesinti arba pasipriesinti iskeps prokuraturos salykineje ir su savo nacionaliniu raudonu padazu pasigardziuodami suvalgys:)

Garliavos ivykiai parode       2015-12-2 3:29

Kas ir kaip valdo Lietuva valstybes vardu!!!!Ir ar jiems galioja Lietuvos istatymai….ir kuom JIE laiko Lietuvos zmones.Garliavos ivykiai parode VISKA!Tiems kas teisingai suprato.O gerb.Venckiene nusikaltele padaryta tik del to…jog visa tai per anksti parode,nors kai kas ir dabar dar miega su roziniais akiniais ir sapnuoja apie teisinguma Lietuvoje!

Ne sovietiniai banditai...       2015-12-2 3:23

O sovietiniai KGB kurie pries nepriklausomybe valde padeti Lietuvoje.Dabar jie seime,prokuraturoje,teismuose,ir….Lietuva jau uzsmaugta ju plaukuotomis rankomis.Izvalgus zmogus suprato kodel sovietu KGB supriesino Lietuviu Tauta su gerb.Landszbergiu????Ir kodel jam premijos neskyre???Ir kodel jam bylas bando sufabrikuoti????O avinu banda paklusniai klausosi ka sovietu KGB isitvirtine Lietuvoje jiems diktuoja.Taip sovietu KGB gerai isitvirtine Lietuvoje avinu banda susivare i skerdykla.O jau dabar galit bliauti,nebkiauti JUSU ,tiksliau visu musu Lietuviu likimas aiskus!!!

Letas Palmaitis: nuotrauka       2015-12-1 13:26

Tobula nuotrauka: žvilgsnis iš šaltos pragaro bedugnės! Jame sujungti visi sovietijos ir orvelinių “Vakarų” “pranašumai”.

Lina       2015-11-30 19:31

to kaip sau norit     manau, kad ponas komentatorius (komentatorė) daugiau nieko ir nežino kaip tik Garliavos įvykius ir kiekvieną kartą vis baksnojasi. Esate primytivus (primityvi)“mąstytojas” ir žinokite, kad labai kvailai atrodote su savo “garliaviniais komentarais”.

Drenis       2015-11-30 17:01

Ką tik teisėjų atrankos komisija Algimantui Valantinui skyrė pirmąją vietą pretendentų į Apeliacinio teismo teisėjus (3 laisvos vietos) sąraše. Antrąją vietą užėmė KGB rezervisto A. Pociaus žmona Regina Pocienė. A. Valantinas apibūdinamas kaip labai gerai planuojantis ir organizuojantis savo darbą, pareigingas, drausmingas, taktiškas, ryžtingas, talentingas, išmintingas, korektiškas, reiklus sau ir kitiems asmuo, turintis gerą humoro jausmą, itin mėgstamas kolektyve, pažymima, kad tai išmintingas, talentingas, patikimas, labai aukštos vidinės kultūros žmogus, gebantis save vertinti kritiškai ir matantis galimybes tobulėti, akcentuojama, jog proceso dalyviai šį teisėją labai vertina dėl jo konkretumo, humaniškumo ir kvalifikacijos.
Aktualumo nepraradęs Tomo Dapkaus straipsnis.
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/-/35883

Bryzas       2015-11-30 13:04

Rytoj, 9.30, Konstitucinis Teismas nagrinės 29 Seimo narių grupės(atstovai - Andrius Kubilius, Stasys Šedbaras) prašymą ištirti, inter alia, ar neprieštarauja Konstitucijai Seimo statuto nuostata „Seimas priima nutarimą dėl institucijos vadovo ataskaitos ir institucijos veiklos”, ir prokuratūros įstatymo nuostata „už prokuratūros veiklą jis atsiskaito Respublikos Prezidentui ir Lietuvos Respublikos Seimui” .
Tautos atstovai kreipiasi į KT su prašymu apriboti jų, kaip tautos atstovų galias!
Posėdis viešas.

pensininkas       2015-11-30 11:59

Iš sovietinių laikų mes dar nebuvome išėję. Kas prezidentas (sovietinių kadrų rengimo specialistė), kas premjeras, kas Seimo pirmininkė?

kaip sau norit       2015-11-30 10:11

bet man Garliavos ivykiai buvo testas politikams. Testas, kurio Urbsys neislaike.

Bryzui       2015-11-30 1:01

Labai jau atrankinis jūsų principingumas - apie ką nutylite ne mažiau iškalbinga

Bryzas dėl 12 sek. balsavimo       2015-11-29 23:58

12 sekundžių balsavimu pavadinau balsavimą dėl N. Venckienės imuniteto panaikinimo. P. Urbšys ne tik balsavo “už”, bet netgi išstojo su aršia kalba. Prieš šį balsavimą P. Urbšys buvo gavęs įspėjimą, kad, nepriklausomai nuo motyvų – partinio lojalumo, ar kritiško požiūrio į Neringos Venckienės politinę veiklą – kiekvienas, balsavęs už tai, kad parlamentarei būtų atimta teisinė neliečiamybė, tuo pačiu balsuos už tai, kad:
a) būtų įtvirtintas precedentas, kai valstybės institucines galias privatizavę grupuotės galėtų nebaudžiamos atsisakyti pateikti tautos atstovams jų nusikalstamą veiką atskleidžiančią medžiagą;
b) būtų susitaikyta su jau įvykdytu tautos atstovybės pažeminimu, kai netgi atsisakoma reikalauti prokurorų atsakomybės už piktnaudžiavimą teise, tokiu būdu tampant piktnaudžiavimo bendrininkais;
c) būtų atiduotas susidoroti žmogus už žmogiškos ir pilietinės pareigos priešintis nusikalstamiems veiksmams vykdymą;
d) būtų bendrininkaujama su jėgomis, siekiančiomis užgniaužti visuomenės nenorą taikstytis su melu.
Neturi reikšmės, kad P. Urbšys, (kaip ir V. Gailius) buvo už tai, kad komisijai būtų pateikta visa vaizdo medžiaga. Balsavimas už neliečiamybės atėmimą patvirtino, kad tai tebuvo geras noras. Prokurorai atsisakė jį patenkinti? Na ką gi padarysi, negi čia toks principinis klausimas? Svarbu, kad tik ta N. Venckienė būtų nubausta.
...
Taip, P. Urbšys nėra sisteminių gaujų narys. Jo darbas Seime vertintinas labiau teigiamai, jis gali daug nuveikti visuomenės labui.
Bet dėl to nereikia užmerkti akių į principines klaidas.

Už reformas..       2015-11-29 21:34

Pilietinės NVO reikalauja:

1. Įkurti LR prisiekusiųjų teismo (PT) instituciją baudžiamųjų bylų nagrinėjimui (prisiekusiųjų  kiekis – nuo šešių iki dvylikos asmenų, teisėjas PT tik pirmininkauja).
2. Įstatymais įteisinti (įtvirtinti) LR asmenų teisę  rinkti apylinkių teisėjus tiesioginiuose rinkimuose.
3. Įstatymais įteisinti LR asmenų teisę tiesiogiai rinkti LR Generalinį prokurorą ir apygardų vyriausiuosius prokurorus.
4. Įstatymais įteisinti LR asmenų teisę tiesiogiai rinkti visus LR Aukščiausiojo teismo ir visus Konstitucinio teismo teisėjus.
5. Įstatymais įteisinti LR asmenų teisę  tiesiogiai rinkti teisėją Europos žmogaus teisių teismui ir teisėją Europos teisingumo teismui.
 
          Reformų  teisėtvarkos sistemoje pradiniam etapui mes siūlome įstatymais įteisinti asmenų  teisę tiesiogiai tam tikram laikotarpiui iš teisinį išsilavinimą turinčių pretendentų rinkti teritorinių viešosios policijos padalinių vadovus. Tai yra, siūlome įsteigti renkamo policijos šerifo instituciją  JAV ir kitų šalių  pavyzdžiu.                2012 m.

LŽTGA atstovai: pirmininkas R. Povilaitis, pavaduotoja N. Orentaitė, Kauno JDJ atstovai: pirmininkė  R. Zabielienė, J. Baltušis, R. Žiliukas, Neformalios pilietinės grupės ,,Už demokratinę teisėsaugą“ koordinatorius A. Karčiauskas, Pilietinės organizacijos ,,Vytis“ koordinatorė A. Dambrauskienė, Visuomeninės piliečių sąjungos pirmininkė V. Anankienė

Pritariame: E. Kuvikas (Konfederacijos Lietuvos jungtinis demokratinis judėjimas Šiaulių skyriaus pirmininkas), A. Balčiūnienė (visuomenininkė, Kaunas), Gintaras Daugėla, Albertas Kučinskas, Dalia Novotny (Klaipėda), Jolanta Lipkevičienė ( socialinės veiklos NVO ,,Šviesos kampelis“ vadovė, Kaunas), E. R. Stancikas, Violeta Rutkauskienė ( Čikaga, JAV), profesorius G. Merkys (Kaunas), Lietuvos Santaros sąjunga, Rimas Urbis, Lietuvos Žmogaus teisių gynimo asociacijos Komiteto narys Ričardas Jonaitis

 

 

to Bryzas        2015-11-29 19:46

Deja, Urbšys dėl 12 sek. parodymo balsavo. Nors vieną kartą - pasižiūrėkite balsavimo rezultatus http://www.seimas.lt ir nekartokite to - ko nežinote.

Senjora       2015-11-29 18:23

Tik nereikia, kaip jaunimas mėgsta sakyti, lia lia. Nejaučiu nostalgijos sovietmečiui, bet tuometinėje institucijoje teko nemažą laiko tarpą tarėjauti. Buvau paskirta pas teismo pirmininką ir nekartą atėjus į teismo posėdį rasdavau bylas tikrinančius kontrolierius, o dabar teisėjas neprivalo aiškinti kodėl būtent priėmė tokią teismo nutartį. Išeina, kad nutartis skelbiama LR vardu yra tik teisėjo valia, o ne jo didenybės Įstatymo galia.

sovietu organo dalis dar NORMALU       2015-11-29 17:20

O dabar Lietuvos teisesauga yra buvusiu sovietu KGB filialas.Todel sazinigo gen.prokuroro jiems tikrai nereikia.Jie issirinks “uzsislaptinusi"75m.smile

Bryzui -        2015-11-29 17:13

Nežinau Urbšio motyvų, kodėl tąkart balsavo taip, o ne kitaip, bet sprendžiant iš tolimesnės veiklos - taip darė ne dėl noro pritapti prie sistemos. Ir man to pakanka. Nes tie, kurie tąkart balsavo kitaip, puikiai jaučiasi - lyg “nusipelnę” kovotojų vardo vien dėl to balsavimo. Nežinau, kiek Valinskas ir ’ Co nuvylė savo rinkėjus - už tą cirką nebalsavau, bet DK nuvylė žiauriai. Ar toks Puteikis - ką tas per 3 metus nuveikė? pasikėlė savo reitingus, ir tiek. Negi jis tiki, kad Klaipėda juo dar kartą patikės? Išvis sukompromituotas bet kokia į jėgų telkimą nukreipta veikla, nes idėjų - nulis, lyderių - minusas.

Reikalaukime reformų       2015-11-29 15:51

Balsuokime rinkimuose už tuos, kurie reikalaus tiesiogiai rinkti teisėsaugos pareigūnus (pradedant teisėjais ir baigiant GP ir KT )

Bryzas       2015-11-29 14:25

Urbšys: “Bet jeigu (..) Seimas kai kuriais atvejais nesugeba išsaugoti Konstitucijos ir rinkėjų jiems deleguotų galių, vadinasi, kažkas jas perims ir jie liks tik statistai, turintys mažiau galių nei kai kurie prezidentūros patarėjai.“
Būtent apie tai Povilas Urbšys buvo įspėtas prieš balsavimus dėl 12 sekundžių. Tada nenorėjo suprasti, perleidžia tautos atstovo galias Ninai iš Šiaulių, sutikdamas su jos pseudoargumentais apie nivėšynyma.

StasysG       2015-11-29 13:48

Kol kAS NEŽIMAU, KAS PONAS URBŠYS: kairė, dešinė, centras ar “ir vienas lauke karys”.

Orwell šmėkla        2015-11-29 13:25

Atsakingas už viešosios policijos veiklos, kriminalinės policijos veiklos ir ikiteisminio tyrimo įgyvendinimo organizavimą policijos sistemoje. Edvardas Šileris ..
Ar už “sėkmingą” Garliavos šturmą, jis buvo paaukštintas?
O jei Skvernelio atsistatydinimas bus priimtas, tai gal E.Šileris užims jo vietą?
Daros baisoka, ar netaps šie “tyrėjai” ir orveliška “minčių policija” ir ims semti   visus kitaminčius, dangstantis terorismu?

vasia       2015-11-29 13:10

kad gryztum , reikia iseiti…

kalašnikovų šou        2015-11-29 13:10

Gal tai buvo tik “pratybos”, savotiškas pasimankštinimas prieš
rimtą valstybinį perversmą? Juk išties ne vienam tokių minčių kilo. Kai
kada ir kai kam terorizmo grėsmė gali rimtai praversti smile Gal dėl to ir
perleisti visi “antiteroristiniai tyrimai” vienai policijai,kas žino?

klausimuks        2015-11-29 13:08

kas ir kodėl visus ikiteisminius tyrimus kovai prieš
terorizmą atėmė iš spec.tarnybų ir perleido “tirti”  vien policijai? Kai tokią
turim policiją, kurioj dominuoja mažumos, vargu ar tai geras sprendimas.
Visur užsienyje tiria spec tarnybos. JAV -  FTB, pavyzdžui. Kartais jų
tyrimai ima kirstis, bet gal tai ir gerai. Nes viena policija gali
greičiau korupcijai pasiduoti.
Įtariu, kad buvo gudriai pasinaudota Kusaitės byla ir būtent po to, kai Prezidentė pakeitė VSD vadovą ir galimai sąstatą.

ResPublik       2015-11-29 13:03

Kad ir kaip būtų, mūsų antiteroristinės pajėgos jau turi vieną abejonių nekeliantį kadrą. Tik pradžioje jį reikėtų išgydyti nuo narkomanijos. Ir išmokyti užtaisyti ginklą. Tačiau vyrukas kovinis. Nors neprofesionalas, bet neeilinio talento. Su slaptu pavydu vardiju talentus:
.
1. Sugeba surakintomis rankomis pagrobti kalašnikovą. 2. Sugeba paversti policininkus laikinais druskos stulpais. 3. Sugeba surakintomis rankomis, vilkdamas sunkų kalašnikovą, užlipti ir persiristi per policijos kiemo tvorą. (Reginio užhipnotizuotiems pareigūnams toliau stūksant druskos stulpais.) 4. Sugeba surakintomis rankomis ir neturėdamas rakto atsirakinti ir nusiimti antrankius. 5. O dabar - ypač ypatingi sugebėjimai. Viešajame transporte užsimaskavęs kalašnikovu, sėkmingai pervažiavo pusę Vilniaus. Tad jei būtų turėjęs du kalašnikovus, matyt, būtų pervažiavęs ir visą Vilnių. 6. Taip paveikė jo talentus stebėjusius pareigūnus, kad jiems prireikė psichologų pagalbos. Pats apsiėjo be psichologų pagalbos. Genijui koją pakišo per didelis asmeninės higienos poreikis. Todėl buvo nustvertas bendrojo naudojimo duše. Moralas ateičiai. (Kai Kovinis įsilies į šauniąsias, profesionaliąsias antiteroristines pajėgas.) Jei vykdai specialiąją operaciją, mažiausiai galvok apie šampūną ir muilą. Nusiprausi vėliau.
.
Pasiruošę? Taip! Tik nežinia, kam…
.
Kovai su terorizmu pasiruošę? Net labai. Vienas policijos pareigūnas kalašnikovu peršauna „teroristą“ benamį. Ir parą bijo apie tai prisipažinti. Dar kelis policininkus nuginkluoja narkomanas surakintomis rankomis. Tad gali būti, kad, susidūrusi su tikrais teroristais, mūsų policija praras ne tik automatus AK-74, bet ir kepures. Jei vieną vaikysis 3 tūkst., trims teroristams vaikytis jau reikės 9 tūkst. pareigūnų. O kas būtų, jei į Lietuvą užklystų 15 džihadistų? Provincijoje ištuštėtų nuovados. Neliktų net budinčiųjų.

ResPublik       2015-11-29 12:59

kaip rodo bėglio trasa, jis nebuvo priartėjęs prie valdžios širdžiai pačių brangiausių vietų. Nei prie Seimo, nei prie Valdovų rūmų, nei prie S.Daukanto aikštės. Be to, paspruko ne snaiperis iš Artimųjų Rytų. Išdardėjo iš arčiau. Iš Vilniaus miesto 6-ojo policijos komisariato. Tai aiškus įrodymas, kad ne iš Sirijos. Tad mūsų policijos vyriausioji galva ir vidaus reikalų sistemos pati vyriausioji galva pernelyg šio įvykio nesureikšmino. S.Skvernelis pareiškė, kad tai „apgailėtina“, „rodo visišką neprofesionalumą“. L.Pernavas pranešė, kad vyksta tarnybinis patikrinimas. Užsiims ne galvų kapojimu, bet klaidų analize. Abu pareiškė, jog ne ta situacija, kad reikėtų atsistatydinti. Bet vėliau S.Skvernelis vis dėlto susiruošė atsistatydinti. Ne dėl I.Molotkovo, bet dėl asmeniškesnių priežasčių. Nes užsimiršo, kad ministras yra ne statutinė, bet vieša politinė figūra. Galbūt todėl nesuprato Seimo pirmininkės. Kaip ir pridera vienai iš valstybės vadovų, pageidavusios sužinoti, kas vyksta. Galbūt pasąmonėje suveikė statutinio pareigūno reakcija. Neatskleisti smalsiai pilietei L.G. ikiteisminio tyrimo medžiagos.

"kembridžo penketukas"        2015-11-29 12:40

“kembridžo penketukas” tai britų spec tarnyboj MI6 dirbę ir KGB užangažuoti šnipai. Tarp jų žymiausi Pfilby ir Viktoras Rotschildas. Užangažavo juos neva kompromatu, neva visi gėjai ir tas paviešinimas jiems neva buvo baisiau už mirtį, nes to meto britų visuomenė smerkė gėjus.
Furmonavičius, anot VSD informatoriaus K.Vilkausko, neva turėjęs į teismą atnešti kokį tai jo perduotą kompromatą apie kokius tai teisėjus. Gal tas kompromatas buvo susijęs su “pedofilija’, mums neaišku. Tik aišku, kad Kedžių mergaitė buvo filmuojama kokiam tai Kauno motelyje.
Tame “penketuke”, kuris neva siūlė Dambrauskienei išsipirkti postą, be Gapšio, Bradausko ir Sabatausko taip pat buvo du spec tarnybose tarnavę nariai Urbšys iš Panevėžio STT ir V.Gailius iš FNTT, dabar Aantikorupcijos komiteto pirmininkas seime.
Tai klausimas - ar ir juos kas “pakabino”?
Ir kodėl dabar Urbšys su prorusiška antieuropine “respublika” draugauja?

nieko sau        2015-11-29 12:25

Urbšiui Paulausko pažas G.Jasaitis jau tobulu prokuroru atrodo?
Tas pats Jasaitis, kuris pirmas pribėgo prie nušauto Furmonavičiaus ir ištyrė Garliavos bylas taip nuostabiai teisingai, jog bet kokie liudininkai buvo nuteisti? Ar panašiai būtų ir teisėją ištardę ir nuteisęs už “melagingą liudijimą” kaip ir Bloznelytę Laimą ar Kedžius?

>to Standartinis atsisakymas pradėti ikiteismin       2015-11-29 8:26

Pirmiausia perskaityk pirmą sakinį ir nereikės rašyti durnų komentarų.

apsišvietė urbšys       2015-11-29 5:29

tipinis kgbistas - už savo įtaką imantis pinigus

Letas Palmaitis       2015-11-29 2:27

Ar nebandoma panagrinėti: o gal visas “laisvasis pasaulis” (ne grįžta, bet) ateina į laikus, kada (ne)teisėsauga - valdžios organo dalis?

Obama to Nuotraukoje       2015-11-29 1:21

Dėl moters grožio, malonumo tai skonio reikalas.Nepasakyčiau kad prianikas, bet ir ne visiška drakula. Baisesnis man atrodo jos žvilgsnis - tai vykdytoja. net nekyla mintis, kad tai galėtų būti laisvas žmogus, pats pagal sąžinę sprendžiantis, kur yra nusikaltimas.

to Standartinis atsisakymas pradėti ikiteisminį ty       2015-11-29 0:13

Ar Urbšys, ar Grybauskaitė Seimo valdybai pareiškė apie generalinio prokuroro posto išsipirkikmą ?

Nuotraukoje       2015-11-28 23:58

gana nemaloni moteris, sakyciau, net baisoka…ar slykstoka.

Standartinis atsisakymas pradėti ikiteisminį tyrim       2015-11-28 23:10

“STT nenustatė jokių faktinių duomenų apie galimą nusikaltimą”. Arba: “prokuratūra neturi duomenų apie nusikalstamą veiką”.
Gal reikia Urbšiui pačiam viską ištirti, o po to pateikti duomenis prokurorams.

Rekomenduojame

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.