Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Prezidentas ir jo komanda

Povilas Urbšys. Ar bus įvertintas prezidentės suktinis purvinų šokių aikštelėje?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gegužės 5 d. 9:15

35     

    

Povilas Urbšys. Ar bus įvertintas prezidentės suktinis purvinų šokių aikštelėje?

„Lietuvos ryto“ paviešinti Dalios Grybauskaitės ir buvusio Seimo nario Liberalų Sąjūdžio pirmininko Eligijaus Masiulio susirašinėjimai netikėtai atskleidė prezidentės vaidmenį Lietuvą sudrebinusioje politinės korupcijos byloje. Tie susirašinėjimai atidengė ir mechanizmą, kaip prezidentė, nors ir netiesiogiai pasirūpino, kad… toji garsioji dėžutė su daugiau nei 100 tūkst. eurų suma atsirastų E. Masiulio bagažinėje…

Juk siuntinėdama jam pavedimus, ko jis pats turi imtis ir ką turi padaryti „MG Baltic“, ji savotiškai skatino E. Masiulio santykius su koncernu, o tai, kad ji veikė būtent per šį politiką, verslininkams buvo iškalbingiausias ženklas, kad E. Masiulio politinės akcijos gana aukštai kotiruojamos ir kad reikia įsiklausyti ne tik į prezidentės linkėjimus ir pageidavimus, perduodamus per jį, bet ir į jo paties užuominas, tarkim, kad jam ar partijai, ar grupei draugų trūksta… lėšų vienokiems ar kitokiems sumanymams įgyvendinti. Ir kas dabar pasakys, kiek kartų taip „prasisukta“...?

Iš laiškų matyti: prezidentė Eligijui rodė išskirtinį pasitikėjimą ir ne kartą leido jam pajausti jos ypatingą globą. Ir tai reiškia tik viena – ji buvo tapusi ne tik jo politine kuratore, bet ir savotišku „politiniu stogu“. Ko gero, tikėjosi užsiauginti savo kišeninį premjerą. Beje, ir pats E. Masiulis nesipriešino tam, ko gero, kaip niekas kitas suprasdamas, kaip lengvai šį pasitikėjimą galima konvertuoti į atitinkamą sumą.

Skaitant tą susirašinėjimą pirmiausia į akis krinta, kaip ji skatina E. Masiulio santykius su koncernu. Kita vertus, prezidentė – ir tai jokia paslaptis – net pažeisdama konstitucinį valdžios galių atskyrimo principą ne kartą spaudė įvairias teisėsaugos institucijas nenuleisti akių nuo „MG Baltic“. Ir net nepastebėjo, kaip ji pergudravo pati save ir pateko į savo pačios užtaisytus spąstus. Ir štai dabar mes turime raštu fiksuotą prezidentės valdžios galių anatomiją, apnuoginusią ir jos norą dominuoti, ir pastangas daryti įtaką visoms partijoms bei žiniasklaidai.

Dėl vieno E. Masiulis buvo teisus – jis šoko, ir, žinoma, šoko ne vienas: politinių suktinių aikštelėje prezidentė šokdino ne jį vieną. Beje, jei prisimintume tą Seimo posėdį, kai buvo svarstoma E. Pašilio kandidatūra, pamatytume, jog labiausiai iš visų stengėsi Darbo partija, kurios byla tuo metu buvo nagrinėjama teisme. Matyt, iš tos situacijos tikėtasi dvigubos naudos: ir pelnyti „MG Baltic“ žiniasklaidos priemonių palankumą, ir, žinant prezidentės įtaką teismams, užsitarnauti švelnesnę bausmę V. Uspaskichui. Tiesą sakant, tame posėdyje piruetus raitė ne tik Darbo partija, bet ir konservatoriai su liberalais, ant puantų, žemės nesiekdami, vaikščiojo ir „Tvarka ir teisingumas“, tuo metu taip pat patekę į teisėsaugos akiratį. Tai, kad ir pati prezidentė įsisuko į purvinų šokių sūkurį, jiems galėjo suteikti ir vilties, jog ir į jų darbelius VRM korupcinėje byloje bus pažiūrėta atlaidžiau.

Be abejo, prezidentės suktinį su „MG Baltic“ dėl generalinio prokuroro skyrimo turi įvertinti Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas – jam Seimas praėjusių metų spalio 19 dieną pavedė atlikti parlamentinį tyrimą dėl asmenų, verslo subjektų ir kitų interesų grupių galimo neteisėto poveikio valstybės institucijoms priimant sprendimus ir galimos neteisėtos įtakos politiniams procesams.

Turėtume prisiminti Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės ištartą sakinį per metinį pranešimą: „visuotinis nepakantumas korupcijai būtų geriausia dovana valstybės atkūrimo šimtmečiui“. Ar pati Jos Ekscelencija ir Seimas pasiruošę įteikti šią dovaną Lietuvai?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

pamirštas kontekstas       2018-05-7 6:19

Daug kur galima sutikti su Urbšiu, bet vis tik nederėtų pamiršti, kad laiškai nutekinti paaštrėjus Grybauskaitės ir Stribo konfliktui. Matyt, “teisėsaugą” kontroliuojantys Stribo šeimininkai ir pasirūpino nutekinimu per savo ruporą. O Masiuliui už apsimetimą visišku idiotu pažadėta lygtinė bausmė.

"Dzeikai", lietuvių kalbos nekentėjau, (3)       2018-05-7 0:13

Atjautos tiems, kurie bando keltis, rodyti kaip tik nereikia.
Jiems dera, pvz., padrąsinimas. Mąstyk ir tik po to rašyk.
**********************************************************
Ir dar: jei iš tautos sąvokos šalini etnografinį dėmenį ir “tauta” vadini tik politinį darinį, tai nuoširdžiai patariu pasitikslinti žinynuose “tautos” sąvoką.
******************************************************************************
Galiausiai: atmink “Dzeikai”,
kad lietuvių tauta Kūrėjo ypatingai mylima,
kadangi Jo Valia - šventųjų kankinių šalis,
o jos sostinė  Vilnius - Dievo Gailestingumo paskutiniesiems laikams sostinė!
Jei priklausytumei lietuvių tautai, didžiuotumeis. Matyt, deja…

Dzeikas       2018-05-6 23:17

Al.:
Ko gero esi teisus. Mano komentarai neatatinka kriterijaus “kalbek su nauda”.
O atjauta ir pagalba dera tiekti tiems kurie syki paslyde purve nesivolioja, o bando keltis.

Al. Dzeikui       2018-05-6 17:11

Niekindamas lietuvių tautą, išsitepi tik pats. Kaip gali laikyti save kilniu ir doru, jei neatjauti ir negerbi savo vargstančių brolių? Kokią tautą turim, su tokia ir dirbam. Kaip sakė a.a. vyskupas Antanas Karosas, ,,„kokius jautelius turime, tokiais ariame.” Ar Lozoraitis būtų ką nors pakeitęs ? Gruzija buvo kiaurai korumpuota, bet keli vyrai net ją pataisė. Ir jei jau net Lozoraitis nieko negalėjo, tai ko tikiesi tu pats savo komentarais? Parodyti tiesesnį kelią į pražūtį ?

Julius       2018-05-6 15:55

O kur pedofilijos bylos istorija ir su ja susieja e-mailai? Pas apsimeteli Urbši tik Masiulis Grybauskaitė ir tai “politinės korupcijos” byloje o kur Galiavos bylos? Ką galvoju kad taip vadinama “politinės korupcijos” bylą tai labai geras laikas demagogams ir apsimetelems įsitvirtinti visuomenės akyse kaip dideli teisuoliai. Bet užtektų pavyzdžiui Urbšio paklausti ką jis mano apie Venckienės laikymą kalėjime ir viskas atsistotu į savo vietas. Ką noriu pasakyti kad Urbšys Garliavos bylų klausimais yra lygiai toks pats kaip Masiulis arba Grybauskaitė.

Dzeikas       2018-05-5 11:03

Dar vienas momentas.
Straipsnio uzvadinimas “Ar bus ivertintas Prezidentes suktinis purvinu sokiu aiksteleje”. Be anksciau mano mineto ivykiui klijuojamos neteisingos interpretacijos, uzvadinimas irgi slodus. Prezidentes poelgis ivardijamas atitrukus nuo konteksto,naudojama beasmene nuosaka, na tipo kaip ji KAS TAI vertins.
STOP! Sitoje vietoje smulkiau.
Autoriau, tai jus siulote viesnamio moterims vertinti kliento pasirinikima ir tenkinimosi budus ir atsilyginima??? Ar kam is viesnamio gyventoju? seimininkei, durininkui, vairuotuojams , tiekejams, patalynes skalbejams, klienturai, valytojai?
Nes butent tokie vaidmenis ir patiketi mums, gyvenantiems Lietuvoje. Kitokiu kaip ir nera.
Na valytoja gali isreikst savo nepasitenkinima moralinio reikalo puse, tik kam ji trukdo? Ateina paryciais , kai moterys pavargusos miega, klientai jau ruosiasi darbuosna ir vakaro orgijas primirse ir su pestute vaikstancia valytoja nesusitiks, o susitike nepazins vienas kito.Tegu sau murma panoseje kas jai patinka.Ziurek reklama viesnamiui padarys, daugiau klientu bus.
galu gale, kol viesnamio reikalai pakenciami ir valytojai nesykstima arbatpinigiu ji galvon neims kur ji dirba.
Todel aktualesnis straipsnis butu suteikus jam asmeninio klausimo forma “KAS vertins ...?”

>>>8:04, 8:18       2018-05-5 8:42

o kodėl tamsta kumečius ir baudžiauninkus tituluoji “Tauta”?
Tauta yra ne etnografinė, o politinė sąvoka.
lietuviakalbiai sovietinio mentaliteto burliokai ne tauta.
tai tiesiog teritorijos gyventojai kurie nekuria valstybės, nekuria naujų sąlygų, o gyvena prisitaikydami prie sąlygų kurias primeta svetimi ponai arba vietiniai parsidavėliai-išdavikėliai.
o dorų, išmintingų ir pilietiškai principingų lietuvių yra per mažai, kad jų visumą galėtume vadinti Tauta.
faktai egzistuoja nepriklausomai nuo to, patinka kažkam ar nepatinka.

"Dzeikai', lietuvių kalbos nekentėjau, (2)       2018-05-5 8:18

“Adamkus isties buvo Dievo dovana glusberniu tautai.
Kaip kaklaraistis kolchoznikui.”???
Atsiprašau!!!
Kas tu, “Dzeikai”? Kodėl taip nekenti ir pačios lietuvių tautos,
kaip kokie prilepinai, zuroffai, kacai ar vanagaitės?

"Dzeikai', lietuvių kalbos nekentėjau,        2018-05-5 8:04

išties, “Tiesos siekimas prasideda nuo daiktu vadinimo savais vardais.”
Pairodo, dar ir metaforų nesuvoki (ar toks apsimeti esąs),
bei esi viešnamių vidinio gyvenimo žinovas.
Dažnai lankęsis/-aisi ar iš knygų/filmų žinai?
Pigus triukas temą nukreipti į lankas.

Dzeikas       2018-05-5 7:50

Liaukimes buti…:
Ir ka Stasys Lozoraitis butu buves padares? Ogi nieko! Kodel?
Atsakyma rasite tiesos.lt viesintuose Radzvilo straipsniuose apie liberalia ideja ir partija Lietuvoje,  filosofo Sliogerio “Apie kriminalinio pasaulio principus Lietuvos politikoje”.Ka tas Lozoraitis VIENAS butu padares, tebunie jis 9 kart genijus ir teisuolis, jeigu jis ir aplinka kalba vienas kitam skirtinga kalba?
Pabandyk kalbet literaturine kalba vagiu irstvoje. Jei tu pastatytas vagiu “vierchu”, o kalbesi normine kalba vagys supras tave pagal savojo pasaulio taisykles, o ne pagal to pasaulio taisykles is kurio tu atejai.
Butu tas pats kaip su Adamkumi(jis beje buvo S.Lozoraicio 1992m rinkimu stabo vadovas): geriausiu atveju tavo isakymai isvartomi savaip , blogiausiu(konkurentu i “viercho” vieta kuriu visad yra) profanuojami isstatant isakiusyji durniumi, dazniausiai sabotuojami.
Pats dabar ir keiktum ta Lozoraiti, kaip daugelis keikia Adamku, nors jis isties buvo Dievo dovana glusberniu tautai.Kaip kaklaraistis kolchoznikui.
\

Dzeikas       2018-05-5 6:39

Autorius vynioja zo i popieriukus:
Koks “suktinis”, kokie dar sokiai. Kur jus girdejote, kad viesnamyje butu sokiai???
Jeigu susimokejai pinigus, ar esi itakingas “vierchas” ar korumpuotas policajus atejai , bakstelejai pirstu i patikusia moteri ir vediesi ja i miegamaji.
Niuansai gali buti: moteris gali atsisakyti nepatikusio kliento(iki tam tikros ribos, nes viesnamio seimininke “nedirbanciu moteru” nelaiko), gali buti vaishiu staliukas, gali buti muzikantai, detalizuotas kaininkas arba all inclusive - bet sokiu aiksteles - ne.
Sokiai - ritualas, viliojimo elementas kuri teisingai atlikes gali gauti zalia sviesa is antros puses testi ir gilinti santykius.
Viesnamyj zalia sviesa uzdega pinigai ar kitas vertingas daiktas/paslauga.
Tiesos siekimas prasideda nuo daiktu vadinimo savais vardais.

Liaukimės buvę savęs pačių priešai       2018-05-4 23:08

Lietuvai reikia išmintingo prezidento - ne gudraus
(ne sukto, kaip greit nubyrančiais žiedlapiais “tulpė”).
Tokį pagaliau išsirinkti galime tik mes patys.
Toks buvo, tik nepasinaudojome šansu, “Vilties prezidentas” Stasys Lozoraitis.
Kaip ir kodėl taip viskas po to pakrypo tuoj suvoks ir absoliuti dauguma. NK

dėdės tomo trobelė       2018-05-4 19:41

kad tas “skalikas” irgi gerokai prašvinkęs, ant ko reikia loja , o ant ko nereikia_ne. kažkada gal ir buvo žurnalistas, o paskui spjovė į principingumą, nusprendė, kad gardžios buizos šaukšas svarbiau.

...       2018-05-4 18:23

Dar pamiršau ponui Urbšiui už Skvernelį padėkoti :DDD Kad ačiū, tai ačiū, o būtų visai simpatiška valstiečių kompanija buvusi be to švarkelio, man kraujas gyslose stingsta, kai jį pamatau :(((

...       2018-05-4 18:18

Man jūs visi vienodai purvini, ponas Urbšy. Džiūgaukite, pasiekęs teisingumą ir jūs - Venckienė kalėjime, ir jūsų balsas tai nulėmė, kad ji bėgo nuo Lietuvos “teisingumo”. Murkdotės visi savo nešvarių interesų klampynėje, normaliam paprastam žmogui tos jūsų purvinų žaidimų taisyklės nesuprantamos. Visa jūsų šokių aikštelė purvina, ačiū Dievui, kad suktinis darosi nedarnus, gal iš to išloš visuomenė, žmonės, kurie dūsta nuo jūsų visų “tesingumo”. Pamatai perpuvę ir jie dreba, klausimas - kada sugrius? Kadandi perpuvę, gal didelio skausmo nebus?

urbsys priklauso       2018-05-4 18:12

80 Seimo judu, kurie balsavo uz pedofilus=Venckienes imuniteto panaikinima. Karsciausia kalba reze MAsiulis. Pasirodo, ji denge ir lesbijiete. O gal pats sikine prisviles. APKALTA jiems, o urbsi patraukite nuo lovio - sazines jis neturi. Nors gieda auksinio gaidzio balsu.

Urbšy,       2018-05-4 16:12

nemaniau, jog esat toks neprotingas - gyrėtės neseniai , jog valstiečiams (Karbauskiui) įpiršote Skvernelį. Kaip tai suprasti? Manot, kad visi yra bukapročiai arba jūs esat toks kvailas, jog skvernelį laikote tinkamu šioms pareigoms? Jūs toks tyrėjas, nejaugi nežinote, iš kur kilęs skvarnelis ir kaip , būdamas policin inku.galėjo be paskolų pasistatyti tokį dvarą. Ir dabar niekam nereikia to patikrinti, nors Karbauskio turtai labai rūpi. Čia daug mįslių. Juk kai rinkėjai balsavo už valstiečius, tai buvo tikimasi, jog premjeras bus R.Kuodis (puikus ekonomistas ir nedalyvavęs jokiuose sukčiavimuose), taip pat finansų mi nistru turėjo būti kitas žmogus. daug protingesnis… Kas visą komandą pakeitė į blogąją pusę?  Urbšy, jums patinka, kai skvernelis visur į atsakingas pareigas stato savo senus sėbrus policininkus? Ar dėl to jį pripiršote valstiečiams?

to Apuokiukas       2018-05-4 13:17

Ir kuo Jums imponuoja tas kovotojas su fašizmu Lietuvoje? Jums patinka patriotų medžiotojai?

labai tinkamas autorius "tiesos.lt" kolektyvui       2018-05-4 11:16

balsavo prieš N.Venckienę.
tipinis pedofilų šuniukas.
tai “tiesos.lt” - komunistinės nomenklatūros, pedofilų portalas tapo.
natūralu.

Apuokiukas       2018-05-4 10:06

O svarbiausia yra tai, ką pats T. Dapkus parašė Delfyje: ,,Ir dar vienas faktas. Kaip liudija buvęs „Lietuvos žinių“ vyriausiasis redaktorius, man ten dirbant, jau po kelių mano kritiškų straipsnių prieš VSD, verslo grupės, kuriai priklauso laikraštis, vadovui paskambino iš Prezidentūros ir liepė mane atleisti. Ne straipsnį išimti, stabdyti „neršimą“, bet atleisti. Prezidentūroj dabar progresas! Koncerno prezidentui perdavus reikalavimą redaktoriui ir jam atsisakius, buvome atleisti abu. Tai rodo, kad prezidentė, girdamasi kiek daug dirba žiniasklaidai, jau seniai selektyviai „medžioja“ jai neįtinkančius žurnalistus. Ir, žinoma, duoda nurodymus savininkams. Nesivargina to daryti net per jos globojamus politikus”.

Stalin-Churchill Pact       2018-05-4 9:09

Politikos chameleonas išdykauja kaip ir tie du: Stalin-Churchill on 15th October 1939.

Jau būtų laikas       2018-05-4 7:52

Tą šudbarą kartu su masiuliu į vieną kamerą.

valstybė pavojuje!       2018-05-4 7:05

Papų portalas su dideliu susirūpinimu praneša jog:
“Laiškų tarp prezidentės Dalios Grybauskaitės ir įtariamojo „MG Baltic“ korupcijos byloje liberalo Eligijaus Masiulio paviešinimas gali būti žalingas Lietuvai!”
Taip monikutės (LRT) RADIJUI sako Seimo teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko pavaduotojas, konservatorius Stasys Šedbaras, kuris kažkada reikšmingai prisidėjo išoperuojant mūsų teisėsaugos pulinį - valstybės perversmo organizatorę, vaikų tvirkintoją ir sambo čempionų skriaudikę Venckienę.

 

Ema       2018-05-4 5:37

Klaikiai atrodo ponaitis E. Masiulis, nekaip atrodo Prezidentė, susirašinėjanti turgaus žargonu ir siūlanti “patraukti skaliką”, nesimpatiškas ir tas “em dži boltikų” skalikas, nes jo šeimininkai nesimpatiški, nes galimai turi didelę valdžią Lietuvoje? Ir tegul nešneka basnių tas “skalikas”, kad yra laisvas, bent viena tema tai buvo užtildytas, menu jį iš ankstesnių laikų, visai kitokį... Žodžiu, tamsumos ant Lietuvos, tirštos tamsumos, nesimato to, kuris galėtų jas prasklaidyti…

$+$       2018-05-4 2:02

“kaip lengvai šį pasitikėjimą galima konvertuoti į atitinkamą sumą.”
⤴⤴⤴
Kaip sakydavo dėdė Vladas: “Ne kiekvienas žydas yra bankinkas, ne kiekvienas bankinkas yra žydas, bet bankinių tauta egzistuoja”

Ech… Vasssia Vasilioch…ir kur Tu slepi Dūnios turtus???!!!

Tarabilda       2018-05-3 23:16

Kubilius vis labiau darosi panašus į Goebelsą, nėr ko stebėtis - toks psichologinis tipas yra mokslo aprašytas.

papų tv naujienos       2018-05-3 22:25

Konservatorius, Vizijos “Globali Lietuva 2030"autorius,  Andrius Kubilius dalyvaudamas gegužės 3 d. valstybinio-komercinio transliuotojo LRT laidoje „Dėmesio centre“ pateikė versiją, kad prezidentės laiškų liberalui skandalą organizavo ...Kremlius!
Laidos vedėjas E. Jakilaitis taip pat solidžiai patvirtino nuomonę, kad toks skandalas naudingas ne kam kitam, o vis labiau agresyvėjančiai Rusijai.
A. Kubilius taip pat nuoširdžiai prisipažino, kad nesupranta , kas tuose laiškuose blogo, išskyrus tai, kad prezidentė rašo laiškus.

vilnietis       2018-05-3 21:45

Štai ir pražydo Putino MAGNOLIJA visu paslaptingu gražumu.
Džiaugiasi Burokevičius .......
Pakalikai sunerimo.

vilnietis       2018-05-3 21:41

Štai ir pražydo Putino MAGNOLIJA visu grožiu.
Džiaugiasi Burokevičius…..

purvinas suktinis ivertintas nebus,       2018-05-3 21:03

nes visa teisetvarka ponios gniauztuose.

Zelniakui       2018-05-3 19:53

Jeigu tai būtų paprasto runkeliu tie laiškai jau būtų išaiškinta seniai. Gal kartais seimo kanceliarija skubiai ištrynė?

visus galus į vandenį!       2018-05-3 16:01

Į klausimą, jeigu vyktų tyrimas ir būtų paprašyta surasti buvusio parlamentaro Eligijaus Masiulio elektroninius laiškus, Seimo kanceliarijos atstovas A. Zeleniakas atsakė:
„Atrasti nėra ko, nes pašto dėžutė yra panaikinta“
Kaip smagu:)

Keista       2018-05-3 15:54

Raso lyg butu mg stogas. Visa ugni kreipia ne i korupcijos vezi ir mg vaidmeni, bet i grubiau issireiskusia prezidente. Toks apvertimas esmes aukstyn kojom. Ji dare protingai-zinojo matyt su kuo susidure, pasinaudojo susireiksminusiu kurjeriu ir tiek.eilinis darbinis susirasinejimas.

> 15:03       2018-05-3 15:36

o ko tikiesi is zemgrobio Karbauskio ir i Garleva pasiuntusio 240 iki dantu ginkluota armija milicniko Skvernelio

Iš Grybauskaitės nesulauksit       2018-05-3 15:03

Masiulį ir kartu sodinti Grybauskaitę į Alytaus patsisų kalėjimą, kad išmoktų demokratijos taisyklių.


Rekomenduojame

Kamilė Šeraitė. Škirpos alėjos pavadinimo keitimas – skubota iniciatyva

lrytas.lt: Italiją supurtė vaikų pardavimo skandalas: sukūrę įspūdingą schemą pildėsi kišenes

Algimantas Rusteika. Žmonių mažėja, biudžetas didėja, o pinigų vis labiau trūksta

Rasa Čepaitienė. Mindaugo kodas

Vaizdo įrašas iš akcijos Šiau­lių bul­va­ro lie­poms iš­sau­go­ti

Vygantas Malinauskas. Prie kokios civilizacijos Mindaugas prijungė Lietuvą?

Kviečiame savo parašu prisidėti prie tarptautinės bendruomenės pastangų išsaugoti Vincento Lamberto gyvybę

Saulius Dambrauskas. Kova už miškų išsaugojimą tęsiasi

Linas V. Medelis. Tiesus kelias į Orvelo pasaulį

Valdas Vasiliauskas. Ačiū partijai ir vyriausybei!

Benediktas XVI. Apie principus, kuriais privalu vadovautis viešajai valdžiai

Robertas Grigas. Apie skundimo paveldą

Raimondas Navickas. Kodėl vėl bandomas griauti lietuvių-žydų konsensusas dėl praeities didvyrių vertinimo?

Liutauras Stoškus. Kalnų parko projekto pristatymas

In memoriam. Jonas Juškaitis

Raimondas Navickas. Šakalienei pasiruošt

Ar suteikti Senovės baltų religinei bendrijai „Romuva“ valstybinį pripažinimą? Povilo Urbšio abejonės (atnaujinta ir papildyta)

Geroji Naujiena: Rinkimės tikrąjį Gyvenimą – čia ir dabar

Verta prisiminti. Pijus XII. Krikščioniškoji sąžinė asmeniniame ir visuomeniniame gyvenime

Verta prisiminti. Kazys Škirpa. Kodėl mes sukilom?

Gintaras Aleknonis. Sumaišties karuselėje

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dėl Škirpos – tiesa yra kita, pone mere

Vygantas Malinauskas. Kuo skiriasi demokratija pagal JAV respublikonus ir pagal Lietuvos konservatorius?

Paremkime Irenos Vasinauskaitės peticiją „Išsaugokime brandžiąsias Šiaulių bulvaro liepas“

Arkivysk. Sigitas Tamkevičius apie radikaliai pasikeitusias Tėvynės Sąjungos vertybes ir kunigų pareigą netylėti (papildyta)

Vytautas Radžvilas. Dar vienas žingsnis idėjinio-politinio TS-LKD (?) iš(si)gryninimo link

Nuo bačkos. Andrius Navickas bendrapartiečiams: šiandieniniai gebelsai bando įtikinti, kad mes nebeturime moralinio stuburo

Narystę partijoje sustabdęs Rimantas Dagys apie jam skirtas sankcijas: Tapau itin nepatogus ir nepriimtinas TS-LKD partijos vadovybei

Liudvikas Jakimavičius. Rimantas Dagys – pirmoji kregždė

Iš Valdo Benkunsko pašto. Paminklų sostinėje klausimu. Politinė poezija

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.