Demokratija ir valdymas, Partijos

Povilas Urbšys. Apie pavergtuosius valdžioje

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 1 d. 16:02

40     

    

Povilas Urbšys. Apie pavergtuosius valdžioje

Iškart po Vėlinių, lapkričio 3 dieną, sukaks dveji metai, kai šios kadencijos Seimo nariams buvo įteikti pažymėjimai. Laminuotos kortelės, aktyvuotos po priesaikos, mums, išrinktiesiems, suteikė prieigas prie valdžios galių ir tapo mūsų žmogiškųjų silpnybių išbandymu.

R. Karbauskis tada didžiavosi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąrašu, sudarytu iš partinių ir nepartinių kandidatų.

„Galiu patikinti, jog tai žmonės, kuriuos vienija daug stipresnis ryšys nei tik partinis bilietas – juos vienija vertybinis pagrindas. Tarp mūsų yra žmonių, kurių nuomonės vienu ar kitu klausimu skiriasi, ir man dėl to nei kiek nebaugu.“ Taip prieš dvejus metus jis įtikinėjo visą Lietuvą ir, ko gero, save. Daugelis, tarp jų aš, patikėjau šių žodžių nuoširdumu.

Tiems, kurie įsitikinę, kad mane antrajai kadencijai į Seimą įkėlė pakilusi „valstiečių“ banga ir todėl turiu jausti jiems už tai amžiną dėkingumą ir nepurkštauti prieš jų lyderį, noriu kai ką priminti.

Pirmajame ture vakarinėje apygardoje už mane balsavo 9182 rinkėjai, o už LVŽS sąrašą – 5672. Taigi, nemaža dalis, rinkusi mane savo atstovu, balsavo už mane, bet nebalsavo už „valstiečius“, tačiau mano agitacija už ,,valstiečius“ ne atėmė, o padidino LVŽS rinkėjų skaičių Vakarinėje apygardoje – 2012 m. už juos balsavo tik 692 rinkėjai.

Dar daugiau – 2016 m. Seimo rinkimuose LVŽS sąraše iš septintos vietos 32692 pirmumo balsais buvau reitinguotas į penktąją.

Per Seimo rinkimus buvau vienintelis kandidatas iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąrašo, kuris rinkimų kampanijos metu nenaudojo pinigų iš partinės kasos – norėjau išsaugoti savo nepriklausomumą.

O apie tai, kad jei nebūčiau tarpininkavęs, kažin ar Saulius Skvernelis būtų ėjęs „obuoliauti“ su Ramūnu Karbauskiu, aš jau nė nekalbu. Ir sąrašo idėja – svarbiau ne partiniai bilietai, o vertybės ir kompetencija – priklausė ne R. Karbauskiui. Taigi, nežinia, kas kam yra daugiau „skolingas“.

Beje, ir Agnė Širinskienė į valstiečių sąrašą buvo įrašyta tik mano pastangų dėka. Prisipažinsiu, tuomet niekaip negalėjau įtarti, kad sudarysiu sąlygas dievobaimingai Mykolo Romerio universiteto Teisės fakulteto Viešosios teisės instituto docentei iššauti į valdžios piramidės viršūnę ir per dvejus metus tapti penkta pagal įtakingumą valstybės politikos persona po prezidentės, premjero, Seimo pirmininko ir R. Karbauskio… Ar kad šiandien ji padės pastarajam galąsti apkaltos kirvį man.

Tad kai išgirdau iš žurnalistės, jog dėl pagarsinto metų senumo įrašo, kuriame minima mano pavardė, R. Karbauskis su A. Širinskiene ruošia man apkaltos procedūrą, ilgai juokiausi. Niekaip negalėjau patikėti, kad nuoskaudos dėl Gretos ir ,,Agrokoncerno“ neliečiamumo nuleis juos iki tokio žemo, tiesiog buitinio keršto lygio.

Kai kas piktdžiugiškai pasakys: taip man ir reikia. Sutinku. Ar tai bus korupcinėje byloje nuo Panevėžio mero pareigų nušalintas R. M. Račkauskas, ar R. Karbauskis su A. Širinskiene, budriai saugantys ,,Agrokoncerno“ paslaptis, už juos visus turiu prisiimti atsakomybę, nes esu prisidėjęs prie valdžios galios suteikimo jiems. Esu atsakingas, nes neįžvelgiau juose priklausomybės nuo valdžios, jos troškulio. Tai tas pats, kas pasiūlyti taurę alkoholikui prieš sėdant jam prie vairo.

Neseniai Seime, svarstant rezoliucijos projektą „Dėl daromo neleistino spaudimo Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai ir neteisėto įrašo“, teko pripažinti karčią tiesą – čia ją galiu tik pakartoti:

„Turime teisėtai išrinktą Seimo pirmininką ir jo pavaduotojus, bet virš jų įsisuko lizdą Seimo viršininkas – R. Karbauskis su viršininkiene – A. Širinskiene. (...)

Jų dėka Seimas vis labiau panašėja į politinį cirką ir eilinį politinį turgų. (...)

Skundai, pletkai, apkalbos, šantažas šių dviejų žmonių dėka tapo neatsiejama šios kadencijos Seimo politinės antikultūros dalimi.

Jei kam atrodo, jog jie daugiau nei metų senumo įrašo istoriją dėl VTEK ištraukė tam, kad paveiktų Švietimo ir mokslo ministrės tyrimą, manau, klysta.

Tikrai Seimo viršininkas su viršininkiene, apakinti banalaus keršto, net nesusimąstė, kad jų pučiamas skandalas dėl neteisėto poveikio Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai atsisuks prieš juos.

Jei tai būtų tik dviejų žmonių problema, tai išvis būtų neverta apie tai kalbėti iš Seimo tribūnos. Bet tai jau tampa ne tik viso Seimo, bet ir valstybės problema.

Kiek kartų dėl tų dviejų žmonių nepamatuotų ambicijų mes jau užlipome ant to pačio grėblio – Konstitucijai prieštaraujančių įstatymų.

Ir kiek dar kartų užlipsime A. Širinskienės „teisinio išprusimo“ dėka ar dėl R. Karbauskio įsivaizdavimo, jog Konstitucija yra tarsi jo tautinio kostiumo kelnės – noriu užsimaunu, noriu nusimaunu.

Seimo viršininko ir viršininkienės organizuojamos apkaltos nebijau. Jei yra norinčių ant jų kuriamo apkaltos laužo sunešti savo malkas – prašau nedelsti.

Bet esu įsitikinęs, kuo labiau jis bus kuriamas, tuo labiau bus apšviesti šio laužo kūrėjų tikrieji veidai.“

Kaip ir būtų galima ties ta vieta ir baigti, bet šiek tiek norėtųsi plačiau panagrinėti R. Karbauskio ir A. Širinskienės tandemo fenomeną. Tuo labiau, kad jis atskleidžia ne vien ,,valstiečiams“ būdingą ydą.

Iš kur kyla Ramūno noras turėti globėją, o Agnės – globotinį ir jį paversti vos ne religiniu garbinimo objektu, ko gero, psichoterapeutai pateiktų ne vieną aiškinimą. Stebintiems iš šalies matyti viena: šie du žmonės įtikėjo „šventa“ savo misija. Jie, kaip ir visi neklystantys politikoje, tapo aukščiausi Lietuvos globėjai. Todėl visi tie, kurie tuo suabejoja, iš karto nubloškiami į priešo pusę.

Jei prieš dvejus metus nuomonių įvairovė frakcijos viduje R. Karbauskiui neatrodė grėsminga, tai dabar tai jau neišsenkamas susierzinimo ir įtampos šaltinis, o išsiplėtojusi Širinskienės tyrimų tarnybos (ŠTT) veikla tampa tarsi rimbu turintiems kitokią nuomonę.

Taip, žingsnis po žingsnio, vos prieš dvejus metus išrinkta politinė jėga, turėjusi ambiciją pasiūlyti Lietuvos žmonėms kitokį pasirinkimą, tampa dar viena sistemine valdžios jėga, kurioje lojalumas vadui tampa pagrindine vertybe, kurioje valdžios kėdės išsaugojimas tampa pagrindiniu tikslu, nes kaip visada, viskas daroma ne dėl savęs, o dėl „Lietuvos“.

Taigi ir vėl stebime atsikartojant tą pačią dramą – kaip atsidūrusius valdžioje įkalina ta pati valdžia ir kaip dar vieni į valdžios nelaisvę patekę bando beviltiškai kurti laisvę kitiems…

Valdžios galių kaliniams norisi priminti vieną paprastą tiesą: amžinų valdžių nėra – amžina tik iliuzija, kad turima valdžios galia yra amžina.

Deja, valdžios galių kaliniai dažniausiai net nebando išsivaduoti iš tos iliuzijos. Gal laikas mums VISIEMS Seime giedoti nebe Tautišką giesmę, o valdžios pavergtųjų ariją.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pilietė SS       2018-11-8 19:27

Apie to veikėjo, kuris balsavo už Venckienės apkaltą, moralę toliau kalbėti nereikia. Tai indikatorius, kuris parodė to seimo moralinį nuosmūkį. Urbšy, tu vienas iš jų. Jei galėjai balsuoti už susidorojimą su nekalta kolege, siekusia išgelbėti nuo iškrypėlių pedofilų nukentėjusią dukterėčią, tu - padugnė. Tu giriesi Skvernelio, tavo požiūriu vertybės, atvedimu pas Karbauskį, kas dar kartą parodo, kad tu - padugnė, stumianti į valdžią nusikaltėlį, panaudojusį didelę prievartą prieš vaiką, jos tetą, senelius ir taikiai stovėjusius privačioje teritorijoje piliečius. Tai kas gi tu esi? Paklausk savo sąžinės, atsakyk pats sau. Ieškai nužtarimo pas mus, rinkėjus? O kur ieškoti užtarimo Deimantei (Labai tikėtina, kad ji jau rado užtarimą pas Dievulį), Neringai? Tokie, kaip tu, dabar stengiasi, kad būtų sunaikinta paskutinė gyva likusi bylos-žudikės liudytoja - Neringa V. Tad nešdinkis iš mūsų akių, veidmaini!

>Ramiros       2018-11-3 11:56

Rąstas akyje!!!

Ramiros       2018-11-2 23:18

12 s e k u n d ž i ų !!!

Tas, kuris čia įvairiais vardais prisidenginėdamas       2018-11-2 22:11

ir pats save laikindamas paranojiškai puldinėja Povilą Urbšį yra tipiškas Garliavos šturmo užsakovų valią vykdantis trolis: užuot pamėginęs kalbėti apie šiuos užsakovus ir vykdytojus ar pakvietęs tai daryti kitus, manipuliatyviai nukreipia dėmesį į atsitiktinę ir mažareikšmę Garliavos dramos personą - Povilą Urbšį?
Norint vienu šūviu nušauti du kiškius - ir nukreipti dėmesį nuo tikrųjų Garliavos šturmo strategų, ir politiškai neutralizuot neparankų Seimo narį - vis dėlto reikia turėti daugiau trolinimo patirties ir talentų.
Ar tik nebūsiu pastaraisiais žodžiais daugiaveidžiui komentatoriui pasakęs komplimentą (kuo padoresnis žmogus, tuo jam sunkiau įtikinamai trolinti)?

stasys        2018-11-2 18:18

Povilui ..jei yra tikslas ..visiškai nesvarbu su kokia komanda pasieksite ta tikslą , o jei tikslas tik būtį Seime tada taip..tenka kabintis į visas parankes kad tik kas neišmestu iš krėslo . Kuris variantas čia galėtu tikti ?  na Povilas paskutiniu metu gana smarkiai blaškosi kuo jis norėtu būti , vienok jau yra vietų kur jo ir su žiburiu niekas nelaukia ... viena tokiu teisėsauga . Meskite Jus ta Seimą ir imkitės žurnalistikos - tiriamosios ..Jums ten turėtu sektis , o ir patirties tinkamos turite tam sukaupęs .Geriau išeiti pakelta galva .. o ne tada kai išneša su visu krėstu ..beje Ramūnas su ponia Širinskiene to ir tikisi iš Jusu . .karštakošišku sprendimu .

to;Algi,13:32       2018-11-2 17:51

lietuviai nuo seno sako - ŠAUKŠTAS DEGUTO STATINĘ MEDAUS SUGADINO. Tos “nelemtos 12 sekundžių” sugadino gyvenimą puikiai teisininkei neringai venckienei, jos šeimai, jos tėvams ir visiems padoriems žmonėms, kovojusiems už TEISINGUMĄ. Kas žino kurios kitos “nelemtos sekundės” pataps ir vėl šaukštu deguto Lietuvos Seimo, teisinės sistemos nutarimuose valstybės gyvenimui ir pan. Taigi, tęsiant Jūsų “ganytojišką” mintį - tai vyriška ar nevyriška priminti P.Urbšiui tas sekundes, galiu tik patvirtinti, kad žmonės niekada neatleis tokiam a’la teisininkui už pagalbą pedomafijai grobiant vaiką iš gimtų namų.

Algis       2018-11-2 16:20

Niekada nieko nelinčiuoju, tai tik mano asmeninė nuomonė ir ji lieka nepakitusi. Matyt kai kurie komentatoriai ne visai suvokia situacijos rimtumą ir jos pasekmes.

>Algi,13:32'ui        2018-11-2 14:31

Vėlinės nėra proga juodajam humorui:
“Urbšys turi gerą progą prisidėti prie vaikų grobimo (???)
ir miškų iškirtimo stabdymo.”
Mes savo rąsto akyje ne tik per 12 sekundžių, bet ir per 12 metų galim neišritinti.
Susiimkim dėl bendro reikalo.

Algi,13:32'ui       2018-11-2 13:55

Urbšys turi gerą progą prisidėti prie vaikų grobimo ir miškų iškirtimo stabdymo. O dėl 12 sekundžių galėtų viešai pakomentuoti.

Algi,13:32       2018-11-2 13:12

pirmiausiai savo rąstą iš akies pamėgink išsikrapštyti. Tai taikau ir pats sau.
Po to galėsi imtis kitų linčo teismo. Tik nesinorės, ypač taip įkyriai ir daugybę metų (prikaišioti tas nelemtas 12 sekundžių ar pan.). Žema, nevyriška.
Povilas Urbšys tiek daug puikių dalykų nuveikęs per savo kadencijas
(sunku būtų rasti kitą tokį).
Algi, išmintingas kritikas stengiasi vadovautis proporcingumo principu. Paklausyk.
Teismą palik Dievui.

Algis       2018-11-2 12:32

Ką besakytų kiti, man šis asmuo po balsavimo dėl Neringos yra visiško moralinio nuopolio pavyzdys ir nėra ko apie tokį daugiau ir rašinėti…

klausimukas       2018-11-2 10:34

Tai kokie motyvai buvo teisininkui,garbingo dėdės sūnėnui balsuoti už 12 sekundžių *medžiagą*,už paknopstom sukurptą vaikų grobimo įstatymą,kaip ponas supranta dvi ir daugiau pilietybes,kaip suvokia darbą komandoje.Gretos sijono tema liko aktuali tik poviliukui ir žemaitaitukui.Jūs artimųjų neturite,kurie patartų nenusikalbėti?Ar jūs ir artimuosius ignoruojate?

To Beveik esu tikras (2 3:03)       2018-11-2 9:40

Primena dabar nesirodantį(?), Povilą Urbšį nuolat puldinėjusį, beraštį „Julių Purą”. Tik anas neturėjo neribotai laikinti leidžiančios programėlės. Gal sisteminiai jau parūpino?
Kita vertus, toks amsėjimas tik patvirtina, kad P.U. išlieka grėsme valdžią uzurpavusiems klanams.
Išlikite ir toliau principingas, Povilai.

visai atvirai       2018-11-2 9:38

Bevaik visi jūs - dėdulės ir tetulės iš seimo esate nieko verti. Visais nusivylėme, nors balsavome už jus. Trumpai: S. Skvernelis - didžiausia klaida ir čia jo politinės karjeros viršūnė, seimo pirmininkas - profesionalas tik prie sodo ir daržo darbų, p. Širinskienė - teisės specialistė, griaunanti Lietuvos Konstituciją ir per jėgą brukanti įstatymo pakeitimą dėl dvigubos pilietybės, R. Karbauskis nekontroliuoja nei kultūros ministrės, kuri nežinia iš kur pasodinta visai ne savo vietoje, nekontroliuoja ir savo partijos narių. Gamtos apsaugos ministras, buvęs atgajietis(turėtų rausti iš gėdos ir atsistatydinti) užsimojo ne tik prieš Labanoro girią, bet ir prieš Lietuvos miškus, švietimo ministrė visai nepribrendusi tokiam sunkiam darbui, o jau socialinės apsaugos ministras - tragedija. Tinka tik Carito organizacijoje dirbti. Ir jūs p. Urbšy nesublizgėjote - smulkios intrigos ir plepalai vyriškiui netinka.
Lietuvos tragedija, kad kitose partijose tokia pat padėtis. Patys save giriantys konservatoriai nei kiek ne padoresni nei sąžiningesni už kitus. Todėl ir balsavome už valstiečius, tikėdami jais.
Kas toliau? Artės kiti seimo rinkimai ir vėl ieškosime naujos politinės jėgos? O ką daryti.

G.P.       2018-11-2 9:25

Ponas Urbšy, neužstodamas Karbauskio, noriu pasakyti Jums:
1. Skvernelis, kurio “atvedimu” Jūs savaip didžiuojatės, yra Lietuvos nelaimė.
2. Dviguba pilietybė, kurią stumiate, yra antikonstitucinis apgailėtinas Lietuvos griovimo veiksmas.
3. Vaikų grobimo įstatymas, kurio architektė yra Jūsų “atvesto” Skvernelio patikėtinė Šakalienė - tai genocido Lietuvos šeimoms nuosprendis.

Ar dar mažai Jūsų “gerų darbų”? Bent turėtumėte lašą kritiškumo savo “neklystančio” asmens atžvilgiu…

Visa       2018-11-2 8:47

tai, ka jus dabar surasete seimo nary, yra jusu vidines virtuves pasitampymai ir rietenos.Tai niekuo nestebina.Lietuvoje kiek buvo kadenciju, tiek ir buvo tu paciu tampymosi, apie kuriuos jus rasot.Kaip neigiamai bevertintume valstieciu paskutinius liapsusus su daugybine pilietybe ir vaiko teisiu apsaugos istatymu, verta prisiminti, kad valstieciai padare daug geru sprendimu kuopiant korumpuota ir prisiukslinta Lietuva buvusiu valdytoju.

Jus,gerbiamasis        2018-11-2 3:50

esate aklas nematydamas ka atvedete i Seima-240 robokopu jega emusiu vaika ir dauziusiu zmones.Todel nepatikima Jusu nuomone,nors kartais pasisakote principingai.Gaila…

Beveik esu tikras, kad žemiau ant Urbšio       2018-11-2 2:03

komentaruose pamazgas pilantis Šarikovas dėl savo intelektualinio skurdo, laimei, nepriklauso Tiesos.lt bendruomenei ir yra vienareikšmiškai vertintinas kaip padugnė.
Padugnė, neįgalinti suvokti, kad ją išduoda ne primityvus mėginimas kaitalioti autorystę ir stilių, bet mintys, tiksliau, minties ir jos argumentavimo nebuvimas.
Net artėjančių rinkimų kontekste savigarbą praradusieji nėra gerbiami.

kogerui       2018-11-1 23:57

Tas tavo karabauckis yra toks pat kaip ir šitas poviliux ar skvernas ar landsgrybiai.
Jie VISI tokie.
Padugnės.

ko gero, Urbsys,       2018-11-1 23:35

kuris ikalbejo kandidtuoti Skverneli, taip pat susijes su pedomafija. Ir stai kodel - skvernas pasiunte 240 policininku, urbsys balsavo uz imuniteto atemima N. venckienei… Pakako 12 sek. Kazkaip viskas susije, viskas dengiama. Sita urbsio rasliava yra tasa dar vieno save isimylejusio rasliavininko Vytenio Nweverdausko , kaip Karbauskis sieks tapti LR prezidentu. Smeizto kampanija prasidejo?

dilema       2018-11-1 22:38

Atėjo metas tautai apsispręsti - ar visiems pulti bėgti gelbėti p. Urbšį, ar jau reika tautą gelbėti nuo Urbšio.

Lolašvilė       2018-11-1 22:29

Povilai, apsivyniok galvą tualetiniu popieriumi ir nieko nebijok- tapsi ir meru, ir premjeru, o jeigu apsivyniosi nuo galvos iki kojų, tai ir prezidentu.

seimo giesmininkui P. U.       2018-11-1 22:26

Kai tarpdury priveria kiaušus, bet koks choristas tampa falcetu giedančiu solistu.

skaitytojas       2018-11-1 22:19

Dieną naktį nemiegam, bluosto nesudedam, laukiam - kad tik gautume paskaityti kažkokio dėl savo krėslo susirūpinusio valdžiagyvio desperacijas.smile

šarikov       2018-11-1 21:52

Kak tak “otdaj mandat”?
Mne bez mandata suščestvovatj nikak nelzia!
Gde že ja budu xarčevatsia?

S.B.       2018-11-1 21:42

Urbšy,pasigailėk savo garbingo senelio, nebūk nukvakusi boba.Dar nesi toks nusenęs,

Atsiprašau,       2018-11-1 21:39

apie ką jis čia?

Al.       2018-11-1 21:27

Kažin ar verta girtis,kad mums užkorė šitą išverstakį. Dar pasigirk, kad ir vaikų gestapą. Ar ne keista,kad tokie visi priešai, bet lyg po priesaika gina vaikų grobimo būtinybę.

Vilnietis       2018-11-1 20:19

Jeigu nieko doro nesugebi tai padėk mandatą ir eik šieno ravėti.

Viktoras       2018-11-1 19:36

Gerb.P.Urbšy, Jūsų pateikta perteklinė kritika iš dalies virto neapykantos išraiška R.Karbauskio ir A.Širinskienės atžvilgiu.Deja.Manau, esate garbingas politikas ir tautietis,tad raginčiau Jus ramiau ir teisingiau vertinti politikų tarpusavio santykius.Išties minėti Jūsų politiniai vadovai padarė ir galimai daro ir netinkamų politinių sorendimų,bet vertybiškai ir valstybiškai yra ženkliai kokybiškesni negu ankstesni aukšti valstybės pareigūnai ar dabartinės parlamentinės opozicijos partiniai vadovai.

Julius       2018-11-1 19:20

Pasirodo pagal apsimeteli Urbšį Skvernelis yra geras. Ir visą tą Urbšio propagandą tiesos.lt deda šalia straipsnių apie Gerbema N.Venckiene. tiesos.lt prisidengenėja Garliavos istroja tam kad pritrauktų patiklius skaitytojus kuriems smegenys praplauna apsimeteliai urbšiai apie “gerąjį” Skverneli.

p.r.       2018-11-1 19:07

Paša, vietoje to, kad čia verkšlentum ieškodamas užuojautų, tu geriau papasakok mums, kaip tau sekėsi balsuoti UŽ gestapinį bernavernetą, a?
Juk nei buvai prieš, nei susilaikei, “geruli”.
Ir kodėl redakcija vis bruka mums tą veidmainį?

negaila nei vieno iš 141 padugnės       2018-11-1 19:02

Kodėl mums turi rūpėti žiurkių pjautynės bačkoje?
Tegul išsipjauna.

Birute       2018-11-1 18:46

Urbsys apart savo senelio yra niekas..Kaip Zemaitaitis is TV laidu neislenda…zema zmogeli..,o jau Sirinskiene kad dergia-ta moteris daug dirba ir verta pagarbos,o jums iki jos ,kad ir iki Karbauskio oj kaip toli..GEDA!Klyst zmogiska,bet tyciotis is olegu tai ziauru,nes kuo pats vepi tuo kitus tepi.

TUOJ APSIVERKSIU,       2018-11-1 18:45

nes jūs pats ,pone Urbšy,esate “amžinos valdžios iliuzijoje” ir manote, kad tik jūsų tiesa yra Tiesa…Norėtųsi daugiau solidumo ir mažiau pletkų lygio “tiesų”...
Beje,jums taip pat užteko vos 12sek…........................
Jūs irgi nesate Dievas.

Gerbiamas Povilai.       2018-11-1 18:26

man nė kiek ne gėda šitaip kreiptis į Jus,nors neblogai Jus pažindamas niekada nesižavėjau Jūsų veikla nei dirbant STT, nei politikoje. Politika ir pagarba yra skirtingi dalykai, o Jūs šito, regis, niekada nesupratote ir vargu ar kada suprasite. Ne todėl, kad Jums trūktų proto. Todėl, kad Jums šito nereikia. Galima būtų suprasti, jeigu Jūsų konfliktas su valstiečiais ir Karbauskiu. Širinskiene, turėtų kokį nors visuomenės intereso požymį.Jūsų priekaištai Karbauskiui dėl vargšės Gretos apatinių buvo apgailėtini. Toje istorijoje Jūs puolėte dar žemiau, nei Matelis. Galima būtų suprasti, jei atvirai būtumėte pasakęs, kad bet kokios permainos valstybėje Jums grėsmingos ir todėl nereikalingos, kiekvienas turi teisę į savo nuomonę ir elgesio modeliavimą, ja remiantis. Bet Jūs ir dabar ne tik vaidinate nekaltai nuskriaustą, Jūs vėl dangstote savo pažiūras asmeniniškumo išpuoliais prieš kolegas, kurie bent šį tą jau daro. Jei kada klysta, tai piliečiai tas klaidas patys ištaisys, jei jos turės visuomenei reikšmės. Jei esate vyras, tai turėtumėte žinoti, kad verksmingos tirados dėl tariamų skriaudų, jei tai daro moteris, sukelia gailestį, užuojautą, o jei tai daro vyras - sukelia tik juoką.

Jonas       2018-11-1 18:23

P.Urbšys kalba tiesą.Tai iš tikro vyksta seime.Ar ne gėda .

Matau       2018-11-1 18:03

Urbsy,geriau i save pasiziureki….geda purvais drabstytis,geda….nes ne geresnis esi pats….

Mindaugas       2018-11-1 18:03

Bus kiti rinkimai abejoju ar nors puse tu kurie balsavo uz tamsta ar be balsuos.

bjauru net       2018-11-1 17:46

,..nu Urbsys labai pavergtas…valdzia pavergta….gaila sito zmogelio…gaila..paverk Urbsi,paverk uz visus okie jus seimunai vargsai…..

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.