Demokratija ir valdymas, Partijos

Povilas Urbšys siūlosi į pagalbą „desperaciją išgyvenantiems“ konservatoriams

Tiesos.lt redakcija   2017 m. birželio 23 d. 0:29

14     

    

Povilas Urbšys siūlosi į pagalbą „desperaciją išgyvenantiems“ konservatoriams

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos nariai, nuo pat pirmųjų dienų atsidūrę „labiau patyrusių Seimo vilkų“, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos atstovų, „taikiklyje“, turėjo pakankamai laiko suprasti, kad ir atsisakę „kovoti dviem frontais“, į viešųjų ryšių kautynes jie vis tiek bus veliami, tad „atsišaudyti“ nori nenori irgi teks.

Jaunieji konjaunuoliai, be skrupulų „trolinantys“ ne tik politinius oponentus, bet ir visus tuos, kurie negeba kritiškai vertinti tai, kas pateikiama rimtu veidu, išsiveržę į pirmąsias pozicijas partijoje, turi keletą „darbinių“ temų. Viena iš jų – kaip LVŽS frakcija skyla, baigia susipriešinti ir tuoj tuoj išsibėgios. Kita – kad tie perbėgėliai, neapsikentę autoritetą bebaigiančių pamesti lyderių autoritarinės rankos, noriai rinktųsi TS-LKD frakciją – ypatingai idėjinę ir dar ypatingiau vertybinę, ir, žinoma, monolitinę (tas monolitas itin gerai pasimatė per neseną balsavimą dėl partnerystės įteisinimo), o, svarbiausia, su ypač dideliais autoritetais – ir priešaky, ir užnugary.

Tad kai didžiosios žiniasklaidos „šaltiniai Seime“ kurią dieną pasidalija naujiena, jog tuoj tuoj nuo „valstiečių“ dar kai kas nutrupės, žurnalistai gali būti tikri: žinią patvirtins ir geriausias visų laikų „valstiečių“ klausimo išmanytojas, jokiu būdu „valdžios bet kokia kaina netrokštantis“ TS-LKD lyderis Gabrielius Landsbergis. Ir kai pagal visas žanro taisykles jis žinovo tonu pridurs: „valstiečių“ gretose tvyro įtampa, gali prasidėti „griūtis“, ir jei taip nutiktų, laimėtų perbėgę pirmieji („Tokiu atveju jiems būtų galima pasiūlyti kokį nors postą Seimo komitete ar komisijoje, vėliau – rinkimų apygardą“), niekas nesuabejos: kas dar gali būti geriau informuotas apie tai, kas ir kur šioje valstybėje įsitempia, trupa ar griūna?!

Taip nutiko ir šį ketvirtadienį, ir Alfa.lt pakalbintas LVŽS frakcijos atstovas Povilas Urbšys patvirtino: G. Landsbergis žino, ką kalba, bet pasako ne viską.

Pasirodo, konservatoriai, ieškodami, kas iš „valstiečių“ galėtų tapti „kandidatais į perbėgėlius“, – pasak kai kurių šaltinių, kad G. Landsbergis pagaliau taptų „opozicijos lyderiu“, trūksta visai nedaug: vienos ar dviejų „dūšių“ – patys juos kalbina ir „gundo“. Tiesa, P. Urbšys nepatikslino, kuo, bet pridūrė: „kai kada politika gali priminti ir seniausią pasaulio profesiją“.

Kad įtampų LVŽS gretose yra, o tuo labiau – kad kyla karštų darbinių diskusijų, Seimo narys irgi neneigė. Tačiau, jo supratimu, tai nereiškia, kad „valstiečių“ frakcija turėtų iširti, o visi tie „gundymai“, Seimo nario žodžiais tariant, tėra iš „desperacijos“ kylančios „konvulsijos“.

„Patys konservatoriai vaikšto ir bando teirautis vieno ar kito mūsų frakcijos nario. Bet čia yra eilinis konservatorių stilius – patys muša, patys rėkia. Jie nori geidžiamą rezultatą priimti kaip realybę, nors realybė iš tikrųjų paneigia tai. Jie nori geidžiamą rezultatą priimti kaip realybę, nors realybė iš tikrųjų paneigia tai, bet jie tada desperatiškai bando tą savo svajonę vienaip ar kitaip realizuoti, o tada prasideda tam tikros konvulsijos“, – portalui Alfa.lt sakė  P. Urbšys.

Ir paironizavo: „Kadangi jie (TS-LKD frakcija – Alfa.lt), ko gero, apsirgo nepilnavertiškumo kompleksu ir jie be papildomų kompetencijų iš mūsų frakcijos negali išsiversti, tai jeigu iš tikrųjų yra tokios problemos, tai aš rimtai svarstyčiau apie prašymą Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos mane deleguoti pas konservatorius tam, kad tas kompetencijas sustiprinti“, – į pagalbą kolegoms pasisiūlė P. Urbšys.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vidas       2017-08-23 16:11

Naudojimasis pareigomis ar politine priklausomybe?
Grasinimai ivairioms institucijoms, ju vadovams, darbuotojams, - toks tikrasis seimo nario Urbsio veidas.

Anzelmas       2017-06-24 17:19

Nusivyliau Urbšiu: Nori padėti kitai partijai, o eiliniam Lietuvos piliečiui padėti atsisakė.

urbšys - žydukas?       2017-06-23 18:43

visai galimas dalykas: sprendžiant pagal jo suktumą, darbą kgbistinėje STT ir paramą pedofilams balsuojant dėl venckienės.
—-
ir: konservatoriai klauso tik žydukų patarimų, tiksliau žydukai viską nurodinėja konservatoriams.
——
ne ne bėda: darbo partija tik rusų, komunistai ar sosistai bet kokio žmogėno, svarbu kad jis būtų iš maskvos.

Peterburgo stiliukas       2017-06-23 17:57

Konservatoriai veikia destruktyviai ir agresyviai, kaip Rusijos bolševikai 1917 metais

Skirmantė       2017-06-23 16:06

Jie (konservatoriai) tą desperaciją patiria todėl, kad valdžią turėdami 25 metus, taip ir neprivaldė iki ne šri lankos standartų, o tai, jau ir nepapadoru, nes užaugo lagamininė “ne patriotų” karta. niekas socialinėje politikoje nepadaryta, net per pastaruosius trejus metus, nuo to laiko, kai Rusija užpuolė Ukrainą. Na, taip, žinoma, mes galim būt tik baudžiauninkai arba vergai, dar - pašalpininkai, kol politinės amebos vapa apie meilę tėvynei, gieda himnus visoj planetoj ir kuria ditirambus kalbai, tautinei kultūrai, nacionaliniam kostiumui, dainų dainelei ir dainų bei šokių šventėms, važinėja po sibirus tvarkyti kapų (išties geriau “rūpintis” kaulais: jiems nereikia duonos, drabužių ir būsto, o ir patriotizmo jausmą jie stiprina puikiai) ar rankioja šiukšles,kurias turėtų surinkti milijonus uždirbančios šiukšlių bendrovės.O tereikia įvesti personalinę atsakomybę ir praktikuoti pasalas (papirkimą): jei kos klerkas paperkamas, jis netenka ir darbo vietos ir vietos valstybės tarnyboje. Šitaip Saakašvilis išvalė Gruzijos policiją.
Valstybėj rastųsi pinigų, nors vežimu vešk.

Agnė       2017-06-23 14:22

Kad susirgo, anot Urbšio, konservatoriai tai aišku, bet kad visi susivienijo su šitais susirgusiais, čia jau blogai. Jiems Lietuva rūpi maźiausiai. Bet kažkaip privalot, ponas Urbšy, bent jau Navicko reformą pabaigti dabar, bet kokia kaina!

Jadzė Emai       2017-06-23 13:46

Emute,vo a supronti, kon pasakę? Pradiek atsibučiout su vakas i giminiem.

Ema       2017-06-23 13:05

Urbšys man patinka, Karbauskis - puse velnio, bet Skvernelio netoleruoju nuo Garliavos laikų.

Komentatorius apie Skvirnelį       2017-06-23 11:18

Pilicininkas panorėjęs būti politiku - nei policininkas, nei milicicininkas. Žodžiu, avantiūristas be jokio vertybių supratimo, bet puikiai suprantantis komandas.

Komentatorius       2017-06-23 11:13

Pasižiūrėjau į save. jei būčiau Urbšio vietoj, nedangstyčiau Skvirnelio genderistinių marazmų. reikia sakyti taip kaip yra. tai išdavęs partijos pažadus pilitinis avantiūristas. Ir Urbšys šitai labai gerai žino. prie nieko gero ta dviveidystė neprives.

Be ironijos:       2017-06-23 10:44

79+1

Jūs, komentatoriai,       2017-06-23 9:24

Užuot kritikavę kitus, pasižiūrėkite į save. Ko Tamstos verti, jei apie kitus sugebate rašinėti tik nesąmones. Ne be reikalo sakoma, kai sakai arba rašai apie kitus, pirmiausiai pasisakai apie save. Taigi.

Anūkas gimė iš UŽŠALDYTO KIAUŠINIO       2017-06-23 9:12

“Dėdulė” nukvako,Anūką stumia į mūšį nors tas nepakelia kardo viena ranka.

Tarabilda       2017-06-23 7:39

Visiškai neįdomios tų lūzerių grumtynės smėlio dėžėj.Deje Urbšys, atrodytų protingas valstybės vyras, nusileidžia iki infantilo Anūko lygio.


Rekomenduojame

Tomas Baranauskas apie Lietuvos politines partijas ir jų perspektyvas

Kodėl reikalinga Nacionalinio susivienijimo partija? Kodėl negalima tiesiog susivienyti su „patriotinėmis jėgomis“? Vytauto Radžvilo atsakymas

Ledas LRT pajudėjo?

Nida Vasiliauskaitė. Apie demokratinį geną

Audrius Bačiulis. Kas vienija Gabrielių Landsbergį ir Ramūną Karbauskį?

Algimantas Rusteika. Galima išeiti iš konservatorių, bet konservatoriai iš tavęs neišeis niekada…

Nuo europarlamentarų darbo stalų pašalintos nacionalinės vėliavos – ką tai reiškia?

In memoriam: Rogeris Scrutonas

Kviečiame į Šv. Mišias – padėką už mons. A. Svarinsko kunigystės šventimus, prieš 65 metus suteiktus vysk. Pr. Ramanausko

Rasa Čepaitienė. Signalinės sistemos II. Užmirštuolė

Mes nugalėjom. Prieš 30 metų Gorbačiovas vizito metu Lietuvoje išgirdo tai, ko nesitikėjo: lietuviai liepė atvežti nepriklausomybę – LRT

Kaip vysk. Pranciškus Ramanauskas Alfonsą Svarinską slapta lageryje įšventino į kunigus

Algimantas Rusteika. Kokie jie būtų dabar?

Laisvės premijos laureato Albino Kentros kalba iškilmingame Laisvės gynėjų dienos minėjime

Mitingo „Už istorinę atmintį, didvyrių garbę, Trispalvę ir Valstybę“ vaizdo įrašas

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena. Renginių programa

Rasa Čepaitienė. Signalinės sistemos I. Pidžinas

LRT: pirmieji kandidatų į Vilniaus universiteto rektoriaus postą debatai

Ramūnas Karbauskis. Kleptokratija ir jos didvyriai

Vygantas Malinauskas. Mano trigrašis į diskusiją apie simbolius

Prokurorų žinia: Neringa Venckienė iš įtariamosios tapo kaltinamąja

Šiandien, šeštadienį, 14 val. kviečiame į pilietinį mitingą – už istorinę atmintį, didvyrių garbę, Trispalvę ir Valstybę

Italų kalbininko prof. dr. Guido Michelinio paskaita apie lietuvių kalbą ir jos pranašumus

Vilniaus Sąjūdis: nedelsiant grąžinkite A. Kentrai Miško brolių muziejaus patalpas ir, atlyginę patirtą žalą, paremkite jo veiklą

Prokuratūra skundžia sprendimą Generolo Vėtros lentelės sudaužymo byloje

Raimondas Navickas. Pasiūlymas klaipėdiečiams

Tautos forumo reikalavimas dėl patyčių iš valstybinės vėliavos, laisvės kovotojų ir genocido aukų atminimo

Robertas Čerškus. Apie neužmirštuolės žiedelius

Vidmantas Valiušaitis. 1944 m. sausio 9 d. tragiškai žuvo gaisre prezidentas Antanas Smetona

Liudvikas Jakimavičius. Įdomus faktas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.