Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Kultūros, kalbos, istorijos politika

Povilas Urbšys: Jei bus priimta tai, ką siūlo valdantieji, Lukiškių aikštėje stovės ne Vytis. Argi tai ne dar viena išdavystė?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 28 d. 22:42

25     

    

Povilas Urbšys: Jei bus priimta tai, ką siūlo valdantieji, Lukiškių aikštėje stovės ne Vytis. Argi tai ne dar viena išdavystė?

Reprezentacinė Lietuvos valstybės aikštė privalo turėti dominuojantį memorialinį akcentą, kurį tinkamiausiai Lukiškių aikštėje įprasmintų valstybės simbolis – Vytis, tokia yra Seimo nario Povilo Urbšio pozicija.

Deja, jos neparėmė valdantieji, tik besibaigiant kadencijai registravę Lukiškių aikštės Vilniuje memorialinio statuso įstatymo projektą (Nr. XIIIP-5022), kuriame, kaip jau skelbėme, siūloma nustatyti, kad Lukiškių aikštė Vilniuje yra pagrindinė reprezentacinė Lietuvos valstybės aikštė ir todėl jos erdvė turėtų atlikti valstybinę reprezentacinę, Lietuvos laisvės kovotojų memorialinę ir visuomeninę (kultūrinę bei rekreacinę) funkcijas.

Šio įstatymo projekto rengėjai įsitikinę: priėmus šį projektą Lukiškių aikštės naudojimas ir tvarkymas negalėtų prieštarauti viešajai tvarkai bei gerai moralei, o pritaikymas poilsio reikmėms negalėtų nustelbti jos memorialinės funkcijos, Lietuvos nepriklausomybės kovų bei žuvusių kovotojų, nužudytųjų 1863–1864 m. sukilėlių atminimo įamžinimo tikslų.

Tad ir tai, kas įvyko šiemet minint Birželio sukilimo dieną, kai Vilniaus mero liberalo Remigijaus Šimašiaus vienasmenišku sprendimu Lukiškių aikštėje buvo atidaryta paplūdimio imitacija, neva geriausiai atspindinti tai, dėl ko daugel amžių guldė galvas kovoję už Lietuvos laisvę, daugiau nebepasikartosią.

Už šį įstatymo projektą, kuriame būtų įtvirtintas Lukiškių aikštės memorialinis statusas ir jos naudojimo principai, tačiau nė žodeliu neužsimenama, jog pagrindinis memorialinis akcentas turi būti Vytis, birželio 26 d., penktadienį, po svarstymo balsavo 44 Seimo nariai, prieš buvo 12, o 5 susilaikė. Tikimasi, jog jis bus priimtas skubos tvarka jau rytoj, birželio 29-ąją – paskutinę pavasario sesijos dieną.

Pasisakydamas prieš tokią Lukiškių aikštės Vilniuje memorialinio statuso įstatymo projekto versiją Seimo narys Povilas Urbšys pastarųjų dienų valdančiųjų susirūpinimą Lukiškių aikšte pavadino apsimestiniu. Dar daugiau – Seimo nario teigimu, būtent Ramūno Karbauskio ir kitų jo vadovaujamos frakcijos bei Kultūros komiteto narių, visą kadenciją „marinavusių“ šio klausimo sprendimą, nenoras Lukiškių aikštėje matyti Vytį ir paskatinęs „Šimašiaus siautėjimą“.

Užregistravęs alternatyvų Lukiškių aikštės Vilniuje memorialinio statuso įstatymo projektą (Nr. XIIIP-5022), kuriame nedviprasmiškai suformuluota, jog Lukiškių aikštės dominuojančiu akcentu turi būti joje įrengtas memorialas Žuvusiųjų už Lietuvos laisvę aukoms ir Vytį – istorinį laisvės kovų simbolį – vaizduojantis monumentas, P. Urbšys buvo įsitikinęs: šiam siūlymui nepritarsiantys valdantieji atvers kelią vadinamajam bunkeriui – Andriaus Labašausko projektui „Laisvės kalvelė“, laimėjusiam, beje, tų pačių valdančiųjų paskirtos kultūros ministrės Lianos Ruokytės-Jonson paskelbtą konkursą, ir taps – kartu su konservatoriais – R. Šimašiaus bendrininkais.

 


Deja, P. Urbšio pasiūlymas pritarimo nesulaukė: už jį balsavo 25 Seimo nariai, 6 buvo prieš, 28 parlamentarai susilaikė.

„Didžiausias Lietuvos išdavikas yra tas, kuris apsimeta patriotu“, – taip valdančiųjų veiksmus, prieštaraujančius jų žodžiams, apibendrino P. Urbšys.

Sulaukęs dar 8 Seimo narių palaikymo, P. Urbšys savo pasiūlymą registravo dar kartą. Naujoji jo siūlomos pataisos formuluotė skamba taip: „Valstybės simbolį vaizduojantis monumentas Vytis kartu su įrengtu memorialu Žuvusiųjų už Lietuvos laisvę aukoms atminti yra pagrindinis reprezentacinės aikštės akcentas“.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2020-07-1 11:47

nemgsti iskrypeliu ir net ju sklaidziamu minciu.Ka tu ten darai tame seime-intrigas?Kad esi auksto lygio intrigantas per tuos metus itikinai,bet nesuprasti tokio dalyko,kad kad kas ten stoves ar gules ne valdanciuju galios,ta nuspresti turetu kaip min ne siaurakliniai-aferiugos ,o Vliniausmsistines gyventojai,kurioje visos ambasados,uzsienio sveciai.Gal karta isiimkime is kisenes pluga ir arkla ir paklauskime ne Simasiaus su kanapinemis galvomis,o paciu sostines gyventoju?Ar sunku atkiti ir be jokiu machinaciju su kamera ir butinai dvi konservatortes su Jurgiu,tie kurie smegenu ieskojo pypt.

Ir vėl       2020-06-30 20:05

šitas pliurpis runkelyną balamūtija?

Štazis        2020-06-29 17:21

gaus infarktą. Kažkas NET JO sapaliones, pasirodo, skaito. Ir net Stasiu (!) vadina!

Kokie       2020-06-29 15:04

Kokie čia dar svarstymai, žmonės balsavo už Vytį, tai kodėl jo dar nėra??? Nes saujelė liberastų bijo gaut nuo Vyčio su kardu? grin

Stasiui       2020-06-29 14:47

Nors kartą pritariu Stasiui. NS neturi valdžios patirties ir taip tobulai neišmano padlaižiavimo, šiknalaižystės, korupcijos subtilybių ir kitų taip reikalingų įgūdžių papulti į valdžią ir ten išsilaikyti. Pagaliau Stasys prablaivėjo.

ah1       2020-06-29 12:29

tai ir yra laisvė -  laisvai voliotis pusnuogiams ar nuogiems viduryje miesto, pastatyti gazdinantį ryklį - ženklą, draudžiantį maudytis vandenyje, kurio nėra, laisvė nestatyti Vyčio, laisvė įslaptinti kgbistus, laisvė nesilaikyti įstatymų ir LR Konstitucijos, vienu žodžiu - laisvė tai bardakas.

stasys        2020-06-29 12:09

p.Elena įžvelgė R.Karbauskio klasta ir kažkodėl nutarė jog čia geriausias įrodymas to jog NS tinkamiausia partija renkantis rinkimuose. Primenu , tai nauja partija , didžioji dauguma jos nariu naujokai politikoje , nulis patirties darbui valdžios institucijose, joje vis dar pilna idealistu kurie pasiruošę per pvc šiaudelį su pasimėgavimu traukti patriotizmą ir mitinguoti gatvėse kokiai nors Lietuvių kalbos mokytojai pasitaškius guašų apdrebiant tai kas kitiems šventa .Ponia , V.Radžvilo partija nepretenduoja pakartoti “Drąsos partijos ” 2012 rinkimus . Bus labai šaunu jei ta partija iškovos bent kelis mandatus ir gaus realu šansą susipažinti o kaip veikia Seimas iš vidaus . Moralinės aukštumos šiandiena nėra ten populiarios , todėl tokiai dideliai vertybinei transformacijai (nuopoliui) reikia iš anksto ir lėtai ruoštis .

Laba diena       2020-06-29 11:45

Serialas, kaip Poviliukas į rinkimus ėjo, tęsiasi. Poviliuko kova prieš Vilniaus paauglius ir merą paauglio proteliu yra tiesiog neįkainuojama renkantis kandidatą į seimą.

Kis       2020-06-29 11:34

O kodel ne Basanviciu ar Donelaiti?Toki paminkla,kad jis uzgostu KGB-kurie uzslaptinti 100 metu.Matete kas ditirambus skaite Burauskaite uz jos atliktus darbus? Galu gale Pirciupio motina pastatykite atvilke ir tai bus prasmingesnis simbolis.Blia siena,vambzdi,galu gale pliazas,kur sunys ir kates apsiks po menesio?Renkant mera galvuokite,nes vien zodis “liberalas"man skamba,kaip banditas?

Aik, tu, naktį...       2020-06-29 11:02

Tai tas labašauskas savo zemlianką nuo amerikonų, ne nuo rusų “nusidrėskė”? Tada reikia leisti statyti…

Panasu,       2020-06-29 11:00

kad Urbsys teisus.Valdantieji tikrai marinavo stalciuje Lukiskiu aikstes ir Vycio proojketa.O dabar atsirado proga pasireklamuoti.

> Elenai       2020-06-29 10:15

,,Vienintelė” buvo tik Lenino partija. Atsimerkit plačiau. Jeigu V.R. sako, kad su niekuo negali bendradarbiauti, tai reiškia, kad negali ir valdyti. Negi rimtai tikitės, kad NS (su niekuo nesivienijantis!) gali gauti 71 mandatą? Įsižnybkit, ar nemiegat. Jau pradėjau galvoti, kieno projektas tas NS. Gal vėl kokios MG Nostros? Lietuviškajai mafijai labai reikia, kad niekas nepasikeistų.

Tai išdavystė       2020-06-29 10:08

nuo pat pradžių. Ne šiandien. Kieno ministrė buvo ta jonsonė, įbrukusi tą labašauską? Ar ne Skvernelio? Kieno užantyje sėdi Karbauskis? Ar ne to paties Skvernelio? Nieko atsitiktinio nėra. Garliava, Stambulas, Marakešas, šakalinis siautėjimas, miškų ir miestų želdinių naikinimas, Vyčio išgujimas ir t.t. Valstiečių partija ne ta, kuo dėjosi priešrinkiminėje programoje. Jokio skirtumo nuo TS-liberastų. Kovojama tik dėl vietos prie lovio. Nebent tik geriau maskuojamasi, bet irgi tik iki laiko.

Elena       2020-06-29 9:57

na ir klastingas tas Karbauckis. Dabar jau esu įsitikinusi 200 procentų, kad vienintele partija, kuria galima pasitikėti yra Nacionalinis susivienijimas.

Ar jums neprimena šį laikmetį aprašytą       2020-06-29 8:46

Michailo Bulgakovo apysakoje pasakojama apie genialaus profesoriaus Filipo Filipovičiaus Preobraženskio sumanymą žmogaus smegenis persodinti kiemo šuniui. Profesorius su draugu Ivanu Arnoldovičiumi Bormentaliu mirusio proletaro Klimo Čiugunkino hipofizę persodina šuniui Šarikui. Šis per stebėtinai trumpą laiką iš šuns virsta žmogumi Poligrafu Poligrafovičiumi Šarikovu, greitai išsirūpina pasą ir pradeda klasių kovą dėl vietos savo kūrėjo bute.
  Visas pasaulis apverstas aukštyn kojomis, ypač tai matosi JAV ir kt. O gal jau ten visi “čipuoti”? Mes dar atskiriame kas yra kas ir kas kvaila, bet vaizdas toks, kad smegenų pandemijos apimatas seimas, vyriausybė, savivaldybės. gal išskirtinis tik Šiaulių meras. Eiliniai Lietuvos žmonės mato, kad karaliukai nuogi, bet pabandyk jiems įrodyti, kad mes matome visas jų nepridengtas ale “grožybes”? Kaip kvailai jie jausis, kai tai bus jiems kaip prakeikimo ženklas įrašytas jų geneologijos istorijoje?

stasys        2020-06-29 8:05

Ko Jus čia Prašalietį mintį vyniojate į vatą ? rašykite tiesiai šviesiai R.Šimašiui vargiai pavyks sukurti tokia Lukiškių a. dvasia kokia ji turėjo kai jos centre V.I.Leninas stovėjo . Va tada R.Šimašius būtu pabandęs savo ekspromtą ..Šventvagiška net pagalvoti buvo .O tiems kuriems labai reikia Vyčio Lukiškiu a. yra tie ‘maži- persidažę’ kurie niekaip nesupranta kaip didingi atminties monumentai gali būti tapatinami su paprastu žmoniu poreikiais kojas smėlyje ištiesti . Ten musėt turėtu kaip raudonojoje a. visus metus kūrentis amžinoji ugnis o jos sargyboje stovėti rūstūs iki blizgesio nublizginti kareiviški batai ..

stasys        2020-06-29 7:52

Rūtai . viskas jau nuspręsta , čia tik Seimo kuluaruose galioja savo taisyklės ..kuriu teismo sprendimai paprasčiausiai nepasiekia .. per aukštai vyrai sėdį .

Prašalietis       2020-06-29 7:48

Kad visi ir visokios “politinės”, seksualinės pakraipos, lyties, odos spalvos, plaukuotumo, proto lygio, raštingi ir beraščiai, jauni ir seni, komunistų, KGB-istų, NKVD-istų, buvusių žydšaudžių, policajų, banditų, partizanų palikuonys, pasidarę šiandieniniais"tautiniais patriotais”, pagaliau prieš  būsimus Seimo rikimus būtų patenkinti Lukiškių aikštės “kovų už laisvę, istorinės atminties, valstybingumo simbolizavimo ir t,t, šventumu”, pastatytas šiandieninės Lietuvos Lukiškių aikštės monumentas turi “atspindėti” visą Tautos nueitą “šiandieniškai aprašytą didvyrišką kelią ir simbolizuoti” šiandieninės eurokolūkinės Lietuvos istorinį “triumfą”. Tad nemažiau nei V. Lansbergis “patyrusį komunistinės okupacijos priespaudą” Urbšį norėčiau kukliai paprašyti, jo siūlomame Lukiškių aikštės simbolyje “patriotiškai” įvertinti viską. Lukiškių aikštės simbolis “geriausiai ir patriotiškai simbolizuotų visiems viską ko reikia”, jei šis didingas monumentas būtų sudarytas - ant grandiozinio 2 namo aukštų dydžio per visą Lukiškių aikštę išsidrėbusio,iš armuoto betono išlieto, aksomu ir tautine daina sudaužyto kūjo ir pjautuvo ir beismėtančių Lenino kūrinio “Vaikiško kairumo liga komunizme"skutų, didingai stovėtų A.Labašausko 4 metrų aukščio bunkeris. Prie bunkerio paradinio įėjimo stovėtų pokario partizanų kovų už laisvę išsekintas arklys, o ant jo(parodymas jaunoms kartoms,kas sudaužė okupacinį kūjį ir pjautuvą ir sudraskė Lenino raštus “Vaikiška kairumo liga komunizme) sėdėtų “Sovietijos griovikas”, nusipelnęs meno veikėjas V.Lansbergis ir grotų ant fortepijono Čiurlionio sonatą. Monumento kulminacija - ant bunkerio viršūnės išdidžiai turi puikuotis didžiulis 5,5-6,5 metrų aukščio Vytis, kurį matytų be žiūrono ne tik didelis visų laikų “politikos apžvalgininkas” Č. Iškauskas ir jo kaimynas iš Vasario 16 gatvės namo trečio aukšto, bet 3 km spinduliu Lukiškių aikštės simbolį matytų be jokių žiūronų visi gyvenantys vilniečiai. Koks Vilniaus merijoje atsiradęs “Šimašius”, užsimanęs kada nors ateityje papilti ant Lukiškių aikštės smelio ar ką nors reikalingo vilniečiams ten pastatyti, arba ką nors nugriauti, negalėtų nieko padaryti nei fiziškai, nei morališkai net ir labai norėdamas. Dviejų namo aukštų aukščio sudaužyto kūjo ir pjautuvo, Lenino sudraskytų raštų “Vaikiška kairumo liga komunizme armuoto betono kompozicija tai padaryti, net ir vietiniam aršiausiam Seimo taburetkės užsimanytojui prieš eilinių Seimo taburetkių dalybas , būtų neįmanoma, kaip tai būtų neįmanoma ir kokiam dabartiniam ir ateities, vidaus ir užsienio “nepatriotiniam, nesusipratusiam…niekadėjui”, kad ir kiek jis “daug turėtų fizinės jėgos ir visiškai neturėtų patriotinio proto”....

Rūta       2020-06-29 7:43

P.Urbšiui pritariu dalinai. Seimas gali ir privalo užkirsti kelią šimašinių vandalų siautėjimui Lukiškių aikštėje. Tačiau ne Seimo darbas nurodyti kokį monumentą statyti. Aš asmeniškai už Vytį. Tačiau yra nemaža dalis piliečių, kurie yra už kitokį monumentą. Tą turi spręsti profesionalai menininkai. Kaip užkirsti kelią ‘bunkeriams’ - nežinau.

blogiečiai       2020-06-29 7:33

Na, bet sprendimas priimtas labai operatyviai.
Nereikėjo net 12 sek. filmuko.
Be to, taip nutarė “geriečiai” kurių sąrašuose p. Povilas aėjo į valdžią.

Sveikinimai       2020-06-29 6:56

Nuoširdžiai sveikiname Povilą Urbšį vardo dienos proga.

stasys        2020-06-29 6:37

Visa tai plepalai iš Seimo tribūnos . Jei Seimas tarnauja populizmui , visada atsiras norinčiu ta populizmą pirkti . Kas ši karta P.Urbšį priglaus į savo partija ? Seime karaliauja vidutinybių demokratija . Lukiškiu a. sprendimas priimtas “ten pagal tesimo nutartis” o ne kai kuriu politinius onorus, turi atsirasti A.Labašausko projektas . Reikia pripažinti ta faktą jog R.Šimašiui neužteko tvirtybės ta projektą užbaigti iki galo .

p urbšys už Lenino sugražinimą       2020-06-29 5:20

visi demagogai ir melagiai nori, kad vėl stovėtų jų mokytojo ir vado (žydelio pederasto) Lenino skulptūra.
VOT !!!

NS renkasi kalti karstą ar kalaviją?       2020-06-29 1:39

Kas bus demokratų ir tautos išdavikas rinkimuose?Pagal V.R. komplimentus, prolygiškam, antisantalkiškam Rusteikos radikalizmui ir pesimizmui (jo tekste Respublikoje ) : :http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/vytautas-radzvilas.-sistemine-opozicija-nomenklaturinio-rezimo-atrama
NS vadovai kol kas kala karstą rinkimams, partijai ir valstybingumui.
Profesorius negudriai, viską kitaip suprantančius Raginimų signatarus -šviesuolius bei plebėjus ir Ko, bando sumanipuliuoti. Bando permesti atsakomybę už protesto balsų nukanalizavimą nuo NS pečių ant taikos ir darnos balandžių Santalkoje..NS aktyvui ,apžavėtam profesoriaus retorikos, atrodo, kad būtent Santalka, gausianti ( be nuolat kviečiamos deryboms NS), 6,5 procento spalį, bus atsakinga už liūdnas pasekmes..Tik šiukštu ne NS,gausianti 2 procentus, ir neįžvalgiai išsisukusi nuo bendro kumščio rinkimuose. Profesoriau, šviesuolių ir plebėjų raginimų telktis mažiukams signatarai- ne pirštu penimi..Jie ir Ko puikiai supranta, kas dėl radikalių ir šventuoliškų nuostatų, dirbina karstą sau ir valstybingumo likučiams…A.

Jūs teisus, Povilai,       2020-06-29 0:06

neleiskime Vyčio nepagrįstai nusavinti baltarusiams.
Lietuva nuo seno garsėja kaip talentingų menininkų tauta,
tad belieka kreiptis į juos,
ir kad lietuvius kaip Vyčio tautą ir politinę tautą
meno kalba reprezentacinėje Lietuvos valstybės aikštė įkūnytų,
ir kad nuplautume labašauskinę kompiliacijos gėdą
(žr. apačioje 1982-ųjų memorialą Vašingtone, skirtą Vietnamo karo dalyviams)
bei nesupaminklintume slapstymosi bunkeryje, t. y. gyvenimo nelaisvėje tarpsnio.
———————————————————
Vietnam Veterans Memorial, Washington:
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/TXUS_qB4X-zCUFtB44D6Kd_90v9_fjejc4hL2IFPLzNXWFe0xxGrTzwFDv_XKbQ_1JS3yac_AM1j8svqaKdO7eyInTa8gJ_FBYYPzpzqCdKXwI5lHdHV5AOnBbkY7VzqWcN587TDQadKyr7rBnqiS9VgU4NlKweJ3zY
———————————————————————
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/31/Vietnam_veterans_wall_satellite_image.jpg


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.