Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės

Povilas Urbšys: „Tai yra valstybinis banditizmas, ir nesvarbu, ar tai daro savi, ar svetimi“

Tiesos.lt siūlo   2017 m. gruodžio 25 d. 23:31

39     

    

Povilas Urbšys: „Tai yra valstybinis banditizmas, ir nesvarbu, ar tai daro savi, ar svetimi“

Jaunius Pocius | „Respublika“

Iki šiol galėjo atrodyti, kad turime bent vieną iš pamatinių demokratijos požymių – minties ir žodžio laisvę. Tačiau praėjusios savaitės įvykiai privertė tuo labai rimtai suabejoti. Paaiškėjus, kad kibernetinės atakos smaigalyje atsidūrė Kultūros ir meno premijos laureatas, filosofijos mokslų daktaras, rašytojas Vytautas Rubavičius, į bandymą nutildyti drąsiai savo nuomonę reiškiantį mąstytoją reagavo tik keli jo kolegos. Tuo tarpu oficiali valdžia, nepraleidžianti progos papostringauti apie demokratijos vertybes, šį įvykį palydėjo grėsminga tyla.

Tai priminė gūdžius sovietinius laikus, kai kitaip mąstantys būdavo persekiojami ir menkiausia kritika tarybinei tikrovei akimirksniu paversdavo juos liaudies priešais. Atrodė, kad tai praėjo negrįžtamai. Tačiau praėjusi savaitė vėl priminė gūdžius KGB laikus. Publicistą V.Rubavičių bandyta užčiaupti siuntinėjant į jo kompiuterį raginimus „keisti mąstymą“ ir net nusikaltėlių žargonu grasinant „pakasti“. Anonimas, kompiuterio ekrane komentuodamas, kas tuo metu vyksta bute, stengėsi demonstruoti, kad rašytojas yra stebimas, o jo pokalbių klausomasi. Seimo narys Povilas Urbšys išpuolyje prieš V. Rubavičių įžvelgia didžiausią pavojų šalies demokratėjimo procesui.

Tas skandalingas įvykis su Vytautu Rubavičiumi kelia labai daug klausimų, – kalba P.Urbšys, pabrėždamas precedento neturinčią situaciją. – Akivaizdžiai demonstruojama, kad jis yra kontroliuojamas. Tuo siekiama žmogų įbauginti. Kyla klausimas, ar tie veiksmai yra sankcionuoti valdžios, ar tai yra trečiųjų jėgų veikimas.

Kalbant teisine kalba, atlikti veiksmai yra antiįstatymiški. Jeigu yra sankcionuojamos slaptos sekimo priemonės, tai jų tikslas yra ne atskleisti jas, o atvirkščiai. Tam jos ir sankcionuojamos, kad būtų slaptos, kad jomis būtų surinkta informacija apie asmens daromą nusikaltimą.

Joks prokuroras, joks teismas nesankcionuos priemonių, nei telefono, nei kompiuterio kontrolės, jeigu bus žinoma, kad tai gali būti panaudota psichologiškai žlugdyti žmogų, tiesiog demonstruoti, kad jis yra kontroliuojamas.

Kita vertus, pasirinktas žmogus, kuris žinomas visuomenei ir kuris žinomas daugiau dėl savo kritinės nuostatos esančių valdžioje atžvilgiu. V.Rubavičius yra tas žmogus, kuris gina nacionalines vertybes, nevengia kritikuoti prezidentę, kitus valstybės vadovus. Be abejonės, tokio žmogaus terorizavimas gali sukelti mintį, kad tai vykdoma su valdžios žinia.

Nors valdžia gal čia ir niekuo dėta?

To aš neatmesčiau. Bet neatmesčiau, kad tuo gali užsiiminėti asmuo, gerai įvaldęs informacines technologijas ir prasiskverbimą. Tai gali būti jo užsiėmimas, hobis. Nemažai yra tokių, kurie jaučia malonumą keldami kitam žmogui baimę ir nerimą. Tai yra žmonės su tam tikrais psichologiniais nukrypimais.

Bet neatmestina ir tai, kad taip gali veikti ir priešiškos Lietuvai valstybės slaptosios tarnybos. Nes, bet kokiu atveju, jų tikslas yra diskredituoti mūsų demokratinę santvarką, mūsų valdžią. Mes žinome, kad dabar Rusija, siekdama savo tikslų, yra labai daug investavusi į virtualios erdvės panaudojimą, tarkime, darydama įtaką rinkimams. O šiuo atveju, sakykime, kai yra pasirinktas taikiniu V.Rubavičius, išprovokuojama situacija, kurioje iš karto kyla nepasitikėjimas valdžia ir tokiu būdu supriešinama visuomenė.

Tokiu atveju mūsų valstybės institucijoms būtų garbės reikalas nustatyti, kas tas anonimas.

Esant visoms toms aplinkybėms valstybės institucijos turėtų būti suinteresuotos išsiaiškinti, nes jeigu tai yra sankcionuota, tai yra neteisėta. O jeigu nesankcionuota, tai yra išpuolis prieš valstybę. Ir jeigu institucijos, pavyzdžiui, policija, padės į stalčių ar atsakys formaliai, jeigu pro pirštus pasižiūrės prokuratūra, o Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, kuris taip jautriai kalba apie Rusijos psichologinio, informacinio karo požymius mūsų valstybėje, taip pat nesureikšmins šito įvykio ir, juo labiau, jeigu Kriminalinės žvalgybos parlamentinės priežiūros komisija taip pat pažiūrės atsainiai, tada nori nenori bus galima manyti, kad tai yra tikrai sankcionuoti neteisėti veiksmai prieš savo pilietį ir kad tai iš tikrųjų daro valstybė.

Arba darantys nusikaltimą supras, kad jie gali būti nebaudžiami. Jeigu taip, tai tada valstybė tampa nusikaltimo bendrininke. Šitas atvejis rodo, kad čia yra peržengta riba, nes tai yra pasikėsinimas ne šiaip sau į V.Rubavičių. Čia yra demonstratyvus pasikėsinimas ir į demokratiją, ir į laisvą žodį.

Man keista, kad į tai reaguoja tiktai atskiros žiniasklaidos priemonės, o didesnė dalis žiniasklaidos, kuri yra laisvo žodžio, žmogaus teisių sarginis šuo, tyli. Tada pradedu manyti, kad mes esame surūšiuoti. Vieni, lojalūs valdžiai, yra saugojami ir globojami tos žiniasklaidos. Ir jeigu jie kažką pajudina, tai iš karto yra traktuojama, kad tai yra problema. Bet kai yra žlugdomas žmogus, kuris yra vienaip ar kitaip tarsi marginalizuojamas, tai pasirodo, jo teisės nėra tokios svarbios, su juo gali susidoroti bet kas.

Tada kyla klausimas, ar tai ne pačiai Rusijai yra naudinga, nes būtent ji pas save įskiepijo dvejopus standartus. Tie, kurie yra lojalūs valstybei, tai jie, suprask, saugo žodžio laisvę, o tie, kurie kritikuoja, tai tie turi būti menkinami ir terorizuojami. Jeigu į V.Rubavičiaus atvejį nebus pasižiūrėta kaip į rimtą problemą, tai parodys, kad tas putiniškas mentalitetas pas mus yra įsitvirtinęs.

Šiandien turime faktą, bet nė vienos versijos atmesti negalima…

Tikrai taip. Mano darbas buvo tirti rezonansinius nusikaltimus (P.Urbšys dirbo STT – „Respublikos“ red.past.). Užsiangažuoti tiriant viena kryptimi yra klaida. Tu turi nagrinėti visas versijas, neatmesti, kad jis (išpuolio rengėjas – „Respublikos“ red.past.) gali būti vienas ir kad gali būti piktnaudžiaujama valdžia.

Jeigu taip, tai būtina išsiaiškinti, kokio lygio tas piktnaudžiavimas ir daromi nusikaltimai valstybės tarnyboje. Bet kartu reikia turėti mintyje, kad galbūt kažkas siekia tokiais demonstratyviais veiksmais nukreipti (įtarimus – „Respublikos“ red.past.) norima kryptimi, kad patys liktų nepaliesti.

Bet turbūt akivaizdu viena: tai nėra paprastas chuliganizmas, kai perskaitomas straipsnis ir tuojau pat rezgamas komentaras…

Tikrai ne. Yra požymių, kad yra kontroliuojamos žmogaus elektroninės priemonės ir tai tiesiog demonstruojama. Pavyzdžiui, žmogus aptarinėja situaciją, o jam siunčiamos žinutės, kad yra žinoma, ką jis šiuo metu kalba. Antras dalykas, yra labai tikslingai ištrinta informacija, kuri buvo fiksuota telefone. Tikrai tai rodo, kad dirba labai profesionalūs žmonės.

Ar to pirmiausia neturėtų imtis Valstybės saugumo departamentas?

Bet kokiu atveju telefonų ir kompiuterių kontrolė vykdoma per Valstybės saugumo departamento technines galimybes. Už tai jis atsako tiesiogiai. VSD disponuoja informacija apie visas sankcionuotas priemones mūsų valstybėje. Ir kadangi tai yra pasikėsinimas į pamatinius valstybės dalykus, tai kaip tik ši institucija turi tuo užsiimti. O policija turi atlikti savo tyrimą, bet VSD negali nusišalinti. Juo labiau, jeigu mes susiduriame su požymiais, kad tai gali būti svetimos valstybės slaptųjų tarnybų veikla.

Ar neatsitiks taip, kad ir išaiškinus išpuolio iniciatorių, tiesa mūsų nepasieks?

Jeigu, pavyzdžiui, paaiškėtų, kad tai daroma su valdžios palaiminimu. Bet kokiu atveju tai žino ne vien tiktai tos tarnybos vadovas. Konkrečiai tas priemones kontroliuoja aukšto rango pareigūnas. Vadinasi, atsiranda jau ne vien tik du žmonės, kurie gali žinoti apie neteisėtus veiksmus. Reikia turėti galvoje, kad slaptosios tarnybos gali panaudoti asmenis ar priedangos įmones, ir atrodys, kad veikia vienas.

Paimkime atvejus, kai buvo bandoma paveikti vienų ar kitų Vakarų valstybių rinkimus. Slaptosios tarnybos šiuo atveju savo pėdsako nepalieka. Jos slepiasi po vienišais keistuoliais, komercinėmis įmonėmis. Todėl ar bus nustatyta, atsakyti nelengva. Bet turi būti pademonstruota valia tai padaryti.

Jeigu to nebus padaryta, suprasiu, kad arba tai daroma su valdžios žinia, arba, jeigu toleruojamas priešiškos valstybės veikimas mūsų atžvilgiu, turime labai aukšto lygio svetimos valstybės agentų.

Tai yra valstybinis banditizmas, ir nesvarbu, ar tai daro savi, ar svetimi.

respublika.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Politinis persekiojimas: V. Rubavičiaus atvejis

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ačiū visiems       2017-12-30 21:02

komentatoriams už Vytauto palaikymą, ptitariu. Stiprybės Vytautui ir jo artimiesiems.

Antanas       2017-12-29 15:12

Apkaltą Prezidentei ir jos patarėjams už chaosą Lietuvoje?

Julius I 5 17       2017-12-28 15:35

Nemanau kad jis nesigaudo. Urbšys apsimeta. Buvimas ilgus metus supuvusioje Lietuvos teisėsaugoje išdildino jo apsimetelio įgūdžius iki visiško profesionalumo. Ką matau tai sugalvotas Urbšio valdžios užvadinimas profesionalai tą ir reiškia. Kad jie apsimetinėja profesionaliai.

Stasys       2017-12-28 13:34

Mes visi kartais klystame. Nėra nei vieno žmogaus be grieko. Betgi, jeigu suklystame, tai derėtų atsiprašyti to žmogaus, kuriam pakenkei ... ir nenešioti savyje to grieko visą gyvenimą. Urbšys, be abejo, yra doresnis už tuos kitus sėdinčius prie lovio “deržimordas”, bet, pagalvojau, kad negerai strikinėti abiejuose “barikadų” pusėse t.y. būti “dvigubu”. Tik tiesa mus išlaisvins. Todėl, manau, kad teisuoliai, kurių, neabejoju, dar pas mus yra, turi reikalauti nuolat tiesos ir teisingumo, su kuo, kol kas, pas mus ne kas .... Taigi, reikia imti pavyzdį iš gerbiamo Vytauto Rubavičiaus, kuris tvirtai stovi savo pozicijoje, nesiblaško ir neieško sau naudos, išduodamas savo idealus vardan geresnio gerbūvio, ir jis yra visiškai teisus, nes jam rūpi ne sava kišenė, o Lietuvos dora ir ateitis. Va, štai dėl ko jisai ir yra neprietelių gąsdinamas, šantažuojamas. ...

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2017-12-28 4:17

Citata: “Man keista, kad į tai reaguoja tiktai atskiros žiniasklaidos priemonės, o didesnė dalis žiniasklaidos, kuri yra laisvo žodžio, žmogaus teisių sarginis šuo, tyli.” Kam tokie dalykai yra keisti, tai parodo, kad situacijoje NESUSIGAUDO.

susipainiojusiam diskreditacijose       2017-12-27 23:57

Nuo kada Tiesos sakymas diskredituoja? Kalbi kaip girta kuzia.
Pone advokate - tegul tavo urbšys pirma atlieka viešą atgailą dėl dalyvavimo niekšų pusėje Garliavos byloje. Kodėl lig šiol nepadarė to? “Neturi laiko”?
Tegul randa. O po to tegul nuvažiuoja pas senukus Kedžius ir jeigu jie leis, lai bučiuoja jiems kojas ir tegul maldauja atleidimo. O kai parves namo Deimantę, tada ir mes atleisime. Bet anksčiau ne.
Todėl tas diegas tegul geriau nelenda į akis su savo auto piariniais “herojizmais”.

Julius I 0 24       2017-12-27 23:45

Tai kad dėl Garliavos Urbšys palaiko dabartine valdžios politiką tuo klausimu. Urbšiui kaip ir jo sėbrui Skverneliui tiesa ir teisingumas nereikalinga. Ką daro Urbšys tai kaip koks apsimetelis perbėga į kitą barikadų pusę ir susirenka taip vadinamus protesto balsus o Lietuva givena po senovėj. Be teismingumo, be moralės ir be garbės.

TO juokingiausia       2017-12-27 23:24

mieli Garliavos užtarėjai, nieko kvailesnio, kaip puldinėti, ko gero, vienintelį Seimo narį, kuris dar gina principus, matyt, sugalvoti ir nebuvo galima. O kadangi tai taip kvaila, spėju, kad jums rūpi visai ne Garliava ir jos mergaitės likimas…
Šiaip kontora čia šaudo kelis šūvius: diskredituoja Garliavą, jos moralinį veidą; nors kiek susilpnina Urbšio taiklių ir dėl to jiems labai skausmingų pastabų pasekmes; taip kiršydami tikisi laimėt jau vie dėl to, kad niekada neleis susivienyti…
Žodžiu, mąstykite, žmonės, galva, užuot kvailai kartoję klišes.

JUOKINGIAUSIA -       2017-12-27 22:06

kai p. Urbšys pavirkauja kokioj laidoj, parašo straipsnelį - atseit aš doras, teisingas, bet nieko negaliu…Tik tautai jau koktu nuo seimūnų gražbylysčių ir skundų.Visiems aišku, dėl ko puolamas Rubavičius. O kaip balsavo Urbšys? Tada buvo 80- tuko brolijoj.. Tai kam verkti dabar? Pats pateisino tą “valstybinį banditizmą”...

Julius       2017-12-27 18:25

Apsimetelis Urbšys kalbėdamas apie valdžia “pamiršo” kad pats netiesiogiai bet per savo partnerius sėdi valdžioje. O jo draugelis Skvernelis kuri atsivedė Urbšys ir davė jam “profesionalo” pavadinimą, užima vieną iš aukščiausių šalies postų. Yra ministras pirmininkas. Pats muša pats rėkia. Apsimetelis.

Sniego dramblys       2017-12-27 14:49

Esu 99% tikras, kad tai VSD darbas kuri uzsake jeigu ne pats chalatas tai jos pomochnikai.

P.Urbšys-       2017-12-27 10:46

seimo Mozė.

Todėl ir prezidentu       2017-12-27 9:10

nori parinkti pedofilai valdomą žmogų.G.Nausėdą?

Parašysiu       2017-12-27 4:46

Trumpai ir paprastai,įvykių seka labai aiški ir logiška. Pirmiausiai jie ištrynė atmintį Deimantei,po to buvo priversti trinti atmintį ir keisti pažiūras,kai kurių žurnalistų,kurie apie tai kalbėjo,tokiai Grinevičiūtei,Krivickui,o kitus įbaugino,žurnalistams nuo tada Garliavos byla pasidarė tabu,ką dabar ir stebime. Dabar atėjio eilė Rubavičių nutildyti,tai logiška. Nutildė liudininkus,dabar atėjio eilė nutildyti kalbančius apie tai.

Dar kai kas       2017-12-27 1:54

Yra ir kitokių neįvardintų aplinkybių. Išvakarėse prieš šį išpuolį vyko telefoninis pokalbis, kuris matyt buvo pasiklausomas. Kalbėta buvo su Vytautu Rubavičiumi apie tragišką Deimantės Kedytės likimą ir visuomenės pareigą nepalikti valdžios ramybėje, reikalauti įrodymų, kad mergaitė gyva ir sveika. . Iki šiol visuomene negavo nei menkiausio ženklo apie Deimantės visavertį gyvenimą. Šimtai laiškų ir reikalavimų atsimušė į tylos sieną. Tai rodo, kad padarytas sunkus nusikaltimas, kuris slepiamas visomis išgalėmis. Jeigu net nusikaltėliai, nuteisti įki gyvos galvos, turi galimybę nustatyta tvarka matytis su savo giminaičiais, tai tuo tarpu Deimantės seneliai negali išsireikalauti net anūkės nuotraukų. Kodėl Deimantės seneliams taikomos atskiros teisės .Vytauto Rubavičiaus pozicija šio klausimu yra vienareikšmiška, nesusitaikeliška, apie ką byloja jo parašyti straipsniai. Taigi užsičiaupti ir pakeisti savo mastymą , nesikišti į nešvarius valdžios reikalus reikalauta būtent dėl Garliavos istorijos. Lygiagrečiai neprašytų svečių susilaukė ir kitas pašnekovas. Buvo aplankytas jo kuklus bustas nepažeidus spynos, bet paliekant buvimo ženklus. Tikslas – įbauginti, sekti, demonstruoti galią. Ar ilgai gyvensime susišlavę mėšlą po kilimu?

Irena       2017-12-26 23:59

Nusivyliau visai Urbsiu.Ir tam ant liezuvio visa laika Rusija.Kam tai Rusijai reikalinga kompromituoti p.Rubaviciu?Kaip tik butent musiskiams jis druska ant zaizdos beria, o ne rusams.Ir kokie cia “ispejimai”, cia grasinimai, kokiu galime sulaukti mes visi.Verkiau is dziaugsmo, kai buvo paskelbta Nepriklausomybe, dabar verkiu is skausmo, kad baigiame prarasti savo oruma, savo tapatuma, savo zmones…Tvirtybes p.Rubaviciui.

IIII       2017-12-26 22:53

Kodėl grasinimus prof. V.Rubavičiui vadinate ,,įspėjimais’‘? Derėtų pataisyti straipsnio pavadinimą, nes grasinimas ir įspėjimas yra du labai skirtingi dalykai - juridiniu požoūriu taip pat.

septyniolikta diena       2017-12-26 22:19

Tiesa yra tai ką gali nešti tik švarios rankos.

Ką gali       2017-12-26 21:46

vienas Urbšys?Daugiau seime nėra kam?

Juozas       2017-12-26 21:39

“Tai yra valstybinis banditizmas, ir nesvarbu, ar tai daro savi, ar svetimi.”
Urbšy, ar manai, kad pakanka tokios diagnozės, ir dabar jau galima toliau ramiai sėdėti Seime ir bambą kasyti?
Jei daugybė tamstos išvardintų pareigūnų, komisijų, komitetų privalo dirbti, o nedirba, tai reiškia, kad Lietuva jau visiškai užvaldyta… Reikia telkti dar nepakabintus Seimo narius, liaudį ir reikalauti iš tarnybų darbo. Gal net apkaltą prezidentei organizuoti- juk jos skiriami pareigūnai nedirba.

Šiaip,tai       2017-12-26 19:31

sumažinus LRT biudžetą iki saikingo lygio,nes šioje įstaigoje dirbti turėtų būti dar ir prestižas,dalį likusių milijonų būtų galima skirti ir nevyriausybinininkų portalams.Tokiu atveju nors simboliškai galėtų būti finansuojamas ir portalas Tiesos?

o Deimantes isplesimas is namu ir ikalinimas-       2017-12-26 19:12

ar tai nebuvo valstybinis banditizmas, ponas Urbsy?

Stasys       2017-12-26 18:56

Nemanau, kad tai svetimų darbas. Veikiau savų “svetimųjų”.

Kiek Tavyje Rubavičiaus?       2017-12-26 18:04

Visi už vieną,vienas už visus.

per vėlu       2017-12-26 14:55

Praėjus tiek laiko nieko atrasti jau nebeįmanoma. Nusikaltėliui prireikė gerokai mažiau laiko, nei jam buvo duota, kad paslėpti visus savo pėdsakus.
Praktiškai jau reikėtų kelti dar vieną baudžiamąją bylą policijai dėl pareigų neatlikimo. Na ir jei tai padarė Danielis Lupšitcas, tai gal reikėtų kalbėti ne apie Rusijos, o Izraelio pėdsaką. Nors šios šalys glaudžiai bendradarbiauja daugeliu klausimų, tad gal ir nėra jokio skirtumo.

radau       2017-12-26 14:46
albina       2017-12-26 14:11

Labai gaila,bet po medžiu ne stovinčių sąrašas labai trumpas.A.a.Patackas nebijojo garsiai pasakyti savo tiesą.Dabartinių poziciją išryškino Šakalienės vaikų ginimo iš namų įstatymas:kaip skerdyklon varomos avys VISI balsavo UŽ.Ir Urbšys neturėjo argumentų stabdyti šitą pragaištingą įstatymą.Apie kokią moralę čia diskutuoti?Ir dabar iš baimės netvarkoma LRT:ne tik visuomenės pinigai turi rūpėti,bet ir turinys,nes dirba skydinės personalas taip,kaip naudinga ne Lietuvai.Seimas rodo,kad neturi elementarios savigarbos,kad jam nerūpi ne tik piliečiai,bet ir jų pačių autoritetas.

Dzeikas       2017-12-26 13:10

Lietuvos valstybei kaip stoties mergsei vaidinanciai skaistuole(n) islanda paveldeto sifilio apgamais. Kosmetika jau nepajegia slepti.
Ankstyvojoje stadijoje 1990-2000 patriotai tai nudave uz paauglystes spuogus.Deja.

Pirma reikia       2017-12-26 12:28

grąžinti LRT lietuvos visuomenei.O tada ir tokių atvejų,kaip šis,nebus.

Algis       2017-12-26 12:23

Labai gaila ir sakyčiau net apgailėtina, kad šis portalas vis viešina šį asmenį( Urbšį), juk juo jau niekas niekada nebetikės, nes už jo kankinės mergaitės ašaros… Ir kas jis po to? Siūlau portalui gerai viską pergalvoti prieš viešinant tokius herojus.

Be baimės ir priekaištų       2017-12-26 12:19

Taip galima pasakyti apie šį P. Urbšio interviu. Tai žmogaus, žinančio slaptųjų tarnybų užkulisius, sąžininga pozicija. Todėl tokia pozicija nepatinka ne tik troliams.

Janina       2017-12-26 11:21

Pritariu pasisakiusiam autoriui “VINIS”. Kažkas mūsų vyriausybėje jau per daug negerai…

kodėl tiesos.lt tą urbšį vis perša?       2017-12-26 10:48

kodėl tiesos.lt tą urbšį vis perša?
negi nebėra padorių žmonių, kad visokius urbšius, rusteikas perša?
ar ta tiesos.lt irgi valdoma kažkokių pederastų-pedofilų?

svarbu/nesvarbu       2017-12-26 10:46

Šiandien ponui “Tai yra valstybinis banditizmas, ir nesvarbu, ar tai daro savi, ar svetimi“. O tragiškai baisų gegužės 17-sios rytą ponas nepamatė banditizmo?
Būtent tada ponui buvo “nesvarbu”.
Todėl dabar jau nesvarbu ką ir kokia intencija ponas šneka.
Labai svarbu ginti pjudomą Žmogų. Nestovėti po medżiu, rujai pasiutusių šunų  drąskant auką, yra žmogaus pareiga. Visada. Šiandien, vakar, dabar ir po minutės.
Bet danguje vienkartinės akcijos neužsiskaito.
Žmogiškumą, meilę artimui savo reikia liudyti visu gyvenimu, o ne per proginius gerumo išpardavimus.
Nes visas pasaulis nevertas vieno nekalto vaiko ašarų.

Ekspertas       2017-12-26 10:34

Turbūt Rusijai naudinga… Ir jau po to galai į vandenį, juk niekas nieko neįrodo jei susieji su Rusija. Kaip gerai kad yra Rusija, viską ant jos galima nurašyti, o labiausiai poreikis yra nurašant milijonus ir milijardus. Kol vieni kaklaraiščiai čiulba apie laisvę ir demokratiją, tol kiti kaklaraiščiai gali vogti. Kartais vogti neįšeina, tai reikia žudyti. Ir jūs nesiknaisiokit po kaulus, nes ten nerasit nei laisves, nei demokratijos. Netikiu Urbšio naivumu, bet bailumu - taip, kvailumu irgi - taip. Venckienė juk ne į Rusija pabėgo. Venckienė juk baisėsnė recidyvistė nei koks Petrikas. O neranda. Kai nesislepia, tada labai sunku rasti. Greičiausiai gavo politinį prieglobstį, kad “partneris” turėtų kuo terorizuoti vietinius išgamas. Juk valstybė valdoma kompromatu ir kvailiais, na dar brangaus glamūro mėgėjais. Gal atsimenate iš kur Skvernelis atsirado? Primenu - iš Garliavos. Demokratija yra moksliniais tyrimais neįrodyta teorija, o minios valdymo technologijos naudojamos jau senai. O šlykščiausios technologijos atitenka mažoms kolonijoms. Ten ir intelekto seklu tiek pozicijoje, tiek opozicijoje, tiek slaptose tarnybose (o jų slaptumas yra vien todėl, kad tarnauja užsienio šeimininkams), tiek tarp “intelektualų” ir “mokslo” daktarų. Visiems nieko neįšeina paaiškinti nepasinaudojus Rusijos demonu. Ar tai naudinga Rusijai? - žinoma, kad taip. Bet kvailiai niekuomet nesupras, kodėl naudinga ir kaip tai bus panaudota prieš juos.

Vinis       2017-12-26 10:29

Įvykus tokiam incidentui turėtų sukilti visi: seimas, teisėsauga, spauda, STT… Deja, stebint šių institucijų reakciją, tiksliau reakcijos nebuvimą, peršasi išvada, kad iš aukštai buvo duota komanda “Fas” ir todėl visi samdiniai tyli ir tylės…

$+$       2017-12-26 10:23

Ne tas asmuo, kuris galėtų kalbėti tokia tema.

Gerų Kalėdų pone Vytautai Rubavičiau. Stiprybės!
⤴⤴⤴
Vytautas

ruta       2017-12-26 10:15

..vien delfiu ‘skambus’ tylejimas daug pasako ..

Urbšiui       2017-12-26 9:18

Deimantės krauju rankas plovei ,o dabar tamstai dar kažkas kliūna?


Rekomenduojame

Rasa Čepaitienė. DiskrimiNacija

Irena Vasinauskaitė. Sirgti draudžiama dirbti

„Neredaguota“ pokalbis su Ramūnu Karbauskiu: kova su propaganda

Ramūnas Aušrotas. Apie teisės viršenybės ir prenatalinės gyvybės apsaugos principų suderinamumą

Andrius Švarplys. Andriau Navickai, ar tikrai?

Nuo bačkos. Andrius Navickas. Lietuvos seksistai, vienykitės!

Stasys Jakeliūnas. „Ateities“, arba „Politinės amnezijos“ koalicijai –  pimyn, perveskit iš „Sodros“ pensijų fondams 400 mln. eurų

Verta pamatyti. Donaldo Trumpo teisinės komandos spaudos konferencija

Žmogaus teisių komiteto pirmininko T. V. Raskevičiaus programa: 5 prioritetai

Geroji Naujiena: Jėzus Kristus, Visatos valdovas, Tiesos Karalius

Algimantas Rusteika. Vartotojo instrukcija

Ramūnas Trimakas. Trojos asilas

Kun. Robertas Skrinskas. Kristus Karalius: šventė lapkričio 22-ąją. Skirta abortų legalizavimo Lietuvoje 65-sioms metinėms

Dalius Stancikas. Melo muziejus (ištrauka iš knygos „Kūju per Lietuvos istoriją“)

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.