Demokratija ir valdymas, Partijos, Seimas

Povilas Urbšys apie G. Landsbergio kontrolinius šūvius liberalams: tai – kerštas

Tiesos.lt redakcija   2017 m. balandžio 16 d. 22:58

44     

    

Povilas Urbšys apie G. Landsbergio kontrolinius šūvius liberalams: tai – kerštas

Kaip jau rašėme, praėjusį ketvirtadienį generaliniui prokurorui paskelbus apie savo ketinimus prašyti Seimo panaikinti Gintaro Steponavičiaus teisinę neliečiamybę ir pasidalijus įtarimais, jog galimai ir Liberalų sąjūdis sulaukęs neteisėtos koncerno „MG Baltic“ paramos, jaunasis konservatorių vadas Gabrielius Landsbergis savo veidaknygės paskyroje suskubo pasamprotauti:

Arba jie visi investavo į nekilnojamajį turtą Nidoje, arba liberalų partijos vadovybė yra sistemiškai korumpuota.
Gintaras turi atsisakyti Seimo nario mandato nesiteisindamas ir nelaukdamas svarstymų Seime.
O Tėvynės sąjungoje šiandien pradėsime diskusiją dėl tolimesnio bendradarbiavimo su Liberalų sąjūdžiu.

Ką tokie TS-LKD partijos lyderio Gabrieliaus Landsbergio pareiškimai reiškia?

„Tai, ką daro G.Landsbergis, jau panašu ne į bandymą parklupdyti liberalus, bet į kontrolinį šūvį“, – taip tokias kalbas įvertino Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narys Povilas Urbšys.

„Lietuvos ryto“ žurnalisto Tado Ignatavičiaus paprašytas pakomentuoti pasikeitusią jaunojo politiko retoriką buvęs Valstiečių ir žaliųjų sąjungos derybininkas prisiminė, kad dar rudenį TS-LKD vadas buvo kitokios nuomonės ir net siekė į derybas dėl galimos koalicijos įtraukti ir Liberalų Sąjūdį, o visus perspėjimus, kad po rinkimų pratęstas korupcijos bylos tyrimas gali plėstis ir atsirasti daugiau įtariamųjų, ignoravo. Tuo metu G. Landsbergis „tik reikalavo „valstiečių“ nekaltumo įrodymų, o liberalų dėmės jam tada visai nerūpėjo“, – pasakojo P.Urbšys.

Žurnalisto teigimu, parlamentarą stebina ir tai, kad dabar konservatorių lyderis siūlo savo ilgalaikiams partneriams tikrintis melo detektoriumi, nors rudenį, per derybas dėl valdžios, jis visiškai nekreipė dėmesio į didelę tikimybę, jog G.Steponavičiaus statusas byloje, ypač po kratų, atliktų vasarą jo įkurtame fonde, gali būti pakeistas.

Tiesa, tąkart ir Liberalų sąjūdžiui buvo nepriimtina, kad konservatoriai su jais elgiasi lyg vyresnysis brolis ir „derasi už juos neprašomi“, nors patys į koaliciją jie ir nesiveržia. Kaip jau skelbėme, antrą kartą nuo TS-LKD partijos Liberalų sąjunga atsiribojo tada, kai nesutiko sudaryti sutarties dėl G.Landsbergio galimybės užtimti Seimo opozicijos lyderio postą. P. Urbšio manymu, „gali būti, kad jis liberalams negali atleisti ir už tai. Kai negali natūraliu būdu tapti lyderiu, tada bandai tokiu save parodyti“.

Žurnalisto teigimu, parlamentarui atrodo, jog G.Landsbergis, taip dažnai keičiantis nuomonę apie anksčiau strateginiais partneriais laikytus liberalus, „tai daro ne vien tik dėl politinės konkurencijos“. „Panašu, kad konservatorių lyderis nori tapti teisuoliu, savotišku vyriausiuoju politikos tvarkytoju, kuris vienintelis žino, kurie yra geri, kurie blogi ir ką galima patraukti baudžiamojon atsakomybėm, ko ne“, – su lrytas.lt savo svarstymais dalijosi P.Urbšys.

Darsyk Liberalų Sąjūdis atsiribojo nuo konservatorių per balsavimą dėl leidimo panaikinti M.Adomėno teisinę neliečiamybę. Tąkart konservatorius, išėjusius iš Seimo posėdžių salės, palaikė „tvarkiečiai“ bei lenkai, tačiau Liberalų sąjūdžio frakcijos nariai – ne. Šios frakcijos narys, Seimo Antikorupcijos komisijos vadovas Vitalijus Gailius, raginęs balsuoti už tai, kad M.Adomėno teisinė neliečiamybė būtų panaikinta, P. Urbšio manymu, bus patekęs į G.Landsbergio nemalonę. Taip parlamentaras įvertino iš konservatorių lyderio nuskambėjusį raginimą V.Gailiui trauktis iš Seimo Antikorupcijos komisijos vadovo posto.

Tačiau P. Urbšio teigimu, G. Landsbergis „praleido progą patylėti“, mat tokie pareiškimai labai jau „panašūs į kerštą“ už V.Gailiaus vadovautos komisijos išvadą, padarytą prieš metus atlikus parlamentinį tyrimą („Dėl A.Landsbergienės veiksmų siekiant gauti naudos iš valstybinės įmonės, valstybė galėjo patirti didelę žalą“). Be to, Komisija paprašė, kad valstybės įmonės ir Karalienės Mortos mokyklos sutartį įvertintų ir Valstybės kontrolė. Kaip pabrėžė P. Urbšys, tokios TS-LKD lyderio kalbos „jau tikrai panašu į kerštą už G.Landsbergio žmonos Austėjos verslui nepalankias šios komisijos išvadas. Po jų žlugo šiam verslui plėstis labai patrauklus projektas“.

P.Urbšio teigimu, G.Landsbergis šiuo metu „talžo liberalus“, nes būtent tai konservatoriams yra „naudinga“. „Juk E.Masiuliui dar nebuvo pranykusios antrankių žymės ant rankų, kai G.Landsbergis susikrovė lagaminus ir grįžo į Lietuvą“, – sakė parlamentaras.

Kas be ko, šis kandalas tapo puikia proga persivilioti dalį Liberalų sąjungos rinkėjų, nusivylusių jais dėl E. Masiulio skandalo – siekdami šio tikslo, pasak Seimo nario, konservatoriai per rinkimus aukojo net savo vertybes.

„Bet dabar konservatoriai mato, kad liberalai atgauna jėgas, gal net stiprėja. Todėl G.Landsbergis bando užšokti ant naujos korupcijos skandalo bangos, pamiršdamas, kad ši byla dar visai neseniai jam netrukdė su liberalais dėtis į krūvą. Tada jam buvo naudingiau liberalus vestis kartu ir galutinai ištirpdyti savo šešėlyje. Dabar interesai keičiasi, todėl reikia tų kontrolinių šūvių, kad liberalai daugiau neatsigautų“, – lrytas.lt sakė P.Urbšys.

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2017-04-19 4:53

Neatmeskime konkurencijos už pinigus iš koncerno. Ir liberastai ir konservatoriai susitikinėja su tais pačiais dviem rinkkėjais iš koncerno. Kitų rinkėjų kaip ir nematyti.

isvada        2017-04-17 20:43

susipjove dvi ziurkes. Nematau tarp ju jokio skirtumo.

Stalker        2017-04-17 18:57

“, bet visų jų esmė ta pati - suverenias valstybes valdyti iš kitų jėgos centrų”
Ka jus turit omenij po žodžiu “valdyti”?
Tarp europos sajungos valstybiu yra susitarimai, glaudus ekonominiai ir migracijos rysiai. Bet kokie nesuderinti manevrai gali skaudziai atsirugti.

Stalker        2017-04-17 18:44

Magnolija visapusiskai ir pilnavertiskai integruota i čekistu(lohu,bomžu,pedofilu) klana.
Del to, tiketis is jos kazkokiu neaiskiu manevru manau nevertetu.

Kad ir kitoks klausimas       2017-04-17 18:41

Finliandizacijos scenarijų matyt buvo ne vienas, bet visų jų esmė ta pati - suverenias valstybes valdyti iš kitų jėgos centrų. Nepastebimai, per pastatytas vietines valdžias.Tokį žaidimą lošia Maskva su ES kvislingais, demoralizuodama visuomenes savo pačių rankomis ir primesdama žaidimo taisykles nacionalinę savigarbą išlaikiusioms tautoms. Pavyzdėlis prieš akis - Lenkija. Norėdama laikytis oriai priešu tapo ir Maskvai ir Briuseliui. Bingo. Vadinas, finliandizacijos scenarijus yra vienas ir tas pats.

Сталкер > Raselei        2017-04-17 17:22

Čekistu(lohu,bomžu,pedofilu) niekas neperspejo nes zino kad jie miegsta stukaciokini. Ir ipatingai megsta vogti “bapkes”
—————————————-
O čekistu(lohu,bomžu,pedofilu) trolinimas “just for fun”.

Kad ir toks klausimas:       2017-04-17 17:07

Ko sieks matrioška po savo kadencijos?
Gal tapti visagale premjere?
Paklusnus saldofonas daukantynės poste tam būtų parankus.
Klausiant kam matrioškai premjerės postas kyla daug įdomių paralelinių klausimų. Kad ir apie geležinkelių pertvarkos planus.
Geležinkeliai yra strateginis objektas. Ypač karo metu.
Premjero postas taip pat.
Ir tuomet iškyla klausimas- kieno zadanijas vykdys ta figúra.

Julius Puras       2017-04-17 16:33

” bet į kontrolinį šūvį“ tai yra isterija. O Urbšys rūpinasi ne “liberalais” bet savo draugeliu Gailiumi. Visa šitų dviejų veikėjų politika tai apsimetinėjimas. Abu iš to pačio juodojo 80 seimūnų sąrašo.

Tarabilda --- J.       2017-04-17 15:39

Sunku pasakyti, kokio čia lygio tie bobikai. Kad jie mutuoja, tai faktas. Kiekvienas turi šiokį tokį įdirbį, tik gana sunku suprasti, kokia jų destrukcinio darbo prasmė, kai juos kone visi gana lengvai atpažįsta. Sakai, kad jie vykdo kažkokius parengiamuosius darbus, kažką didelio pridenginėja, kas turėtų įvykti…
Abejoju. Jų šeimininkai irgi nežino, kas čia gali įvykti ir yra baisiausiai nenuoseklūs. Tad ir skleidžia chaosą iš savo vadaviečių. Daugiau nieko. Jokių idėjų ten ir su žiburiu nerasi.

starterių pamainai       2017-04-17 15:29

Žioply, pamiršai kirilicą įsijungti. Laikykis įmyžo.

Stalker > Rasele        2017-04-17 15:25

Smagu paciai su savim kalbetis?

J---T       2017-04-17 14:54

Tas tai taip. Bobikus lukštenti nesunku. Kai iš keleto pusių aižo aniems šonus.
O kol pavieniui jiems pastabas kas daro, anie tik į akis žvengia.
Vis tik jau jeigu apie tuos kontorų šunkaras šnekta išėjo- sakyk, ką misliji apie fono pokyčius per bobikų elgesio kaitos prizmę?
Ar bandei suvest tokius koreliacinius galus kaip: staskos, puro, raigrybo et. cet propagandos ir situacija po rinkimų  cirko?
Po to, kai akivaizdžiai atsivėrė karbauck-skvernininkų neįgalumas bei dvilypumai, kai plika akim matomi matrioškyno dirigavimai gaivinant brilerį- vot, ką manai apie bobikų taktikas naujame kontekste. Gali atrodyti, jog kontora nesuformuluoja cucikams aiškių užduočių, mat lojimas gana padrikas ir su pauzėmis. Bet giliau pamintijus, vis gi tam tikrų dėsningumų lyg ir yra.
Man dingojasi, jog yr ruošiamasi stambiam projektui.
Įtariu kokiam. Ką pats misliji?

T --- J       2017-04-17 14:30

Jo. Suvalgėm Stalkerį. Neskanus buvo. Toks liekamasis skonis burnoj lyg prasto čebatų vakso.

J---T       2017-04-17 14:19

Supratau. Tiesiog pasakiau ką žinau. O boboikams gal dar negreit dašus. Bus matyt. Čia jau admino rūpestis.

T -- J       2017-04-17 14:09

Man tas visiškai nerūpi, bet instrumentas geras tuo, kad tas kas juo naudojasi, yra net plekšnės akim demaskuojamas.

J---T       2017-04-17 13:49

Su nuorodų kopijavimu daug zabovos.
Programinė skylė tokia, kad nereikia nieko papildomo daryti.
Ateik ir nykščiuok kiek nori.
Trijų metų vaikas sugebėtų.

Stalker > Tarabilda        2017-04-17 13:38

Nu tai tada viso geriausio ir paliekat mane ramybej. Taip?

nėra jokių paslapčių       2017-04-17 13:37

su chrome browseriu atsidaryti “naują nežinomą langą”, nukopijuoti komentarų nuorodą ir dėti pliusą ar minusą.
Tą pačią procedūrą pakartoti - tiek kartų, kiek nori tų pliusų ar minusų.
——
čia tik vienas iš būdų - be abejo, yra ir kitų variantų.

Tarabilda       2017-04-17 13:33

Va ir sudegė trolis, paleidęs neužmirštuolių odekolono kvapelį.

сталкер > Tarabilda        2017-04-17 13:24

tai ka veiksim?

J--- Tarabilda       2017-04-17 13:06

Dėl pliusiuķų gausos po kontorinio “starterio” skiedalais:
Čia jokių stebuklų. Portalo programavime yra palikta žiopla landa. Jau anksčiau turėjau abejonių, tad patyrinėjau paprasčiausio testavimo būdu.
Ir radau. Iš principo, bet kas netrukdomas gali po bet kuriuo komentaru pridėti tiek pliusų ar minusų kiek tik įvalios.
Kaip?
Negaliu viešai sakyt, pats supranti.  Bet kadangi kontora jau rado tą plyšį, vansi reik užlopyt.
Vienžo, jeigu reikia, pastatyk arbatos kokioj nors blyninėj ir parodysiu kas kur ir kaip. Adminas be vargo uždarys tą fortkę.

Stalker        2017-04-17 12:55

“čekistas - bomžas?    2017-04-17 10:43
kažkaip nesueina galai.
čekistai, kgbistai - vieni iš turtingiausių Lietuvoje (jei ne turtingiausi)”
————————————
Б.О.М.Ж - без определённого места жительства.
—————————————-
Vistik matau, jeigu čekistui(lohui,bomžui,pedofilui) tiesiai pasakit žodzio prasme, jam vistiek nedaeina ir jisai toliau varo savo.
Apgailetinas vaizdelis.

Tarabilda       2017-04-17 12:50

Oho ho. “Stalker” pradėjo rodyti bicepsus prie klaviatūros. Tik taukšt klavišą ir penki nykščiai į viršų po savu komentaru. Pagal kokią ten programėlę dirbi, šmiki. O gal vienas kontoros kabinetuose siautėji prie n kompiuterių?

Stalker        2017-04-17 12:38

Matau čekistai(lohai,bomžai,pedofilai) labai gerai pastebe kur kas yra. Tai gal čekistai(lohai,bomžai,pedofilai) paliks ramybeja ta “š.krūvą”? kad komentaruose nesmirdetu?

Tarabilda šviežienai       2017-04-17 12:24

Bet tas trolis labai techniškai įsitrolino. Pastebėjau šitą š.krūvą nuo pirmojo pasirodymo ir signalizavau, kad tai galimai staska. Jis greitai pakeitė intonaciją, buvo pasidaręs vos ne koks Puteikinis kariautojas už teisybę ir prieš korupciją bei valdžią, bet kai pasisukdavo koks klausimėlis iš esmės, visados išlįsdavo kontoros ausys.
Kas juos išduoda, tai vertybinis jomarkas. Trolis niekados neturi tapatybės.

trolis troliui akies nekerta       2017-04-17 12:22

Jei Stalkeris nėra to paties Pųro reinkarnacija, tai mokykloje jiedu sėdėjo viename suole ir po pradinės kartu įsidarbino vienoje kontoroje.
Bet Stakeris maskuojasi apsimesdamas, kad baigęs rusišką pradinę.

Stalker        2017-04-17 12:13

Tai kad portalas antisisteminis ir mano trolinimas irgi antisisteminis.

troliui       2017-04-17 11:54

Tau pasisekė, kad šis portalas bejėgis prieš trolinimą.

Stalker > turim šviežienos       2017-04-17 11:53

Nepergivenk, as cia ilgam neuzsilaikisiu.

Stalker >        2017-04-17 11:50

Gerbiamieji čekistai! wink Tai kas jums nepatinka? :D:D:D
—————————-
As jusu is dalies suprantu, kiekvienas daro “bapkes” kaip moka,  vogia arba pardavineja dukrites i vergove pas pedofilus.
Bet as negaliu suprast vieno paprasto dalyko, kur yra mano nauda is jusu?
——————————
Ir apalamai kaip galima tureti kazkokiu reikalu su debilais su kuriais neimanoma susisneketi?

turim šviežienos       2017-04-17 11:33

Kažada čia spamino toks “taigis”. Atsikratėme. “Taigisą” tuoj pat pakeitė “stasys” + “julius puras”.  Tie du ilgokai visus užknisinėjo, bet galų gale vis tik išsikvėpė, devalvavosi. Dabar kontora mums įsūdė “šviežią” produktą- fruktą “stalkerį”.
Šviežias šūdas efektyvesnis. Labiau smirda.

P. Urbšys tikrai       2017-04-17 11:30

Manau, Povilas Urbšys tikrai praleido gerą progą patylėti. Taigi.

Stalkeriui       2017-04-17 11:16

Išsiblaivyk, jei įmanoma.

Сталкер        2017-04-17 11:12

+ Bonus Л.О.Х - лицо обманутое хулиганом
———————————————
Labai savalaikis klausimas. Aciu!
Tirinejant stebuklingus padarus čekistu sunelius,švogerius ir visokiausius klimaksinius pudelius as pastebejau toki idomu dalyka, kad jie labai megsta vartoti zodzius apie kuriu prasme, neturi žalio supratimo. Bet dar keisciausias dalykas kad vartojant nežinomus žodžius jie samprotauja apie nežinomus dalykus. Galu gale gaunasi kažkokia sudetinga psihine lyga.
Bet vistik as issiaiskinau ka jie turi omenij vartojant ir samprotaujant apie nežinomibe.
——————————————————
Pvz. Čekistai yra lohas, bomžai, pedofilai, del to kad valstybe praktiskai sunaikinta. O jie nesugebejo sau sutaupiti ant Gelintvageno ir vazineja su kybirais Tauregais. Tam kad biski pataisit situacija ir gaut reikiama summa iki Gelintvageno, jie bando parduot savo mažametes dukrites i pedafiline vergove.

Netikėk        2017-04-17 10:47

nė vienu politiku. Netikėk nė vienu jų žodžiu, o tuo labiau pažadu.
Jie visi iki vieno yra melagiai ir kyšininkai. Tokiais jie tampa iškart po rinkimų (išimtys tik patvirtina TAISYKLĘ).

čekistas - bomžas?       2017-04-17 10:43

kažkaip nesueina galai.
čekistai, kgbistai - vieni iš turtingiausių Lietuvoje (jei ne turtingiausi)
——
gal tovariščius Сталкер paaiškins, ką jis turi minty?

Сталкер        2017-04-17 10:26

Б.О.М.Ж - без определённого места жительства.

kche kche kche       2017-04-17 10:26

Anūkas šovė į nubėgančių lyberių SĖDMENIS.

tovariščiui Сталкер       2017-04-17 10:23

gerbiamas Сталкер - ar žinote ką žodis “bomžas” reiškia?

Сталкер >        2017-04-17 9:23

Viskas ten dalinasi. Visas skandalas su MGB yra feiknis nuo pradzios iki galo. Kaip sake komunistas Kirkilas, tas feikinis skandalas reikalingas kad feikines čekistu(pedofilu ir bomžu) liberalu partijos lyderis pasitrauktu ir užleistu vieta visiskam durnialiui Ozio vytauto anukeliui.

Jo, o klausimas       2017-04-17 9:04

dėl ko asnūūūkas šūvius švilpia? Ogi todėl, kad otkatais MGB nesidalino liberastai su konservais. Konservai yra konservai, o ne kažkokie TSKD.

Stalker        2017-04-17 8:02

Esme tame kad Povilas, Anukelis, Liberalai tai yra eliniai čekistines(pedofilu ir bomžu) sistemos eiliniai tarnautojai. Visos tos konfrontacijos yra feikai nuo pradzios iki galo.
Paprasciau tariant tai yra teatras, skirtas runkeliams smegenis pudrinti.

albina       2017-04-17 7:55

Nesenstanti ir vis dar aktuali frazė:kaip svarbu politikui nepraleisti progos patylėti.Manau dažnokai praleidžia tokias progas Gabrielius,ant bangos su tokiu pačiu grėbliu užšoko Guoga.Galim tik įsivaizduoti,kokie šmaikštūs būtų ir politikai,ir portalai,jei spec.liudytojais būtų valstiečiai.O dabar tiesiog gražu:Žiemytė klausia Masiulio,kaip šis vertina premjero darbą,Jančius nepraleidžia progos nepaklausti Blažytės ne tik apie Trampą,bet ir apie Kildišienę.Cirkas neišvažiavo,ponai!

Сталкер       2017-04-17 6:40

čekistas(bomžas-pedofilas) Povilas svarsto apie čekistu anukelio feikinius suvius.
Visos scenos viksta absurdo teatre kurio pavadinimas “politika” ant Lietuvos.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.