Propagandos ir ideologijos analizė, Žmogaus teisės, Žiniasklaida

Povilas Gylys. Skelbiu LRT pilietinį boikotą ir kviečiu prisijungti visus vertinančius bendrąjį gėrį

Tiesos.lt redakcija   2019 m. vasario 10 d. 10:03

73     

    

Povilas Gylys. Skelbiu LRT pilietinį boikotą ir kviečiu prisijungti visus vertinančius bendrąjį gėrį

Indrė Makaraitytė prieš Arvydą Vaitkų. Arvydas Vaitkus, susidarė toks įspūdis, turi duomenų tapti politiku. Indrė Makaraitytė duomenų tapti tikrai nepriklausoma, profesinius standartus atitinkančia žurnaliste, rodos, jau nebeturi.

Eilinį kartą LRT žurnalistai demonstruoja akiplėšišką šališkumą. Pono A.Vaitkaus asmeniškai nepažįstu, ne viskas žalių valstiečių veikloje man patinka, bet melu savo politinės sistemos nepagerinsime, nuo nešvarių politikų jos neapvalysime. LRT ir toliau kankinasi moralinėse konvulsijose. Ir mus, tą „nacionalinį“ transliuotoją išlaikančius mokesčių mokėtojus, kamuoja dezorientuodamas.

Pasinaudosiu proga – skelbiu, jog į Indrės Makaraitytės, Ritos Miliūtės ir Nemiros Pumprickaitės laidas, jeigu būčiau kviečiamas, neisiu.Toks boikotas yra mano pilietinis protestas prieš LRT faktinę privatizaciją, pasireiškiančia tuo, kad LRT savo veikloje vadovaujasi NE VIEŠAIS, o ją užvaldžiusios grupės PRIVAČIAIS interesais. Gerai būtų, jei prie LRT pilietinio boikoto prisijungtų ir kiti bendrąjį gėrį vertinantys žmonės. Tegul LRT laidose su žurnalistais kalbasi tik konservatorių ir liberalų atstovai. Na, ir dar keletas „elitinių“, atsiprašysiu, kairiųjų.

Kažkas, girdžiu, sako: tavo boikotas mažai ko vertas, nes esi jau seniai įtrauktas į LRT juoduosius sąrašus ir nesi kviečiamas. Atsakau: po mano paskelbto boikoto situacija keičiasi – pagerėja ne tik mano, bet ir mano bendraminčių statusas ir savijauta; dabar jau LRT žurnalistai žinos, jog jie irgi gali būti boikotuojami. Iki šiol jie svaigo nuo savo galios…

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

kis       2019-02-23 19:23

man geda del tokios musu TV ir Rt.esu senos pakraipos ,bet be zalingu iprociu Gimiau ,augau ir susenau,tad kas vyko labai puikiai suvokiu.Bet ne apie tai.StebejausPutino sugebejimais sitaip paveikti zmoniu samone,siandiena nemazesnius sugebejimus demonstruoja jau viesai,matomai paliktas rezidentu V.Landzbergis,nes to zmogelio pasisakymai,veiksmai patys uz save kalba.Tauta suskaldyta i tuos ir anuos,po guminuku visi bego kaip nuo maro,o siandiena matome,kad prezidente nesugebejo iskalikyti inkognito,tad rezultatus ne koks,daugtbe klausimu,atsakymus laukiamne is kolchozo.Atrodo,kad varpai suskambejo tikrai mums,tad reikia isiklausyti,nes gali buti -nereikia.

Prieš 6m.išmečiau trusikus,o       2019-02-16 20:47

dabar jų nepasigendu.
Tai planuoju ir kelnes išmesti.

Labai prapuls LTV be gylio.       2019-02-16 20:43

ir kaip reikės gyventi?
Dar galėsim matyti kassavaitinį gylį Janutienės laidoj “nuoga tiesa”
Bent tokia patieka.

Prieš       2019-02-15 19:07

5 metus išmečiau teliką.Jo dar nepasigedau.Visos problemos išspręstos.Ko nenoriu nematau,ką noriu paskaitau.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-02-13 15:14

to “stasys     2019-02-13 8:34”. Sutinku, kad neetiškas, nes kai 7 Seimai tyčiojasi iš Konstitucijos, yra nelegitimus, tai pagal jų supratimą jie yra etiški, o man tenka būti neetišku. Taigi kgbistišku požiūriu tikrai esu neetiškas. Taip tikrai ir yra.

stasys       2019-02-13 8:34

2019-02-12 23:27 J.Ramanauskai .. Jus neetiškas šarlatanas , sunku įrodinėti tai ko nėra .

"to dr. J.R"       2019-02-13 1:12

pats būdamas bailys ir feikas kaltina, kad su juo “bijo” rimtai “diskutuoti”...
įžūloka?
O gal tamstelė sakysite, kad esate ne feikas?
Tai kur jūsų moksliniai straipsniai, bent užuomina, kad jūs juos rašėte, koks sąrašiukas?
ir nors viena nuotrauka, iš tų laikų, kai dar nebuvote ištiktas genialumo priepuolių ir nerašinėjote paklodžių? o staripsniai apie tai, kaip dr. Jonas R. didžvyriškai kovoja su ktu?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-02-12 23:34

to “dr. Jonas Ramanauskas .(JavaScript must be enabled to view this email address)    2019-02-11 5:57”

Matau labai daug neigiamų pažymėjimų dėl to komentaro, tai tikiuosi, kad vienas iš jų priklauso prof. P.Gyliui. O juk profesorius PRIVALĖTŲ apsiginti, parodyti kurioje vietoje Ramanauskas sako netiesą. Čia būtų įdomu. O spaudinėti mygtukus… profesoriui nederėtų, derėtų duoti atkirti… ko gero galvelė ir moralė per silpna.
Kviečiu profesorių į viešą kivirčą, nes diskusijos tai nesigaus. Profesorius neturi argumentų. Kodėl drasuolis tapo bailiu?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-02-12 23:27

to “stasys     2019-02-11 21:14”. Tiesiog tamsta protiškai nesugebi suprasti elementarių dalykų, o greičiausiai esi paprasta penktoji kolona. Senai pastebėjau, kad esi visiškai durnas. Todėl nėra prasmės ką nors aiškinti. Tiesiog nieko asmeniško, tiesiog faktas.

Violetinio veikejo demagogija       2019-02-12 21:08

Is sito tai apart demagogijos nieko neisgirsi.

stasys        2019-02-12 19:10

Nuomonė .... pasiskundė kad vieša žiniasklaidos opinija sukritikavo Skvernelio švebeldžiavimo ( kai liežuvis netelpa burnoje) anglu kalbos patirtį ir pagristai iškėlė klausimą o kaip ans sugebės, sėkmingu rinkimu atveju,  bendrauti kaip lygus su lygiu kitu valstybių vadovais ?. Techniškai žiūrint niekas jau nenorį sau į Prezidentus besimokančiu studentu . Visos tos ‚atmazgės‘ ..  truputi pasimokysime ir bus gerai kaip yra skamba labai paviršutiniškai . Manau tas dvi valandas per savaite Skevrneliui reikėtu padidinti bent iki penkiu .. per savaite .

abc.       2019-02-12 15:39

jei niekas neorganizuoja ,arba nebėra kam ,tai palikit tą lrtv supūt.

Nuomone       2019-02-12 12:42

Makaraitytė, Miliute, Pumprickaite, Garbačiauskaitė—— LRT prostitutes, ju motinėle tulpė magnolija viduryje, kuriai sudalyvauti televizijos forumuose sudetinga , tiesiog neįmanoma .Is Skvernelio juokiasi, kad nemoka angliškai , bet tulpė be žinomo teksto ir žinomu klausimu lietuviskai nemoka.

ziuriu       2019-02-12 8:43

Labai patinka Lrt televizijos laidos ir visi jas vedantys zurnalistai.Aciu Jiems.

stasys        2019-02-11 21:14

J.Ramanauskai nustebino citata tamstos “ O tas trukumas yra tas, kad Lietuvoje yra įtvirtinta antikonstitucinė NELYGIŲ rinkimų teisė. To pasaulis dar negirdėjo. Kai į tą patį Seimą per tuos pačius rinkimus tas pats kandidatas gali būti išrinktas DU KARTUS tam, kad neišrinkti patektų į Seimą“ Berods pats davėte nuoroda kur ta klaida buvo ištaisyta ankstyvu periodu , tai kaip čia suprasti ta tamstos cituojama mintį .? Rinkimu įstatymas to nenumato , o jei čia teorijos dalis su J.Ramanausko „kas galėtu paneigti“ tam tada reikėtu kur kas daugiau praktiniu argumentu paviešinti .

žinia       2019-02-11 17:55

Šiandien, įvyko pasikalbėjimas seime, tema
„Teisė į žodžio laisvę: iššūkiai ir konstruktyvus atsakas“

https://www.youtube.com/watch?v=lTGlcZOpbpw

s.m.       2019-02-11 16:47

pardon, - Algimantas Zolubas. Atsiprašau už netyčinę spausdinimo klaidą.

s.m.       2019-02-11 16:46

pasijutau pakylėtas, kai mano propagandos boikotuotojų jau n metų klubą papildė tokie garbūs džentelmenai, kaip Povilas Gylys ir Akgimantas Zolubas. Nežiūriu tos raudonosios debilvizijos jokiais atvejais, išskyrus retus atvejus, kai jai būna suteiktos išimtinės krepšinio ar futbolo čempionato transliuotojo teisės. Sportas, - ne propaganda. Net komiteto vyresn. efleitorius drg. stąsįsjūliųs, pagal šįryt gautas instrukcijas “nežinantis” P.Gylio bei temoje apie propagandos boikotą puolęs “s buduna” ieškoti moterų ar mergaičių, nenuoseklumu neapkaltins.
Gyvenime yra ką veikt be mutavusių kaspervizijų.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-02-11 15:13

to “Stasys     2019-02-11 12:21
Jei Lietuvoje Valdžia renkama, vadinasi yra demokratija. O jei yra demokratija, tai išrinkta valdžia yra LEGITIMI. Tai yra teisėta.  Nesvarbu, su kokiais trūkumais. Ar dar kam neaišku?”
***
O tas trukumas yra tas, kad Lietuvoje yra įtvirtinta antikonstitucinė NELYGIŲ rinkimų teisė. To pasaulis dar negirdėjo. Kai į tą patį Seimą per tuos pačius rinkimus tas pats kandidatas gali būti išrinktas DU KARTUS tam, kad neišrinkti patektų į Seimą. Tokia demokratija. Tai sistema užtikrinanti kgb ir kompartijos valdymą. Tai įrodo ir užsaptinti 100 metų kgb, t.y 25 plius 75.
Ne kiekvienam Stasiui tai suprasti, ypač kai jis tarnauja kgb.

mama iš kaimo       2019-02-11 13:03

Makraitytė niekada nebuvo žurnaliste. Buvo tiesiog akiplėša. Pamenu, kažkaa piktinausi, kaip įžūliai elgiasi per “diskusijas” Miliūtė ir Tapinienė, o sūnus, nesileisdamas ų kalbas, tepasako “tai tu Makaraitytės negirdėjai’ Pabadžiau paklausyt…

be trūkumų:)       2019-02-11 13:02

po tokio “išaiškinimo” daroso akivaizdu, jog žodžiai “Stasys” ir “kvailys” yra sinonimai

Stasys       2019-02-11 12:21

Jei Lietuvoje Valdžia renkama, vadinasi yra demokratija. O jei yra demokratija, tai išrinkta valdžia yra LEGITIMI. Tai yra teisėta.  Nesvarbu, su kokiais trūkumais. Ar dar kam neaišku?

Nepastebėtojui       2019-02-11 11:16

Nieko Jūs nepastebite, na, beveik nieko. Stebėkite atidžiau ir mąstykite. Toks LRT darbas, manyčiau, yra LDDP arba naujoviškai - karbauskinių grynas palaikymas, įvairios manipuliacijos ir kvailinimas. Juk LDDP-istai ir karbauskiniai - vienas ir tas pats darinys, ar ne? Dar nuo Kovo 11-osios ir nuo sovietinių laikų... Tiesa? Povilas Gylys, manau, irgi priklauso (priklausė) tai pačiai gildijai?

Mokytis būtina       2019-02-11 10:30

Išmokime pagaliau komentuoti straipsnio iškeltą klausimą.Išsakykim savo nuomones.Siūlykim būdus problemai spręsti.Nes tai,kas vyksta - tas pats makaronizmas!Vienas už kitą protingesni,kad tik sumenkint ir įkąst,asmeniškai įžeisti.Kažkas net sugeba atkasti,kas po kuo pasirašo.Ir pralaimim dėl to,kad jie vieningi,o mes riejamės,kaip pavasario katinai.Yra pasiūlymas boikotuoti - netinka,žiūrėk LRT,skaityk valatkos utėlėtus straipsnius,balsuok už TS KP,bent tiek laisvės dar yra.Stebiuosi stasio ir *pajėgų*atkaklumu - rodos,kiek jau galima.

stasys        2019-02-11 9:38

2019-02-10 12:14 Jus jau man atleiskite nemaniau kad Onutė tai p.Gylys . smile na visko pasitaiko .

Žmogėnas nerimsta, o žadėjo.       2019-02-11 9:19

stasys   2019-02-10 12:14
Pasižadu .. va nuo šio pažado paskelbimo daugiau nebegirdėti ka mano Gilys .Tai bus mano kaip piliečio pozicija…

stasys   2019-02-10 16:31
Bet man vis tiek lieka neaišku ko tas Gylys taip nemyli tu moterų ?

stasys     2019-02-11 8:08
.. LRT-ė tik dirba darbą ir matyt gerai dirba…  ..ponas Gylys tik silpnu pakinkliu pirštininkas .

stasys        2019-02-11 8:08

Poniai Onutei .. LRT-ė tik dirba darbą ir matyt gerai dirba jei dalis visuomenės na niekaip negali nustoti siekti ja uždaryti . Žurnalistai privalo kedenti plunksneles tiems kurie skaito kad ju pozicijos nepamainomos , buk tu konservatorius buk tu valstietis ..prakutęs geru verslininku, jokio skirtumo . Kol tokios nuostatos išlaikomos ..ponas Gylys tik silpnu pakinkliu pirštininkas .Užduokite pati jam klausima -  o pas Jakilaiti ar rastu drąsos apsilankyti ? ar vėl jo moralė pilvu šliaužtu ..

nuomone       2019-02-11 7:54

niekada nežiūriu lrt ir nežadu žiūrėti

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-02-11 5:59

Manau, kad ponas profesorius P.G. kaip tylėjo, tai tylės, nes tai naudinga okupacinei valdžiai.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-02-11 5:57

Kažkada galvojau, kad prof. Povilas GYlys yra padorus, sąžiningas ir rūpinasi bendruoju gėriu, kaip sakosi.
Dėl tos priežasties 2016-04-13 nusiunčiau emailu profesoriui straispnį:


Eilinį kartą antikonstituciniai rinkimai - valdžia nelegitimi

http://www.ekspertai.eu/eilini-karta-antikonstituciniai-rinkimai-valdzia-nelegitymi88021/
http://www.aidas.lt/lt/politika/article/14506-04-15-eilini-karta-antikonstituciniai-rinkimai-valdzia-nelegitimiTikėjausi, kad jau jeigu už bendrą gėrį, tai tikrai jau bus už Konstituciją atitinkančius rinkimus, nors tiek kiek A.Nakas padarė, surengė Seime konferenciją tuo klausimu.

o va prof. Povilas Gylys nei mū, nei bę, absoliuti tyla. O tai reiškia, kad P.Gylys už antikonstitucinius rinkimus, už neteisėtą, nelegitimią valdžią, prieš Lietuvos teisinius demokratinius pagrindus.
Gali toliau TARKŠTI, kad ir visą gyvenimą, juo patikėti NEGALIMA. Pasirodo kaip buvo komunistėlis, taip ir liko…. plepa propagandą.
Tai ką pasakiau galiu įrodyti, įrodymus išsaugojau.
Pasitikėti NEGALIMA. Gėda, niekinga, nepadoru ir be sąžinės. Ar nori ponas profesoriau viešoje erdvėje susikauti?

Gerb. Povilai,        2019-02-11 2:09

antiLIETUVIŠKŲ JUNGTINIŲ PAJĖGŲ suaktyvėjimas komentaruose rodo,
kad gerai užtvojote pažandėn antivisuomeninei Elertė Makaronytei.

Pasimetęs žmogėnas       2019-02-10 22:44

stasys     2019-02-10 12:14
Pasižadu .. va nuo šio pažado paskelbimo daugiau nebegirdėti ka mano Gilys .Tai bus mano kaip piliečio pozicija…

stasys     2019-02-10 16:31
Bet man vis tiek lieka neaišku ko tas Gylys taip nemyli tu moterų ?

Monika       2019-02-10 22:12

Aš jau seniai nesidomiu LRT kanalu. Pritariu prof. P.Gylio išreikštai minčiai. Man nuo tos plejados žurnalistų darosi bloga, jei jie sušmėžuoja kur nors ekrane. Tuo atveju greitai perjungiu, jei internete prasuku…

O komercinės TV       2019-02-10 21:01

savaitgaliais rodo pasakas.Suaugusiems rodo pasakas.

eilinis ziurovas       2019-02-10 19:51

jau seniai nebeziuriu jokiu politiniu laidu per LRT. Tik laiko gaisinimas ir propaganda.

Kas paskyre Budriene LRT vadove,       2019-02-10 19:01

tas, tiksliau, TOJI ir nustate veiklos gaires. Ivardykime situacija tiksiai - visa Lietuva VORATINKLES gniauztuose. Tik skaidrus konkursas visoms biudzetinems pozicijoms, gali pasvarinti darba. Juk skaidrumo bijo ir vorai, mezgantys pinkles- voratinklius.

Silvestras       2019-02-10 18:09

baisu pažiūrėti į tą makaronaitytę, kuri nesugeba pasišluoti savo surebaluotų plaukų. Turbūt tas babilas ir paliko susivėlusią bobą, kažkada rašė apie tai spauda, kad makaronaitytė liko gyvanašlė. Trūksta šiai žurnalistei visko, o daugiausiai tai mandagaus ir taisyklingo kalbėjimo, o laidoje kalba prasčiau už turgaus benamį. Užteks purkštauti ir nutraukinėti pašnekovą. Kultūros stoka.

Ramiros       2019-02-10 18:08

Pritariu!Reikia.gi.kažką.daryti.su.tom.neklaužadom.LRT.aš.senai.nežiūriu,dėl.miliūtės.karksėjimo,na,ir.pumpickaitė,maža.paguoda.mums.Niūri.asmenyė,amвalinė....

Pastebėtojas       2019-02-10 17:53

Tiesiog Siauro palikta chebra, pirmiausiai Matonių klanas, persiorientavo į naują užsakovą. Kai atsasaldermokratai pasiūlys geresnes sąlygas, tada “visuomeninė” vėl ims visu pajėgumu dirbti jiems. O kol kas dirba konservams. Ar bent jau šiuo, bet ne vieninteliu, atveju vykdo konservų užsakymą.

Algimantas Zolubas       2019-02-10 17:41

Pritariu, palaikau, jungiuosi prie p. Gylio pilietiškos pozicijos.

Išties       2019-02-10 17:33

Teisus straipsnio autorius,-ačiū Jam.Žiūrėjau minėtą ,,pseudožurnalistės"Makaraitytės laidą susimovė visiškai.O kandidatui į Klaipėdos mero postą Gerb.A.Vaitkui linkiu sėkmės rinkimuose.O LRT iš tiesų jau seniai reikėjo iš esmės pertvarkyti: struktūriniu,valdymo,personaliniu ir turinio atžvilgiais.Čia savo politinį neįgalumą parodė valdantieji Žalieji valstiečiai,kurie iki šiol niekaip nesugeba atkurti tikrąjį visuomeninį statusą LRT transliuotojui.Tad, Gerb.valdantieji su savo vadovybe,imkitės pagaliau veiksmingo darbo,-laukiame iš esmės pertvarkytos LRT.

dar vienas buvęs studentas       2019-02-10 17:33

labai geras paskelbimas. Su kokiu pasimėgavimu pvz Miliūtė pranešdavo, kad xxx buvo kviestas į laidą, bet neatvyko…Jie ten visi įsivaizdavo, kad tai jų laimėjimas, o dabar -  prašau - jų paniekinimas.

Pastebėtojui       2019-02-10 17:31

Labai prastai pastebite arba seniai stebėjote. O gal regėjimas ir klausa sutriko, ir atmintis? Mano manymu, kaip buvo, taip ir pasuliko LDDP-istų irštva? Nors Siaurusevičius ir pasišalino, bet skydininkų įpročiai pasiliko? Taigi, atidžiau stebėkite… ir neklaidinkite, arba neieškokite to, ko nepametėte.

pastebiu       2019-02-10 16:57

Ne vien atsasaldermokratai įnikę gyventi mokesčių mokėtojų sąskaita, bet ir konservai. Po klaikiai brangiai kainavusių jimes pralaimėtų rinkimų, dabar jiems pavyko mokesčių mokėtojų pinigais išlaikomą “visuomeninį” transliuotoją paversti savo ruporu.

Ir aš boikotuoju       2019-02-10 16:38

Nežiūriu LRT. Ir manau, kad laikas šitą tarybinių propagandistų irštvą uždaryti. Kaip valstybei priešišką organizaciją, kuri melu ir propaganda griauna jos visuomenę.

stasys        2019-02-10 16:31

Bet man vis tiek lieka neaišku ko tas Gylys taip nemyli tu moterų ? Jei tai būtu kokia papinga Janutienė matyt kalbos suktųsi visai kitomis temomis . Tikras vyras nesislepia nuo moterų , o jos ta žinodamos vynioja tokius politikus apie savo piršta ..bijai vilku neik į mišką ..Kaip jau rašiau jei ir toliau būti tokiam išrankiam tauta gali pamiršti ta ekonomistą ,  o nuomonė jo bus įdomi tik kokiam baltnews.ru ar ..ekspertai ..kai reikia paakinti .

probėgšmiais mačiau       2019-02-10 16:31

Makaronaitytės fizionomija buvo persikreipusi iš nuostabos ir pasimetusi. smile Dar ryte per Lietuvos radiją klausantis “tyrimo” nuostabą sukėlė tas I.Udovickio 1% akcijų Kryme. Tikriausiai I.Udovickis nėra pati skaidriausia figūra, o ir koloradinės idėjos jam, manyčiau, nėra svetimos. Bet būti tiek idiotu, kad pasilaikyti 1% toksiškų akcijų, kurios jokios naudos nebeduoda…
Ir ankstesnis tyrimas apie “Lietuvos geležinkelius” panašiai sunarstytas. Ne patys skaidriausi veikėjai laimi viešuosius pirkimus atsarginėms dalims tiekti, tačiau nutylima, kad tie veikėjai vaidina dujokaukės, prezervatyvo vaidmenį, nes priešingu atveju “Lietuvos geležinkeliams” tektų tiesiogiai bendradarbiauti su Sankcijų sąrašo figūrantų įmonėmis ir rizikuoti susilaukti sankcijų. O ir skandalas koks kiltų! Be to nėra tų atsarginių dalių iš kažkur kitur gauti, nes lokomotyvų ir riedmenų parkas Lietuvoje - pagrinde rusiškas arba netgi dar sovietinis.
Su krovinių pervežimu irgi išeina panašiai tiek Lietuvoje, tiek, ypač, Latvijoje, nes šiuo atveju kalba eina apie rusiškus krovinius. Kad ir kiek Rusijoje investuota į nuosavų uostų plėtrą, jovalas ten toks, kad praėjusią vasarą netgi grūdų derlius eksportui iš pietų Rusijos keliavo į Liepojos uostą Latvijoje, kur yra visa reikiama infrastruktūra eksportui. Nepadėjo ir dirbtinai “Rusijos geležinkelių” - RZhD kuriamos techninės kliūtys. Todėl susidaro padėtis, kai Rusija turi krovinių, kuriuos kažkaip jai reikia išvežti per Baltijos šalių uostus, o Baltijos šalys suinteresuotos tuos krovinius perkrauti. Bet dėl daugybės dalykų, pirmiausiai sankcijų, tą padaryti nėra taip jau lengva. Kaip rasti išeitį? Teisingai, reikalingi tarpininkai, dujokaukės, prezervatyvai, tarpinės,- kaip pavadinsi, taip nepagadinsi. Rizikinga, kad tie visi tarpininkai bus užverbuoti Rusijos spec.tarnybų ir ims daryti politinę įtaką, bet pinigai juk nekvepia.

nuomone       2019-02-10 16:00

atsiverskit portalą http://WWW.EKSPERTAI,EU ir rasit video

Indrė Makaraitytė prieš Arvydą Vaitkų.        2019-02-10 15:37

Praleidau? Noriu pažiurėti - paklausyti. Įkelkit nuorodą kokią. Ačiū.

Nuomone       2019-02-10 15:00

LRT tobulos mafijos rankose, landsbergizmas konservatinizmas grybizmas smaugia Lietuva

Be abejo,       2019-02-10 14:24

ir Vaitkaus ir Gylio sprendimai duos savo rezultatus.Neabejotina, kad tokiu zingsniu gali rinktis ir daugiau pilietisku zmoniu.O ziureti lerete yra nepagarba sau ir sielos ubaginimas.Tegul jie savo sultyse su ziurovais-grybais ir svaigsta.

buves studentas       2019-02-10 13:18

tikriausia tai nedidelis nuostolis dabartinei LRT, bet grazus p. Gylio zingsnis. jeigu daugiau zinomu zmoniu viesai ta pati padarytu, ko gero koks nors efektas ir butu. pagarba

Alternatyvos       2019-02-10 12:49

Viena - eiti į konslibų užvaldytą “nacionalinę” kaip A.Vaitkus ir ten parodyti jų niekšiškus darbelius, antra - boikotuoti “nacionalinę”, kaip siūlo P.Gylys. Manau, abi alternatyvos geros, abi taikytinos, abi paveikios. Svarbu, kad TĄ darytų ne vienetai.

Mindaugauskas       2019-02-10 12:47

Saunuolis, o as tokiu laidu isvis neziuriu. Jos panasios i CCCP propagandistu pasakas rusu armijoje.

stasys        2019-02-10 12:14

Pasižadu .. va nuo šio pažado paskelbimo daugiau nebegirdėti ka mano Gilys .Tai bus mano kaip piliečio pozicija, vienok kai stasys toks reikšmingas galiu spėti kad Gylys labai nenusimins, pala pala o kas tas Gylys ? kur aš ji mačiau ?? nepamenu .

$+$       2019-02-10 12:13

Tų, kurie kalba ne taip kaip reikia sistemai, į LRT laidas nekviečia. O jei ir kviečia, išimtiniais atvejais, tai viskas būna surežisuota. Buvo gražus laiko tai suprasti, pone profesoriau.

Klausimas       2019-02-10 12:12

Ponas Gyly, ar nepilate vandens ant Karbauskio malūno?

Giedrius       2019-02-10 12:01

Išmintingas sprendimas. Įdomiausia, kad tai visai nereiškia pasidavimo. Veikiau priešingai. Rytų tradicijos filosofai tam pritartų, nes auga tai kam mes skiriame savo dėmesį: žiūrime, kalbame, piktinamės, peikiame, keikiame ir tokiu būdu auginame. Pagal Rytų tradiciją geriausias būdas kovoti su blogiu - kurti gėrį.
Sveikinu gerb. P. Gylį.

rįžtingas apsisprendimas       2019-02-10 11:39

Aš nebelaistysiu vandens lelijų. Niekada!

atvikrkštumui       2019-02-10 11:22

“Galėtų Seimas,esantis faktiniu darbdaviu, pasidomėti LRT reitingais ir pagal tai skirti biudžetą.”
Aha, galėtų. ( Beje, pasidomėjo. ir kas iš to? 00, 00).
O dar geriau- galėtų paskelbti lrt reorganizavimą ir išdalinti atleidimo lapelius 100% tos kontoros veikėjų.
Galėtų.
Jeigu nebūtų neįgalūs.

O gal atvirkščiai?       2019-02-10 10:53

Gal reikėtų pakviestiems Vaitkaus pavyzdžiu parodyti melą ir ne kompetenciją?Kodėl neleido publikuoti šios laidos LRT puslapyje?Premjero pokalbį pasitarime apskundė,o patys galėtų,tai iš visur ištrintų,bet vėlu - makaronai jau pasklido visuomenėje!Kaip sako pati makaronytė:visuomenė turi žinoti.Ir sužino.Jau ir dabar disuktuoja arba vaidina diskusiją patys ir grupelė vienminčių.Galėtų Seimas,esantis faktiniu darbdaviu,pasidomėti LRT reitingais ir pagal tai skirti biudžetą.

bojkotas       2019-02-10 10:51

Aš alkoholikas. Buvau. Dabar tai bjaurasčiai padkelbiau totalų bojkotą-
boikotuoju degtinės etiketes, boikotuoju šnapso butelių kamštelius ir net bonkes nuo vodkos bojkotuoju! Vot tak!
O kaip tada su arielka? Juk be taros šnapsas negali egzistuoti.
Cha, ot neišmanėliai! Degtinę aš išgeriu.
Nu negi leisi prapulti geram daiktui?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-02-10 10:49

(kol užvaldyta Tautos Lrt, skeidžiam žinią visur)
Artėja vasario 16, ir jau aiškiai matosi, kad šią dieną bus įteikta Nacionalinė premija apsivėmusiam Mariui Ivaškevičiui.
____
Pasiūlymas: jei taip nutiks, vasario 16 visos trispalvės su gedulo juosta.

Ja, ja, genau!       2019-02-10 10:49

Bendrąjį gėrį kuria LDDP plius Kubilius su savo politikos kuosų kariauna, be jokios abejonės. Viskas vardan švento Didžiojo Prichvatizatoriaus atminimo.

nedaryk pac       2019-02-10 10:44

Nedalyvausiu laidose “duokim garo”, nebežiūrėsiu panoramos ir labanakt vaikučiai, penktadieniais nebevalgysiu mėsos, o prausdamasis vonioje nebezdėsiu į vandenį. Boikotuosiu santvarkos negeroves!
Nu, bet rinkimuose tai būtinai dalyvausiu. Negalima nedalyvauti.
Kas būtų, jeigu visi neabeateitų balsuoti? Sugriūtų santvarka ir tektų valstybę statyti iš naujo. Patiems! Seubas….

grumsta>       2019-02-10 10:43

protestuojant reikia turėti saiką    2019-02-10 10:27

Galite netikėti- tai rodo jūsų sarkazmas perpus atmieštas su noru matyti pasikeitusią LRT ir su netikėjimu tokių  priemonių galia… Priešingai nei jūs , galvoju, kad šie atsisakantys bendrauti su blogiu, galėtų padaryti “sniego gniūžtės “nuo kalno efektą.  Toks bendravimas su LRT “elitu ” visuomenėje turėtų būti priimamas piliečių tarpe ,  kaip BENDRA’darbia’vimas su blogos reputacijos atmatomis, kai po prisilietimo prie jų išlieka specifinis kvapas, nuo kurio aplinkiniai gręžiasi šonan.

Gaila       2019-02-10 10:40

Niekada nepasiduočiau! Per negaliu eičiau ir įrodinėčiau savo tiesą. Pagarba A. Vaitkui, pasišiausė prieš tokią aršią laidos vedėją. Nejaugi turim klausyti kalbančių galvų apie vieną tiesą.

Julius       2019-02-10 10:35

Gėda gyliui, kuris nuolankus turtingiesiems gal būt ir mahinatoriams gėda

Dzeikas       2019-02-10 10:32

As toliau eiciau: neziureti ir neklausyti LRT laidu ir nebendrauti ir nepaduoti rankos Lietuvos valstybes pareigunams. O su tokiu elgtis analogiskai kaip sovietmeciu su isisegusiu i atlapa komjaunimo zenkliuka(galva), RA, ar bolsheviku partijos simboli.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-02-10 10:31

Lrt taryba - be partinių gaujų 4 narių.
Lrt taryba - be prezidentūros 4 narių.
Lrt - laisva ir nepriklausoma nuo partijų.
Lrt - Tautą telkianti priemonė pavyzdinei valstybei kurti.
Lrt - Tautos priemonė valstybės tarnautojų politikų priežiūrai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-02-10 10:31

Neišmintinga Povilai, užleisti Tautos Lrt vietą komunistuojančio konclagerinio režimo partinėms gaujoms.
Visos Tautinės aktyvistų jėgos turi buti nukreiptos Tautos Lrt susigrąžinimui.

protestuojant reikia turėti saiką       2019-02-10 10:27

Akivaizdu, jog šis galingas protestas supurtys santvarkos pamatus iki gelmių. Bet, grb. Povilai, tokie drąstišti Tamstos demaršai gali privesti Valkatą, Muiliūtę, Makaronaitytę ir net Monikutę prie savižudybės. Kur Jūsų humanizmas?

Žingsnis       2019-02-10 10:19

Teisinga linkme.

Rekomenduojame

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.