Dienos aktualija, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Povilas Gylys. Paryžiaus tribunolas ir Ingrida Šimonytė

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 20 d. 11:40

100     

    

Povilas Gylys. Paryžiaus tribunolas ir Ingrida Šimonytė

Ingrida Šimonytė, manau, bus kviečiama į Paryžiaus tribunolą, kur bus nagrinėjama Snoro banko, galimai neteisėto, bankroto byla. Ji tai gerai supranta, nes nėra visai nenuovoki, ir stengiasi išsilaikyti dvaro nomenklatūroj. Tikėdamasi, kad tai jai padės toje byloje ir apskritai išsilaikyti viešojo gyvenimo paviršiuje.

Jeigu Lietuva būtų teisės viršenybės principą realiai pripažįstanti, demokratiška, tikrai laisvą žiniasklaidą turinti šalis, būtų nuolat prisimenama ne tik Snoro istorija, bet ir „auksinis“ skolinimasis už vos ne dešimt procentų ir kiti „benifisai“.

Tokių pareiškimų iš tokio žmogaus viešojoje erdvėje nematytume. Jos buvimas viešojoje erdvėje priskirtinas antipolitikos reiškinių grupei.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kaip žemėje, taip ir danguje?       2020-05-17 12:15

turiu galvoje, jog ir ten, ir Vakarų demokratijų viršūnėlės pagedusios tiek pat, kiek ir mes, šaknelės… Gal ta paskola už tokias palūkanas tėra užmaskuotas KYŠIS už palankumą, už pažadą neišduoti mūsų, kaip 1945? 

Argus       2020-03-26 16:37

Tiesiog malonu paskaityti gerb. Gylio mintis, kokių dvaro žiniasklaidoje - nė su žiburiu…, tačiau šimonytė tik nuolankus iešmininkas. Snoro, skolinimosi, independens ir kitų diversijų strategai yra kiti. Nors ir numanomi, bet klausimas “Kas jie?”, manyčiau, nėra betikslis.

Kis       2020-03-24 16:23

manau jie pribrendo,tad pats laikas ta gauja aplamai reikia panaikinti.Tam veiksmui is pradziu rekia nerinkti,seimas turetu buti bent viena kadencija vienos spalvos is Konstituciniu pagrindu,perrinkti dorus ,KGb agentus paleisti i lankas,nes 30 metu grobiant,laikas uzbaigtu,tuos ,kurie nusikalto pries istatymus galima ir patraukti pries seri
  Vienomis kalbomis ju neiveikti,kiekvienoje istaigoje sedi susodinti ir sotus valdininkai,stiprios partijos neturime,nes ji nereikalinga konkurencijai,paliko apsaudyti valstieciai su mentu (kaip gaila ,kad tauta nerinko mento,butu impulsas duotas teises ir teisetvarkai),nes Gitano pakedenimai,primena jo suniuka,kur i studija net Miliute panasu nesiojos.Radzvilos partija nieko,bet be plunksnu,kas juos prisimena,zodziai grazus,darbai kol kas nuliniai,teks kadencija pakenteti,irodyti ka sugebate.Daug minciu,o pagrindine,kaip iseiti is pandemijos suminimaliomis netektimis,kai paskaitai kas dedasi,darosi nejauku.Nereikia keisti Verygos ,dari klaidu,bet tegu irodo ,kad sugeba ir jis prisiims visas blusas.Doras vyriokas,musu laikais-retenybe.Kiem SAM ministru buvo sunsnukiu,neikas neges suskaiciuoti.

ir uždirbs       2020-03-22 12:43

nors vaikai dabar dėl karantino nelanko privačių Karalienės Mortos mokyklų ir darželių, koncerviniai multi milijonieriai Austėja ir Gabriukas įvedė papildomus mokesčius už ugdymą. Tuos kas nebeišgali mokėti papildomo reketo mokesčio - landzberginiams biznieriams -  šalina iš sąrašų.

Koronavirusas       2020-03-22 12:23

Iš Snoro Landsbyyrgio vagys neblogai “uždirbo”.

Koronavirusas       2020-03-22 12:20

Visiems, kuriems stringa atmintis, siūlau pasiskaityti apie vagis konservatorius ir ju bandos naująja “vedle” Šimonyte - “Banku plėšikai veržiasi i prezidentus”.

Koronavirusas       2020-03-22 12:17

Šimongrybyte Snoro banko apiplėšime dalyvavo nedėvėdama kaukes. Tai ji dare atvirai, su plačia “šypsena” pozuojant žurnalistams.

Raigerdas        2020-03-22 11:54

Keisčiausia, kad konservatoriai elgiasi panašiai, kaip Rusijos vatnikai. Jie žūt būt savo Kreivą Tiesos supratimą nori iškišti už Teisingą Tiesos supratimą. O konservatnikai savo Melą prilygina Tiesai, kaip tai aprašyta G. Orwell “Gyvulių ūkyje”. Štai vienas konservatnikas norėtų, kad vėl grįžtų tie stribų laikai, ir kas nesutinka su konservatnikais, tai tuos iš karto į Sibirą. Štai jums pavyzdys:”
Val Jan
Šlykštūs portalas ir teisybės nulis. Čia vien Lietuvos išdavikai ir padugnės. Nepatinka tai varykit paskui snorininkus į rusyną niekas jūsų čia nelaiko o ten turbūt niekas nelaukia. Penktoji kolona kad korona jus pamokytų”. Taigi, konservatnkas tiesiog verda iš neapykantos ir svajoja, kad visi, kas ne už I. Šimonytę, susirgtų koronovirusu. Konservatnikas Val Jan nori “teisybės” panašiais metodais, kokiais norėjo gauti tos “teisybės” stribai. Ir koks “išradingas” tas konservatnikas Val Jan. Štai koncentracijos stovyklose žmones šaudydavo, nuodydavo dujomis, o “išradingasis” konservatnikas Val Jan siūlo daug nevargti, o apkrėsti visus, kas ne už I. Šimonytę ir konservatnikus, koronovirusu. Tik, ką darys žmogėdra konservatnikas Val Jan su tais, kurie nemirs nuo koronoviruso? Nes ne visi gi miršta nuo koronoviruso. Taip,kad konservatnikas Val Jan nekenčia mūsų tautos, nes nesilaiko ir mūsų prabočių moralės: “Nekask kitam duobės, bo pats įkrisi”.  Štai tokia yra ne “Kalvio Ignoto teisybė”, o konsevatniko Val Jan teisybė. Kitas čia trolinintis apie konservatnikų “teisybę” yra “štazis”.  Šis irgi atrado priešą prof. Povilą Gylį. Štai jums dar viena “konservatniko štazio teisybė”:“stasys 2020-03-21 9:23
o P.Gylys sau prunkščia į rankovę ... mol gerai pavariau ant tos panelės ..ui gerai”. Tik iš kur tas “mol gerai” konservatnikų patrioto štazio leksikone? Ogi, tai sovietinėje armijoje praporčikų ar kitų žemiausio rango karininkų pamėgtas žargonas, kai jie vienas kitam pasakodavo anekdotus. Ir aišku, konservatnikų patriotas štazis įsivaizduoja, kad prof. P. Gylys mąsto lygiai taip pat, kaip tas sovietinės armijos praporščikas ar seržantas. Visa tai parodo, už kokią Bjaurią išsigimėlių partiją daugelis iš mūsų balsavo kažkada, tame tarpe ir aš. Tie, kurie už juos balsavo, gal dabar pagaliau supras, kad jie nubalsavo už tą BLOGIO IR LIETUVĄ SUNAIKINTI SIEKIANČIĄ PARTIJĄ, KURI SAVO “TEISYBĖMIS” NORI PRIDENGTI PADARYTĄ MILIJARDINĘ ŽALĄ DAUGUMAI LIETUVOS ŽMONIŲ, NORI ĮTVIRTINTI NEBAUDŽIAMUMĄ. KODĖL I. ŠIMONYTĖ SIEKIA PREMJERO POSTO? KAD LIETUVOJE IR TOLIAU IŠLAIKYTI NEBAUDŽIAMUMĄ. KITŲ TIKSLŲ KONSERVATNIKAI NETURI. PAGRINDINIS JŲ TIKSLAS SIEKTI, KAD LIETUVOJE IR TOLIAU BŪTŲ NEBAUDŽIAMUMAS, IR TOLIAU GALIMA BŪTŲ DARYTI MILIJARDINES ŽALAS LIETUVOS VALSTYBEI. Taip, ši partija yra antivalstybinė partija ir ją reikia teisti, nes būtent ši partija iš Lietuvos padarė G.Orwell aprašytą “Gyvulių ūkį” ir gausiai save už tai apdovanojo.

Dėsnis       2020-03-22 11:16

Kaip velnias bijo kryžiaus, taip visi vagys arba silpnapročiai, bijo Šimonytės.

Tik mastantiems       2020-03-22 10:35

Pasiskaitymui straipsnis “Banko “Snoras” sunaikinimas - vienas iškiliausių naujosios Lietuvos firminiu ženklu”.

Nors kiek abejojantiems       2020-03-22 10:29

Nors kiek abejojantiems del konservatoriu partijos ir asmeniskai Kubiliaus ir Šimonytės nusikaltimu siūlau pasiskaityti straipsnį - “SNORAS: politine kriminaline byla”.

Apie vagilka Šimonyte       2020-03-22 10:24

Skaitykite daugiau - “Ar tie 12 tukst. apvogtu Snoro banko obligacijų turėtojų pamiršo tai?”

Zigmantas       2020-03-22 10:08

Tipinis sovietinio mąstymo demagogas. Jei jam naudinga įrodyti - nesvarbu kur tiesa, besąlygiškai įrodytų.... Pilna tokio raugo…..nors praėjus 30m nepriklausomybės…..

Tikrai nesuprantu....       2020-03-22 9:25

Ponas Stasys taip pergyvena tik neaišku ar dėl profesoriaus Gylio, ar dėl apsišaukėles Simonytes.Negrazu pretenduoti į premjero vietą esant gyvam Skverneliui.

Sataniste ji       2020-03-22 9:16

Šimonytės štabe per prezidento rinkimus grojo Metallica. Žodžiai is ten: “but The devil take that woman, yeah, for You Know she trickedme easy. Vertimas, - velnie, paimk šita moterį, o taip, ji lengvai mane apgavo. Šimonytė skeryciodamasi rankų pirštais rodė velnio ženklą. Atviras satanizmas, nebent kas kitaip sugalvotų.

Mafijos "stogas" - Grybauskaite ir prezidentūra        2020-03-22 9:07

Šimonytė, Kubilius, Vasiliauskas, Mažintiene, Friklis, Kuperis, Adomonis yra vagys. Ju “stogas” - prezidentūra buvo. Štai kokio lygio mafija patratino Snora, užgrobė privatu verslą.

stasys        2020-03-22 7:41

Neblogai pasidarbuota lojančio ir tvarkingai iki 12 ir viskas , o gal tai ponas Gylys taip reiškia savo nepasitenkinimą I.Šimonyte ? maslus klausimas be atsakimo smile)

Provokacija       2020-03-21 23:17

Pamenu, kaimyne pensininke pasakojo, kad Finansų ministre ŠIMONYTĖ per naktį pensijas sumažino , o kai žmones atėjo prie SEIMO pasikalbėti , tai premjerministeris KUBILIUS su Kradto apsaugos ministre JUKNEVIČIENE dar ir GUMINĖMIS KULKOMIS pavaišino.

Šikinytė       2020-03-21 22:56

Kaip tai nebuvo skaičiavimų prieš imant banką? Jūs ķą - durni?
Kaip tik, ilgai ir kruopščiai skaičiavom, susitarėm dėl grobio dalių kiekvienam ir tik tada užpuolėm. Todėl ir pavyko, kad buvo gerai viskas apskaičiuota.

Būtinai       2020-03-21 22:53

pagoglinkit “E.Lementauskas: SNORAS būtų veikęs dar artimiausius 200 metų”.

Viktorija       2020-03-21 22:51

Kur skaičiavimai, Šimonyte, uždarant Snorą? Jokių skaičiavimų nebuvo, tik noras pasidalinti pinigus?

Liemenė       2020-03-21 22:47

Sufalsifikavo Snoro banko balansus, greit apie tai sužinos visa Europa.

Tikintis       2020-03-21 22:09

Ponia Šimonytė bus valtininke Charone, kuri nuplukdys konservatorius i pragarą

Pas ją        2020-03-21 22:01

ant pavardes parašyta žydė.

Vanda       2020-03-21 21:59

Nebalsavau tada uz ta triušiadante , nebalsuosiu ir dabar Seimo rinkimuose , kai ji konservatoriu sąraša ves

Atrodo       2020-03-21 21:57

Visiška P.y.z.d.* Sveiko mėgėjai atėjo .......

Algis       2020-03-21 21:55

Galėjau balsuoti uz Šimonyte. Pas ją k.i.a.u.s.a.i. didesni nei pas Nauseda.

Leonas       2020-03-21 21:47

Šimonytei vieninteles patalpas matau - Panevėžio moterų kalėjimo kamera. Cia uz nuopelnus Lietuvai 2009-2010 m.m. krizes metu ir Snoro sužlugdymą

Aurimas       2020-03-21 21:41

Daugiau teisybės ir faktų apie Snoro banko užgrobimą straipsnyje “Įsiutino straipsniai, o smogti nutarė bankui”. Pasirodo visos tos valdžios vagių suplanuotos operacijos prieš Snorą “stogas” buvo prezidentė D.Grybauskaitė!

O ta kumele jau sužinojo        2020-03-21 21:19

kad 3 mažiau uz 9 procentus?

Šimonyte       2020-03-21 21:14

ar dažnai save veidrodyje matai???

Saulius Lapinskas       2020-03-21 21:12

Pagoglinkit straipsnį “Prezidentes statytinio įžūlumui nebuvo ribu”. Ten aprašyta , kaip dar 1,5 men. Iki Snoro užgrobimo ir sužlugdymo datos - 2011 m. lapkričio 16 d. - Lietuvos banke jo vadovas Vadiliauskas kartu su prokurorais slaptuose pasitarimuose is anksto rengė AB banko SNORAS sunaikinimo planą. Slapčia i tuos pasitarimus atvykdavo ir britu komanda su S.Frikliu priešakyje. Ne paslaptis, jog pasitarimuose lankydavosi ir finansų ministre Šimonytė bei premjero Kubiliaus patarėjai Majauskas ir Valentukevičius.

stasys        2020-03-21 19:54

pensininkei .. pasakėte ir šventa .

Pensininke       2020-03-21 19:04

Lietuvos valstybeje truksta issilavinusiu sviesuoliu ,  didziule pagarba TIKROJO VARDO   PROFESORIUI   vertam Gyliui
Musu   dauguma zmoniu uzurpuoti vienasaliskos korumpuotos o galimai neislavintos ziniasklIDOS,  PSICHOLOGU,  KVAILI ir   nepagarbos verti komentarai rodo apie komentatoriu saviverte.

stasys        2020-03-21 9:23

o P.Gylys sau prunkščia į rankovę ... mol gerai pavariau ant tos panelės ..ui gerai . Vat ka daro gatvės demokratija trina ribas visuomenės sluoksniuose ,o tie kas buvo profesoriais jos pagalba gali tapti ir kokios nors N.Venskienės infuenceriu ..Ar greitai ateis toks laikas kai partijų ar asmenų populiarumą vertinsime jo turimu inluenceriu skaičiumi ? ir kur taip nuroposime ... ? mintis kavos puodelyje iš ryto .

Komentatorius       2020-03-21 9:02

Niekas rimtai nesiruošia skirti I.Šimonytę Ministre Pirmininke.
Kolkas čia tik informacijos įmetimas, kad runkeliai nuleistų garą.
Po Seimo rinkimų G.Nausėda į Ministro Pirmininko postą paskirs D.Grybauskaitę.
Šitai kandidatūrai nedrįs prieštarauti nei socialdemokratai, nei valstiečiai.
O konservatoriams D.Grybauskaitė - svajonių išsipildymas.

Šimonytė       2020-03-20 22:40

Suseno per aštuonis metus ant visu aštuoniolikos. Bemieges naktys ir Snoro karma duoda savo

2019       2020-03-20 22:38

Psgoglinkit straipsnį “Ar gali vagis buti kandidatu i šalies prezidentus?”

?????       2020-03-20 22:34

Ožio uteles, tai kur likusius vestuvinius auksinius žiedus sunešt…....galėsit , ponai , vėl sujudet…....

skirtumai nedideli bet esminiai       2020-03-20 22:31

Mirtis nuo viruso skiriasi nuo koncervų valdymo-
mirtis nuo koronos yra ne tokia kankinanti ir mažiau gyvenimų  pražudo.

Konservai zydukai       2020-03-20 22:29

pasiekė savo druzinos dugną...

KLAUSIMĖLIS       2020-03-20 22:22

KAIP GALI ARKLIAGALVE KUTVELA SENMERGE ŠIMONYTĖ , APVOGUSI TAUTA IR ISVOGUSI SNORA DAR NORĖTI PREMJERO POSTO. BRUDU BRUDAS…

Algirdas       2020-03-20 22:19

Vyr.kasininke jungtinėmis tvartelio pastangomis dabar vel stumiama i politikos viršūnėle. Man velniškai idomu, - išvogti Snoro pinigai pasibaigė ar demonstruojama tiek nerimo del Karbauskio pradėtos ardyti kyšiu sistemos?

Kai neturi nei lyties, nei orientacijos       2020-03-20 22:14

Pas tave visada ant kaktos parašyta Landsbergis.

štaziui       2020-03-20 22:12

Tai tu savo trydą pasilaikyk bent iki ryto

Netaps       2020-03-20 22:12

ji nei premjere, nei prezidente, kaip ir V.Landsbergis…

stasys        2020-03-20 22:08

snoriuko plokštelė pastrigo .. bent iki ryto nelaukiame sveikatos pagerėjimo .

NeKonservaSS       2020-03-20 22:06

Vėl naktine reforma, finansų sprendimai pensininku sąskaita, lietuvišku banku sužlugdymas ir išgrobstymas, skolinimasis brangiau ir gumines kulkos protestuotojams?

Aleksiūnas        2020-03-20 22:04

New bandos “vedlė”!!! - skolinimosi ir ofšoru specialiste!

Darijus       2020-03-20 22:01

Konservatoriai be “rusijos agresijos” platformos yra visiskas nulis. Be jos jie dreifuotu vandenyne kaip plastiko šiukšles.

Aisku kad Simonyte ir kiti ses uz        2020-03-20 20:59

Snora.

Aisku kad Simonyte ir kiti ses uz        2020-03-20 20:58

Snoro banka.

Koronavirusas       2020-03-20 20:14

Laikas Simonytei i valdžia - iškart mirčių atsiras.

Kartais       2020-03-20 19:39

Skaitau straipsnius šiam portale ,  kurie būna parašyti   protingų  žmonių.  Bet ,komentaruose sėdi
chuiliniai vatnykai,apsimetę  nacionalistais…

Labai gerai       2020-03-20 19:35

Tegul atsako mko pridirbi,vadovaujant grybei, kubiliui, juknevičienei, lansbergiams? Šimonytė dabar reklamuojasi kaip pranašas , kritikuodamas gerai jau ketvirti metai dirbančius valstiečius, vyriausybę, lai atsako ko prisidirbo-lai grąžina praradimus !

Kas yra simonyte       2020-03-20 18:11

Vor v zokone.

stasys        2020-03-20 18:01

štai apie ką mąsto su Korono virusų eilinė Lietuvos ‘pelėda’.. paklausite nustebęs
? nieko panašaus, per virtuvės langą labai nuobodu pasaulį stebėti .

>vis mąstau       2020-03-20 17:54

Labi didelis klausimas?, kas gali pasakyt kaip mąsto šūdas?.

Vis mąstau       2020-03-20 17:48

Kaip tokius nieksus kaip Simonyte šventa Lietuvos žemė pakenčia

Karti       2020-03-20 17:44

Tiesa, kuria kartais pasako Džeikas, tokie kaip vardas ir dar pilna visokių pridurkų, yra vadinamos tautos dalis kurie tik išmatas laka, aišku dalis visada yra sveikesni.

Vardas       2020-03-20 17:30

Nebus jokio vieningo kumscio Lietuvoje, su progresyviais liberastiniais vagimis norinciais su Kinijos viruso pagalba uztusuoti ES kysius Lietuvoje ir Lietuvos praskolinima. Tegu dulkina Gabrielius Simonyte per sikna kol dar turi laiko.

stasys        2020-03-20 17:16

šyva kumelė ir tai geriau prunkščią kai ja ‘tvarko’ iš užpakalio .. ‘vardas” galėtu pats sau nučiulpti ir daugiau to niekam čia nesiūlyti .. bet argi paklausys ? abejoju. Nors G.Nausėda ir siūlo susilaikyti toliau spausti ‘triedžianti’ R.Karbauskį .. ir valdančiuosius . Konservatoriams reiktu pagalvoti apie šešėlinės vyriausybės idėjos svarstymą . Neleisti atsipalaiduoti S.Skverneliui daug svarbesnis tikslas to kam kokia ranka išsukti ..  iš riešo su Seimo pirmininko pagalba . Dabar tikrai ne metas sėdėti ir laukti kol reikalai pats tragiški ir nepamainomi .

Šimonyte,       2020-03-20 17:07

pasvajok, ir praeis. Galėtum tik tada, jeigu mes norėtume. Deja…

Vardas       2020-03-20 16:57

Tiesiog Ingrida Simonyte tinkama tik seksualiai paciulpti Kinijos prostitutems JAV demokratams Joe Biden arba Bernie Sanders, kad isvengtu ilgu kalejimo metu arba susaudymo uz kolaboravima su progresyviais liberastais, progresyviais zydais, progresyvia banku ir korporaciju mafija.
Tokios politikos superzvaidzdes kaip Donald John Trump, Michael Richard Pence nemegsta parsidavusiu Kinijai atvirai kvailu bobu kaip Hillary Clinton, Angela Merkel, Ingrida Simonyte.

Publika       2020-03-20 16:57

Baisi be žodžių, ir jie dar kažko nori, net beždžiones šitaip nedaro.

Vanda       2020-03-20 16:48

Šimonytei kvepia Sniego gatvės izoliatoriumi.

šyva       2020-03-20 16:34

pirmiausia tai ne mergaitė o arklys
kumelė jeigu norit

To keistas       2020-03-20 16:15

Pirmiausia tai ne mergaitė, o transvestitas, o antra ne jos bijo, o ji bijo….Chi..chi

Virusas plinta       2020-03-20 15:49

pagrinde per emigrantus.O į emigraciją juos pasiuntė Kubilius.

Keistas       2020-03-20 15:46

Klausimas, ko taip bijomasi tos mergaitės?, tiems bijantiems matyt ji atrodo kaip devingalvis slibinas, kažko jie priėdė.

aciu autoriui       2020-03-20 15:37

trumpai ir i tiksla.

stasys        2020-03-20 15:33

pridurkui štaziui   2020-03-20 14:53 >  čia iš kurios laiptinės pasižiūrėti .. pridurku laiptinė iš galo pas tamsta . D.Grybauskaitė savo reiklumu jau senai įrodė kad Jos vienos pilnai užtenka sutvarkyti .. ūsuotiems barsukams .

stasys        2020-03-20 15:29

delfi.lt/video/laidos/delfi-demesio-centre/delfi-demesio-centre-speciali-laida-su-prezidentu-gitanu-nauseda.d?id=83830941.. Prezidentas siūlo palaukti pandemijos pabaigos ir tada vertinti darbus .? Matyt prašyti pakelti rankas balsuojant už ta siūlymą butu per sudėtinga .. žmones spaudžia corono virusas ..o tvartelis nėra didelis savi-izoliacijai tyloje .

Gyliui       2020-03-20 15:24

Kaip su pirštu į akį.Simonyte bijo Snoro.Simtas procentų.

pridurkui štaziui       2020-03-20 14:53

“Ar yra ka pridurti prie to kas pasakyta .?”
Yra -
nuo kada lietuviškų, o ypač burokinių/kgbistinių “politikų” žodžiai sutampa su darbais?
propaganda tiki tik pridurkai

O K.Ramoną kvies liudininku į teismą už akių?       2020-03-20 14:48

Pagoglinkit straipsnį “Liudininkas iš Lietuvos banko: “Snoro” šturmą laimino prezidentė”.

Jei kas leistų rinktis       2020-03-20 14:47

Sirgti koronavirusu, bet už grotų pamatyti pasodintus Kubilių, Šimonytę, Grybauskaitę, Vasiliauską, R. Masiulį ir kitus, dalyvavusius Snoro ir Independence aferose? Sutikčiau tą pačią sekundę!

To stasys       2020-03-20 14:46

Fondo pinigai konservom į kišenę

>Dzeikui       2020-03-20 14:42

Ar tu Džeikas, Dzeikas, ar Dzekas, labai jau baisiai, taip tautą gramzdint, įsisąmonink, išrinktos tautos nėra,o gal tu žinai?,  tai pasakyk.

stasys        2020-03-20 14:41

cit. “„Atėjo laikas susitelkti ir padėti vieni kitiems. Šiuo metu mūsų visų pagalbos labiausiai reikia medikams ir ligoniams. Todėl džiaugiuosi, kad toks fondas veikia ir aš galiu prisidėti prie jo veiklos. Dalytis ir padėti dar niekada nebuvo taip prasminga ir svarbu“, – pranešime sakė D. Grybauskaitė. Ar yra ka pridurti prie to kas pasakyta .?

Oj, laukiam laukiam       2020-03-20 14:39

konservų mes už grotų laukiam!

Dzeikas       2020-03-20 14:34

Besitikincius Vakaru teisininku pagalbos skubu nuvilt: “ne tau Martynai melynas dangus”.
Kodel? Kyba vakaru teisininkai nemoka isnarpliot aferistu? Moka, ir isnarplios.Ir teismo verdiktas bus kaltinamasis.
Bet koks banderlogams skirtumas? Lietuviska spauda apie tai ne puses zo neisspausdins. O Simonyte toliau sedes kur sedi?
Ka banderlogai i tai? Na rasis koks pusiau rastingas “prezidentui” parasys “chielobitnaja”, girdi Paryziaus teismo Simonyte pripazinta kalta, kodel Lietuvoj prokuratura jos nevelka teisman ir nenubaudzia pagal kaltinamaji straipsni?
Prezikas i tai:
- Prazidentas vykdomoji valdzia ir pagal Konstitucija negaliu kistis i teismu darba.
Bet sakykim banderlogas nenurims ir bandys kipeza kelt.Tada paruosta kita “otmazke”
- Lietuvos spauda nieko apie tai nerase, o uzsienio visokie blogeriai Lietuvai “ne ukazas”.Ir aplamai, as tuo klausimu daugiau nekalbesiu (verciu is diplomatines kalbos i suprantama tautai: Eikite na…ui, kol guminem kulkom vyrukai is Kunigaikstytes Birutes bataljono nepavaisino”).
Tauta negali isisamonint, kad jos vieta Lietuvoje prie kibiro su ismatom.

Kis kis       2020-03-20 14:28

Su tokiu nyku ne katino protui, jis ne savo vietoje, jo paskirtis gaudyti peles.

Naujiena       2020-03-20 14:24

Grybauskaitė įkūrė fondą koronai remti, su ja fonde advokatas Valiūnas ,kuris Paryžiaus arbitraže kovoja prieš Snoro savininkus.Fondo sąskaita Lietuvos Banke pas draugeli Vasiliauska.Grybauskaitei tapti fondo pirmininke pasiūlė Šapoka.Grybauskaites pasiūlytas finansų ministras.Kaip nori taip vargšų lietuvių pinigėliai atsidurs tose pačiose rankose.

Kis       2020-03-20 14:12

jeigu byla uzsiims vakaru teisininai,kuriuos nerikia slepti 100 metu,bus negerai tiems kas padare si gesefta.Tai bus pirmieji sodinimai siu varnalesu.Dedules vietininkas tiki Lietuvoje,jam pavesta skurdinti tauta uz tai ,kad nerinko prezidentu ir nerenka broilerio,galiu patikinti,kad norint neaptureti gedos siam kupriui reikia greiciau ciuzti prie darbo;si karta jis bus peckuriu pekloje.Tai bus amen juze siai giminei.

Jolanta       2020-03-20 14:01

Tai nesupratau,ar Simonyte nori Skverneli nuversti.Tai ji nori į Sauliaus vietą??????? Įdomu.Simonyte verčia valdžią.Siaip.Uz Snora ją reikėtų sodinti.

stasys        2020-03-20 13:53

jei siūlosi toliau padėti valstybei matyt nebijo ir pasitikį Lietuvos visuomene .Priešingu atveju slėptusi kokioje anti- rusijoje ir rašytu čia drąsiai komentarus paleckiuku’ pykčiui .

Galvoju       2020-03-20 13:40

Bijo Simonyte Snoro….Bijociau ir aš tiek prisisikus.

stasys        2020-03-20 13:16

Sovietinis nomenklatūrininkas , visu įmanomų Lietuvos gelbėjimo planu autorius ir aktyvus dalyvis samprotauja kaip reikalai klostysis besislapstantiems bankininkams Paryžiuje .smile Tiesa sakant ekonomikos mokslu teoretikas tik teoriškai gali ka nors pasakyti apie ta busimą anu sėkmę . Per daug jau storos kaltinimu bylos iškeltos buvusio banko Snoras savininkams . Beje tai buvo pirmas kartas kai valstybė elementariai paprastai pastatė į vieta neliečiamas verslo nagines ., ar Jos paskutinės ? tikrai ne ..Tai kodėl tas Drąsos partijos eks-legionierius taip rūpinasi tuo kas ne jo nosiai ir proteliui ?  Įpareigoja viešas interesas pažliumbti į pagiežos nosinaite ..

nelabai       2020-03-20 13:14

profesorius si karta stipriai pritempia norima prie esamo, ir del to yra labai neskanu. kad ji skolinosi uz 10 proc o ne uz maziau, tai buvo suverenios valstybes suverenios (nebutinai kompetetingos) valdzios teisetas sprendimas. gal ir blogas, bet teisetas, del to sprendimo konservatoriai veliau atsidure opozicijoje. apie tai kartais ziniasklaidoje yra rasoma. del Snoro… profesorius yra protingas zmogus ir tikrai turetu zinoti, kad pinigai ten sekmingai buvo vagiami dideliais kiekiais ir kad banko galimas zlugimas galejo sukelti bankines sistemos krize, o tada jos gelbejimas butu dar ne tiek kainaves. ar viskas is Simonytes/Vasiliausko kontoru buvo padaryta idealiai? tikriausiai ne, tikriausiai ir pasipelne daug kas is to situacijos. bet vis delto nereiketu sakyti, kad Snoro subankrotinimas yra anos vyriausybes ar kazkuriu politiku padaryta afera, siekiant naudos. nepalaikau konservatoriu, bet noretusi tikros kritikos ir nepritemmptu faktu, nes kitaip imame elgtis taip pat, kaip ir priesininkai. netikiu, kad tiksla pateisina bet kokios priemones.

nuogirda       2020-03-20 13:13

Girdėjau jog išperstadantę e-masiulis drožia???

Kas per durnumas       2020-03-20 13:10

Pasaulis kovoja su mirtina liga, nausėda nusišneka, o šimonytė kovoja dėl premjero posto. Ar jums su galvomis negerai?

Pagarba Gyliui       2020-03-20 13:09

Bus,oi bus Simonytei, tokį banką sunaikino.Dievas mato oi bus.

Nuomone       2020-03-20 13:06

Simonyte norėtų vadovauti Lietuvos vyriausybei ,ar ji tik nenori įgauti nelieciamosios statusą,nes dėl Snoro jai neramu.

Šimonytės fomomenas       2020-03-20 13:05

Sunaikino retadantė 2 bankus ir dar ne zonoje?...

Galvoju       2020-03-20 13:03

kad tikrai artimiausia ir galutinė Šimonytės stotelė bus arbitražo teismas. Greit važiuosi, tu arkliadante Kubiliaus kasininke, spec. liudytojo statuse į arbitražo tribunolą Paryžiuje dėl įvykdytos Snoro aferos pasiaiškinti.

Lapinas       2020-03-20 13:00

Jei ,,Snore’’ dirbtu sąžiningas kapitalas, tai lapinė kepurė būtu teisus, bet ,,Snoras’’ buvo ne toks, ten buvo noras prisigrobti, gal jo patie pinigai ten sudegė, dėl to ir putoja.

realiai       2020-03-20 12:53

koncervų partija yra organizuotas nusikalstamas susivienijimas

"oglasite ves spisok, požaluista"       2020-03-20 12:52

o kubyyylius, o sarafanas?

Manau,       2020-03-20 12:48

kad gera naujiena. Visiems raguotiesiems ateis galas.


Rekomenduojame

Andrius Martinkus. Adventas ir angelas

Povilas Gylys. Kai vaikai tampa mažiau išsilavinę nei tėvai

Geroji Advento Naujiena: Budėkime – Jis sugrįš!

Andrius Švarplys. Dar yra ir trečias kelias – politinės kvalifikacijos standartas

Ramūnas Aušrotas. JTO Vaiko teisių konvencija skirta kontroliuoti ne tėvų, o valstybės priimamus sprendimus vaiko atžvilgiu

„NeRedaguota“. Rajmund Klonowski ir Vytautas Sinica. Žmogaus teisės Lenkijoje ir kitur

Andrius Švarplys. Twitteris pradeda elgtis kaip valstybė valstybėje?

Ramūnas Aušrotas. „Smurto banga“: pora pastebėjimų LRT.lt teksto paraštėje

Andrius Švarplys. Naujienos iš Amerikos rinkimų

Algimantas Rusteika. Tvanas (Iš ciklo „Klūpanti Tėvynė“)

Darius Kuolys. Prieš Evelinos kerinčią jaunystę klumpa ir profesorius, buvęs KT teisėjas, teisėtyrininkas konstitucionalistas Vytautas Sinkevičius

Andrius Švarplys. Apie Twitterio cenzūrą

Liudvikas Jakimavičius. Prezidentūra turėtų atidėti Vyriausybės formavimą iki geresnių laikų

Andrius Švarplys. Ir BBC laukia CNN likimas

Klausymai Pensilvanijos valstijos senate. Publika juokiasi: iš naktį atsiradusių 600000 balsų už Trumpą... 3200

Vytautas Sinica. Naujos normos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Jos protestuoja ne mano vardu. Atsakymas Š.Černiauskui ir kt.

Audrius Bačiulis. Šimonytė – premjerė Uspaskicho ir Palucko malone

Vytautas Radžvilas. TS-LKD nariams ir rėmėjams

Ramūnas Aušrotas. Tenesio valstija galės drausti abortus dėl eugeninių, seksisinių ar rasistinių pagrindų

Tomas Matulevičius. Kam tos profesinės kompetencijos, jei gali pasitarnauti ideologiniam reikalui

Algimantas Rusteika. Numylėtoji Lietuva

Vidmantas Valiušaitis. Su Lietuvos kariuomenės diena!

Vidmantas Valiušaitis. Birželio sukilimas ir Vilniaus LAF štabo sunaikinimas

Nida Vasiliauskaitė. „Kodėl radikalios idėjos nėra geros idėjos“ (jauniesiems konservatoriams paprašius pasisakyti)

Algimantas Rusteika. Apie blokus

Nuo bačkos. Andrius Kubilius. Už Eveliną!

Tomas Baranauskas apie A. Kubilių: štai kas mus valdė prieš 8 metus

Robertas Grigas. Kaip de Golis Maskvoje į Šv. Mišias važiavo

Papunkčiui su Vytautu Sinica: Prezidento dilemos ministrų kabinete

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.