Dienos aktualija, Demokratija ir valdymas

Povilas Gylys. Maldeikienės traukinys jau Landsbergiškėse

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 3 d. 8:07

34     

    

Povilas Gylys. Maldeikienės traukinys jau Landsbergiškėse

A.Maldeikienės traukinys, ilgai manevravęs, galų gale atvyko į galutinę stotelę. Landsbergiškės – taip vadinasi ta stotelė.

Iš traukinio paskutinėje stotelėje išlipo tik vienas tikras traukinio keleivis – Matas Maldeikis. Ir iš karto tapo neeiliniu Landsbergiškių bendruomenės nariu.

Pats traukinys yra eksponuojamas Landsbergiškių istoriniame muziejuje. Landsbergiškių ir kiti istorikai turės darbo tyrinėdami painius traukinio judėjimo maršrutus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pagarba       2020-06-6 0:47

autoriui P.Gyliui

Gylio traukinys        2020-06-5 20:52

jau Naisiuose…

Taip stasiui        2020-06-4 19:07

Bla bla bla:):) atsiprasau, si karta jus tikrai silpnai, juk sugebedavote anksciau ir geriau.

žirnis       2020-06-4 18:46

itin gerai moka balsuoti brangūsžirmūnųžmonės - paravozą, baba-dizelį išrinko.
manot jog kiti norės likti prastesni?

Trabantui       2020-06-4 18:44

Jūs dar vis pernelyg menkai pažįstate brangiuslietuvosžmogbezdžiones….
Palaukim, hegemonai tiek pribalsuos, kad iki grabo lentos neišsrėbsite.

Trabantas       2020-06-4 18:29

Manau, kad konservų traukinys šį rudenį bus nuvarytas ant atsarginių bėgių ir paliktas rūdyti kaip simbolis.

stasys        2020-06-4 15:58

Sudėtinga bandyti paaiškinti kai kurių politikų elgesį , Lietuvoje registruotu partijų skaičius rodo kiek praskiestos tos politinės partinės pažiūros ir vargiai Lietuvoje rasyte tokia partija kuri vadovautųsi išimtinai savo veikloje tik tomis vertybėmis. Taip ir su naujais politikais (amžiuje) ju politinės pažiūros formavosi savarankiškai ir reikia laiko kol žmogus randą savo partinį kampą , jei per keletą metu nepavyksta to padaryti įprastai žmogus radikalizuojasi arba palieka aktyvia veikla politikoje . Taip ir su p.Maldeikiene , bent aš taip manau . Nežinau kokiu pagrindu mane įrašėte į jos gerbėjus (traukinio keleivius)  , man patinka jos keliami klausimai ir visiški dzin jos tonas , o jei politikas supranta dar ir apie ką kalba jam sunku bus susilenkti ir nutylėti susidūrus su eiliniu politiko kompromisu . Tai viena tu politiko vertybių kurias labiausiai vertinu . Aš negaliu komentuoti kaip turėtu elgtis euro-parlamentarė  , jei Lietuvoje politinės sąjungos kartais išties atrodo keistos ..tai jau ką kalbėti apie tokį lygį kaip EP . Mes save sureikšminame ir savo dalyvavimą EP..todėl matyt jos rinktasi buvo žiūrint į programas o ne ju pavadinimus .  p.s.  dėl to provokavimo „biez truda į rybku nie vitaščys iz pruda“ .. sena rusiška pasaka .

Ar tai turi galvoje:        2020-06-4 15:37

Matas MALDEIKIS
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija,
Seimo opozicijos lyderio patarėjas
?

Štazio „persekiotojui“        2020-06-4 11:45

Jei “tikrai nesate stasio antrininkas”,
niekaip nereaguokite į jo beliberdą - jo sąmoningą šiukšlinimą komentaruose, gaišinimą.  Tepadaro už Jus tai kitas kontorinis ir tikrai padarys.
Bereikšmių minčių kratiniams nedera skirti jokio dėmesio, nes tai kvaila,
niekaip jų nereitinguoti.
Juk nesilenkiate prie supuvusio grybo, bet ieškote sveiko?

taip stasiui       2020-06-4 10:08

nezinau, kodel, bet kazkodel jus dievinate Maldeikiene, nors turetumete zinoti, kad be nemandagaus (svelniau tariant) rekavimo ir suvaidintos beigi tikros isterijos, sita ponia nieko naudingo savo rinkejams nera padariusi. cia kalbu is pradziu apie zirmuniecius, kur apie puse rusakalbiu ir anksciau basuodavo uz Andriukaiti visada, ir veliau jau rinkejus is visos Lietuvos, balsavusius uz ja. apie kitus, jai nepritariancius,  nieko nesakau is viso. taigi, tie rinkejai pagal savo isitikinimus yra tikrai ne konservatorisku paziuru, o kazkur apie kaire ar centro kaire. Ar ne taip? tai jums atrodo normalu, kai ji nieko neispejusi nubega I tas pacia frakcija, kaip konservatoriai ir paziurekite I jos balsavimus, yra duomenys votewatch.eu, ji balsuoja kartu su frakcija. zodziu ji yra sukta moteriske, besinaudojanti proga. beje, tamstos nebandau itikinti, jums tikejimas Maldeikeine yra kaip religija, bet gal nors vienas kitas dabartinis jos simpatikas perskaitys.
dar, imti pinigus uz susitikimus yra legalu (keista, kad butent taip pasake kazkokie ES teisininkai). bet tai yra slykstu, nes parlamentaru darbas ir yra lyg ir islkausyti rinkeju, ivairiu orhanizaciju, ir kt nuomones. ir bandyti padeti. plius tu nuomoniu isklausymas juk naudingas parlamentarams tam, kad geriau suvoktu situacija. kad prasymu susitikti nebutu per daug, tam juk yra padejejai, kurie gali tai padaryti uz ja, ar atsijoti kai kuriuos neesminius. na suprantate apie ka as cia.
ir pabaigai, as tikrai nesu stasio antrininkas. stasi komentuoju retai, nes jis, skirtingai nuo kitu, cia atlieka labiau provokatoriaus vaidmeni, o ne kad pateikia, tegu ir kitokia, bet savo nuomone

stasys        2020-06-4 9:26

cit. “Atminkime, kad štazis ir jo „persekiotojas“  2020-06-4 0:26
yra vienas ir tas pats asmuo.
Sunku tuo patikėti, vis dėlto…
Jiems svarbu nukreipti komentarų temas į šalikeles.
p.s.  kiekvieno valioja pačiam tikėti tuo ka skaito čia.

Trumpai ir aiškiai       2020-06-4 9:06

Nereikia su vandeniu išpilti ir kūdikio, - malonu skaityti,kai tekstas trumpas ir taiklus.Bet…kai kas paklodes prirašo savo pykčiui išlieti,trumpai nesigauna.

oi ne!       2020-06-4 2:06

Maldeikienės traukinys daug triukšmavo, trūkčiojo ir dūmino, tačiau iš Durnabobiškių jis niekur taip ir neišvažiavo.

Atminkime, kad štazis ir jo „persekiotojas“       2020-06-4 0:26

yra vienas ir tas pats asmuo.
Sunku tuo patikėti, vis dėlto…
Jiems svarbu nukreipti komentarų temas į šalikeles.

Hehe       2020-06-3 23:18

O kur bebro gylio traukinys? A jau naisių kolūkyje?

Hehe       2020-06-3 23:17

O kur bebro gylio traukinys?? Negi jau naisiuose?

ah1       2020-06-3 22:59

jau toks gamtos dėsnis žvirblis “tuokiasi” su žvirbliu, kgbistas su kgbistu

Kontorinio 'Algirdo' pasirodymas        2020-06-3 22:15

pasako, kurių temų ar personų kritika pavojinga sistemai.
Nėra to bloga, kas neišeitų į gera.

station rename       2020-06-3 21:46

“Landzgrybiškės-kegebyškės”

štaziui       2020-06-3 19:17

stasele, tau vaginalinis kolapsas. Taškas. Trisdešimt norveginių, du bidonai vazelino, marš pas šeimininkus.

staseli,       2020-06-3 19:11

tai, sakai, moteris užimta? Ar tu dabar ją užėmęs? Kai atsilaisvins, duok žinią ir kitiems.

stasys        2020-06-3 14:26

fui Kis ..tokius norus čia rašyti ne vieta .. Gal Jus aplankykite ekspertus ir ten susiraskite sau vieta.

aišbės brička       2020-06-3 14:23

seniau liaudis sakydavo, jog kurwa visada karieta važiuoja.
dabar politinės prostitutės vairuoja traktorius ir lokomotyvus.
tačiau šioje istorijoje tikri kekšės yra debilai balsuotojai, t.y tie brangūslietuvosžmonės kurie bele už kokius pažadėlius bet kam pigiai parsiduoda.
ir tik nebešnekėkim apie “didingą didvyrių tautą”
nėra tokios.
nuplovė kanalizacijon.
liko vien bukos padugnės -“balsuotojai”.

stasys        2020-06-3 14:22

taip stasiui 2020-06-3 12:12 > moteris užimta ir neturi kada prie arbatėlės pliurpti , ar tai ka nors apie žmogų sako ? kaip man tik viena, žmogus taupus savo laikui ir nori jam surasti geriausia pritaikymą. Beje kiek žinau visos surinktos lėšos keliauja ne į asmeninę jos sąskaitą o yra skiriamos kitiems tikslams .. ar bent taip buvo žadėta . Skirtingai nuo autoriaus (konduktoriaus) ponia Maldeikienė neturi kada sekti kas įlipo ar išlipo iš jos traukinio .

Šaunuolis       2020-06-3 14:13

Šitaip trumpai ir - tiesiog į dešimtuką. Tiesiog genialu.

O kur rieda patriotinių partijų traukinukai?       2020-06-3 13:38

Į 35 piliečių pasirašytą Raginimą, ONS oponuojančioms CP, KS ir NS partijoms burtis Seimo rinkimams vardan politinės tautos ir valstybingumo likučių išsaugojimo, teigiamai atsiliepė tik CP ir KS partijų vadovai. Panašų būrio iškilių Lietuvos šviesuolių raginimą, irgi atliepiantį Sąjūdžio vienybės ir nesiskaldymo principui, taipogi palaikė tik šių partijų lyderiai. Trijuose, prof. G. Merkio kilniai ir kantriai moderuotuose pokalbiuose šia tema irgi dalyvavo tik CP, KS bei dar kitų nesisteminių partijų atstovai.
Žodžiais palaikymą Sąjūdžio dvasiai deklaruojantys NS vadovai neparodė politinės valios dalyvauti ONS oponentų telkimosi procese. Jie pasirinko šių pokalbių stebėjimo poziciją ir net nepasivargino padėkoti nei piliečių, nei šviesuolių Raginimų signatarams ar siuntėjams už konstruktyvias ir kilnias pastangas telkti patriotines- demokratines jėgas. NS aktyvo abejingą požiūrį į kilnias visuomeniškų ir patriotiškų piliečių iniciatyvas papildė ir faktas, kad NS linijai artimas tiesos.lt portalas net atsisakė paskelbti portale paminėtą piliečių Raginimą net diskusinio klausimo pagrindu. Du kartus kaunietis visuomenininkas A. Burlingis, vienas šio Raginimo signatarų, kreipėsi į portalą su prašymu paskelbti Raginimą ir viskas perniek.
Faktas ir tai, kad NS vadovai nepasivargino nei Pareiškimu, nei privataus pobūdžio laiškais abiejų Raginimų siuntėjams kaip nors paaiškinti savo požiūrį į piliečių siekį vienyti rinkimams ONS oponentus.
Manau, kad piliečių Raginimo signatarai dar turės galimybę pareikšti savo nuomonę dėl to, kam teks atsakomybė už tai, kad Seimo rinkimuose nesuzombintų rinkėjų balsai pražūtingai tolygiai išsibarstys tarp eilės susiskaldžiusių nesisteminių partijų sarašų.
Algirdas

Apie traukinio mašinistę       2020-06-3 12:52

Kai oras iš žarnų žemyn su triukšmu prasiveržia, mes sakom: žmogus tas perdžia. Bet jeigu, tyliai nuslinkęs, jis aukštyn pakyla - tada stasiams šventu apreiškimu prabyla…

taip stasiui       2020-06-3 12:12

zodis pazistu cia yra gal per stiprus, bet gerai zinau Maldeikiene, ne karta ir ne du esu su ja susidures. savotiska asmenybe. beje, kai dar ji buvo viesai dar visai niekam nezinoma, VU jau tada apie ja sklande legendos:) o asmeniskai susipazinti neturiu nei noro, nei poreikio. be to, ji uz susitikima dabar praso pinigu, tai zinote, yra geresniu butu isleisti keliasdesimt euru:) o siaip, primenu, kad esate nedoras provokatorius, nes as niekada nesu gyvenime komentaves Maldeikienes isvaizdos, nei jokio kito politiko.

stasys        2020-06-3 11:46

taip stasiui     2020-06-3 9:55 >  p. Maldeikiene matyt irgi pažystate ?.smile o jei ne tada siūlau greitai susipažinti .. Pasirodo tai padeda atsikratyti prastu įspūdžių apie žmones .smile Nieko nėra labiau paviršutiniško kaip komentuoti žmogaus išvaizdą.

Kis       2020-06-3 11:30

ar negaletu,o gal ir nenori nukauti(uzglusinti,ta glusiu Stasi,jis man sapnuojasi Landzbergio pavidalu,paduosiu i ta baisu EZTT).O Gylys yra arba doras ,arba nespejes istoti i mesla,kuris ivardijamas-“patriotas”,tai zmogus kuris gerbia ne tik savo aplinka ir bet pats save,nors joks signataras ar “angelas"su ragais ir ilga uodega.O apie patriarcho kresla sis zmogus net nepretenduoja ,nors irgi profesorius,bet dar nera docentas,kaip Valentukevicius.Daug pagonu teks nutraukti apsisaukeliams,o tas laikas nenumaldomai arteja.

taip stasiui       2020-06-3 9:55

nezinau, kokie yra prof. Gylio planai. gal vel su Drasos keliu eis? bet si karta jiems patekti I seima per sarasa sansu nedaug. gal eis kur nors vienmandatineje, ten jis sansu turetu siek tiek daugiau, bet priklausys ir nuo konkurentu. o gal jis ir nieko nebeplanuoja, gal tiesiog turi laiko, tai ir rasineja kartais. va kaip ir mes:):) tik jis straipsniukus, o mes komentarus:) beje, teko su prof Gyliu susidurti gyvenime ne karta. Skirtingai nuo Maldeikienes, jis yra padorus zmogus, net ir prisimenent, kokiu sunkiu LDDPistu valdymo laiku jam teko dirbti ministru (prisimename ir AMB pragertos sienos su Latvija atstatinejima ir kitus dalykus). o del jo politiniu isitikinimu tai nekomentuosiu

stasys        2020-06-3 9:39

Balai žino apie ka čia tas P.Gylys rašo ..gal jo kėdė po užpakaliu spirga ir šaukia ..rinkimai , rinkimai !! visi ‘nuskriaustieji’ į Seimą !

taip       2020-06-3 9:27

Prof. Gylys turejo pasakyti, kad Maldeikienes traukinys is tikruju buvo Maldeikienes traktorius, kuriam nera butina vaziuoti begiais. Traktorius, nors letai, bet gali vaziuoti beveik bet kokia danga ir bekele. Todel Maldeikiene paziurejo, kur jai ir jos keleiviams geriau, ten ir nuvaziavo. Is pradziu pati pasitikrino ar bus smagu vienoje frakcijoje EPP su konservatoriais. Patiko. Veliau, pagal pacias sovietiskiausias tradicijas pagal pazinti itaise suneli (ex socdema , sic!) I konservatoriu sarasa, nors tas net nebuvo visuomeneje zinomas, toks eilinis valstybes tarnautojas, vienas is simtu. Ir paliko Zirmunu budulius ir “brangius Lietuvos zmones” ten pat, kur ir kitos rinkimines maldeikienes juos palikdavo. O jie net ir dabar dar to nepastebejo. Bet si karta man tuos rinkejus net ir apgautaisiais kazkaip nekyla ranka pavadinti. Beje, ir siame portale maldeikienes gerbeju netruksta, nes yra zmoniu, kuriuos Valdo emocijos, o ne galva.

stasys        2020-06-3 9:07

Matyt ilgai sukus ratus po Europa visur susidurdavo su tuo pačiu . Nesvarbu kas traukinį valdo ,traukinys rieda valdiškais bėgiais o jame bilietus pardavinėja konduktorius P.Gylys .


Rekomenduojame

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: bijau, kad Bažnyčia liks vienintele institucija, kuri gins demokratiją

Geroji Naujiena: Kristus tikrai prisikėlė! Sveikiname sulaukus Šventų Velykų

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.