Politika, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Povilas Gylys. Kodėl žmogus su tokia finansine biografija eina į prezidento rinkimus?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 29 d. 9:05

50     

    

Povilas Gylys. Kodėl žmogus su tokia finansine biografija eina į prezidento rinkimus?

Jei I.Šimonytė būtų sąžiningas ir geras žmogus, tikinti krikščionė, tikra Lietuvos patriotė, ji nebūtų dalyvavusi nešvaraus, galimai korupcinio skolinimosi už beveik 10 proc. palūkanas istorijoje ir, mano manymu, ne iki galo teisėtame „Snoro“ banko subankrotinime.

Taip, 2009 metais buvo krizė. Ji buvo pasaulinė, tačiau prie jos gilumo prisidėjo tiek G.Kirkilo, tiek A.Kubiliaus vyriausybės. BVP drastiškai mažėjant, biudžeto pajamos fatališkai krito ir reikėjo skolintis.

Tačiau buvo dvi galimybės: skolintis PIGIAI iš TVF ir skolintis BRANGIAI iš privačių skandinaviškų bankų.

Lyg šiandien pasakytus prisimenu tada ištartus D.Grybauskaitės žodžius: „Mes pasauliui nedemonstruosim, kad esame impotentai (tai jos pavartotas žodis) ir iš Tarptautinio valiutos fondo nesiskolinsime“. Kaip ji tarė, taip Lietuva ir padarė – skolinosi iš privačių skandinaviškų bankų už tris kartus didesnes, nei skolinosi latviai (jie skolinosi už maždaug tris procentus) palūkanas.

Ir, prezidentės žodžiais tariant, bent šia prasme tapome finansiniais impotentais, kurių valstybinė skola per trumpą laiką padidėjo TRIS kartus. Tai skolai aptarnauti mes skiriame daug mokesčių mokėtojų pinigų. O juk juos galėtume panaudoti kitoms viešosioms reikmėms – švietimui, mokslui, kultūrai ir t.t Viešojoje erdvėje cirkuliuoja skaičius – 5 milijardai litų. Tiek mums, galimai, papildomai kaštuoja tas tamsus skolinimasis „ne iš TVF“.

Daug kas mano, kad tai buvo finansinė afera, kurioje dalyvavo ir I. Šimonytė. Jos atsakymai, tiksliau – išsisukinėjimai Seimo komitete manęs neįtikino. Ne mažiau klausimų kyla ir dėl jos dalyvavimo „Snoro“ banko bankrotinime.

Klausimas: kodėl žmogus su tokia finansine biografija eina į prezidento rinkimus? Ar ne geriau būtų eiti išpažinties?Pagalvokim kartu.

P.S. Seimas privalo ištirti šią istoriją ir jos pagrindinių herojų vaidmenį joje. Šiuo metu tik jis tai ir tegali padaryti. Linkiu St.Jakeliūnui tvirtybės – bus nelengva, nes nomenklatūra yra prieš tą tyrimą.

P. P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

StasiuiG       2018-12-2 19:31

geriausia Vasaros Penki.

StasysG       2018-12-2 11:20

Pritariu: geriausias Juozaitis. Ir intelektualas, ir inteligentas.

Manau       2018-12-2 11:14

kad tiek Nausėda, tiek Šimonytė yra prezidentės remiami kandidatai.Dėl Skvernelio irgi neaišku.Manau, kad jis taip pat.Ypač dėl kai kurių prieštaravimų, dėl ministrų skyrimo ir pan.Todėl geriausias būtų Juozaitis

StasysG       2018-12-2 9:46

Būtų gerai, kad kritikuodamas Š., ekonomistas profesorius pasiūlytų savo kandidatą į prezidentus. Nes žinom-kritikuoti lengviausia.

VAGIS ŠIMONYTĖ       2018-12-1 23:03

ŠIMONYTĖ YRA VAGIS. JI KARTU SU KUBILIUMI IR VASILIAUSKU, PASIKVIETĖ IŠ UŽSIENIO AFERISTUS FRIKLĮ SU KUPERIU, IŠVOGĖ IŠ BANKO SĄSKAITŲ SNORO KLIENTŲ PINIGUS. O IŠ KUPERIO GAUTUS “OTKATUS” SUNEŠĖ GRYBAUSKAITĖS RINKIMAMS. ŠIMONYTĖS VIETA TEISIAMŲJŲ SUOLE.

Najau       2018-12-1 1:47

Gerb. Gylį, netiesa, seniai sklandė kalbos apie 20 metų apie Snoro banką, kad tai rusų bankas ir jis sukurtas tam, kad pasirinktu laiku žlugdytų Lietuvos finansus, o rusai tai moka. Kitas dalykas dėl skolinimosi,- Šimonytė jau šimtą kartų yra viską paaiškinusi, kodėl taip buvo, ir negražu šitaip vėl demagoginti, nemanau, kad nežinot kaip iš tikrųjų. Jūs tik apie Venckienę tai tikrai pasakot tiesą ir už tai jums pagarba.

koncervirgiui       2018-11-30 21:21

uhū, kokios eilės, - žiū, net beretė ant snarglio užsmuko…

versija       2018-11-30 17:57

kaži ar nebus perskolinti pinigai valstybei? Paimi sumelę už nedidelį procentuką, o perskolini, pagal riebų ir gyveni atsipūtęs, ir sau ir partijai.. Kaži, tai nusikalstama ar tik pavydėtinai gudru?

virgis       2018-11-30 9:19

Čia būsimos prezidentės eilės apie savo tautą:
Šaukiu aš Tautą, Koldūnu užguitą Ir blaškomą, it liotčikas rytuos. Į kremliaus šunkelį, į naują buitį Kur iš po vakar neskaudės galvos. Šaukiu budulį burtis prie budulio Ir gyvą zombį prie gyvo pirmuonies Kad į kolorado patalus sugulus Prigožinas mums duotų deguonies. Iš pašalių, iš priedangų išeikit Apsiaukit asilo batus rausvus Kubilių kuo garsiau visi pakeikit Ir rublių jums nulis riebus lietus.

Aldutė       2018-11-30 2:26

Ar šita retadantė “landsbergis” bent žino. pro kur gimdomi vaikai?

Kada        2018-11-30 1:37

tokie autoriai liausis įtikinėti, kad niekšybių sumanytojai “skandinaviški bankai” niekšybes. Tų bankų savininkai visai ne skandinavai. P.Gylys tai žino. Bet žmones jis kvailina žinodamas, kad taip jam saugiau.

reinkarnacija ir kapituliacija       2018-11-29 20:37

Spamerį “Julįū Pura” pakeitė “jungtinės pajėgos”, adminą kankina lėtinė  impotencija. Velniava portale…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-29 19:27

Už l. sunkius padarinius Tautai bei Lietuvai, turi būti nubausti:
ir landsberginių Ingrida Šimonytė;
ir brazauskinių Povilas Gylys;
ir ...

Gerbiamas, profesoriau,       2018-11-29 18:50

Noriu paklausti kam reikejo nacionalizuoti Snora , jei jis buvo visai nesibaigęs ir prie bankroto?Antras klausimas, ar ne patys savininkai turi skelbti įmones bankrota? Trečia , ar gali nacionalizuoti įmone nesuderinę su savininkais? Pagal mano žinomus atsakymus Snoras buvo uzgrobtas.

Faktas kaip blynas       2018-11-29 18:14

Simonyte tures atsakyti uz tycini Snoro bankrota.

pensininke       2018-11-29 17:57

Simonyte musu pensijas ateme, o kai atejome prie Seimo pasikalbeti, tai ministru pirmininkas Kubilius su Krasto apsaugos ministre Jukneviciene mus dar ir guminemis kulkomis pavaisino.

Manau       2018-11-29 17:43

P.Y.Z.D.A. tau šveiko mylėtoja…

Gėnovaitė       2018-11-29 17:41

NABAGĖ, man gaila jos, merga nachalka, tik sipnas protelis jos.

BIZNIS (MONKĖS)       2018-11-29 17:39

SKOLINOSI MINISTERĖ ŠIMONYTĖ IŠ SAVO DRAUGELIŲ ŠVEDŲ BANKŲ MILIJARDUS UŽ 10 PROCENTŲ PALŪKANŲ, O PO TO DAR SNORO BEI ŪKIO BANKUS, ŠVEDŲ KONKURENTUS, SUSPROGDINO.

Snorietis - 5       2018-11-29 17:29

Del konservatoriu A.Kubiliaus ir I.Simonytes kartu su švedu bankais iš anksto suplanuoto ir po to įvykdyto neteisėto privacios nuosavybes užgrobimo bei AB banko Snoras tyčinio sužlugdymo, dar nuo jų nukentėjo ir virš 18 tūkst. indeliu sertifikatų bei obligacijų turėtojų. O sakant visiškai tiksliai, - tai po Snoro tyčinio subankrotinimo, 6161 indeliu sertifikatų turėtojai neteko 143,824 milijonu EUR (496,595 mln. LTL) piniginiu lesu ir 12012 obligacijų turėtojų neteko 108,693 milijonu EUR (375,294 mln. LTL) savo investicijų.
Nesitiki, kad paprastu žmonių atmintis yra trumpa ir kas nors balsuos už ta vagilka ir aferiste Ingrida Šimonytė, jei pastaroji iš tiesu išdrįs užsiregistruoti kandidatu i prezidentus ir bandys bolotiruotis i šias pareigas.

Snorietis - 4       2018-11-29 17:03

Del konservatoriu įvykdyto AB banko Snoras užgrobimo ir jo tyčinio subankrotinimo, Rokiškio sūris prarado banke laikytus 4,3 mln. EUR, Draudimo kompanija PZU Lietuva - 3,3 mln. EUR, UAB “Perlo paslaugos” - 2,4 mln. EUR, AB “Orlen Lietuva” - 2,1 mln. EUR, UAB “Utenos prekyba” - 1,9 mln. EUR, UAB “Invalda” - 5,8 mln. EUR.
Užsienyje registruotos kompanijos prarado dar daugiau. “Holten Investments” (Martyno Gusiatino įmone) neteko 49,7 mln. EUR (171,1 mln.LTL), FBME bank LTd. - 21,4. mln. EUR, EN+Group Ltd. - 16,2 mln. EUR, Ashburg Ventures Corp.- 9,4 mln. EUR.
AB banko Snoras klientai fiziniai asmenys taip pat prarado didžiules sumas, kurios buvo A.Kubiliaus vadovaujamos konservatoriu-liberalu vyriausybės paprasčiausiai nusavintos. Lietuvos gyventoja C.T.Ramanovskaja po tyčinio Snoro banko bankroto prarado savo vardu sąskaitoje turėtus 2,4 mln. EUR, krepšininkas A.Macijauskas - 2 mln. EUR, verslininkai M.Berba ir V.Vysniauskas - atitinkamai 1,9 ir 1,8 milijonus EUR.
Taigi, tokie milžiniški nuostoliai buvo padaryti konservatoriu rankomis Valstybei ir jos gyventojams, buvusiems AB banko Snoras klientams.
Tai kas gali balsuoti už tuos vagis ir aferistus ( kitaip negalima apie juos net rašyti)??? Kas gali balsuoti už nusikaltėle I.Simonyte, kurios vieta teisiamųjų suole ne tik už Snoro banką, bet ir praskolinta Lietuva?!!

Blindine       2018-11-29 17:00

Patriarcho kareivis kaip ir dauguma konservu yra pakabinti, sukabinti ir tampomi, kai prisireikia mafijai.

To plansetininkui       2018-11-29 16:47

Žiūrėk , kad pačiam netektų prie planšetės gudriu sakiniu kurti, manau cia esmė ne klaidose, o kad konservatoriai stumia netaisyta senmerge

turiu nuomone       2018-11-29 16:44

Meskit i mane akmenį , nu su Snoru afera nuo pradžių , kai tam Frikliui uz aštuonias darbo dienas sumokėta 5 milijonai euru, ir tas įvykis visiems žinomas , taip kalba banko darbuotojai, ir teisėsaugai vienodai rodo, tai kelia daug įtarimu , o apie ta Kuperi is vis sklido anekdotai, nustatė , kad jis ten prisivogė , tai nutraukė jam byla, kuri buvo iškelta , nes jis pasake ...viska papasakosiu kaip ten su Snoru, mazai nepasirodys.Ir niekam tai neidomu, abejoju, tai šaknys kitur, nomenklatūra įvairiu lygiu tiek prisisikus, kad reikia Simonytes, kad galai i vandeni.

Snorietis - 3       2018-11-29 16:36

Drasiai teigiu, jog del A.Kubiliaus ir I.Simonytes kaltes daugiausia valstybes lesu Snore prarado Ignalinos atomine elektrine - net 26 mln. EUR, SODRA -22,5 mln. EUR, Generaline mišku urėdija -8,7 mln.EUR. Lietuvos geležinkeliai neteko 4,4 mln. EUR, Klaipėdos valstybinis jūrų uostas - 5 mln. EUR, INVEGA - 10,7 mln. EUR, Regitra - 4,5 mln. EUR, Registrų centras - 3 mln. EUR, Vilniaus vandenys - 2,3 mln. EUR, Alytaus m. savivaldybe - 7,2 mln. EUR, Alytaus raj. savivaldybe - 3,2 mln. EUR, Sveikatos apsaugos sistemos įmones kartu prarado 9,3 mln. EUR.
Policijos departamentas prarado per 3,5 mln. EUR, skirtų policininku atlyginimams. Iš visi Policijos departamentas ir jo Kriminalines policijos biuras prarado 5 mln. EUR.
Ir čia kalbama tik apie valstybiniu įmonių pinigines lėšas! O kur dar privacios įmones , UAB-ai, užsienio kompanijos ar fiziniai asmenys - Lietuvos gyventojai?!
Teisti Kubiliu ir Šimonyte yra maža !!!

Snorietis - 2       2018-11-29 16:17

AB banko Snoras klientais buvo ir savo sąskaitas turejo: VU, VGTU, Klaipėdos universitetas, VUL Santariškių klinikos, Respublikinė Klaipėdos ligonine, Ignalinos atomine elektrine, Lietuvos elektrine, Vilniaus energija, Kauno energija, Vilniaus vandenys, Rytu skirstomieji tinklai, VAE, TEO LT, Lifosa, Lietuvos geležinkeliai, Mažeikiu nafta, Lietuvos draudimas, Klaipėdos valstybinis jūrų uostas, Valstybes turto fondas, Nacionaline mokėjimu agentūra, Lietuvos kooperatyvų sąjunga, Generaline mišku urėdija, Tarptautinis Vilniaus oro uostas, Kauno oro uostas, Registrų centras, Regitra, Vilniaus m. savivaldybe, KAuno raj. savivaldybe, Šiaulių m. savivaldybe, Vilniaus autobusu parkas, Vilniaus troleibusai, Policijos departamentas, Priešgaisrines apsaugos departamentas, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Litexpo parodų ir kongresu centras ir šimtai kitu įmonių , kuriu pinigai pražuvo jau valstybiniame Snoro banke del neteisėtai konservatoriu vyriausybės, o konkrečiai premjero A.Kubiliaus ir tuometis finansų ministres I.Simonytes įvykdyto AB banko Snoras užgrobimo ir tyčinio sužlugdymo.

Snorietis - 1       2018-11-29 15:59

Del A.Kubiliaus, I.Simonytes ir V.Vasiliausko įvykdyto brutalaus Snoro užgrobimo, jo neteisėto nacionalizavimo bei “suvalstybinimo”, o po to ir subankrotinimo jau valstybinio (!) Snoro, vien banko klientai ir indėlininkai prarado virš 725 mln.EUR (2,5 mlrd. LTL) savo piniginiu lesu. Prarado visi klientai: valstybines įmones, biudžetines organizacijos, privacios imones, fiziniai asmenys, kurie turejo savo sąskaitose piniginiu lesu, daugiau negu valstybes draudziama suma, t.y. 100 tūkst. EUR. O kur dar padaryta 1,5-2,0 milijardu EUR žala valstybei!

Akivaizdu, jog šių nusikalteliu “veikėju” vieta Sniego gatves izoliatoriuje. Ir ilgam.

hau       2018-11-29 15:37

Pritariu gerb. P. Gyliui.

Planšetininkui       2018-11-29 15:36

Tai naudok pagal paskirtį - pusėtinas padėkliukas kavai, kad stalo negadintum. Jei tokį jau turi, galima šuns kakučius pastumdyti.

Pagarba Profesoriui Gyliui       2018-11-29 15:33

Esate visiskai teisus.

Rimantas       2018-11-29 15:21

Į Grūto parką tą arkliagalvę kutvelą, o ne į prezidentus kolotiruotis.

To pabandykim       2018-11-29 15:17

Viskas teisingai, bet kai kurios plansetes, nerašo nosinių , ar kažkurių kitu zenku, tiesiog neįmanoma teisingai parasyti, vienas žodis taip, kitas kitaip.

pabandykim       2018-11-29 15:15

Čia ne Delfis,šiandien gramatinių klaidų skaičiumi pasiekęs viršūnes,bet patartina,kai neaišku,pasakykite žodį vardininko linksniu,ir nebus *teisias*,nes *teisė*,ne liamtis,o lemtis.Nieko asmeniško,bet gerbkime kalbą.

Nuomone       2018-11-29 15:15

Kam reikalinga prezidente Simonyte? Atsakymas——konservatoriu aferoms pridengti, nes kitaip tikrai politinis galas.Sachmatistas Landsbergis dėlioja paskutinius savo įėjimus.Si karta jis apsiskaičiavo—tauta nebe ta, vis labiau matosi kabinami makaronai, viešųjų ryšiu cirkai per konservatoriu kandidato rinkimų ” demokratijos svente”.Sakyciau beveik slykstu.Manau sunkiai seksis atsakyti Simonytei i daugelį klausimu apie Snora , nes tai buvo uzgrobimas

To studentas       2018-11-29 15:08

Jei su Snoru buvo netaip ir reikejo uzdaryti, tai gal galima konkrečiu komentaru, nes siaip i dausas….nesiskaito, kalbi apie banka , dideli procesą , per kurio bankrota verkė tūkstančiai , tai nebūk brudas.Manau, buves studente , nelabai ka turėsi pasakyti.Pagarba profesoriui Gyliui uz straipsni.

Na Gylys saunuolis       2018-11-29 15:02

Manau paknisus Snoro nacionalizavimą , o dar baisiau bankrota, Simonytes karūna , kuria ji bando užsidėti visai nepelnytai, nukristų is kart, o jei rimčiau butu galima pakeisti i dryžuota Lukiškių kepurėle .Per daug gerai pazystu Baranauska, kad zmogus išvogtų savo banka, kuri laike kūdikiu .

Komentatorius       2018-11-29 14:53

O ką p.P.Gylys pasiūlytų daryti partijai, kuri per trisdešimt metų neužsiaugino nei vieno padoraus lyderio, kuris būtų tinkamas būti Lietuvos Prezidentu.
Iš kitos pusės, kai žmonės mato šitokį “apsidirbusį” partijos kandidatą, tai kitas “mažiau apsidirbęs partijos kandidatas” žmonėms atrodo “beveik nepriekaištingas”.

Kas yra kas       2018-11-29 14:17

parode mokitoju streikas,kai koncervatnikam pavaldi profsajungu dalis uzeme svvietimo ministerija,lankyti ju nesini sumustiniais[atseit,kad nemirtu badu}atejo anukas,Bilotaite t.y.koncervatniku grietinele ir A.Juozaitis.Turbut.Juozaitis ir yra koncervatniku atsarginis variantas arba visiskas “asilas"jeigu su velniu obuoliauti eina.Taip,kad kandidatu i prezidentus kaip ir nebelioko…

Ataskaymas       2018-11-29 13:32

1. Ištikima
2. neturi šeimos ir vaikų ir gali atsiduoti partijos reikalui
3. Išbandyta bendruose nusikaltimuose. Kaip tik tas varžtelis.

Dzeikas       2018-11-29 13:19

gal:
P.Gylio metamorfoze palieka teigiama ispudi. Politikoje jis pasirode tokiu brazauskiniu kiemsargio ir pudelio misrunu. Budamas URM vadovu prisimete kokia tai papiginta Liudviko-Pilypo Orleaniecio kopija su savo bakenbardais. Bet smarkiai neprikiaulino. Nusikalbedavo tik.
Paskui buvo seselyj ir nesimate jo.Suprantu buvo akademineje veikloje.Grizo politikon jau per Mergaites konflikta ir padejo Venckienei kurti partija. Nesu tikras, man jis kazkuo panasus i Ceslova Jurse. Nesiekia to profesionalizmo(nors dar ne vakaras), bet kaip ir tas nelenda i jokias aferas ir saugo reputacija. Na sulyginciau su senu tradiciju prabangiu,sovietiniu restoranu. Kokybe, interjeras ne super , bet pakvietes svecius nesugadinsi vakaro.
Jeigu Lietuva butu islaikiusi LTSR realiju, tradiciju AMB epochos konstanta,  liktu tokiu antros eiles nomenklaturiniu varzteliu. Taciau jeigu Jurse su savo profesionalizmu(tas neliamia Lietuvoj.Nes valstybe neturi savarankiskos politikos. T.y. “valstybes” politika yra valdzios ir oligarchijos virsuneliu personaliju interesai(o ne tautos), o tokiu interesams aptarnaut reikalingi ne profai, o bestuburiai a la “taip, pone.Bus padaryta”) sukramte ir isspjove, tai toks Gylys juo labiau jiems kaip suniui 5-a koja.
Vienzo isvadas Gylys per 30 metu kazkokias padare, kazko ismoko. Isminties igijo tai tikrai. Ir tai kad nepaisant igimto atsargumo ryzosi prisijungt prie Drasos Kelio rodo jo gebejima nepriklausomai mastyti ir daryti savarankiskus zingsnius.

gal ne į temą       2018-11-29 12:50

Gal ne į temą,bet kaip gali moteris,ketindama būti prezidente,rinkėjus pavadinti sermėgiais?Tai panelės Š.žodis apie išrinkusius *ne tuos*.Dovanokit,bet kokie glušiai yra partiečiai,kad kandidato iš savo partijos neranda?Ji nario mokesčio nemoka,bet yra partijos narė.Kas ten papila kokio gyvsidabrio ar ko,kad net Ušeckas,diplomatas,mokytas žmogus,nepaliko partijos,leido iš savęs tyčiotis,kai reikėjo būti savarankišku?
P.Gylys šiandien yra ne tik protingas,bet jau ir išmintingas,neatimsi,kas yra,tas yra.

Atsakymas į pono Gylio klausimą       2018-11-29 11:25

Eina todėl, kad yra padorus, kompetentingas ir švarus žmogus. Kažkaip nesimato daug tokių dabartinėje Lietuvos valdžioje :(.

Tarnyba.       2018-11-29 11:14

  Negi dar yra žmonių, kuriems neaišku, kodėl taip yra? Juk jau visas trisdešimtmetis, kai matome tokią situaciją: kuo žmogus, švelniai tariant, turi kuo daugiau “nuodėmių” - tuo aukštesnį postą jis užima. Nesunku suprasti, kam atstovauja tokia valdžia. Tikrai ne ŽMONĖMS…

P. Gylys       2018-11-29 10:57

parašė ne visa reikalinga žinoti eiliniam ir neeiliniam piliečiui. Atsargumo būtinybė nū suprantama. Tikėtina ateisiant laikus, kai bus nepavojinga išsakyti daugiau tiesos ir siūlyti veiksmų.

Aiškumas       2018-11-29 10:53

Kodėl šimonytė stumiama į prezidentus yra aišku kaip du kart du - UŽDENGTI BUVUSIAS IR BŪSIMAS KONSERVANTŲ AFERAS. Tai jiems žūtbūtinis klausimaas. Todėl ypatingai svarbu, kad iki rinkimų būtų buvusios aferos paviešintos. Taip Lietuva išvengtų būsimų konservatnikų aferų. Beto komisijai ypač svarbu gauti atitinkamus dokumentus iš ES ir TVF, kad pagrįsti Starkevičiūtės parodymus ir dokumentiškai įrodyti konservat-grybauskines machinacijas bei įrodyti kas LIETUVOJE IŠ BRANGAUS SKOLINIUMOSI PRATURTĖJO.

si konservatoriu dama       2018-11-29 10:42

labai pasitiki savimi, nes zino, kad ja i prezidentus stumia konservu buldozeris ir ju letenose esanti TV bei delfi.
Isvadas mums teks pasidaryti patiems, rinkejams. Neleiskime, kad chuntos sebrai patektu i auksciausius salies postus.

studentui       2018-11-29 10:30

Tai klokite turimus Snoro dokumentus viešumon. O jei tokių neturit ir tik perpasakojat Grybauskaitės, Kubiliaus, Vasiliausko ar Šimonytės propagandą, ar suprantat, kas jūs pats tada esat?

buves studentas profesoriui       2018-11-29 9:49

aciu. del kandidates nieko neturiu pridurti. viskas teisingai. bet del Snoro tik beveik teisinga. juk del Snoro, jeigu tik rimtai domejotes, o manau, kad taip, gal nereiketu spekuliuoti zmoniu jausmais. Snoro situacija buvo tokia, kad ji reikejo uzdaryti kuo skubiau. gal ten su bankroto administratoriais veliau nebuvo viskas skaidru (Lietuvoje niekada niekas nebuvo iki galo skaidru kur tik buvo susije su pinigais, taip pat ir Jusu vyriausybes laikais), bet pats sprendimas uzdaryti Snora buvo teisingas ir ko gero paciu laiku

Dzeikas       2018-11-29 9:39

As suprantu, kad P.Gylio klausimas retorinis, bet nuduosiu nesusiprateli ir bandysiu atsakyti ta(n), ka jus patys zinojote, bet gedijotes paklausti;-)
Drista todel,
1)kad turi dabar jau nebe sviezia “Gintarines Lady” sekmes istorija liudijancia lietuviu plintusini(grindjuostes - tenkinu lietuviu kalbos svaros myletojus) doroves lygi. Sekme kai normaliam zmogui atrode, kad pasiplovusi lemtingomis 1991m sausio dienomis ir prigriebusi atbuline data(neteisetai, tai atviras kriminalinis nusikaltimas) paskyra automobiliui Volga(rozine tuometinio runkelio svajone). Atrode viskas - politinis lavonas. Eik kaip Virgilijus Cepaitis duona kasdienine suriu prakaitu uzdirbinet. Bet ne - triuskinanti sekme rinkimuose.
2) Todel, kad media itaka isaugo kartais palygint su post tarybiniu laikotarpiu, kai dar naujoji valdziuke ir aplink ja besisukinejantis nespejo isgrist naujas (ne)padorumo taisykles ir dar nebuvo pasalinti atsitiktiniai, uzklyde idealistai. Zmones bendrauja ne tiek tarpusavyj, kiek virtualiai plaukiodami per intensyviai tersiamus melu ir pseudo vertybemis lietuviskus media.Retas moka pakankamu lygiu anglu kalba. Itikinti ,kad juoda tai balta tapo gerokai pigiau negu laikrastines media epochoje.
Prunskiene irode, kad apsivogus politikoje galima likti. TSRS buvo nepajudinama aksioma: imerkei uodega i kriminala - politinis lavonas. Lietuviui tas ne motais, tai rusu aksioma. Tad, profesoriui keistus klausimus uzduodate. Viesnamiui Windzoro rumu etiketas negalioja.

kur tas padorus politikas?       2018-11-29 9:19

gal nausėda ar kolaborantas juozaitis ar korumpuotas skvernelis yra padorūs?
——
(buvo VIENINTELIS Ušackas tikrai padorus vyras, bet buvo aišku jau iš anksto, kad komunistai (juozaitininkai ambalistai) tokio iš tolo neprileis prie rinkimų)

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.