Ugdymo politika, Kultūros, kalbos, istorijos politika, Žiniasklaida

Povilas Gylys. Kas Jums, profesoriau Janeliūnai?

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gruodžio 2 d. 9:39

65     

    

Povilas Gylys. Kas Jums, profesoriau Janeliūnai?

Esu gana kritiškas žalių valstiečių atžvilgiu. Kartu bandau suvokti jų klaidų, nesėkmių šaknis. Tačiau nesu užėmęs totalaus neigimo pozicijų. Nes esu ne tik politikas, bet ir mokslo žmogus. Politologo T.Janeliūno rašinys yra chrestomatinis pavyzdys, kaip neturėtų rašyti profesoriaus laipsnį turintis asmuo.

Minimumas analizės, terminologinės drausmės ir daug paniekos bei prakeiksmų.

Kas gali paneigti, kad profesorius atidirba ir vykdo politinį užsakymą. Mes, akademiniai žmonės, prisimenam jo veikalus apie nepakartojamą Dalios Grybauskaitės politiką, parašytus, kaip suprantu, gavus individualų valstybinį užsakymą. Gal šis rašinys yra anų užsakymų tęsinys?

Gerbiami universitetų kolegos, mes turim ne tik teisę, bet ir pareigą kritikuoti valdžios sprendimus, tačiau mūsų vykdoma kritinė analizė neturi virsti arogantišku, virtuvinio lygio totaliu neigimu, neapykantos skatinimu. Tokia elgsena nėra nei mokslinė, nei demokratiška. Tai buitinių neigiamų emocijų pliūpsnis, kuris ne stiprina, bet silpnina pilietinės visuomenės pamatus. Mums viešojoje erdvėje apie valdžią reikia TIESOS, bet ne dezorientuojančių pamazgų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2019-12-16 0:24

Kaip noreciau siam parazitui isspardyti pasturgali,kad amziams dingtu noras iszioti savo smirdancia marmuze

StasysG       2019-12-6 7:33

Ir dar apie ką Lietuvos ekonomistai turėtų pamąstyti:—-“Bankininkas: euras yra valiuta, kurios niekas nenori turėti”—-  Bloomberg 2019 m. gruodžio 6 d. 05:30

StasysG       2019-12-5 10:15

prof P Gylys (ir kiti dr.) galėtų užsiimti rimtesniu darbu, nei samdomo propagandisto p. Janeliūno pasisakymo feisbuke kritika. Pvz, kodėl dar mažesnė  nei mūsų šalis, ESTIJA giriama visame pasaulyje dėl šiuolaikinės demokratijos tobulinimo? Cit. “This vision of democratic renewal would work most effectively in smaller countries like ESTONIA, which has pioneered digital citizenship and e-residency (1)”. O tame straipsnyje supeikiamos tokios galingos šalys kaip JAV, Vokietija, Didž. Britanija. (1): w w w.project-syndicate.org / commentary/crisis-of-democracy-failures-of-representation-by-harold-james-2019-12

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-12-5 3:09

to “dr. Jonui     2019-12-4 19:31”. Tai gal portalą tiesos.lt paskaito? Čia taip pat daviau jam nuorodas apie jį. Net ir dabar yra nuoroda, tai gali sureaguoti ir sumalti mane į miltus. Su didžiausiu malonumu laukiu. Ko gero per daug skystas yra, kad sugebėtų atsakyti, o į niekalus tai gali sureaguoti. Kaltinu P.GyLY antikonstituciniu veikimu prieš Lietuvos teisinius demokratinius pagridus, kaltinu Konstitucijos sulaužymu ir paniekinimu. Tačiau suprantu, kad TYLĖS, nes smirda tuo kuo kaltinu.

Laima       2019-12-5 0:28

Palaikau prof.P.Gylio nuomone,o p.Janeliuna net nesinori vadinti profesorium,nes sis titulas ipareigoja,pakilti auksciau,kalbeti argumentais ir vengti turgaus bobu leksikos.
Keista,kad tokiam eruditui,zurnalistui Vyt.Matuleviciui patiko sis stilius,aisku patiko didziulei masei zmoniu,ypac tiems,kurie ziuri per rakto skylute,kaip kaimynai barasi,filmuoja mobiliu telefonu,kaip kariamas suo,kaip musasi,koliojasi asocialai.Kas cia gali patikti,jei galvoji,kad straipsnis prasideda bjauriausiu izeidimu zmogui,parazitai…
O,gal netrukus p.Janeliunas parasys dar bjauresni straipsni,pagailedamas vaiku,kurie patiria patycias,ieskos kaip akademinio pasaulio zmogus priezasciu,ir ,o varge,neras ju,ten,kur jos yra,ogi suaugusiuju patycioje,o to pavyzdys jo paties straipsnis,stiliu,zemiau asfalto,kaip teks pakilti i gerbtina lygi,bus sunku. MANAU,KAD P.JANELIUNUI DVASINE KRIZE,AR SANTYKIAI SEIMOJE ,JEI JIS JA TURI TRUPINEJA,NORMALU NERA,LAIKAS PAMASTYTI,TO LINKIU,O GAL KNYGOS RASYMAS APIE SEFE TAIP NUALINO,NERAMU

stasys        2019-12-4 21:10

Taip jau sutapo kad didelio skirtumo nėra tarp tu moksliniais laipsniais pasidabinusiu sovietininku . Ar tai Jonas ar tai Povilas ..ta pati sovietinė balalaika tik skirtingo storio stygos ..Juokingai Vyktor Ucpachis delfi pakomentavo Povilo Gylio kreipimasį į jį  kas neskaitė siūlau susirasti ir paskaityti .Teoretikai   niekada nenusileidžia ant žemės ..po kuria mes ropojame ..smile)

dr. Jonui       2019-12-4 18:31

Kaip dr. galėjote susiprasti, kad gal profesorius nėra tarp tos išskirtinės faunos, kuri renkasi prie tokių portalų kaip ekspertai.eu?

Janeliūnas kolaborantės grybutės ir ONS kumetis...       2019-12-4 18:03

Janeliūnas-ONS dvaro skalikas…  Stebiuosi gėjų draugelio V.Matulevičiaus ir paklydėlio, nors geriečio J.Valiušaičio pozicijomis, palankiomis nomenklatūrai ir ONS…
Gavo dvaro komandą Janeliūnas ir su gauja ,,prapiesoriu”’,su globalistu, eurų IR GALINGŲJŲ tarnu Vilpišausku priekyje, užpuolė prof.V. Radžvilą ir išėdė...
Dabar ,kaip vežikas ar mužikas, šis trintukas plūsta valstiečius, nors konservų viršūnės ir aspiracijos nė kiek negeresnės…Puteikio CP ta pačia intencija, gal iš baimės prieš rytdieną, išplūdo, tą antisisteminę jėgą melagingai prilygęs visiškiems puvėkams-Uspaskio DP.

dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-12-4 4:29

Vargšelis P. Gylys sureagavo ir T.Janeliūno paistalus, keletą eilučių parašė. Tačiau niekaip nesugeba sureaguoti, kaip apie jį patį yra parašoma:
*

Paso nešiotojas prof. Povilas Gylys
http://www.ekspertai.eu/paso-nesiotojas-profpovilas-gylys/
http://biciulyste.com/pilietybe/dr-jonas-ramanauskas-paso-nesiotojas-prof-povilas-gylys/

 

taip, taip, taip, Juozai Valiušaiti,       2019-12-3 23:25

Rūmų klapčiukai janeliūnai tam ir gimę,
kad nugriautų “šiandienos Lietuvos visuomenės Melo gaubtą, kuris jau troškinančiu plaučius susvilusių padangų tvaiku nebeleidžia kvėpuoti Tiesai!”.
Bėda tik ta, kad griaudami vieną “Melo gaubtą” janeliūnai tęsia naujo
ir dar troškesnio “Melo gaubto” statybas.
Juozai, gal Jūs pritariate liberalui Vytautui Matulevičiui
ir dėl „būtinybės įteisinti homoseksualų partnerystę“?
https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/parlamentaras-vytautas-matulevicius-butina-iteisinti-homoseksualu-partneryste-56-643797

tiesos        2019-12-3 23:14

įvertinimas per atatinkama lietuviška žodi

Virtuvinio lygio totaliu neigimas:       2019-12-3 17:51

Politologo T.Janeliūno rašinys yra chrestomatinis pavyzdys, kaip neturėtų rašyti profesoriaus vardą turintis asmuo.Kas gali paneigti, kad profesorius atidirba ir vykdo politinį užsakymą.

Nuomonė       2019-12-3 17:41

Pritariu gerb. prof. T.Janeliūnui ir reiškiu jam gilią pagarbą už išsakytą tiesą.

Pletkologo emocijų audros       2019-12-3 16:59

Nuo padlaižiško meilikavimo prieš Burokevičiaus dalią, iki girtos turgaus bobos škandalo prieš šviesiausiosios patronės priešus – “valstiečius”

Garliavos mergaitė       2019-12-3 9:29

Toks galingas profesorius, o manęs nesuranda:)

stasys        2019-12-3 7:35

už gerus darbus reikia dėkoti .. nesu tikras kad tai padėtu suminkštinti V. Malulevičiaus širdį žiūrinti su neapykanta į Lietuvą ..Esu abejonėse.

to Matulevičiui       2019-12-3 4:13

O pačiam atėjo atpildo valanda, kai pats 40 metų dirbai nematydamas, kaip kiti kenčia, vargsta ir alksta, badauja, privesti būti be darbo arba bėgti ir gelbėtis į užsienį. Nematei, kaip trečdalis lietuvių iškart neteko darbo, o pats kažkaip jį išlaikei, turėjai, gal kad AMBalą šlovinai, nagi prisipažink, Saliamone? Laukiame Jūsų nuoširdaus atsakymo. Taip pat ir kaip gyvenasi žmonėms iš pašalpų ir koks procentas nedirbančiųjų ją gauna ir kokio ji dydžio? Va tada pamatysime, kad ir pats palengvėle pradedi grįžti į doros kelią nors senatvėje.

Jules       2019-12-3 4:05

Dezinformacijos, kitaip dezi propagandos, dėka pagal Melo meno tėvo Edward Bernays metodiką yra valdomas runkelynas ir kvaili studenčiokai, ir kiti zubrylos(pseudo mokslų pirmūnai), linkę į išdavystes ir savanorišką saviapsigavimą dėl galimybės po studijų engti kvailesnį - išnaudoti runkelyną, žodžiu, daržoves, nors morkos tam ir spyriojasi - nenori būti VU ir VDU prapiesorių apgaudinėjamos ir traumuojamos. Nenori, kad jų smegenys, anot Makrono, būtų numarintos po aukštais moksliniais laipsniais ir kitomis privilegijomis, ir viršenybėmis mūsų atžvilgiu. Šitie pseudo mokslų prapiesoriai, oi, kaip įgriso diletantams, nemanote? Diletantai, skaitydami maldeikovų mokslines disertacijas šiurpsta, bet ne Lietuvos kinkadrebiai inteligentai. Ko inteligentai verti, parodė Panevėžio inteligentai, neišdrįsę nei protestuoti, nei piketuoti ar kitaip oponuoti vieną dezi propagandinį spektaklį teatre. Tik diletantai nepamiršo, kaip tautininkai, tiksliau, pseudo tautininkai, džiaugėsi Karbauskio žaliųjų ir kolchoznikų išrinkimu į LR Seimą. Mūsų rinkėjamas labai patinka LK(bolševikų)P CK Pirmojo sekretoriaus medžioklių varovų sūneliai ir bufetų meilužių dukrytės, oi, kaip patinka, ypač iš Inturisto “Gintaro” viešbučio. Net Kubilius su savo politikos kuosų kariauna, patekęs valdžion, niekad nepamiršta dirbti LDDP naudai, kad šie nuolat laimėtų ir pasiimtų Lietuvos gerą. Susidaro toks įspūdis, kad laukiama Rusijos sugrįžtant, nemanote?

Al.       2019-12-3 0:21

Jei nekreiptume dėmesio į pižonišką naująją gramatiką (,,šis laiškas jums, Ramūnas Karbauskis, Agnė Širinskienė...) ar į Petrauskienės darbo įvertinimą, daugeliui pastabų pritarčiau (nors, tikriausia, tai tik opozicijos užsakymas). Ir dar pridėčiau - iždo lėšos Vilnijos lenkinimui per šešias lenkiškas televizijas, Klaipėdos uosto atidavimas kinams, leidžant suniokoti mūsų pajūrį ir Klaipėdą, žadėta, bet neįvykdytas Lietuvos televizijos grąžinimas visuomenei, Lietuvos banko išvalymas iš kenkėjų, sengirių kirtimas… Tik visos tos pastabos ne mažiau (o gal dar labiau) tinka ir buvusioms vyriausybėms ir kitoms partijoms. Kodėl Skvernelio keliukas erzina, o Anūkienės versliukas - ne ? Kodėl kai konservatoriai ar liberalai susideda su lenkais, tai nieko, o kai Karbauskis - tai jau viskas? Kuo Pranckietis padoresnis už Narkievičių, kad reiktų jo nepastebėt ? Valstiečiai bent kažkur padarė pradžią, o iš dabartinės opozicijos iš vis nieko gero nesitikiu. Radžvilo partija gal ir padėtų išlipti iš šitos pelkės, bet atrodo, kad per daug įmigus. Gal Radžvilas dar neatsigavo nuo liberalų partijos steigimo nesėkmės ?

Koks       2019-12-2 22:07

tokių mokslų propesorius , toks ir jo manipestas .

stasys        2019-12-2 20:55

babunei ..vat jei dar šluota šonus išvanotumėt tam paikam profesoriui Gyliui , tikiu kad jam praeitu noras čia visiems aiškinti kaip reikia melžti Tamstos “cibe”. !!

Babunė       2019-12-2 20:23

Didelė dėkavonė visiems irkluotojams iš žinomo laivo, palaikinusiems mano atsiliepimą apie profesoriaus P. Gylio kritiką T. Jakeliūno atžvilgiu. Viduriais jaučiu, mano cibė už kaip kuriuo laikinusius primatus protingesnė.

stasys        2019-12-2 20:03

Ūsuotam bebrui 2019-12-2 20:45 > Kas tie visi , nuo žodžio‘ visiems‘ ? Tomas Janeliūnas rado laiko ir progos pasakyti tai kas jau seniai aišku ‚visiems‘ likusiems kas nepapuola į ta ūsuotų bebrų ferma ir nėra patenkinti tais R.Karbauskio sviesto lyginimais pagal jo pačio moralinius klystkelius. Va Vytautas Matulevičius irgi ragina nereikia pykti ant savo atvaizdo ..į veidrodį žiūrint nerasite tu atsakymų ir kitiems savo bėdas nesuversite ..

Matulevičiui       2019-12-2 19:45

kai neišlaiko profesoriaus nervai. Visiems “nervai nebelaiko”. Nes trisdešimt nepriklausomybės metų. Kai kam tai - visas gyvenimas, parduotos jėgos ir pašalpa, kaip nedirbusiam pašalpiniam - pensijoje. Tai normalu? Keturiasdešimt metų darbo, išauklėti vaikus - ir nieko neuždirbti nei sau nei šeimai. Korupcinė sistema, kraunanti į užsienio “pampersus”. Disysis “santechnikas” ir apsitvėręs Vilniaus ministerijų uabų tvartelis. Tipiški pavyzdžiai. Gąsdinę ir reikalavę tylėti “dėl laisvos Lietuos”. O patys krovęsi tuos nelaimingus “pampersus”. Apgailėtina. Lietuvos nepriklausomybė - jūsų ištvermė, o pinigėliai - tuo laiku “mums”. Valtiečiai pajudino tą širšių lizdą. Paaiškėjo, kad skndinavų pensijų fondai tik plovė Rusijos pinigus. Kubiliaus vyriausybė buvo tiek durna, kad dar įsipareigojo mokėti “krizines” išmokas tiems plovėjams. Tuo ir viskas pasakyta.

Prašalietis       2019-12-2 19:32

Povilas Gylys save pristato-” Nes esu ne tik politikas, bet ir mokslo žmogus”... Ir kaip mokslo žmogus, Gylys “moksliškai” pats parašo -” Mums viešojoje erdvėje apie valdžią reikia TIESOS, bet ne dezorientuojančių pamazgų”. Galėjo profesorius Gylys nors vieną konkrečią Janeliūno “dezorientuojančią pamazgą” pacituoti, kad ne tik profesorius Gylys, bet ir eilinis žmogelis pajėgtų tų Janeliūno “dezorientuojančių pamazgų pamatyti”...

Valstiečiai       2019-12-2 19:21

atėjo ne tie, kurių tikėjosi biurokratinis Vilniaus, kaip sako liaudis, tvartelis. Padarė šį bei tą. Man atrodo, kad nemažai valstiečių atėjo norėdami permainų. Tik jas įgyvendinti, deja, sunkiai sekėsi. Parazitiniai tušti ilgų batalijų išpuoliai. Pusmečiais besitęsiantys “embrionų”, “vaiko nemušimo” ir kitokie pseudokarai. Vien tam, kad paralyžuotų konstruktyvų darbą. Valstiečiai išties padarė labai daug - per tuščią pirštų rodymą ir purvo manipuliacijas. Nenorėdami konfrontuoti su prezidente, kuri atsikvietė Ikea, padarė, ko reikalavo “miškų kolchozas”. Deja, tai santykių nepagerino. Nei su prezidente, nei su piliečiais. Švietimo sistemai reikia investicijų, bet apaugusi “mortų verslais” švietimo sistema nepajėgi atsitiesti. Tą patvirtino ir STT tyrimas. Nors švietimo sistema kuria milijoninę pridėtinę vertę - yra finansuojama tik nuo “verslo” ir nesuskaičiuojamų švietimo ministerijos uabų nuliekaančiais skatikais. Valstiečiai nesirįžo tų tvartelinių uabų liesti, nes prieš juos sukilo, organizuodami pseudoapkaltas, visas gerai susitaisęs “centro” šiukšlynas kartu su “karalienės” partija ir liberalais.Nereikia tikėtis, kad valstiečiai viską pataisys visiškai korumpuotoje dešimtmečiais gyvuliuojančią korupcinę tvartelio sistemą. Jie padarė su lizinginiu premjeru net daugiau, nei su lizinginiu galima buvo padaryti. Lizinginis daug kur solidarizavosi - galbūt savo sveikatos sąskaita. Manu, kad valstiečiai turi likti, turi jie savo uždavinių - bet negalima sakyti, kad neatsižvelgė į platesnius visuomenės sluoksnius.

Anūkėlio-Broilerio gerbėjui       2019-12-2 19:20

Čia tu, Milaiti, gini infantilią miegančią gražuolę Anūkėlį-Broilerį? Tik nepradėk kliedėti apie Sovetsko felčerius bent šį kartą. smile

sąsiui       2019-12-2 19:17

Su tuo “bulkos trupinimu” daug apie save pasakei. Tikriausiai, dar ir išeiginiai treningai pas tave kaba spintoje? smile

stasys        2019-12-2 19:01

T.Janeliūno komentaras į savo replika apie parazitus valdžioje. http://www.15min.lt/video/parazitais-valdzia-pavadines-politologas-pratrukau-172068

Turgaus boba (Babunei),        2019-12-2 18:58

čia Jūs apie LK(bolševikų)P CK Pirmojo sekretoriaus ministerį, ane?

to baikite spangti apie Anūkėlį - Broilerį!        2019-12-2 18:56

Pats, kanalizatoriau, esi blogesnis už tuos išrinktuosius į LR Seimą ir Vyriausybę. Ten patekęs būtum daug baisesnis ir negailestingesnis savo likimo broliams ir sesėms. Durni pirmiausia yra rinkėjai, o ne tie, kuriuos tokie kaip pats išrenka.

Babunei       2019-12-2 18:52

Ar tai profesoriškas ,,tiesos žodis”? Gili analizė? Inteligentiškas stilius? Užjaučiu Janeliūno studentus - jie tik veltui leidžia jaunystės metus. Niekas čia negiria tų valstiečių, bet profesoriaus žodis KUO NORS turėtų skirtis nuo turgaus bobos, ar ne? O jau kai pamini tą kontoros žiurkę martelę Petrauskienę kaip sėkmę, tai atsiprašau - daugiau nebėra apie ką kalbėti.

Jules       2019-12-2 18:46

Kur tie prapiesoriai, docentai ir akademikai buvo anksčiau, ką? Ką jie veikė ir kam tarnavo, kokiai Blogio imperijai ir jos sąjungininkėms bei jų samdiniams čia, Lietuvoje, ir ten - Vakaruose? Tie prapiesoriai ir akademikai iki Gorbio nežinojo Maskvos Molotovo paktų, kaip dabar nežino kitų, kur kas svarbesnių, pav. kaip Čerčilio-Stalino paktas ir panašiai? Tokie prapiesoriai labai okatni buvo mėtyt iš univerkių studentus su ne tais klausimais arba vyti iš auditorijų, ir niekas iki šiolei šioje srityje nepasikeitė, o tik einama blogyn ir blogyn. Tiesos ir teisingumo atžvilgiu - toliau greitėjančiai kvailinami ir apgaudinėjami paiki studentai ir tokie pat runkeliokai. Na, o apie Gylį, kaip AMBalo ministerį ir labai garsų lddp-istą išvis nėr ko kalbėti - ir taip visiems aišku. Ką Jūs darytumėt be diletantų, a? Nieko nežinotumėte, tiesa?

stasys        2019-12-2 18:36

Ant ko trupina bulką Vytautas Matulevičius ? kas čia per jo prisitaikėliški viražai pataikaujant dar vienam ‘sisteminiam’ profesoriui ?? kuris tai jau tikrai, pasak autoriaus, dirbą samdomas ne už grašius ???  ? Apie ką čia kalbą tas ponas, klausdamas cit.” Pažvelkite, ką šiuo metu gina valdžia – kokius asmenis, kokius nusižengimus, kokius principus, kokius ir kieno interesus – ir viskas taps aišku” ..kas turi paaiškėti tik perskaičius jo tris eilutes teksto ? Žmogus sako nereikia pykti ant veidrodžio !! ar tai reiškia kad žmogus tiek paviešinęs išgalvotu faktu apie Lietuva Amerikoje bando žiūrėti į savo atvaizdą ir tai jį sukrečią iki širdies gilumos ? Nieko panašaus ..su trimis eilutėmis teksto galima patrupinti tik bulką , paskui save paliekant eibe keistu klausimu ..

ah1       2019-12-2 18:09

aukščiausia TIESA yra tame kad mokesčių didinimas tai proletariato klasės skurdinimas, mokytojų algų kėlimas - skurdinimas proletariato klasės kaip ir visų kitų biudžetininkų algų kėlimas surdinimas - proletraiato klasės taip pat. Proletraiato klasei net niekas neatstovauja seime - nėra proletariato partijos. Kad būtų lygybė ir lygios galimybės būtina nustatyti ponų/ laisvų nuo mokesčių interesų gyvimo atstovų ir proletariiato interesų gynimo atstovų kvotas seime santykiu 70 : 70.

Babunė       2019-12-2 17:52

Net Ariogalos babunei aišku, kad T, Janeliūnas pasakė tikrą tiesą. Stebina P. Gylio ir kitų komentarai, nepritariantys drąsiam tiesos žodžiui. Ar tai amžiaus problemos, ar padlaižiavimas valdantiesiems? Trumparegystė ar kvanktelėjimas? Pasakyčiau daugiau, bet reikia eit pamelžt cibę.

baikite spangti apie Anūkėlį - Broilerį!       2019-12-2 17:33

Ko ta infantili mieganti gražuolė gali tikėtis, kai net Janeliūnui neišlaikė nervai ir jis drėbė tiesiai šviesiai apie konservų plūduriavimą 15-17% stiprumo šiltame šlapimo tirpale ir nesibaigiantį konjaunuoliškų patyčių maratoną?
Iš esmės čia ir yra viena stipriausių Janeliūno pasisakymo vietų, kad konservai tai… IMPOTENTAI. smile

Valstiečiai        2019-12-2 17:33

ir jų koalicija nėra tobuli, nėra vieningi, ne visagaliai. Ale tai, ką jie duoda tautai, nedavė nė vienas politinis darinys. Todėl ponas profesorius P. Gylys teisingai įtaria T. Janeliūną užsakymo vykdymu. Man atrodo, kad patyliukais yra vykdomas Tulpės palaipsnio grąžinimo į politinį gyvenimą scenarijus…

neįmanoma nesutikti       2019-12-2 17:27

Bet ne su prof. Gyliu, o su Janeliūnu. Tik neaišku, kodėl būtent dabar Janeliūnas pratrūko, nors tokio valdymo pavyzdžių netrūko ir ankstesnėse valdžiose? Ar visi stribgatvių asfaltavimai perpildė kantrybės taurę, ar tiesiog yra gerokai žemiškesnių priežasčių?

Šiaip jau,       2019-12-2 16:04

toks žmogutis yra didelis sielos vagšas, kuk jam su tokia pamazgų kupra dabar gyventi visą likusį gyvenimą... tai tarsi kalėjimas iki gyvos galvos… žinia žalvalstiečių yra visokių, kaip ir bet kurioje kitoje partijoje ar organizacijoje, tačiau tai nereiškia, kad jų kritikams reikia nusiristi iki jų blogiausių lygio .. kita vertus yra normalių žmonių su savomis idėjomis ir charakteriu, kuris žinia, taip pat ne visiems gali patikti… BET BJAURIAUSIA TAI, KAD GRĮŽOME Į GYVULIŲ ŪKĮ, KAI IRGI LAIPSNIUOTI DOCENTAI IR PROFESORIAI – KOMUNIZMO STATYTOJAI A LA JUONIENĖS, STANAIČIAI, JERMALAVIČIAI AR BUROKEVIČIAI PANAŠIA TERMINOLOGIJA KRITIKAVO BURŽUAZINIUS NACIONALISTUS…
Žodžiu, taip niekur ir nenuėjome.

Atrodo       2019-12-2 15:49

Tamsta prof. Gyly, nusitaikėte vėl į Seimą, ane? Ir kiekvienąkart vis su kitais, vis su “naujais”? Dabar su rėksne Janutiene, kuri taip negailestingai išdavė Neringą, o Jums, atrodo, tinkama? Ji tai tikrai perspjaus visus janeliūnus, jakeliūnus, maldeikienes, karbauskius ir t. t. Jūs juk valdėte valstybę tais baisiais prichvatizacijų laikais ir kaži kodėl tylėjote? O juk mums, visuomenei, ir tada reikėjo TIESOS!

Balamutas       2019-12-2 15:40

O kas su jumis, profesoriau Gylį? Jau nebematote realybės?

Tiesa       2019-12-2 15:37

Parašė tikrą tiesą, bet ponui Giliui reikia tolerantiškos, kaip pav. Vagystę ar parazitavimą, geriau vadinti korupcija, daug gtažiau skamba, ir tolerantiška.

stasys       2019-12-2 15:06

Rimantui .. Baisu ne tai , ūsuotu barsukų politinės kolonijos vienijasi ne po idėjomis valstybei o po vėliavomis kurios vėl grįžta prie senos konfrontacijos ..kai visuomenė pasidalina sau politikus į gerus ir blogus .Tai sena koncervatoriu –soc.demų dainelė visuomenei kai ana vargšė  šoką nesutarimuose vietoj to kad spręstu valstybės problemas. Sukelk sumaištį valstybėje ir nerk į krūmus ..

stasys       2019-12-2 14:52

BRAVO Tomas Janeliūnai .. užtaikėte į minkštąją vietą tiems ūsuotiems barsukams . Galį autorius nesutikti , bet Ūsuoto barsuko “klyčkė” jam kaip niekad tinka.. Tiesa sakant čia nereikia jokiu geometriniu profesoriaus analizių ,.. sveiko proto individas tekste ras tiek minties tiek argumentu geru ir vertu kritikos ..kuri nėra buka kaip ne kai kuriu sovietiniu profesoriu .. Povilas Gyliui ir reiktu padėkoti jei ne jo nosies šniurpčiojimas čia ..aš ta Tomo J. kreipimasi tikrai bučiau praleidęs ..smile)

vilnietis       2019-12-2 14:29

Apgailėtina. Galvojau kad susiprato,  bet bebras komunistas tik vaidino. 
Vydo žaliųjų bebrų užsakymą.
Nors autoriui anksčiau nepritariau- bet šis straipsnis TIESA. Ačiu.

Deivis        2019-12-2 14:10

Nupirktas tas Janeliūnas ir tiek. Manau, kad konservų. Juk broileris raute raunasi link didesnio lovio.

Rimantas       2019-12-2 13:25

T.Janeliūnas taikliai apibūdino valdžios slinktį iš daug žadančios pradžios, padarytais ir įvardintais R.Masiulio, V.Bako, T.Tomilino, Ž.Vaičiūno, J.Petrauskienės darbais, į dabartinę apgailėtiną būklę.
Tai konkretu, skaudžiai tiek T.Janeliūno, tiek ir kitų piliečių išgyvenama, ir tai yra tikra - ne deklaratyvi Tiesa - ponas Gyly! Beje, Jūsų tekstą galima vertinti irgi kaip chrestomatinį pavyzdį siekiant užčiaupti oponentui burną.

Tvankstas       2019-12-2 13:18

Apie prof. Janeliūno kalbėjimo būdą jo straipsnyje mūsų kaime sakoma : kalba, kaip nuo bybio nutrūkęs.
Sunku įsivaizduoti prof. Janeliūną taip giliamintiškai proletariškai pasisakantį, lyg 1937 m. bolševiką teisingu bolševiko jausmu triuškinant priešininką.

Tulžies išsiliejimas       2019-12-2 13:10

janeliūnas visus keturis metus delfyje ant “valstiečių” rašinėjamus šmeižtus kaupė ir galiausiai iš visų sukurpė “monografiją”? Įdomu, kas nuo ko nusirašinėja – janeliūnas nuo trolių, ar troliai nuo janeliūno?

???       2019-12-2 13:08

Bebrologija?

Manau       2019-12-2 13:06

ne veltui išleistos knygos, sukurti filmai.Ponia ruošiasi sugrįžimui.Ir , matyt, laimejus konservatoriams siektų aukšto posto.O pataikūnai darbuojasi…

Janeliūnas-ONS dvaro skalikas...       2019-12-2 12:57

Gavo dvaro komandą- su gauja ,,prapiesoriu// ,su globalistu, eurų IR GALINGŲJŲ tarnu Vilpišausku priekyje, užpuolė prof.V. Radžvilą ir išėdė...
Dabar ,kaip vežikas ar mužikas, plūsta valstiečius, nors konservai nė kiek negeresni…Ir Puteikio CP ta pačia intencija, gal iš baimės prieš rytdieną, išplūdo, tą antisisteminę jėgą melagingai prilygęs visiškiems puvėkams-Uspaskio DP.

Prieštaringai vertinama Maldeikienė        2019-12-2 12:45

pasakė paskutiniame interviu,kad partijos perka žurnalistus,analitikus ir t.t…Iš biudžeto partijoms skiriamos nepadoriai didelės dotacijos.

Almantas       2019-12-2 12:39

Nors Janeliunas tituluojamas “propesorium”,bet is tikro tai “valatka Nr.2”.Toks pat patyciu stilius ir jokios analizes.Uzuojauta jo studentams.Siaip viskas atitinka Rusteikos patarimus “miliutems,ritoms ir zmonams”

stiprėja       2019-12-2 12:29

Grybauskaitės doktrinosatgarsiai

o kad...       2019-12-2 12:21

o kad komunistas gylys su tokiu įniršiu gintų N.Venckienę...
——-
bet negins - niekas jam už tai nemokės.
tikras komunistas.

ZITA       2019-12-2 11:59

SI VADINAMA PROFESORIU ZINAU NUO JO MAZU DIENU. JIS VISADA BUVO ITIN BAILUS.DABARTINE ZUIKIO DRASA YRA NUPIRKTA. JIS, PASINAUDODAMAS SLIEJIMUSI PRIE BUV.PREZIDENTES, EINA VA BANK. OI,TOMAI, TOMAI…

Ona       2019-12-2 11:25

Kodel   apie   ” profesoriaus ” varda turinti   Janeliuna tyli visa   jo darbo bendruomene   ir kodel jam   atvirai laidziama grubiai   TYCIOTIS.
Galimai   jis turi isipareigojimus sekanciai   kadencijai   ruosti Grybauskaite? 
Liaudis pasimetusi ir yra daug tikinciu lojalumu sistemai   ziniasklaidai.

Regbgd       2019-12-2 11:22

Kad Janeliūnas tokią rašliavą  sukurpė, tai nulis, bet kad labai daug pritariančių, tai jau rimta. Patyčios liejasi nuo ryto iki vakaro per kur tik įmanoma. Tokių janeliūnų klapčiukai gadina bet kokį normalų kritinį mąstymą ir dialogo nebus kol konservatoriai nesiliaus. O jie nesiliaus, nes jiems viskas galima

janeliunai,       2019-12-2 11:10

po kiek mana liaudziai?

smagu - komuniagos pešasi       2019-12-2 11:07

vis dėl to lovio - nes dirbti jie NIEKO nemoka.

Neįžeidinėkite parazitų, JaneLiūnai,       2019-12-2 10:35

įsisąmoninkite, kad parazitai užsiveisia ir nugali tik tada, kai nusilpsta organizmas, jo imunitetas, t.y. parazitai pašalina tik nesugebančius išgyventi (vykdo gamtinę atranką).
Supraskite pagaliau, Janeliūnai, kad savo tiesą ir moralės dėsnius išdavusia veiksena (prisitaikėliškumu, presstitucija, tyčiojimusi iš bendrapiliečių ir pan.) Jūs ir esate atsakingas už eilinių bendrapiliečių moralinio imuniteto eroziją ir, kaip pasekmė, jų organizmų virtimu įvairiausių rūšių parazitų veisyklomis.
Tas, per kurį ateina suklupimas, nepalyginamai blogesnis, nei suklupęs nelaimėlis. Ir tai yra teisinga.
Infantilu, kad nesuvokiate, jog esate įsakmiai atsakingas prieš studentus.

Prof. Gylys taikliai įvardino problemą       2019-12-2 10:31

Janeliūnas pasiplaikstė, paskleidė neigiamų emocijų, išdėjo į šuns dienas politinius oponentus ir įsiliejo į bendrą nepatenkintų konservatorių chorą. Profesoriaus laipsnis leistų tikėtis šio to daugiau - pagarbos oponentams, objektyvios situacijos analizės, galimų sprendimų apmastymo. Eteryje trūksta nešališkų politinių apžvalgų, kur būtų rūpinamasi valstybės, o ne atskirų partijų, klanų ar grupių interesais.

Išties       2019-12-2 10:30

T.Janeliūnas-tipiškas liberalmarksistinis mokslininkas,jau daugelį metų šmėžuojantis nomenklatūrinėje neoliberalioje žiniasklaidoje,be to šališkas politinis apžvalgininkas.Tad,tokių mokslininkų,politikos ,,žinovų” apstu Lietuvos akademiniuose sluoksniuose,deja.


Rekomenduojame

Raimondas Navickas. Tai NE fontanas, tai kitaip vadinasi!

Liudvikas Jakimavičius. Covido simptomas: „Aplink nosį vaikšto šeškas – nieko neužuodžiu“

Vytautas Sinica. Siūlyčiau, priešingai, Lietuvai pagaliau viešai ir deramai pagerbti LAF’ą

Alvydas Jokubaitis. Noras panaikinti visus prietarus yra pats didžiausias prietaras

Arvydas Anušauskas Fainai Kukliansky: „Tai jau su J.Lukša-Daumantu viskas gerai?“

Audrius Bačiulis. Lukašenka žodžių tuščiai nešvaisto…

Skaitiniai. Vidmantas Valiušaitis rekomenduoja: „Svarbus aukščiausio JAV diplomato pareiškimas ir svari politinė parama Baltijos valstybėms“

Algimantas Rusteika. Pakelkim, pakelkime taurę kvailybės, kad Lietuvai būtų geriau!

Nuo bačkos. F. Kukliansky: kultūringas, inteligentiškas, nieko neįžeidžiantis, bendradarbiavimą skatinantis laiškas iššaukė minios protestą

Nikolajus Nielsenas. Rinkimai Baltarusijoje: Lukašenka prieš COVID-19

Audrius Bačiulis. Beprotybės kronikos: kas yra vyriausieji „Facebook“ cenzoriai?

Karolis Kaklys: Kaip Vijūnėlės dvaro statybos atskleidė visai Lietuvai opias problemas?

Kas mes? Vytautas Sinica apie Nacionalinį susivienijimą

Rasa Čepaitienė. Gyvename totalinio freimingo laikais

Skaitiniai. Andrius Švarplys rekomenduoja: Tiems, kam rūpi akademinė laisvė ir universiteto likimas ‘Black Lives Matter’ epochoje

Vytautas Radžvilas. Laisvė, arba Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?

Andrius Švarplys. Parklupdyti Vakarai nesugeba apginti net savęs, tai kaip mes galime iš jų tikėtis pagalbos?..

Ramūnas Aušrotas. Ar Prancūzijos parlamentas paseks Lietuvos pavyzdžiu ir pasmerks surogaciją kaip prieštaraujančią moterų ir vaikų orumui?

Trakų salos pilyje bus pristatyta Daliaus Stanciko knyga „Kūju per Lietuvos istoriją“

Raimondas Navickas. Nanto katedrą padegė keršydamas Prancūzijos valdžiai

Agnė Širinskienė. Apie neliečiamuosius

Audrius Bačiulis.Beprotybės kronikos: Leftistinių propagandistų miniai nepavyko parklupdyti didžiausio JAV verslo dienraščio „The Wall Street Journal“

Raimondas Navickas. Panašu, kad antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje išties kelia galvą

Andrius Švarplys. Vyksta didžiulė, giluminė, fundamentali demoralizacija

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.