Politika, Visuomenės pokyčių analizė

Povilas Gylys. Kai viešojoje erdvėje ima dominuoti visų rūšių liberalai, iškyla grėsmė nacionaliniam saugumui

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 23 d. 9:30

18     

    

Povilas Gylys. Kai viešojoje erdvėje ima dominuoti visų rūšių liberalai, iškyla grėsmė nacionaliniam saugumui

Gyvybinga yra ta valstybė ar tauta, kuri turi išlaikiusi kolektyvinį savisaugos instinktą. Tačiau visų rūšių ir visų partijų liberalai tokio kolektyvinio jausmo neturi. Jie pripažįsta tik individualų, personalinį savisaugos instinktą. Kai jų daug ir jie yra įtakingi, kyla grėsmė nacionaliniam saugumui. Tai nėra karinė grėsmė. Ir nėra išorinė grėsmė. Ji slypi vidinėje viešojoje erdvėje ir konkrečiai individualistinėje, egoistinėje ideologijoje.

Taigi, stipri ir ateitį turi ta valstybė ar tauta, kuri turi išlaikiusi kolektyvinį savisaugos instinktą, norą išsaugoti savo etninę, religinę, politinę savastį. Tačiau, kartojuosi: visų rūšių ir visų partijų liberalai tokio kolektyvinio jausmo neturi. Jeigu jie dominuoja viešojoje erdvėje, būtina viešai kalbėti apie iškilusią grėsmę nacionaliniam saugumui.

Tarybiniais laikais mūsų tėvų ir mūsų kartai tautinį savisaugos instinktą, kad ir aplamdytą, pavyko išlaikyti. Paradoksalu, tačiau po Nepriklausomybės atgavimo, pirmiausia dėl individualistinio, liberalaus indoktrinavimo, Tautos ir valstybės kolektyvinis savisaugos instinktas silpnėja. Tai jaučia daugiau emocinio intelekto (nepainiokime su diplomo turėjimu) turintys žmonės. Ir jie ima vis garsiau kalbėti apie gresiantį pavojų. Ir tai teikia vilčių ateičiai.

Tiems, kas nesutinka su paskutine išvada, siūlau atsakyti į klausimą: kodėl niekingas homo sovietikus sugebėjo Lietuvos valstybę atkurti, o dabartinis, modernus homo liberalis tą valstybę sėkmingai demontuoja. Tą klausimą kartoju nuolat. Tačiau rišlaus atsakymo iš komjaunuolių (komunistinio jaunimo) ir konjaunuolių (konservatorių jaunimo) nesu išgirdęs.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

StasysG       2018-11-24 6:01

“...teikia vilčių”? Kokių?  Gal pvz Autorius pasiūlys Lietuvai antiliberalizmo kelią,  kuriuo eina nepaklusnios ES narės Vengrija ir Lenkija? Reikėtų aiškumo artėjant prezidento rinkimams.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-24 5:52

Dabar, pražūtingai baisu (mirtinai pavojinga) yra tai, kad Lietuvoje visokios bei visos ūkinės veiklos įvaizdis – p_l_ė_š_i_k_i_š_k_a_s. Toks įvaizdis neduoda pasijausti žmogumi versle dirbantiesiems. Pusė dirbančiųjų (!!!) nenori tokios veiklos, dingo svetur ir net b_i_j_o grįžti į Lietuvą. Plėšikiškos veiklos įvaizdžio ryškiausi ženklai:
1 (baisiausias). Lietuviškame ES pakraštyje bei vakariniame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos yra (bemaž) vienodos, o algos ir pensijos (apie) 4 kartus mažesnės nei vakariniame ES pakraštyje;
2. Plėšikiški mokesčiai – išreikalaujami nesant pajamų (uždarbio, pelno, …);
_____________________________
2015 metų PVZ.
Lietuviškam ES pakraščiui pritaikius vakarinio ES pakraščio taisykles:
– juridinio asmens (UAB, MB, IĮ, VŠĮ, …) registravimo kaina būtų apie 15 – 20 kartų (!!!) mažesnė;
– pajamų mokestis būtų 2 kartus (!) mažesnis, prie MMA dydžio;
– atskaitymai sodrai būtų bemaž 9 kartus (!!) mažesni, prie MMA dydžio;
– plėšikiškojo psd nebūtų išvis.
_____________________________
2018 (plėšiko Skvernelio naujiena) PVZ. Atsirado plėšikiškos sodros grindys (arba Lukašėnkos dykaduonių mokestis) - silpniausiųjų skriauda (kai kirpėjai padidinta mokesčių našta 50e/mėn, (jei kitaip, tai) su pusine MMA reik sumokėti mokestinę duoklę plėšikams nuo MMA dydžio).
_____________________________
3. Svetimšalių bankų plėšikavimas;
4. Verslo priežiūros tarnybų plėšikavimas.
Lietuvoje, apskritai, bet kokia ūkinė veikla yra paralyžiuojama ir smulkesniais apsunkinimais.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-24 5:44

Štai kaip plėšikauja komunistuojančios Seimo gaujos.
Vakariniame ES pakraštyje, MMA (į rankas)  - 1298 eurorubliai.
Vakariniame ES pakraštyje ,
mokesčiai ir įmokos socialiniam draudimui prie MMA dydžio – 142 eurorubliai.
Lietuviškame ES pakraštyje, MMA (į rankas) – 361 eurorublis.
Lietuviškame ES pakraštyje,
mokesčiai ir įmokos socialiniam draudimui prie MMA dydžio – 163 (!!!) eurorubliai.
(2018 lapkričio 18-os skaičiai)

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-24 5:40

“homo sovietikus sugebėjo Lietuvos valstybę atkurti” - melas.
Tiesa yra štai kokia.
Lietuvos partizanų neišjungtos, rublinių maskvėnų komunistų liekanos (landsberginių, brazauskinių, grybauskinių, kirkilinių, karbauskinių, bei kt. gaujos) Tautai sukūrė konclagerį be tvorų su pavadinimu Lietuva.
_____________________________________________
Okupuotoji Lietuva (komunistuojančių partinių gaujų)
2018 lapkričio 24

KONJAUNUOLIS       2018-11-23 23:25

Puikus ir labai taiklus prof. Gylio naujadaras. Visa konservatorių esmė kaip ant delno!

Autoriui -       2018-11-23 20:16

“Tautos ir valstybės kolektyvinis savisaugos instinktas silpnėja” todėl, kad stiprėja homo liberalis. Dejam ,,rišlaus atsakymo iš komjaunuolių (komunistinio jaunimo) ir konjaunuolių (konservatorių jaunimo)” nebus, nes valdžios viršūnėje sėdi kailį perdažę ,,konservatoriai-liberastai” su mėlynu žiponu, vadovaujami nukvakusio ožio. Deja.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2018-11-23 20:15

Mes būsim saugūs ir klestėsim, kai:
Putino vadovaujama okupantų gauja pasitrauks iš Karaliaučiaus;
Putino vadovaujama okupantų gauja uždarys (iš lietuviško biudžeto pinigų išlaikomas) rusiškas mokyklas Lietuvoje;
Putino vadovaujama okupantų gauja pasitrauks iš lietuviško eterio, su rusiškos kultūros brukimu (visur);
(Putino okupantų naudai) lkp budelius komunistus dangstanti (lsdp_lsddp_ts-lkd_darbo_liberalų_valstiečių) gauja bus nukenksminta;
Putino vadovaujama okupantų gauja paliks ramybėje Ukrainą Krymą;
Putino ir Lukašenkos vadovaujama okupantų gauja paliks ramybėje Gudijos (Baltarusijos) gyventojus.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2018-11-23 20:14

Partizanų tikslas buvo išjungti komunistus. Dabar, mūsų tikslas yra toks pat, juk nepavyko mums to padaryti iki šiol.
3 dešimtmečius Lkp komunistus dangstančios landsberginių, brazauskinių, grybauskinių, kirkilinių, karbauskinių, bei kt. gaujos turi būti išjungtos, kad tokios jos neišjungtų lietuvių Tautos.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-23 20:07

Lietuvos konstitucijoje pirminio pavidalo (n_e_p_a_i_s_a_n_t partinių gaujų daugybinių pakeitimų), visuose straipsniuose aiškiai parašyta, kad Lietuvoje šeimininkauja Lietuvos piliečiai – Tauta turi suvereno galias. Tačiau komunistams tai nepatiko ir jie pradėjo juodus darbus. Lietuvos partizanų neišjungtos, rublinių maskvėnų komunistų liekanos (landsberginių, brazauskinių, grybauskinių, kirkilinių, karbauskinių, bei kt. gaujos), susidėjo su eurorubliniais briuseliniais komunistais ir savo d_a_r_b_a_i_s parodė, kad Lietuva buvo ruošiama svetimšalių šeimininkavimui.
Pavyzdžiai, dėl aiškumo:
I. Jau 1996 metais komunistuojančios partinės gaujos, antikonstituciniame suėjime (Seime), „nepastebimai“ pakeitė žemės 47 straipsnį būsimų svetimšalių šeimininkų smulkių sklypelnikų naudai, pakeitė be Tautos valios (!). Kai Tauta nepastebėjo tokios „smulkmenos“, komunistuojančios gaujos dirbo savo juodus darbus kitame antikonstituciniame suėjime (Seime) tol, kol 2003 pakeitė žemės 47 straipsnį ir vėl būsimųjų svetimšalių šeimininkų  tik jau stambių (!) žemgrobių naudai.
II. Svetimšalių šeimininkų naudai Lietuvos litas buvo ilgai pririštas ir tąsomas valkiojamas svetimšalių tol,  kol galutinai sunaikintas. Svetimšalių naudai mums yra primestas eurorublis.
III.  Svetimšalių šeimininkų naudai, Seimo konstitucijos salėje, šalia Lietuvos konstitucijos (kuklios knygutės) žaibišku kvailu greičiu atsirado komunistuojančių gaujų Lisabonos sutarties viršvalstybinių (!) taisyklių tekstų knyga (l. didelis griozdas).

Vienintelė Tautos paguoda, kad Lietuvos respublika nuo pat savo Konstitucijos priėmimo 1992.10.25 dar nė karto neturėjo teisėtai išrinkto Seimo ir Lietuvoje galioja konstitucija tik p_i_r_m_i_n_i_o pavidalo.
___________________________________________
Okupuotoji Lietuva (komunistuojančių partinių gaujų)
2018 lapkričio 23

buves studentas- profesoriui       2018-11-23 18:32

Gerbiau Jus kaip profesoriu (docenta tada dar), gerbiu ir dabar.
Graziai surasyta, tik man atrodo, kad Jus pmirsote pamineti, kad ne tik liberalai (kas yra tiesa), bet ir Jusiskiai visu rusiu kairieji, socialistai, socialdemokratai ir pan. lygiai taip pat prie to demontavimo prisideda. Ir kartais netgi labiau uz liberalus.

KODĖL       2018-11-23 17:27

niekingas homo sovietikus sugebėjo Lietuvos valstybę atkurti, o dabartinis, modernus homo liberalis tą valstybę sėkmingai demontuoja.

MISTERIS       2018-11-23 17:11

LRT eterį reikalaukime suskirtyti į SEKTORIUS pagal visuomenės susiskirtimą pagal pažiūras.
Aš,pvz. lyberių pasaulėžiūros negaliu pakęsti.
Jie tarsi reinkarnavęsi kacapkomunistai tik dar bukesni ir glitesni.

Turiningas        2018-11-23 14:11

ir taiklus kmentaras 12:43.Penkis metus kartoju ta pati.Liberalizmas yra gresme Lietuvai.Bent kiek palengvejo, kai liberalizmas, lietuviskas!, nesejai pradejo klupineti.Bet. Lietuvoje mes dar ilgai vaduosimes is to populiaraus zodelio -lieralizmas.Labiausiai ta zodeli pamilo jauni zmones.Nieko stebetino, jiems dar labai daug truksta iki to, kad kantriai ir visapusikai perprasti jo blogybes.

Tiesa       2018-11-23 12:30

Aciu.Gerbiu P.Gyli

slabakai valdo       2018-11-23 12:10

yra dviejų rūsių liberalizmai: angliškas ir rusiškas.
angliškas liberalizmas iškelia asmens vertę, savigarbą bei pagarbą.
rusiškas liberalizmas: tai gyvulių-žvėrių-kalinių įstatymai: kas stipresnis, tas gudresnis ir t.t.
Lietuvoje dominuoja rusiškas liberalizmas-putinizmas. Tą diegia kolaborantai, ypač iš teisėsaugos, politikos.
Tik stiprūs žmonės gerbia save ir kitus - slabakai (rusiško liberalizmo) tarnauja tik saviems žemiems instinktams: valdžios, turto, seksualiniams ir t.t.
——
moralas: rusiškas purvas per kolaborantus žlugdo Lietuvą.

Liberalizmas reiškia destrukciją       2018-11-23 11:43

Daug žmonių sako, kad yra liberalių pažiūrų, kad yra už liberalumą. Bet panašu iki šiol daugiau tai buvo dėl mados, nes retas kuris iš tokių rimčiau pagalvojo, o apie ką iš tikrųjų jie kalba? Kokio liberalumo ir kur jiems jo trūksta? Pacituosiu filosofą Algirdą Degutį iš prieš 2 metus jo sakytos kalbos - “Liberalizmas yra agresyvi visų paveldėtų jungčių ir skirčių, net valstybių, kaip politinių subjektų, naikinimo ideologija. Šiai ideologijai galutinai laimėjus neliktų nei Lietuvos, nei pačių vakarų. Liktų tik pasaulinė pabirų individų masė, žmogiškų išteklių žaliava, naudojama globalinės tarptautinės oligarchijos savo reikalams. [...] Valstybės, atverdamos savo sienas vadinamajai laisvai rinkai, beveik neišvengiamai tampa pasaulinių ekonominių žaidėjų, tarptautinių korporacijų, bei finansinių manipuliatorių neskrupulingo pasipelnymo aukomis. Atmesdamas esminę politinę savųjų ir svetimųjų skirtį, stumdamas atvirosios visuomenės įdėją, liberalizmas griauna bet kurią visuomenę kaip politnį vienetą, o galiausiai kaip civilazicinį, kultūrinį bei etninį vienetą. Atakuodamas politines skirtis ir valstybių, kaip politinių vienetų, suverenumą, liberalizmas logiškai veda ne į laisvės viešpatiją, o į absoliučią globalinę valstybę, kurios bedvasiu despotizmu jau baisėjosi Emanuelis Kantas.”

Nežinantys       2018-11-23 11:39

istorijos kaip buvo taip ir lieka vaikais. O kas mums rašo istoriją? Ogi Alfredas Didysis. O kas jį tokiu paskelbė ir ordinais apdovanojo? Ogi Didžioji Lenkija. O kas vadovauja Lenkijai (realiai, ne formaliai)? Nežinote? O ką Jūs aplamai žinote?

Kazys       2018-11-23 11:10

Gerb.Autoriau! Kada komjaunuoliai mąstė savo galva? Jei ir mes mąstytume,tai būtų daug kas kitaip.Pvz.,mokytojai būtų vienoje profsąjungoje,būtų pasirašyta kolektyvinė sutartis,ugniagesiai *tilptų*su panašia profsąjunga,tada save gerbiantis TS krikščioniškas *sparnas*paliktų arogantiško vado partiją,rinkėjai paruoštų konkrečius vienodus klausimus visiems kandidatams ir pagal atsakymus rinktųsi,pagaliau visuomenė pakovotų už ...savo - visuomenės radiją ir TV.Deja,ir 10,tik 10,Dievo įsakymų yra per sunki užduotis.


Rekomenduojame

Lietuvos gyventojų nuomonių apklausa

Dovydas Norkūnas. Kaip iš tikrųjų atrodo LYTINIS ŠVIETIMAS? Kam iš tiesų reikia Stambulo konvencijos?

Brolis išsižadėjo brolio ar direktorius – pavaldinio?

Alvydas Jokubaitis. Ar Europos Sąjungai reikia šeimos? – Taip ir ne

Algimantas Rusteika. Iliuzijų pabaigos metai

Andrius Švarplys. „Influenceriai-garsenybės“ gali viešai kalbėti apie politiką, o Bažnyčia nebe?

Nuo bačkos. Andrius Kubilius: Tomai, neišsigąsk šios atakos! Tomas Raskevičius: Dėkoju TS-LKD už palaikymą. Pažadu nepasiduoti!

Konstantinas Bogomolovas. Europos pagrobimas 2.0. Režisieriaus manifestas

Pozicija, kurios nenori girdėti LGBT lyderiai. Dovilo Petkaus pokalbis su Eimantu Gudu

Kam tas „šešėlis“? Darius Kuolys: Smurtas – valdžios silpnumo ir baimės išraiška. Kad ir kokia „kieta“ toji valdžia dėtųsi

Nida Vasiliauskaitė apie Stambulo konvenciją:  dabar – trumpai, kone prieš trejus metus – išsamiai

Kun. Robertas Grigas. Kuo blogi „specialioms grupėms“ kuriami įstatymai

Algimantas Matulevičius. Negi valstybės piliečių nuomonė lygi nuliui?

Andrius Švarplys. JAV vyskupų pozicija dėl seksualinės orientacijos ir ‘gender identity’ sąvokų įtraukimas į įstatymus yra blogis

Audris Narbutas. Per Stambulo konvenciją – į melo visuomenę

Kun. Andrius Narbekovas. Stambulo konvencija – Trojos arklys

Elagu Eesti! Tegyvuoja Estija! Vidmantas Valiušaitis: Pagarbos žodis broliams estams

Rasa Čepaitienė. Kvalifikacija

Vytautas Sinica. Kaip iš Toliato pavyzdį darė

Andrius Švarplys. Priešingai – tai jūs puolate Lietuvos Konstituciją, o visuomenė reaguoja ir, beje, labai demokratiniu bei civilizuotu būdu

Lietuvos valstybės atkūrimo minėjimas – Vasario 16-osios važiuotynės

T. Elijas Leyds. Virusas, hidra ir Bažnyčia

Raimondas Navickas. „Neapykantos kalbos“ kriminalizavimo per ANK afera yra antikonstitucinė ir antidemokratinė

Audrius Bačiulis apie „Coca Cola“ kursus, kaip „tapti mažiau baltaisiais žmonėmis“

Vidas Rachlevičius. Kaukės nusimestos: kada skersime šventąją karvę?

Algimantas Rusteika. Stukačių epocha sugrįžta

Andrius Švarplys. Štai kas yra tikroji demokratijos erozija

Dovydas Norkūnas: Norėčiau būti šių laikų Antanas Gustaitis, bet aš tikrai nekursiu lėktuvų valstybei, kuri man neužtikrina laisvės ugdyti savo vaikus

Politinės užuovėjos nebus: Genocido centras ir toliau bus puolamas

Lietuviškai įgarsintas filmas „Plandemija. Indaktarnacija“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.