Politika, Visuomenės pokyčių analizė

Povilas Gylys. Kai viešojoje erdvėje ima dominuoti visų rūšių liberalai, iškyla grėsmė nacionaliniam saugumui

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 23 d. 9:30

19     

    

Povilas Gylys. Kai viešojoje erdvėje ima dominuoti visų rūšių liberalai, iškyla grėsmė nacionaliniam saugumui

Gyvybinga yra ta valstybė ar tauta, kuri turi išlaikiusi kolektyvinį savisaugos instinktą. Tačiau visų rūšių ir visų partijų liberalai tokio kolektyvinio jausmo neturi. Jie pripažįsta tik individualų, personalinį savisaugos instinktą. Kai jų daug ir jie yra įtakingi, kyla grėsmė nacionaliniam saugumui. Tai nėra karinė grėsmė. Ir nėra išorinė grėsmė. Ji slypi vidinėje viešojoje erdvėje ir konkrečiai individualistinėje, egoistinėje ideologijoje.

Taigi, stipri ir ateitį turi ta valstybė ar tauta, kuri turi išlaikiusi kolektyvinį savisaugos instinktą, norą išsaugoti savo etninę, religinę, politinę savastį. Tačiau, kartojuosi: visų rūšių ir visų partijų liberalai tokio kolektyvinio jausmo neturi. Jeigu jie dominuoja viešojoje erdvėje, būtina viešai kalbėti apie iškilusią grėsmę nacionaliniam saugumui.

Tarybiniais laikais mūsų tėvų ir mūsų kartai tautinį savisaugos instinktą, kad ir aplamdytą, pavyko išlaikyti. Paradoksalu, tačiau po Nepriklausomybės atgavimo, pirmiausia dėl individualistinio, liberalaus indoktrinavimo, Tautos ir valstybės kolektyvinis savisaugos instinktas silpnėja. Tai jaučia daugiau emocinio intelekto (nepainiokime su diplomo turėjimu) turintys žmonės. Ir jie ima vis garsiau kalbėti apie gresiantį pavojų. Ir tai teikia vilčių ateičiai.

Tiems, kas nesutinka su paskutine išvada, siūlau atsakyti į klausimą: kodėl niekingas homo sovietikus sugebėjo Lietuvos valstybę atkurti, o dabartinis, modernus homo liberalis tą valstybę sėkmingai demontuoja. Tą klausimą kartoju nuolat. Tačiau rišlaus atsakymo iš komjaunuolių (komunistinio jaunimo) ir konjaunuolių (konservatorių jaunimo) nesu išgirdęs.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Simas       2022-04-6 10:14

Na, nežinau, kaip grindis galima pavadinti plėšikiškomis, jeigu jos užtikrina dirbančiųjų socialines garantijas…?

StasysG       2018-11-24 6:01

“...teikia vilčių”? Kokių?  Gal pvz Autorius pasiūlys Lietuvai antiliberalizmo kelią,  kuriuo eina nepaklusnios ES narės Vengrija ir Lenkija? Reikėtų aiškumo artėjant prezidento rinkimams.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-24 5:52

Dabar, pražūtingai baisu (mirtinai pavojinga) yra tai, kad Lietuvoje visokios bei visos ūkinės veiklos įvaizdis – p_l_ė_š_i_k_i_š_k_a_s. Toks įvaizdis neduoda pasijausti žmogumi versle dirbantiesiems. Pusė dirbančiųjų (!!!) nenori tokios veiklos, dingo svetur ir net b_i_j_o grįžti į Lietuvą. Plėšikiškos veiklos įvaizdžio ryškiausi ženklai:
1 (baisiausias). Lietuviškame ES pakraštyje bei vakariniame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos yra (bemaž) vienodos, o algos ir pensijos (apie) 4 kartus mažesnės nei vakariniame ES pakraštyje;
2. Plėšikiški mokesčiai – išreikalaujami nesant pajamų (uždarbio, pelno, …);
_____________________________
2015 metų PVZ.
Lietuviškam ES pakraščiui pritaikius vakarinio ES pakraščio taisykles:
– juridinio asmens (UAB, MB, IĮ, VŠĮ, …) registravimo kaina būtų apie 15 – 20 kartų (!!!) mažesnė;
– pajamų mokestis būtų 2 kartus (!) mažesnis, prie MMA dydžio;
– atskaitymai sodrai būtų bemaž 9 kartus (!!) mažesni, prie MMA dydžio;
– plėšikiškojo psd nebūtų išvis.
_____________________________
2018 (plėšiko Skvernelio naujiena) PVZ. Atsirado plėšikiškos sodros grindys (arba Lukašėnkos dykaduonių mokestis) - silpniausiųjų skriauda (kai kirpėjai padidinta mokesčių našta 50e/mėn, (jei kitaip, tai) su pusine MMA reik sumokėti mokestinę duoklę plėšikams nuo MMA dydžio).
_____________________________
3. Svetimšalių bankų plėšikavimas;
4. Verslo priežiūros tarnybų plėšikavimas.
Lietuvoje, apskritai, bet kokia ūkinė veikla yra paralyžiuojama ir smulkesniais apsunkinimais.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-24 5:44

Štai kaip plėšikauja komunistuojančios Seimo gaujos.
Vakariniame ES pakraštyje, MMA (į rankas)  - 1298 eurorubliai.
Vakariniame ES pakraštyje ,
mokesčiai ir įmokos socialiniam draudimui prie MMA dydžio – 142 eurorubliai.
Lietuviškame ES pakraštyje, MMA (į rankas) – 361 eurorublis.
Lietuviškame ES pakraštyje,
mokesčiai ir įmokos socialiniam draudimui prie MMA dydžio – 163 (!!!) eurorubliai.
(2018 lapkričio 18-os skaičiai)

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-24 5:40

“homo sovietikus sugebėjo Lietuvos valstybę atkurti” - melas.
Tiesa yra štai kokia.
Lietuvos partizanų neišjungtos, rublinių maskvėnų komunistų liekanos (landsberginių, brazauskinių, grybauskinių, kirkilinių, karbauskinių, bei kt. gaujos) Tautai sukūrė konclagerį be tvorų su pavadinimu Lietuva.
_____________________________________________
Okupuotoji Lietuva (komunistuojančių partinių gaujų)
2018 lapkričio 24

KONJAUNUOLIS       2018-11-23 23:25

Puikus ir labai taiklus prof. Gylio naujadaras. Visa konservatorių esmė kaip ant delno!

Autoriui -       2018-11-23 20:16

“Tautos ir valstybės kolektyvinis savisaugos instinktas silpnėja” todėl, kad stiprėja homo liberalis. Dejam ,,rišlaus atsakymo iš komjaunuolių (komunistinio jaunimo) ir konjaunuolių (konservatorių jaunimo)” nebus, nes valdžios viršūnėje sėdi kailį perdažę ,,konservatoriai-liberastai” su mėlynu žiponu, vadovaujami nukvakusio ožio. Deja.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2018-11-23 20:15

Mes būsim saugūs ir klestėsim, kai:
Putino vadovaujama okupantų gauja pasitrauks iš Karaliaučiaus;
Putino vadovaujama okupantų gauja uždarys (iš lietuviško biudžeto pinigų išlaikomas) rusiškas mokyklas Lietuvoje;
Putino vadovaujama okupantų gauja pasitrauks iš lietuviško eterio, su rusiškos kultūros brukimu (visur);
(Putino okupantų naudai) lkp budelius komunistus dangstanti (lsdp_lsddp_ts-lkd_darbo_liberalų_valstiečių) gauja bus nukenksminta;
Putino vadovaujama okupantų gauja paliks ramybėje Ukrainą Krymą;
Putino ir Lukašenkos vadovaujama okupantų gauja paliks ramybėje Gudijos (Baltarusijos) gyventojus.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2018-11-23 20:14

Partizanų tikslas buvo išjungti komunistus. Dabar, mūsų tikslas yra toks pat, juk nepavyko mums to padaryti iki šiol.
3 dešimtmečius Lkp komunistus dangstančios landsberginių, brazauskinių, grybauskinių, kirkilinių, karbauskinių, bei kt. gaujos turi būti išjungtos, kad tokios jos neišjungtų lietuvių Tautos.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-23 20:07

Lietuvos konstitucijoje pirminio pavidalo (n_e_p_a_i_s_a_n_t partinių gaujų daugybinių pakeitimų), visuose straipsniuose aiškiai parašyta, kad Lietuvoje šeimininkauja Lietuvos piliečiai – Tauta turi suvereno galias. Tačiau komunistams tai nepatiko ir jie pradėjo juodus darbus. Lietuvos partizanų neišjungtos, rublinių maskvėnų komunistų liekanos (landsberginių, brazauskinių, grybauskinių, kirkilinių, karbauskinių, bei kt. gaujos), susidėjo su eurorubliniais briuseliniais komunistais ir savo d_a_r_b_a_i_s parodė, kad Lietuva buvo ruošiama svetimšalių šeimininkavimui.
Pavyzdžiai, dėl aiškumo:
I. Jau 1996 metais komunistuojančios partinės gaujos, antikonstituciniame suėjime (Seime), „nepastebimai“ pakeitė žemės 47 straipsnį būsimų svetimšalių šeimininkų smulkių sklypelnikų naudai, pakeitė be Tautos valios (!). Kai Tauta nepastebėjo tokios „smulkmenos“, komunistuojančios gaujos dirbo savo juodus darbus kitame antikonstituciniame suėjime (Seime) tol, kol 2003 pakeitė žemės 47 straipsnį ir vėl būsimųjų svetimšalių šeimininkų  tik jau stambių (!) žemgrobių naudai.
II. Svetimšalių šeimininkų naudai Lietuvos litas buvo ilgai pririštas ir tąsomas valkiojamas svetimšalių tol,  kol galutinai sunaikintas. Svetimšalių naudai mums yra primestas eurorublis.
III.  Svetimšalių šeimininkų naudai, Seimo konstitucijos salėje, šalia Lietuvos konstitucijos (kuklios knygutės) žaibišku kvailu greičiu atsirado komunistuojančių gaujų Lisabonos sutarties viršvalstybinių (!) taisyklių tekstų knyga (l. didelis griozdas).

Vienintelė Tautos paguoda, kad Lietuvos respublika nuo pat savo Konstitucijos priėmimo 1992.10.25 dar nė karto neturėjo teisėtai išrinkto Seimo ir Lietuvoje galioja konstitucija tik p_i_r_m_i_n_i_o pavidalo.
___________________________________________
Okupuotoji Lietuva (komunistuojančių partinių gaujų)
2018 lapkričio 23

buves studentas- profesoriui       2018-11-23 18:32

Gerbiau Jus kaip profesoriu (docenta tada dar), gerbiu ir dabar.
Graziai surasyta, tik man atrodo, kad Jus pmirsote pamineti, kad ne tik liberalai (kas yra tiesa), bet ir Jusiskiai visu rusiu kairieji, socialistai, socialdemokratai ir pan. lygiai taip pat prie to demontavimo prisideda. Ir kartais netgi labiau uz liberalus.

KODĖL       2018-11-23 17:27

niekingas homo sovietikus sugebėjo Lietuvos valstybę atkurti, o dabartinis, modernus homo liberalis tą valstybę sėkmingai demontuoja.

MISTERIS       2018-11-23 17:11

LRT eterį reikalaukime suskirtyti į SEKTORIUS pagal visuomenės susiskirtimą pagal pažiūras.
Aš,pvz. lyberių pasaulėžiūros negaliu pakęsti.
Jie tarsi reinkarnavęsi kacapkomunistai tik dar bukesni ir glitesni.

Turiningas        2018-11-23 14:11

ir taiklus kmentaras 12:43.Penkis metus kartoju ta pati.Liberalizmas yra gresme Lietuvai.Bent kiek palengvejo, kai liberalizmas, lietuviskas!, nesejai pradejo klupineti.Bet. Lietuvoje mes dar ilgai vaduosimes is to populiaraus zodelio -lieralizmas.Labiausiai ta zodeli pamilo jauni zmones.Nieko stebetino, jiems dar labai daug truksta iki to, kad kantriai ir visapusikai perprasti jo blogybes.

Tiesa       2018-11-23 12:30

Aciu.Gerbiu P.Gyli

slabakai valdo       2018-11-23 12:10

yra dviejų rūsių liberalizmai: angliškas ir rusiškas.
angliškas liberalizmas iškelia asmens vertę, savigarbą bei pagarbą.
rusiškas liberalizmas: tai gyvulių-žvėrių-kalinių įstatymai: kas stipresnis, tas gudresnis ir t.t.
Lietuvoje dominuoja rusiškas liberalizmas-putinizmas. Tą diegia kolaborantai, ypač iš teisėsaugos, politikos.
Tik stiprūs žmonės gerbia save ir kitus - slabakai (rusiško liberalizmo) tarnauja tik saviems žemiems instinktams: valdžios, turto, seksualiniams ir t.t.
——
moralas: rusiškas purvas per kolaborantus žlugdo Lietuvą.

Liberalizmas reiškia destrukciją       2018-11-23 11:43

Daug žmonių sako, kad yra liberalių pažiūrų, kad yra už liberalumą. Bet panašu iki šiol daugiau tai buvo dėl mados, nes retas kuris iš tokių rimčiau pagalvojo, o apie ką iš tikrųjų jie kalba? Kokio liberalumo ir kur jiems jo trūksta? Pacituosiu filosofą Algirdą Degutį iš prieš 2 metus jo sakytos kalbos - “Liberalizmas yra agresyvi visų paveldėtų jungčių ir skirčių, net valstybių, kaip politinių subjektų, naikinimo ideologija. Šiai ideologijai galutinai laimėjus neliktų nei Lietuvos, nei pačių vakarų. Liktų tik pasaulinė pabirų individų masė, žmogiškų išteklių žaliava, naudojama globalinės tarptautinės oligarchijos savo reikalams. [...] Valstybės, atverdamos savo sienas vadinamajai laisvai rinkai, beveik neišvengiamai tampa pasaulinių ekonominių žaidėjų, tarptautinių korporacijų, bei finansinių manipuliatorių neskrupulingo pasipelnymo aukomis. Atmesdamas esminę politinę savųjų ir svetimųjų skirtį, stumdamas atvirosios visuomenės įdėją, liberalizmas griauna bet kurią visuomenę kaip politnį vienetą, o galiausiai kaip civilazicinį, kultūrinį bei etninį vienetą. Atakuodamas politines skirtis ir valstybių, kaip politinių vienetų, suverenumą, liberalizmas logiškai veda ne į laisvės viešpatiją, o į absoliučią globalinę valstybę, kurios bedvasiu despotizmu jau baisėjosi Emanuelis Kantas.”

Nežinantys       2018-11-23 11:39

istorijos kaip buvo taip ir lieka vaikais. O kas mums rašo istoriją? Ogi Alfredas Didysis. O kas jį tokiu paskelbė ir ordinais apdovanojo? Ogi Didžioji Lenkija. O kas vadovauja Lenkijai (realiai, ne formaliai)? Nežinote? O ką Jūs aplamai žinote?

Kazys       2018-11-23 11:10

Gerb.Autoriau! Kada komjaunuoliai mąstė savo galva? Jei ir mes mąstytume,tai būtų daug kas kitaip.Pvz.,mokytojai būtų vienoje profsąjungoje,būtų pasirašyta kolektyvinė sutartis,ugniagesiai *tilptų*su panašia profsąjunga,tada save gerbiantis TS krikščioniškas *sparnas*paliktų arogantiško vado partiją,rinkėjai paruoštų konkrečius vienodus klausimus visiems kandidatams ir pagal atsakymus rinktųsi,pagaliau visuomenė pakovotų už ...savo - visuomenės radiją ir TV.Deja,ir 10,tik 10,Dievo įsakymų yra per sunki užduotis.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.