Propagandos ir ideologijos analizė, Partijos

Povilas Gylys. Įsisteigė dar viena individualistine filosofija besivadovaujanti partija

Tiesos.lt redakcija   2019 m. birželio 2 d. 0:18

28     

    

Povilas Gylys. Įsisteigė dar viena individualistine filosofija besivadovaujanti partija

Laisvės partija vadinasi (daugiau apie tai – DELFI.lt „Įsteigta nauja partija, jai vadovaus Armonaitė“). Galima pamanyti, kad Lietuvoje patiria tokių, apie bendrąjį gėrį net neprasitariančių partijų stygių. Praktiškai visos mūsų partijos yra daugiau ar mažiau liberalios, individualistine pasaulėžiūra besivadovaujančios.

Taigi kapitalo interesus ginančių politikų mūsų Tėvynėje nepritrūks. Klausimas: kada susiformuos normali patriotinė ir krikščioniška politinė jėga, kuri būtų pajėgi ginti viešąjį nacionalinį ir bendruomenių interesą?

Šitai partijai pinigų ir žiniasklaidos dėmesio netrūks. Dvaras tų išteklių nešykštės. Ji kovos už laisvę privačiam interesui, ignoruos viešąjį interesą ir priešinsis, kai į laisvę pradės pretenduoti ir eiliniai darbuotojai, viešąjį interesą ginantys sąmoningi piliečiai.

Baigdamas norėjau paklausti: gal žinote tokią partiją, kuri deklaruoja kovą su laisve?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

tas pats š...,tik kitoj saujoj       2019-06-3 23:38

Visai nenustebsiu,jei šitos tautos atmatėlės puls didvyriškai kovoti už sadistų ir kanibalų teises…

Marijono atsakymas klausiančiam       2019-06-3 23:06

Šimašiaus ir Armonaitės. Eilinė vienasmenė partija. Išbraukite Šimašių ir Armonaitę (kuri kol kas dar politinis nulis) ir kas iš tos partijos lieka? Ogi nieko. Tas pats kas “pilietinės demokratijos partija” be Muntiano. Ar Zuoko partija be Zuoko. Ar socialdemokratai 2000 be Dagio. Jau kiek tų atskilėlių buvo… Bet vis atsiranda lipančių ant grėblio.

Kieno       2019-06-3 21:56

kišeninė? Ar KGB ?

Marijonas       2019-06-3 20:22

Liberalūs perėjūnai ir išverstaskūriai - kelinta čia Šimašiaus partija? - įkūrė dar vieną kišeninę partiją. Žmonės, čia juoktis ar verkti?

BIJAU,       2019-06-3 16:24

kad “laisvės” partija nelegalizuotų p…lų.

Ramiros       2019-06-3 11:40

Pala, pala, juk, lyg tai, šimašiuks paskutinis matė ūsą gyvą....
P a s k u t i n i s !!! ... ?..... Kažkokia, kaip ją kažkas vadina, “bambolinė”  skelbia, kad ūsas nužudytas ?  Taigi, logiškai galvojant, kas kaltas dėl ūso nužudymo ? Bene, nuo pat pradžių  nemažai mąstančių žmonių manė, kad ūsas buvo nužudytas, paneigiant oficialų pranešimą, kad jis priburbuliavo balutėje….Dar yra nuomonių, kad jis yra gyvas ir sveikas, kažkur pasislėpęs…..O ką aš manau ? Ogi manau, kad tų 5 žmonių nužudymas yra tų pačių darbas, gal būt, ir kitų, kurie mislingai iškeliavo anapilin. Taigi, karusėlė sukasi keistais vingiais, su pasišokinėjimais, stebina ir šokiruoja aplinkinius…..

Ula       2019-06-3 9:03

Vakar Lietrytyje parašyts kuzės straipsnis apie ūsoriaus nužudymą - top viršūnė.Nėra nė ką analizuoti… Belieka apgailestauti ir paklausti, kas leidžia šitai rašliavotojai rašinėti tokias nesąmones?Kas ją samdo ? Kas ją remia, jei ji taip drąsiai ir įžūliai kaltina prezidentūrą?  Perskaičius tas vapaliones supratau, kad Ūsą link balos lydėjo laisvės partijos įkūrėjas Šimašius , į savo automobilį įsisodinęs ūso žmogžudžius iš Vilniaus.

Supratau,       2019-06-2 21:43

ji yra Anzelmo anūkė. Anūkai visada eina toliau už savo senelius. ...  Justo anūkas - Algirdukas, Vytauto anūkas - Gabriukas, dabar Anzelmo anūkė - Aušrinė.... Šaunu !  Gal,ji yra savo senelio, jo kolegų bei darbdavių projektas ? O Remis kieno anūkas ?

Taip, Deivi,       2019-06-2 20:43

tuščios vietos nebūna. Ten, kur nėra Dievo, visada įsikurs velnias.

Tvankstas       2019-06-2 19:05

Aušrinė eina senelio Anzelmo pėdomis - neša Lietuvai dar vieną progresą ?

Ramiros       2019-06-2 17:52

<<<<< O kas čia? Ar jinai yra Anzelmo giminaitė ?

Ramiros       2019-06-2 17:24

“Dvigubas”-“Farmer”.... “Markizas”, “Tvorinis”, “Kurwis”,“Maitvanagis”,  “Varna”, “Myžeklis(2X1)”, “Vinkurwis”, “Pūlinys”, ......& co…..

O kas čia?       2019-06-2 17:06

Anzelmas Armonas (rus. Ансельмас Ионович Армонас; g. 1937 m. spalio 27 d.) – TSRS KGB darbuotojas kontražvalgybininkas, generolas majoras, paskutinis LTSR KGB pirmininkas.
https://lt.wikipedia.org/wiki/Anzelmas_Armonas

Deivis       2019-06-2 15:35

Visai nenustebsiu jei jie pateks į Seimą. Lietuvoje neįtikėtinas budulizmas. Lietuva apsėsta velnio ir ne kitaip.

Almantas       2019-06-2 14:13

Taigi as taip ir rasau,idomu is ko Smasius gavo isakyma.Skvernelis gi negalejo pats uzkardyti prievarte,kadangi jis pats asmeniskai ten nedalyvavo,240 derzimordu vadovavo dabartinis gen.komisaras Parnavas.Tai jis vietoje turejo spresti buvo preivarta pries mergaite ir jos gynejus ar ne.Aisku as neteisinu Skvernelio,bet jie statutiniai pareigunai ir privalo vykdyti isakymus.Ir tas vencku namu sturmas ir mergaites prievartinis paemimas buvo suplanuotas ne policijos komisariate.Policija yra tik vykdytojai visa atsakomybe tenka UZSAKOVAMS!.Taip,kad Simasius turi atsakyti is ko gavo isakyma,o tas kas dave isakyma Simasiui is ko jis gavo.Galas vistiek kazkur turi buti.Galbut galai nuivestu i Briuseli,dievas vienas zino.Kazkaip keistai ir Ozys ir Grybe staiga nutilo,nors is pradziu lyg ir palaike Venckiene

Gerbeja       2019-06-2 12:57

Kaip gerbiu si Zmogu!  Tikra tiesa rasote visada ir labai malonu skaityti…aciu ,kad islikote tikru Zmogumi..beja,pono gylio buvimas kazkada kompartijoje jo nepadare monstru,kokie yra dabar valdzioje.(cia skeptikams).

Atstumiančių veidų partijoje apstu – beveik visi       2019-06-2 12:06

Visi tokie panašūs į žydavotus Lenino bolševikus ir bolševičkas. o dar ta šaltibarščių spalvos vėliava ir jos fone bjauriai geltona suknele Armandaitė...
Visi snobai turėtų lėkti kūlversčiomis nuo tokio vaizdelio

stasys        2019-06-2 11:04

Kažkaip visiems čia apkarto tie liberalai . Va ir profesorius savęs klausia kada atsiras senųjų soc.demu LDDP pavyzdžiu partija kuri daugiau los ir rodys dantis kaip atsvara tam Lietuvoje klestinčiam kapitalo diktatui .. Nesuprantama kas trukdė autoriui pačiam imti ir iš Drąsos patvorio padaryti normalia partija ..kuri remtųsi savo veikloje socialinio teisingumo principais ..o ne ‚kanonizuotos‘ mergaitės skaistybe ..Kai žmogus neturi Lietuvai idėjų ..visada smagu nupešti kokia socialine višta viešai ir visiems parodyti koks tu išimtinai teigiamas asmuo . Bėda kad ta visuomenė žiuri i tuos iš bado nealpstančius veidelius ir nesupranta koks ten ju interesas rūpintis tais kurie to iš ju neprašo .. Samariečiai politikoje šiandiena nepopuliarus .. niekas nenori pirkti pažado už tuos 50 eu… be pvm ..O Armonaitei ..su Šimašiumi palinkėsiu sėkmės ..ju nauja partija gali prie rinkiminiu urnų sugrąžinti nemaža dalį jaunimo kuris šiandiena vienijasi tik tada kai kokiam senam politikos ‘pirdžiui’ reikia parodyti duris .

Atsakymas       2019-06-2 10:40

Tokios partijos nėra,nors lenias pasakė yra tokia partija ir net ją padarė,daug padarytų ir dabar egzistuoja, todėl partijas darė ir darys, kol bus darytojų.

Dzeikas       2019-06-2 10:24

Almantui:
O kaip del atsakomybes uz nusikalstamo isakymo vykdyma? O ypac del prievartos paimant Deimante neuzkardymo? Sakykim atvare 240 derzimordu.Taciau sprendimas buvo paimt “nenaudojant prievartos” kas akivaizdziai buvo pazeidziama, o post factum “teismo” sprendimas kad taip tycia “prievartos nebuvo”- is jo tereikia pasijuokt, o priemusius toki sprendima teisejus isgrust i valstybes tarnybos be teises uzsiimt juridine praktika. Liumpenais ju nepaversi(o verta), bet tegul dirba uz grynuosius kokiais patarejais pas banditus. Daugiau “teisejai” ivardijantys balta juodu ir ir atvirksciai neverti.
Tad Svirnelis privalo atsakyti uz savo derzimordu nesikisima matant vykdoma prievarta taip pat. Arba baust betarpiskai sturmui vadovavusi pareiguna.

StasysG       2019-06-2 8:55

Dzeiko (2019-06-2 7:12) komentaras yra stipresnis nei ekonomisto P Gylio populiarus straipsnis. Tik reikėtų pridėti šaltinius ir būtų mokslinis straipsnis.—-PS. Autorius, labai mokytas žmogus, bet kaip ir pats A Juozaitis, negali apsieiti be antikonstitucinės ŽINIAsklaidos. Filosofas Arvydas Šliogeris čia Tiesos.lt rašo apie elito tautai brukama žiniasklaidą. Tai lietuviškoji MMM (buvo rusiškoji): “Pseudopinigų tvano ideologinis atitikmuo – visų Masinio Mulkinimo Medijų, nežinia kodėl vadinamų ž i n i a s k l a i d a, propaguojama visa apimanti saldaus baukutinio-valinskinio-zvonkinio-rūtelinio gyvenimo vizija”.

>>>Almantas       2019-06-2 8:54

Kaži, kaži ar tai “SIMASIAUS” nurodymas? Kvaila sudievinti kažkokį tai simasių, kuriam tarnautų visos Lietuvos jėgos ir teisėsaugos struktūros ir visiems valdžiažmogiams užkištų gerkles kamščiu, kad iki šiol niekaip jo ne iškosėja.

Almantas       2019-06-2 8:35

Manau klaidingai Vensku namo sturma visi prikisa Skverneliui.Taip jis pasiute tuos 240 robokopu,bet jis buvo STATUTINIS zmogus ir privalejo paklusti SIMASIAUS isakymams.Tarp kitko SIMASIUS pskutinis kuris mate Usa gyva ir galetu daug papasakoti apie ta istorija,is ko jis gavo isakyma!!!

Erlickas       2019-06-2 8:08

Įsteikime kartiožnykų ir antpirš čių stumdytojų partiją, gal minimalią algą padidins ne mažiau 1818€ ir minimalią orią pensiją ne mažiau 1000€.

a jakže, yra tokia Partija:       2019-06-2 7:20

240-ties robokopų partija, SS Schwarkell, WCkauckienė, Plikis ir boba su raidona kaldryte bei guminėmis pirštinėmis. Kondraška, Verseckis, Cickinas,
Pulinys, šv. Valentina, Šūdbaras, Slu-šunys, ....
Šikalienė, Jakafonienė, Žopienė, visi Pro Kur Orai, Visuotinio Sekimo Departamentas, ir pati pačiausia Ta Kuri Ne Prie Ko.

Dzeikas       2019-06-2 7:12

Konkreciai del tos partijos (“Laisves partijos”) nieko nezinau.Pagal straipsni Delfyje ir pateiktas lyderiu pasisakymu citatas elinis kiausais grojanciu beidejiniu sukciu susiburimas. Nuo pat pirmojo zodzio Laisves savoka jie isvarte i seksualinio istvirkavimo, laisve ir materialines geroves siekimo skatinima(???).Kaip laisves ir geroves siekimas susije?
Taciau man nepatinka pati Gylio BOLSEVIKINE pozicija is kurios jis kritikuoja ta partija ir jos deklaruojamas vertybes. A la darbo zmogus siekia ne burzuazines, o tikros (“tikra laisve” yra isisamoninta butinybe,  teigia bolsheviku filosofija) ir ji reikia pasert stebeti su kuo ir kokioj pozoj jis atlieka lytine sueiti.
As visada busiu pries budinga lietuviams (ir kitoms tautoms nevykelems) laisves, kaip kurybos laisves kritika. Ir tam turiu praktini pagrinda kokia yra tikroji laisve, ir kokiu budu tos laisves igyvendinimas PIRMOJ EILEJE naudingas silpniausiajam, t.v. “mazam zmogui” , visuomenes nariui.
Tose paciose JAV istatymai uzdrozti saugoti butent laisveir BUTENT mazojo zmogaus laisve.
Joks privatus asmuo negali apriboti kito zmogaus laisves(gali jei tas zmogus kelia pavoju.Bet apie tai kalba poistatyminiai aktai ir visvien tokios isimties igyvendinima svarstys teismas).Lietuvoj gi ponas(gamyklos vadovas) toki dalyka sau leidzia.Kas nors uz savivale nubaustas?
Zmogus turi teise i ginkla.Realiai ginklo nesiojimas kai kuriose valstijose apribotas, taciau laikyti automobilyje, o ypac namuose istatymai beveik neriboja, ko praktikoje labiausiai ir reikia.Ir jeigu nakti busi uzpultas plesiku ar kokiu kandziu ir apsiginsi ginklu - prokuroras tikrai neteiks kaltinimo uz ginklo laikymo pazeidima.O juolab jeigu gyneisi savo namuose.Gali saudyti stambaus kalibro kulkosvaidziu tada net jeigu jis igytas nelegaliai. Bausti uz tai istatymas negali, nes tai isaiskejo vykdant aukstesnio lygio istatyma - Laisves gynyba.
Jeigu atlyginimas paveluotas ismoketi sutarta diena samdinys gali sustabdyti versla.Ir ta procedura labai paprasta - paskambinai mobiliaku 911, iskvietei policaju, toliau isdestai jam reikala, o tas jau uzantspauduos imone ir pasiulys imones vadovui laukt teismo dienos(gana greit) kur jis paaiskins kodel atlyginimo neismokejo. Jokio popierizmo.Nors jeigu nori bylinetis advokata nusisamdyti verta. Taciau jeigu esi teisus advokatas mielai imsis bylos uz dali(tradiciskai 1/3) kompensacijos kuria jis tau ismus. Lietuvoj tokiu atveju darbuotuojas kaip durnelis turi irodineti,kad 2x2=4.O irodes gaus “kompensacija” 0.00…1% delspinigiu. Realybeje JAV iki to nedaeina.Susitaria.Taciau prasancioji puse buna imone. Jeigu santykiai geri - susitaria. Jeigu ne darbuotuojai gali paskandint imone bankrote. Tiesa po to teks ieskoti kito darbo.Bet tokia galimybe yra.
Panasus ir streiku istatymas. Istatymai ne formaliai lygus, o su disbalansu MAZOJO, silpnojo naudai.
Klausimas kodel: TODEL KAD, ginama LAISVE, kuri prasideda nuo mazojo, silpniausiojo visuomenes nario laisves. Praras silpniausias zmogaus laisve - laipsniskai praras laisve ir stiprieji.Visuomenes tvarka pamazu issigims i stipriojo teise paremta gaujos istatyma. Ka ir turime Lietuvoje. Ir kas labiausiai liudina einama ne laisves atstatymo, o dar didesnio jos suvarzymo linkme. Policajaus sekme rinkimuose parode ,kad lietuvis didzia dalimi vadovaujasi liumpeno filosofija “duokite est, laisves man nereik”. Ar tiesos.lt neprisideda prie to ?

Manau,       2019-06-2 5:50

kad aniems nieko nesigaus. Gal ir susiburs saujelė, bet, kurių nagai atsukti į save, tarpusavyje nepatirs vienijančios bendrystės, tad galas toks pat, nors ir dažytų save vis kitomis spalvomis.

KGB uzsakymu?       2019-06-2 4:13

Vaivorykstiniai ir jiems prijauciantieji sudarys pagrinda. Jie pazeidiami, tai raudonlupe, raudonoji palikuone gales ramiai vadovauti ir tiketis Seimo pirmininkes mandato. Tikekimes, nepavyks apgauti normaliu Lietuvos zmoniu.

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.