Dienos aktualija, Prezidento rinkimai 2019

Povilas Gylys. Dvaras prieš patriotus laimėjo aiškia persvara

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 13 d. 21:06

24     

    

Povilas Gylys. Dvaras prieš patriotus laimėjo aiškia persvara

Rinkimų maketuotojams pavyko politinį maketą paversti tikrove. Turėjo didžiulę galią, didžiulius resursus – pinigus, žiniasklaidą, apklausas ir t.t.

Patriotai, apsilaižę rinkimines žaizdas, turėtų savikritiškai išanalizuoti, kodėl jų siunčiama žinia nepasiekė didelės dalies rinkėjų.

Gal ji buvo nepakankamai ryški, aiški, per daug inteligentiška? Gal todėl jie nepajuto, kad patriotai yra reali alternatyva dvarui? Gal juos neigiamai paveikė patriotų susiskaldymas?

Tai nėra atsakymai, tai – klausimai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yolo       2019-05-27 11:44
NATALIJA       2019-05-19 0:49

GERBEMAS GYLI NESUTINKU KOKS LAIMEJIMAS UZ PINIGUS PAZIUREKIT KIEK PINIGU ISMETE PAPIRKINEDAMI JAUNIMA NEMASTANTI IR PIJOKELIUIR KONTEINERINIUSTAI JUS SKAITOT LAIMEJIMU O AS KGB AFERAS

Misteris       2019-05-15 10:57

Tai reiškia ,kad sveikoji Tautos dalis privalo idenfikuotis ir atsiribot nuo sergančios.
T.y. nebedalyvaut Sistemos organizuojamuose žaidimuose,o organizati savo Žaidimų aištelę be sąsajos su infekuotąja dalimi.

Niekas nieko nelaimėjo       2019-05-15 10:54

Tie patys ,kurie ŠIANDIEN išrinko,rytoj gali savo numylėtinius PASMAUGT dėl PAŽADŲ neįvykdymo.

to reikia atsinaujinti        2019-05-15 6:50

Deja nėra jokio patriotų elektorato. Rinkimuose mes susiskaičiavome, todėl drąsiai galima sakyti: patriotų yra tik keli procentai. Galit ieškoti kokio tik nori lyderio jo nebus, nes tikrų patriotų, - tik saujelė.

>>>2019-05-14 14:49       2019-05-14 16:56

Profesonaliai? O taip. Teismo nutarime buvo pasakyta “BE PRIEVARTOS, MERGAITEI PAČIAI SUTIKUS ir t.t.” Tai KGB’istų moralė ir be skrupulų atliktas darbas. Nesunku nueiti į http://www.drasoskeliaspartija.lt/ ir akyvaizdžiai peržvelgti filmuotą medžiagą, kurią tiesiogiai matė visa Lietuva.

Ulai       2019-05-14 15:49

Policija yra vykdomoji valdžia, ji vykdo teismų nutartis. Kas kuruoja teisėsaugą? Juokinga kaltinti lazdą o ne žmogų ja mojuojantį. Ne Skvernelis garliavoje košę virė. O policija darbą atliko profesionaliai - būtų mažiau, galėjo kilti riaušės, būtų nukentėjusių. Ten viskas buvo įkaitę. Užsienyje policininkai vaikšto po 5-6. Dėl tvarkos, tam juos valstybė samdo.

Ula       2019-05-14 12:12

Vakar “Nuogoje tiesoje” į klausimą “Ar jūs patenkinti rinkimų rezultatais ” 152 atsakė , kad patenkinti, o 1393 -ne.Kas galite man, kvailai rinkėjai ,paaiškinti kaip čia yra? Patriotų rinkiminė žinia nepasiekė žmonių, nes ne visi rinkėjai suprato patriotų filosofinę šnektą. O kas dėl Skvernelio, tai jis padarė  daug gero žmonėms kaip premjeras, bet tiems žmonėms, einantiems prie rinkiminių urnų surišo rankas balsuoti už jį jo atsiustas pulkas suimti mergaitę. Viename susitikime buvo rodoma jo šeima, vaikai,akivaizdi meilė jiems. Paklaustas , o kur Garliavos mergaitė , Skvernelis atsakė , kad kiek jam yra žinoma ji yra užsienyje, laimingai gyvena su šeima ir,kai jai sukaks greitai 16 m., ji pati pasirins kur gyventi.Ar Skvernelis patikėjo tuo ką pasakė? Štai kodėl dauguma žmonių nusisuko nuo jo ir parėmė kitus.

Oi, oi,       2019-05-14 11:22

Štai ir prasiveržia nuoskauda, kad atėjo laikai, kai p. Gylys savęs nemato dvare?  Kaži kodėl jam patiko tane dvare būti anuomet, po 1992 metų Seimo rinkimų ir vėliau? Nejaugi manote, kad tik tamsta galėtumėte tame dvare šeimininkauti? Ir dar - kas tie partiotai?  Buvę LDDP-istai ir Brazausko varovau medžioklėse?

Tam >ah 1       2019-05-14 11:15

Didžiausia kvailystė niekinti gamtos dėsnius sukurtus Dievo. Žmogus vis bando sugalvoti kažką gudresnio, bet deja… Sėkmė galima tik veikiant, kuriant remiantis gamtos dėsniais. Kaip silpnesnis nugalės stipresnį? Jei fiziškai silpnas, gal jo valia stipresnė, gal jo protas išmanesnis, gal dvasios horizontai platesni? O gal turi didesnį jį palaikančių žmonių būrį? Jei per mažai pranašumų nieko nepaveiksi - reikia sustiprėti. Tokia tvarka šioje žemėje.

>>>>Istorija,       2019-05-14 10:09

bet jei atidžiau pažvelgtume, tai pamatytume pamokas, kad Dievas siunčia savo mokinius, kaip antai su krikščionybe statėsi mokyklos, universitetai ir visas pulkas mokslininkų. Aišku tada, ten nebuvo konkurencijos, tad sekėsi kur kas geriau. Bet pasaulis sugebėjo sustabdyti progresą, kad pati geriausia bolševizmo sąjungininkė tik JĖGA, kam tas Dievas. “Griaukim senąjį pasaulį ir pastatykime naują, be Dievo”. Turim ką turim, nes patys tokie esame.

stasys       2019-05-14 9:57

istorija > puiki įžvalga .

Istorija       2019-05-14 9:22

O nuo kada buvo kitaip, Rusijoje taip buvo, dvaras pralaimėjo, laimėjo bolševikai, ir ką? apsigyveno dvare ir tapo dvarininkais, ir vėl laimėjo, kada pristigo ėst pralaimėjo, bet trumpam, dabar vėl dvare, ir šita pasaka yra be galo, kol Žemė suksis.

stasys        2019-05-14 6:43

Na žiūrėk tu man ir profesoriui patiko ta purvo vonia pabraidyti . Ne ne , ne visi mes ekonomikos mokslu profesoriaiii !! .. bet suskelti koki savo ‘bajeriuka’ iki keliu įsibridus tai jau kur ten praleisi tokia proga smile). Gal profesorius paskambintu kitam ‘profesoriui’ ir paklaustu kaip gyvena paaugusi mergaitė ??..kolegos čia turėtu rasti bendra kalbą..

reikia atsinaujinti       2019-05-13 23:35

Aš ne Milaitis. “Jules” ko gero audringai atšventė Šimonytės pasirodymą, kad dingęs iš eterio. smile

Atsinaujinti tavyje,        2019-05-13 22:55

Juliau Milaiti?

reikia atsinaujinti       2019-05-13 22:51

Patriotams reikia naujo ir jauno lyderio. Juozaičiui būtų galima atleisti praeities šunybes kaip žmogui vėl užkūrusiam Viltį, padėjusiam ją puoselėti. Bet lyderiu jis būti negali, nes nėra priimtinas platesniems patriotinio elektorato sluoksniams.

Džeikai,       2019-05-13 22:46

tu idiotas. Ieškai kvailesnių už save? Nerasi. Jau gali pradėti kelti nykščius už save patį.

Dzeikas       2019-05-13 22:40

Visu pirma, dabar santikinio stabilumo laikotarpis palaikomas ES pinigu.Bet kranelis jau greit uzsisuka ir pinigu srautai apsisuks. Tada banderlogai ims dauzyti stala aliumininem lekstutem, na pamenat po TSRS zlugimo, spustelejus pirmajam saltukui ir nesant sildymo, “na…ui man ta laisve, as est noriu!”
Tada ateis “gelbetoju” laikas.Policajus(jeigu nepanirs mesle virs galvos iki to laiko) cia gerai kibs i gaurus Pilosopui(AJ). Is esmes siedu ta pati chebra, tik skirtinga stoga pasirinke.Ir rinkejas ju vienodas - banderlogai, buduliai, liumpenai.
Kada Lietuvos rinkejas pasirinks ta kuris duos tvirtus ir principinius istatymus ir galimybe patiems kazka nuveikt?
Toks rinkejas rasis kai bus sukelta sociumo karstlige , temperatura destrukturizuojanti ji iki vietiniu bendriju lygiu , nuo kuriu prades formuotis naujas valstybingumas.
Medicinoje yra toks sifilio gydymo metodas: organizmas apkreciamas siltine, sukilusi auksta temperatura isnaikina bliskiosios spirochetos mikroorganizmus.Sifilio nebelieka ,tada siltine pagydoma antibiotikais. Jeigu paciento sirdis islaiko 42C temperatura aisku.

>ah1       2019-05-13 22:34

Chamas nugali kuklų žmogų. Vagis nugali apvogtąjį. Prisitaikėlis nugali nekonformistą. Štai kur artėjančios apokalipsės dėsnis.
Žmonių visuomenėje gyvulių (gamtos) dėsniais neturi būti vadovaujamasi.

Laimėjo TV        2019-05-13 22:20

Pats agitavote už Juozaitį. Pagelbėjo konservatoriams. Nejaugi naiviai tikėjote, kad Juozaitis gali perkopti 5%? Sistemoje buvo du, kitoj pusėj puikiai išsiskirstė. Plius LRT, žiniasklaida….

Kol bus tokia       2019-05-13 22:03

ES niekad nepasieks patriotai lietuvio,nes lietuvis garbina stabus.

Komentatorius       2019-05-13 22:02

Laimejo ne dvaras.
Laimejo SISTEMA, kuria KGB pradejo kurti 1980’ais metais.
Sita SISTEMA dabar valdo vietoje komunistu partijos,
bet daug “valdytoju” yra tie patys.

ah1       2019-05-13 21:52

Stiprus nugali silpną - tai tik gamtos dėsnis.


Rekomenduojame

Jonas Burokas. Rezistencijos įamžinimas

NE eksperimentams Žemaitijos gelmėse! Atviras Lietuvos visuomenės kreipimasis dėl Vyriausybės planų statyti anglies dvideginio saugyklą

Liutauras Stoškus. Seimo komitete svarstytas Žemės gelmių įstatymas

Jungtinių Tautų rezoliucija dėl smurto akušerijoje

Vidas Rachlevičius. Kai vyrauja sveikas protas ir padorumas

Neringa Venckienė: „Tai, kad esu grąžinama, nepadaro Lietuvos teisine valstybe“

Kauno forumo pareiškimas: Dėl įstatymo pažeidimų LRT veikloje

Povilas Urbšys: „Turi būti aiški takoskyra tarp lobistinės ir advokacinės veiklos“

Ramūnas Aušrotas. Apie NVO oligarchiją

Kun. Andrius Narbekovas. „Mums reikalinga nauja krikščionių apologetų karta“

Irena Vasinauskaitė. Puiki bendruomeninė rudens šventė Šiauliuose

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Vietnamo pelkėse nuskendo amerikiečių iliuzijos

Žino, ką sako. Masiulis: jeigu kas iš senos partijos vadovybės galvoja, kad byloje bus galima visus šunis sukarti ant Masiulio, tai taip nebus

Irena Vasinauskaitė. Meras Artūras Visockas – žmogus, pasmerkęs Šiaulių liepas myriop?

Algimantas Rusteika. Juos atpažinsite iš jų vaisių

Atviras laiškas LR Prezidentui: Skubiai stabdykite masines miesto medžių žudynes (signataro A.Sėjūno spaudos konferencijos vaizdo įrašas)

Vytautas Radžvilas. Lietuvos politikos atnaujinimo klausimu

Kas čia pas mus tikrų tikriausi „vatnikai“?

Vytautas Sinica. Telkianti istorinės atminties politika

Geroji Naujiena: Jei tik turėtume tikėjimą...

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga: švietimo problemos ne tik kad nebuvo išspręstos, bet dar ir pagilėjo

Valdas Vižinis. Lietuvos valdžios elito karas prieš visuomenę tęsiasi

Verta prisiminti. Kun. Marius Talutis. Daugiau negu sutapimai…

Kaip nusišalinant nenusišalinti? Rūtos Visocnik replika apie Kauno miesto „vieningųjų“ diegiamą savivaldos modelį

Ką popiežius Pranciškus sveikindamas pasakė kardinolui Sigitui?

Andrius Navickas: siūlau Švietimo ministeriją iškelti į Estiją

Rūta Visocnik. Ar gali „vaiko teisės“ kviesti tėvus į posėdžius nenurodydamos aiškios priežasties?

Vidmanto Valiušaičio knygos „Istorikai nenaudoja dalies šaltinių“ pristatymas (video)

Algimantas Rusteika. Jei direktoriumi būčiau aš

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: pasakyk bankui „sudie“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.