Prezidento rinkimai 2019, Demokratija ir valdymas

Povilas Gylys. Ar Tauta atsirinks, kas yra kas?

Tiesos.lt redakcija   2019 m. kovo 31 d. 0:10

42     

    

Povilas Gylys. Ar Tauta atsirinks, kas yra kas?

Šeimininkas mums į prezidentus PARINKO tris kandidatus – Ingridą Šimonytę, Giatną Nausėdą ir Saulių Skvernelį. Pastarasis politiniame spektaklyje atlieka skriaudžiamojo vaidmenį. O skriaudžiamus žmonės linkę užsistoti. Vis dėlto ne tik pirmi du, bet visi trys Šeimininkui daugiau ar mažiau tinka – rimtų sukrėtimų, perturbacijų sistemoje nebūtų.

Būtų, kaip yra dabar. Būtų masiškai atiminėjami vaikai, nekontroliuojamai kertami miškai, finansiškai „dusinamas“ viešasis sektorius: mokyklos, universitetai, kultūros įstaigos ir t.t.

Taigi, kandidatai jau PARINKTI, mums belieka vieną iš jų IŠRINKTI.

Nebent Tauta sumanytų veikti savo galva…

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>Anarchistui       2019-04-3 2:32

neįžeidinkite jaunesn. jefreitoriaus stravyzlovo, pravardžiuodamas Staseliu iš didžiosios.

Nepasirasysiu > Komentatoriui       2019-04-2 21:19

Gal galima butu konkreciau? Labai idomu, kas kur kada ir kaip pakabintas, tik kai kurie is musu kiek per jauni zinoti, apie ka butent kalba.

stasys        2019-04-1 11:16

Neišeina apsiginti nuo Staseliu ? užkniso ,juodai, kišamos ‘lansberginės‘ minčių drapanos ? pavargote nuo amžino mygtuko ‚nepritariu‘  prievartavimo ?  kreipkitės į saugos firma Likurgas ..įmonė informuoja kad nuo šiu metų pradžios Garliavai išskyrė dar viena apsaugos automobilį ..Tai ko negali apsaugoti langu grotos padarys raumeningos greitos kojos . (juokais per melagio diena) .

Anarcistas       2019-04-1 9:56

Pas mus, ąžuolyne, labai daug pernykščių prikritusių lapų. Galėtum, Staseli, užsikast tuose lapuose ir nesivaident savo komentarais, nejuokint žmonių. Eitum pas Jurą ir ten atsakinėtum į klausimus, komentuotum apie demokratijos ryšį su protu ir gimstamumu.

štaziui       2019-04-1 5:54

tu ne pasaulis.
tu- pasaulio šiukšlė.

stasys        2019-04-1 5:31

Redakcijai > tik įsivaizduokite kaip praturtintumėte savo maža pasaulį jei išmoktumėte girdėti ir kita nuomone ..? toks mažas žingsnis o tiek reikalauja daug pastangų.

Redakcijai       2019-03-31 22:11

Ar nėra tokios galimybės įvesti filtrus?
Pvz: Surenka komentatorius 10 “dizlaikų” ir automatiškai - “pas nykštukus”.
Jei Jums nėr kada parazitus tručint, skaitytojai patys atsirinktų kokias šlykštynes į šiukšlyną nukreipt.
Ką???

stasys        2019-03-31 21:51

Atsakymui .. į klausima kas yra tauta pagal P.Gyli nesunku nuspėti tai tie kurie atsirinks ..o tie kurie nesugebės to padaryti ..matyt ne tauta ..ar bent neverti būti tapatinami su profesoriumi .

T0mas J. -> Atsakymui       2019-03-31 21:47

“tik atspėt kokia ta dauguma, tai loterija, o loterijoje visada kažkas laimi”
.
Nesuprantu - kam reikia stengtis ATSPĖT?
Kas gero nutiks, jei tu dabar atspėsi būsimą rinkimų nugalėtoją?
Rinkimų vakarą paaiškės rezultatai. O tie visi straipsniai apie reitingus (sutikite, nenormaliai daug straipsnių) - jie skirti tik rinkėjų nuomonei paveikti.

Atsakymas       2019-03-31 21:15

Labai įdomus pavadinimas Tauta, ir kas tik į ją netelpa, beveik viskas, o tas viskas niekada nebus vieningas, todėl kažkokio stebuklingo prezidento niekada neišrinks, daugiausia rinks tokius, kokia yra dauguma, tik atspėt kokia ta dauguma, tai loterija, o loterijoje visada kažkas laimi, todėl kažkoks laimėtojas tikrai bus.

T0mas J.       2019-03-31 21:07

Yra 2 konservatorių kandidatai ir
pedofilų klano užtarėjas ir gynėjas Skvernelis.
Toliau eina Juozaitis, kuris savo biografijoje nedrįsta aprašyti 1980-1985 m. laikotarpio.

Jules       2019-03-31 20:56

Yra tik vienas kandidatas - laimėtojas, o visi kiti tik jo rinkiminiai įžaidėjai. Kas bus prezidentu jau seniai nuspręsta. Makronistui kol kas nėr lygių.

Komentatorius       2019-03-31 20:36

Du iš “lyderių” trijulės - švedų bankų atstovybės delegatai.
Šituos du “patvarkys” vienas S.Jakeliūnas.
Trečiąjį deleguoja “markizo de Sado” biuras.
Šią savaitę išlindo “trečiojo pasiskiepijimas”, ir informacija “dingo”...
Reikia, suprasti, kad “trečiąjį” prieš dvidešimt metų “biuras ištraukė”
ir laiko pakabintą, kad tinkama proga pasodintų į kokį svarbų postą.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-03-31 17:34

Jonas Kauneckas sakė, kad nebus už ką balsuoti šį kartą.
_______________________
Tauta neturėjo savo prezidento jau (bemaž) 30 metų ir taip bus tol, kol Tautos Lrt bus užvaldyta Tautos priešų - komunistuojančiųjų landsberginių, brazauskinių, grybauskinių, karbauskinių ir pan.
- Ką daryti?
- 1. Jau nuo šiandien pradėti ieškoti asmenybių vertų tapti Tautos vadovu (prezidentu) po 5 metų. Siūlyti viešam apsvartymui, balsuoti va šioje svetainėje
https://www.lietuva2.lt/lt 
ar kitur.
- 2. Jau nuo šiandien telkti jėgas veiksmams - komunistuojančiųjų partinių gaujų užvaldytos Lrt išlaisvinimui.
***
Esant užvaldytai Lrt, Sąjūdis - netikras.

Dzeikas       2019-03-31 17:15

Visi jie vieno raugo. Atpazinsi juos is kumeles zenklo kaktoje(svarko atalpe) ir pomegiu i 3 spalve vyniotis kaip i sena kondoma.
Recepta kaip su tokiais elgtis sugalvotas sovietmeciu. Kontaktuoji kiek butina ir ne laso daugiau. Rankos nepaduodi ir gatvej sutikes pereini i kita gatves puse arba apsimeti nematas.

klanų pjautynės       2019-03-31 17:07

Nėra ir Stribas toks jau nesisteminis. Tai - mentų mafijos statytinis. Jo bosai - matijošaičiai, stoniai, sadeckai ir kiti mažiau žinomi. Tiesa paprasta: gerų kandidatų šiuose prezidento rinkimuose tiesiog nėra. Geriau net neapsigaudinėti.

$+$       2019-03-31 14:43

Apie tautą ir pretendentus.
Ekonomistas Gitanas Nausėda, premjeras Saulius Skvernelis, parlamentarai Ingrida Šimonytė, Mindaugas Puidokas, Naglis Puteikis, eurokomisaras Vytenis Povilas Andriukaitis, europarlamentarai Valdemaras Tomaševskis, Valentinas Mazuronis, filosofas Arvydas Juozaitis. Visi jie sisteminiai.

Tik sistema skilo. Nepasidalijo vieta po medžiu. Net M.P., pareiškęs asmeninį norą prezidentauti, į politiką atėjo per sisteminę partiją (dabar jau ir parlamentinę), t. y. su sistemos pagalba. Ir net jei nėra populistas, tai opurtunistas pats tikriausias.

V. M. ir N.P. – atidirbusi alyva. Vienas nudrožė dvi partijas iki laužyno, kitas – naują „filtrą“ įsistatė, pasijuto kaip už Ferario vairalazdės.

V.A. ir V.T. – etatiniai sistemos marginalai. Publikai „apšiltinti“, prieš pagrindinį marionečių pasirodymą sistemos performanse. Po rinkimų gaus indulgencija šokinėti nuo bokštelio, net vandens į baseiną pripils (perfrazavus seną anekdotą).

A.J. 55 parašus supainiojo su „Red bull“ ir pasijuto kaip ant sparnų. Deja, norint užauginti savo elektoratą reikia dirbti penkis metus, o ne penkis mėnesius. 55 sistemos nomenklatūros paramos nepakanka, kad tapt ne sisteminiu. Tarp kitko, parašais parėmiau visus iki šio momento išvardintus pretendentus (vyno ir duonos turiu, trūksta tik žaidimų).

Trys, labiausiai investavę į reitingus, G.N.,  S.S. ir I.Š. yra skilusios sistemos fronto priešakinės linijos, su „žydruoju“ taikdario šalmu per vidurį. Tiek S.S., tiek I.Š. į seimo rinkimus ėjo su tuo pačiu ketinimu: abu nepartiniai, abu kviestiniai, bet… remiami partijų, atseit, remiami.

O sistema ta pati – kagėbistinė, tik po Garliavos įvykių poreikiai išsiskyrė.

Gailė       2019-03-31 13:53

Tai jau aišku: ponui Gyliui nesisteminis Andriukaitis:)) O bus balsuojančių už dabartinį premjerą, kol kas matomai jis mažiausiai sisteminis ir su LVŽS labiausia susijęs. O šita partija tikrai nėra sistemos dalis. Neveltui, jau du metus, kala juos visomis įmanomomis priemonėmis, pradedant LRT. Tokio tąsymosi nebuvo nei po vienų seimo rinkimų: sistema susiūbavo, gelbėkimės! Norėtųsi, kad ta sistema dar labiau susiūbuotų ir ateitų tikra demokratija, ir nebūtų tik dviejų svyruoklinių partijų

akivaizdu       2019-03-31 13:46

“brangūs Lietuvos žmonės” Lietuvai kainuos itin brangiai-
“brangiųjų” balsavimų dėķa neliks Lietuvos kaip valstybės.

tikrai       2019-03-31 13:20

Pseudo valstybėje, pseudo piliečiai, pseudo rinkimuose,
“rinks” pseudo prezidentą.
Ar šioje šalyje yra kažkas tikro?
Yra. Net du tikri dalykai-
tikri svoločiai valdžioje ir tikri idiotai prie balsadėžių.

 

Albertas       2019-03-31 13:12

Yra tik du begaliniai dydžiai - Visata ir lietuvių kvailumas.
(Na, dėl Visatos gal ir nesu tikras…)

stasys        2019-03-31 12:48

Beavis ir Butthead 2019-03-31 12:41 > pagal skoni tamstai ir barankos parenkamos .smile)

grybautojai       2019-03-31 12:41

Kaip taisyklė, patys bukiausi buduliai yra aktyviausi balsuotojai.
“Pririnks”.

Beavis ir Butthead       2019-03-31 12:41

Kai neva diskutuot susirenka pirmieji du kandidatai, jiems tiesiog reikia įjungti televizorių. Vis tiek nei vienas neturi ką pasakyti. Jie tik pasakys, kaip viskas yra gerai, ir entuziastingai palinksės. LRT kaip tik ir rodo, kaip viskas pas mus gerai. Tada kandidatai galės tik palaimingai linksėti. Ar tik man vienam abu labai primena kitą porelę - Byvį su Tešlagalviu? Tokie ponai tuštutis su tuštute…

ah1       2019-03-31 12:28

tai visi KGBistai?

stasys        2019-03-31 12:08

Gal dar kas numes kokį šiaudą toms ašarojančioms per barzda ? Gal viskas ir ne taip blogai kaip atrodo ..

neabejotinui       2019-03-31 12:05

Jo, jo “tauta” veiks:)
Galva.
Be smegenų.
Jau 30 metų kaip “veikia”.
Tiek “priveikė”, kad nebeišsrėbsim.

NEABEJOTINAI       2019-03-31 11:51

Tauta veiks ir savo galva!!!

Kodėl konservatoriams įtiko raudona Grybauskaitė?       2019-03-31 11:43

Arba kodėl dabar jiems nepartinė Šimonytė geriau nei Ušackas? Esmė - kad kandidatas būtų lengvai valdomas ir ištikimas landsbergių klanui. (Ar Ušackas taip lankstytusi prieš patriarxą?). Grybauskaitė per abi kadencijas tai puikiai iliustravo daugybę kartų. // Ir jokių būdu negalima rinkti leftisto. Sodomitui paprasčiausiai yra nusišvilpt ant moralės, šeimos, tautos ir pačios valstybės. Sodomito sprendimai normaliam žmogui veikiau atrodo kaip puspročio siautėjimas. Turim daugybę savų pavyzdžių (kad ir vaikų atiminėjimas iš šeimų), bet turbūt dar geriau tai iliustruoja Kanados premjeras Justin’as Trudeau.

stasys        2019-03-31 11:22

Sena pasaka politiko kuris daug kartu keitė kailį ir save įtikinėjo kad va jau šį karta tai jau jis ant teisingo kelio . Tiesa sakant aš gal netgi labiau stebėčiausi tuo politiku kuris daug metu lieka ištikimas tai pačiai politinei krypčiai ..o tai reikštu kad žmogus nepaperkamas ir tiek stabilus kojomis kad netgi gavus su GARLIAVINE bonką per galva lieka stovėti . Žiūrint į autorių to nepasakyčiau , bet gerai ir tuo kad autorius čia nerašinėja ka galvoja užsikasdamas raugintu agurkėliu . Prof. Gyliui kaip ir kitiems teoretikams sunku savo teorinį žinių lobyną pritaikyti realaus gyvenimo sąlygomis, kaip pasekmė jie lieka už visuomenės dėmesio o tai negali neskaudinti .. manau tik todėl ir atsiranda tokie tekstai str., cit. „Būtų, kaip yra dabar. Būtų masiškai atiminėjami vaikai, nekontroliuojamai kertami miškai, finansiškai „dusinamas“ viešasis sektorius: mokyklos, universitetai, kultūros įstaigos ir t.t.“..teorija .

 

Veikiantis savo galva       2019-03-31 11:10

Manau, kad sąmoningi piliečiai per rinkimus į valdžią nerenka valdžią, bet tik reitinguoja teisingą antisisteminę politinę kryptį (nežiūrint to laimės ar nelaimės rinkimus ta kryptis). Juk nesunku suprasti, kad nors antisisteminė politinė kryptis ir nelaimės rinkimų, tačiau jos gautas per rinkimus reitingas (balsavusių už ją rinkėjų skaičius) psichologiškai atitinkamai veikia tiek nesistemininkų, tiek ir sistemininkų sąmonę. P. S. Reikia vengti balsuoti už „geresnę“ sisteminę partiją (ar jos kandidatą), kuri galbūt galėtų laimėti rinkimus. Būtent čia ir yra sistemos paspęsti spąstai rinkėjams, kad jie per kiekvienus rinkimus išrinktų tą pačią sisteminę partiją tik su kitu pavadinimu.

Dzeikas       2019-03-31 10:44

Tauta isrinks saves verta ubliudka, kas reguliariai ir vyksta Lietuvoje. Net kai faktai rodo, kad tautos numyletinis issigimelis - blogiau buna faktui, o ne tautos numyletiniui.
Diskutuojantiems apie Svirneli a le “tautos prezidentas”. Tai eilinis papilviu jono jaunesnysis sunus , su “fenu” reketaves vairuotuojus. Buv biski protingesnis uz kitus, reketavo su atodaira ir draugysciu su kriminalu neafisuodavo. Atlikdavo tiek valdzios , tiek kriminalo nesvarius darbelius nuduodamas “duba” (azuola). Taip daaugo iki I politikos lygos.Ne, jie nera piktas. Jis abejingas.Reikia ir dusina. Be emociju. Taciau neblogai valdydamas tu, su kuriais bendrauja emocijas. Uzdusins kelis apsivogusius klierkiukus , vakarykscius mokinukus ir tiesos.lt besiganatys patriotai pajus katarsi - stai, stai musu tautiskas komisaras Catanis, yra paslepti deimantai Lietuvos zemeje. Ir knysa, knysa uz tvarto galines sienos, ten kur sunys,kates ir vaikai kakuti daro, didvyriu ieskodami.

artikrajam       2019-03-31 10:15

Pažink medį iš jo vaisių. Ar trečiasis atsiprašė Sadūnaitės už viešą jos išvadinimą melage? Ar atsakė į Sadūnaitės seime užduotą klausimą? Ar kelia klausimų trečiojo dalyvavimas pedofilijos skandale? Ar trečiajam tenka atsakomybė už Marakešo susitarimus, nors jiems akivaizdžiai nepritartų absoliuti piliečių dauguma? Ar tenka atsakomybė už miškų kirtimus? Galima būtų tęsti ir tęsti… Ką tai sako apie trečiojo sąžinę, moralę ir pažiūras? Ar nepasidaro tada labai aišku, kam dirba ir kieno kandidatas yra trečiasis?

Ar tikrai?       2019-03-31 9:21

Jeigu trečias kandidatas taip atkakliai ir kasdien maišomas su purvais,tai ar jis yra sistemos kandidatas?Ar iš tiesų rinkimus pralaimėjo valstiečiai?Mažiausia skaičiumi partija turi ryškų palaikymą,jeigu mokame skaičiuoti.Nė viena valdžia tiek lėšų neskyrė vaikams ir senjorams,nes nė viena iki šiol nesurinkdavo biudžeto.Būkim realistai,*susigaudyti*šiandienos politikoje,kai vieni klauso tik LRT,kiti nei klauso,nei žiūri,kai labai daug piliečių neina balsuoti nei rudenį,nei pavasarį,net gerb.profesorius,beje,nesakantis už ką balsuos pats,neįkvėps rinkti kažkaip protingai ir teisingai.

Ir brexit vaizduojamas       2019-03-31 8:54

kaip Britanijos krachas.Nors tai yra demokratijos pergalė.Anglai susitvarkys.Iš tiesų panika Briuselyje ir mūsų sisteminių galvose.Ir loja ant Anglijos labai negražiai.

Dzeikas       2019-03-31 8:50

Profesorius neisryskino kriteriju kurie turetu buti vyraujantys renkant Viercha.
Svirnelis tai didele dalis protestiniu balsu, “tauta” - pasakytu vietiniai patriotai.Tie patriotai atvirai deda ant teises skersa (siaip sau netremdavo - apie NKVD tremimus, be reikalo nelies - apie vietiniu kandziu, stoguojamu vietinio mento(kaltu nera) saudauzyta automobili, dumu be ugnies nebuna apie Mergaites byla) , 3-spalve “p…ui man ta laisve, as est noriu!” atmaina.
AJ fanai kitokie? Jo, tai vyresni ir maziau itraukti i vietines teisesaugos ir banditu susivienijimus, nezino ar del kitu priezasciu neimami apyvarton tu susivienijimu, taciau tesuvokiantys teise kaip formaluji valdzios veiku iforminima. Jie tokie nuosirdus savo tautiskume , kad jei policija ims atvirai kankinti nuovaduose , tokie pasipiktins, kad tai nebuvo dokumentuose iforminta. “Vardan tos, Lietuvos” kaip sakoma.
O vietinis sud-elitis,- vis labiau tarpusavyj mistantys partnomenklaturos (respublikino lygio) likuciai, rajonino lygio elitai (tupa, bet nepasotinama ismokusi esant reikalui giminystes rysius momentaliai aukoti), kriminaliniu gauju virsuneles(is tu kurioms pakako proto nedemonstruoti draugysciu su banditais 90-aisiais),- toleruoja koki durneli patriota i prezidentura lendanti. Ilisi iskart supanciotas busi ir darysi ka lieptas. Kuom supanciotas? Savo praeitimi. Be nuodemes? TOKIU nebuna Lietuvoje. Iskart, vos gavai kede prie stalo pasirasineji ant fiktyviu popieriuksciu, atsisakai parasa padet - karjera pasibaigia neprasidejusi.
Tokiu buvo uzsilikusiu nuo TSRS. Sekmingai istrucyti. Dabar tautiskas mentalitetas “rulz”. Rinites tarp isgamos ir elegantisko vagies. Tulas pakaso uz ausies ir balsuoja uz vagi. Gal cia yra tokiu, kurie balsuotu uz Ervydo Cekanaviciaus asmenybe kaip alternatyva sakykim Zuokui?
Kaip pasakytu rasytojas V. Bubnys “Atzalynas. Grazus atzalynas uzaugo.”

dar daugiau demokratijos!       2019-03-31 8:47

Demokratija- kai Tiesa nustatoma kvailių daugumos balsais.

Jules       2019-03-31 8:41

Dėl dezinfosklaidos tauta neįgali atsirinkti - eilinį kartą bus apgauta nunykimo kryptimi.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-03-31 8:40

Tautos prezidentas bus tas, kuris:
- paleis antikonstitucinį seimą (nes seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija, sąrašinių negali būti seime);
- paskelbs įpatingąją padėtį, visiškai sunaikinto Lietuvos ūkio tvarkymui (susigrąžinant litą);
- užsiims Putino vadovaujamos okupantų gaujos išprašymu (išvedimu) iš Karaliaučiaus (Tvankstės) krašto bei užsiims šio baltų krašto prijungimu prie baltų Lietuvos.
Tautos prezidento vis dar nėra tarp kandidatų. Teks vargti dar 5 metus.
_______________________
Užvaldytoji Lietuva (komunistuojančiųjų landsberginių, brazauskinių, grybauskinių, karbauskinių gaujų)
2019 kovo 31

Situacija       2019-03-31 8:30

su Prezidento rinkimais gerokai kontroversiška. Viltingai išrinktos Seimo daugumos, valstiečių, lyderis jau seniai išdidžiai pasakė: laimėsime visus 2019 metų rinkimus. Iš pradžių euforijoje daugelis galvojo, kad taip ir bus: atsiras nauji, dori žmonės merų postuose, į Europos parlamentą išrinksime tikrus Lietuvos piliečius, Prezidentą išsirinksime ne iš sistemos…Bet reikalai pasisuko kaip Ovidijaus “Metamoffozėse”, mite apie Dedalą ir Ikarą: viską tarsi valdydamas,pasirodo, Karbauskis nieko nevaldo. Tikėjomės, kad valstiečiai parems vieną žymiausių Sąjūdžio, atvedusio į laisvę Lietuvą, kūrėjų Arvydą Juozaitį. Tada rinkimų baigtis tikrai būtų buvusi nulemta. Tačiau Karbauskis delsė, Premjeras laužėsi, elitas ir jo žiniasklaida nėrėsi iš kailio reklamuodami Šimonytę ir Nausėdą. Pagaliau Skvernelis driokstelėjo. Nors jis ne partinis, ne valstietis, bet jis su tais, kurie nuskriausti ir pažeminti, žodžiu, kurių dauguma. Žmonės ir Skverneliu, Karbauskiu nusivylė, nes blefas akivaizdus. Skvernelis su žmonių viltimis turi labai mažai bendro, o Šimonytė ir Nausėda nieko bendro neturi apskritai. Bet visi trys jie nepavojingi tiems, kas Lietuvą vadelioja iš tikrųjų. Jie niekur neveda, jie patys prašosi vedami, jie jau novorišams ant rankų. Visuomenėje sėjamos kapituliantiškos idėjos: jūs nieko negalite, jūsų pasirinkimas būtų kvailas, kitos išeities nėra, bus kaip buvo. Jeigu tuo patikėsime, tai taip ir bus. Jeigu galvosime savo galva, gali būti ir kitaip.

Autorius       2019-03-31 8:00

neįstengia išsakyti savo pasirinkimą? Gal išvis nebalsuos? Tai balsuos tik turintys galvą? Kas toje galvoje nesvarbu? Ir t. t.

$+$       2019-03-31 7:41

Nebent Tauta sumanytų veikti savo galva…“
⤴⤴⤴
Norint veikti savo galva, reikia turėti tą galva. Kol taip išdidžiai tariama „tauta“ bus tik minia acefalijų, tol bus ieškoma naujų gelbėtojų. Grėblio paieškos požiūriu šie rinkimai niekuo neišsiskiris nuo ankstesnių.

Kad ir šimtą kartų pakartojus: „aš balsuosiu už..“ burnoje saldžiau nepasidarys. „Ramunėlės“ principas rinkėjų politine tauta nepadaro.


Rekomenduojame

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.