Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Pedofilijos byla

Povilas Gylys. Apie mirtiną pavojų Neringai Venckienei

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 11 d. 8:17

82     

    

Povilas Gylys. Apie mirtiną pavojų Neringai Venckienei

Paklauskime oficialaus ir faktinio (tai landsbergiečių vertinimas) šalies vadovų: kaip jie vertina galimybę, kad kovotojai su pedofilija N.Venckienei jos suėmimo vietoje gresia mirtinas pavojus? Į tą klausimą turėtų atsakyti ir kiti politiniai lyderiai – Seimo pirmininkas, Premjeras, partijų vadai.

Pasakysiu savo asmeninę nuomonę: manau, kad toks pavojus yra. Paskelbus visiškai neadekvatų teismo nuosprendį ją suimti dviem mėnesiams ir neleidus net tėvams su ja susitikti, tokia galimybė tapo realesnė. Šiuo metu pavojus yra mažesnis nei prieš šešetą metų, kai po serijos žūčių eksteisėja ir ekspolitikė turėjo pasitraukti iš šalies gelbėdamasi pati ir gelbėdama savo sūnų, bet jis realus.

Jei kas nors atsitiktų N.Venckienei, moralinę ir politinę atsakomybę turės prisiimti įtakingiausi šalies žmonės – Prezidentas, faktinis šalies vadovas, Premjeras ir t.t. Už tai, kad neužkirto kelio žmonių naikinimui valstybės institucijų rankomis.

Atsakomybę turės prisiimti ir JAV valdžia, kuri neatsižvelgė į žymių disidentų, mano įspėjimus – Lietuvoje ši byla pražudė daug žmonių ir kovotojai prieš pedofiliją Neringai Venckienei gresia rimtas pavojus…

Būtų užduoti klausimai ir ES institucijoms, kurios ligi šiol apsimetinėja, kad nemato labai rimtų žmogaus teisių pažeidimų, brutalaus teisės normų laužymų ES šalyje. Ką Lietuvoje veikia ES atstovybė, kitų ES šalių ambasados? Manau, jei būtų pirštu paliestos seksualinės mažumos atstovas, į Vilnių suvažiuotų koks trečdalis Europos Parlamento ir rengtų protesto akcijas Gedimino prospekte. O dabar… Taip ir norisi paklausti: o seksualinės daugumos teisės, teisė kovoti su pedofilija Europai nerūpi?

Šis tekstas nėra vien savo sąžinės raminimas, bet ir veiksmas, kuris turėtų bent truputį padidinti Neringos saugumą. To tikiuosi.

P.S. Norintys, kad Neringa būtų saugesnė, tebendrina šį tekstelį.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

StasysG       2019-11-15 8:10

Mano klaida. Ne prie to straipsnio prikabinau k-tą. Pasitaisiau.

StasysG       2019-11-15 8:05

Ar tai, ką čia siūlo autorius P.Gylys yra tikroji Socialdemokratija? Ir gal Lietuvos socialdemokratija yra visai ne tas, kas buvo Vakarų pasaulyje iki Berlyno sienos griūties?

ABEJOJANTIEMS STS BŪTINUMU RINKIMAMS ARTĖJANT...       2019-11-14 0:27

Susibūrę į STS iniciatyva geriečiams-ONS oponentams, eisiantiems grumtis dėl mandatų į Seimą , gali pasiūlyti tik kelionę per liūną, be kūlgrindos. Mozės ir jo tautos kelio variantą...Nes geriečių koalicijai gavus bent 8 nuošimčius balsų,bus labai sunku išsaugoti gan margą frakciją ir jos narių ištikimybę Seime, ONS nuožmiai,priešiškai veikiant,toms reformistinėms idėjoms, kuriomis bus patikėję tie 8 nuošimčiai..
Po šiandienos seimūno M.Puidoko paskelbtų ,,tuoktuvių’’ su Uspaskio šutve, net Bebenčiukui aišku , kad jis neįeis į tą ratą,su kuriuo turėtų, Lietuvos nesuzombintų rinkėjų dalies naudai, STS turėti derybinio vargo…:)Jis, po tokio neeilinio akibrokšto jau nurašytas iš garbių, nors klystančių, viešų žmonių rato, kurį,deja, teks jėga brukti į bendrą rinkiminę reformistinę koaliciją STS rankomis…(Reformų metmenys suformuluotos Kauno Formumo dokumente..).Keista, bet, jei neklystu, kai kas iš prof. Radžvilo aplinkos dėjo į jį tam tikras viltis arba pagirdavo ,savų gudrių ketinimų vedini.Nepritariau, šiek tiek intuityviai, šiek tiek samoningai tiems,kurie Puidoką skatino eiti į prezidentus.Stebėjausi, kai jį ragino tam prez. žygiui net patyręs visuomenininkas prof. G.Merkys…
Beje, kol kas aiškiai, ir, be napoleoniško pasipūtimo , iš tų asmenų rato į STS iniciatyvą sureagavo tik seimūnas, gerb. N.Puteikis. Parašė ,lyg tikras žemaitis-trumpai drūtai : ,,Pritariu”...
Kiti pirmo ešalono geriečiai masto ant aukšto kalno ir stebisi bei piktinasi plebėjo iš Kauno akiplėšiškumu ir tiesumu..Nereikia man būti Anderseno pasakos vaikučiu,pasakiusiu tiesą karaliui ir dvariškiams apie puikius jo ,,rūbus”.Dauguma, iš gaunančių mano laiškus, yra tikra-pirmo ešalono geriečiai stačia galva pavieniui suka bedugnės krytimi, nes ėjimas per pelkę jiems per prastas..Kompanija prasta , pergalė negarantuota, o stumdytis,už kito peties laikantis , neoru ir nepatogu. Kracho trauką matau ir tame,kai profesoriaus patikimasis bedražygis ,jaunasis inteligentas V. Sinica principingai, grasindamas paragrafais, draudžia ,net ypatingais retsykiais, siuntinėti jam laiškus…Žmogui, save anksčiau laiko pasiskyrusiam Romos raiteliu ,o gal net patricijumi, šleikštu skaityti kažkokio akiplėšiško plėbėjo mintis…Suprantu,bet žinau,kad paskui tokius ,,centurionus” į jų bandomus burti legionus, bei juo labiau į karo žygius , mastantys plebėjai neina…Tik fanatai bei skaičiuojantys bonusus ir sestercijas…
Neabejingasis, viešoms vertybėms,Valentinai :,,Tk du variantai geriečiams prieš akis.Ir beveik abu- kaip siaubo filme.
Pirma- greitas tas krachas visiems ONS oponentams ,spalį išsidalinant dešimties nuošimčių ,,geriečių” rinkėjų balsus po trupinėlį.(Toks likimas ištiko V.R. rinkiminį komitetą renkant EP. Liberastė, kosmopolitė Maldeikienė buvo teisi- tai buvo jiems, pirmiausiai, atpildas už nesugebėjimą susitarti, nusileisti kalbant su kitais geriečiais kitais klausimais, už visų geriečių vaidus.Kitos, vilties gauti vieną mandatą , žlugimo priežastys, buvo ne tokios svarbios.
Antras -painusis ir varganas kelias - turi šviesos galimybę tunelio gale…
Jiems rinktis…Tegu nerauda vėliau, kad nebuvo plebėjų perspėti ir suko ienas į bedugnę,kai plebėjai juos bandė ,,suspiečiuoti”..
ALGIRDAS

> 22:29       2019-11-13 22:58

Gerai kad prisipažinai. Tau tikrai ku ku.

ku ku        2019-11-13 21:29

zmones atsipeikekit,cia manau tikrai jokia ne pedofilija, sesuo teiseja, brolis prie mafuku tuo paciu ir sesuo teiseja su mafukais susijusi prisidirbo kazko, tada matyt is kersto reikejo nusauti prokurora, taip ir atsirado pedofilijos skandalas, tikiuosi, kad teisybe suzinosim !

Kis       2019-11-13 20:43

sakysiu savo nuomone.As galvoju,kad musu teisesauga siandiena bijo labiau Venckienes praradimo,nes is Ameru prisakyta,kad kazkas asmeniskai atsakingas.Tikrai neisduotu,bet chebra lieka chebra.Tad saugos ja labiau negu patis save,o musu teisesauga,bekiause,seniausiai irodyta ir ji tarnauja gal tik Lamzbergiui,kad neisduotu,jog savo laiku yra tarnave,o gal ir siandiena tarnauja KGB(nenustebciau suzinojusi,zinant puliniu morale)Po teismo bus tas baisiausias momentas,kad gali uzspringti,bet kuo.Jeigu savo veiksmus teisesauga patikina,kad ji nebeturi namu,seimos ir atpratusi nuo tevu.Kas tai?Idiotizmo virsune,ar ten susirinke vieni idiotai,nes nesugeba zmo niskai net pameluoti,turime susenusi patriota,nors tas galutinai jau issisemes.

Ei, štazi,       2019-11-13 19:17

tai kokioje byloje buvo susikirtę tavo ir Venckienės keliai? Kiek tada gavai, už ką ir kokios tada buvo tavo emocijos ir veido bruožai?

stasys        2019-11-13 18:28

StasyG ..Jus aklas kaip kurmis. Nejau nemokate skaityti emocijas iš veido bruožų  ? Na bet tuo viskas ir pasakoma . Į klausimą koks pavojus gresia N.Venskienei teko pasikliauti tuo kas faktais neapibrėžiama .

StasysG       2019-11-13 18:01

Per @lfa.lt prof Gylys gerai paauklejo Paleckiuka-apzvalgininka. Norejo iskvosti ka Gylys toliau darys del Venckienes.

stasys        2019-11-13 14:22
-------       2019-11-13 1:42

N. Venckienę saugo tai, kad ji viską jau papasakojusi JAV teisėsaugai - amerikiečiai jau žino, kuriomis kryptimis reikia dirbti. Kitaip sakant, N. Venckienė paslaptimis jau nedisponuoja - šios paslaptys dabar yra pedofilų gaujai ir visiems jų banditams nepasiekiamose vietose.

 

štaziui       2019-11-12 19:54

... išsitrauki pro analinę angą savo politiškai korektišką žarnyną, apsivinioji ant tolerantiško vištgaidžio sprandelio ir darai prie savo užpakaliniu fasadu mažumų dėmesį pritraukiančius pritūpimus. Neksenofobiškai ir progresyviai.

stasys        2019-11-12 19:01

Vile Violeta > o kas ta Venskienė kad ja reikėtu kaip Prezidente iš veido pažinti ?..o ir šeip ji gana smarkiai susenusi ir suvargusi veidu . Jus be reikalo žavitės tais ekspertais.eu žmoniu įvairovėje jie stovi ant žemiausio intelektinio laiptelio .

Pavojus       2019-11-12 19:01

Venskienei dabar didžiausias yra nuo neadėkvačių jos partiečių. Vardan priėjimo prie lovio jie tai gali padaryti. Juk žuvus jai Drąsiečių reitingai labai pakiltų. Pavojus yra ir nuo Daktarų nes tapo nebeaišku ar paėmė pinigus už Enriko “išsukimą” nuo atsakomybės teisėjas J. Furmanavičius ar ne? Juos galėjo paimti Venskienė, o broliui pasakyti, kad perdavė. Tada Drąsiui atsirado motyvas keršyti teisėjui už užduoties neįvykdymą, pakišant dukrą kaip auką, kartu atkeršijant Stankūnų giminei ir Ūsui.

negasdinkite       2019-11-12 15:59

O kas Skučui?

be komentarų       2019-11-12 11:36
...       2019-11-12 11:28

Taip, tikrai ačiū P. Gyliui už neabejingumą ir jautrumą, labai gerbiu šitą žmogų, nors komunistų netoleruoju. Gyvuokite, Povilai ♥

Ramiros       2019-11-12 10:48

Taip, TIE-SOS akcija, kaip įprasta labai reikalinga, bet, manau, gal reikalingas leidimas platesnei akcijai, nes pasiųsti į aikštę policininkai mato daugiau, kaip 15 žmonių laikančius plakatą, sako, kad pažeidžiamas įstatymas. Be abejo,tik stovėti galim, bet nemitinguoti ir jokių plakatų neturėti. Kažkas siūlo surengti piketą prie JAV ambasados. Tam siūlytojui, siūlau organizuoti tai, bet tik ne lapkričio 17, o kitą dieną, nes ta diena bus sekmadienis ir ta ambasada bus tuščia, nors aš nematau prasmės tenai piketuoti. Kauniečiai galėtų surengti taipogi piketą lapkričio 17, kad ir prie Laisvės paminklo ar to kalėjimo, kur laikoma N.Venckienė, po mišių už ją, jeigu ne piketuoti, o pastovėti, parodant, kad daug žmonių neabejingi aukos kančioms. Žiūrau, kad čia budi ir visur su savo kvailokais pirstelėjimais kažkam tarnauja, man kažkodėl primenantis neliustruotą kažkokį šūdbarį,tūlas “stasys”(iš mažosios) ... Arba jis yra ne visai ... Juk mato, kad neturi nei vieno savo tų vėmalų palaikymo, o vis tiek rašinėja, rašinėja, visur, nuo ankstyvo ryto iki vėlyvos nakties. Todėl ir susidariau nuomonę, arba jis pasiųstas dirba, arba turi problemų su smegenyne ir sąžine. Tiek tiekos, neverta į jį kreipti dėmesio, tegul jis burbuliuoja savo tose sultyse, jeigu jam tas malonu. O Povillui ačiū už jo sąžiningą poziciją. Ne visi gi komunistai buvo niekšai. Pasitaiko ir jų tarpe padorių žmonių. Garbė jam !

>Priešas nori mus įbauginti        2019-11-12 10:05

Ar nebūtų prasmingiau rinktis prie prokuratūros?

Dar viena auka-       2019-11-12 9:53

Skučienės sūnus Skučas.Tokios įtampos suėdė žmogui sveikatą.Skverneliui ir Požėlai turi būti ant sąžinės.

Priešas nori mus įbauginti       2019-11-12 9:03

Nepasiduokime primetamoms baimėms, geriau palaikykime lapkričio 17 d. vyksiančią eilinę akciją “Ar gyva dar Deimantė?”. Gausiai susirinkime tie, kurie nepasidavė bauginimams, kurių širdys trokšta TIESOS.

stasys        2019-11-12 8:55

Ir vėl paradoksas,  P.Gylio str. jo mintys komentaruose kaip penkta šuns koja .. Netgi tie aplodismentai (griūnant į nuomarą) pasitaikė labai kukliomis dozėmis. Raktinis diskusijų žodis „Venskienė“ permuša ne tik tema bet ir labai kuklias proto likusias nuoviras. Autorius ieško kaltinamajai saugumo ir tikisi prie to prisidėjęs , savo trupučiu , deja liko neišgirstas šešėlyje tupinčiu .

nebūkime abejingi       2019-11-12 5:28

Laisvę juristicijos aukai Neringai Venckienei!

Skirmantė       2019-11-12 0:46

valdžios pedofilai planavo žudynes, Jie nužudė kedį, kedžio draugą, furmananavičių, ūsą, naruševičienę.... mafija ėda savo narius, manau tos dvi mergaitės padarytos neįgaliomis - jos turbūt jau pirmos grupės invalidumą turi, o gal ir visišką. O čia žmonės kaip apsvaiginti žiūri kokius 5 kaltinimus pateikė Venckienei??? aš bijau kad ją paliko kalėjime, nes nori nunuodyt. yra nuodų kur ie neturi skonio Nausėda… tu ką kovotoją su pedais nori nužudyt???

Baimė valdo mus       2019-11-11 23:06

todėl Lietuvos žmonės pasikeitę, kaip pastebėjo valdžios žmonės.

> Gabrei       2019-11-11 22:46

Buvo 56 kaltinimai. 17-kos patys nedrįso siųsti į JAV, tai liko 39. Amerikiečiai 35 atmetė, paliko 4. Tokius, kuriuos galima įvardinti kaip smulkų chuliganizmą, jei įrodytų. Jei būtų likusi Lietuvoje, būtų buvusi įkalinta iki gyvos galvos. Tik pagalvokit: vaiko tvirkinimas, valstybės perversmo organizavimas, žmogžudysčių organizavimas ir skatinimas, ir t.t. Čia kaip visi henytės, visos Vilniaus brigados, visi šmikiniai, visi agurkiniai ir t.t. kartu sudėjus. Ir tie dar valstybės perversmo lyg ir neorganizavo. Ar bent suvokiat, kaip rūgštu šiknoj buvo pedofilams aukščiausiuose postuose? Ir tebėra. Todėl, kaip rusai sako, ,,obosramsia, no ne sdamsia”. Bet juk vieną kartą tas pūlinys turi sprogti. Dieve, padėk, kad greičiau.

Gabrė       2019-11-11 21:55

Mane stebina kai kurių politikų pasisakymai esą Venckienė, pasilikusi Lietuvoje, būtų sulaukusi teisingo teismo.Varge tu mano, juk buvo inkriminuojami 39 nusikaltimai.Gerai, kad liko tik 5 , ir tie menki. O kas darosi.Teisės ekspertai nustebę, nes nėkart nesusidūrė su atveju,kad žmogus už paprastus nusižengimus 2 mėnesius, pasibaigus ikiteisminiam tyrimui, lieka už grotų. Ar teisybei dar yra vietos.Jau ne mano, bet, mūsų nuomone, tikrai NE.

Raigerdas        2019-11-11 21:21

Sąrašas balsavusių “už” tikrai įspūdingas. Jų tarpe Marija Aušrinė, Gentvilas, Šimašius, Dagys, Jurgis Razma, Urbšys, Salamakinas, Raselė Juknevičienė, Adomėnas, Čigrienė Vida Marija, Anušauskas, Juodka Benediktas, Kreivys Dainius, Andrius Kubilius ir kiti konservatoriai. O pristatė projektą,kas toks? Ogi, Eligijus Masiulis. Tai tas pats Liberalų partijos pirmininkas Eligijus Masiulis, kuris siūlė Seime įteisinti Lietuvoje prostituciją. Tai gal ta “dėžutė” yra dar labai kuklus dalykas, palyginti su tuo, kieno jis interesus atstovavo Seime? Vis gi, pasiūlyti įteisinti prostituciją, tai reikia su kažkuo tą reikalą gerai aptarti. Taigi, suplanuota buvo vesti Lietuvą DEGRADAVIMO GREITKELIU. Dabar liejasi nepasitenkinimai šituo Seimu ir pilamas purvas ant “valstiečių” ir R. Karbauskio, bet kodėl buvo pamirštas anas Seimas su Eligijumi Masiuliu? Ar tai ne košmaras? Skirtumas tarp ano Seimo ir šito Seimo gana didelis, ir N. Venskienė sugrįžo jau į šiek tiek pasikeitusią Lietuvą, bet vis dar nepasikeitusią TEISINGUMO sistemą, kuri išliko panašiai tokia pat, kokia buvo ano Seimo metu. Manau, sprendžiant apie anuos įvykius, būtina prisiminti, koks Seimas valdė Lietuvą anuomet, kai buvo įvykdyta tiek žmogžudysčių ir nei viena neišaiškinta iki pat šiandien. Juk ne Lietuvos prokuratūra panaikino tiek iškeltų N. Vencekienei iškeltų kaltinimų, o JAV egzistuojanti teisinė sistema. 39 kaltinimai iš likusių 4 kalba apie visišką mūsų Teisingumo sistemos tarnybą tokiems, kaip Eligijus Masiulis: “Seimo NUTARIMO “Dėl specialiosios tyrimo komisijos pateiktų siūlymų pradėti apkaltos procesą Seimo narei Neringai Venckienei pagrįstumui ištirti bei išvadai dėl pagrindo pradėti apkaltos procesą parengti sudarymo” PROJEKTAS (Nr. XIIP-1239(2)); priėmimas
Pranešėjas:
Eligijus Masiulis”
Tai ponios ir ponai, jūs pasiilgote dar vieno tokio niekšais aplipusio Seimo? Tai, kuo tada Lietuva skiriasi nuo Rusijos, kurioje Teisingumas yra kontroliuojamas visokių išgamų? Tai, gal atėjo laikas atsakyti į klausimą: kodėl liberalai taip trokšta išankstinių rinkimų? Bijo atpildo? Ar jūs turite kitų paaiškinimų šitų dviveidžių manipuliacijoms?

Jeris       2019-11-11 20:51

Tovarisc poziela sako, kad tyrimas vyksta. Ir visuomene dar oi oi kiek suzinos. O prokuroras sake, kad tyrimas baigtas. Bet 2 men. Vistiek uzdare. Kas cia? Ne teisingumas. O susidorojimas. Visuomenes terorizavimas. Skaldymas. Patycios. Kerstas.

>Jota       2019-11-11 19:31

Spaudoj rašė, kad neleido net su tėvais susitikt…

sąsiui       2019-11-11 19:28

Bet ar būtina buvo stenint apsivemti? smile

Neringa apskundė suėmimą       2019-11-11 19:27

Neringos Venckienės advokatė Sonata Žukauskienė patvirtino, kad buvusiai teisėjai skirta kardomoji priemonė – suėmimas dviem mėnesiams – yra apskųsta. Kaltinamosios advokatė įsitikinusi, kad bausmė yra per griežta.

dėl dagių ir panašių       2019-11-11 19:01

Visada sakiau, kad neverta šokti ant tanko plikomis rankomis. Reikia palaukti, kol jis pravažiuos ir tada į jį šauti iš granatsvaidžio arba mesti į jį “Molotovo kokteilį”. Jeigu nieko veiksmingo nėra, bent smėlio ar akmenukų ant variklio ventiliacinių grotelių užmesti. Reikia padaryti viską, kad tankas sugestų, o tankistai išlįstų iš tanko. Ir tik tada su jais muštis. Visais kitais atvejais tiesiog žūsi ir nieko nepakeisi.
Dagio tankistu pavadinti negalima, nes nebuvo labai aršus Venckienės niekintojas. Bet visgi jį galima būtų prilyginti paramos sunkvežimio vairuotojui. Tai va dabar tas vairuotojas ir gaus į dūdą per ateinančius rinkimus. smile
Bet yra ir vienas apdegęs tikras tankistas, neseniai išlindęs iš tanko. Tai - Remigijus Žemaitaitis. smile Tuoj ir apsiverkti jis turėtų, bliauti, kad nežinojo ir nieko blogo esą nenorėjo. Žiūrėkite, tik neprašaukite su šiuo tankistu. smile

to maža       2019-11-11 18:50

Viešas kreipimąsis - pretekstas adresatui nieko nedaryti. Bet kurios ES ir NATO šalies ambasada “atsišaudys”, kad esą stebi, bet nelabai nori ir gali kištis. Šiuo atveju Gyliui su bendraminčiais reikėtų paaukoti laiko, parašyti ir išsiuntinėti minėtoms ambasadoms raštiškus raginimus atkreipti dėmesį į Venckienės bylą ir Garliavos istoriją apskritai. Va tada gali pamažu sugirždėti biurokratiniai krumpliaračiai. Blogiausiu atveju, sužinosime kai ką daugiau apie kiekvienos Vakarų šalies tikrąjį požiūrį į žmogaus teises.

Jota       2019-11-11 18:12

O pas ją lankytojų neįleidžia?

KAI       2019-11-11 18:01

būna labai, tiesiog neįmanomai sunku, ir ,atrodo, kad nebeištversi, kažkas tau atsiunčia jėgų ir tu pradedi atsitiesti…Neringa protinga ir labai stipri. Tik ten visai viena.Ji supranta, kad toks suėmimas ne veltui.. Ir iš viešų pasisakymų  galima suprasti, kad JIE KAŽKĄ KURIA..Jai reikia labai rimtos pagalbos - gerų advokatų..“Virūnėlės” - kitoje pusėje.O ir partijos nariai labai tylūs.Kas jai gali padėti?

Tai kas šitie du?       2019-11-11 17:00

Dagys ir Rima Baškienė balsavo už. Gėda

stasys        2019-11-11 16:46

P.Gylys yra tos kartos politikas kuriems lemta neišlikti Lietuvos istorijos puslapiuose .Kaip ir Smetonos laikais šiu dienu politika kol kas netarnauja nei žmogui nei visuomenei ir turi gana archaiška prigimti . Tai butu vienas tu atsakymų paaiškinančiu , kodėl už pamatą tokie politikai pasirenka destruktyvia veikla (griovimas) atmesdami ilgamete testine veikla tarnaujant visuomenei . Tai paaiškintu ir kita reiškinį su kuriuo Lietuva susiduria po rinkimu , Lietuvos partijos savo sąrašuose turi labai ne daug įvairiu rūšių specialistu ..tai apsunkina ir to pačio Seimo darbą papuolus į jį . Negali per naktį iš „ubagu kariaus“ padaryti socialinius reikalus išmanantį žmogų . Gal autoriui geriau pabandyti vietos rinkimuose (savivalda) ? per šiuos neplaninius rinkimus į Seima jam vėl nepavyko papulti į tvirta trejetą .. o tai jau patirtis-informacija kuria Jis laisvai gali pats sistemiškai išanalizuoti ir apdirbti . Drąsos kelias ,N.Venskienė , patvorinis gaivalas ..tai tos apačios kuriose jam turėtu būti labai sunku braidyti kelnes atsiraičius , anarchistai mažai ka bendro turi LDDP -istu .

Išeitis       2019-11-11 16:31

Neringai viena išeitis - skelbti bado streiką.
Jei pradės valgyti kalėjimo maistą - gali pasitvirtint blogiausios spelionės.
Sunkiau su vandeniu, net nežinau, kaip be to apseit.
Ir paskelbus bado streiką daugiau visuomenės dėmėsio bus skirta.
Negi, kaip rasiejoj maitins per prievartą?

nu jo       2019-11-11 16:01

labai panašu jei jau žmogui suvaržoma laisvė dėl įtarimų: įtariama sudavusi į veidą(BK 140 str.), smogusi policijos pareigūnui (BK 286 str.), nevykdžiusi teismo sprendimo (BK 245 str.) ir trukdžiusi antstolio veiklai (BK 231 str.). Ir kam reikėjo nusukinėti vaizdo kameras K. namuose? Tam kad N. V. neturėtų įrodymų kas bus ir buvo daroma su ja ir mergaite, nebūtų jokių pateisinamų įrodymų ir netrukdytų susidoroti baudžiamuoju keliu?

Tvankstas       2019-11-11 15:58

Mane nenustebino R. Dagio balsavimas už N. Venckienės apkaltos komisijos sudarymą. Amžinai besigiriantis savo kriščioniškomis pažiūromis, amžinai besiblaškantis tarp žodžiais Dievo ir darbais velnio.
Gtažiai balsavo už sodomitų paidofilų tiesą. Telengva jam būna politinė krikščionio demokrato dalia.

nu jo       2019-11-11 15:40

gali ir atmintį ištrinti kaip buvo ištrinta amintis Deimantei, gali gydyti nuo “nemigos” pačios N. V. pasiprašymu kaip kad pasiprašė liudininkas matęs kaip automobiliu buvo atvežtas D.K. į pamarį.

tam paziurekit        2019-11-11 15:22

Melas! Visi pirma išvardintieji balsavo “Prieš”. Ąžubalis balsavo “Už”. Be abejo, Rytas Kupčinskas balsavo “Prieš”, o labiausiai nustebino Saudargas Jaunesnysis (Paulius), taip pat balsavęs “Prieš”.

praplikęs Napagaleonas-Blė       2019-11-11 15:18

Mania tik kuojuom į priekį išnieš!

>>> Tvankstas 2019-11-11 15:29       2019-11-11 14:39
alž       2019-11-11 14:32

“Pedofilijos skandalas Airijoje: lietuvė įtariama penkerius metus vyrams prievartauti vežiojusi mažametę dukrą”
Airijos vaikų teisių gynimo organizacijos vadovė Caroline O’Sullivan:...„Mes labai greit išmokome vaikus atsargiai pereiti gatvę, laikytis saugumo taisyklių, tačiau apie seksualinę prievartą, seksualinius užgauliojimus kalbėti vengiame“, – teigė ji.
Tuo pačiu ji paragino visus tėvus mokyti vaikus atpažinti ir apsiginti nuo seksualinio priekabiavimo. Moteris apgailestavo, kad kol kas ši tema Airijos tėvų ir vaikų santykiuose beveik tabu.

Tvankstas       2019-11-11 14:29

14:56 - dėkingas. Noriu pasakyti, kad čia yra balsavimas dėl komisijos sudarymo, pats balsavimas dėl apkaltos vyko 2014.06.19. ‘Už apkaltą balsavo 95 Seimo nariai, prieš buvo 9 parlamentarai, susilaikė - 5 politikai. Dar 9 balsavimo biuleteniai buvo sugadinti. Iš viso balsavo 118 Seimo narių.’ - iš Delfi.———————————————Gal kas turite šį sąrašą ar galite duoti nuorodą.

Dėl STS       2019-11-11 14:13

Koks nors visuomeninis sambūris turėtų pateikti ultimatumą visiems išvardintiesiems: arba jungiatės, arba nebalsuojam nė už vieną ir raginame visus taip elgtis. Radžvias, aišku, atsifutbolintų kilometriniais straipsniais, bet tai būtų jo pasirinkimas. Gal bent Sinica išdrįstų paleisti tą spenį?

Juozas       2019-11-11 13:57

Teisėsaugai dabar Venckienė- kaip labai karšta bulvė žabtuose. Nuryti- per karšta, jau pasaulis stebi, gali neužtekti paaiškinimų apie užspringimą žolės lapu. Išspjausi- gali šakotis, ieškoti toliau teisybės ir mergaitės. O jei praplėš kur baltais siūlais siūtą melo maišą ir pradės lįsti galai, vyniotis nusikaltimų siūlas?

paziurekit       2019-11-11 13:56

Siunčiu nuorodą tiems, kam įdomu kaip Seimo nariai balsavo per N.Venckienės apkaltą. Labai įdomu, kodėl apskritai nebalsavo A.Stancikienė, J.Varkala, N.Puteikis. Pagarba balsavusienms prieš A.Ažubaliui ir R.Kupčinskui. http://www.neringavenckiene.net/seimas-ir-vyriausyb279/balsavimas-dl-apkaltos

Pupa       2019-11-11 13:50

Pamenate anuomet vykusią panašią skambią vaivorykštinę bylą Latvijoje? Ten atsirado garbingų, drąsių prokurorų - ir bylą sutvarkė. Kiek ten buvo išaiškinta aukščiausius postus užėmusių ištvirkusių nusikaltėlių?

laba diena       2019-11-11 13:49

sveiki ,  akcijos Tiesos 17 d rengejai, o ne svarstet galimybę perkelti akciją prie JAV ambasados , buvusi kaip suprantate yra tuščia vieta ,turistas ten dargi retai ir rodosi , ar ne laikas kreiptis į tikruosius šeimininkus , pats esu dalyvavęs tik vienoje,kadangi nesu vilnietis.

Žodžio laisvė...       2019-11-11 13:15

Nekliedėkit .Jokia čia Dievo apvaizda neišgelbės.Jeigu žmonijos prigalvoti užsakyti
burtažodžiai tik užmigdo nesugebančio mąstyti budrumą.Jeigu pasauliniai burtažodžiai
būtų tokie veiksmingi,tai pasaulis negyventų kasdieniniame karo ugnies ir žūčių su-
kūryje.Gėrio kova su blogiu,Tiesos kova su Melu šiandien pas mus iškelti ant pjedes-
talo ir nebus kova labai lengva.Pilstyti iš kiauro į tuščią yra nereikalingas užsiė-
mimas.Sveikoji Tautos dalis privalo vienytis ir imtis ginti visuotinio bendruomenės
gėrio ir pažangos.Lietuva,ar turi sveiką savo medžio kamieną???

Tvankstas       2019-11-11 12:49

Gal kas galėtumėte duoti nuorodą ar įdėti sąrašą tų 88 seimūnų, kurie balsavo už apkaltą N. Venckienei ?

Rimantas       2019-11-11 12:45

Pasigendu Seimo reakcijos. Nors šiek tiek reabilituokitės dėl prieš šešerius-penkerius metus priimtų nesąmoningų Seimo sprendimų nulėmusių N.Venckienės likimą. Likę 4 kaltinimai iš 39 gen. prokuratūros pateiktųjų paanalizavus greičiau liudija apie tai, kad N.Venckienė yra auka. Atsiprašymo neužteks-Jūs, buvę ir esami Seimo nariai, irgi esate atsakingi už N.Venckienės būvį.

Deivis       2019-11-11 12:43

Abejonių net nėra. Pedofilų(teisesaugos) klanas naikins liudininkus toliau. “Teisėsauga” naikins tol kol pati nebus sunaikinta. Dabartinė “teisesauga” Tai organizuotas nusikalstamas susivienijimas padaręs daugybę sunkių nusikaltimų.

Pritariu STS       2019-11-11 12:38

Tik… reikia tam, kad juos suvaryti, žinoti, kaip tai daryti papunkčiui 1,2,3… Manau, kad jie visi šaunuoliai, tik nesuvokia, kad be egoistinių kompromisų jie lieka visi už borto. Visų pirmiausia - jokio uždaro klano, kaip pasiūlė V. Sinica. Manau, kad tai turi panašėti į “Lietuvos Persitvarkymo sąjudžio” judėjimą.

Pritariu P.Gyliui, bet kas iš to?       2019-11-11 12:28

Jie Neringos bijo. o iš baimės gali pridaryti bėdų. Kaip saugotis, protas neišneša.

UŽ STS sukūrimą...       2019-11-11 12:16

Geras profesoriaus nerimas, bet Rusteikos tekstas ,,Nebijokime” strategiškesnis…Demokratiškas publicistas A.Rusteika aukštumoje,kaip visuomet, beje smile...
O jei mes, išprusę plebėjai ,susiburtume (ne kaip visuomet…). Susibūrę ,lyg Donelaičio šviesūs būrai,už sprandų paėmę ,į vieną aptvarą- vieningą rinkiminį aljansą-po 5-7 esminių KONKREČIŲ politinių reformų vėliava kieta plebėjo ranka sukištume Puteikį, Juozaitį, Puidoką ir Radžvilą ir Ko…Jei iš tų ambicingų individualistų per jėgą padarytume koaliciją, kieta ranka juos prižiūrint ir paskirstant iš šono vietas sąraše ir panašiai, tai pirmą kartą Lietuvoje kiltų tikras sąmyšis Oligarchinės- Nomenklatūrinės Santvarkos (ONS) plastmasinių zombių stovykloje…Be prievartinės stiprios jėgos ,tarkim STS pavidalu,tos susiskaldžiusios asmenybės į vieną koaliciją neis, net greičiau metro gylio kūdroje (aišku,su šūkiu ,,Žūstu už Lietuvą”) nusiskandins.Kitaip nepasieksime, kad 10 nuošimčių sąžinės dar nepraradusių rinkėjų balsai neišsibarstytų per 4 sąrašus, o sukristų į bendro galimo demokratų-ONS oponentų -derliaus aruodą.Todėl turime veikti čia ir DABAR…Kiekviena diena atima galimybę tuos kilnesnius veikėjus suginti,subrukti (nes geruoju , deja, jau neprikalbinsi..)prie bendro stalo, kur salygas jiems diktuotų visuomeninis darinys Santarvė Tautos Sėkmei (STS)...Kaip renkant popiežių, STS žmonės juos laikytų tik su juoda duona ir vandeniu (ir su vienu bendru naktipuodžiu…) tiek dienų kiek reikės,kol iš popiežišku pavyzdžiu pasigamintos krosnies kaminėlio nepaklis baltas, teigiamą rezultatą skelbiantis dūmas..smile smile smile.Arba, skaitytojai ir komentuotojai- išprusę plebėjai - pasyviai, su pačių užsinerta nevilties kilpa ant kaklo, laukiam susiskaldžiusių nacionalinių demokratų fiasko spalio mėnesio rinkimuose ir briuselio globalistinias kopūstais dosniai šeriamų liberalkonservatorių varganos pergalės arba veikimae- kuriame STS nepartiniį būrį, kaip vienintelę salygą  trapiai ateities vilčiai.Siūlykime pavardes STS būriui, užuot kariavę anoniminiuose komentaruose…Kas turi kitokių pamatinių idėjų, galinčių sudrebinti ONS lagerį, prašome dalintis…

Tvankstas       2019-11-11 12:12

12:44 - pas mus kaime tai tokį reiškinį vadina ‘pasirišti už pautų’.

stengiasi       2019-11-11 11:46

oi, kaip stengiasi troliai mus gąsdinti. N E B I J O M E. Štiš, maitvanagiai.

Tikrai ne tiesą rašo Tv...       2019-11-11 11:44

ne pedofilai valdo, bet jie yra valdomi ir, kaip marionetės įkalinti savo nuodėmėje daro tai, ką pageidauja “sistema”. Labai lengva, ypač lengva tokius valdyti ir manipuliuoti. Gudrus ėjimas, visus netradicinius padaryti savo įkaitais. Tokioms pagundoms yra įkalintas visas šiuolaikinis pasaulis, kurie yra vienokioje ar kitokioje priklausomybėje. Sistema pasirūpina, kad jų poreikiai būtų kuo greičiau patenkinti, bet su sąlygą, kad “atidirbs” sistemai. Kai tik bus toks klientas nebereikalingas, tuoj bus, kaip ūsas, ar užsienyje įžymus milijardierius tvirkintojas (tik ką, neseniai kameroje) ale pasidaręs sau galą.

stasys        2019-11-11 11:43

p. Rūta visada sunku pamiršti nuoskaudas ypač tas kuriose žmogus asilu paverčiamas , vienok kokia gi čia priežastis dar labiau suvaržyti laisve įtariamajai .. ? Žiūrėk ‘prikarksėsite’ jei bėdos ir teks Lietuvai ja izoliuoti viso teisminio proceso laikotarpiu .. smile)))

Tvankstas       2019-11-11 11:30

Labai aiškiai visą dešimtmetį trunkanti byla be pabaigos, kai daugybė mirčių yra neišaiškintos, kai Deimantė yra nežinia kur ir ar išvis gyva, kai dabar Neringa už įtarimą smulkiu huliganizmu sėdės 2 mėnesius po 21 mėnesio, kai max bausmė tegali būti 3 metai.
Siekiant sustatyti daiktus į savo vietas, reikia žinoti dvi sąlygas apie demokratijos prigimtį.
1. ‘Demokratija yra blogiausia iš visų santvarkų, kurioje hienos valdo asilus.’ Aristotelis
2. Demokratijoje šalį valdo 1-3-5 klanai, kurie nusiperka visus sisteminius / sąrašinius parlamentarus, suteikdami jiems galimybę pabūti klusniomis marionetėmis kadenciją.
Iš šių dviejų sąlygų išplaukia trečia, slaptoji sąlyga : iškrypėliškas lytinis pasitenkinimas yra valdančiųjų džiaugsmas ir jis saugomas teisėsaugos jėgomis nuo demokratijos asilų akių.
Reikia prisiminti užgesintus paidofilijos skandalus D. Britanijoje, JAV, Nyderlanduose (karalienių vyrai princai Bernhard ir Claus), Belgijoje (galima pasiskaityti Anneke Lucas prisiminimus internete),..., kur karališkos šeimos nariai yra įtariamųjų sąrašuose, dažnai liudininkams staiga mirštant.
Visur ta pati taisyklė : elitas ir jo apmokama MIP visada įrodinėja, kad paidofilijos nėra, tai tik prasimanymai ir šmeižtai.
Visa šia Lietuvos dešimtmečio byla Lietuva įrodė, kad atitinka demokratijos standartus, kur paidofilija yra slaptasis pasitenkinimas aukščiau VŽTD, Konstitucijos ir šalies įstatymų, teisėsauga įrodė savo modernumą klastojant bylas ir nekaltus žmones masiškai paverčiant kaltais, ypač spec. tarnybos, kurioms reikalingą žmogų sunaikinti ir galus paslėpti yra kaip du pirštus apsimyžti.
Seimo narių pritarimas tyla yra brandžios demokratijos požymis, netgi vienmandatininkai susitvarkę ir žino politkorektiškumą.

komuniagų žaidimai       2019-11-11 11:28

ir tarybiniais metais taip komuniagos žaidė:
- vaidino “gerą” ir “blogą” komunistą.
——-
(kad runkeliai sakytų: komunistai tai geri, bet yra ir blogų)

Ką daro priešas norėdamas užpulti?       2019-11-11 11:23

Pirmiausia gąsdina, rodo savo galią ir t.t. Tad, troliai, drg. kremlinai, mes jūsų nebijome. Truputi esame pasimetę, bet praeis. Mes esame Dievo tauta, o Jis mūsų niekada bėdoje nepaliko, išves ir duos Savo Dvasios stiprybę, kuria apginklavo labai gerbiamą Neringą Venckienę, jos sūnų Karoli, bei kitus Lietuvos didžiavyrius ir stiprios dvasios moteris, kaip s. Nijolė Sadūnaitė ir kt. Ir ką jie galėjo s. Nijolei padaryti, aišku, per hierarchus liepė patylėti, bet viskam savas laikas. Ateis tas momentas, kai jūs visi kremlinai būsite paviešinti ir visi jūsų juodi darbeliai išplauks į paviršių, štai tada bus teismas ir jums, menki niekšeliai.

Rūta       2019-11-11 11:07

Mano nuomone Neringai yra reali grėsmė. Gal neišdrįs inscenizuoti savižudybę kameroje. Atseit, prabilo sąžinė - pasikorė. Šiais laikais yra kiti būdai, kur įrodyti labai sunku. Pvz. sunki liga užklups vėliau.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

stasys        2019-11-11 10:56

Man vis dar atrodo kad per silpnai tam-tam būgnai mūša apie gresianti pavoju N. Venskienei - Kai gi tu žmogau Tiesa praregėsi nesisukdamas su ja laužo šviesoje ?

patriotė       2019-11-11 10:45

baisiausia kad ten areštinėje nebūtų inscenizuota savizudybė kaip teko girdėti kad taip daroma. O Neringa stipri, tiesa jos pusėje. Laikykis Neringa.

Dzeikas       2019-11-11 10:39

StasysGui:
Del Stomos teks Airijai teikti ekstradicijos prasyma. Na arba pasiust derzimordas be uniformu. Poloniui pinigu neturim, bet ledkirciu galvon, kaip Leona Trocki - tiek galime.

StasysG       2019-11-11 10:28

Gaila, dabar pasodins Gylį, Vasiliauską, dr. Landsbergį, Stomą ir kt.

Dzeikas       2019-11-11 10:20

Na del jusu “mieli Lietuvos zmones” tai valdzia dejo skersa. Jei butu ne taip, nedristu teikti tokiu absurdisku kaltinimu. Saipomes is “debilu valdzioje”, bet saipytis reiktu is saves, kad mums spjauna , o mes laizomes ir spjoves mums juokingas.
Del JAV - taip. Truputi keblu. Jei ten isplauktu (beldziu medin 3 kartus)  Neringos Venckienes zutis - skandalas butu nemenkas. Smugis pamatinems JAV vertybems. Tik bijodami skandalo ten tautiskas NKVD skaitosi su N.V.

Tvankstas       2019-11-11 10:08

Prisiminkime pradžią, kai D. Kedys išsiuntė 200 DVD su skundu - aprasymu, gavo Seimo nariai, Prezidentė, Vyriausybė, teisėsauga. Bandymas numarinti visiška tyla.
Tas pats dabar su Neringa - bandymas numarinti tyla.

Čia Skvernelio policija       2019-11-11 10:05

savavaliauja.Tai yra ped.skydas.Tai baisu iki ko nusirista.

Per maža       2019-11-11 10:03

tokių veiksmų. Ir visų tų mūsų straipsnių bei komentarų ryškiai per maža. Jie jaučiasi guliveriais nykštukų šalyje, ir kol neatsiras atoveiksmio, prilygstančio jų veiksmams, niekas nesikeis. Tas žodis “nebijokite” vis dėlto veža.

Iseitis viena       2019-11-11 9:59

Nustokit krupciot !(bailiai)...

Sutapimas?       2019-11-11 9:33

“Vakaro žinių skiltyje perskaičiau straipsnį, kur retoriškai klausiama: “Sutapimas - operacijai Garliavoje vadovavo R.Požėla, generaliniu policijos komisaru paskirtas tą pačią dieną, kai į Lietuvą grąžinta N.Venckienė. Priminsiu, kad dar pavasarį L.Pernavas teigė sieksiąs kitos kadencijos generalinio komisaro poste, jokių kalbų apie kitus kandidatus nebuvo.” Mielieji “Sistema” bijo tikrai bijo, vadinasi yra pagrindo jai bijoti. Jaučia savo galą? O gal ji ir yra labai silpna savo mele ir nuodėmingame gyvenime. Visi diktatoriai prieš savo galą imdavosi žiaurių represijų net prieš artimiausius savo giminaičius. Artinasi galas, tikrai artinasi.

stasys        2019-11-11 9:24

Sveiki , tik trumpa pastaba papildant esama vaizdą . Tai mintys profesoriaus kuris sakosi žinąs kaip veikia Lietuvos ekonomikos smagračiai . Kaip profesorius suderina tas dvi visiškai skirtingas temas , kilo klausimas , vėliau radau ir atsakimą ..TEORETIKAS.

Tvankstas       2019-11-11 9:22

Neringa nebus išleista gyva, o jei ir bus, tai gyventi bus likę pusė metų ar metai. Tik žmonių išėjimas į gatves, susirinkimus aikštėse, prieš prokuratūrą, teismą, Seimą, Vyriausybę, Prezidentūrą, peticijų rašymas, parašų rinkimas siekiant išgelbėti ir išleisti laisvėn gali padėti, remtis VŽTD ir Lietuvos Respublikos Konstitucija.
Tyla yra gera teisėsaugai, tyliai sudoroti Neringą.

Pavojus yra, bet nereiškia,       2019-11-11 9:05

kad mus turi užvaldyti baimė ir neviltis be išeities. Taip šėtonas labai nemėgsta viešumo, o Neringa, kaip tik yra tas žmogus, kuris visų geriausiai žino šią, pasaulį užvaldžiusią epidemiją. Ji yra stipri ir sveika, ypač dvasioje, tad, pasitikėkime dar popiežiaus šv.  Jonas Pauliaus II mums pasakytais žodžiais “Tik nebijokime”. Jei mes kovojame už tiesą, tai Dievas tikrai yra su mumis, jei Jis su mumis, tai tikrai mums nėra ko bijoti.

Mano nuomone       2019-11-11 8:56

Pavojus tikrai yra. Ikišti ilgam už grotų Venskienės aišku nepavyks,teks veikti kitaip. Vienas variantas tai visas procesas toks švelnus ,juk kaltinimai mažareikšmiai taip sakant užliūliavimo taktika.  O paskui koks nelaimingas atsitikimas, ar liga, ar pan. Aš manau kad Lietuvoje bet kokių atveju jinai nebebus saugi, nes pedofilai per tą laiką  tik dar labiau sustiprino savo pozicijas, o Venskienė yra tas žmogus kuris apie juos ko gero žino daugiausiai.

Sutinku su kiekvienu žodžiu.       2019-11-11 8:37

Tik… labai gerai žinau, kad yra ir Dievo valia. Jei mes moraliai esame bejėgiai, o valstybininkai visiškai degradavę, tad belieka prašyti Dievo Apvaizdos malonės. Man protu nepaaiškinama, kas čia darosi, kaip maišu apmautos galvos ir tapę lyg zombiai, matome, bet nesuvokiame ką reikia daryti.


Rekomenduojame

Situacija sveikatos srityje: dr. Rimo Jankūno ir Andriaus Gudaičio pranešimai LVŽS šešėlinės Vyriausybės posėdyje

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: šįkart boikotas gali pavykti, mat valdantieji pataikė į savo tradicinius rėmėjus, o jų balsas dangų pasiekia

Andrius Martinkus. Tikroji vertybinė politika dabar yra ‘Realpolitik’

Ramūnas Aušrotas. Seimo narė Morgana Danielė platina teisiškai ydingą ir socialiai neatsakingą informaciją

Ignas Vėgėlė. Kodėl mes taip orientuojamės?

Vygantas Malinauskas. Apie nacionalinius kovos su pandemija ypatumus

Rasa Čepaitienė. Naujoji Helsinkio grupė

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Šiluvos deklaracija labiau tinka Dorovės ministerijai negu Bažnyčiai

STI kviečia valdžios institucijas bendradarbiauti dėl COVID-19

Izraelio sveikatos ministras pripažino, kad „skiepų pasai“ – tai spaudimo priemonė

Vytautas Rubavičius. Paslaptingas okupacinių Vilniaus paminklų „trikampis“

Pasirašykime Šiluvos deklaraciją: laisvoje demokratinėje valstybėje būtina gerbti pamatinius asmens ir visuomenės gėrius

Nida Vasiliauskaitė. Šiandien matome, kad Kantas ir kompanija klydo

Algimantas Rusteika. Kaip bukalaurai taisys savo klaidą

Advokatas Andrius Krištapavičius: kodėl atsisakau pasiimti savo Galimybių pasą?

Kun. Robertas Grigas. Rugsėjo 13-oji: niūrus sugrįžimas į sovietmetį

Liudvikas Jakimavičius. Uždavinys PIŠei

STI tarptautinė mokslinė konferencija „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“: pagrindiniai pranešimai

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas dėl Šiluvos deklaracijos

Rasa Čepaitienė. Viskas taip tiesmuka ir primityvu…

Nida Vasiliauskaitė. Apie ovacijas „kliedesiams“, tapusiems tikrove, ir ramiai knarkiančią sąžinę

Dominykas Vanhara. Kas yra blogai su šia publikacija?

Lenkų premjeras: Lenkija bus geriausia vieta gyventi Europoje

Rasa Čepaitienė. Prieš pišizmą nublanksta net kasdieniai vėlyvojo brežnevizmo marazmai

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.