Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Partijos

Povilas Gylys: Tai partija iš manęs išėjo

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 8 d. 0:16

20     

    

Povilas Gylys: Tai partija iš manęs išėjo

Kai manęs klausia, kodėl aš išėjau iš socdemų partijos, atsakau: tai partija iš manęs išėjo.

Išėjo ir nuėjo liberalizmo ir genderizmo klystkeliais.

O aš buvau ir esu socialiai orientuotas, už socialinį teisingumą kovojantis ekonomistas, tradicines šeimos ir tautos vertybes išpažįstantis, prigimtinę valstybės misiją suvokiantis pilietis.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

mykolas       2020-08-21 22:19

Povilą žinau kaip prisilaikantį teisingumo linijos, kur jį likimas nenublokštų.

T. T.        2020-08-9 14:53

,, Ja nevinovata On kamnie prišol,,

Dzeikas       2020-08-9 13:25

tokiam protingui:
Tai ne atsitiktinumas, o desnis. Nesukciaudamas, neapgaudinedamas politikoje neisgyvensi. Pavieniai don kichotai pasitaiko visose partijose, juo ir laiko sirmos ar tam tikru klounu vietoje. Taciau jeigu rastusi kokia partija kuri ne ant ponto , o ant rimtuju bandytu kazka keisti - tokius iskart paskandintu shude.O metodai jau aprobuoti ir nuslifuoti:
1. Kol tokie silpni neduodi tokiems nei reklamos nei tribunos. Ju niekas nezino ir jie neturi galimybes paskleisti ideju.
2. Jeigu tapo nors kiek zinomi ir kelia gresme gauti vietu Seime ar savivaldybese - prasideda infiltravimas visokiu nuokrusu, kriminaliniu nusikalteliu, kurie sukompromituos partija veliau, arba organizuos destrukcija partijos viduje.
3. Labaidaugelis neislaiko pagundu valdzia ir viskas organizuota taip, kad be netiesos, Potiomkino kaimu organizavimo tu neapseisi.Vienaip ar kitaip uodega imerksi. O toliau susidorojama su tokiais pagal principa pagavo uz pirsto - nuplese ranka.
Todel Gylio resikini pavadinciau baltos varnos fenomenu. Uzkapos ir prie sprendimo priemimo jokia partija niekada neprileis.

Dzeikas       2020-08-9 13:14

tiesa sakanciui:
Idomus pastebejimas. Mafijine struktura buvo gal Maskvoje, O Lietuvoje buvo tos mafijines strukturos na gal klounu brigada.T.y. mafijos padalinys kuris nebuvo skirtas “mokruchai”(t.y. is ju zudyniu ar ypac slyksciu , nesvariu darbeliu nereikalavo) o greiciau na tokie , “ant zegso” pastovintys kai nesvarus darbeliai vykdomi.
Buvo ir pas brazauskiniu stoga Kremliuje panasus zmogus - Feliksas Dzerzinskis, KGB ikurejas ir organizatorius. Asmeniskai labai padorus , kone idealistas. Tai ir mire neaiskiomis aplinkybemis, kai savo darba atliko. Gylys negavo numerelio ant kojos tik todel, kad valdzios partija isejo is brazauskiniu.T.y. gaunamu resursu saltinis brazauskiniams labai sumazejo, ir lauzyti ieciu nebeliko del ko. Skirtingai nuo panasiu procesu Rusijoje , kur asmenine Putino diktatura org poziuriu remiasi “Jedinaja Rossija”(prezidentine partija).O komunistai ten klounais patapo iskart po 1996m rinkimu, kai jie turejo paskuti sansa.
Lietuvoje gi buvusi kompartija issikvepe ir tapo eiline, nepreveligijuota gauja su pretenzijomis i lovi net 10 veliau negu ju buves stogas Rusijoje.

Toks protingas,drasus zmogus,       2020-08-9 13:08

Ieskojo saves,galima suprasti,o Venckienespartijoj nebuvo?
Be reikalo zmones kandidatuoja po viena,jie teisingi ir garbingi ,taciau nieko naudino,keistino negali padaryti bebpartijos balsu ir daugumos,kiti taip ir lieka egzistuoti po viena arba amzinoj opozicijoj,tai vadinasi ,nulis efektyvumo,alga mokama,taciau lauktu pasikeitimu negali buti tokioj situacijoj

tiesą sakant       2020-08-9 11:36

Ta “partija” niekada ir nebuvo nei socialiai orientuota, nei besistengianti kurti gerovę žmonėms, pasisakanti už teisingumą. Tai pati seniausia mafijinė struktūra Nr.1 Lietuvoje. Visos kitos politinės gaujos ir klanai dar turėjo priaugti svorio, o šie visada tokiais buvo. Tiesiog, matyt, vieną dieną gerb. Gyliui sudužo rožiniai akiniai.

stasys        2020-08-9 6:46

Prašalieti ..svarbus ir argumrentai .Na sugiedojai kaip tas ‘kokarieku’ čia berazumiams o tie tau nikščiu kruvą .. socialinė simbiozė  .

Pastebejimas       2020-08-8 21:33

Ambasadorius Vytautas Antanas Dambrava yra man sakes: “P. Gylys yra garbingas zmogus. Jis pats geriausias URM ministras, kurie buvo”

ah1       2020-08-8 19:57

nieko naujo, Hitleris savo veikale “Mano kova” socialdemokratų partiją įvardijo kaip “mieles” “velniaviniams” ateiti.

POVILAS       2020-08-8 19:16

Gylys - pagarbos ir pasitikėjimo vertas Žmogus. Linkiu jam eiti ir laimėti mandatą į Seimą. Sėkmės darbuose ir sprendimuose….

Ne visiškai aišku       2020-08-8 18:34

Beveik nuo pat pradžių toj jūsų partijoj socialdemokratiškumas ir didis rūpestėlis paprastu žmogum tarsi kokia apšvieta - tik rinkiminėse programose. Šiaip visa - tik jo žymenys + išvirkščia reklaminė iškaba, kas beje ir dabar daugumą mūsų partijų “puošia”. Realybėje jūs buvot liberalai. Gal net macnesni už oficialiuosius. Tai visgi kodėl žymiai anksčiau ta partija iš Jūsų, kaip intelektualo, neišėjo?

Birute       2020-08-8 14:41

Zaviuosi siuo Zmogumi,nedauge yra tokiu saziningu. Sveikatos ir sekmes Jums Gerb.Povilai

buves studentas       2020-08-8 13:36

taip. gerai pasakyta, ir teisingai. beje, Gylys buvo ko gero geriausias UR ministras, ypac atsisvelgian ti tai, kas per publika dominavo tuometineje LDDP

Juozas       2020-08-8 12:28

Labai teisingai parašyta. Ir iš manęs ši partija išėjo, nors daug kartų už ją (tą ankstesnę) balsavau. Bet dabar jau nebe. Kai ten susirinko tokios asmenybės, kaip Šakalienė, Černiauskas, Šalaševičiūtė- man nebėra ką veikti su jais….

Dzeikas       2020-08-8 11:51

Gylys garbingas vyras. Taciau teisingumo delei reikia pasakyti, kad tuo keliu nuejo visos partijos. Tiek sajudiniai, tiek brazauskiniai. Skirtumas tik toks, kad kol vierchu buvo AMB brazauskiniai turejo intelektualinio potencialo ir 1-2 zingsniu ziurejo toliau negu sajudiniai.Pastareji buvo tupi marozeliai su “ikanomine” politika kurios sukis “norime babkiu cia ir dabar”.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-08-8 11:36

Povilai, visi (buvusieji) komunistai (ir visokie liberalkomunistai) išjungiami (iš politikos bei verslo darymo), kad baigtųsi Tautos skriauda.
Partizanų tikslas buvo išjungti komunistus, mūsų tikslas - toks pat.
______________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 rugpjūčio 8

Gerai       2020-08-8 9:35

pasakyta.Todel ir esat gerbiamas zmogus.

Prašalietis       2020-08-8 9:04

Palyginimas. Lietuvos šiandieniniai “socialdemokratai ir konservatoriai” yra tokie socialdemokratai ir konservatoriai, kaip V. Lansbergis yra ” kosmonautas ir buvęs valstybės vadovas”...

Kis       2020-08-8 6:49

galejai Povilai prideti,tad ir palikai tautos gerbiamu Lietuvos pilieciu.Gedos nebus nei artimiesiems,nei giminaiciams.

stasys        2020-08-8 6:47

Soc .demai jau daug metu laisvinasi iš tokiu politiku , tai po viena tai grupėmis vis ka nors palikdami traukiniu stotyje .Niekas to aiškiai Jums nepasakis ir visa tai vadins ..
- na žmogus nuklydo pasimetė minios gausoje ..kam nenutinka ? Bet mielieji tai kartojasi su visomis partijomis ..senieji ‘bebrai ūsuoti’ jau nepaklausus visuomenėje . Aš tik leisiu sau visiems priminti , ar kas skaičiavo kiek po soc.demu partiju P.Gylys aplankė ? ir visur vienas ir tas pats . Jei miškas traukia nereikia vaizduoti naminio ..autoriau .


Rekomenduojame

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: kas vyksta Turkijoje ir kodėl dėl šio projekto verda aistros, o mūsų LRT tyli?

Tomas Baranauskas apie „imuniteto pasą“: tai „šiurkštus Konstitucijos pažeidimas“

Kastytis Braziulis. Į kokius „Vakarus“ plaukia mūsų laivas ir dėl ko dabar laužo galvas jo „vairininkai“? arba Kiek dar mus valdys 2K

Dominykas Vanhara. Pandemijos valdymas?

Algimantas Rusteika. Kova su liga ar su visuomene?

Vaidas Augūnas. Šimašiaus prioritetai

Vytautas Radžvilas. LGGRTC atsidūrė buvusių SSRS kolaborantų ir represinių struktūrų atstovų atžalų rankose

Dovilo Petkaus pokalbis su kun. Ričardu Doveika: „Krikščionybė yra tuščio kapo religija“

„Vargdieniai? O gal niekšai?!“ – Viktoras Gerulaitis apie dabartį: „Šis laikas – blogiausias“

Zigmas Tamakauskas. In memoriam: Adolfas Gurskis

Dainius Rudzevičius. Apie konservatorių „ėjimą į Vakarus“. Atsakymas Andriui Kubiliui

Nida Vasiliauskaitė. Apie prietaringuosius ir madinguosius

Dievo Gailestingumo savaitė balandžio 4–11 dienomis

Tomas Baranauskas apie tikėjimą mokslu: Jūs išsilavinęs ar atsisakote skiepo?

Vytautas Budnikas. Ar mūsų Konstitucija yra neutrali idiotiškoms permainoms?

Ramūnas Aušrotas. Konstitucinės tėvų teisės interpretuojamos kuo siauriau, valstybės – kuo plačiau

Jurgos Lago ir Vido Rachlevičiaus pokalbis: Lietuva yra pasmerkta, nes valdžia nežino, kur veda, o mes nežinome, kur einame

Alvydas Jokubaitis: „Liberali demokratinė visuomenė trumpam pasitraukė į šalį“

Vytautas Sinica. Ar Genocido centro direktorių vertę politikai gali įsipareigoti, kad 1941 m. rezistencijos istorija nebus perrašoma? jos bus mokoma?

Valdo Vasiliausko replika. Šventos ateistinės Velykos?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: bijau, kad Bažnyčia liks vienintele institucija, kuri gins demokratiją

Geroji Naujiena: Kristus tikrai prisikėlė! Sveikiname sulaukus Šventų Velykų

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.