Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Propagandos ir ideologijos analizė, Partijos

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 12 d. 11:59

59     

    

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

2020 m. spalio 11 d. įvyko Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai.
Balsavimo rezultatus daugiamandatėje apygardoje rasite ČIA.
Daugelyje vienmandačių bus reikalingas antrasis turas – kas į jį išėjo, rasite ČIA.

VRK duomenimis, pirmajame Seimo rinkimų ture daugiausia mandatų – 23 – laimėjo Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionus demokratai (TS-LKD), antrojoje pozicijoje liko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga su 16 mandatų parlamente, trečiojoje – Darbo partija, jau turinti 9 mandatus.

5 proc. rinkėjų pasitikėjimo barjerą peržengė Gintauto Palucko vadovaujama Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) ir pirmą kartą Seimo rinkimuose dalyvavusi Laisvės partija – abi partijos iškovojo po 8 mandatus, tiek pat vietų parlamente iškovojo ir , šeštoje vietoje atsidūrė Liberalų sąjūdis su 6 laimėtais mandatais.

* * *

Ramūnas Aušrotas:
Atrodo, kad vienmandatėse pasiteisina principas: kur du pešasi, trečias laimi. Kaime – socdemai, mieste – Laisvės partija.
Atrodo, kad Krikščionių sąjungos projektas sudegė.
Paguoda viena: TS-LKD kandidatai antrajame ture prieš Laisvės partiją.

Audrius Bačiulis:
Koalicija: Valstiečiai, Darbo partija, Socdemai. Viktoras Kingmeikeris
Suprantu, kodėl Antakalnis stringa. Bet Pašilaičiai kuo užkliuvo?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ISGAMOS       2020-10-13 20:26

As siulau tokias lansbergines grybauskines išgamas surinkti, visus sukišti į plastikinius maišus ir numesti saulėje….. tegul dvesia savo pačių smarvėje be jokio teismo sprendimo. Kaip ir jie išsityčiojo ir sugriovė milijonų žmonių lūkesčius ir viltis į normalų, prasmingą ir padorų gyvenimą. ISGAMOS.

Dėl aplodismentų       2020-10-13 7:55

Nykštis veikia tik prieš įkeliant komentarą arba reikia uždaryti straipsnį ir vėl atidaryti, jokių sąmokslų nėra.

stasys        2020-10-13 6:48

Papildysiu, norėjau įkalti minusa tam P.Cvirkos ‘anūkui’ir nepavyko .Pasirodo reitingavimo sistema Tiesose priima tik ‘aplodismentus’.

stasys        2020-10-13 6:44

kaip tai nieko naujo   2020-10-13 0:00 ...reiktu atsiprašyti s.m.  juk galėjo rimtai sureaguotį ir patikėti jog tai rimtas pasiūlymas . Pasistengsiu daugiau tokiu siurprizų ‘nerodyti’, na ka apie stasiu čia ims galvoti jei ir toliau tesčiau tokia ‘politika’.

Klausimas       2020-10-13 0:09

Ar toliau “inteligentai” čia rašalios?

kaip tai nieko naujo       2020-10-13 0:00

neliustratas sąsys dramblio galą čiulpia, betgi keistai dar ir normaliems žmonėms savo gebietiškus pomėgius siūlo.

ah1       2020-10-12 21:00

Nieko naujo.

konservų himnas       2020-10-12 20:50

Beretinę Lietuvą vagys sukūrė,
Už valdžią ir turtą kovojo ilgai.
Kur Vilnius, kur Nemunas, Baltijos jūra,
Ten nyksta mūs miestai, parduoti laukai.

Europos Sąjungoj šlovingoj,
Tarp bomžų klūpinti , biedna
Gyvuok kaip vergė, būk išmirus,
Brangi Buržujų Lietuva!

Į skurdą mums landsbergis nušvietė kelią,
Padėjo kovoj didi žydų tauta.
Mus šungrybis grūda į žopą totalią,
Mūsų vergystė kaip plienas tvirta.

Europos Sąjungoj šlovingoj,
Tarp lygių lygiai pavergta,
Gyvuok per amžius, būk laiminga,
Brangi pedrylų Lietuva!

Tėvynė parduota, nebijom maskolių,
Teskamba mūs gatvėj pindosų kalba.
Mes prievarta bruksim iškrypėlių rojų
Kol žemę nušluos sodomitų banda.

Europos Sąjungoj šlovingoj,
praradus tautą ir tuščia,
Vergauk per amžius, būk niekinga,
Brangi bevalių Lietuva!

Prigrūsim čia negrų, babajų, beždžionių,
Paruošim indėnų likimą baltiems,
Padėsim ant trypiamos liaudies dejonių
Bandysit kelt balsą-kulka snukin lėks!

Europos Sąjungoj šlovingoj,
Tarp biednų biedna ir kvaila,
Gyvuok kaip vergė, būk išmirus,
Brangi konservų Lietuva!

 

begėdiška klastotė       2020-10-12 20:47

Šitie,atsiprašant,“rinkimai“ yra visiškai tuščias nieko nelemiantis debiliškas farsas, nė kiek ne blogesnis nei tarybiniais laikais-bet kokiu atveju visada „laimi“ tik tolerastų ir vagių blokas, jokiai realiai opozicijai juose dalyvauti tiesiog NELEIDŽIAMA. Mūsų valdžiagyvių niekas nerenka-juos visus iki vieno iš anksto PASKIRIA jų ponai už Atlanto nuo pat 1990 metų. Rinktis paprasčiausiai nėra iš ko. Visos „partijos“ tėra elementarios konkuruojančios banditų gaujos,tesiskiriančios tik pavadinimais,jų tikslai visiškai vienodi-negrų ir afganų kolonizuota Lietuva be lietuvių.

stasys       2020-10-12 20:41

habilitās   2020-10-12 16:51 ..V.R.jau spėjo paskaičiuoti kiek jo partijai atsiejo peržengti 2 proc. riba eurais. Jei gerai atmenu NS rinkimų tiesiojoje savo rinkiminėje sąskaitoje teturėjo mažiau 20 tkst.(14 ar16 tkst.), tuo tarpu pas Puteiki tris kartus daugiau .Rezultatai NS tikrai neblogi ir iš finansinės pusės žiūrint.

stebiu       2020-10-12 20:41

Skaitant komentarus, man kyla mintis, kad tas jaunimas menkindamas seną kartą, galvoja likti jaunimu visiems laikams. Nurimkite, nepajusite kai pasensite ir visas bėdas kars ant jūsų.

Kis       2020-10-12 20:30

mano sena agento ausis,besiklausant vedliu pasisakymus,pries 24.00 val.Ingrida bunant nedideliam skirtumui tarp Valstieciu ir TS pasake,kad nera ko jaudintis,mes jau zinome,nes mums pranesa anksciau,kad santykis mazes ir mes laimime.Nustebau tokiu toliaregiskumu,kas tas ,kuris zino kas bus ateityje?Visas sis cirkas su keliomis dienomis balsavimais priveda prie didesnes galimybes falsifikuoti,o apylinkese labai silpna kontrole,kaip niekada,tiesiog ne truko,bet ir nebuvo STEBETOJU nuo kandidatuojanciu partiju,o tai vel leidzia atsirasti negeriems norams.Man sie rinkimai is VRK puses pasirode bekiausiais.

DD plius DD-habilitās        2020-10-12 19:29

“Įdomu, kaip tokį olimpinį „čempioną“ vertins tie, kurie balsavo tiek už patį V. R., tiek už NS”
Aš kaip tik iš tų balsavusių. Ir jeigu jums labai įdomu, galiu pakartot, kad vertinu kuo ramiausiai ir nei kiek nesijaudinu.
Savo ruožtu pasidomėsiu, kuo tos mažos dar iš vystyklų nepasprukusios pelytės tokius didelius dramblius įbaugino? Ar jau nebėra prieš ką čempionų žiedais pasipuikuot?

Liepa       2020-10-12 19:18

Rinkimų rezultatai stačiai kraupūs. Čia akivaizdi visuotinė vietinių čiabuvių  debilizacija, įtakota kagebizacijos,sovietizacijos, kubilizacijos, landzbergizacijos, plius privalomai primestos šiandieninės liberalizacijos-globalizacijos.//
Nacionalinį susivienijimą gerbiu vien už tai, kad vieninteliai programoje išdrįso įrašyt liustracijos punktą. Jei galit geriau sugalvot, padaryt, pasirodyt- pirmyn. Tėvynė laukia.//

habilitās       2020-10-12 16:51

Esu jau rašęs, kad iniciatyva sveikintinas dalykas, bet politika ne sportas, P. de Kuberteno šūkis: „Svarbu ne laimėti, o dalyvauti“ netinka.
Panašu, kad NS lyderis V. R. mano priešingai, nes žurnalistams pareiškė, jog rezultatu yra patenkintas ir neturėjo jokių iliuzijų laimėti. Įdomu, kaip tokį olimpinį „čempioną“ vertins tie, kurie balsavo tiek už patį V. R., tiek už NS, ypač kai už kandidatą, kuris yra tik viena pozicija aukščiau, gauni 9,5 karto mažiau balsų?! Man tai panašu į  visišką nesiorientavimą situacijoje ar net neadekvatumą ir dar vieną motyvą nekelti savo sėdimosios nuo sofos rinkimų dieną.

Vardas       2020-10-12 15:46

Election / Turnout
1992 - 75.3%
1996 - 52.9%
2000 - 58.6%
2004 - 46.1% Neteiseti LRSeimo rinkimai
2008 - 48.59% Neteiseti LRSeimo rinkimai
2012 - 52.93%
2016 - 50.64%
2020 - 47,55% Neteiseti LRSeimo rinkimai

A-ūūūū,-ū-ū-ūūū        2020-10-12 14:46

kur jūs?
kur dingo bačiulis sinica radziwilas ir company?
Žado nebeatgauna?
Kalbos dovaną prarado?
Miega?
Liūdna.
Tokia jau ta Lietuvėlė:
nepajudės, kol rusų, nokiečių ar lenkių tankai neatriedės
Baudžiauninkų visuomenė.

to DD       2020-10-12 14:46

KOKS SKIRTUMAS KAIP jUMS ATRODO.Balsavimas seme yra faktas ir vertinimo kriterijus,deja.

Vilnietė       2020-10-12 14:34

O kas aiškinosi, kaip su tais, kurie atėjo balsuoti, o pasirodė, kad jau yra balsavę?  O gal kas žino, kaip buvo saugomi išankstinio balsavimo biuleteniai? Kur jie buvo naktimis? Kas juos saugojo? Ar ne “laomėtojai” juos saugojo? Ar “sąžiningoji” Matijošaitytė? Manau, kad rezultatai buvo klastojami, nes aš vis dar negaliu patikėti, jog tautiečiai yra visiški bukapročiai, neturintys atminties. Aš nepažįstu nei vieno, kuris balsavo už darbo parciją, manau, kad už ją gali balsuoti tik visiškai nesveikas, nes jau kiekvienas žinojo, jog tas “vadas” yra baisus vagis ir melagis. Paaiškinkit, kaip galima balsuoti už tokį padarą? O tie, kurie eis į seimą su okupanto vėliava, tai jau visiškos padugnės. Normalioj šaly iš būtų atimta pilietybė. O pensininkai, sulaukę konservų, turėtų pamąstyti, jog pensijos daugiau nekils, o gal net tas pačias atims, nes reikės sumokėti 2,5 mlrd. eurų užSnoro išdraskymą. Manote sumokės kaltininkai (Grybauskaitė, Šimonytė, Vasiliauskas, Kubilius) ? Sumokės mokesčių mokėtojų pinigais iš biudžeto, kurio nepakaks, tad reikės vėl atimti pensijas.

DD plius DD- 13.44       2020-10-12 14:19

Atstokit su savo absurdiškais klausimais-pretenzijomis. “Padorios šeimos” samprata nėra jokių “pozitivių lenkų” monopolija. Nėra ir joks pateisinimas. Padorią šeimą, politinių dividendų ar palankios opinijos tikslais eksploatavo kas tik netingi nuo stalininės SSSR iki nacių reicho ar italų mafijos.O štai gitara SSSR himną pabrazdinti ar deviatamajaus proga pasirišti koloradkę....Gal jums čia ir lenkai, bet man visai kitaip atrodo. Kiek žinau, tikriems lenkams atrodo dar bjauriau.

>DD       2020-10-12 13:44

Kas Jums svarbiau:ar šeimos atsakinga politika,ar dul….intis,bet kur bet kaip su bet kuo prisiuosčius?Aš renkuos sveiką šeimą,todėl randu pozityvą lenkų padorios šeimos politikoje.

Juozas       2020-10-12 13:21

Kyla daug įtarimų, kad balsai tikrai buvo klastojami. Štai akivaizdus įrodymas- LL rašo Jurga Lago: balsavo už NC, o įskaitytas balsas už liberalus. Manau, kad yra daug tokių atvejų. Derėtų partijoms susidėti ir pasamdyti gerą teisininką, kad padėtų atlikti tyrimą. Gal pavyktų gauti dalį balsuotojų sąrašų ir apklausti balsavusius, ar tikrai balsavo. O kur dar galimybė balsuoti daugiau nei kartą?

Paulius       2020-10-12 12:41

apskritai tai kai kurie koncervai su liberastais per anksti puolė euforijon. nors nemanau, kad visi. Nes, panašu, jų resursai išsemti - jų gana drausmingi rinkėjai atliko savo „pilietinę pareigą“. Antras turas. tikisi 26 balsų iš karbauckio. sako gaus. o man kyla įtarimas kad pasikartos panelės šimonytės istorija - gana abejingai stebėję spektaklį rinkėjai susierziins. niekas geriau nesuvienija nei neapykanta. o tą palikimo dalį anūkas su panele šimonyte taip pat paveldėjo kartu su partija. Na, armonaitės vištgaidžiai taip pat nelabai naujų mylėtojų ras

stasys       2020-10-12 12:39

s.m. čiulpk suragėvusi dramblio iki pilnos laimės.

idiotui nuostabiajam       2020-10-12 12:25

aha, - pradžiai žolytės, po to heroino, o po poros metų nuo lomkės metiesi pro langą iš devinto aukšto. Kaip visada dėl paties durnumo “seniai” kalti… Sėkmės laisvų žolių laisvas asiliuk.

s.m. >Rinkėjai ir kam dar rūpi       2020-10-12 12:21
Nuostabu       2020-10-12 12:16

Saunuole Laisves Partija. Uztenka nesamoneiu, kai uz augaliuka, kuris gydo net vaikus keliu metu nuo epilepcijos sodinti i kalejimus. Jauna karta rodo ko ji nori, o po keturiu metu bus dar jaunesniu ir taip pat liberaliu zmoniu!
Uztenka visokiu seniu ir “ekspertu”, kurie sedi valdzioje nuo 90 metu ir kaip sikna taip sikna.. Studentus kisa i kalejimus su prievartautojais, o ir anie maziau gauna nei uz suktine.. Tai ar cia teisybe?
Merginai sulauzai zandikauli ir isprievartauji gauni lygtinuma, surukai kasekeli gauni pora metu…. Tokius senius ir ju istatymus megsta tik seniai apsiciulpe.

stasys        2020-10-12 11:48

Laisvės partijos sėkmė per šiuos rinkimus rodo jog liberalizmo idėjos turi tvirtas pozicijas visuomenėje ir perspektyvoje tokios partijos tik stiprės gaunant vis daugiau palaikymo iš jaunimo , tuo tarpu tradicinis konservatizmas ir toliau turės , tiesiogine to žodžio prasme , kautis už kiekviena sau skirta pritarimo balsą.  Čia yra ties kuò pamastyti V.Radžvilui .Antra staigmena DP viena kadencija pailsėjusi ant atsarginiu suolelio grįžo su savotišku trenksmu   išspiriant kai kurias tradiciniu partiju prognoziu duris .Tai vistik kas sumaišė prota toms apklausų bendrovėms kurios savo prognozėmis šienavo į kaire ir dešine bet jokiu būdu ne Tiesai?Priminsiu anos apklausų bendrovės atvirai sukėlė perteklinius lūkesčius visiems ‘naujokams’ suklaidinant tuos pačius valstiečius , va imk po to ir tikėk jog tai tik klaida ar nekompetenciją pasiteisinant covit problema .

Aha       2020-10-12 11:45

Reikia konstatuoti kad Lietuva visiskai nesiskiria nuo musu ‘baisiosios’ kaimynes. Koncervatoriai tapo visiska anologija putkos vieningai rusijai. Opozicijos nerasta. Vienintelis dalykas kas nudziugino tai kad Nauseda (uz kuri balsavau sukandes dantim) pastovejo uz savo moteri, bet cia turbut su rinkimais nesusije smile

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-10-12 11:25

(pataisyta klaida nu nr 2020-10-12 9:35)
Lyg ir nebus seimo rinkimų spektaklio II turo Antakalnio apylinkėje, nes Ingridai Šimonytei skirta daugiau nei 60% rinkėjų balsų.

Rikėja        2020-10-12 10:59

sąraše yra nurodytos apygardos.kur bus pakartotini rinkimai , ir vienas iškeltas asmuo. O su kuo jis varžysis šiame sąraše nematyti.Kur yra toks sąrašas?

DD plius DD- to DD       2020-10-12 10:58

Po rinkimų, sudarinėjant koalicijas, dėlioti jau galima, nes dėlionės remiasi faktiniais, o ne menamais ir nenuspėjamais rezultatais. Ir netgi tokias dėliones dėlioti reikėtų atsargiau. Net neabejoju, kad Karbauskis žymios dalies balsų neteko, sumetęs skudurus su vadinamaisiais lenkais, Kirkilo socdemais ir išvis neaišku kokio teisingumo pasiilgusiu Žemaitaičiu.
Pabandykit įsivaizduoti,kuo toks jūsų logika paremtas susivienijimas procentų prie procentų pasiektų anuose, pergalinguose valstiečiams rinkimuose. Kažin ar penkių proc. barjerą įveiktų dėl pasimetusių,suerzintų ir supykusių  rinkėjų.

to DD       2020-10-12 10:33

Jokiu p.kombinaciju nereik,sudekit balsu proc.,gautu fakt.gausit fakt.rezultata.

Paulius       2020-10-12 10:08

gal griebėsi, o gal nesigriebė. niekas negalėtų teigti, niekas negalėtų paneigti. iš kurpiuko iš valatkos blogai veikiančio skrandžio turinio taškymo meno mokotės? ieškote, randate ir teigiate. o kol nėra pagrindo, tokie plepalai tolygūs valatkos tipo vėmalams

600 pirštinėtų spartiečių armija        2020-10-12 10:04

juokėmės iš sovietinio anekdoto apie melžėjos mašos skiedžiamo vandeniu primelžiamo pieno rekordus, ale liberastų rinkiminė pergalė savo turiniu gerokai juokingesnė:)))

deja deja       2020-10-12 10:04

pikta ir liudna, nors kazka panasaus ir isivaizdavau. nustebino (abiem atvejais labai nemaloniai) tik darbo ir laisves partiju rezultatai. na ka palauksime dar keturis metus, o po to dar keturis ir dar. nematyti jokiu prosvaisciu. deja deja

realistas        2020-10-12 9:59

kas galėtų paneigti ,kad bėgdami nuo pralaimėjimo atveju gręsiančios baudžiamosios atsakomybės , “nugalėtojai ” ,tame skaičiuje ir su išreklamuotų savo 600 “baltų” pirštinių armija, greibėsi visai ne “baltų ” veiksmų rinkimų rezultatus nulėmusių “naktiniu” balsų skaičiavimu?  Nes visuomenei pateikti rezultatai praktiškai ko ne iš prasirūkiusio narkomano fantazijų.

DD plius DD- na va       2020-10-12 9:50

Na, niekada politikoje nebuvo, nėra ir nebus tokios paprastos aritmetikos. Kad, girdi, prie dviejų pirštų dar du pridėjus gausim keturis. Gali išeiti ir nulis ir tie patys du ir trijų pirštų kombinacija, o gali ir nelaukto kumuliatyvinio efekto dėka išeiti visi dešimt. NS atveju, jie šiaip jau nieko panašaus ir nežadėjo nuo pat pradžių- nežadėjo augimo ryjant ar vienijantis su kitais “mažiukais”. V.Sinica, kiek pamenu, netgi pabrėžė, kad pirmiausia žiūrės ko siekia ir ko nori siekiantys narystės žmonės ir jau tuo remiantis formuoti praktinius planus.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-10-12 9:35

Vytautas Radžvilas ir Ingrida Šimonytė seimo rinkimų spektaklio II ture. Apie tai va čia
https://www.vrk.lt/2020-seimo/rezultatai?srcUrl=/rinkimai/1104/1/1746/rezultatai/lt/rezultataiVienmRpg_rpgId-20732.html

na va       2020-10-12 9:19

mandravojimas ir negebejimas vienytis dave savo rezultata.Kaip elgetes ,toks jis ir yra.Butumet susivienije- maziukai,butumet seime ir tikrai gave8-10 proc.O paskui ,budami seime, galejot pjautis,bet frakcija is mazu partiju vedanciuju butu buvus elegantiska,intelektuali ir svarbi,dalykiska.Daug nebalsavo,del Jusu susiskaldymo,negebebejimo tartis.

Pozityvas       2020-10-12 9:14

Pabandysiu į nešti teigiamų minčių, bet tik prinmoje telksto dalyje. Nepraėjo Dagiai, Janutienės, Puteikiai su Kriviskais, Krupavičiai ir kiti karjeristai. Neramina tik Žalieji, kurie taikosi į Šimašininkus. O lietuvių tauta yra tokia, kokia yra. Bijau, kad kai senis pakratys kojas kitais metais, tai anūko atžalos įstos į Kembridžus ir ta istorija tęsis kaip nuo kryžiuočių laikų.

Paulius       2020-10-12 9:11

taip, DD+DD labai teisingai pastebėjo - konCervai eliminuuos gaidviščius arba atvirkščiai. kas yra labai juokinga, beje

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-10-12 9:08

“Laisvės partija ir jos iškelti kandidatai galėjo būti neteisėtai įregistruoti kandidatais 2020 m. LR Seimo rinkimuose dėl pavėluoto pareiškinių dokumentų pateikimo VRK.”
Dėl Laisvės partijos pašalinimo iš Seimo rinkimų spektaklio
va čia
https://lietuvosvisuomenestaryba.lt/lietuvos-visuomenes-taryba/lietuvos-visuomenes-tarybos-pranesimas-spaudai-del-laisves-partijos-pasalinimo-is-seimo-rinkimu-2020-10-10/

DD plius DD       2020-10-12 8:57

Šiaip, kalbant apie dičkius, antras turas gali situaciją stipriai pakeisti. Peržiūrėjau priešininkų poras, kurios varžysis toliau.Įdomus dalykas. Esam suaugę žmonės ir suprantam, kad be koalicinės sutarties naujo Seimo nebus. Taip pat suprantam, kad Armonaitės Laisvės partija ir TS-LKD būtų potencialūs partneriai. Ir ką matom? Ogi dvylikoje apygardų kaip tik šių dviejų partijų kandidatai susirems. Automatiškai dvylika būsimos potencialios koalicijos balsų keliauja aiškiu snargliu į miglotą dangų (ir nesvarbu kurių- konservų ar armonaitininkų).
Norėtųs Valentinavičiaus paklausti: ir į ką gi nutaikytas buvo “išmesto balso” mitas?
Kiek suprantu, ne į armonaitininklus. O gal klystu?

Reziume       2020-10-12 8:45

Rezultatas tas, kad pamėgusių obuoliauti su šėtonu yra dauguma.

Ar galėjo valstiečiai       2020-10-12 8:17

ir jų Veryga laimėti,jei,pavyzdžiui, Žalgirio klinikoje jau spalio viduryje pas burnos chirurgą šiems metams talonėlių nėra.O visi daktarai dirba privačiai.

Sveikinimai visiems       2020-10-12 8:04

Gal jau paaiskejo patiems,kad rinkeju nepazistat,neprognozuojat ir isvedziojimai partiju veikeju ju nepasieke,kritikavot LRT ,susigrazint atseit Lietuva norejot,atrodo,kad jau pavyko.Dabar bus biskas gerai,konservatoriu patirtis, Armonaites jaunyste,laisvos idejos turetu geju santuoka ,eutanazija igalinti,kodel ne
Sekmes jiems

Bus švariau       2020-10-12 7:59

KLizma Radžvilui su Sinica. Kiek vienam po tris litrus skysčio ir politinė dieta artimiausius keturis metus. Radžvilui tai beveik galutinis ir neapskundžiamas nuosprendis, nors Audrius jį ir bandė tituluoti vienu iš trijų sąjūdžio rabinų..

Paulius       2020-10-12 7:52

vokietijoje yra „stipri krikščioniška ...“. Pamirškite tą „stiprią krikščionišką ...“ kai popiežius leftliberastas. Žiū pačiai Bažnyčiai graso naujas skilimas

ko trūksta nacional.susivienijimui       2020-10-12 7:39

sveiko proto ir konkrečių darbų.

DD plius DD       2020-10-12 7:23

Daugiamandatėje balsavau už NS. Nesigailiu. Dviejų proc. barjerą jie įveikė, o tai reiškia, kad kituose rinkimuose (kiti bus į savivaldybes) jų startas bus jau nebe iš bado dietos, o iš finansiškai žymiai geresnės pozicijos. Taigi- žvirblis rankose yra, o tai geriau nei briedis girioje.
Ir, antra vertus, čia esama netgi naudos, kuri gal ir menka paguoda, bet - paguoda. Peržengus penkių proc. barjerą kas nutinka? Teisingai. Nutinka neišvengiamas banalių karjeristų antplūdis ir partijai iškyla rizika tapti tokia pačia “gauja”, kurioms ji kol kas meta iššūkį. Taigi, ilgalaikės perspektyvos prasme kol kas viskas visai neblogai. Kelias sunkus ir tolimas, užtat vaisiai tokiu atveju tvaresni.

Paulius       2020-10-12 7:20

šaltas prablaivantis dušas. Vyresnysis elektoratas nusivylęs, dar priedo nerimas dėl viruso ir šiaip blogas oras - mažiau atėjo į rinkimus. Tuo tarpu koncervų ir liberastų elektoratas niekur nedingo - indoktrinacijos fabrikai kasmet išmetantys į rinką naujus „modernius žmogiškuosius resursus“ dirba visu pajėgumu. Liberastai visuomet gaudavo apie 10 %, kiek pamenu, apie 20 % sukosi koncervai. Valstiečiai pirmuose rikimuose bandę pažadais papirkti provalstybinių pažiūrų rinkėjus pademonstravo visišką bekiaušiškumą ir liberastiškumą šiuo klausimu ir prarado tą dalį elektorato. ergo gavo dabartinį rezultatą. jei mane kas konkrečiai ir nustebino tai armonaitės ir čmilytės elektorato santykis. o iš to galima padaryti išvadą, kad sorošiniai į švietimą mesti pinigai suveikė daug efektyviau nei maniau. Na o ponams iš NS, manau, yra proga gerai pamąstyti. tik bėda ta, kad tas jų mąstymas užima daug daugiau laiko nei veikimas. Jei taip ir toliau galėsite užimti vietą ne seime, o prie tokios vienos Rodino skulptūros. kaip paminklas…. nesakysiu kam

Kol Lietuvoje neatsiras       2020-10-12 7:09

stipri krikščioniška partija,tol niekas nesikeis.

Hm iš Pro Patria       2020-10-12 6:32

Sorosas laimėjo rinkimus Lietuvoj.

stasys       2020-10-12 6:32

Ačiu , už dar viena gražia žinia , Garliavos apygardoje vienmandantėse .. pirmose vietose sveikos nuovokos žmonės . Jokio ‘amerikoniško’ kvapelio , na tai džiugina . Gal jau laikas tai ‘partijai’ išparduoti savo nekilnojamą turta ir drožti ten kur ju vis dar laukia ?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-10-12 6:24

Seimo rinkimų spektaklyje švenčia siautėja Tautos budeliai Lietuvos naikintojai.
***
Jau 7 seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai). Aštuntas - toks pat.
Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad:
– seimas – antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, …) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą – ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo;
– prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, …) seimu;
– premjeras neteisėtas, nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei
neteisėto seimo patvirtintas;
– ir tt.
Tai žinant, sprendžiasi bemaž visos problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt).
___________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 spalio 12

Konservatoriu       2020-10-12 6:01

strateginis planas pavyko.Tie balsai, kurie galejo iskelti valstiecius i pirma vieta, buvo isblaskyti po kitas partijeles.Dabar galime dziugauti.Mus vel valdys konservai su lyberiais.

stasys       2020-10-12 5:51

Sveikinu NS partija su pirmais rinkimais į Seima. Rezultatas neblogas ir tas minimumas kurio partija ,vistikluose ,galėjo tikėtis .Lyginant su centro partija-tautininkais skirtumas labai nedidelis ir tai prie to jog pusmečio amžiaus naujagimis dar ir savarankiškai vaikščioti nemoka o į pamperus varo ne prasčiau nei putekio pasiligojusį senatvė. Pradžiugino rinkimai parode jog politiškai aktyvus piliečiai jau nekimba ant pigiu populistiniu ‘džiuvėsiu’ jr nėra linke atiminėti SAVO Lietuvos iš kitu .Tapo aišku jog prisbelsti iki tos ‘nebalsuojančios’ visuomenės bus daug sudėtingiau nei tik ore pavaražinus ‘dingusios’ mergaitės ir puolančiu pedofilu valdžioje miražais . Gaila kad mano remtas kandidatas NS vienmandatėse toli atsiliko nuo TS veterano , bet tikiuosi jog tai nebus jo paskutinis bandymas .Ant ribos ‘voldemortas’ su visa ju coloradke ,nustebino DP .. Gal vistik Guoga išreitinguotas pirmu numeriu taps tuo gaiviu WC purškalu kuris pakeis ta partija iš vidaus , o tos Vyktoro ‘panetkės’ nueis į antra planą.A. Bačiulis irgi neturėtu nusiminti, jo dvieju procentu iškeltas uždavinys NS sėkmingai įvykdytas . Gražus rinkiminis pirmadienis ta darganotą ryta . Su tuo visus ir sveikinu .

Klausimas       2020-10-12 5:18

Ar tikrai nebuvo klastojami rezultatai? Kažkoks “briedas”.

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.