Krikščionių pilietinis veikimas, Tikėjimo persekiojimas

Popiežiaus Pranciškaus malda už teroristinių išpuolių aukas prašant taikos pasauliui ir atsivertimo malonės teroristams

Tiesos.lt redakcija   2016 m. rugpjūčio 7 d. 17:03

21     

    

Popiežiaus Pranciškaus malda už teroristinių išpuolių aukas prašant taikos pasauliui ir atsivertimo malonės teroristams

Kaip jau buvo skelbta, liepos 30-ąją popiežius, atvykęs į Pasaulio jaunimo dienas Lenkijoje, lankėsi ir Šv. Pranciškaus bažnyčioje Krokuvoje, kur pagerbė lenkų pranciškonų, nužudytų 1991 m. Peru, atminimą. Prie kunigų kankinių Zbignevo Stšalkovskio (Zbigniew Strzałkowski) ir Michalo Tomašeko (Michał Tomaszek), pernai paskelbtų palaimintaisiais, relikvijų popiežius Pranciškus perskaitė maldą už taiką ir pasaulį, laisvą nuo terorizmo, prašydamas Dievą „paliesti teroristų širdis, kad jie pripažintų blogį, kylantį iš jų veiksmų, ir grįžtų į taikos ir gėrio kelią“.

Pateikiame visą popiežiaus Pranciškaus maldos tekstą.

„O Dieve, Visagali ir gailestingasis, visatos ir istorijos Viešpatie. Viskas, ką Tu sukūrei, yra gera, o Tavo atjauta žmogaus suklydimams yra neišsemiama.

Šiandien einame pas Tave prašydami išsaugoti pasaulį ir jo gyventojus taikoje, nutolinti nuo jų niokojančią terorizmo bangą, atkurti draugystę ir įlieti į Tavo kūrinių širdis pasitikėjimo ir pasirengimo atleisti dovaną.

O visokios gyvybės Šaltini, mes meldžiamės Tau ir už tuos, kurie mirė kaip žiaurių teroristinių išpuolių aukos. Duok jiems amžinąjį atlygį. Tegul jie užtaria pasaulį, draskomą konfliktų ir susipriešinimų.

O Jėzau, Taikos Kunigaikšti, meldžiame Tave už visus tuos, kurie buvo sužeisti tokių nežmoniško smurto aktų: nuo šio blogio nukentėjo niekuo dėti vaikai ir jaunuoliai, moterys ir vyrai, pagyvenę, nekalti žmonės. Išgydyk jų kūną ir širdį ir paguosk juos savo galybe pašalindamas ir bet kokią neapykantą ir kerštą.

Šventoji Dvasia Guodėja, aplankyk terorizmo aukas, šeimas, kurios kenčia ne dėl savo kaltės. Apgaubk jas savo dieviškojo gailestingumo skraiste. Padaryk taip, kad jos rastų Tavyje ir savyje stiprybės ir drąsos ir toliau būti broliai ir seserys vieni kitiems, ypač imigrantams, liudydami jiems savo gyvenimais Tavo meilę.

Paliesk ir teroristų širdis, kad jie pripažintų blogį, kylantį iš jų veiksmų, ir grįžtų į taikos ir gėrio kelią, pagarbos gyvybei ir kiekvieno asmens orumui, nepriklausomai nuo religijos, kilmės, turto ar skurdo, kelią.

O Dieve, Amžinasis Tėve, teikis gailestingai išklausyk maldą, kuria kreipiamės į Tave pasipiktinimo ir nevilties apimtame pasaulyje. Mes kreipiamės į Tave su didele viltimi, pasitikėdami Tavo begaliniu gailestingumu, patikėdami save Tavo švenčiausiosios Motinos užtarimui, sustiprinti palaimintųjų kankinių iš Peru – Zbignevo ir Michalo – pavyzdžio: Tu juos padarei tokiais drąsiais Evangelijos liudytojais, kad jie ir savo kraują praliejo. Mes prašome Tavęs taikos dovanos ir kad atitoltų nuo mūsų terorizmo piktžaizdė.

Per Kristų, mūsų Viešpatį.

Amen.“

Iš prancūzų kalbos vertė Ramutė Bingelienė

Šaltinis: famillechretienne.fr

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pikc       2016-08-10 18:38

Na va - iššifravo. Jo, iš spectarnybų aš. Daba kaip sykis dar vieną teroro aktą planuojam, tik dar neapsisprendėm, kur darysim.
Na, o kadangi esu iš spectarnybų, tai nekreipiu dėmesio į šventą (tikrąja to žodžio prasme) teisybę iš musulmoniškų kanalų apie 99 proc. atvejų (kuriuos VISUS čia Marginalas taip paslaugiai pateikė), bet atsižvelgiu į realius įvykius. Ai, tiesa, gi pamiršau - tai mes, spectarnybos juos visus įvykdėm. Jei ne Marginalas, būtumėt nieko ir nesužinoję.

Marginalas dėl Pikco       2016-08-10 14:34
Pikc       2016-08-9 21:23

“Mano galva, 99% terorizmo atvejų Vakaruose yra Kusaitės atvejui analogiškos ideologinės spectarnybų operacijos, o koks 1% - psichų veiksmai.” - na va, viskas kaip ir aišku. Na, bent jau fanatikams. :D
Et, jau tos spectarnybos… Vokiečių spectarnybos vokietes masiškai prievartauja, prancūzų - žmones šaudo, sprogdina, traiško sunkvežimiais, kunigus pjauna, olandų - irgi sprogdina. SEUBAS, ką tie vietiniai išdarinėja! Ir dar drįsta nekaltus taikos religijos atstovus kaltinti, islamafuobaj prakeikti! Nupjaut galvas netikėliams! :D

Marginalas DDD       2016-08-9 13:11

Nemokėdamas apkvailinamiems paaiškinti reikalo, pats esu kvailys.
Esmė yra: KARAS - NEKARAS.
Karas gali būti islamo šalies viduje su agresoriais ir tarp islamo ir neislamo šalies. Abiem KARO atvejais XX a. musulmonai plačiai vartoja vad. istihšadą (šahada “liudijimas”, ist- sangrąža), t.y. gyvybės paaukojimą siekiant pergalės vardan D-vo. Tai naujas reiškinys tarp sunitų. Kaip sako islamo mokslininkai (alimai), jis perimtas iš savižudžių japonų karių kamikadzių, o todėl, kaip “kafiriškas”, kai kurių alimų nuomone, yra smerktinas (pavyzdžiu pateikiamas Muhamado pasakymas apie vieną savo karį, kuris išžudęs daug priešų, bet apsuptyje matydamas, jog nelaimės, puolė ant savo paties kalavijo: “Jis ugnyje”). Tačiau daugelis alimų pateisina istihšadą - matyt, Afganistano ar Kaukazo atveju tai atitinka Japonijos situaciją, kada priešo techninė galia nepalyginamai viršija savo galią, todėl belieka pasinaudoti paskutine priemone - priešo baime mirti - ir padaryti jam adekvatų nuostolį. Tačiau net nesenoje istorijoje istihšadas nėra pagarsėjęs - pvz., per Šamilio karus Kaukaze ar vėliau apie istihšadą beveik neužsimenama (tiesa, tada nebūta efektingų sprogmenų).
Aš nežinau, kas įvyko tiksliai Pakistane, o Kavkazcentras per Toro programą neprieinamas (reikalaujama išsiduoti parašant “capchą”), reikia eiti į biblioteką. Patariu jums Kavkazcentrą - tikriausiai sužinosite aplinkybes. Nesu linkęs kalbėti apie tai, ko nežinau, o globalistų propagandą laikau dezinformacija. Formaliai nėra pagrindo “taikiame” Pakistane atlikti istihšadą. Rašau kabutėse, nes jei musulmonai pražioplins, “taikus” staiga virs karu, nes žvalgybos tik laukia momento ką nors “išlaisvinti”. Pvz., neva “Bin Ladeno” nužudymas Pakistane įvykdytas svetimų jėgų nesuderinus su centrine valdžia. Jau neminint, kad salafitų (Talibano) akyse Pakistanas nėra tikra islamo valstybė.
Toliau reikia skirti tarp karinių ar strateginių ir nekarinių istihšado tikslų. Ruskiai Čečėnijoje naudojo kasetines bombas civilių masinio susibūrimo vietose (pvz., turguje). Gal tai “islamo terorizmas”? Ruskiai paskelbė atidarant civiliams “humanitarinius koridorius” šeimoms pasitraukti iš pavojingos karo zonos, o paskui bandito Šamanovo įsakymu tie koridoriai buvo apšaudyti raketomis nukovus daugybę moterų, vaikų ir senių - gal tai irgi “islamo terorizmas”? Ruskių okupantai ir vietos pakalikai ne kartą šaudė čečėnų civilius, rinkusius čeremšą miškuose, kaip neva “banditus” - tai “islamo terorizmas”? Vardan agresijos, ruskiai susprogdino savo pačių vergų ubagiškus namus Maksvoje, Buinakske ir Volgodoske, apkaltindami čečėnus (tą patį aukštame lygyje pakartojo amerikonai 911) - “islamo terorizmas”? Už tai mongoloidinio bydlo masė liaupsino savo žudiką putkiną ir jį palaikė rinkimuose - jie “nekalti civiliai”? Remdamasis Koranu, šariatas nurodo atsakyti priešui pagal jo veiksmus.
Islamas juk nėra krikščionybė, o ką išdarinėja “krikščionys”? Taigi koks priešo terorizmas, toks ir islamo. Tai KARO sąlygos. Ne Prancūzija. Islamas oficialiai su ja nekariauja, nors formaliai ji yra NATO. Mes irgi siunčiame savo karius į Afganistaną agresijai prieš islamą, bet kaltiname jį “terorizmu”. Tačiau niekur jokiame šariate nerasite nurodymo, nepaskelbus karo, kafirų šalyje žudyti niekuo dėtus žmones, su jais sprogdintis, neminint krikščionių kunigų (jei šitaip būtų islame, Kaukazo imaratui nebūtų buvę reikalo specialiai leisti laikyti ruskių karinius popus Čečėnijoje karo taikinais). Mano galva, 99% terorizmo atvejų Vakaruose yra Kusaitės atvejui analogiškos ideologinės spectarnybų operacijos, o koks 1% - psichų veiksmai.

DDD Marginalui       2016-08-9 8:41

“Talibano kovotojai, veikiantys Pakistane, prisiėmė atsakomybę už savižudžio ataką, įvykdytą pirmadienį Ketos miesto ligoninėje. Tądien žuvo mažiausiai 70 žmonių.
Užpuolikas susisprogdino žmonių minioje, tarp aukų buvo advokatų ir žurnalistų. Dar apie 120 žmonių nukentėjo.”

Ir Talibanas “islamo psichai”? Ar islamas vėl “ne prie ko”? Vėl Vakarų žvalgybų provokacija?

Marginalas dar       2016-08-9 0:53

dėl Pikco prie Giulio Meotti atsakyta ten.

Marginalas dėl pikto Pikco       2016-08-8 23:54

Pikcas, įsivaizduodamas egzistuojant tik dvi spalvas, mano, kad jei vykdydami “orvelinę” globalistinę tautų maišymo programą, “liberastai” sveikina spectarnybų infiltruotos ISIS pastangomis vykdomą pabėgėlių varymą į Europą, tai ir “liberastai” kažkodėl islamo draugai! Pikcas arba sąmoningai klaidina žmones, arba nesugeba atlikti elementarių loginių operacijų. Tikram islamui liberastai tiek pat nepriimtini, kaip ir visa sodomodemokratija.
Kita vertus, žodis “kafiras”, be neigiamos konotacijos (panašiai, kaip ir žodis “gojas”), yra terminas, kuris reiškia nemusulmoną. Nesu joks salafitų islamo priešas, bet puikiai suprantu, kad jo sąvokų sistemoje esu kafiras, o tai nė kiek manęs neįžeidžia. Juk mano sąvokų sistemoje jie patys yra tai, kuo vadina krikščionis pirmosios suros gale: Dāllūn- “klaidžiojantys, klystantys”. Taigi esame kvit ir tiek. Negi Pikcas nori, kad musulmonai laikytų jį musulmonu, bet ne kafiru? Drąsiai galiu pasimelsti visu arabišku pirmosios suros tekstu, pakeitęs vardą (galininkas) Muhammadan vardu ‘Īsā (juk Jis yra pranašas ir pagal abu tikėjimus, nors pagal mūsišką - ne tik pranašas, bet ir Atpirkėjas Išganytojas). Maža to, visai nesu tos nuomonės, neva viskas islame “blogai” - neabejoju, kad bent 96-ąją surą Muhamadas tikrai išgirdo iš arkangelo Gabrielio Hirā‘ oloje. Dar daugiau, tikiu, kad islamas buvo planingai D-vo leistas dėl per toli nuvedančių chalkedoniško dogmato pasekmių, kad po Jokūbo bažnyčios ištrynimo būtų bent kokia nors abraominė atsvara procesui, kurio rezultatus matome šiandien. Tuo būdu atsirado varžybos tarp krikščionių ir musulmonų dėl ištikimybės savam D-vo apreiškimo suvokimui, t.y. Pačiam D-vui. Neabejoju, kad Mesijui atėjus (o Jo laukia ir musulmonai) visi nesutarimai dings momentaliai, nes nesusipratimo akivaizdžiai nebeliks (taip mano ir musulmonai, sakydami, neva atėjęs Kristus pirmiausiai viešai sulaužys kryžių, o aš tikiu priešingai, bet esmė lieka - bus viena religija!) Taigi esant reikalui, esu pasiryžęs stoti į religinį karą, tačiau nematau tokio karo galimybės: musulmonai vadina NATO agresiją “kryžiaus karu”, bet iš tikrųjų tik kartoja jiems provokatorių tyčia pakištą feiką: prieš islamą šiandien kariauja ne krikščionybė, bet Antikristas (arabų Dadžalis), vienodas priešas ir krikščionims. Tad teoriškai visai įmanoma yra ir taktinė krikščionių ir musulmonų sąjunga prieš bendrą priešą (beje, iki ISIS siautėjimo Sirijoje jau būta prieš al Asadą drauge kovojusių arabų krikščionių ir arabų musulmonų).

Antanas       2016-08-8 19:26

Kažkur dingęs “JUOZAPAS”? Atostogos?

rutai       2016-08-8 17:37

rutai - klausi “Kokiu reikia buti galviju ir degeneratu, kad zudyti nieko detus eilinius zmones ...” O tu pasakityk Bibliju,  tas padaras kuris zude Biblijuj - Dievas, ir dar mokino zydus valdyti kitas tautas per palukininkavimo sisitema, ir dar raso kad Dievas zmogu sukure pagal savo paveiksla ir panasuma - tai ko norit - jei Dievas galvazudys tai ir zmones panasus i Dieva Biblijoje? 

O Lietuvos šeimose siaučia psichologinis        2016-08-8 15:47

teroras,grįstas melu,skaldymu,dėl tų sovietinio turto trupinių,-gabalėlio žemės,pakiužusios tėviškės.Sovietinė dvasia,serialų dvasia įleidusi šaknis dar giliai.Byra giminės,šeimos.Ir tai maskuojama,nes labai skaudu.

Pikc       2016-08-8 15:24

Įdomu pastebėti, kad net kiauri neomarksistiniai liberast-tolerastikai ir kiti veikėjai, garbinantys moslius, pastariesiems vis tiek yra pjautini “kafirai” - kas ne kartą jau buvo įrodyta. wink

Marginalas rutai       2016-08-8 14:03

“kad žudyti” sako ruskiai ir suruskėję lietuviai. Lietuviškai “kad” vartota tik su tariamąja nuosaka, bet suruskėjimui tęsiantis, pradėta pasiduoti (kaip kadais pasiduota išmetus dviskaitą, o paskui - ir siekinį; kai skirtumas tarp dviejų kalbų apsiriboja tik žodžiais, kurių dar ir visos reikšmės supanašėja, tada viena iš kalbų praranda prasmę ir lengvai pakeičiama).
Kunigas nėra eilinis žmogus, o be to, jis parodo, kad be D-vo ne “sveikas protas neegzistuoja”, bet pati egzistencijos prasmė neegzistuoja.
ruta, Jums “šlubuoja” smegenys! Ar kartais nepadarėte kokios nors nuodėmės, panašiai kaip L.Š.R.?
Su kunigu viskas OK. Nužudytasis laimėjo Amžinybę ir tai džiugu, tai pagrindinis čia dar gyvenančio žmogaus tikslas. Visai nesvarbu, ar politiniai spekuliantai paskelbs jį šventuoju, ar ne. Bet kuris nužudytas Kristaus tarnas (ypač, jei dėl to ir nužudytas) yra šventasis.

ruta       2016-08-8 8:00

o be religiju sveikas protas neegzistuoja ? Nepatenkintas svetimos salies tvarka , keliauk i savo sali .Nuzudei , ar turejo keslu nuzudyti niekuo detus prie tavo nevykusio gyvenimo zmones , tau kalejimas iki gyvos galvos / o geriau ‘kirdik’ /tavo taborui ,kelione i gimta sali .Ir jokiu kvotu sitiems barbarams !
Kokiu reikia buti galviju ir degeneratu , kad zudyti nieko detus eilinius zmones ..

Marginalas dėl Pikco ir Propartijos       2016-08-8 3:46

Ačiū Pikcui už nuorodą į “Propartiją” naujais antiteroristiniais rūbais. Juos de Mattei pasirinko kovai su Romos vyskupu. Iki “islamo” kova vyko pagal taisykles. Dabar de Mattei maišo į krūvą šmeižtus su tamsumu. Publikaciją dar buvo galima kentėti iki žodžių “lyg ne Korano vardu fanatiški, bet nuoseklūs musulmonai visame pasaulyje skerdžia krikščionis”. Ir toliau, žinoma, vėl “islamo valstybė”. Taigi de Mattei kovodamas už tikrą krikščionybę, pereina į pusę jos priešų, bandžiusių pašalini islamą nuo sodomodemokratinio kelio įvykdžius pasaulinio masto provokacijas, įsibrovus į Afganistaną ir Iraką bei tuo pačiu sukėlus ir tikrojo karingo islamo pabudimą.
Sakyti “skerdžia krikščionis visame pasaulyje” reiškia “orweliniais” metodais veikti emocijas žmonių, nuolat gaunančių iškreiptą informaciją, bet nutylint, kad skerdynės vyksta ne “visame pasaulyje”, bet iš esmės Sirijoje, kur “prezidentas”, norėdamas išlikti valdžioje, nutaręs nuodyti savo piliečius cheminiu ginklu. Garsioji “ISIS” Sirijoje veikia ne tiek prieš al Asadą, kiek prieš mudžahidus, atvykusius iš viso pasaulio Sirijos sunitų mažumai ginti. Per banditinės Maskolijos įsikišimą, “Vakarų” išdavystes bei ISIS siautėjimus Sirijoje skerdžiami anaiptol ne vieni krikščionys, bet būtent musulmonai. Jų nepalyginti daugiau nei krikščionių, jie ir sudaro esminę pabėgėlių iš Sirijos masę. De Mattei negali šito nežinoti. Įtariu, kad jis yra svolačius, o todėl ir dabartinėje krikščionybėje negali atstovauti jokiam atgimimui.
Akivaizdaus jo tamsumo požymiai:
Koranas niekur nekviečia į terorizmą, bet kalba apie karą ir karo taisykles nurodydamas, kad musulmonai neturi peržengti ribų blogio, kuris jų priešų daromas jiems patiems.
Panašūs šmeižikiški pasisakymai ignoruoja istoriją, nes jei islamas būtų buvęs teroritinis, jis seniai būtų pagarsėjęs, kaip civilius užpuolančių “teroristų” religiją. [Kalbu apie sunitų daugumą, nes šiitų mažumoje tikrai būta asasinų (teroristų), o tai yra svetima klasikiniam islamui.] Naujais laikais terorizmą pradėjo ruskių narodnikai, aniptol ne musulmonai. Jį perėmė baskai, o Palestinoje - arabai ir žydai, kovoję tarp savęs per žydų sugrįžimą į tėvynę. Tam tikrą laiką tai apsiribojo tik Izraeliu. Anapus jo teroristai buvo katalikai baskai ir socialistai italai ir vokiečiai (“Raudonosios brigados”, “Bader ir Meinhoff”). Ir tik po Talibano pergalės Afganistane, kada atgimė autentiškas salafitų islamas, bei čečėnų karo metu radosi antiislamiškų provokacijų nuo Maksvos iki Niujorko. Naujoji Pasaulio Tvarka suprato, kokią naudą duoda “kova su terorizmu” pavergiant savo piliečius bei naikinant jų laisves [apie tai buvo perspėjęs dar Kennedy: ]http://www.youtube.com/watch?v=zdMbmdFOvTs].
De Mattei nemoka net normaliai pacituoti pirmosios Korano suros, kuri baigiasi žodžiais “vesk mus tiesiu keliu, keliu ne tų, ant kurių rūstybė [turimi galvoje jūdėjai, atstūmusieji Kristų], ir ne tų, kurie klaidžioja [ČIA turimi galvoje krikščionys]”.
Sakyti, neva islamas visada kariavo prieš D-vą, nes D-vas yra Trijuose Asmenyse, o islamas to nepripažįsta, gali tik idiotas - tada ir Mozė kariavo prieš D-vą.
Kad bendrõs maldos tikrai nereikėjo katalikų bažnyčioje, kaltas ne islamas. Tačiau tai jau smulkmena visų de Mattei niekšybių fone.

Pikc       2016-08-7 22:25

P.S. Debilėjama toliau - imamus kviečia į bažnyčias: http://www.propatria.lt/2016/08/roberto-de-mattei-imamai-baznycioje.html

Pikc       2016-08-7 22:24

Komuniaga Bergoglio savo stiliuj:
“nutolinti nuo jų niokojančią terorizmo bangą” - KIENO terorizmo, politkorektiškai neužsimenama. wink
“atkurti draugystę ir įlieti į Tavo kūrinių širdis pasitikėjimo ir pasirengimo atleisti dovaną” - aha - jie jus pjauna, sprogdina, šaudo - o jūs atleiskite. :D
“Išgydyk jų kūną ir širdį ir paguosk juos savo galybe pašalindamas ir bet kokią neapykantą ir kerštą.” - daugiau tolerancijos! Dar daugiau tolerancijos! Kad jokių neigiamų jausmų jūsų artimųjų žudikams neliktų!
Toliau - dar gražiau:
“Apgaubk jas [“terorizmo aukas, šeimas, kurios kenčia ne dėl savo kaltės”] savo dieviškojo gailestingumo skraiste. Padaryk taip, kad jos rastų Tavyje ir savyje stiprybės ir drąsos ir toliau būti broliai ir seserys vieni kitiems, YPAČ IMIGRANTAMS” - be komentarų. Jeigu imigrantai alach-babachai papjovė jūsų artimąjį - tai raskite savyje “savyje stiprybės ir drąsos” savo šeimos nario žudikams “ir toliau būti broliai ir seserys”. Po velnių, beveik norėčiau, kad tie nelegalai ką nors iš to debilo šeimos papjautų - tegul paskui jaučiasi tiems padarams brolis.

DDD       2016-08-7 22:05

Palinkėkime ir muslimams žudikams nepatekti į “jų rojų”, sveikindami prancūzų kunigo žudikų tikėjimo bendruomenės sprendimą žudikų net nelaidoti. Laukiame KB sprendimo pradėti kunigo paskelbimo tikėjimo šventuoju kankiniu.

tam       2016-08-7 19:47

2016-08-7 19:38, ko kalbi visų “mūsų” vardu -“Per Mesiją (Kristų), Pasaulio Karalių mūsų Viešpatį”?

Marginalas Palmaitis       2016-08-7 19:38

Amen
Iš savo niekingosios pusės prisidedu prie šios maldos prašydamas atsivertimo malonės konkrečiai visų teroristinių valstybių spectarnybų ir policijos provokatoriams.
Per Mesiją (Kristų), Pasaulio Karalių mūsų Viešpatį,
Amen

???       2016-08-7 19:22

“Per Kristų, mūsų Viešpatį.” yra per Kristų, mūsų Jahve?

turbot       2016-08-7 19:13

baikininkas?

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.