Šturmo liudytojų persekiojimas

Politinis teismų procesas tęsiasi: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Tiesos.lt redakcija   2016 m. balandžio 11 d. 21:40

27     

    

Politinis teismų procesas tęsiasi: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Balandžio 12 d., antradienį, 13 val. Kaišiadorių rajono apylinkės teismas toliau nagrinės Garliavos šturmo 2012 metų gegužės 17-ąją liudytojams iškeltą baudžiamąją bylą.

Nukentėjusiais šioje byloje yra pripažinti antstolė Sonata Vaicekauskienė ir portalo lrytas.lt žurnalistas Nerijus Povilaitis.

Kaltinimai trukdžius antstolei atlikti savo pareigas ir įžeidinėjus yra pareikšti Garliavos šturmo liudytojams: Kęstučiui Dūdėnui, Gediminui Aidukui, Evaldui Staliūnui, Sigitui Gudynui, Giedriui Okuniui, Žygimantui Bulotai, Svajūnui Tamuliui, Matui Morkevičiui, Aušrinei Balčiūnei, Alvydui Arnauskui, Erikui Kuktai, Rūtai Urbelienei, Žilvinui Paškevičiui, Dariui Kaminickui, Tautrimui Januševičiui, a. a. Vidui Petraičiui, Gretai Knapkienei.

Politinę bylą paskirta nagrinėti Kaišiadorių rajono apylinkės teismo teisėjui Gintautui Kaulakiui. Baigęs teisę Vilniaus universitete, G. Kaulakis buvo Biržų, Plungės ir Telšių prokuratūrų tardytoju. 1984–1987 metais G. Kaulakis dirbo SSRS karinės prokuratūros Samarkando garnizone tardytoju ir vyriausiuoju tardytoju. Nuo 1993-iųjų dirba Kaišiadorių rajono apylinkės teisme: 1993–2006 metais šiam teismui pirmininkavo, o 2006–2010 metais teismo pirmininko pareigas ėjo laikinai.

Kitas posėdis numatytas balandžio 28 d. 9.30 val.

Dalyvaudami teismuose stebėtojais, prisidedame prie teisingumo pergalės. Būkime solidarūs!

* * *

Daugiau apie šią bylą skaitykite ankstesnėse Tiesos.lt publikacijoje:

Teisėjas G. Kaulakis atidėjo politinę Garliavos smurto liudininkų bylą

Politinis teismų procesas. Aušrinė Balčiūnė: ką aš pamačiau prokuroro R.Gailevičiaus atrinktoje vaizdo medžiagoje

Aušrinė Balčiūnė. Politinių teismų procesas tęsiasi: keletas pastebėjimų iš nukentėjusiųjų ir liudytojų apklausos

Aušrinė Balčiūnė. Policijos vadų liudijimai politiniame teisme: per instruktažą mums sakė, kad asmenų grupė Garliavoje gali susideginti

Aušrinė Balčiūnė. Lietuvos pareigūnai paliudijo: „Žmonės Klonio gatvėje kažką dainavo…“

Aušrinė Balčiūnė. „Vyties“ rinktinės pareigūnas teisme: „Garliavoje žmones ėmiau, nes ir kiti juos ėmė“

Aušrinė Balčiūnė. Pareigūnas: „Mes antstolei nuėmėme psichologinį spaudimą“

A.Balčiūnė. Klausantis Garliavos šturmo garso įrašo žurnalistas N.Povilaitis nesitvėrė juokais, o aktorė E.Žebertavičiūtė nepaliaujamai braukė ašaras

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (II)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (III)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (IV)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (V)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (VI)

Politinis teismų procesas tęsiamas: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Aušrinė Balčiūnė. Trumpai apie Garliavos šturmo liudytojų bylą: mūsų jau mažiau

Aušrinė Balčiūnė. Vargas dėl a.a. Vido Petraičio

Aušrinė Balčiūnė. Lenkų sirgaliai aikštėje šlapinosi, bet nebuvo reikalo juos sulaikyti…

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo liudytojų byla: kalba kaltinamieji

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo byla: kaltinamieji kalba toliau

Violeta Milevičienė. Stebėtojos užrašai, arba Kodėl nestovėjai po medžiu?

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo byla: nebeegzistuojantis straipsnis perkvalifikuotas į sunkesnį

Aušrinė Balčiūnė. Byla tęsiasi…

Aušrinė Balčiūnė. Byla perskaityta. Prasideda baigiamosios kalbos

Dalyvaudami teismuose stebėtojais, prisidedame prie teisingumo pergalės. Būkime solidarūs!

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Life Site News       2016-04-15 19:19
Sta.       2016-04-13 6:48

Oho, prabilo stribyniniai veikėjai visu pajėgumu. Apsaugok, Viešpatie, mus ir Lietuvą nuo tų išperų, kurie nebuvo liustruoti ir dabar smogia Lietuvai melu, neteisingumu, patriotiškai nusiteikusių žmonių persekiojimu, o jų liokajai su pasimėgavimu pilsto nuodingus komentarus ....

Klausimux       2016-04-12 23:03

Kada bus fioletine revoliucija?

Užuojauta komentatoriams       2016-04-12 22:16

Kiek besmegenių čia renkasi, kurie nesuvokia, jog iš jų tyčiojasi…tokios “T.Vatnikienės”.

Tiesiog piliete,turinti savo nuomone       2016-04-12 18:02

Bet kokia visuomene yra niekine be pilietisku pilieciu,kurie visuomet pasiryze stoti ginti silpnesni,ar nuskriausta,kuriems ne tas pats kas vyksta aplinkui,jie niekada nesidziaugs,kad,,dega kaimyno troba’‘.Zmones,kurie gyvai mate Garlevos mergaite,su ja bendravo,tikejo jos pirminiais,psichiatru neapdorotais,parodymais ir tuo pagrindu stojo jos ginti,negali buti ivardinti,kaip nusikalteliai,jie yra tiesiog didvyriski pilieciai ir reikia dziaugtis,kad tokiu dar yra musu susvetimejusioje,sudaiktejusioje,abejingoje svetimo skausmui,pavydzioje,nedraugiskoje,tik vieni kitiems blogo linkincioje valstybeje.Valstybe ir egzistuos,kol bus tokiu drasiu zmoniu,o kai tokiu neliks suzlugs ir valstybe,nes taps tik perkama ir parduodama kreivu veidrodziu karalyste.Pagarba Jums Lietuvos teisiamiems teisuoliams,o teismams geda,nes cia nera jokio nusikaltimo.

Tikiu       2016-04-12 17:49

kad Garliavoje bus pastatytas paminklas Drąsiui Kedžiui - ne violetiniam supermenui, o tėvui, nužudytam stojus ginti savo vaiko.

Tatjana Vatnikienė       2016-04-12 17:30

Prašom neprasivardžiot. Mano vyras Ivan Ivanovič Vatnik yra aukšto rango operatyvinis darbuotojas, koordinuojantis antipedofilinį, antigėjinį, antiskalūninį, antiatominį ir kitus ančių judėjimus Lietuvoje. Jis yra labai itakingas ir gali jums daug padeti.

Taip pat       2016-04-12 17:19

būtina skelbti kiekvieno veikėjo iš užsienio ir kiekvienos pasaulio žmogaus ir vaikų teisių organizacijos, palaikančios gerb. Venskienę ir violetinių judėjimą, pavardes ir pavadinimus. Tai suteiks jėgų ir plataus palaikymo visuomenėje baisaus smurto liudytojams ir visam didvyrį Kedį ir gerb. Venskienę palaikančiam judėjimui. Nereikia kuklintis. Taip pat reikia skelbti ir konkrečius violetinių pasiekimus, vaduojant vaikus iš pedofilų vergijos.

Baisaus smurto liudininkams       2016-04-12 17:12

Kodėl neviešinate valdžios nužudytų dodvyrių pavardžių? Taip pat kodėl nutilo visi suluošintieji? Tik paskelbus žuvusiųjų ir suluošintųjų pavardes bei nuotraukas, galima tikėtis pasaulio palaikymo. Blogai ir kad iki šiol neviešinamos pedofilų klano narių pavardės, kartu su konkrečiais jų pedofilinės veiklos faktais.

> T, Vatnikienė 2016-04-12 15:13        2016-04-12 15:47

Rūpinkis savo Amerika. Tu čia visai ne prie ko Vladai M.

Įdomu       2016-04-12 15:21

kokių politinių tikslų valdžia siekia tais procesais?

T, Vatnikienė       2016-04-12 15:13

Lietuva yra vienintelė valstybė pasaulyje, kurią valdo pedofilų klanas. Šį faktą reikia skelbti visur, visam pasauly. Kai visi tą` žinos, motina Rusija galės išvaduoti Lietuvą iš pedofilų vergovės ir niekas nekels triukšmo, neivedines jokiu kvailų skancijų.

Stasys       2016-04-12 0:39

Ai, nereikia kreipti dėmesio į tą “manau” ir kitus jo komentarus, nes tai aiškus asilas su raudonais batais (raudona piniginė, raudona sermėga, raudonas maišelis .... ). Tarp kitko, mano manymu, netikslus pasakymas “pedofilų klanas”, veikiau mafijinis stribkėgėbėšnikų nusikaltėliškas klanas, kuriame veisiasi ir pedofilai su vaikų pornografijos bizniu ...

Apuokiukas       2016-04-11 10:28

Po per LRT parodytą filmą apie zombinimą, juodus bei baltus rutulius ir nukryžiuotą Slovjansko berniuką, tapo žymiai aiškesnė ir visa Garliavos istorija, susidorojimas su tiesą sakančiais žmonėmis. Tad ir komentatorius ,,Manau“, ,,Ir dar“, ,,Geletu” ne mano, o sąmoningai meluoja – tiesiog pagal filme išdėstytą schemą.

Vatkinkienei       2016-04-10 11:14

Prie ko čia Rusija? Mes tik reikalaujam Tiesos - atsakymų į konkrečius klausimus. O kad pas mus teisėsauga staiga tampa skuduru, susidūrus su įtakingų veikėjų privačiais interesais, rodo tokia citata iš naujausio buvusio Druskininkų savivaldybės architekto straipsnio šitame portale: “Teismas taip pat pripažino, kad šis asmuo turėjo teisę atstatyti sudegusį valčių nuomos punktą keturis kartus didesniu gyvenamojo namo pavidalu. Teismui, kaip ir prokuratūrai, neįdomu, kodėl dėl šio asmens privataus intereso taip stengėsi savivaldybės valdžia (parengė detalų už biudžeto lėšas, suvedė komunikacijas, kelią už ES paramos lėšas, išrašė visus reikalingus leidimus ir stojo ginti nuo viešojo intereso erezijos).”
Ir dar mes norime, kad nebūtų susidorojama su žmonėmis vien dėl to, kad jie nenorėjo pripažinti oficialios versijos, dėl kurios įtarimų išsakė net labai rimti solidūs savo sričių specialistai.

Stiprybes       2016-04-10 9:50

gerbiami tautieciai,kad ir koks didelis kamuolys beriededamas turi gala.

galetu       2016-04-10 8:44

pasodinti violetinius i Lukiskes kokiems 8 metams ir Lietuvoje butu svariau

Neleiskit       2016-04-10 6:15

Neleiskit, kad kažkoks KGBistėlis laužytų jums gyvenimą.

Violetiniams kovotojams       2016-04-10 5:13

Būkit geri, paminėkit kiek vaikų išgelbėjot iš pedofilų, kiek pedofilų išaiškinot ir paviešinot?

idomu       2016-04-10 0:09

idomu per katra vieta ponia nukentejo? Is kiemo isejo sveika ir savo kojom. Tiesa, isejo su buriu smurtautoju. Tai gal koks issprogtakis reitingu karalius ja kaip nors ir nukentejino, ka cia gali zinoti. Juk stankunaite irgi sveika is klonio iskulniuodavo, o paskui su fanarais per tv zliumbdavo

T. Vatnikienė gerb. TIESOSUI       2016-04-9 22:11

Gryna tiesa. Lietuvą valdo pedofilų klanas. Visa valdžia ir visa teisėsauga pedofilų rankose. Nepedofilai ir antipedofilai persekiojami, tampomi po teismus. Visa didžioji spauda nupirkta ir taip pat rašo tik pedofilų klanui palankius straipsnius. Tik Motina Rusija gali išgelbėti Lietuvą nuo pedofilų.

TIESOS       2016-04-9 21:58

Pasaulio banko prezidentas D.Strauskanas, kad pakabintas dėl viešbučio kambarinės išprievartavimo, išleido 7 milijonus kol atsipirko nuo Amerikos teisėtvarkos. Reikia įsivaizduoti, kiek galima nupirkti Lietuvoje už septynis milijonus. tad nereikia stebėtis, kad yra užpirktos viešųjų ryšių agentūros, kurios atitinkamai spaudžia žiniasklaidą, politikus, ir todėl nupaišoma, kad dauguma Lietuvoje nusiteikę prieš vadinamuosius violetinius. Pažiūrėkit komentarus ir pamatysit. Lietuva su jumis.
Kedžio byla siūta baltais siūlais. Prokurorai Lietuvos neįtikino. O susidorojimais su     jų versijos nepripažįstančiais - nieko neišgąsdino. Tereikia trupučio vienybės.
O kadangi kaltinimai žmonėms yra iš piršto laužti, galima rašyti priešieškinius pareiškimus ir pateikti kaltinimus dėl nepagrįsto teisminio persekiojimo. Net ir ypač jei tektų pasiekti Strasbūrą. Pasikvieskit į teismą užsienio žurnalistų.

Paaiškinimas 1-am kometatoriui       2016-04-9 19:48

Pogromas
Veiksmas prieš kokią nors etninę grupę; jos turto naikinimas, gyventojų žudymas.

reakciniai šovinistiniai veiksmai prieš kokią nors nacionalinę grupę, jos turto naikinimas, gyventojų žudymas;

Dėl "visada smagu skaityti" komentaro       2016-04-9 19:43

Priešingai pačių “Tiesos” redakcijos teidėjų paskelbtiems principams, tas komentaras buvo kaip tik į temą, tiesiogiai susijęs su šiuo straipsniu, jame nebuvo jokių necenzūrinių žodžių, niekas už jį neapmokėjo ir tai buvo vien tik autoriaus nuomonė, o ne jokia organizuota propaganda. To komentaro pasiuntimas “pas nykštukus” rodo pavojus, kuriuos demokratinei Lietuvos savivaldai ir šalies nepriklausomybei kelia savo neklaidingumu įsitikinę ekstremistai-radikalai, pasiruošę užgniaužti bet kokią kitokią negu jų nuomonę, atmetantys bet kokią argumentuotą kritiką. Tai - absoliučios diktatūros siekėjai ir proponentai. Santvarkos, kurioje būtų leidžiama skelbti vien tik jų nuomonę, uždraudžiant ir persekiojant bet kokių jiems prieštaraujančių žmogaus minčių paviešinimą. Tai, kad Lietuvoje vienas po kito kuriasi ir plinta tokie ultraradikalų portalai, kelia rimtą rūpestį visiems laisvės ir demokratijos šalininkams.

Ir dar       2016-04-9 19:34

tie, kurie visai taikų vaiko išvadavimą iš nusikaltėlių vadina “siaubingu smurtu”, įžeidžia atminimą tų žmonių, kurie buvo nužudyti malšinant žmonių protestus prieš valdžios savivalę Ukrainoje, Sirijoje, Egipte, ir daugelyje kitų pasaulio vietų. Taip pat ir įžeidžia tokių smurtinių operacijų metu nepagydamai suluošintus žmones ir pila ugnies ant antilietuviškos Rusijos vedamos propagandos prieš Lietuvos demokratinę savivaldą ir nepriklausomą Lietuvos valstybę.

Manau       2016-04-9 19:30

kad žmonės, kurie stengėsi kad niekuo nekalta motina amžinai prarastų savo niekuo nekaltą vaiką, o vaikas - savo mylinčią motiną, kad šventas vaiko ir rmotinos ryšys būtų brutaliai sunaikintas vien dėl to kad jie, apsišaukėliai neklystantys patvorio “teismo” teisėjai, taip nusprendė - tie žmonės, neturintys netgi teisės vadintis žmonėmis, turi būti griežtai baudžiami ir susilaukti grižto Lietuvos visuomenės pasmerkimo.

Visada smagu skaityti       2016-04-9 19:17
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
kitaip sakant       2016-04-9 16:39

teroras pries Garliavos pogromo liudytojus tesiasi.

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

Visada smagu skaityti       2016-04-9 19:17

apie tai kaip po teismus tąsomi violetiniai iškrypėliai ir nukvakėliai. Nors kartu kiek nervina tai kad niekaip nesiseka tuos begalinius teismų procesus užbaigti. Na bet nors ramybės tie lietuvių tautos atmatos neturi, ir tai yra gerai.


Rekomenduojame

Audrius Bačiulis. Lukašenka žodžių tuščiai nešvaisto…

Skaitiniai. Vidmantas Valiušaitis rekomenduoja: „Svarbus aukščiausio JAV diplomato pareiškimas ir svari politinė parama Baltijos valstybėms“

Algimantas Rusteika. Pakelkim, pakelkime taurę kvailybės, kad Lietuvai būtų geriau!

Nuo bačkos. F. Kukliansky: kultūringas, inteligentiškas, nieko neįžeidžiantis, bendradarbiavimą skatinantis laiškas iššaukė minios protestą

Nikolajus Nielsenas. Rinkimai Baltarusijoje: Lukašenka prieš COVID-19

Audrius Bačiulis. Beprotybės kronikos: kas yra vyriausieji „Facebook“ cenzoriai?

Karolis Kaklys: Kaip Vijūnėlės dvaro statybos atskleidė visai Lietuvai opias problemas?

Kas mes? Vytautas Sinica apie Nacionalinį susivienijimą

Rasa Čepaitienė. Gyvename totalinio freimingo laikais

Skaitiniai. Andrius Švarplys rekomenduoja: Tiems, kam rūpi akademinė laisvė ir universiteto likimas ‘Black Lives Matter’ epochoje

Vytautas Radžvilas. Laisvė, arba Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?

Andrius Švarplys. Parklupdyti Vakarai nesugeba apginti net savęs, tai kaip mes galime iš jų tikėtis pagalbos?..

Ramūnas Aušrotas. Ar Prancūzijos parlamentas paseks Lietuvos pavyzdžiu ir pasmerks surogaciją kaip prieštaraujančią moterų ir vaikų orumui?

Trakų salos pilyje bus pristatyta Daliaus Stanciko knyga „Kūju per Lietuvos istoriją“

Raimondas Navickas. Nanto katedrą padegė keršydamas Prancūzijos valdžiai

Agnė Širinskienė. Apie neliečiamuosius

Audrius Bačiulis.Beprotybės kronikos: Leftistinių propagandistų miniai nepavyko parklupdyti didžiausio JAV verslo dienraščio „The Wall Street Journal“

Raimondas Navickas. Panašu, kad antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje išties kelia galvą

Andrius Švarplys. Vyksta didžiulė, giluminė, fundamentali demoralizacija

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Bronius Puzinavičius. Ar sprendimą dėl Lukiškių aikštės monumento turėtų priimti tik menininkai?

Vytautas Sinica. Užsienio „gerąją patirtį“ reikia įvertinti iš anksto

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.