Nerasta rubrikos

Politinis teismų procesas tęsiasi: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Tiesos.lt redakcija   2016 m. kovo 8 d. 19:16

27     

    

Politinis teismų procesas tęsiasi: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Kovo 9-ąją, trečiadienį, 9.30 val. Kaišiadorių rajono apylinkės teismas toliau nagrinės Garliavos šturmo 2012 metų gegužės 17-ąją liudytojams iškeltą baudžiamąją bylą.

Nukentėjusiais šioje byloje yra pripažinti antstolė Sonata Vaicekauskienė ir portalo lrytas.lt žurnalistas Nerijus Povilaitis.

Kaltinimai trukdžius antstolei atlikti savo pareigas ir įžeidinėjus yra pareikšti Garliavos šturmo liudytojams: Kęstučiui Dūdėnui, Gediminui Aidukui, Evaldui Staliūnui, Sigitui Gudynui, Giedriui Okuniui, Žygimantui Bulotai, Svajūnui Tamuliui, Matui Morkevičiui, Aušrinei Balčiūnei, Alvydui Arnauskui, Erikui Kuktai, Rūtai Urbelienei, Žilvinui Paškevičiui, Dariui Kaminickui, Tautrimui Januševičiui, a. a. Vidui Petraičiui, Gretai Knapkienei.

Politinę bylą paskirta nagrinėti Kaišiadorių rajono apylinkės teismo teisėjui Gintautui Kaulakiui. Baigęs teisę Vilniaus universitete, G. Kaulakis buvo Biržų, Plungės ir Telšių prokuratūrų tardytoju. 1984–1987 metais G. Kaulakis dirbo SSRS karinės prokuratūros Samarkando garnizone tardytoju ir vyriausiuoju tardytoju. Nuo 1993-iųjų dirba Kaišiadorių rajono apylinkės teisme: 1993–2006 metais šiam teismui pirmininkavo, o 2006–2010 metais teismo pirmininko pareigas ėjo laikinai.

Kiti posėdžiai numatyti kovo 14 ir 22 dienomis 9.30 val.

* * *

Daugiau apie šią bylą skaitykite ankstesnėse Tiesos.lt publikacijoje:

Teisėjas G. Kaulakis atidėjo politinę Garliavos smurto liudininkų bylą

Politinis teismų procesas. Aušrinė Balčiūnė: ką aš pamačiau prokuroro R.Gailevičiaus atrinktoje vaizdo medžiagoje

Aušrinė Balčiūnė. Politinių teismų procesas tęsiasi: keletas pastebėjimų iš nukentėjusiųjų ir liudytojų apklausos

Aušrinė Balčiūnė. Policijos vadų liudijimai politiniame teisme: per instruktažą mums sakė, kad asmenų grupė Garliavoje gali susideginti

Aušrinė Balčiūnė. Lietuvos pareigūnai paliudijo: „Žmonės Klonio gatvėje kažką dainavo…“

Aušrinė Balčiūnė. „Vyties“ rinktinės pareigūnas teisme: „Garliavoje žmones ėmiau, nes ir kiti juos ėmė“

Aušrinė Balčiūnė. Pareigūnas: „Mes antstolei nuėmėme psichologinį spaudimą“

A.Balčiūnė. Klausantis Garliavos šturmo garso įrašo žurnalistas N.Povilaitis nesitvėrė juokais, o aktorė E.Žebertavičiūtė nepaliaujamai braukė ašaras

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (II)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (III)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (IV)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (V)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (VI)

Politinis teismų procesas tęsiamas: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Aušrinė Balčiūnė. Trumpai apie Garliavos šturmo liudytojų bylą: mūsų jau mažiau

Aušrinė Balčiūnė. Vargas dėl a.a. Vido Petraičio

Aušrinė Balčiūnė. Lenkų sirgaliai aikštėje šlapinosi, bet nebuvo reikalo juos sulaikyti…

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo liudytojų byla: kalba kaltinamieji

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo byla: kaltinamieji kalba toliau

Dalyvaudami teismuose stebėtojais, prisidedame prie teisingumo pergalės. Būkime solidarūs!

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Aciu gerb.Kediu seimai       2016-03-10 5:47

kurie paaukojo savo seimos ramybe del visos Lietuviu Tautos islikimo.Ir….Tauta prabudo!Ir Tauta praregejo!Ir Tautos nebeimanoma uzliuliuoti apklojus melo skraiste:) Saunuoliai!!!!

O ka anksciau dare KGB???       2016-03-10 5:42

Pacius geriausius,darbsciausius ir ismintingiausius veze i Sibira!Tie patys dabar Lietuvoje sedi seime ir teisesaugoje ir vsio po zakonam naikina baudz.bylom.Pasidomekite prokuroru ir teiseju praeitimi.Tai pagrindiniai visi yra dirbe Sovietu KGB strukturose.Kur is Sovietines Lietuvos dingo tukstanciai KGB darbuotoju ir ju agentu?Ogi siandiena tampo jus po teismus su melagingais agentiniais liudinikais:)

DURNĖ       2016-03-9 13:16

PAPRASTA DURNA BOBA ,ĮSIJAUTUSI Į FŪRIJOS -VALKIRIJOS ROLĘ,ĮSITIKĖJUSI ESANTI VALINGA , NEGAILESTINGA IR GALINGA   -  YRA TIK DURNA BOBA KURI NET NENUJAUČIA , KAD ARTĖJA LAIKAS DUOTI PARODYMUS ĮTARIAMOSIOS STATUSE IR TADA REIKĖS ARBA SAVO KAILĮ [VERSLO PRASME] GELBĖTI NUO BAUDŽIAMOJO KODEKSO IR “PRIDUOTI” SAVO “PRIŠERTUS ŠUNIS”, ARBA DAR GERIAU [TIKRAI GERIAU] “IŠDIDŽIAI PAKELTA GALVA” PASITIKTI “LIKIMO SMŪGĮ”- TAI YRA “PRIŠERTI ŠUNYS” APLOS JO PAČIĄ ..... NA ....PALAUKIM DAR…VIS TIEK VISKAS ..DIEVO RANKOSE ....

    P.S.  “PRIŠERTIEMS ŠUNIMS”  :  CITATŲ IR FRAZEOLOGIZMŲ GALITE NET NEBANDYTI “SKENUOTI” NES IKI KODEKSO NEPRITEMPSITE- PRITRUKS IŠSILAVINIMO[GALIMA MOKYTIS] IR INTELEKTO[ BE ŠANSŲ].

TOMAS DŽEFERSONAS       2016-03-9 12:54

KAI NETEISINGUMAS TAMPA TEISE,TAI KYLA PAREIGA PASIPRIEŠINTI TAM.

kas girdėt?       2016-03-9 11:46

O alkoholikas ir žudikas Kondraškinas ir toliau teisia Lietuvos Respublikos vardu?

niekada nemaniau,       2016-03-9 7:53

kad 25-tais Lietuvos nepriklausomybes metais mano salyje uz tiesa, pilietiskuma, neabejinguma bus persekiiojami ir tampomi po teismus patys geriausi Lietuvos zmones.

VSD stovi po medžiu       2016-03-9 6:29

VSD turi gi visą su Garliavos istorija susijusią medžiagą,nuo pat pradžių stebėjo policijos savivalę,žino visas LKPB peripetijas,neapsikentę saugumiečiai netgi nuskausmino girtą už vairo Matonį-išrotavo į gelžkelio sargų vadą.Garliavos susidorojimo neigiamo poveikio visuomenei,ekonomikai ir demografijai pasekmių gali nesuprasti eilinis pareigūnas,bet tik ne analitikai.

Stasys       2016-03-9 4:14

Įdomu, kokia gali būti valstybės ateitis, kurią ilgą laiką valdo padugnės ?

kas galite paaiskinti?       2016-03-8 15:27

Kur is Lietuvos dingo tukstanciai Sovietu KGB ir ju slapti agentai dirbe Tarybineje Lietuvoje???????

Nu blin       2016-03-8 10:30

Argi tokią dieną reikia vykdyti teismų procesus. Kovo 9-taja reikia atžymeti tarptautinę kovos su kovo 8-tuntosios pasekmėmis diena. Sveikinu su moters diena teroristų terorizuojamas teismuose moteris. Stiprybės jums.

Reikia pasidžiaugti,kad       2016-03-8 7:57

Lietuvos Sąrašas surinko virš 2 tūkst.narių,yra įregistruotas.Turėsim už ką balsuoti.

gerbiame tokius zmones, kurie       2016-03-8 2:32

gerbia savo profesija ir dirba ne kaip kas kam ka isako, bet taip, kaip sako istatymas, kaip sako sazine.Jei megsti savo darba, negali dirbti ,,puse kojos”, nes gali susilaukti paniekos is kolegu, Lietuvos pilieciu. Apgailetina, kad Lietuvos teismuose dirba pusiau teisininkai, pusiau zmogeliai, neretai lengvai paperkami ar ,,nuperkami”, todel ir turime teisesauga, neverta JURISPRUDENCIA vardo.

Suvalkas       2016-03-7 23:50

Vakar Jutubej paziurejau V.Lanzbergio interviu duota geguzes 17-os ryta.Tada jis dar kalbejo taip kaip galvojo,bet ir ji priverte jei nepakeisti nuomones,tai bent tyleti.Labai jau galingos jegos itakoja sios bylos eiga.Ju bijo visos politikoje dalyvaujancios partijos ir net beveik visi zymesnieji politikai.Kas gali tureti tiek kompromato, kad visus uzciaupti?Deja uz TIESA vel lieka kovoti tik nedidele mazuma.Ar yra galimybiu siuo metu kazka laimeti?O ar daug laimejo tie kurie po karo isejo i miskus?.Ju pasipriesinimas nebuvo beprasmis, bet savo laimejimu jie jau nepamate…

simona       2016-03-7 16:19

gerai parase,turim Didvyriu nepriklausomoje LIetuvoje,stai ju vardai, Aciu , kad parasite, dar taip pat turetu buti ivardinti visi Lietuvos partizanai , pagerbti ir apdovanoti po mirties.

Sta       2016-03-7 14:59

Gali būti, kad valdo kažkokia tai raudonoji mafija, o teisėjus, matyt, parenka tokius, kurie jiems uoliai tarnauna ?
Tokių jie visada suras, aš manau ...

CBN       2016-03-7 13:38
Taip       2016-03-7 13:30

Sveikinam vienintelį Lietuvoje nepedofilą, neišgamą, nepadugnę, nevagį ir t.t., o geriausią visų laikų ir visų tautų gydytoją- ANDRIŲ LOBOVĄ.
P.S. Kad jam duotų Janutienė.

pagarba        2016-03-7 11:47

Tautai

o ko       2016-03-7 9:52

Lryto “nukentejas zurnalistas negina Vainausko ??

Nesupratau       2016-03-7 9:46

Delfi (kažkodėl) išspausdino Nerijaus Povilaičio (šito, nukentėjusio?) interviu, savitai įdomų, su G. Mažeikiu, kuris vadinasi “Laiku išlipome iš skęstančio Titaniko”. Jame Nerijus Povilaitis uždavinėja klausimus apie Tėvynės - Valstybės skirtumą, norėdamas išgirsti filosofo patvirtinimą, kad kritikuojantys valdžios nusikaltimus griauna valstybę ir yra sovietinio mentaliteto nelaisvėje. Filosofas nesuprato, kur nuolat kreipia pokalbį “žurnalistas”, ir galiausiai atsakė visai priešingai, nei tikėjosi propagandistas: “Kas yra sovietinis žmogus? Tai − apolitiškas, niekada nesuprantantis, kas yra pilietinis dalyvavimas, nesugebantis reikšti nei savo nuomonės, nei savo nepritarimo. Todėl savo balsą [Sąjūdžio metais] rodė patriotiškai nusiteikę žmonės, o kiti, nors jų galėjo būti labai daug, vien dėl savo sovietinio mentaliteto negalėjo ginti jokių idealų. Nes sovietinis mentalitetas draudžia ginti bet kokius idealus ar organizuoti bet kokias grupes, jei to daryti neliepia valdžia.”
Neabejoju, kad N. Povilaičiui nepakaktų intelekto suformuluoti tuos klausimus filosofui, juos gavo jau paruoštus. Nesu G. Mažeikio gerbėjas, bet paskutinis sakinys yra perlas: “sovietinis mentalitetas draudžia ginti bet kokius idealus ar organizuoti bet kokias grupes, jei to daryti neliepia valdžia.”
Garliavos mergaitės gynėjams didžiulė pagarba.

Daina       2016-03-7 9:08

“Nukentėjusiems” šioje byloje reikėtų gydytis, o ne trainiotis po teismus….

jei tik galetu       2016-03-7 8:45

sistemos klapciukai nuteistu visa Lietuva- uz tai, kad mato, kas dedasi, uz tai, kad netyli ir uz tai, kad liudija.

nusikaltėlių valdžia       2016-03-7 6:56

kolaborantai - didžiausi nusikaltėliai.
Pagal Dantės “Dieviškąją komediją” tik tironai yra didesni nusikaltėliai už kolaborantus.
Net žmogžudžiai laikomi mažesniais nusikaltėliais.
O mūsų valdžia - tai kolaborantai…

Tomas       2016-03-7 6:27

“teisėsauga” toliau save kompromituoja.Apgailėtina.

Stasys       2016-03-7 4:34

Tiesiog, kvailystės vyksta. Lyg koks “durnių laivas”. Bet iš kitos pusės jie turi savo ilgalaikius planus, aš manau, tai pilietiškų žmonių, Lietuvos patriotų, neabejingų blogio apraiškoms, įbauginimas, kad jie nemėgintų purkštauti prieš juos bei užmerktų akis prieš “absurdo teatro” veiksmus. Nesuprantu, prie ko čia tas “komsomolkės” žurnalistas ?

Visiems teisiamiesiems        2016-03-7 0:57

stiprybės!

Baisiai ilgai       2016-03-7 0:51

tąsosi lėtoji Lietuvos teisėsauga su tos violetinės mafijinės gaujos rėmėjais.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Beždžionių raupai pernelyg susieti su Afrika – perkrikštijami

PAGERBKIME BIRŽELIO SUKILIMO DIDVYRIUS IR AUKAS!

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( I )

E. Bičkauskas apie Z. Šličytės bylą: proto reikia turėti

Signatarai kreipiasi į Lietuvos valdžią – nepalaikykite Civilinės sąjungos įstatymo

Karas Ukrainoje. Šimtas penkioliktoji (birželio 18 diena)

Karas Ukrainoje. Šimtas keturioliktoji (birželio 17 diena)

Europos migracijos problemos blogės, nes apklausa rodo, jog daugiau nei pusę jaunų afrikiečių planuoja emigruoti

Vytautas Radžvilas. Sąskaita už abejingumą

Lietuvos vyskupų konferencija. Negalime pritarti Civilinės sąjungos projektui

Rumunija sieks uždrausti homoseksualumą ir lyties keitimą skatinančios informacijos platinimą mokyklose

2022 metų Gudija – nesibaigiančių represijų šalis

Humoristo žvilgsniu. Trys karžygiai keliauja į Ukrainą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (III)

Kalifornija stumia įstatymo projektą, norėdama tapti „translyčių“ „prieglobsčiu“ ir leisti teismams apriboti tėvų galimybes apsaugoti vaikus

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.