Nerasta rubrikos

Politinis teismų procesas tęsiasi: dėl vieno smurto Garliavoje liudytojo ligos teismo posėdis neįvyks

Tiesos.lt redakcija   2016 m. vasario 10 d. 17:21

34     

    

Politinis teismų procesas tęsiasi: dėl vieno smurto Garliavoje liudytojo ligos teismo posėdis neįvyks

Vasario 11-ąją, ketvirtadienį, 9.30 val. Kaišiadorių rajono apylinkės teismas turėjo toliau nagrinėti Garliavos šturmo 2012 metų gegužės 17-ąją liudytojams iškeltą baudžiamąją bylą. Tačiau dėl vieno kaltinamo stebėtojo ligos teismo posėdis neįvyks.

Nukentėjusiais šioje byloje yra pripažinti antstolė Sonata Vaicekauskienė ir portalo lrytas.lt žurnalistas Nerijus Povilaitis.

Kaltinimai trukdžius antstolei atlikti savo pareigas ir įžeidinėjus yra pareikšti Garliavos šturmo liudytojams: Kęstučiui Dūdėnui, Gediminui Aidukui, Evaldui Staliūnui, Sigitui Gudynui, Giedriui Okuniui, Žygimantui Bulotai, Svajūnui Tamuliui, Matui Morkevičiui, Aušrinei Balčiūnei, Alvydui Arnauskui, Erikui Kuktai, Rūtai Urbelienei, Žilvinui Paškevičiui, Dariui Kaminickui, Tautrimui Januševičiui, a. a. Vidui Petraičiui, Gretai Knapkienei.

Politinę bylą paskirta nagrinėti Kaišiadorių rajono apylinkės teismo teisėjui Gintautui Kaulakiui. Baigęs teisę Vilniaus universitete, G. Kaulakis buvo Biržų, Plungės ir Telšių prokuratūrų tardytoju. 1984–1987 metais G. Kaulakis dirbo SSRS karinės prokuratūros Samarkando garnizone tardytoju ir vyriausiuoju tardytoju. Nuo 1993-iųjų dirba Kaišiadorių rajono apylinkės teisme: 1993–2006 metais šiam teismui pirmininkavo, o 2006–2010 metais teismo pirmininko pareigas ėjo laikinai.

Kiti posėdžiai numatyti kovo 9, 14 ir 22 dienomis 9.30 val.

Daugiau apie šią bylą skaitykite ankstesnėse Tiesos.lt publikacijoje:

„Teisėjas G. Kaulakis atidėjo politinę Garliavos smurto liudininkų bylą“

Politinis teismų procesas. Aušrinė Balčiūnė: ką aš pamačiau prokuroro R.Gailevičiaus atrinktoje vaizdo medžiagoje

Aušrinė Balčiūnė. Politinių teismų procesas tęsiasi: keletas pastebėjimų iš nukentėjusiųjų ir liudytojų apklausos

Aušrinė Balčiūnė. Policijos vadų liudijimai politiniame teisme: per instruktažą mums sakė, kad asmenų grupė Garliavoje gali susideginti

Aušrinė Balčiūnė. Lietuvos pareigūnai paliudijo: „Žmonės Klonio gatvėje kažką dainavo…“

Aušrinė Balčiūnė. „Vyties“ rinktinės pareigūnas teisme: „Garliavoje žmones ėmiau, nes ir kiti juos ėmė“

Aušrinė Balčiūnė. Pareigūnas: „Mes antstolei nuėmėme psichologinį spaudimą“

A.Balčiūnė. Klausantis Garliavos šturmo garso įrašo žurnalistas N.Povilaitis nesitvėrė juokais, o aktorė E.Žebertavičiūtė nepaliaujamai braukė ašaras

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (II)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (III)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (IV)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (V)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (VI)

Politinis teismų procesas tęsiamas: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Aušrinė Balčiūnė. Trumpai apie Garliavos šturmo liudytojų bylą: mūsų jau mažiau

Aušrinė Balčiūnė. Vargas dėl a.a. Vido Petraičio

Aušrinė Balčiūnė. Lenkų sirgaliai aikštėje šlapinosi, bet nebuvo reikalo juos sulaikyti…

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo liudytojų byla: kalba kaltinamieji

Dalyvaudami teismuose stebėtojais, prisidedame prie teisingumo pergalės. Būkime solidarūs!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ryt'as       2016-02-11 10:50

Kitas teismo posėdis paskirtas vasario 25 dieną 9 val. 30 min.

to kokioje dar valstybeje       2016-02-11 10:36

O kokioje dar valstybeje eina imti vieno vaiko 240policininku?

Aišku       2016-02-10 19:52

Eilinis psichozės priepuolis violetiniam kedopedikui.

Kokioje dar valstybėje       2016-02-10 19:50

atsiranda patvorinių būriai, kurie siekia perimti teisininkų ir kriminologų pareigas ir spręsti bylas? Tik durnių laive “Lietuva” tokie absurdai dedasi.

Rytoj posėdis neįvyks       2016-02-10 16:01

Serga vienas teisiamųjų

Bryzas       2016-02-10 15:02

Garbingai prisipažįstu pralaimėjęs protų (sic!) mūšį su ištikimiausia ir intelektualia prezidentės gynėja. Viliuosi, kad gausite premiją už laimėtą įnirtingą kovą su JE šmeižikais - mikoklastais.

Bryzai iš mikolatrijos,        2016-02-10 13:43

verčiau garbingai prisipažink, kad protų mūšį pralaimėjai:)

>vaivaivai'kai ir kitiems mikolatrams       2016-02-10 13:18

Aukštinant teisėjus, sakysime, iš apylinkės į apygardos teismus, prezidentė turi beveik absoliučią pasirinkimo laisvę: dažnai iš kelių dešimčių pretendentų sąrašo jos paskiriami du - trys. Teisėjų atrankos komisijos išvados jos nesaisto. Tiesa, šiek tiek varžo tą laisvę teisėjų tarybos išreikštas patarimas ar nepatarimas dėl prezidentės parinkto kandidato, bet praktika rodo, kad teisėjų taryba, jei neklystu, tik vieną kartą per visą istoriją atmetė prezidentės pasirinktą kandidatę (E. Dambrauskienės atvejis).
Taigi, kalbant apie Cinino, Valinskienės ir daugybės kitų paaukštinimus, nederėtų kalbėti apie valdžių pasidalijimus ar kad niekšai puola prezidentę, reikalaudami atsakomybės už orą, lietų ar saulę. 
P.D.
Mikolatrija - medicininės religiotyros terminas, reiškiantis grybų garbinimą, net jei tai daryti priklauso pagal einamas pareigas.

vai vai vai        2016-02-10 10:56

Bryzas neskiria straipsnio nuo paprasto pranešimo.
Bryzas nežino, kad mūsų demokratijoj galioja valdžių pasidalinimas. Jis visą atsakomybę linkęs suverst ant Prezidentės, vadinasi, kartu jis “perleidžia” ir visas galias vient tik JE, atimdamas sprendimų teisę iš kitų valdžios institucijų...  na, kad ir skiriant teisėjus iš pačių teisininkų tarybų, skiriant ministrus iš partijų, nuvertina seimą ir t.t. Skeverneis, pvz., į postą buvo deleguotas Pakso partijos. Prezidentei liko tik patvirtint arba ne. Ar didelį ji turėjo pasirinkimą? Tai ką -  ar Skvernelis Prezidentės žmogus? smile
.
Ir galų gale, Bryzas siūlo šalint komentarus. Tai įrodo jo paties diktatorišką prigimtį. Ar tik tai neliudija, kodėl jis mato diktatūras kituose? Na, pagal veidrodinį mąstymą - ko nenoriu matyt savyje, tą projektuoju į kitus? smile

KGB yra KGB!       2016-02-10 7:16

Kokia valdzia bebutu jie viska kurioja,kontroliuoja ir viska apvercia aukstyn kojomis.Norint sugriauti valstybes pamatus reikia tiesa paversti melu o mela tiesa.Kas matome ir vyksta Lietuvoje!Ir ....visur dirbtinai nusikalteliais daromi:Prezidente,Landsbergis,Venckiene,Kedziai ir t i e s o s ieskantys pilieciai!

kokie cia slapti melagingi liudinikai       2016-02-10 7:13

smeizia Prezidente????Jais turetu susidometi “nykstukai"O gal jie ir yra nikstuku slapti melagingi liudinikai?nes….sazinigus zmones nykstukai dirbtinai daro nusikalteliais!!!!

Julius Puras       2016-02-9 21:05

Filmuota medziaga kalba pati uz save o ypac ta kur mergaites senele basa neste isnesa is jos namu tapatybes “nustatimui”. Ir dar ypac ta filmuota medziaga galetu prakalbeti kuria slepe prokurorai nuo visuomenes. As turiu mintyja namo viduje filmuota medziaga. Is tos medziagos prokurorai gali paroditi iskarpytos ir sumontuotos tik 12 sekundziu.

Bryzas vaivajai hahajai       2016-02-9 18:29

Rašote: “Pabandom čia paieškot tiesos - jums tai nepatinka, nes patinka viskuo kaltnt Prezidentę.”
Niekam neįdomi nei Jūsų prezidentė, nei jos tikri ar tariami puolėjai, nei šitie kvaili žaidimai pavadinimu “mažieji grybų karai”.
Portalo administratorių vietoje aš ramiai pasiųsčiau pas nykštukus visus šiuos komentarus (įskaitant ir savo), kaip nesusijusius su straipsnio turiniu.

Bryzas Vaivai hahai martai...       2016-02-9 18:19

Mieloji, nukalbate, kaip ir Jūsų mylima prezidentė, ir apie “ekspertus”, ir apie įvykių chronologiją, ir “dėl Palestinos priėmimo į UNESKO” (vyko berods metais anksčiau).
“TIK JOKIOS PRIEVARTOS PRIEŠ MERGAITĘ!” - čia ne prezidentės valios pareiškimas, o pakartojimas to, kas ir taip parašyta Kondratjevo nutartyje, taigi, žodis “TIK” Jūsų pavartotas ne vietoje. Prezidentė puikiai žinojo, kad nutartis, “kurią reikia vykdyti” negali būti įvykdyta, nenaudojant prievartos. Sutikimas ją vykdyti reiškė sutikimą panaudoti prievartą. Kaip beviltiškai absurdiškai skambėjo prezidentės žodžiai, ištarti po operacijos, kad reikia ištirti, ar nebuvo panaudota prievarta… Prezidentės vietoje, samdyčiausi labiau pakalusius gynėjus.
Beje, kas vertė prezidentę kelti teisėjo karjeros laiptais prisidirbusius Garliavos bylose teisėjus? Štai tik prieš mėnesį prezidentė savo ukazu paaukštino ir Cinino bendražygę Valinskienę.

vai vai        2016-02-9 17:56

va taip ir darot, ir galvojat, it kokie mankurtėliai.
Mafijinis bankas Snoras nušvilpė jūsų pinigus, nusipirko AirBaltik, GM lenktyninių auto kompaniją, dar visokio š., o jūs kaltinat Prezidentę, nes taip liepė Zigmas.
Zuoko globojama Dalkija jus dulkina buto nepagrįstais mokesčiais, jūs kaltinat Prezidentę, o Artūrui tik to ir reikia, nes jis siekia savo biznio laisvės nuo bet kokios kontrolės…
Teismai neteisingi - jūs kaltinat Prezidentę, nes tai patinka Viktorui.
Prezidentė bando pakeisti teismų sistemą - jūs kaltinat Prezidentę, nes tai patinka Povilui.
ir t.t.
Pabandom čia paieškot tiesos - jums tai nepatinka, nes patinka viskuo kaltnt Prezidentę.

>>Vaivajui hahajui        2016-02-9 17:40

vai vai, branguti, puikiai žinai kaip ten buvo, jei sėdėjai “ekspertuose”, kurie tą pačią Garliavos šurmo dieną pranešė apie lietuvių emigrantų protesto mitingą Čikagoj prieš Prezidentę, kuri atvyko į JT suvažiavimą dėl Palestinos priėmimo į UNESKO. Mes dar nežinojom, kas toj Garliavoj vyksta, o Čikagos lietuvė, perėmusi dipukų laikraštį, jau žinojo. Vėliau ji buvo pačių išeivių apskelbta kgb agente.. suaorganizavo keletą savo pažįstamų, su plakatais, kad pažemintų viešai Lietuvos Prezidentę...
O išvykdama į JT ji pasakė, kad taip, teismo sprendimai turi būti vykdomi, TIK JOKIOS PRIEVARTOS PRIEŠ MERGAITĘ!
.
KĄ? JOKIOS PRIEVARTOS?  Taigi mūsų ambicingų, bet pauglio protą turinčių bernelių smegenys tuoj ėmė suktis: Darykim priešingai, nei mama sako. Kuo daugiau prievartos! Visą antiteroristinę armiją!! O tada sukelsim ir vesim liaudį demonstruot prieš Prezidentę. Patikės, kurgi ne. Kaip sakysim, taip ir darys.

stasys       2016-02-9 17:15

Filmuota medziaga kalba apie ivykius taip pat

tai kaip čia yr?        2016-02-9 17:13

TEISĖJĄ DAMBRAUSKIENĘ TEIS TEISĖJA MACEVIČIENĖ, KURI PATI KONKURAVO SU DAMBRAUSKIENE KARJEROS KOVOJE DĖL POSTO?
Pakiša?
Paaiškinkit, kas galit?A?

Vaivajui hahajui       2016-02-9 16:58

Garliavos šturmas įvyko tik gavus tam prezidentės sutikimą/palaiminimą.
Sutikimas buvo gautas įbauginus prezidentę, kad priešingu atveju jos laukia žiauri paxo dalia.
Prezidentė pasakė: “Argi Lietuvoje nėra kitų problemų?”.
Po viso šito rašinėti apie Vilniaus brigadas… Keista, kaip prezidentė negali pasirinkti intelektualesnių gynėjų.

taigi, viskas siejasi...       2016-02-9 15:43

ir GRU investitorius AirBaltic su Snoru, valdžiusiu L.Rytas ir prisidėjusiu prie Garliavos skandalo išpūtimo , kartu su dviem TV kanalais, matomai užglaistymui ir dėmesio nukreipimui nuo Furmonavičiaus nužudymo, kuris į teismą tądien turėjo atsinešti VSD šnipo K.Vilkausko įrodymus, galimai apie ginklų prekybą... šitaip apsukriai gal būt apkaltinus Kedį.., nes tas jau dvi savates kaip afišavo savo skriaudą... Juk liberalų - Zuoko su Paksu berniukai aktyviai dalyvavo Garliavos šturme… jei ką..

Snoras, KGB,MAFIA, VSD       2016-02-9 15:28

Tai ne pirmas Lietuvos teisėsaugos tyrimas „Snore“. Prieš porą savaičių Generalinė prokuratūra nutraukė 2007 m. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos pradėtą tyrimą. Įtarta, kad daugiau nei 8 mln. litų, gautų iš lengvatinių mokesčių zonose įsikūrusių bendrovių, investuota į „Snoro“ akcijas. tyrimas pateko į aklavietę, nes Rusija atsisakė Lietuvos prokurorams suteikti informaciją. Kiek tokių tyrimų nutraukta – nežinia, tačiau „Snorą“ nuo pat pradžių lydi šleifas.
1998 m.vyko keturių asmenų suėmimas. Šie atvažiavo saugumiečiams parduoti 10 000 netikrų dolerių, siūlė atvežti dar daugiau – neribotą kiekį iš Jungtinių Arabų Emyratų. Du iš sulaikytųjų – Lietuvos KGB karininkai, vienas jų dirbo „Snoro“ vindikacijos tarnyboje. Padirbtus dolerius atvėžė „Snoro“ automobiliu. Bankas Saugumo prašė grąžinti tarnybinį automobilį, pistoletą, šovinius ir radijo stotį. Per kratas pas apsaugininką aptikta įranga ir slapčia įrašytų pokalbių, kuriuose – keliasdešimt aukščiausių valdžios, policijos, prokuratūros, saugumo pareigūnus kompromituojančių pokalbių apie jų intymų gyvenimą ar net lojalumą valstybei.
Beveik prieš dešimtmetį – 2002 m. – mūsų saugumiečiai sužlugdė užsienio mafijos planą, kaip už daugiau nei milijardą litų įsigyti „Snoro“ akcijų ir užvaldyti du trečdalius banko. Pinigus žadėjo pervesti Monako Grimaldi kunigaikščių atstovu prisistatęs Prancūzijos pilietis Jeanas Philippe‘as de Grimaldi. Saugumiečiai išsiaiškino, kad tai apsišaukėlis, jo tėvas – eilinis rumunas, o ši kompanija susijusi su Rusijos mafija. Jie planavo užvaldę paversti „Snorą“ didžiausiu Baltijos šalyse.
„Investuojant į „Snoro“ banką siekiama legalizuoti neaiškios kilmės kapitalą“, – taip situaciją apibūdino tuometinis Valstybės saugumo departamento generalinis direktorius Mečys Laurinkus.
Tačiau po metų didžiausią „Snoro“ akcininką nusipirko rusų „Konversbank”. Taip „Snoro” šeimininkais tapo rusai. Šiam sandoriui Lietuvos banko palaiminimo nereikėjo.
Netrukus „Konversbank“ investavo dar 25 milijonus ir perėmė „Snoro“ kontrolę. Rusijos spauda šį sandorį vadino keistu. Keturis kartus mažesnis už „Snorą“ „Konversbank“ aptarnavo vien Rusijos atominės energetikos ministerijos sistemą.
Gal būt todėl, kad pagrindinis „Konversbanko“ savininkas – mokslininko, dalyvavusio kuriant sovietų branduolines raketas, anūkas Vladimiras Antonovas. Jo tėvo pažintys atominės energetikos ministerijoje galėjo padėti sūnaus verslui, o šis ieškojo kaip įsitvirtinti   būsimosios Europos Sąjungos erdvėje. 
Netrukus pusiau rusiškas „Snoras“ įsigijo „Latvijos Krajbanka“. Prasidėjus pasaulinei krizei V. Antonovas jaunesnysis siekė supirkti Skandinavijos, Baltijos šalių bankus, veržėsi į Didžiąją Britaniją, tačiau bankų priežiūros institucija „Snorui“ steigti filialą neleido. Dažniausia tokio atsisakymo priežastis – įtarimai dėl neskaidrios veiklos, pinigų plovimo.             
V. Antonovas svajojo savo rankose išlaikyti Švedų automobilių koncerno SAAB akcijas, tačiau Švedijos ir Jungtinių valstijų valdžios atstovai sandorį užblokavo. 
Kai kas Antonovus sieja su 2006 m. įvykdyta Rusijos centrinio banko vadovo Andrejaus Kozlovo žmogžudyste. A. Kozlovas vadintas vienu ryžtingiausiu kovotoju su finansiniu nusikalstamumu. Anot žiniasklaidos, nužudytasis išvakarėse viešai abejojo „Konversbanko“ veiklos skaidrumu.                     
2009 m. pasikėsinta ir į Antonovą vyresnįjį. Į jį paleista 18 šūvių. Rusijos žiniasklaida spėlioja, kad į jį  šaudyta galbūt dėl jo ir sūnaus verslo. Dar prisiminta, kad prieš dešimtmetį, siekdami atsikratyti įtarimų dėl pinigų plovimo, Antonovai galėjo „užsakyti“ verslo partnerio nužudymą.
Tačiau visa tai tik spėlionės – Rusijos teisėsauga neištyrė nė vieno nusikaltimo. O Antonovai savo verslą iš Rusijos patraukė, pasiprašė ir gavo leidimą gyventi Londone.
Pranešta, kad po Lietuvos vyriausybės sprendimo nacionalizuoti „Snorą“ V. Antonovas atvyko į Latviją, kur tariasi dėl tolesnių veiksm

vai vai        2016-02-9 15:02

dar reiktų išsiaiškinti - kaip Zuoko ir Pakso, o gal ir kokios “Vilniaus brigados”, nes vienas iš jos narių ir pasikvietė V.Antonovą, interesams galėko pakenkti Garliavos judėjimas. Kas ir kur užmynė ant mazolių?
Gal tai susiję su Furmonavičium? Ta prasme, jei GRU susijęs su ginklų prekyba?

cha to manau        2016-02-9 14:53

KGB ir mafija turi savų priemonių. Pasakys - turi vaikų? Nenori, kad nuskęstų balutėjė? Tai daryk, ką sakau. Kaip filme.
O dabar va, nete atradau, kad Zuoko Air Baltik, pasirodo savininkai tai vienas iš GRU, toks mįslingas rusas Andrej Rudeško. Jis ir finansininkas, audito kompanjos „FinEkspertiza“ partneris. Baigė Rusijos gynybos ministerijos karinį raudonosios vėliavos universitetą bei Maskvos valstybinę juridinę akademiją.
Jis dalyvavo daugelyje investicinių projektų Rusijoje ir kitur. Taip pat teikė juridinę ekspertizę investicijų srityje įvairioms bendrovėms.
A.Rudeško buvo komercinio banko „Mežsocbank“ stebėtojų tarybos narys. Šis bankas 2007-aisiais neteko licencijos dėl pažeidimų.
..
GRU - kur mums tai girdėta? Pakso Borisovas ir rėmėjas!
Ar Zuokas praskolino Vilniaus milijardą remdamas šią, neva Vilniaus savivaldybės oro kompaniją? Kompaniją, kurios kitas “investuotojas”, Snoro ir latvių Kraibank savininkas Antonovas. Kiek jis investavo banko klijentų pinigų?
Yeismai to nežino. Jie neaptiko nieko neskaidraus tje Air Baltik byloje…
Nebūtų aptikę ir Snoro byloje, jei ne anglų teisininkai…

jo....       2016-02-9 14:43

Kokia partija belaimetu KGB -FSB-VSD-NKVD visur ir viska kaip visada k o n t r o l i u o s !!!!

vai vai        2016-02-9 14:39

panašu, kad mūsų teismuose sėdi žmonės arba visai korumpuoti, arba visai be kompetencijos ir pajėgūs tik gyventojus bauginti milžiniškomis baudomis, kad tik neprasižiotų, kad tik nekeltų aikštėn visokios mafijos daromas piktadarybes. Mafijos, kurias jie dangsto, kuri turi stogą net seime…

>>kokia NKVD       2016-02-9 14:35

NKVD, KGB ar FSB -  koks skirtumas?
Jei Uspaskis pakeitė partijos pavadinimą, tai jis jau švarus?

Manau       2016-02-9 13:06

manau kad būtina paviešinti KGBistų sąrašus ir dirbusius KGB, ir buvusiems KGBistams teisėjuams uždrausti dirbti teisėsaugos sistemoje, kaip kelianties grėsmę Lietuvos žmonių saugumui ir politizuotiems susidorojimams, nepasitikėjimu teismas Lietuvoje kėlimo.

to galsitaip       2016-02-9 12:31

tai kad nieko kelti tycia kelti nereikia. Teismais pasitiki vos ketvirtadalis Lietuvos zmoniu. Juk neekli, mato kas vyksta Paberalis, Kusaite, Viktoras, Garliava.. ir daugybe kitus istoriju. O kiek mes dar mes nezinome

Gedinga byla       2016-02-9 12:25

. Kiek tesis sis marazmas? Ir vardan ko trypiami pilietiski zmones? Vardan “teisingumo”, ibauginimo, nutildymo…? Nzn. Geda.

kokia NKVD?       2016-02-9 12:12

KGB o ne NKVD!Pasidomekite prokuroru ir teiseju praeitimi?kam ir kaip jie dirbo Tarybu Lietuvoje?Tai beveik visi is KGB strukturos.Tie patys dabar teisia ir Garliaviskius.Nes tai politine ir teismine byla.Apie mergaite niekas net nbekalba.Kalti tik Kedziai ir liudinikai,kurie pastebejo Lietuva apraizgiusi KGB tinkla!!!!

rinka       2016-02-9 11:27

juk nieks kits taip gerai nereklamuoja mūsų valstybės kaip mūsų teismai. Narko biznio bosus, stambius fūrų vagis, kuriuos policija pagauna, paglosto ir paleidžia… Už tai liudininkus, nekaltus piliečius, tampo po teismus ilgai ir negailestingai. Ot, jei ten būtų stovėję laisvi piliečiai - bomžos, jų po teismus nieks netampytų. Ką iš jų atimsi? Baudą uždėsi? Butą su anstoliais areštuosi ir parduosi? Jų, pavogusių kokią bulkutę, net Maximos security nepriduoda teisti. Sako, nuveža į kokį mišką, prilupa ir palieka.

Teisė žinoti       2016-02-9 11:02

išteisintas Uspaskis jau pagyrė teismus. O Cininas per “Teisę žinoti” jam paantrino - mūsų teismai teisingi. smile

gal šitaip        2016-02-9 10:59

tyčia keliamas nepasitikėjimas visa teismų sistema?

liūnas        2016-02-9 10:57

kada gi išsiropšima pagaliau iš to NKVDistinio liūno?
kas nusprendė, kad būtent NKVD turi šiuos liudininkus teisti?

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.