Žmogaus teisės, Šturmo liudytojų persekiojimas

Politinis teismų procesas tęsiamas: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Tiesos.lt redakcija   2016 m. balandžio 27 d. 20:43

68     

    

Politinis teismų procesas tęsiamas: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Balandžio 28-ąją, ketvirtadienį, 9.30 val. Kaišiadorių rajono apylinkės teismas toliau nagrinės Garliavos šturmo 2012 metų gegužės 17-ąją liudytojams iškeltą baudžiamąją bylą.

Nukentėjusiais šioje byloje yra pripažinti antstolė Sonata Vaicekauskienė ir portalo lrytas.lt žurnalistas Nerijus Povilaitis.

Kaltinimai trukdžius antstolei atlikti savo pareigas ir įžeidinėjus yra pareikšti Garliavos šturmo liudytojams: Kęstučiui Dūdėnui, Gediminui Aidukui, Evaldui Staliūnui, Sigitui Gudynui, Giedriui Okuniui, Žygimantui Bulotai, Svajūnui Tamuliui, Matui Morkevičiui, Aušrinei Balčiūnei, Alvydui Arnauskui, Erikui Kuktai, Rūtai Urbelienei, Žilvinui Paškevičiui, Dariui Kaminickui, Tautrimui Januševičiui, Vidui Petraičiui, Gretai Knapkienei.

Politinę bylą paskirta nagrinėti Kaišiadorių rajono apylinkės teismo teisėjui Gintautui Kaulakiui. Baigęs teisę Vilniaus universitete, G. Kaulakis buvo Biržų, Plungės ir Telšių prokuratūrų tardytoju. 1984–1987 metais G. Kaulakis dirbo SSRS karinės prokuratūros Samarkando garnizone tardytoju ir vyriausiuoju tardytoju. Nuo 1993-iųjų dirba Kaišiadorių rajono apylinkės teisme: 1993–2006 metais šiam teismui pirmininkavo, o 2006–2010 metais teismo pirmininko pareigas ėjo laikinai.

* * *

Daugiau apie šią bylą skaitykite ankstesnėse Tiesos.lt publikacijoje:

Teisėjas G. Kaulakis atidėjo politinę Garliavos smurto liudininkų bylą

Politinis teismų procesas. Aušrinė Balčiūnė: ką aš pamačiau prokuroro R.Gailevičiaus atrinktoje vaizdo medžiagoje

Aušrinė Balčiūnė. Politinių teismų procesas tęsiasi: keletas pastebėjimų iš nukentėjusiųjų ir liudytojų apklausos

Aušrinė Balčiūnė. Policijos vadų liudijimai politiniame teisme: per instruktažą mums sakė, kad asmenų grupė Garliavoje gali susideginti

Aušrinė Balčiūnė. Lietuvos pareigūnai paliudijo: „Žmonės Klonio gatvėje kažką dainavo…“

Aušrinė Balčiūnė. „Vyties“ rinktinės pareigūnas teisme: „Garliavoje žmones ėmiau, nes ir kiti juos ėmė“

Aušrinė Balčiūnė. Pareigūnas: „Mes antstolei nuėmėme psichologinį spaudimą“

A.Balčiūnė. Klausantis Garliavos šturmo garso įrašo žurnalistas N.Povilaitis nesitvėrė juokais, o aktorė E.Žebertavičiūtė nepaliaujamai braukė ašaras

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (II)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (III)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (IV)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (V)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (VI)

Politinis teismų procesas tęsiamas: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Aušrinė Balčiūnė. Trumpai apie Garliavos šturmo liudytojų bylą: mūsų jau mažiau

Aušrinė Balčiūnė. Vargas dėl a.a. Vido Petraičio

Aušrinė Balčiūnė. Lenkų sirgaliai aikštėje šlapinosi, bet nebuvo reikalo juos sulaikyti…

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo liudytojų byla: kalba kaltinamieji

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo byla: kaltinamieji kalba toliau

Violeta Milevičienė. Stebėtojos užrašai, arba Kodėl nestovėjai po medžiu?

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo byla: nebeegzistuojantis straipsnis perkvalifikuotas į sunkesnį

Aušrinė Balčiūnė. Byla tęsiasi…

Aušrinė Balčiūnė. Byla perskaityta. Prasideda baigiamosios kalbos

Aušrinė Balčiūnė. Byla perskaityta. Bet posėdis neįvyko

Dalyvaudami teismuose stebėtojais, prisidedame prie teisingumo pergalės. Būkime solidarūs!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Sta       2016-05-1 2:32

Ačiū už paaiškinimą, nes prieš tai nebuvau skaitęs komentarų, todėl ir paklausiau. Geros dienos visiems, net ir bukapročiams,kaip tas “vatnikienė” linkiu, ir, be abejo, geros sveikatos !

>Sta       2016-04-29 17:33

Apie vakaryktį posėdį (neįvykusį) galite paskaityti žemiau esančiame komentare Posėdis     2016-04-28 15:11. Taip pat poroje kitų vėliau einančių komentarų.
Teisėjas išrėžė pamokslą apie sirgimą bet kokia proga, medicinos pažymų dalijimą į kairę ir į dešinę, retoriškai pateikė save kaip niekad nesusirgusio sveikuolio pavyzdį ir nurodė kitą posėdžio datą, pridūręs priekaištingu, giliai nusivylusiu balsu, kad jis jau nebeturi iliuzijų, kad posėdis įvyks. O vėliau prasidės atostogų metas…

Sta       2016-04-29 16:23

Įdomu, kaip baigėsi tas vakarykštis eilinis slibino pasispardymas ?

A. Kliukliukaitė       2016-04-29 15:36

Visa Lietuvos teisėsauga yra dalis Lietuvą valdančio pedofilų klano. Todėl visi teismai pastoviai išteisina pedofilus bet persekioja ir baudžia tuos, kurie prieš pedofilus kovoja. Teismai negalėtu to daryti jei Lietuvos valdžia būtų ne pedofilų rankose. Kalbama, kad Lietuvos Seimas svarsto slaptą įstatymą, pagal kurį visi tėvai, turintys vaikus tarp 2 ir 16 metų amžiaus privalės atiduoti juos du kartus į metus metus pedofilams jų iškrypėliškiems poreikiams patenkinti. Oficialiai tai vadinsis “sveikatos patikrinimu” o vasaros metu - “atostogų stovykla”. Visi privalome gelbėti savo vaikus, todėl rašykime apie tai laiškus į viso pasaulio spaudą, viso pasaulio politikams, žmogaus ir vaikų teisių organizacijoms, Rusijos dūmai, visur, kur tik galime. Savo vaikų pedofilams geruoju tikrai neatiduosime! Lietuvos pedofilų valdžiai sakome griežtą ir ryžtingą NE! NE, NE ir dar kartą NE!

naikštė       2016-04-29 11:57

man liūdna dėl ypač televizijos žurnalistų, kurie vienu metu užmėmė, regis, teisingą poziciją, o paskui persivertė. Arba kurie nepagalvoję švaistosi epitetais “violetiniai”, “patvoriniai”, “garliavinė demokratija”.
Kada nors jiems bus dėl to gėda.

:-(       2016-04-29 7:25

Idomus ir propagandonu vaidmuo: kol reikejo pridengti zudikus - pedofilija, o kai jau reikejo gesinti - nebuvo.

:-(       2016-04-29 6:33

O turetu buti ieskomi tie, kuriems jie buvo pagrindiniai taikiniai. Manau ne ten nuvestas tyrimas.

Stasys       2016-04-29 4:33

Manau, kad “naikštė” yra teisi.  Nebuvo tokio baisaus motyvo, mano manymu, kad jis galėjo šiaip sau imti ir nušauti tuos du, ne pagrindinius veikėjus.  O kad kažkas nušovė du zuikius vienu šūviu, tai akivaizdu. Panašu, kad dėl to trečiojo užupakalio išsaugojimo, o gal ir dėl ko nors daugiau, buvo užvirtas tas kirmelynas ir, mano manymu, absurdas. Įdomu, kas yra to “trečiojo” krikštatėvis ir iš vis, kas jis toks ? Kad ir tie taismai, vykstantys jau 4 metai, nežinia dėl ko ir nesuprantu kur jų kaltė. Bet .... Juk aišku kodėl Venckienė išvyko. Juk matome kas dedasi toje ašarų pakalnėje, toje vadinamoje ” Marijos žemėje” . Kada tas baigsis ir kas gali tą sdustabdyti ?

>>naikštei       2016-04-29 2:18

ne, niekad nebuvo ir jau būti nebegalės D.Kedį apkaltinančio ir nuteisiančio nuosprendžio.
Šiuo požiūriu visiškai teisus Tarabilda, aiškinantis, kad be Kaišiadoryse teisiamų niekuo dėtų žmonių, Lietuvoje plūduriuoja ir skleidžia tamsą šimtai žmogystų (ypač purvasklaidininkų profesijos), kuriems po kelias iškart baudžiamąsias veikas inkriminuoti “teisinė demokratinė” keistai neskuba… Va jums ir lygybė prieš įstatymus ir teismą.

>Posėdis       2016-04-28 21:39

Kaulakis pasakė ir daugiau įdomių dalykėlių, pvz. “Kodėl AŠ nei karto nesusirgau?”. Tiesiog prašėsi atsakymo: O kas gi trukdo jums susirgti, sirkit sau į sveikatą. Seniai laikas pailsėti, jei pavargot. Negalėjot nusiplauti nuo bylos? Su visa derama pagarba.

naikštė       2016-04-28 16:45

Nežinau, bet man atrodo, kad kažkoks teismo sprendimas dėl Kedžio buvo, ir ypač po jo jis jau tiesiai įvairiais lygiais buvo tituluojamas dvigubu žudiku. Gal net kažkas išteisinančio buvo paskelbta dėl Furmonavičiaus ir Ūso. Tačiau - koks bebūtų teismo sprendimas - nė vienam neuždrausta abejoti (ir garsiai) teismo sprendimu. Žinoma, kategoriškai teigti, kad Kedys žudikas, ar kad Ūsas su Furmonavičium pedofilai - tai tarsi prašytis į teismą ir ten pagrįsti savo teiginius.
Dėl to aš nesakau, kad Furmonavičius su Ūsu pedofilai, tačiau mačiau ir girdėjau D.Kedytės pasakojimą  ir man jis pasirodė nuoširdus ir įtikimas, nes meluoti - labai sunku, tai rodo profesionalių dezinformatorių nepavykusios pastangos užglaistyti bylą bei apkaltinti nekaltą.
Taip pat netikiu, kad Kedys ką nors žudė. Net jei už netikėjimą bus keliama baudžiamoji byla - vistiek nepatikėsiu. Beje, vienas iš pirmųjų nepatikėjusių buvo toks žinomas kriminalistas Grigaravičius, ex generalinis komisaras, atrodo, dabar Alytaus meras. Na jis pačioje pradžioje išsakė savo nuomonę, kad čia kažkas ne taip kaip gali atrodyti.
Kiek daugiau kaip prieš šimtą metų Prancūzija buvo atsidūrusi ant skilimo ribos dėl tokio kapitono Dreifuso, generalinio štabo apkaltinto šnipinėjus Vokietijai. Galų gale generalinis štabas, kuris jau buvo pasiryžęs paaukoti vieną kapitoną dėl savo munduro. buvo priverstas pripažinti, kad neturi prieš Dreifusą įkalčių ir šis buvo išteisintas. Ir Prancūzija laimėjo. Vienu metu man atrodė, kad Lietuva šioje Garliavos byloje pralaimės, kad išsigąs, kad nusileis, kad priims neteisybę. Bet dabar tikiu, kad to nebus, kad žmonės neužmiršo ir neužmirš, juo labiau, kad to neleidžia pati teisėsauga, kelianti bylas visiškai antraeiliams ir trečiaeiliams tų įvykių dalyviams, nes kol nepasibaigs paskutinis teismas, tol netils diskusijos.

Naujoji kovotoja       2016-04-28 15:36

su organizuotu nusikalstamumu iš Kauno:
https://pbs.twimg.com/media/ChIjHLrWIAA6Oip.jpg:large

Posėdis       2016-04-28 15:11

  Vėl neįvyko, nes vienas teisiamųjų sirgo, o kitas neatvyko, nes, matyt, sužinojo, kad posėdžio nebus.
Teisėjas Kaulakis pasakė tokį pamokslą: Tai pagal grafiką sergam? Pažymas (gydytojo) dabar dalija į kairę ir į dešinę... Gerbkite bent teismą, nei kultūros, nei nieko neliko. Kitas posėdis - gegužės 24 dieną, bet aš neturiu iliuzijų, kad jis įvyks.
...
Vis keičiasi ir keičiasi prokurorai iš Kauno prokuratūros ONKT skyriaus. Buvo Gailevičius, po to - Palaima, po to - Venckūnas. Dabar prokuroro baigiamosios kalbos sakyti į teismą atvyko nematyta to pat skyriaus prokurorė su stilinga šukuosena.

:-(       2016-04-28 12:34

Užsienio kriminalistai labai susirūpintų: jie suprastų, kad Europos Sąjungoj - Trojos arklys.

Tarabilda aktyviam anonimui "to"       2016-04-28 12:02

Kuzios propaganda, kurią varai, mes sotūs iki kaklo. Atsakyk į paprastą klausimą, ar teismas įrodė, kad Kedys nužudė du žmones? Ar yra tokia teismo nutartis ir kur ji skelbta? Jei tokios teismo nutarties nėra, o yra tik užmarinuoti įtarimai, vadinasi byla nėra baigta ir žudikas nenustatytas. Kiekvienas, kas viešojoje erdvėje Kedį vadina žmogžudžiu (koks jis ten bebūtų buvęs baisus, ūmaus būdo ar net narkomanas), užsitraukia baudžiamąją atsakomybę dėl nekaltumo prezumpcijos pažeidimo, šmeižto ir mirusiojo atminimo išniekinimo.
Kitas hipotetinis klausimas propagandonams tokiems kaip tamsta. Jei nusikaltimą įvykdė Kedys, bet kuris praprusęs kriminalistas, matydamas, kaip tai buvo padaryta, net be gilesnės analizės jums iškart pasakys, kad taip įvykdytas nusikaltimas - ne vieno žmogaus darbas ir ne piemens, darančio pirmąjį gyvenime nusikaltimą - dvigubą žmogžudystę. Lenkiu į tai, kad teisėjo pašalinimo operaciją vykdė tikrai ne vienas asmuo, ir net jei vieno iš jų nebėra gyvųjų tarpe, ar tai reiškia, kad ir visi nusikaltimo “bendraautoriai” ir vykdytojai automatiškai tampa švarūs. Kad tokiu bendraautorium įvardytas ir tampomas aklas žmogus Ivanauskas yra pats tikriausias ir gėdingiausias mūsų teisėsaugai nesusipratimas. Užsienio kriminalistai sprogtų iš juoko, pamatę kaip mūsų teisėsauga tyrė dvigubos žmogžudystės rezonansinę bylą, kaip nutekindavo slaptą bylos informaciją Lietuvos rytui, kaip inicijavo viešojoje erdvėje propagandinį šou ir šmeižtus, formuojant visuomenės nuomonę, kuria ir anoniminis “to” toliau stengiasi formuoti. Kur tai matyta, kad kriminalinis nusikaltimas būtų tiriamas, pasitelkiant propagandistus žiniasklaidoje ir kuriant išankstines visuomenės nuostatas.
Va čia ir yra pats didžiausias nusikaltimas.

:-(       2016-04-28 10:38

“Niekas negali būti teisėju savo byloje” > algas didinti SAU nedelsiant!

naikštė       2016-04-28 10:35

Venckienė, nors gerbiu ją už auką - paaukojo visą savo karjerą ir gyvenimą dėl net ne savo vaiko - viešumoje ir politikoje man ne autoritetas. Kovojo, kai galėjo tiesiog vykdyti įstatymo raidę, ir pabėgo, kai reikėjo kovoti. Bet kai tokie žmonės, kaip A.Sakalas ar M.Adomėnas pavaro nesąmonių, kad esą Venckienė sugalvojo visą pedofiliją, sukėlė triukškmą ant visos Lietuvos, įpainiojo brolį, brolio dukrą - vien tam, kad patektų į seimą (kur vėliau net nelabai turi ką pasakyti), man kyla visokių klausimų.

to naikštė       2016-04-28 10:18

Kažur,kažkas,kažką.Ir tokiais svaičiojimais kuriamos istorijos,šmeižiami žmonės.Reikėjo teismuose dalyvauti,o ne venckės ir jos pakalikų kalbų klausyti.Dar pasakysi-skaitei venckės knygą.Valio.Ką ir bekalbėti su tavim,jei ten pateikta medžiaga tiki.Juk ji neišdrįso stoti prieš teismą.O kedys trukdė sesutės nurodymu teismui dirbti.Nepamiršk 200 skundų.Taigi teisėja,puikiai mokėjo manipuliuoti.Ale esmė tame,kad nekaltų žmonių n iekas negali nuteisti,kas tu bebūtum ir kokius stogus beturėtum.Pradžioj tikėjotkad ji duos Lietuvą į teismą.Ji nieko negali duoti į teismą.Neturi jokių įrodymų.Mergaitės neleido paimti į neutralią aplinką.Ką norėjo,tą su ja darė.Ir kurį laiką,padedant landsbergiui,sugebėjo visus visur šokdinti.Tikėjosi turėdama teisėjos,paskui seimūnės neliečiamybę,apsikabinti mergaitę ir jos neduoti.Užsieny ji net negali pateikti policijos armijos savo kieme.Iškart visiems paaiškėtų,su kuo turi reikalą.Tik į nusikaltėlių namus gali eiti tokios pajėgos.Mąstykit pagaliau.

naikštė       2016-04-28 9:49

kaip suformuluosi kaltinimą? kad Furmonavičių ir Ūsą susiejau su pedofilijos skandalu? Ar kad netikiu oficialia versija? Nei Ūso nei Furmonavičiaus gyvenime nesu regėjęs. Man galvoje netelpa galvoti, kad tokie iš pažiūros sveiki vyrai leistųsi į tokius iškrypimus, bet juos minėjo D.Kedytė ir Kedys. Ir ne vien jie. Ir tie, kurie turėjo juos apginti nuo mestų kaltinimų, tą padarė labai negrabiai, tuo tik patvirtindami įtarimus. Kedys pirmiausia kreipėsi į teisėdaugą, o kai ana nereagavo - į televiziją. ir po to policijos, prokurorų bei teismų veiksmai labiau priminė galų slėpimą nei bylos tyrimą. Nedrįsčiau Furmonavičiaus kaltinti ir kaip girtuoklio, nors pirmas dalykas, ką perskaičiau apie jį internete jo mirties dieną - kad prieš tai buvo pakliuvęs girtas už vairo. Man atrodo simptomiška, kad reidą Kaune darė Vilniaus policininkai.
O tai, kad prieš taikius protestuotojus paleista tokia plati bauginino akcija, ir kad ligi šiol vyksta susidorojimai su žmonėmis kurie viso labo nepakluso policijos reikalavimo palikti privačią Kedžių pievelę, ar šiaip nepatikėjo baltais siūlais siūta oficialia versija - rodo, kad užkabinta daug giliau, ir kad užkabinta tik ledkalnio viršūnė.
Abejones iškėliau ne aš, o tokie rimti žmonės, kaip pvz. didžiausias Lietuvoje teismo medicinos ekspertizės specialistas (atsiprašau, pamiršau pavardę, tas kuris buvo neįleistas atliekant Kedžio kūno skrodimą) - o aš tik laukiu atsakymo, o vietoje jo girdžiu ir matau, kaip bandoma įbauginti kitus to paties laukiančius žmones.
Pvz. aš nebuvau Kedžio radimo vietoje, bet kažkas sukritikavo oficialią versiją, kad Kedys numirė užspringęs vėmalais ant Kauno marių kranto, nes atkreipė dėmesį, kad ir vėmalų aplinkui nematyti, ir batai Kedžio švarūs, ir kažkaip įtartinai žmogžudysčių ginklas šalia tarsi tyčia pakištas.Ir kažkaip to niekas nesiteikė paaiškinti, o atvirkščiai - emėsi persekioti tuos klausimus keliančius. Apgailėtina, bet nemoka mūsiškiai inscenizuoti įvykių.

būtent       2016-04-28 9:04

bloddinė venckė su savo chebra galėjo ir prie Pociūno žūties prisidėti.Kas gali paneigti,kad tai nėra susiję?

naikštė       2016-04-28 8:51

Blondinė ir žudikas -  ne toks ir retas derinys Lietuvoje. tai lyg pasakų gražuolė ir pabaisa. Kraupokas reginys.  O anas dar grabaliojasi. Fui. Kas galėtų paneigti, kad tokiė atidirbinėjantys naudojami ne vien plakatams palaikyti. Lygiai kaip ta pati impregnuota antklodė prieš tai galėjo būti panaudota Pociūnui nukenksminti.

to Naikštė       2016-04-28 8:43

Galėsi savo parodymus teisme pateikti.Ir toliau šmeižiamas teisėjas,kiti nekalti žmonės.Kurti istorijas internetinėj erdvėj nesunku.Bet už jas irgi reikia atsakyti.Niekas nenori būti šmeižiamas,juo labiau nužudytų žmonių šmeižimas yra aukščiausio lygio žmogaus išniekinimas.Niekas juns nebeleis kurti istorijų be jokių įrodymų.Ir neverkit,kad esat teisiami.

https://www.youtube.com/watch?v=WuHHNHNNxNg       2016-04-28 1:54

Internetas nieko nepamiršta ir nepamirš. Pagarba operatoriui už gerą darbą. Žiūrėkite šį video nuo pradžios iki pačios pabaigos. Nuo 1:48 min. su džinsiniu švarkeliu ir kompiuteriu rankose
pasirodo l. ryto pažiba Asta Kuznecovaitė, vėliau su ilgais riebaluotais plaukais Darius Vinciūnas iš Pasvalio, atsėdėjęs kalėjime tik 7 metus už žiaurų trylikametės išžaginimą, nors buvo nuteistas 9 metams. O šalia iškrypėlio Vinciūno stovinti šviesiaplaukė pana su melsva bliuskute ir karoliais ne tokia jau ir prasta. Tai VAIKŲ (!!!) daktarė - endokrinologė Ieva Lėckaitė Bražiūnienė, dirbanti Vilniuje Karoliniškių poliklinikoje. Žodžiu, pora kaip tvora. Tai matot patys,kam leidžiama gydyti Lietuvos vaikus. Ar tai daktarytei su protu negerai, ar ji atidirbinėjo už savo griekus? Matosi, kad panelė jaučiasi labai nejaukiai ir vis pabėga iš kadro, kad nebūtų filmuojama.  Susiraskit internete: ,,Kaip yra plaunamos smegenys - 2 dalis”.

Tarabilda Naikštei       2016-04-27 23:50

Šaudė ar nešaudė Kedys? Priklijavo žmogžudžio etiketę ir manosi, kad klausimas uždarytas. Ramu. Jei kas nors apie tą klausimą užsimena - tas “idiotas, violetinis, išsigimėlis, kedofilas ir dar visoks kitoks”. Bet kai imi atsukinėti filmą, lenda daugybė neatsakytų klausimų, kurie tiesiog glumina. Jei iš tikro Kedys nužudė J. Furmanavičių ir moterį, nužudytojų giminės privalėjo kelti bylą dėl žudiko nustatymo, kad galėtų vėliau išsireikalauti padarytą žalą, netekus sūnaus, brolio, žmonos, palikus našlaite antrąją mergaitę. Kodėl taip nebuvo padaryta? O todėl, kad greičiausiai tokio dalyko buvo neįmanoma įrodyti, tai reikėjo padaryti du veiksmus vieną po kito. Pašalinti Kedį ir uždaryti bylą įtariamąjam “numirus” (paspringus nendre).
Tai va, supraskite visi šitą istoriją - šaudė ar nešaudė Kedys, turėdami galvoje, kad Lietuvoje yra labai dideli nendrynai ir labai daug nendrių.

Dėmesio!       2016-04-27 23:43

Pedofilai puola!

Naikštė       2016-04-27 23:01

Kažkas klausė, kas tas Myželis? Manau čia apie tą patį: į D.Kedžio kamerą pasakodama savo nevaikiškus “nuotykius” Deimantė Kedytė minėjo tris nesveikus žaidimus su ja žaidusius dėdes: Joną (Furmonavičių, Kauno apylinkės teisėją), Andrių (Ūsą, verslininką). ir Aidį. Pirmuosius du D.Kedys išsiaiškino, trečio nespėjo. (Nemanau, kad Kedys ką nors šaudė, primiausia dėl to, kad buvo karštakošis, tokie pirmieji nežudo, juo labiau kad jam pripaišytos aukos buvo nužudytos itin šaltakraujiškai. Be to, nebūtų pradėjęs “bausti” vieno ar dviejų, nežinodamas trečiojo.)  Netrukus komentaruose nuskambėjo VSD regis ketvirto ar devinto (to kur užsiima visuomeninėm organizacijom) skyriaus viršininko Aidžio Mieželio pavardė. Ir tuo pat metu Aidžio Mieželio pavardė bei atvaizdai dingo iš interneto. Tas dar sustiprino įtarimus. Buvo visuomenės veikėjų, kurie tiesiai šviesiai apkaltino A.Mieželį buvus trečiuoju pedofilinių orgijų dalyviu. Dar keisčiau, kad A.Mieželis pasireiškė kaip aktyvus dalyvis išgabenant Stankūnaitę su dukra į slaptą vietą.
Apskritai keista, kad, nors ir triukšmingoje, painioje, bet šiaip jau paprastoje kriminalinėje byloje dalyvauja saugumo departamentas.
O tai rodo. kad šaknų esama gilesnių nei pedofilija. Žmonės pradėjo jungti Abromavičiaus, Pociūno paslaptingas žūtis, kitus tamsius reikalus. Galimas dalykas, toks pasipriešinimas kaip tik dėl to ir yra.

T. Vatnikienė       2016-04-27 22:46

Gerai kad esate ušsieme, kad daug rašot, bet nenukrypkit nuo temos - rašykit apie baisų Lietuvą valdantį pedofilų klaną, apie siaubingą, kruviną pedofilų smurtą prieš taikius žmones, nenorėjusius atiduoti Mergaitės pedofilams. Ir supraskit kad iš to rašinejimo čia tai mažai naudos. Rašykit į ušsienio portalus. Rašykit į Rusijos spaudą. Rusai su jumis. Jie perduos žinią apie jūsu kilnią, pasiaukojančią kovą plačiam pasauliui. Rašykit apie tai kad lietuviai išrinko pedofilų valdžią ir kad pedofilai sėdi visuose teismuose ir persekioja visus, kas prieš pedofilus kovoja. Rašykit apie baisųji, kruvinaji susidorojimą su taikiais žmonėmis. Mano vyras sako, kad lietuviai turi prašyti pagalbos ir pagalba ateis. O jis turi daug ryšių ir daug ` gali padėti. Lietuvos vaikai bus išvaduoti. Garliavos Mergaitė bus išvaduota iš pedofilų gniaužtų!

Tarabilda       2016-04-27 21:56

Įdomi istorija prievartautojo su plakatu. Sugrąžina į aną dieną ir žvelgiant iš šiandienos perspektyvos dar labiau įsitikinu, kad visa Garliavos byla tuo principu ir sunarstyta.
Stasys labai teisingai ir nešališkai, mano galva, rašo, kodėl žmonės važiavo į Garliavą. Aš irgi tuos žmones mačiau ir kaip ir a.a. A.Patackas visai džiaugiuosi, kai mane norėdami įžeisti pavadina patvoriniu.

Stasys       2016-04-27 17:12

  .... ir dar, - jeigu jisai nepasamdytas, tai tikrai nesveikas, nes sunku suvokti, kokio velnio jis čia įlindo, nes tikrai neras čia bendraminčių, nukvakusių, kaip jis pats. Eitų sau “komsomolkėn’”, ten tikrai surastų sau draugių ir draugų ...

>Chi-chi-chikui       2016-04-27 16:28

Žinok, kad po nervinės įtampos fazės visuomet eina nevaldomo juoko fazė. Tai į gera, nes nuima įtampą, kurią sukelia informacija apie feisbuko draugės ryšius su atsėdėjusiu žagintoju.

:-(       2016-04-27 16:17

O gal tau kas rodo pirsta?

Chi chi chi       2016-04-27 16:14

juokiuosi jau 10 minučių be sustojimo nuo psichinių ligonių komentarų. smile smile smile smile smile

Stasys       2016-04-27 16:04

Tie teisiamieji, mano manymu, be kaltės kalti, kaip ir daugelis kitų, važinėjo Klonin sąžinės vedami, nes jiems rūpėjo tos, matomai niekadėjų nuskriaustos Mergaitės likimas ( aš pilnai tikiu jos pasakojimu ir man labai keistas sakymas, kad ji kalbėjo netiesą). Jie, gal būt, norėjo apsaugoti Mergaitę nuo grąžinimo ten pat ..., o taipogi būti liudininkais įvykus smurtui ir prievartai prieš ją. Taigi, matot, kas gavosi. Man neduoda ramybės mintis, - kas gi, pagaliau, užvaldė Lietuvą ir kur jie mus nuves ? ....
O dėl tos “vatnikienės” neverta gaišti laiko ir diskutuoti su juo, nes tai labai aiškus tipas, tokiems, sakoma, reikia duoti kelią ir, be abejo, užjausti, nes jis taip pat yra žmogus, Dievo kūrinys ir, gal būt, kažkieno auka ...
          Aš tai pasimelsiu už jo sielą, kuri randasi, manyčiau, deformuotame kūne ir pažeistose smegenyse.

Klausimas rimtas       2016-04-27 15:41

Ko teisiamieji ten važiavo?
Iš to, ką teko skaityti apie jų pasisakymus, matyti, kad priežasčių būta įvairių. Vienas bendras motyvas buvo tai, kad jie pagrįstai galėjo tikėtis, kad jų, kaip liudytojų, buvimas apsaugos vaiką nuo prievartos prieš jį. Visi juk žinojo, kad be prievartos paimti vaiko, t.y. įvykdyti teismo sprendimo neįmanoma. Tai tas pat, kaip jei teismas įpareigotų Venckienę išvykti į Mėnulį. Lex non cogit ad impossibilia. O jei taip, tai nusikaltimo (prievartos) galimi liudytojai (kliūtys) turėjo būti šalinamos.
Tai dažniausias teisiamųjų pateikiamas motyvas, teismo sprendimo įvykdymo visa apimtimi neįmanomumas. Suprantama, teisme niekas jų nekėlė to sprendimo neteisėtumo (ir neteisingumo) aspekto, kuris yra dar fundamentalesnis.

Ko puolate Myželį        2016-04-27 15:16

Jis juk sakė, kad jis doras. Nors jo komentarai rodo ką kitą, betgi tarp daugybės durnų išvedžiojimų, jis yra iškėlęs ir rimtų klausimų: pvz., Ko teisiamieji važiavo į Klonio gatvę? Klausimas rimtas.

Myželi, nesinervink.       2016-04-27 15:03

Apuokiukas, aišku, ne prie ko, bet jo komentaras apie Vinciūną yra prie to. Taigi jo draugė, dabar infiltruota į Propatriją, su tavim feisbuke dalijasi mintimis apie Garliavą. Būta dėl ko taip nervintis.

prie        2016-04-27 14:48

ko tas apuokiukas ir aš,durniau.Taip kaip su jūsų istorija.Jei pasauly yra pedofilų,tai visiems jiems mama davė tvirkinti dukrą.Eik pas psichiatrą.Ir koius myželius tu čia man kiši?Kaip violetinis,taip ir durnius.Faktas.

Myželi       2016-04-27 14:44

Užuot durnai aiškinęs visiems, kad esi doras, geriau skaityk pamokomą Apuokiuko komentarą apie Darių Vinciūną, kaip jis atsėdėjo 7 metus už trylikametės išprievartavimą - o buvo nuteistas 9 metams - 2 metus atidirbinėjo kaip “mergaitės grąžinimo motinai” šalininkas. Taigi jis didvyris, ne taip kaip tu, atidirbinėji slaptai, komentaruose bei liudydamas teismuose. Jį policija atveždavo už kokių 100 metrų nuo “piketavimo” vietos su visu plakatu, išleisdavo, o po to, kai LNK ir kitos TV nufilmuodavo, taip pat gražiai išveždavo. Per visą šią istoriją esu matęs tik du piketuotuojus už “Stankūnaitės” reikalą: tą žagintoją ir kažkokią su juo buvusią paną.

taip ir        2016-04-27 14:28

kūrėte pedofilijos istoriją,kaip dabar čia man inkriminuojate ,,pakabinimus’’ ir nebūtus nusikaltimus.Bet čia jūsų pasirinkta taktika nuo pat istorijos kūrimo pradžios.Viskas daroma per komentarus,žiniasklaidą,tik ne per teismus.Teismai vilkinami rašant skundus,ar dėl ,,ligos’‘.Iš kur tamsta žinai,kad turiu nusik
alstamų veikų?Aš tai žinau,kas esu,bet jūs stengiatės paneigti mano dorumą.Jums aš nusikaltėlis.Koks nusikaltėlis dar kyla klausimas.Ar aš pedofilas,ar dar koks nors,atidirbinėjantis už kažkokius nusikaltimusVyksta lazdos lenkimas į savo pusę.O esmė yra ta,kad pedofilija sukurta.Mergaitės paėmimas ir jūsų teisimas jau nebeturi jokios įtakos,kokiu būdu buvo tai padaryta.venckė,prisišikus iki ausų,slapstosi.Niekaip nesugeba išversti į anglų kalbą savo ,,kaltinimų’’ valstybei.Kaip manai-visas pasaulis pedofilai ir jos neagins?

Apuokiukas       2016-04-27 13:47

RETRO. 2012 gegužė ( gal birželis). Vilnius, Daukanto aikštė. Vyksta protesto mitingas prieš valdžios įvykdytą smurtą. Prie protestuojančių atsistoja vyrukas su merga ir laiko plakatą maždaug tokį: ,,Valio! Mergaitė pagaliau atiduota motinai“. Prie šio vyruko prieina keletas protestuotojų. Policija trina iš džiaugsmo rankas. Ir… Keletas staigių provokacinių klausimų tam vyrukui ir jis prisipažįsta sėdėjęs kalėjime… už išprievartavimą... anksčiau laiko paleistas… O va dabar atidirbinėja už tą paleidimą... Teko tam vyrukui labai mandagiai išsinešdinti.
Tad aš klausiu: o už ką atidirbinėja T.Vatnikienė-Myželis?

Myželi, nevaidink, kad nesupranti       2016-04-27 13:01

Visi jūs myželiai dirbate tarnyboms nes esate jų pakabinti dėl jūsų buvusių nusikaltimų, kad jie nebūtų atskleisti. O tuo pačiu darote naujus nusikaltimus, iškrypėliškais komentarais mėginate jaukti žmonių sąmonę. Bet tai labiau šlykštu, nei baisu, nes šuns balsas dangun neina, kaip sakė Konfucijus.

ne spėji,       2016-04-27 12:47

bet padarei savo verdiktą.

kokios       2016-04-27 12:45

atsakomybės?Ar tas Myželis irgi tvirkino mergaites?Apie ką čia jūs?Baikit vėjus kalbėti.Kaip jums taip išeina?

Spėju, kad       2016-04-27 12:43

Myželis - tai bendrinis “antivioletinių” veikėjų vardas,  sudarytas iš Maželio floridiečio ir Meželio minskiečio. Visiems jiems būdingas bruožas - myžimas į kelnes dėl būsimos atsakomybės.

jei nori,       2016-04-27 12:38

kad nuteistų pareigūnus,tam turi būti pagrindas.Kokiu tikslu minia buvo susirinkusi prie vsnckedžių?Kaip kitaip buvo galima paimti įkaitę?Žūčių nebuvo,pareigūnai susidorojo su užduotimi.Jiems trukdę,turi atsakyti,kaip ir visame civilizuotame pasauly.Tarp kitko,ko venckė neduoda į teismą Lietuvos?

ir dar       2016-04-27 12:35

labai įdomu,kas tas Myželis?Ar čia naujas pedofilas?Jei galit,atsakykit.Kažką pražiopsojau.

Myželis šlapinasi į kelnes       2016-04-27 12:33

Nes įsivaizduoja, kaip jį medžioja violetiniai, renka duomenis ir nori nušauti. O nušauti jį nori jau jo užsakovai, kad blogai darbą atlieka. Rašo ir rašo nusibodusius blėnis apie tai, kad už Garliavos stovi Rusija, kad jį nori sumedžioti, užuot kėlęs klausimą, kodėl neteisiamas nuotraukoje parodyti pareigūnai už nuotraukoje parodytus nusikalstamus veiksmus bei juos dangstantys teisėjai ir prokurorai, oficialiai teigiantys, kad policija elgėsi teisėtai.

man rodos,       2016-04-27 12:29

tave tikrai tryda surietė,kad nesąmones rašinėji.Niekas manęs nesamdė ir aš niekuo niekam nenusikaltau,ir jokių užsakovų neturiu.Prašau,nespręsk pagal save.Jūs visi,violetiniai,vieno kurpaliaus.Kuriate savas versijas ir skleidžiate kaip tiesą.Ar nenusibodo.Labai kvailai atrodot.

Myželiui       2016-04-27 12:10

Labai kvailai skamba žmogaus savigyra, kai savo sapaliojimus vadina kritika, dargi taiklia, o po to dar sau varo komplimentus, kad jo išsakyta kritika yra laabaaaai taaaikliii. Ei, Myželi, užsakovai duos per kuprą dėl tokios trydos.

nepatiko       2016-04-27 10:56

taikli kritika.O ji labai taikli.Juk visi,kurie ne su jumis pedoflai.Reikia gi tuos pedofilus versti.Tai jūsų,violetinių,reikia gailėti.Žodžiu,pasilikit užuojautą sau, nagrinėkit toliau prieš jus pasisakančių žmonių tapatybes..Nemiegokit dieną naktį.Darbo užtektinai.Juk pedofilai puola.Įsivaizduoju,kaip jie visi tvirkino tas dvi mergaites.Kovokit prieš juos.Laukit rusų,nepedofilų.

Myželiui       2016-04-27 10:48

Taigi žmogus išreiškė tau užuojautą, kad tau stinga proto, sąžinės ar dar kokio vertingo daikto, o tu jau įsijautei, kad tave medžioja ir nori nušauti. Taigi gali prašyti apsaugos iš savo užsakovų.

to sta       2016-04-27 10:39

Vyksta neįtikusių komentatorių medžioklė.Ar ne?Jūs tuo užsiimate nuo pat pradžių.Gaila,kad jūs visi,venckedžių pakalikai,dar laisvėje.Jūs keliate grėsmę kitiems ir tą įrodėte savo darbais ir kalbomis.

Sta       2016-04-27 10:32

Tas(-ta) kloika, pasivadinusi “T.Vatnikiene” ( gal iš tiesų tai mieželis), tai jau tikrai nušokusi nuo proto, apie jo(-jos) sąžinę tai nekomentuoju, nes atrodo, kad jos nerasta. Be abejo, galiu tik užjausti, nevalia pykti ant tokių ....

>> T. Vatnikiene 2016-04-26 20:37        2016-04-26 21:07

Nebemy.k sau ant kulnų mizeli.

T. Vatnikiene       2016-04-26 20:37

Rusijoje įsteigta pagalbos Lietuvos kovotojams prieš Lietuvą valdantį pedofilų klaną įniciatyvinė grupė. Jos tikslas skleisti pasaulyje informaciją apie siaubingą Lietuvos pedofilų valdžios smurtą prieš taikius piliečius, kuomet policija nužudė 27, o sužeidė 85 taikius protestuotojus prieš mažos mergaitės perdavimą pedofilams. Ta grupė taip pta reikalaus Rusijos vyriausybės organizuoti efektyvią pagalbą kovotojams prieš viską valdantį pedofilų klaną Lietuvoje. Pagalba jau netoli, broliai lietuviai.

Ar zinot kodel taso taip ilgai?       2016-04-26 20:21

VIP pedofilai nori iskiepyti Tautai BAIMES JAUSMA,nors patys suspaude kojas laiko try da,kad su vaizdeliai i joutub nepatektu ju snukeliai.

Stasys       2016-04-26 16:15

Juokinga ! Tragikomedija su cirko elementais. !
Jau keturi metai ... Ar vis dar neužgijo tos ” baisios pjautinės, muštinės žaizdos” tų dviejų neprašytai įslinkusių į privatų kiemą? 4 metai tampomi, mano pastebėjimu iš šono, visai nekalti Lietuvos piliečiai, tikrieji piliečiai, vedami sąžinės ir neabejingumo jausmo svetimo skausmui liudijant Garliavos įvykius. Ir aš ten buvau, stebėjau, analizavau viską nuo skandalo pradžios ir turiu savo nuomonę, be abejo, visiškai priešingą ofiozinei bei primtiems sprendimams. Galiu tik palinkėti stiprybės teisiamiesiems.

jonas       2016-04-26 15:27

gal tie zmones eis i seimo rinkimus

Julius Purasto i to retorinis klausimas 2016       2016-04-26 14:13

O tada parodikite kaip jūs vadinate “venckedžių gaujoj” kur jie meluoja?

Tai dar tie teisėjai       2016-04-26 11:27

neišvaikyti?

to retorinis klausimas       2016-04-26 10:37

Kuo grindžiate savo tiesą?Nematau venckedžių gaujoj tiesos.Kur ji?

šiandien       2016-04-26 10:29

10 val per žinių radiją DARIUS KUOLYS puikiai atsikirto šiuo klausimu Aurimui Peredniui, Ramonaitei ir Dapkui. Darius laimėjo šimtu procentų, Reikia rimčiau pasidomėti Lietuvos Sąrašu kaip alternatyva nomenklatūrinėms partijoms.

vidas       2016-04-26 10:25

Ka matom nuotraukoj to demokratineje salyje Lietuvoje negali buti

Paralelės       2016-04-26 10:16

    Kokios ryškios paralelės tarp šių teismų: Rusijos, teisiant Nadiją Savčenko ir Lietuvos, teisiant dorus ir sąžiningus Lietuvos piliečius. Ryškiau ir būti nebegali. Tad kokiai laisvai Lietuvai vadovauja mūsų valdžia???Lietuva tebėra tik Rusijos provincija su savo kremliška “tvarka”...

retorinis klausimas       2016-04-26 9:50

ar galima vadinti valstybe demokratine, jei jos pilieciai yra teisiami uz tai, kad liudijo tiesa?

Tai yra       2016-04-26 7:04

Lietuvos valdzios geda,kuri ieis i Lietuvos istorija.Tai buvusiu kgbistu,dabar esanciu valdzioje siautejimas ir beprotiska neapykanta TIESAI.

valdžia - komunistai, kgbistai       2016-04-26 5:49

o teismai tik pederastų-komunistų, pedofilų-kgbistų šuniukai - už dešros gabalą kandantys

Vilkolakis       2016-04-26 0:32

Kaulakis - tai čia tikriausiai iš mūsiškių?


Rekomenduojame

Verta pažiūrėti. „Kapitolijaus šturmas“ garsiojo prokuroro ir buvusio Niujorko mero Rudolfo Džulianio akimis

Andrius Švarplys. Viena replika apie Laimos Kreivytės pranešimą Santaros Šviesos Vilniaus klubo diskusijoje apie ateities Lietuvą

Vytautas Sinica apie socialinių tinklų cenzūrą: pasirodo, viskas yra dar blogiau

„Nacionalinis susivienijimas“ reikalauja teisingumo reformos ir beda pirštu į rezonansines bylas

Andrius Švarplys. Didžiausias JAV demokratijos išbandymas vyksta dabar – po rinkimų ir Kapitolijaus užėmimo

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Ramūnas Aušrotas. Įdomu, ką čia Žmogaus teisių komitetas sugalvojo?

Algimantas Rusteika. Mes laimėjom

Raimondas Navickas: Mes jų nepamiršome. Papasakokime apie juos savo vaikams ir anūkams

„Iš savo varpinės“: Ar vyksta socialinių tinklų revoliucija?

Vytautas Radžvilas: Laisvės kova niekada nebaigta

OpTV: Mantas Varaška meta iššūkį iš nelaimės parazituojančiai žiniasklaidai ir kolegoms: žmonių kantrybė senka!

Laima Malinauskaitė. Sausio 13-ąją prisimenant

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vytautas Sinica. Interneto cenzūros režimas

Ramutė Ruškytė. Valstybės ir bažnyčios santykis karantino metu

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.