Policija

Policinės valstybės sentencijos

Tiesos.lt redakcija   2020 m. sausio 6 d. 8:58

28     

    

Policinės valstybės sentencijos

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

vladas.vilimas@gmail.com       2020-01-10 11:06

Ne policijoje problema.Policininkas dirba kaip išmano.Problema Konstitucijoje.Čia nėra numatyta teisėtumo prežiūros institucijos. Laikinajame Pagrindiniame įstatyme(LP) tokia institucija buvo, tačiau ji buvo paaukota prichvatizacijos labui.Mūsų (LP)įstatymo nuostata pasinaudojo Estija, o vėliau ir Suomija.Skaitykite Estijos K.Xll skirių, Suomijos K.X skyrių.

asasasa       2020-01-10 8:20

Marusia tu Marusia, čia tau ne Rasieja…

stasys        2020-01-7 10:01

uhu ..šia naktį nykščiai gerai pasidarbavo po mano komentarais , šaunuoliai . Gerbiu žmones kurie turi savo nuomone ir už ja balsuoja ne tik rankomis bet ir kojomis. Lietuva tikrai nenuskurstu , jei patvoriu patriotai karta metuose suorganizuotu geriausios policininkės rinkimus. Kai tiek iečių laužoma tamsuose skersgatviuose ir dar žiema ..gražiu vaizdeliu LRT-ė ekranuose turėtu tik daugėti . Nykščiai žemyn reikš kad pritariate įdėjai . smile)

s.m. agentui sąsiui       2020-01-7 4:20

o aš pačiam už “tarpuvarčių patriotus” vos sutikęs be atkskiro perspėjimo duočiau ne medalį ir ne už drąsą, o patackiškai tiesų į marmūzę, sūtrauka tu kagebistini. Kad tave šėtonas ant lėtos ugnies visą amžinybę virintų.

kiek panašus atvejis Rusijoje       2020-01-7 2:01

https://youtu.be/VuBjoRrfieI
Atsargiai! N-18! Keiksmažodžiai! smile

koloradė       2020-01-6 22:53

Žinotumėte, kokios pažiūros vyrauja jos šeimoje. Keista, kad tokie asmenys gali tapti policijos pareigūnais. Policijos imunitetas bent pabandytų gatvėje užkalbinti kurį jos šeimos narį lietuviškai. Atsakymas būtų lygus eilei BK straipsnių už tautinės nesantaikos kurstymą ir patekimą į VSD duomenų bazę.

Dvigubi standartai ir dar blogiau...       2020-01-6 21:58

Kai išsigimėlis kūju daužė gen. Vėtros atminimo lentą – viskas OK.
Kai mokytoja tautine vėliava pamojavo (pagirtina!) – nusikaltimas.
Vis dėlto čia kalčiausia ne policija, o liberastas, ištikęs Vilnių.

stasys        2020-01-6 21:23

O aš tai pareigūnei duočiau medalį  UŽ DRĄSA . Jauna mergina nepabijojo stoti skersai kelio ir pasakyti tarpuvarčių patriotams NE . Retas drąsos PAVYZDIS , žinant iš anksto kiek purvo ir melo vėliau bus ant jos palaidota . Tokia publika argumentu neklauso , bliaunantys vyrai lig kokios tarpuvarčių bobos ir o jau tas ju spigus balselis ir tas rankelių grąžymas Lietuvai, mano pupų darželis to prisiklausęs jau senai sunyko . .Jei kas vis dar mano kad čia ginamas K.Škirpa ..tas gyliai klysta .. dabar karaliauja Marytės pamėgusios guašą kaip priemone saviraiška .

>Ėlėrtė reakcija: taiklus Vytautas Budnikas:       2020-01-6 21:14

Autoriui (“istorikui” Dariui Indrišioniui), deja, stinga kompetencijos.

ESBO 2007 m. Taikių susirinkimų laisvės gairėse („Guidelines on Freedom of Peaceful Assembly“) aprašomi “spontanški susirinkimai” (angl. spontaneous assembly). Toks susirinkimas vasltybės turi būti suprantamas kaip lauktinas, o ne kaip nepgeidautinas įvykis.

Šiuo atveju piketo dalyvių veiksmus policijos pareigūnai negalėjo vertinti kaip nepageidautinus.

Minėtose gairėse pabrėžiama, kad valstybės svarbiausia pareiga yra sukurti tokius mechanizmus ir procedūras, kurios užtikrintų, kad laisvė būtų realizuojama praktiškai ir nebūtų perdėto biurokratinio reguliavimo dalykas.

EŽTT praktikoje nurodytas, jog tikra ir veiksminga pagarba asociacijos ir susirinkimų laisvei negali būti sumažinta iki valstybės pareigos netrukdyti rengti taikius susitikimus, t. y. įgyvendinant susirinkimų laisvę valstybei kyla ne tik negatyvi pareiga netrukdyti šios laisvės praktiniam įgyvendinimui, tačiau ir pozityvi pareiga užtikrinti realią galimybę pasinaudoti šia laisve.

Lauktume profesionaliau rašančių šia tema.

tiek       2020-01-6 20:39

vilko bilietą tokiai “gražuolei” bus kas parūpina?

Ėlėrtė reakcija.Nuoroda:       2020-01-6 20:04

Darius Indrišionis. Trispalvė nėra indulgencija

Deivis        2020-01-6 19:05

Policija yra nelojali Lietuvai ir tai jau senai aišku. Beje lojalumu ji niekad ir nepasižymėjo.

Taip /kitas/       2020-01-6 19:04

Nejaugi Lietuvos valstybė turi silpnumo ir vertybinio pasiklydimo požymių,jeigu jos valdžia remiasi jėgos argumentais prieš patriotiškus ir taikius piliečius? Pagarba tautietei Astrai,- mokytojai ir švietimo,mokslo darbuotojai paremkite šią garbingą lituanistę.
P.S. Lietuvos Trispalvė -tai buitinis gražus pavadinimas.Viešumoje ir oficialiai būtina vartoti pavadinimą Valstybės vėliava arba Tautinė vėliava.O gerbtina Istorinė vėliava su Vyčiu neturi pirmenybės prieš Valstybės vėliava-tai konstitucinė nuostata ir aukščiausia pagarba nūdienos Lietuvos Valstybės vėliavai.
Paskutiniai Vilniaus policijos neleistini veiksmai prieš pilietę Astrą yra iš esmės šių pareigūnų atliktas Valstybės vėliavos pažeminimo aktas .

Žodžio laisvė...       2020-01-6 18:37

Lietuvos valstybės sostinė yra VILNIUS.Ne Wilno,ne Vilno,ne Šiaurės Jeruzalė ! ! !
Jau ne kartą teko girdėti Vilniaus iškraipytą pavadinimą.Todėl,kad visiems būtų
aišku ilgai atminčiai reikia padaryti akciją - nuo sausio 12 d.12.00 val.iš kiekvieno lango,kiekviename balkone,kiekviename privačiame kieme iškelti Lietuvos valstybinę
vėliavą TRISPALVE SU GELTONA,ŽALIA,RAUDONA spalvomis.Ir vėliavas palikti kaboti
bent savaitę.
1991 m.per visą sausį kabojo mano balkone.Tuoj po kruvinojo smurto Vilniuje ,okupan-
tas smurtą pavartojo Rygoje.Lietuvos vėliava turi tam tikrą dvasinę jėgą.Vilnius
turi nusidažyti Trispalvės spalvomis.

Taip, Remkime mokytoją veiksmu 16:35,        2020-01-6 17:30

bet neremkime žmogaus be pažiūrų Puteikio ir jo manipuliatyvaus pijarinimosi.

Remkime mokytoją veiksmu..       2020-01-6 15:35

Dėkime pastangas drąsios mokytojos Genovaitės, nukentėjusios sausio 3 d. dėl trispalvės iškėlimo nuo rusakalbių policininkų smurto (Šimašiaus iniciatyva), gynybai ...ONS režimo iškeltas liberastas V. meras taip rodo,kad grįžta sovietinės LTSR režimo papročiai….Ryt priešintis jau bus per vėlu, nes už trispalvę oligarchiniam- nomenklatūrinei santvarkai (ONS)už skatikus dirbanti policija tampo ir laužo rankas piliečiams jau dabar…A.K. LPS veteranas

N.Puteikis: ,,Raginu paremti A. G. Astrauskės teisinę gynybą nuo policijos draudimo mojuoti trispalve ir sąnario laužimo. Gavėjas: Astra Genovaitė Astrauskė Sask. Nr.: LT524010044300101402 Paskirtis: parama teisinei gynybai. Iki 2500 eurų gali žmonės vieni kitiems pervesti, o gavėjas nuo tos sumos neprivalo mokėti gyventojų pajamų mokesčio (pasitikslinau VMI). Aš paukojau 200 eurų.’‘

1

Ką ir reikėjo įrodyti       2020-01-6 14:21

Kremliaus žiniasklaida R. Šimašių (su parankiniais),
demagogiškai puldinėjantį kovotojus prieš raudonąjį marą
Joną Noreiką ir Kazį Škirpą, kurie būtų kovoję ir prieš vaivorykštinį,
vadina tikru vyru ir didvyriu.
Po penktadieninio susidorojimo prie Gedimino kalno trispalvę išskleidusia mokytoja, jos ir jos atsineštos trispalvės uždarymo būdoje su šunimis,
laukime naujų Kremliaus pagirių Vilniaus valdžiai
- pažangiosios euroliaudies be tautinių prietarų kūrėjams.

Vilnietis       2020-01-6 14:21

Kai mentai valdis taip ir bus.

manau       2020-01-6 13:59

suni myleti yra viai kas kita negu ne tavo tevyne LIETUVAir jos veliava

rinkėja iš Kauno       2020-01-6 13:54

stipiu pendeliu su/binėn, kad nulėktų iki pat putleristano,  reikia tokias sušunėjusias antipovas grūsti iš Lietuvos policijos. Tik kad tai policijai vadovauja aršaus bolševiko Poželos bendramintis. o gal net giminaitis?

stasys        2020-01-6 13:31

Simpatiška policininkė .smile

Antipatova       2020-01-6 12:45

Aš myliu šunis todėl, kad turiu tikrą šuns širdį.
Paveldėjau iš tėtės.
Poligrafo Poligrafičiaus.

Ar čia ta pati ir ar taip gali būti?       2020-01-6 12:34

Juk tai Rusijos valdos?
Karina Antipova | ВКонтакте
https://vk.com/id396125429
Nuotraukose panaši labai į delfy skelbtas ir taip pat vienoje nuotraukų su šunimi (2016 lapkritis 19 d.)?
https://www.delfi.lt/news/daily/crime/vilniuje-pareigunu-persekiotas-vyriskis-nesupratau-kaip-jie-mane-vis-suranda.d?id=77735885#!dgs=dgslt-271115:8002851
Vis dėlto rimčiausia problema, kad tokios pareigūnės viešai pademonstravusios (paruošimas!), kaip čia pat meluojant ir klastojant faktus galima suimti, žaloti ir pasodinti bet kurį, kad ir atsitiktinai pasirinktą pilietį, kompromituoja pačią policiją ir smeigia peilį iš už nugaros besistengiantiems kurti (bent deklaratyviai) vakarietišką teisinę valstybę.
Kas yra valstybė be teisingumo (o melas - jo antagonistas), dalykiškai tiksliai yra įvardijęs šv. Augustinas. Juo vadovaujantis mes sužinome, kas tuomet yra Šimašius dėl keturių patriotų parengęs sąlygas reikalo imtis ir vykti net keturioms brigadoms.
Beje, tokias bauginančias akcijas savivaliautojas turėtų pats ir apmokėti.
Ir dar: ar tuo metu Vilniuje niekur nebuvo daromi tikri nusikaltimai, kuriuos šios brigados galėjo užkardyti, bet to nepadarė, kadangi buvo nusiųstos politiniam susidorojimui su tautos didvyrio K. Škirpos atminimo kukliais šventėjais, kurie iš uždegtų žvakučių tik suformavo Gedimino stulpus ir išskleidė Lietuvos trispalvę?
Karina Antipova, gražu, kad mylite šunis, bet ar Jūs mylite Lietuvą?

Tvankstas       2020-01-6 11:11

P…. movė ant Lietuvos konstitucijos ir įstatymų.

Loginio mąstymo pradžiamokslis       2020-01-6 11:02

„Man pagrindo nereikia.
Aš esu policijos pareigūnė.
Jūs esate VIEŠOJE VIETOJE, MOSUOJATE LIETUVOS TRISPALVE“
– taip į lietuvių kalbos mokytojos Astros Genovaitės Astrauskaitės klausimą,
kodėl uniformuotiesiems be pakankamo pagrindo turėtų prisistatinėti įstatymų nepažeidinėjantis pilietis, atsakė policijos pareigūnė Karina Antipova.
****************************************************
Aukštosiose mokyklose visus moko, kad be pakankamo pagrindo nieks nevyksta ir vykti negali. Nebent Antipova nėra baigusi aukštojo mokslo ar nors nestudijuoja? Tuomet ji negalėtų dirbti policijoje, bet dirba (jei valstybę griaunanti veikla vadintina darbu)?

Kaži,       2020-01-6 10:20

Ar vilniečiai parodys tokį solidarumą, kaip tai darė garliaviečiai?

kaimas       2020-01-6 10:15

Garliavoje madalovininkai plėšė, trypė į purvą trispalves ir kas ?
Buvo apdovanoti ir pagerbti. laikas valyti policiją nuo “pareigūnų”

Ramiros       2020-01-6 9:59

Būtų j u o k i n g a, jeigu nebūtų g r a u d u ! ...


Rekomenduojame

Mes nugalėjom. Prieš 30 metų Gorbačiovas vizito metu Lietuvoje išgirdo tai, ko nesitikėjo: lietuviai liepė atvežti nepriklausomybę – LRT

Kaip vysk. Pranciškus Ramanauskas Alfonsą Svarinską slapta lageryje įšventino į kunigus

Algimantas Rusteika. Kokie jie būtų dabar?

Laisvės premijos laureato Albino Kentros kalba iškilmingame Laisvės gynėjų dienos minėjime

Mitingo „Už istorinę atmintį, didvyrių garbę, Trispalvę ir Valstybę“ vaizdo įrašas

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena. Renginių programa

Rasa Čepaitienė. Signalinės sistemos I. Pidžinas

LRT: pirmieji kandidatų į Vilniaus universiteto rektoriaus postą debatai

Ramūnas Karbauskis. Kleptokratija ir jos didvyriai

Vygantas Malinauskas. Mano trigrašis į diskusiją apie simbolius

Prokurorų žinia: Neringa Venckienė iš įtariamosios tapo kaltinamąja

Šiandien, šeštadienį, 14 val. kviečiame į pilietinį mitingą – už istorinę atmintį, didvyrių garbę, Trispalvę ir Valstybę

Italų kalbininko prof. dr. Guido Michelinio paskaita apie lietuvių kalbą ir jos pranašumus

Vilniaus Sąjūdis: nedelsiant grąžinkite A. Kentrai Miško brolių muziejaus patalpas ir, atlyginę patirtą žalą, paremkite jo veiklą

Prokuratūra skundžia sprendimą Generolo Vėtros lentelės sudaužymo byloje

Raimondas Navickas. Pasiūlymas klaipėdiečiams

Tautos forumo reikalavimas dėl patyčių iš valstybinės vėliavos, laisvės kovotojų ir genocido aukų atminimo

Robertas Čerškus. Apie neužmirštuolės žiedelius

Vidmantas Valiušaitis. 1944 m. sausio 9 d. tragiškai žuvo gaisre prezidentas Antanas Smetona

Liudvikas Jakimavičius. Įdomus faktas

Robertas Grigas. Jei iš LRT diktorių atsirastų...

Grėsmės lygių nebeliko. Įsigaliojo naujas Vaiko situacijos vertinimo tvarkos aprašas

Tomas Baranauskas. Atmintinos dienos ir Kazys Škirpa

Vincentas Vobolevičius. ES direktyvos: kas jos ir ką jos gali?

Vidas Rachlevičius. Mes vėl pralaimim neiššovę...

Advokatas Remigijus Merkevičius neįžvelgia jokio moters nusikaltimo: jos sulaikymui pagrindo nebuvo

Liudvikas Jakimavičius. Atsako belaukiant: jis bus žiaurus ir visiškai kitoks nei prognozuojama

„Meilės krantų“ autorius Gitenis Umbrasas: Jausmas, lyg kas ranką pjautų

Nuo bačkos. LRT: mums dera nulenkti galvas prieš tas jaunas policijos pareigūnes, operatyviai radusias argumentų, kodėl gi reikia sulaikyti asmenį

Algimantas Rusteika. Trys išvados

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.