Nerasta rubrikos, Socialinės inžinerijos eksperimentai

„Planuotos tėvystės“ organizacija kalta dėl kriminalinės veiklos

Tiesos.lt siūlo   2017 m. sausio 23 d. 17:21

4     

    

„Planuotos tėvystės“ organizacija kalta dėl kriminalinės veiklos

Laisvosios visuomenės institutas

Ilgiau nei metus nacionaliniu mastu vykdytas tyrimas dėl „Planuotos tėvystės“ organizacijos veiklos atskleidė, kad organizacija su partneriais, užsiėmusi abortuotų kūdikių kūno dalių pardavinėjimu, yra neabejotinai kalti dėl daugybės valstijų ir federalinių įstatymų pažeidimų.

Tyrimą atliko JAV Atstovų rūmų Energetikos ir prekybos komiteto paskirti nariai. Pranešime pateikiama informacija apie tai, kaip aukščiausius postus PTO užimantys asmenys prisiekdami sutinka, jog abortų metodai būtų keičiami siekiant išlaikyti kūdikio kūno dalių kokybę, jog būtų naudojamos apgavikiškos ir negaliojančios sutikimo formos, pasirašomos pažeidžiamų ir sutrikusių besilaukiančių moterų, jog vaisiaus organams būtų nustatomos kainos, neatitinkančios realybės, ir sutinka, jog kompanijos kaip „StemExpress“ galėtų krautis pelną iš prekybos kūno dalimis, gautomis per PTO.

Tyrėjų grupės atrasti elektroniniai laiškai atskleidžia, kad „Nacionalinė abortų federacija“ (NAF) siekė įvesti momentines išmokas po kiekvieno sėkmingo kūno dalių paėmimo klinikose, priklausančiose NAF. Tokios veiklos yra nusikalstamos netgi pagal dabartinius JAV įstatymus ir tikimasi, jog naujoji JAV administracija galiausiai imsis veiksmų nubausti atsakingus asmenis ir nutraukti PTO finansavimą iš mokesčių mokėtojų pinigų.

Negana to, reikėtų užduoti klausimą, ar dabartinis teisinis reguliavimas, nors, kaip matoma, ir pakankamai griežtas, kad užkirstų kelią PTO siekti savo tikslų, nėra išties per daug leidžiantis.

Klausimas dėl visiško abortų uždraudimo turėtų būti nustumtas į šalį (tokiu atveju, jei nėštumo nenutraukimas keltų realią ir rimtą grėsmę moters gyvybei, abortai leidžiami), tačiau absurdiška su abortuotų kūdikių kūneliais elgtis, lyg jie būtų kieno nors nuosavybė, kurią galima pirkti, parduoti ar net „iškeisti“. Bet kurioje civilizuotoje šalyje mirusiojo palaikai, nepriklausomai nuo mirties aplinkybių, nėra „nuosavybė“ nei šeimos, kuri prarado artimąjį, nei valstybės, o juolab žudiko. Palaikai negali būti „paaukoti“ mokslui, išskyrus atvejus, kai velionis pats sąmoningai ir žinodamas taip nusprendžia. Dabartinį elgesį su vaisių kūneliais turėtų pakeisti pagarbus elgesys.

Prekyba kūno dalimis, dėl kurios PTO pripažinta kalta, rodo, kad organizacijos mentalitetas – it pardavėjų vergais ir kad jai visiškai trūksta pagarbos žmogaus orumui.

Nors nusikalstami faktai užfiksuoti JAV, jų prielaidų taip pat yra ir Europoje. Tarptautinė planuotos tėvystės federacija (toliau – IPPF) – šio pasaulinio kūdikių skerdikų sindikato atšaka Europoje – niekada nepasmerkė PTO nusikalstamų veiklų JAV ir toliau su Europos Komisija vysto bendradarbiavimą.

Ir nors organizacijos bandymas kaip trečiajam asmeniui prisijungti prie bylos tarp sėkmingos Europos piliečių iniciatyvos „One of Us“ (ang. Vienas iš mūsų) ir Europos komisijos buvo visiškai nuslopintas, vis dar išlieka nerimą keliantis artimas ryšys tarp grupės advokatų ir ES teisinių institucijų. Vienas iš dviejų teisėjų, kurie nesėkmingai „One of Us“ byloje atstovavo IPPF, Ian‘as S. Forrester‘is, jau po to paaukštintas pareigose ir paskirtas teisėjauti ES Bendrajame teisme, kuriame minėta byla ir svarstoma. Tuo tarpu, antroji atstovė Genevra Forwood yra buvusio Bendrojo teismo teisėjo Nicholas James Forwood, kurį pakeičia p. Forrester‘is, dukra.

Atėjo laikas ES ir jos institucijoms bei pareigūnams nutraukti ryšius su organizacija, kuri žudo apsiginti negebančius negimusius vaikus ir pardavinėja jų kūnus.

Šaltinis: Agenda Europe

laisvavisuomene.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wqwq       2017-11-14 2:31

Sharapova routed michael kors uk  Silvia Soler-Espinosa hermes  6-2, 6-1 in new balance  the first match, michael kors outlet  while browns jerseys  Kuznetsova christian louboutin shoes  downed Carla brooklyn nets jerseys  Suarez Navarro salomon schuhe  6-3, hollister clothing  6-1. After oakley vault  an early exchange michael kors  of nike shoes  breaks, michael kors  Sharapova won four calvin klein underwear  consecutive jets jerseys  games air jordan shoes  in the first ralph lauren  set memphis grizzlies jersey  and four iphone 5s cases  more cheap ray ban  in burberry outlet  the air max 2015  second. She oakley  closed the www.tommyhilfiger.nl  match portland trail blazers jersey  on her first match point with nike roshe  a forehand that mcm backpack  Fed Cup debutante polo ralph lauren outlet online  Soler-Espinosa tommy hilfiger online  failed lunette ray ban  to buccaneers jerseys  return. “I lacoste shoes  was nike air max  a coach factory  bit ravens jerseys  nervous before the bears jerseys  beginning omega watches  of the match phoenix suns jersey  as I failed hollister online  to show nike outlet  my best nike air max thea  tennis in my purses and handbags  previous Fed polo ralph lauren outlet  Cup charlotte hornets jerseys  appearance barbour jackets  in free running  Moscow,” ecco outlet  Sharapova said. Sharapova oakley outlet  is playing for reebok  Russia for hollister clothing store  the third time. converse chucks  The coach factory outlet  three-time Grand ray bans outlet  Slam mbt shoes outlet  champion won nike air max  both of redskins jerseys  her atlanta hawks jerseys  singles ralph lauren polos  matches against Israel in roshe run  2008. polo ralph laurencve834

Vilė       2017-01-24 1:48

Lietuvą šioje organizacijoje atstovauja Andriukaitis ir Pavilionienė.

Life Site News       2017-01-23 21:12
apie alfa fetoproteinas        2017-01-23 17:57

Alfa fetoproteinas - Vikapedija, gavyba, kokios ligos gydomos alfa fetoproteinu- Vikapedijoje.
“Аборты: вся правда”
“Внимание! Что в действительности стоит за абортами!”


Rekomenduojame

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.