Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida

Pingpongas tęsiasi: Ramūnas Karbauskis UAB „Media 3“ direktoriui E. Jakilaičiui: turite duomenų apie neva neteisėtą veiklą? Kreipkitės į teisėsaugą

Tiesos.lt redakcija   2017 m. gruodžio 16 d. 0:04

11     

    

Pingpongas tęsiasi: Ramūnas Karbauskis UAB „Media 3“ direktoriui E. Jakilaičiui: turite duomenų apie neva neteisėtą veiklą? Kreipkitės į teisėsaugą

Savaitės pradžioje, paskelbę Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderio Ramūno Karbauskio ir žurnalisto Edmundo Jakilaičio klausimų be atsakymų „pingpongą“, buvome tikri: tęsinys bus. Ir neapsirikome.

Seimo valia visuomenės „dėmesio centre“ atsidūręs ir visai kitokių prožektorių šviesa nušviestas ar peršviestas neva žurnalistas, neva nuomonės formuotojas ir net lyderis, užuot pats pagarsinęs visą savo turimą informaciją apie tai, kaip visuomeninis transliuotojas yra skaidrus ir rūpinasi „bendruoju gėriu“ ir koks „bendrojo gėrio“ procentas, kaip atlygis už tą rūpestį, ir vėl virsta grupės draugų privačiomis gėrybėmis ir/ar paraginęs LRT tarybą atsisakyti ydingos praktikos dangstytis „komercinėmis paslaptimis“, į teisėtus savo tautos atstovų reikalavimus suteikti visą informaciją, o ne trupinius, moja ranka arba atsimušinėja ...kontrpuolimu.

Tiesa, šįkart E. Jakilaitis nepasitaupė – kad kartais maža kam nepasirodytų, savo klausimų surašė net 24. Po poros dienų jau pasigirdo ir kita gaida: žurnalisto, girdi, laukia garbės ir orumo, o gal net ir šmeižto bylos.

Dar po dienos – Rimvydo Valatkos laidoje per InfoTV nuskambės ir jo įvertinimas: tie 24 į R. Karbauskio veidaknygės sieną „sukalti“ klausimai savo svarba ir polėkiu, ir net drąsa pasirodys panašūs ... į Martyno Liuterio simbolinį aktą. Dosnu. Ar adekvatu, jau niekas nebeklausia… Tik trenkia muiluEgo akivaizdžiai pamalonintas – E. Jakilaitis itin skambiai juokiasi ir pabrėžtinai džiūgauja… O juk Martynas Liuteris prie Vitenbergo Katedros durų prikaltomis tezėmis „iš meilės tiesai ir noro ją išsiaiškinti…“ pradėjęs Vakarų krikščionybės reformą – ką ir kaip žada reformuoti šiedu?

Bežiūrint laidos dviese smagiau, vis sukirba klausimas – ar kas nors dar pamena,nuo ko ir vardan ko tasai pingpongas prasidėjo ir kur jis veda?..

* * *

Beje, per tą laiką veidaknygėje pasirodė ir R. Karbauskio atsakymai, nors ką tik du žyniai būrė: niekados…

Ramūnas Karbauskis UAB „Media 3“ direktoriui E. Jakilaičiui: turite duomenų apie neva neteisėtą veiklą? nedelsdami kreipkitės į teisėsaugą, Muitinės departamentą, Mokesčių inspekciją

Mane dažnai viešumoje bandoma kaltinti nebūtais dalykais, kurti įvairias istorijas, šmeižti, tačiau suprantu, kad tokia yra dalyvavimo politikoje kaina, ir apgailestauju, kad kai kuriems asmenims nesąžiningos konkurencijos politikoje retorika ir tiesos neatitinkančios informacijos skleidimas pasidarė normalu. Būti apkaltintiems nebūtais dalykais šiame netikrų naujienų amžiuje nieko naujo. Telieka apsišarvuoti kantrybe ir ginti savo reputaciją, nes tiesa anksčiau ar vėliau triumfuoja.

Nusprendęs dalyvauti politikoje, versle nedalyvauju. Nežinau, kiek kartų esu tai viešai pareiškęs, tačiau esu priverstas tai dar kartą pakartoti UAB „Media 3“ direktoriui E. Jakilaičiui. Tikiuosi būti išgirstas šį kartą.

Pone E. Jakilaiti, klausimus atsiuntėte man, nors puikiai žinote, kad šiuo metu informacijos apie įmones, jų veiklą nevaldau, nes verslo valdyme nedalyvauju. Jūsų klausimai turėjo būti siunčiami jus dominančių įmonių vadovams. Aš atsakomybės nevengiu, man nepatogių klausimų nėra, tačiau jūsų klausimai ir man kelia daug klausimų, nes juose esantys teiginiai yra tendencingi, kaltinamojo pobūdžio, formuojantys išankstinę neigiamą nuomonę. Esate toks tikras tuo, ko klausiate… Gal turite klausimus pagrindžiančią medžiagą? Labai norėčiau susipažinti su ja. Galbūt su tokia medžiaga turėtumėte nedelsiant kreiptis į teisėsaugą, Muitinės departamentą, Mokesčių inspekciją? Jūsų klausimuose matau rimtus kaltinimus įmonėms, todėl aš palaikau įmonių grupės vadovų sprendimą ginti reputaciją.

Beje, klausimuose jūs neminite konkrečių bendrovių pavadinimų, jas įvardijate kaip „su R. Karbauskiu susijusias įmones“, bet tikiuosi, kad patikslinsite, kurias konkrečias įmones turėjote omenyje, nes perskaičius jūsų klausimus, man kilo dvejonė, kad galbūt jūs turite duomenis visai net ne apie su manimi siejamas įmones ir jus kažkas klaidina.

„Su R. Karbauskiu siejamos įmonės“ neteisėtų veiksmų, kaip trąšų sumaišymas, mokesčių nemokėjimas, kažkokių „schemų“ kūrimas bei įgyvendinimas, niekuomet neatliko. Tai prieštarautų įmonių vertybėms. Įmonės vadovaujasi teisės aktais, moka visus mokesčius valstybei. Pastaraisiais bendrovės finansiniais metais (nuo 2016 m. liepos 1 d. iki 2017 m. birželio 30 d.) vien Agrokoncernas sumokėjo 18 527 516 eurų įvairių mokesčių, iš jų – 2 363 294 eurų sudaro muito mokesčiai. Visos su manimi siejamos įmonės valstybei per šį laikotarpį sumokėjo per 24,7 mln. eurų mokesčių.

Visos trąšos, importuojamos į Europos Sąjungos šalis, yra klasifikuojamos pagal Europos Bendrijos integruoto tarifo duomenis. Pagal šią sistemą kiekvienai trąšai priskiriamas tam tikras prekės nomenklatūros kodas, o pagal jį nurodyti privalomi įvežimo į valstybę mokesčiai pagal Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentus. Tokius pačius mokesčius už trąšas sumoka visi trąšų į Lietuvą importuotojai, kurių yra kelios dešimtys.

Agrokoncernas perka trąšas iš pardavėjų Lietuvoje bei užsienyje (Anglijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Kazachstane, Kinijoje, Lenkijoje, Olandijoje, Uzbekistane ir kt.).

Konkrečios trąšos įsigyjamos atsižvelgiant į kainas, vartotojų poreikius bei tendencijas rinkoje. Agrokoncernas, importuodamas trąšas, sumoka visus priskaičiuotus mokesčius. Jokių ginčų su valstybės institucijomis dėl muitų, trąšų kokybės neatitikimų ar kitų dalykų Agrokoncernas neturi.

Kalbant apie kitas įmones, „Agrokoncerno technika“ niekuomet neperėminėjo ir nepirko jokio verslo, susijusio su Rusijos ar kitos valstybės žemės ūkio technikos prekyba. „Agrokoncerno technika“ savo veiklą pradėjo dar 2001 metais. Ši bendrovė prekiauja žemės ūkio technika ir jos atsarginėmis dalimis bei operatyviai teikia visapusiškas serviso paslaugas. „Agrokoncerno technika“ atstovauja tokius žymius gamintojus kaip POTTINGER (Austrija), JYMPA ir AUSA (Ispanija), FarmGem (Anglija) ir kt. Agrokoncerno technika taip pat prekiauja ūkininkams gerai pažįstamais traktoriais VERSATILE iš Kanados. 2013 metais „Agrokoncerno technika“ tapo ir kompanijos ROSTSELMASH (Rusija) atstovais Lietuvoje. Jūsų teiginiai klausime, esą „Agrokoncerno technik“a perėmė kažkieno verslą ar tokį verslą nusipirko, kaip matote, taip pat neatitinka tikrovės.

Jau ne kartą viešai esu pasisakęs dėl žemės ūkio ministrės K. Prunskienės, vadovavusios ministerijai 2004–2008 m., neva darytos įtakos „su R. Karbauskiu susijusioms įmonėms“. „Agrokoncerno grūdai“ vadovai nurodo, jog nei grupėje, nei kitokiu būdu nedalyvavo jokiuose neteisėtuose susitarimuose, konkursuose ir pan. nei 2004–2008 m., nei kuriuo nors kitu metu. Elevatorius tiek Šeduvoje, tiek kitose Lietuvos vietose „Agrokoncerno grūdai“ įrengė teisės aktuose nustatyta tvarka. Jūsų išvardinti teiginiai, esą „Agrokoncerno grūdai“ 2004–2008 m. gavo neteisėtą paramą dėl Žemės ūkio ministerijos sprendimų, o prekiaudami grūdais „apgaudinėja šalies žemdirbius“ ir klastoja grūdų kokybės rodiklius, – neatitinka tikrovės, klaidina visuomenę. Lietuvoje sėjamos tik maistinių kviečių veislių sėklos, formuojančios aukštesnių savybių grūdus, t.y. „pašariniai“ kviečiai iš viso nėra auginami. Tik dėl nepalankių gamtinių ar netinkamų sandėliavimo sąlygų kai kurie kviečių kokybės parametrai gali suprastėti. Grūdų elevatoriuose kviečius ir kvietrugius „Agrokoncerno grūdai“ superka tik pagal LST (Lietuvos standartas), kaip ir visos kitos įmonės, užsiimančios grūdų supirkimo, sandėliavimo ir pardavimo verslu. Vadovaujantis LST standartu kviečiai ar kvietrugiai neskirstomi į maistinius ar pašarinius grūdus. Kviečiai ir kvietrugiai pagal atitinkamus grūdo rodiklius (pvz., baltymai, glitimo kiekis, drėgmė, priemaišos, grūdų dydis ir kt.) skirstomi į skirtingas klases. „Agrokoncerno grūdai“, supirkę grūdus iš juos parduodančių fizinių ir juridinių asmenų, atlieka pirminį grūdų perdirbimą – juos valo, džiovina ir rūšiuoja. Vėliau grūdai eksportuojami arba parduodami Lietuvoje maisto arba perdirbimo pramonės gamintojams. Dalis grūdų suvartojami gyvulininkystės verslu užsiimančiose kitose „Agrokoncerno įmonių“ grupei priklausančiose bendrovėse. Eksportuojant kviečius ar kvietrugius, kiekvienos importuojančios šalies gamintojai grūdus perka pagal savo individualų standartą ar poreikį.

Prašymą papasakoti, „kaip su jumis susijusios įmonės perimdavo žemę iš skolingų ūkininkų“ ir apibūdinti tokį „veiklos modelį“, vertinu kaip dar vieną nepagrįstą klausimo formos teiginį, kuriuo siekiama sumenkinti „Agrokoncerno įmonių“ grupės bendrovių dalykinę reputaciją. „Agrokoncerno įmonių“ grupės bendrovės, žemdirbiams taikančios mokėjimų atidėjimus, o esant poreikiui juos konsultuojančios ir tokiu būdu padedančios išvengti bankroto, savo veiklą vertina kaip socialiai atsakingą verslą, o ne amoralų „veiklos modelį“. Apie tai ir kas yra socialiai atsakingo verslo bei įmonės vertybės, jūs turėtumėte suprasti, nes esate uždarosios akcinės bendrovės vadovas ir eilės įmonių akcininkas bei steigėjas.

Taip pat svarbu paminėti, kad visos „Agrokoncerno įmonių“ grupės bendrovės bei kitos įmonės, priklausančios šių įmonių grupei, žemę įsigyja griežtai laikantis teisės aktuose įtvirtintų reikalavimų.

„Agrokoncerno įmonių“ grupės bendrovės neatlieka jokių neteisėtų ir gerai moralei bei verslo praktikai prieštaraujančių veiksmų, ir jūsų teiginiai klausimuose, esą siekiant išvengti antidempingo muitų, taikomų iš Rusijos importuojamoms azotinėms trąšoms, prekiaujama „sumaišytomis trąšomis“ ir neteisėtai išvengiama didžiulių mokesčių; yra perimtas prekybos rusiška žemės ūkio technika verslas; 2004–2008 m. gauta neteisėta parama dėl Žemės ūkio ministerijos sprendimų, o prekiaujant grūdais apgaudinėjami šalies žemdirbiai bei klastojami grūdų kokybės rodikliai; pagal veiklos modelį perimama žemė iš skolingų ūkininkų, neatitinka tikrovės.

Dar kartą kviečiu jus, kaip ir visus, viešoje erdvėje skleidžiančius tikrovei neatitinkančius duomenis, galimai turimą informaciją pateikti teisėsaugos, mokesčių administravimo įstaigoms.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pikasas       2017-12-21 9:34

Kai ką galima buvo suprasti perskaičius 2007m Jurgos Tvaskienės interviu su Ramūnu Karbauskiu “Užkulisiniai milijonieriaus žaidimai”. Toks priminimas prieš Seimo rinkimus buvo atkakliai blokuojamas. Gal kas gali paaiškinti, kodėl taip buvo daroma? Beje, blokavimas tęsiasi ir šiandien…

 

Visi valatkiniai jakilaičiai su makaraityčių vanag       2017-12-17 17:17

MG Baltic televizija su apmokėtais “žurnalistai” - dugne. Chuntos nusikaltimo karčios šaknys - iki gyvenimo pabaigos.

TOKS JIS       2017-12-17 16:45

ir žurnalistas, jei visai Lietuvai aiškios jo pažiūros ir kam jis atstovauja. O ekrane rodo tik savo aroganciją, pasipūtimą , ir naglumą..Jo darbas - būti nešališkam, bet tam reikia profesionalumo.Tuo labiau - nacionaliniam kanale.

Lietuvos TV       2017-12-17 5:49

a’la zvaigzdes ekrane tik rodo save, savo ,,isminti”, pasnekovui,,pakviestam i laida, kalbeti neleidiama, pertraukinejamas, primetama nuomone. Jakilaiti lyginu su tikru gestapininku - net ir plike atitinka ta ivaizdi. Aciu Karbauskiui uz tiesiai ir sveisiai kirsta atsakyma.

Agnė       2017-12-16 22:26

Tikrai. Niekas nežinojo ir dabar nežino kiek ten uabų prikibusių prie LRT. Savi savi savi! Suprastėjo laidų kokybė, Amžinos tech.nesklandumai, laidos nebaigus ,,įpuola,, anonsas ir t.t

Raigerdas       2017-12-16 16:33

Galimai E. Jakilaitis priėjo liepto galą. Tai gal ir žiniasklaidoje pagaliau prasidės permainos, nes dabar tas dvokas sklindantis iš žiniasklaidos pranešimų ir žurnalistų susireikšminimų, jau dusina visą Lietuvą. Gal kas nors išdrįs pradėti žygį prieš Murdocho žiniasklaidos metodų įsigalėjimo Lietuvoje? Gal VU vis gi padarys reviziją savo studijų programose ir pradės pagaliau mokyti žurnalistus dirbti visuomenei, o ne tyčiotis iš visuomenės ir demonstruoti savo visažiniškumą, kuris yra labai artimas kvailumui ir pasipūtimui? Čia reikėtų prisiminti ir Konfucijaus patarimus:“Klaidingas mokslas – žalingas”; “Seniau žmonės taip lengvabūdiškai nesišvaistydavo žodžiais, prisibijodavo, kad neliktų vieni su savo žodžiais”; “Dėl vieno ištarto žodžio žmogų pavadina išminčiumi arba kvailiu. Būkite atidūs, galvokite, ką sakote” ir t.t. Bet šiandien žurnalistai yra išmokyti tokių, kurių dėka Murdochas susikrovė milijardus. Bet tai buvo anksčiau ir pasaulis kinta, darosi protingesnis ir evoliucionuoja. Deja, šito nevyksta su Lietuvos žiniasklaida, nes ji neevoliucionuoja kaip ir LRT “saulė” Edmundas Jakilaitis. Aš net nežinojau, kad E.Jakilaitis yra UAB „Media 3“ direktorius, ir, manau, daugybė Lietuvos žmonių įsivaizdavo, kad jis yra LRT darbuotojas. O jis, pasirodo, yra tik prisisiurbęs prie mokesčių mokėtojų pinigų, o šita TARYBA tik ausimis karpo, ir jie yra laimingi, nes vis tiek gauna lesalo iš to LRT lovio. Taigi, sukurta itin gudri mokesčių mokėtojų pinigų pasisavinimo schema, sukuriant įvaizdį, kad, neva, E.Jakilaitis čia yra toks nepamainomas, toks erelis, bet klausimai R. Karbauskiui atsiduoda net ne KGB, o NKVD laikų, maždaug, 1937 metų tardymo praktika. Įdomu, o kodėl tyli ta “ŠAUNIOJI TARYBA”? Reikėtų patikrinti ir jų darbo rezultatus: ką konkrečiai jie yra nuveikę per tą laikotarpį ir kokiomis sumomis buvo įvertintas tas jų “darbas”, kad jo niekaip nemato ta VISUOMENĖ, kuriai jie dirba. Dirba ar imituoja darbą? Manau, bus ir imitacijų, bus ir kažkokių tai darbelių, bet tų darbelių rezultatai niekaip neatitiks tų jiems išmokėtų sumų. Išeina taip, kad LRT jau veikia kaip parazituojanti kontora, prisidengusi “Visuomeninės televizijos” iškaba.

įtariu       2017-12-16 13:15

Papurčius Jakilaitį pabirs ir krūva net neišrašytų baudų už greičio viršijimą, parkavimąsi neleistinoje vietoje. Pikti liežuviai plaka, kad tai ir lemia Jakilaičio palankumą policijai.
Nesitikiu, kad Karbauskio verslas yra toks švarus, kaip jis pats teigia, bet jau kam kalbėti, o kam patylėti šiuo atveju.

albina       2017-12-16 11:25

Vakar INFO parodė originalią pjesę DU DUGNE:tai toks ryškus ir aklas puolimas,kad galima tik juoktis.Tapinas gudresnis:pateikė savaitės atlyginimą su centais,o švaruolis propagandistas perėjo į aklą gynybą,kas rodo baimę,kad yra dėl ko.Apgailėtini ir reitingai,apklausus per 1000 žmonių:daina ta pati - valstiečiai skyla,Gabrielius ant balto žirgo atjoja.Jojo Butkevičius,jojo Masiulis,kur šiandien jų arkliai?Valatka per vargus ir visuomenei naudingą komjaunuolio veiklą baigė pedagoginį,bet sunkiai priima,kad Širinskienė baigusi teisės studijas.Vargas dėl pikto proto.

Susikibo ŠIMTALANGIŲ ŠAŠKIŲ didmeistriai       2017-12-16 11:18

Smirdukai…

Visuomeninio transliuotojo "skaidrumas" - akinamas       2017-12-16 11:06

Štai šio (E.J.) prestituto (tokiems priskirtini ir, pvz.,  Valatka, Miliūtė ar Makaraityttė) paties suformuluotos viešųjų paskaitų rudens semestro temos viename iš universitetų:
*************************************************************************
“Piliečių iniciatyvos užtikrinant ETIKĄ viešajame valdyme” (2017-10-20)
*************************************************************************
“INTERESŲ GRUPIŲ poveikis valstybės valdymui” (2017-11-24)
*************************************************************************
Tačiau apie vakar (penktadienį) turėjusią vykti paskaitą
“Skandalingiausių KORUPCIJOS BYLŲ poveikis viešajam valdymui” (2017-12-15)
pranešta, kad “PASKAITA NUKELIAMA Į PAVASARIO SEMESTRĄ.”
Tikimybė, kad ir kitąmet ateis pavasaris, aišku, didesnė,
nei kad pavasarį Jakilaitis mokins akademinį jaunimą etikos
ar kalbės apie interesų grupių poveikio valstybės valdymui žalą.
Tik ar išvis didžiojo korupcijų demaskuotojo paskaitų tikimybė nevirto nuline?
P. S. Kodėl kiekvienas mulkintojas pasmerktas žlugti?
- Todėl, kad nepatiki išminčių perspėjimu,
kad mulkinimas mulkintoją ilgainiui paverčia mulkiu ir tai visų tampa matoma.
Išskyrus patį mulkį, nes jo “skaidrumas” pačiam sau - juk “akinamas”.

Ar Jakilaitis jau atleistas iš LRT       2017-12-16 9:15

Kaip melagis, šmeižikas,neturintis sąžinės į LRT infiltruotas konservatorius ir vykdantis dėdulės ir broilerio nurodymus visapusiškai juodinti visus neatitinkančius konservatorių moralei ir tikslams. Manau Jakilaičio veikla jau susidomėjusi STT, VSD ir kitos instancijos nelaukiant gerbiamo Karbauskio kreipimosi į teisėsaugą ir išaiškins kas tiksliai kuria Jakilaičiui paskvilius,insinuacijas mėginant sukelti doriems žmonėms įtarimus, primesti nepagrįstą kaltę nekaltiems.


Rekomenduojame

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

JT piktnaudžiavimas žmogaus teisėmis (I)

Vytautas Sinica. Švedija: multikultūralizmo grimasos

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Agnė Širinskienė. Kas būna, kai prišneki apie svainio partiją

Popiežius Pranciškus apie neoliberalizmą

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.