Pilietis Dočys rinkimuose meta pirštinę Grybauskaitei, Balsiui ir Zuokui

Tiesos.lt siūlo   2014 m. sausio 22 d. 8:06

15     

    

Pilietis Dočys rinkimuose meta pirštinę Grybauskaitei, Balsiui ir Zuokui

Liudvikas Jakimavičius | ekspertai.eu

Įsismaginant lietuviškai priešrinkiminei „pasiutpolkei“, ekspertai.eu, neturėdami aiškios išankstinės nuomonės, ką reikėtų rinkti į prezidentus, pasidomėjo ką šiuo svarbiu valstybei klausimu mano žmonės iš liaudies. Mes kreipėmės į sumanųjį politikos ekspertą ir pradedantį verslininką Dočį iš Alksnynų, kad pasidalintų su portalo skaitytojais savo įžvalgomis, prognozėmis ir gyvenimo planais. Dočys maloniai sutiko pabendrauti su mūsų korespondentu visais Lietuvai rūpimais klausimais. Radome jį nurodytu adresu Alksnynuose, besiilsintį ir nuskendusį giliuose apmąstymuose savo šiltoje irštvoje. Ant Dočio buveinės fanierinės sienos prikaltos 28 lentelės „Alksnynai 1“, „Alder 1“ (angl.), „Elre 1“ (vok.), „Aulne 1“ (pr.), „Ontano 1“ (it.) ir visomis kitomis ES kalbomis. Maloniai pasisveikinome ir pradžiai paklausėme:

Kodėl ant jūsų namo sienos, gerbiamas Dočy, prikaltos šios lentelės ir ar nebijote sankcijų dėl iškabų nevalstybinėmis kalbomis?

Nė kiek nebijau, nes mes esame ES, o pagal ES konstituciją visos valstybės, pasirašiusios bendrijos sutartį turi lygias teises, kaip ir jų kalbos, kurios negali būti diskriminuojamos lygiateisių valstybių sąjungoje. Bet koks mūsų ES keliauninkas, turistas, maldininkas ar šiaip klajūnas, atsibastęs čia prie mano trobos, metęs žvilgsnį į šią sieną ir perskaitęs užrašą savo gimtąja kalba, iš karto supras, kad atkeliavo ir atrado teisingu adresu „Alksnynų 1“ į namą, kuris yra Europos Sąjungoje, o ne Eurazijoje. Jei Vilnijos lenkai ant savo pastatų prisikaltų ne dvi, o visas 28 lenteles, jiems jokios sankcijos negrėstų, o už tokių lenkų persekiojimą grėstų Strasbūro teismo sankcijos ne lenkui, o Lietuvos valstybei. Ir patikėkit, tikrai ne per mažos.

Kaip jums kilo šis bergždžias sumanymas?

Sumanymas visai ne bergždžias. Tai vienas iš perspektyviausių mano verslo planų. Tų planų aš turiu daug, ir juos man dažniausiai padiktuoja politinė tikrovė, politikų blėnys bei elgesys. Štai, sužinojęs kokio dydžio skaičiuojama bauda už prisikaltą ant namo sienos lentelę nevalstybine lenkų kalba (100 Lt už parą + delspinigiai už nenukabinimą), kilo mintis atidaryti lentelių su užrašais visomis ES kalbomis gamybos liniją. Dvidešimt aštuonių lentelių komplekto kaina 279 Lt. Akcijų metu taikoma 20 procentų nuolaida. Kiekvienas skaičiuojantis pinigus Vilnijos lenkas supras, kad norint ant sienos prisikalti mielą širdžiai lenkišką savo gatvės užrašą, kur kas labiau apsimoka įsigyti ne vieną lentelę lenkiškai, o pirkti ir prisikalti visas 28 lenteles, su nuolaida gaunant ir varžtų komplektą iš „Varžtų pasaulio“. Atsisukusius varžtus prisukame nemokamai.

Gana įdomu. Pasidalinkite ir kitais savo verslo sumanymais.

Mielai. Dabar viešojoje erdvėje ypač įkyriai eskaluojamos kelios temos: Rusijos ir Estijos vykdomas informacinis karas prieš Lietuvą bei skiepai, didinantys atsparumą ir imunitetą propagandiniam užkratui. Planuoju skiepų vakcinos verslą ir su sveikatos ministru tariamės dėl privalomo Lietuvos piliečių skiepijimo nuo estiškų bei rusiškų dezinformacijos atakų. Taip pat planuoju atidaryti ir kūno bei proto higienos priemonių (muilų bei dezodorantų) liniją, idant visuomenės kūnas būtų apsaugotas nuo kenksmingų slaptos informacijos nuotėkų iš Prezidentūros, VSD, LRT, BNS bei kitų informacines fekalijas nutekinančių tarnybų.

Kita, ne mažiau aktuali Lietuvai – neužmirštuolių tema ir Euro įsivedimo klausimas. Pačius „greičiausius“ pinigus šiandien planuoju gauti iš neužmirštuolių verslo. Prezidentės ir konservatorių propagandistai šią pabalių gėlytę prikėlė naujam gyvenimui ir sužydėjimui. Rūpinasi ir nemokama produkto reklama. Su jų siūlomu popieriniu simboliu atlape toli nevažiuosi. Jei propagandistai kalba apie gyvąją atmintį, reikalingos ir gyvos, o ne popierinės gėlės. Katastrofiškai greitai artėja dvi progos: Vasario 16-oji ir kovo 11-oji , kai gyvų neužmirštuolių paklausa muš visus gėlių paklausos rekordus. Poreikis bus milžiniškas, o pasiūlos, kaip suprantat, nebus, nes vasarį ir kovą pakalnutės mūsų platumoje nežydi. Neužmirštuolės – puikios daugiametės gėlytės – labai tinka sodinti jas ir ant kapų, nes simbolizuoja, kad velionis neužmirštas. Tu gali velionį ir užmiršti, bet neužmirštuolės ant jo kapo žydės ir be tavo užakusios atminties.

Taigi, naujo verslo vedinas išroviau iš savo šiltnamių visas tulpes, gvazdikus, chrizantemas bei kalijas ir užsėjau neužmirštuolėmis. Dabar jau želia vešli neužmirštuolių rasota. Garantuotas ir stambiausias neužmirštuolių pirkėjas – visos valstybinės institucijos: Prezidentūra, Seimas, Vyriausybė su visom ministerijom, Prokuratūra, teismai, VSD bei šioms institucijoms pavaldžios biudžetinės įstaigos, partijos ir nevyriausybinės organizacijos bei pavieniai žmonės, kurie dalyvauja gyvos atminties „Neužmirštuolės“ akcijose. Kainoraštis šiandienai toks:

Didelė prezidentinė neužmirštuolių puokštė – 75 litai;
Juknevičinė rasotoji – 60 litų;
Vidutinė Landsberginė – 50 litų;
Vidutinė Graužininė, maišyta su agurkų žiedais – 40 litų;
Kubilinė vidutinė puokštė plastikiniame kubiliuke – 35 litai;
Adomėno putnioji – 30 litų;
Miliūtės kuklioji – 30 litų;
Konjaunuolio (konservatorių jaunimo) paprastoji puokštelė – 25 litai;
Eilinio konservatoriaus ir socdemų „podchalujaus“ kvapnioji – 15 litų;
Buvusio KGB agento puokštelė „Liustracija“ – 10 litų;
Geibiosios neužmirštuolių atliekos po 5 litus.

Šiandien daug kalbama ir apie euro įvedimą 2015 metais. Gal turite savo nuomonę ir kokių nors nestandartinių pasiūlymų, kaip turėtume įsivesti Europos piniginį vienetą, kokios priemonės padėtų įtikinti lietuvį, kad euras mums reikalingas kaip oras?

Yra viena šimtaprocentinė priemonė, apie kurią euroentuziastai šiandien nekalba. Tai valiutų keitimo santykis. Įsivesti reikia santykiu vienas prie vieno – vienas litas – vienas euras.

Pasakėt ekonominę nesąmonę.

Sekliai mąstote. Niekas mums nedraudžia įsivesti tokiu santykiu, kokį patys nustatysime. Po Naujųjų metų jokių litų į eurus nekeisime, tik atlyginimus mokėsime tokio pat dydžio, tik ne litais, o eurais.

O kaip bus su santaupom?

O kaip yra dabar? Visas santaupas galite išsikeisti į eurus fiksuotu santykiu, koks yra dabar. Galite savo litus investuoti, galite prisipirkti aukso, kilnojamojo ar nekilnojamojo turto. Tai jūsų reikalas, o nuo Naujųjų metų gyvensite už europinį atlyginimą. Kainos bus tokios, kokios nusistovės rinkoje, ir kvit. Europa tik palaimins tokį sumanų mūsų sprendimą, nes iš ubagų per naktį tapsime tikrais europiečiais. Žmonės džiūgaus iš laimės. Jei taip įsivesime eurą, sugrįš didžioji dalis emigrantų, nereikės tuščiai švaistyti pinigų visokioms išeivių sugrįžimo tuščiavidurėms programoms bei reklaminei euro įvedimo kampanijai. Aš irgi sakau – būtina įsivesti, bet tik taip, kaip aš siūlau. Valdžia siūlo tik vieną popierių pakeisti kitu. Nematau motyvo, kodėl taip turėčiau daryti, kuo vienas popiergalis už kitą geresnis?

Kvepia populizmu. Ar tik neketinate kandidatuoti šiuose prezidento rinkimuose, kad tokią miglą žmonėms į akis pučiate?

O kaip jūs galvojate? Ne tik ketinu, bet ir būsiu. Kertu lažybų, kad ir jūs už mane balsuosite. Tiesa, gal atsisveikindamas norite nebrangiai įsigyti paauksuotą karstą. Profesorius Vytautas Landsbergis sako kad Lietuva emigruoja, nes nori auksinių grabų. Mano brigada čia Alksnynuose paauksuoja. Atrodo visai kaip auksiniai. Ške… stabdau naują emigracijos bangą. Užsiimu Lietuvai naudingu darbu.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

gal sis zmogus       2014-01-22 22:49

Geriausias sia diena kandidatas i prezidentus !
Reiketu jam rimciau apie kandidatavima pagalvuoti, tikrai galetu laimeti rinkimus.

cha cha       2014-01-22 20:07

Pralinksmino.
Šaunu.

Skaitytojas       2014-01-22 19:41

Fainas straipsnis ir dar fainesnis Docys. Tikras jumoristas. Pasijuokiau. Tikrai, kad turit daug fantazijos, man patiko labai. O cia kai kurie jus tiesiog zemina, bet nekreipkit demesio. Jie jusu neverti, matosi is ju parasytu komentaru. Sekmes jums. Dalyvaukit rinkimuose, kad tik ne ta Lietuvos isdavike nelaimetu.

arvydas       2014-01-22 17:24

Liudvikai,seniai buvau taip nesijuokęs,ir tai šaunu,juk rimti dalykai daromi su gera nuotaika…o kai kas supyko,nes niekas taip nesiutina,kaip jumoras-juk sunku suprasti,kur rimta,o kur pabaikauta… Dar Balys Sruoga puikiai suprato,kad sugedusioje aplinkoje,o tokią dabar turime,kalbėti rimtai yra…nerimta.o į įžeidinėjimus nekreipk dėmesio-siunta,nes neturi nei talento,nei supratimo,kaip atsikirsti.

už Dočį       2014-01-22 16:23

Dočys:

- ne komunistas;

- ne melagis;

- ne iškrypęs;

- ne kenkėjas ir t.t.

nujo       2014-01-22 15:23

bet man atsibodo geju paradai.moterys valdzioje kaip vistos vistideje,nes nezino kuri vyriausia vista…

saule       2014-01-22 14:40

straipsnis- geras, sveikas jumoras! Bet L.Balsys pries zemes nuodijima(skalunus)! O tai skaudziausia problema.

Man patiko       2014-01-22 14:35

Ypač patiko mintis apie 28 lenteles prie namų. Lenkai turėtų susiimti ir įgyvendinti, bus patenkinti ne tik lenkai, bet ir voveruška - esė Nr.1 Lietuvoj, patenkintas ir verslo planą sukūręs Dočys, nors vienas lietuvis praturtės. O svarbiausia bus šokiruota visa Lietuva, nes akivaizdžiai pamatys prie ko tylėdami priėjome…

noriu paklausti       2014-01-22 14:17

Ir iš kur mažoje tautoje tiek durnių?

Audrone       2014-01-22 12:07

Zmogeli…....,tu pavydi rasytojui talento.Mane,tai sis straipsnis pralinksmino ir suzavejo.Aciu.

Ukraina ritasi       2014-01-22 11:23

link Baltarusijos,bet ir mums nedaug reikia,jei prastums Grybauskaitę.Žingsnis link to…Todėl Dočiui reikia kandidatuoti.

Tenka pasigesti       2014-01-22 11:22

L.Pociūnienės.Gal serga,gal jos nespausdina?

Elfė       2014-01-22 10:52

O konjaunuoliai - be fantazijos. Buki žiurkiukai, dresuojami sūrio gabalėliu:)

.......       2014-01-22 9:26

buvę alkoholikai turi puikią fantaziją:)

Elfė       2014-01-22 9:17

Ypatingai patiko konjaunuoliams skirta produkcija:) Bet, Dočy, ar esi tikras, kad galima verslą plėtoti ant projektinės meilės Tėvynei akcijos pagrindo? Meilės Tėvynei projektas Neužmirštuolė išnaudojęs pinigus viešųjų ryšių ir pan. firmoms bus nebe aktualus konjaunuoliams…

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.