Žiniasklaida

Pilietinis portalas Tiesos.lt pradeda šeštuosius savo metus

Tiesos.lt redakcija   2017 m. rugpjūčio 29 d. 21:09

64     

    

Pilietinis portalas Tiesos.lt pradeda šeštuosius savo metus

Prieš penkerius metus – 2012 metų rugpjūčio 29 dieną – pradėjęs veikti pilietinis Tiesos.lt portalas – pradeda šeštuosius savo veiklos metus.

Nuoširdžiai dėkojame visiems buvusiems kartu: skaitytojams ir talkininkams, autoriams ir komentatoriams.

Kaip Jūs žinote, laikomės visuomeniniais pagrindais, talkos principu, arba, jei pabrėžtume ne pastangas, o džiaugsmą dalytis, – suneštinių vaišių dovanomis.

Tad kviečiame ir toliau drauge kurti Tiesos.lt – viešų diskusijų ir kritiško žvilgsnio erdvę.


Ramutė Bingelienė
Tiesos.lt redaktorė

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

J-- Jurgiui       2017-09-2 16:22

Asmeniškai neturiu nieko prieš prieš jokį modelį.
Prieš daidžesto taip pat.
Viena pažįstama tapytoja mėgsta sakyti:
Nėra neražių, blogų spalvų. Būna tik ne vietoj padėtos.smile
Misliju, jog dabartiniame portalo formate taip pat yra ką galima pagerinti.
Esu nekartą minėjęs, jog netinkamu ir gadinančiu misiją dalyku laikau paladą informacijos krovimą, dirbtinai sukuriant nereikalingą konkurenciją tarp straipsnių. Dažnai labai svarbi medžiaga tiesiog palaidojama po šviežiais , bet niolkto aktualumo straipsneliais, tuo būdu skaitytojų, komentatorių dėmesys išblaškomas, diskusijų iniciatyvos atskiedžiamos ir prapuola bendrame virale.
Žiniasklaidos menas yra labai panašus į kulinariją- labai svarbu turėti prioritetus ir saiką. Neperśerti lankytojų vinigretais.
Tikro maisto skonis juntamas kuomet svarbiausi dalykai dominuoja.
Dabar daug šamarliako. Tarkime buvo straipsnis apie homjaunuolių kovą su terorizmu katukais ir vazonais. Geras straipsnis, geri komentarai. Viskas aišku. Kam reikėjo krauti papildomai dubliuojantį straipsnį apie vazonus.
Pažiūrėkite kiek straipsnių įkeliami ir turi nulinį skaitytojų dėmesį- ar to nepakanka, kad liautis be saiko farširuoti portalo paviršių bele kuo?
Jeigu portalas daiďžestas su diskusijų forumu, tuomet akivaizdu, jog informacijos turi būti mažiau, bet vertingos. Nes kitaip žlunga diskusijos.
Va, yra diskusija Lukiškių Memorialo tema. Ir ką? Ji palaidota po “šviežiena”.
Manau jog portalo deklaruojama visuomeněs diskusijų, tarimosi vietos misija yra prioritetinė. Ji natūraliai užtikrina portalo aktualumą, nes kitos tokios vietos kur vyktų diskusijos valstybės (at) kūrimo ir pilietinės visuomeněs ugdymo temomis, daugiau nėra kitur.
Aš kaip gadpadorius, ükiškai tariant, auginčiau, puoselėçiau ir plėtočiau tai kas man natūraliai geriausiai dera ir duoda didžiausią derlių.
Kai politiškai ir moraliai žlugo keletas portalų ir iš ten nemenkas būrys komentatorių atėjo į Tiesos lt portalą, ši vieta tapo gausiai lankoma skaitytojų. Daug kartų skaitytojai yra sakę, jog ateina čia dėl originalių komentatorių diskusijų. Tai sekėsi puikiai, bet po to kažkaip buvo apleista, gerokai sumenko. Ačiū Diev, dabar padėtis normalizavosi ir taisosi, bet iki buvusio populiarumo piko dar toli.
Visuomenei šis portalas reikalingas. Redakcija, mes portalo skaitytojų bendruomenė turime iš esmės tą patį Tikslą- atkurti, kurti Valstybę-Tautos namus. Manau ragindami visuomenę tartis, pirma viduje išmokime susitarti.
Redakcijos kvietimą tartis laikau itin reikšmingu žingsniu ir tikiuosi jog tai duos pozityvių rezultatų.
Mano vienas iš esminių pasiūlymų yra - “geriau šiek tiek mažiau,bet geriau”.
Straipsnių srauto kiekius tikrai reikėtų mažinti. O diskusijų rubriką stiprinti. Ieškoti temų, formuluoti diskusijos “libretą” - mielai prisidėčiau ir pats ir manau dar keletas įdomiai mąstančių komentatorių.
Ir dar- reika gražinti diskusijų moderavimą. Kaip?
Reikia galvoti ir tartis.
Nes tuo metu kai diskusijos buvo kūrybingai moderuojamos, tai ir buvo portalo aukso amžius. Mes , skaitytojai ir komentatoriai to tikrai pasiilgstame , nes tai buvo labai efektyvu ir naudinga.
Tikiu jog ir gerus dalykus galime gražinti, ir problemų (pvz spaminimo/trolinimo) galima atsikratyti ir sukurti iš principo konceptualiai naujų gerų dalykų.
Portalas buvo tapęs Reiškiniu. Dabar atėjo metas Reiškinį sugražinti ir išplėtoti. Ir kas tai padarys jeigu ne MES?

 

Jurgis - Juozapui       2017-09-2 15:19

užtrukau - rūpesčiai prispyrė.
Bet tema - ne vienadienė, būtų galima tęsti, tik kaip padaryt, kad pastebėtumėt?..
O ką turit prieš daidžesto modelį?
Į Delfį ar respubliką neprisimenu, kad buvau užėjęs, bet čia pasiūlytus perskaitau - man tai atrodo kaip rekomendacija. Tada dar pasidairau, gal kartais ir ten kas pasikeitė. Kai pamatau, kad viskas po senovei ir gal dar blogiau, ir vėl nusiplaunu. žodžiu, tikrai reikalinga, kad susiorientuotum.
Orginalūs tekstai būtų puiku, bet kur rasti norinčių juos rašyt ir skelbti tik čia? ir tik už ačiū? Dabar visi veržiasi į didžiuosius, net ir antisisteminiai.

aha, apsišvietė kgbistukai       2017-09-1 5:23

vis tik prasta ta Minsko ar Riazanės KGB mokykla - blogos instrukcijos paruoštos.
Apsišvietė kgbistukai

daržovius       2017-09-1 4:10

Sveikinimai. Daug kam Jūs labai nepatogūs. Linkiu ir toliau tokiais likti.

Julius Puras i Jurgi 21:58       2017-09-1 2:29

” daugiau tokių, kurie kaip tu galvoji. Sutikęs tokių iškart sustiprėji.” tai yra kvietimas į izoliaciją. Tokie dalykai būdingi ne pilietiniai visuomenei bet kažkokiaitai sektai.

Julius Puras       2017-09-1 2:21

Aš pabandžiau atsakyti Jurgi į jūsų klausimą o jūs norite į tai nekreipti dėmesio. Nemanau kad ignoravimas yra pilietiško žmogaus savybė.

Jurgis       2017-09-1 2:16

Šis personažas net labai įgrisęs.
Bet gal jis iš tiesų yra nelaisvas ir negali rinktis?
Užtat mes esame laisvi.
Aš pats į jį tiesiog nekreipsiu dėmesio.

Julius Puras i tamsele       2017-09-1 1:53

Tai kur aš meluoju? Arba kai jūs sakote apsimelaves? Ir kokias aš kaip jūs sakote kaukes aš pakeičiau?
Ką aš perskaičiau jūsų atsakyme man tai dar diaugiau šmeižto mano atžvilgiu žmogaus apimto paranojos.
Tamseliai “detektyvui” noriu pasakyti kad ekorektorius taiso ir daro klaidas. Ir ką jūs atradote tai tik jo darbą.

Juliau Purai       2017-09-1 1:45

Pasirodo, jūs tikrai nesuprantate, ką kalbate…
Kad ir dabar sakote, jog yra melas, kad rašinėjate kitų vardais.
O kas jus tuo kaltino? smile Ar tuo, kad esate šnipas?
Tai ką jūs neigiate?
Visi sako, jog viskas yra atvirkščiai.
Geriausias įrodymas - jūsų paties rašymai: amplitudė didelė - nuo teksto, kuriame kiekvienam žodį klaida iki ką tik parašyto teksto, kuriame nė vienos rašybos klaidos. Jūs pats save taip gerai demaskuojate, kad esate tikras nesusipratimas.

Julius Puras i tamsele žemiau man rašiuse       2017-09-1 1:30

Tai yra melas kad aš esu koks nors šnipas arba rašinėju kitų vardais. O taipogi aš jau prašiau parodyti mano jūsų įsivaizduojamus melus. Tai ir atsakymo ir nuorodų negavau. Tai koks jūsų tikslas? Apšmeižti mane?

Juliau Purai       2017-09-1 1:20

aš ne Jurgis ir nežinau, ką jis atsakys.
bet juk jūs pats esat fantomas…
pakeitęs keletą kaukių, šimtus kartų nusišnekėjęs, aspimelavęs ir demagogas.
dar aiškinate kitiems apie tiesą, nuoširdumą...
esat tikras nesusipratimas
jau porą metų jūsų personažas aiškina, kad portalas miršta, kad jis toks, anoks.
o jis kaip gyvas, taip gyvas smile

Julius Puras i Jurgi       2017-09-1 0:49

” kur galima daug ką nuveikti tinkamo - nepabijosiu to žodžio - Lietuvai, turime daryti? ” žodis tinkamo jūsų klausime yra fantomimas. Tai reiškiasi kiekvienas jį tardamas mato skirtingus vaizdus. Kitam tikama gali būti visai net nepriimtina. Pavyzdžiui Karbauskis kaip aš jį matau yra apsimelaves demagogas ir man visiškai nepriimtinas tuo tarpu “tiesom” jis buvo tinkamas. Kolizija. Ir dar daugiau skandalas “tiesos” filtravo informacija apie Karbauski supančius skandalus. Informacija filtruoti “tiesom” kaip matome yra tinkama man nepriimtina.
Taip kad užaugo ne vaikas bet bamblys kurem nieko nepasakysi. Žmonės tai mato ir todėl tik kelios dešimtys iš 3 milijonų. Taip toliau daugiau pliurpalų pravytų iš blogos reputacijos lryto ir nusėdusiu alfoje kuria taipogi užpliurpė Mockus net ant pardavimo pastarąją pastatė, o taipogi daugiau demagogų karbauskiu propagandos ir bamblys dar didesnis užaugs. Žmonėms jis bus reikalingas? Ne. Žmonės ne kvaili ir bla bla pliurpalų jau nebeskaito. Žmones traukia faktai tai yra tiesa, nuoširdumas ir daugiau niekas. Taip ir dar nebetkokie faktai o tik tai kas jiems įdomu.
Kodėl aš to nedarau? Aš nesu žurnalistas bet jeigu kas priėmėme įsipareigojimus ir užsirašė žodį “tiesos” parašė dar Katalikų Bažnyčios Kronika pridėjo dar žodį pilietiškas tai būtų didžiulis prašymas būti ištikimiems šioms vertybės.

Juozapas--- Jurgiui       2017-08-31 22:17

Supratau, gerai. Man Tamstos argumentai patinka. Pritariu.
(Sakiau, kad išguldžius problematiką, daug aiškiau yra kalbėtis:)
Kol kas susilaikysiu ir į plotį nebesiplėsiu.
Palauksiu Tamstos. Ėgi, labai giliai nenaktinėsiu.
Rytoj Rugsėjo pirmoji, o teks važinėti nemažai. Negaliu be miego vairuoti.
Ir kitiems nepatariu:)
Iki.

Jurgis - J       2017-08-31 21:58

Dabar jūsų mintis net labai aiški.
Pritariu - taip išskleidus problematiką jau galima ir kalbėtis.
Visų pirma, tik viena pastaba. Ne portalo kaip tokio sėkmė man rūpi. Man rūpi neprarasti portalo kaip galimybės per jį padaryti tai, kas svarbu mums visiems.
Kol kas portalas save apibrėžia “Tiesos.lt — tai atvira Lietuvos piliečių svetainė, siekianti skatinti diskusijas, kviečianti drauge tartis visais Lietuvos Respublikai svarbiais klausimais.”

Aš pats tai suprantu, kaip specifikaciją - visų pirma ne žinios, o kokios nors žinios vertės aptarimas. Nes ko reikia žmogui, norinčiam ištrūkti ir mainstreamo? patvirtinimo, jog yra ir daugiau tokių, kurie kaip tu galvoji. Sutikęs tokių iškart sustiprėji.

Dar manau, reik stabdyti visus tuos, kurie čia užsiiminėja santykių aiškinimusi.

Dabar turiu atsitraukti, bet grįšiu, nes norisi kai ką aptarti detaliau.
Be to, gal kas ir daugiau įsitrauks.

J--J       2017-08-31 21:26

Labai paprastai- kalbėti apie reikalus be plano yra tas pats kaip kalbėti apie viską, t.y. nieką. Galiausiai viskas baigsis “triumfo arkomis”, urantijų dvasiomis bei puro pliurzėmis.
Struktūrizavimas tik negražiai skamba, bet tai ne baubas o patogumas.
Pažiūrėk:
Ką veikdami išvien , Redakcija Adminas bei skaitytojai gali nuveikti šio portalo sėkmės labui?
1. Spręsdami portalo finansavimo gerinimą dar neišnaudotais ir saugiais būdais;
2. Kaip geriau pritaikyti portalą technologiškai šiandienos iššūkiams ir lūkesčiams, kokia turėtų būti portalo vartotojo sąsaja, (usability), kuri gerintų portalo patrauklumą ir informacijos sklaidą?;
3. Kokia galėtų būti portalo strategija ( Generalinis Tikslas) ir kokia turi ir galėtų būti portalo raida artimiausių 5 metų bėgyje?;
4. Ar portalas ir toliau turi laikytis daidžesto modelio, ar turėtų publikos kuoti daugiau savų originalių straipsnių?;
5. Ar norėtume kad portalas labiau diferencijuotų straipsnius į extra, aktualius ir į “tarp kitko/dėl skaičiaus”. Ar visi straipsniai turi būti lygūs- superiniai ir niekiniai?
6. Ar reikia/ galima tobulinti komentarų skilčių reikalus?;
7. Ar verta svarstyti idėją apie skaitutojų klubo steigimą iš kurio ateityje susiformuotų atsakinga ir efektyvi visuomeninė redakcijos paramos grupė galinti formuluoti ir artikuliuotai pateikti svarbius klausimus/pasiūlymus/prisidėti organizuojant paramą portalui bei jo įtakos sklaidą?
8.  Kokiu/iais formatais turėtų/galėtų vykti Redakcijos bendravimas su skaitytojais? Ar galime surasti naujesnių visiems patogių, saugių ir efektyvių komunikavimo formų?;
10. Ar reikia sugražinti Diskusijų rubrikos moderavimą? Jeigu taip- kokių resursų galima pritraukti ir kokie kriterijai privalomi moderatoriams?;
11. Neatsirandant alternatyvos režimo žiniasklaidai, žmonės delfius, alfas ir pan. vartoja vien todėl, jog kažkur reikia rasti kasdienę aktualią informaciją. Ir tik tokia pilna vis. inf. priemonė gali tikėtis natūralios auditorijos aprėpties. Režimo propaganda žmones veikia ne dėl to, kad propaganda stipri. Tiesiog nėra kitokios žiniasklaidos apart režiminės.
Daidžestas ne žiniasklaida. Žiniasklaida yra naujienos 24/7.
Ar Tiesos pirtalas galėtų tapti internetiniu neprikausomu nuo režimo internetiniu dienraščiu? Ateityje. ???;
12….
13…
14..
Galėčiau surašyti dar bent pusšimtį rimtų ir svarbių klausimų.
Jeigu pageidausite- mielai. Nesunku. Tie dalykai seniai sunokę. Tereikia surašyti. Nesudėtinga.
Susirašius problematikos klausimus galima atsirinkti , tarkim penkis svarbiausius. Pradžiai.
Aš manau Redakcijai nemokamai gauti neblogą nuomonių monitoringą, būtų pravartu.
Žinoti padėtį, suvokti skaitytojų , visuomenės poreikius bei lūkesčius yra naudinga. Pravartu.
Tai padeda veikti efektyviau ir psiekti užsibrėžtų tikslų.

 

Jurgis-J       2017-08-31 20:35

Ačiū, kad atsiliepėte.
Matau, kad esate rimtai nusiteikęs, bet aš tikrai nesuprantu, kaip siūlymas “struktūruoti reikalą, sugrupuoti problematiką pagal kategorijas ir pateikti diskusijai kaip sąrašą (lentelę?)”, keistų reikalą?

Daina apie Juozapą       2017-08-31 20:21

Labai graži daina apie visų gerbiamą Juozapą (sekantį prezidentą)
https://www.youtube.com/watch?v=1eCm5LCZYrQ

J---Jurgiui       2017-08-31 19:02

Rimta šneka.
Aciū už kvietimą.
Kalbėsiu iš esmės- siulau struktūrizuoti reikalą, sugrupuoti problematiką pagal kategorijas ir pateikti diskusijai kaip sąrašą (lentelę?). Turėdami kategorijų įvardijimus,/pavadinimus ar bent numeraciją, galėsime patogiau kalbėtis, taupysis laikas ir vieta komentarų skiltyse.
Tokiu būdu gerai matysime reikalus, o tai padės nenukrypti į plepalų lankas ir pievas.
Ar tai darysime čia, ar atskiroje, specialioje diskusijoje- man asmeniškai jokio skirtumo.
Tamstos pasiūlymą vertinu labai pozityviai. Žingsnis teisingas, atitinka pirminį portalo ideologijos konceptą kurio lig šiol niekaip nepavykdavo pilnatviškiau realizuoti. Bet- geriau vėliau nei niekad.
Nematau jokių objektyvių kliūčių per metus pasiekti 300 000 skaitytojų/mėn.
Yra neblogas įdirbis, yra patirtis. Ir guzų yra gautair sirguliuota ir pagyta sakyčiau sėkmingai. Penkiametis vaiks yr guvus, sveikas ir ďžiugu- imlus.
Mielai prisidėsiu auginant.

 

Jurgis       2017-08-31 18:35

Redaktorė pakvietė dalytis tuo, ką atsinešame, o atsinešame ne ką kita, tik save… Būtent tokia mintis atėjo į galvą perskaičius visus komentarus dar kartą.
Supratau, jog perpilpti per save, pabandyti suvokti, ką mes visi čia kartu veikiame ir dėl ko, pajėgia ne tiek jau ir mažai.
Ką veikia visi tie, kuriems čia nepatinka, klausimas.
Kodėl jie nedaro to, ką siūlo daryti kitiems? dar vienas klausimas.
Bet tai visiškai bent man neįdomu.
Siūlyčiau aptarti visai kitą klausimą: ką mes, visi tie, kurie suprantame, kad turime erdvę, kur galima daug ką nuveikti tinkamo - nepabijosiu to žodžio - Lietuvai, turime daryti?
Paralelinis tikslas: sustiprinti redakcijos pajėgas, kad taptume labiau girdimi.
P.S. Atsiprašau, jei matysiu, kad niekas neatsiliepia čia, savo tekstą pakartosiu kitur.

Julius Puras       2017-08-31 14:44

26 iš 3000000 sutikite tai labai mažai. Žmonių neapgausi. Žmonės skiria nuoširdumą ir tiesa nuo nenuoširdumo, apgavinėjimo ir melo.

Liepa       2017-08-31 10:22

Nuoširdžiai sveikinu visus šios lietuviškos svetainės kūrėjus penkerių metų Gyvavimo proga !
Jūsų puoselėjamoje erdvėje išties galima Augti : mokytis dalintis, diskutuoti , ugdyti kritinį mąstymą ir siekį ieškoti pačių geriausių sprendimų kuriant visų Mūsų Namus- Lietuvos Valstybę.
AČIŪ.//

sveikinu su jubiliejumi       2017-08-31 9:05

Tai vienas iš mano mylimiausių portalų, nes visada randu ką paskaityti. Svarbiausia, kad Jumis pasitikiu. Šiame portale ieškau tiesos žodžio ir jį randu. Už tai tariu: AČIŪ, kad esate. Daug sveikatos ir stiprybės.

Julius Puras i O ką 2017-08-30 21:19       2017-08-30 23:28

Tamseliai aš galiu parodyti kur aš esu šmeižiamas. O iš jūsų pusės būtų labai gražu jeigu parodytumėte kur aš pagal jus meluoju. Labai prašau.

Tarabilda       2017-08-30 23:08

Neperežyvolink, Balaganovai. Kai driokstels ten viršuje, tai armijom gužės čia iš viršaus į Tiesos portalą kaip į kokią bomboubiežyščią. Ir visi dezinfekuoti.

šura b. > Tarabildai       2017-08-30 23:01

Nekreipkite dėmesio-  tai tik proginio uolumo perversijos. Rūmuose labai supyko, kad portalas vis dar veikia ir drįsta švęsti jubiliejų. Viršininkai troliams davė prikurit ir nubraukė priedus. Dabar cucikai alkani ir pikti.
Los kol baigsis batareikės.
Be abejo, portalui rezervų tobulėjimui yra daug, bet tai rimtas pokalbis rimta tema. Ne prie torto.

Tarabilda to tototo       2017-08-30 22:40

Ką turėjo kviesti prie apskrito stalo, atleiskit? Purą? Gal Džeiką iš Amerikos su gero viskio buteliu, gal tamstą? Čia juk ir yra tas apskritas stalas ir visi šimtą kartų buvo kviečiami rašyti, bet kažkodėl tokių drąsių parašyti savo vardu ne kaži kiek atsiranda. Ir iš tų intekligentų, ir iš intelektualų. Labiau jiems knieti kaip nors padalkas pasikaišius laukti, gal susimylės koks papų portalas ir atspausdins, pripažins, kad jau toleruoja nulaižytą nuomonę ir pavardę.
Yra kaip yra, ir jokie susirinkimai čia nieko nepadės. Kodėl pats neatsisėdi ir neparašai?

to Nykstama       2017-08-30 21:50

“Ponas L. Šopauskas ir redaktorė seniai turėjo kviesti priie apskrito stalo suinteresuotus svetainės lankytojus, šiaip demokratiškus dorus inteligentus ir galvoti, kaip susutabdyti nykimą ir kaip plėstis…”, - vis tebemanote, kad inteligentai čia ką gali sustabdyti Mūsų Lietuvoje? Labai klystate. Galima tik bendromis raštingų ir neraštingų lietuvių pastangomis. Pirmiausia būtent inteligentai, jau nekalbant apie parsidavėlius intelektualus, ir privedė prie dabartinės nunykimo padėties ir ambalinės “Prichvatizacijos” košmaro.

Ei, Juliau Purai       2017-08-30 21:26

neužsimiršk - esi tik atbėgėlis, visiškas niektauza.
Ir nors esi čia svečiuose, prie bendro vaišių stalo neši tik savo smirdesį - fui

O ką       2017-08-30 21:19

turi bendra su tiesa ir pilietine visuomene Julius Puras ir jo skelidžiami melai?

Kai       2017-08-30 20:44

Tik parašome į temą arba komentatoriai mus pagiria, tuoj atsiranda puras ir purvas.

Julius Puras       2017-08-30 20:05

Vos tik pradedu kalbėti tai ką matau ir iškarto anoniminė tamselė pradeda rašyti mela apie mane. Kad aš buktai esu šnipas. Toks melas nieko neturi bendra su tiesa ir pilietine visuomene. Kur tikslas ir motyvai rašyti komentaruose mela apie mane?

Attention       2017-08-30 18:56

“jųliū poora”, kaip matosi iš stiliaus, jau gal >savaitė kaip komitetas pakeitė kitu jefleitorium. Tik pamiršo “jūleųs” legendą - kabinti nosines ant “o”.

Julius Puras       2017-08-30 18:01

Priminsiu tamseliai kad “tiesos” per rinkimo kampanija išvis buvo nutraukusi rašyti apie akciją neužmiršim, nesitrauksim. Vietoj jos “tiesose” puikavosi viešų ryšių nufotografuoto meiliai besišypsančio Karbauskio fizionomija lydima jo propagandos. “Tiesos” bandė žmones nukreipti “teisinga” linkme. O šiaip tai “tiesose” vyrauja pliurpalai ir jokios analikos arba analitikos tik nuotrupos kurias užgožia straipsnių moralai. Aš juk nieko nesakau bet jeigu kelete sau tokius aukštus standartus kaip tiesa tai tiesa yra faktai. Analitika yra faktų palyginimas ir viso to “tiesose” nėra.

Nuotrupos ?       2017-08-30 17:16

Sistemingai spausdinamos informacijos iš Garliavos bylos - nuotrupos.
Matyt, daug prasčiau, kai už nutrupėjusias smegenis ne trupinius moka.

purui       2017-08-30 16:34

tu tikai ištikimas kontorai bobikas

Julius Puras       2017-08-30 15:09

Aš nepasikuklinsiu aš esu ištikimas tiesa ir net nesvarbu kokia ji bebūtų.

Juliau Purai       2017-08-30 14:56

apie kokią tiesą kalbate?
kaip galima būti ištikimam tam, ko nežinai?
o gal jūs manote, kad jūs ištikimas tiesai?

Julius Puras i 11:05       2017-08-30 14:43

Aš manau kad jūsų pabaigoje išvardintas tikslas ir yra tas tikslas ko siekia redakcija. Teisingos nuotrupos nuo Garliavos istorijos sukūrė iliuzija apie taip kad redakcija ištikima tiesai.

Povilas       2017-08-30 12:18

Sveikinu!
Skaitau kasdien.

taip, viešumas būtinas       2017-08-30 11:30

prokuratūra nežino komentuotojų duomenų.
tai yra siaubinga !!
todėl padorūs nusipelnę gyventi geriau vengia šio portalo komentarų - kam gadinti sau nuotaiką antitarybinėm rašliavom?
(dar sąžinė gali pradėti griaužti - tai baisiau už vėžio griaužimą)

Keista       2017-08-30 11:18

O kas čia taip informuotas, kad portalo kolektyvas su niekuo nesitaria ?

Nykstama, todėl reikia tartis...       2017-08-30 11:05

Portalas tik vegetuoja,o komentatorių kiekis nuosekliai mažėja…Redakcija, vengdama tiesos (skaičių)apie savo svetainės realią padėti, vengia nurodinėti komentuotojų  kompiuterių duomenis arba įvesti komentuotojų registraciją.
Ponas L. Šopauskas ir redaktorė seniai turėjo kviesti priie apskrito stalo suinteresuotus svetainės lankytojus, šiaip demokratiškus dorus inteligentus ir galvoti, kaip susutabdyti nykimą ir kaip plėstis…
Pasveikinti galima tik už tai, kad dar esate gyvi…Bet pasitenkinimas tuo ir nebandymas tartis su plėtros norinčiais lankytojams veda į  nebūtį...
Numanau, kad sveikintojai tuoj pasmerks mano siūlymą ir perspėjimą, bet tiesa brangiau…Jei portalas, nieko nesiimant, toliau geibs, tuo džiaugsis tik oligarchinės- nomenklatūrinės santvarkos šulai ir globalistai- liberastai, naikinantys mūsų valstybę ir lietuvybę...

Agnė       2017-08-30 10:38

Kaip gerai kad yra toks portalas, ačiū. Kad visa tai, kas rašoma ir diskutuojama čia persikeltų į TV, mažėtų nuo dezinformacijos traumuotų tautiečių

Julius       2017-08-30 9:55

Sveikinu ir labai džiaugiuosi, kad esate…

Jules       2017-08-30 9:09

Mums gyvybingai reikia Tiesos, o ne Melo, be jokios abejonės. Mes pavargome nuo dezi propagandos - esame “Prichvatizacijos” traumuoti ir to nuolatinio melo per TV ir radiją.

VaidasVDS       2017-08-30 8:43

Man asmeniškai šūkis TIESOS yra svarbus dėl tiesos paieškų, pirmiausiai, dvasingumo srityje, o po to ir visuomeniniame gyvenime. Ir, svarbiausia, yra ieškoti vieningumo, o ne vienodumo. Ta proga pora citatų iš manojo įkvėpimo šaltinio, Urantijos Knygos:
—-
“Religinio patyrimo vienybė visuomeninėje ar rasinėje grupėje kyla iš Dievo fragmento, gyvenančio individe, tapačios prigimties. Būtent šitas dieviškasis pradmuo žmogaus viduje ir pagimdo pastarojo nesavanaudišką suinteresuotumą kitų žmonių gerove. Bet kadangi asmenybė yra unikali – nėra dviejų vienodų mirtingųjų – dėl to neišvengiamai seka, jog nėra dviejų žmogiškųjų būtybių, kurios galėtų vienodai interpretuoti dieviškumo dvasios, kuri gyvena jų proto viduje, vadovavimą ir akstinus. Mirtingųjų grupė gali patirti dvasinę vienybę, bet jie niekada negali pasiekti filosofinio vienodumo. Ir šitą religinės minties ir patyrimo aiškinimo įvairovę rodo tas faktas, jog dvidešimtojo amžiaus teologai ir filosofai suformulavo daugiau negu penkis šimtus skirtingų religijos apibrėžimų.”
—-
“Religinės grupės saugumas priklauso nuo dvasinės vienybės, o ne nuo teologinio vienodumo. Religinė grupė turėtų sugebėti naudotis nesuvaržyto mąstymo laisve taip, kad jos nariai netaptų “laisvamaniais.” Bet kuri bažnyčia, garbinanti gyvąjį Dievą, patvirtinanti žmogaus brolystę, ir išdrįstanti pašalinti savo nariams bet kokį dogmatinį spaudimą, gali su didžiule viltimi eiti į ateitį.”
—-
Nors citatos kalba apie religines grupes ar religingą visuomenę, tačiau manau, kad jos labai tinka ir sprendžiant visuomenines problemas.
Juk šiuo metu labiausiai ir trūksta vienybės. Nebūkime vienodi, būkime vieningi, tiek dvasiškai, tiek visuomeniškai…

ŽINOTE ?       2017-08-30 8:39

Kaip penkiamečiai ir tryse… Kartais gerai pavarot !

VALIO       2017-08-30 8:30

Sveikinu išlikus !

alvydas       2017-08-30 8:20

Dėkui, kad esate.

kubyyylius       2017-08-30 8:00

Ahaaaaaa, štai kaip mat…
Netvarka.
Teks papildyti savo Viziją:
iki 2030jų- Lietuva ne tik be lietuvių, bet ir be Tiesos!
Darom!

Aš visad skaitau "Vakaro žinias"       2017-08-30 7:54

Šiame laikraštyje yra gana įdomių straipsnių apie Lietuvos negeroves. Manau, tiesos.lt galėtų įkelti kada nekada iš VŽ kai kuriuos straipsnius nes gal ne visi gali skaityti VŽ.

achilo kulnas       2017-08-30 7:18

kodėl dar smaugia Lietuvą komunistinis-kgbistinis klanas?
ko jie bijo?
——
bijo tiesos apie jų pajamas ir prisigrobtą turtą iš lietuvių.

Naša Kvaiša       2017-08-30 7:01

Ką? Jau penki metai? Ir dar veikia? Nu žinot…
Nesuprantu - visus ką reikia paskiepijau, Pati pasiskiepijau, į visus Mano valdymui užtikrinti reikalingus postus paskyriau pačius didžiausius niekšus-
o šis portalas vis dar veikia. Skandalas!
Lėks galvos.

Juozapas       2017-08-30 6:28

Gerai.
Dirbam toliau.
Darbo labai daug.

Algimantas Zolubas       2017-08-30 4:19

Te pasilieka portalas TIESOS sargyboje, saugia pastoge nukentėjusiesiems nuo netiesos.
Tegyvuoja Lietuva ir TIE-SOS joje!

$+$       2017-08-30 3:12

Legendinis Britų žurnalistas Alistair Cooke vienoje iš savo laidų “Laiškas iš Amerikos” (Letter From America) yra sakęs, kad žodis, tai tik raidžių rinkinys. Tačiau tas rinkinys visada įgyja vienokią ar kitokią prasmę, tarsi pamatinė plyta, ant kurios klojama minties vertė. Vienims tai “Mė-sos”, kitiems - TIE-SOS.

Nors ne jubiliejaus, bet.. kuo daugiau vertingų žodžių!
(Vytautas)

Lietus       2017-08-30 1:39

O kas liktu,jei Tiesos.lt neliktu?Saugokite ja, kaip paskutini nesuterstos Lietuvos lopineli.Neišsaugosit, kas beliks? Tuštuma.Visiška.Beviltiška.Ginkite ja dantimis,kojomis rankomis ir savo rašiniais.
Stiprybes ir islikti tokiems,kokie buvote iki šiol. Turite puikiu autoriu. Laikykites.

Julius Puras       2017-08-30 0:57

Svetainė susikūrė kaip informacinė apie tie-sos akcija neužmiršim, nesitrauksim. Tai primena tiek pavadinimas tiek kreidutėmis viršuje pasirašytas žodis tiesos. Klausimas ar tai nuoširdu lieka atviras į ateity.

Povilas Urbšys       2017-08-29 23:52

Esate TIESOS sargyboje.
Ačiū, kad nesitraukiate.

Pagarba       2017-08-29 22:57

Ir padėka besiaukojantiems. Ačiū už ištikimybę skaitytojams.

Šiandienos skaitinys, tarsi būtų skirtas Tiesos.lt       2017-08-29 22:54

„Susijuosk savo strėnas, stokis jų akivaizdon ir skelbk jiems visa,
ką aš tau paliepsiu! Tu neišsigąsk jų, kitaip aš jų akyse įvarysiu tau baimę.
Juk aš tave šiandien darau tvirtu miestu, geležiniu šulu ir varine siena
prieš visą kraštą – prieš Judėjos karalius, valdininkus bei kunigus
ir prieš visus šalies gyventojus. Nors jie kovos su tavimi, bet tavęs neįveiks,
nes aš esu su tavim, kad tave išgelbėčiau – Viešpaties žodis“. (Jer 1, 17–19)

Dočys       2017-08-29 22:40

Paskaitinėju. Alksnynuose dar yra trys, kurie paskaito. Du buvę komunistai ir vieno buvusio konservatoriaus žmona - “Aibės” pardavėja Pranutė. Šviesūs žmonės.

Pagyra       2017-08-29 21:37

mano mėgstamiausias.
——
gal tik originalių autorių ir temų reiktų.
O temų pūvančiai valstybei pasiūlyti galima labai daug.
Ir autorių pozityvių, konstruktyvių galima būti rasti - ar visi taip bijo tos kgbistinės-pedofilinės valdžios, kad nenori rašyti?

O portalo Tiesos.lt       2017-08-29 21:32

autoriams belieka padėkoti už pasišventimą.Šis portalas jų dovana Lietuvai.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Česlovas Iškauskas. 1939 – ųjų rugsėjis: ko mus moko istorija?

Karas Ukrainoje. Du šimtai penktoji (rugsėjo 16 diena)

Briuselis nori 70% sumažinti ES vykdomą Vengrijos finansavimą

Ramūnas Aušrotas. Vienos lyties asmenų sąjungos kaip būdas paneigti šeimos instituto prigimtinį pobūdį

Vengrų politikai: Europos Parlamentas atvirai šantažuoja mūsų šalį

Elektros krizė arba kaip sutaupyti 3 milijardus eurų. Šarūnas Andriukaitis-Sutkus

Karas Ukrainoje. Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)

Andrius Gudaitis. Vartotojų interesų gynimo imitavimas

Lenkija planuoja statyti šešis branduolinius reaktorius

Vygantas Malinauskas. Ar vienalytės santuokos yra žmogaus teisė?

Vidmantas Janulevičius. Verslas stoja dėl elektros kainų

Karas Ukrainoje. Du šimtai trečioji (rugsėjo 14 diena)

Švedijos vidurio dešinysis sparnas pirmauja įtemptuose ir intriguojančiuose rinkimuose

Vytautas Sinica. Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje

„Už balos“. Karalienė-Trumpas-JAV ekonomika

Edvardas Čiuldė. Nutylėjimo subkultūros Lietuvoje ypatumai

Energetinės krizės akivaizdoje estai atnaujina naftingojo skalūno gavybą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.