Visuomenės pokyčių analizė, Istorija

Pilietinio portalo Tiesos.lt kreipimasis į Lietuvos piliečius, Lietuvos bažnyčios hierarchus ir Vilniaus miesto Tarybą

Tiesos.lt redakcija   2016 m. sausio 16 d. 20:32

175     

    

Pilietinio portalo Tiesos.lt kreipimasis į Lietuvos piliečius, Lietuvos bažnyčios hierarchus ir Vilniaus miesto Tarybą

Preambulė

Lietuvos žiniasklaidoje (pvz., portale DELFI.lt 2016 m. sausio 7 d.) buvo išplatintas kvietimas jungtis į akciją „Neužmirštuolė“. „Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, visi Lietuvos gyventojai bus raginami prisiminti kritusius kovoje už laisvę įsisegant vieningą ženkliuką – Neužmirštuolės žiedą. Trečiąkart vyksianti istorinės atminties akcija kasmet auga, tampa vis populiaresnė ir tarp svetur gyvenančių lietuvių. Diplomatinės Lietuvos atstovybės visame pasaulyje taip pat dalins neužmirštuolių žiedus laisvės kovų aukoms atminti“, – rašoma pranešime spaudai.

„Iš laiko atstumo matome, kokia brandi buvo mūsų tauta ir kokia trapi buvo Lietuvos Nepriklausomybė. Laisvės gynėjams ji buvo svarbesnė už gyvybę. Jų vienybė ir begalinis tikėjimas pergale pavirto jėga, prieš kurią atsitraukė tankai“, – pastebi šalies vadovė D. Grybauskaitė.

„Neužmirštuolė“ – tai popierinė gėlė, kurią prie savo širdies sausio 13 d. įsisegti kviečia akcijos ambasadoriai. Gėlės žiedo simbolis pasirinktas norint pagerbti kovotojus už laisvę, o pačios neužmirštuolės pavadinime užkoduota mintis, jog kovotojai yra nepamiršti ir šiandien. Šiais metais už simbolinę auką akcijos organizatoriai kvies neužmirštuoles įsigyti „Narvesen“ ir „Lietuvos spaudos“ prekybos vietose visoje Lietuvoje. Surinkti pinigai bus skirti Krašto apsaugos savanorių pajėgoms paremti. Taip pat išlieka galimybė neužmirštuoles parsisiųsti iš tinklapio www.neuzmirsk.lt.

Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadas plk. Arturas Jasinskas taip pat kviečia prisidėti prie šios akcijos: „Įsisekime Neužmirštuolę, vertinkime ir švęskime mūsų laisvę. Tuo pačiu nepamirškime, kad sausio 13-osios aukų atminimas yra įprasminamas profesionalia tarnyba, atsakingu darbu ir pilietišku elgesiu. Kariai savanoriai dėkingi visiems Lietuvos piliečiams, kad trečioji savanorių karta, užgimusi sausio 13-ąją, yra gyva mūsų atmintyje“.

Akcijos iniciatoriai kviečia sekti Neužmirštuolės „Facebook“ paskyrą, kurioje bus dalinamasi Krašto apsaugos savanorių mintimis apie laisvę, senomis Lietuvos laisvę menančiomis fotografijomis, ambasadorių video medžiaga bei visa aktualia informacija norintiems prisidėti. Praėjusiais metais akcijoje dalyvavo ir įvairios nevyriausybinės organizacijos: Politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, Jaunųjų konservatorių lyga, Sausio 13-osios brolija, Tautinė Lietuvių studentų korporacija „Neo-Lithuania“, Jaunieji krikščionys demokratai, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba, Atlanto sutarties Lietuvos bendrija, VU TSPMI studentų korporacija „RePublica“, pilietiškai aktyvaus jaunimo organizacija „Juodai balta“, Jaunųjų profesionalų programa „Kurk Lietuvai“, taip pat Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partija. Buvo išdalinta daugiau nei 20 tūkst. „Neužmirštuolių“ ženkliukų visoje Lietuvoje.“

O vakar, sausio 11-ąją, DELFI.lt portale pasirodė jokios organizacijos nepasirašyta informacija: „Sausio 12 d., antradienį, nuo 17 iki 22 val. ant Vilniaus Katedros varpinės sužydės „neužmirštuolės“ žiedas, – rašoma organizatorių pranešime spaudai. – „Neužmirštuolės“ žiedas – tai ženkliukas, skirtas visiems Lietuvos piliečiams, kad jį įsisegtų į atlapą Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną. Tokiu būdu parodome, jog neužmiršome, kodėl esame laisvi, kad vertiname laisvės kovotojų auką, esame dėkingi ir laimingi, kad šiandien galime džiaugtis gyvendami nepriklausomoje Lietuvoje. Gėlės žiedo simbolis pasirinktas norint parodyti pagarbą kovotojams už laisvę, o neužmirštuolės pavadinime užkoduota mintis, jog kovotojai yra nepamiršti ir šiandien. Iniciatyvą lydi šūkis „Aš prisimenu, kodėl esame laisvi“.“

Tiesos.lt kreipimasis į Lietuvos katalikų bažnyčios hierarchus, Vilniaus miesto Tarybą ir Lietuvos žmones

Gerbiamieji Lietuvos katalikų bažnyčios hierarchai, Vilniaus miesto Tarybos nariai, bendrapiliečiai,

Jau trečius metus stebime, kaip „Neužmirštuolės“ simbolis sąmoningai brukamas į per amžius susiklosčiusią sakralinę Lietuvos simbolių erdvę.

Kol gėlės popierinis žiedelis Prezidentūros ir Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos kvietimu Sausio 13-ąją buvo dalijamas ir klijuojamas į švarko ar švarkelio, uniformos, sarafano ar suknios atlapą, nebuvo pagrindo viešai piktintis prieš tokią pusiau asmeninę, pusiau valdišką iniciatyvą. Buvo galima tik nujausti, kad tikrieji idėjos autoriai ir akcijos organizatoriai gudriai slapstosi už neva anoniminių „Neužmirštuolės“ akcijos ambasadorių ir grupelės nevyriausybinių organizacijų su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partija.

Tačiau šiemet sulaukėme žinios, kad, Lietuvos katalikų bažnyčios hierarchai davė sutikimą „Neužmirštuolės“ akciją rengti ant Katedros varpinės. Mums tai ženklas, kad Lietuvos katalikų bažnyčios hierarchai, net ir žinodami apie politikų įžiebtą nesantaiką, kilusią mėginant įdiegti kosmopolitinį naujadarą vietoj mūsų trispalvės – švenčiausio valstybės gynėjų simbolio, stojasi į vieną gretą su valdžios institucijomis, kurios savavališkai kėsinasi ir jaukia Lietuvos simbolinės erdvės integralumą. Tokias atrakcijas mes vertiname kaip papiktinimą ir supriešinimą – tyčiojamasi ne tik iš Sausio 13-ąją žuvusiųjų šeimų ir artimųjų, TV Centrą, Bokštą ir Parlamentą gynusių žmonių, bet ir iš tos Lietuvos katalikų bendruomenės dalies, kuri nenorėtų matyti ant pagrindinės Lietuvos šventovės sienų masonų simbolio.

1. Kadangi viešojoje erdvėje trūksta informacijos, mes prašytume Lietuvos katalikų bažnyčios hierarchų paaiškinti, kokios organizacijos ar privatūs asmenys kreipėsi į Jus leidimo pasinaudoti Katedros varpinės pastatu akcijai „Neužmirštuolė“ ir koks asmuo (bei kieno) įgaliotas tokį leidimą jiems suteikė?

2. Pilietinis Tiesos.lt portalas kreipiasi ir į Vilniaus miesto merą bei Tarybą klausdamas, kieno vardu buvo prašoma leidimo surengti „Neužmirštuolės“ akciją ant Katedros varpinės sienos, su kuo iš Lietuvos katalikų bažnyčios hierarchų ši akcija buvo derinama? Ar klausimas buvo svarstytas Vilniaus miesto Taryboje, ar buvo balsuota, jei taip, kokie tokio balsavimo rezultatai?

3. Tiesos.lt portalas kreipiasi ir į savo skaitytojus – geros valios bei sąžinės nepraradusius žmones – ragindamas dalyvauti Laisvės gynėjų dienos paminėjimuose su trispalvėmis ir trispalvės, Gedimino stulpų ar Vyties ženkliukais. Tegul neužmirštuolę segasi tie, kurie niekaip negali prisiminti, kur buvo Sausio 13-osios naktį.

Pagarbiai,

Liudvikas Jakimavičius, s. Nijolė Sadūnaitė, Petras Plumpa, Ramutė Bingelienė, Laisvūnas Šopauskas, Arūnas Bingelis, Aivaras Jurgilas, Irena Vasinauskaitė, Algimantas Končius, Albertas Špokas, Klemas Jankūnas, Ligija Tautkuvienė, kun. Vytautas Vaičiūnas, Juozas Valiušaitis, Stefa Tamoševičienė, Juozas Karsokas

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Amelija ir Raigerdas šviesuoliai,nes pasipuošę okt       2016-01-20 19:09

o kiti-tamsuoliai,nes neįžvelgia ŽYDRUMOS šviesos ir grožio.
Po metų reiktų progresuoti-puoštis vaivorykštinėmis vėliavėlėmis ir stringais.

Raigerdas apie šmeižikus        2016-01-20 13:42

Kodėl žmonės labai dažnai žiūri į šmeižikus labai atlaidžiai? Jau nuo pat senovės buvo žinoma, kad šmeižikas yra vienas iš pavojingiausių žmonių tipų. Jiems buvo taikomos įvairios bausmės: jie buvo aprengiami juodais rūbais, kartais sukaustomi kaladėmis, o kartais ant kaklo buvo pakabinamas akmuo ir juos išvydavo iš miesto. Jų kenkėjiška veikla neretai padaro žalą, kuri gali sukelti netgi karus. Šmeižikai taip pat naudojami, kaip instrumentas, kad pakenkti priešui. Paprastai šmeižikai šmeižia paprastiems žmonėms, nes jie sunkiai atskiria melą nuo tiesos, todėl šmeižikas jaučiasi ten labai reikšmingas, nes praneša kitiems “svarbią žinią”, kurią jis pateikia kaip “TIESĄ”. Kiekvienas žmogus siekia įsitvirtinti tame SOCIUME, kuriame jis gyvena. To pačio siekia ir šmeižikas. Tik šmeižikas, skirtingai nuo DORŲ žmonių, kurie stengiasi laikytis kokių nors moralės normų, yra išsimiklinęs gąsdinti žmones NEBŪTAIS DALYKAIS ir VISOKIAIS TIKROVĖJE NEEGISTUOJANČIAIS BAUBAIS. Kiekvienas žmogus turi baimės jausmą, tik pas šmeižiką tas BAIMĖS jausmas įgauna iškrypusias ir nesveikas formas. Kada žurnalistas parašo šmei-žikišką straipsnį, tai paprastai žmonės sako, kad jiems pasidarė bloga po to, kai jie perskaitė šitą straipsnį. Jūs nelabai dažnai atrasite krikščioniškoje literatūroje, kur būtų kalbama apie tai, kad norint nužudyti Kristų, pirmiausia reikėjo jį apšmeižti. Pacituosiu štai tokį krikščioniškąjį aiškinimą:“Mt 12, 22 – 37 kontekstas byloja, kad šie perspėjantys Jėzaus žodžiai nuskambo fariziejams, kurie veidmainingai laikėsi išorinio pamaldumo, bet nepriėmė Kristaus žinios, šalinosi gelbstinčios Evangelijos jėgos, išdidžiai žiūrėjo į Jėzaus darbus ir visiškai klaidingai juos interpretavo. Kai Jėzus stebuklingai išgydė akląjį ir nebylį, jie sakė, kad Jis tai padarė demonų valdovo Belzebulo pagalba. Žinoma, toks drastiškas vertinimas buvo ne kas kita kaip grubus piktžodžiavimas Dievo Sūnui ir Tėvui, kurie yra viena”. Taigi, čia akivaizdžiai galima pamatyti, kad iki Kristaus nukryžiavimo, jis buvo šmeižiamas. Kai Poncijus Pilotas pasakė, kad “aš šiame žmoguje nematau jokios kaltės”, minia, apkvailinta ŠMEIŽIKIŠKAIS PRASIMANYMAIS, pareikalavo jį nukryžiuoti. Fašistai Vokietijoje MELĄ ir ŠMEIŽTĄ naudojo kaip propagandos įrankius, kad valdyti ir nukreipti mases, pasmerkiant milijonus žmonių pražūčiai. Tą patį darė komunistai. Tą patį daro ir Putino režimas. Lietuva bando kovoti su MELU IR DEZINFORMACIJA, nes yra nukentėjusi tiek nuo fašistų, tiek nuo komunistų. Tačiau šitie kovotojai ir politikai nesupranta esminių dalykų, ir svarbiausias iš jų yra tai, kad INFORMACIJA yra svarbiau už DUONĄ, nes, kad gauti tą duoną, pirmoje eilėje reikalinga informacija, kaip ją gauti, o ne dezinformacija. Taigi, informavimo funkcijas savo valstybėje galima patikėti tik sveiko proto, o tai reiškia, tik doriems specialistams, o ne bet kuriam šmeižikui, įsigijusiam Vilniaus Universiteto diplomą.

Raigerdas bailiam bevardžiui zuikiui       2016-01-20 11:32

Eilinis tiesos.lt portalo gerbėjas ir “gybėjas” porina:“Kokį čia raitai šūdą apie portalą...” Taigi, jeigu šita tiesos.lt redakcija, bent jau mažumėlę gerbtų tiesą, tai ji, vadovaudamasi LR Konstitucija ir kitais įstatymais, paimtų ir apribotų teises šmeižikams. Tačiau tiesos.lt redakcija, kad įtikimiau atrodytų, pasidabina kryželiu, cituoja Bibliją, ir toliau tęsia savo veidmainišką politiką. Štai bevardis komentatorius, drebėdamas iš baimės, nes kaip kitaip kokį nors šmeižtą parašysi, “gina” tiesos.lt portalo redakciją labai išraiškingai: “Kokį čia raitai šūdą apie portalą”. Rašo, nes įsivaizduoja, kad yra ne šmeižikas, o poetas. Aš nežinau, kokiu momentu jis tampa tokiu “poetu”. Gal tada, kada jis girtas, ar pagėringas, gal apsvaigęs nuo narkotikų, ar nuo dozės pavartotų psichotropinių vaistų, bet ką aš žinau tiksliai, kad jeigu mes su juo nueitume į policiją, tai jis ne tik, kad neišdrįstų pakartoti to pačio savo parašyto teksto, bet ir pradėtų gintis: “čia ne aš rašiau”, “visi taip rašo”, “visi taip daro”, “čia netyčia taip išėjo”, “čia man taip liepė parašyti”, “aš nekaltas” arba ” aš nepakaltinamas, nes gydausi” ir t.t. Kam tiesos.lt redakcijai, vis dar ieškančiai tiesos ir jos nerandančiai, reikalingi tokie “gerbėjai” ir “gynėjai”? Ogi, to pačio Liudviko Jakimavičiaus įsitikinimu, tai pritraukia daugiau skaitytojų. Šita idėja, galimai, redakcijai atrodo, kaip teisinga, nors iš tikro ji yra klaidinga. Kodėl? Todėl, kad šitas bevardis zuikis, sėdėdamas pasislėpęs ir įsivaizduodamas, kad jis yra liūtas, kuriam viskas galima, nieko mūsų valstybėje negali sukurti. Jis net padoraus komentaro negali parašyti. Bet jis gali pasislėpęs kenkti kitiems žmonėms. Taip jis pradėjo elgtis ne šiandien. Bet taip jis elgėsi visą savo gyvenimą. Kenkėjai atsiranda tik iš nusikaltėlių ir pamišėlių rato. Tiesos.lt redakcijai, vis ieškančiai tiesos, trūksta vieno labai labai paprasto dalyko - kompetetingumo. Tik tiek. Nes, jeigu jis būtų, tai mes pamatytume ne tiesos ieškotojus, o tiesai tarnaujančius žmones. Kristus yra pasakęs:“Aš esu tiesa” (bent jau taip išversta į lietuvių kalbą). Tai, jeigu tiesos.lt iš tikro gerbia krikščioniškas vertybes, tai ji ir turėtų tarnauti tiesai, t.y. Kristui. O dabar kam ji tarnauja? Šmeižikui. O apie tai, kad Biblijoje Šėtonas yra vadinamas melo tėvu, tai tiesos.lt redakcija, kuri populiarina krikščioniškas vertybes, staiga apsimeta, kad šitos vietos ji, lyg tai, ir neskaitė. Na, taip, “sąžiningam” redaktoriui tai atsitinka “netyčia”. Būtent dėl tos “netyčios” aš ir netikiu tokiais redaktoriais.

Reigerdui       2016-01-19 3:02

Kokį čia raitai šūdą apie portalą. Kokią jis tokią kaukę nusimeta? Pats scientologe vieną kartą nusimesk kaukę, ir tai tau nepadės, nes po ja - kita kaukė. Brudas ESI NEEILINIS. Jau kai prabyli apie moralę kitus vadindamas Bydlo, tai tikrai pasakai, kad didesnio BYDLOS už tamstą nėra.

Raigerdas       2016-01-18 11:18

Portalas tiesos.lt po truputį nusimeta patriotinę savo kaukę. Aš nesu “nezabudkės” šalininkas, kaip ir nepritariu tiesos.lt pseudo-patriotizmui. Šitą straipsnį būtinai reikia išsaugoti, taip pat reikia išsaugoti ir kiekvieną čia parašytą komentarą. Kodėl tai reikia padaryti? Tai padaryti būtina, nes mūsų ateities kartos turi matyti, kad tie mūsų tautos didvyriai pasiaukojo už Lietuvos ateitį. Jie paaukojo savo gyvybes vardan to, kad mūsų piliečiai niekada nepatirtų tokio neteisingumo, kuris buvo ĮTEISINTAS kriminalinės KOMUNISTŲ partijos ir palaikomos jos sukurtos OPRIČNINOS - KGB. Nuo to laiko praėjo 25 metai. Ir ką mes šiandien matome? Koncervatorių spekuliacijas, kurie dabar dedasi Lietuvos Nepriklausomybės “didvyriai”, nors faktiškai Lietuvai yra pridarę milijardus kainuojančią žalą, ir štai portalas. lt, kuris subūrė aplink save nepatenkintų kitais, nei yra tiesos.lt vienintelė teisinga tiesa, šmeižikų ir netgi panašių į tuos, kurie rėkia Ukrainoje ir Rusijoje “Krym nash”. Aišku, visą tiesos,lt redakciją ir šio straipsnio iniciatorius negalima rėžti pagal vieną matą, nes redakcijoje yra ir padorių žmonių. Ir pats straipsnis nėra per daug blogas, tačiau, be abejonės, jis yra kritikuotinas. Bet ko pasiekė tiesos.lt redakcija šiuo straipsniu? Ji įaudrino visos tiesos.lt portalo komentatorių, kurie mažai kuo skiriasi nuo “BYDLO” šūksnių Ukrainoje, kurie taip pat yra nepatenkinti valdžią. Komentatorius “Stasys” nėra tas “Stasys”, kuris nesurezga net keletą sakinių, kad jie būtų logiški. Šitas “Stasys” yra painiojamas su kitu, gana kvailoku komentatoriumi “Stasiu”, kuris rašo tikrai panašiai, kaip “Taigis”. Šito Stasio komentaras yra tik kitokia nuomonė, bet kaip jį užsipuolė tiesos.lt portalą remianti “BYDLO”, tai, mano manymu, tikrai kelia šleikštulį. Svarbiausia, kad šita “BYDLO”, kaip ir Ukrainoje, nepaiso jokių BENDRAŽMOGIŠKŲ NORMŲ, JOKIOS MORALĖS, NUSISPJAUNA Į MŪSŲ KONSTITUCIJĄ, Į ŽMOGAUS TEISES. Jiems tiesos.lt portalo redakcija leidžia viską, nes “BYDLO” palaiko tiesos.lt “tiesą”. Apgailėtinas vaizdelis, nes visa tai daroma žuvusiųjų už Lietuvos laisvę didvyrių vardu. Klaiku, tiesiog klaiku.

iš facebook-o       2016-01-18 9:15

Atrodo, kad geriausiai tos neužmirštuolės prasmę paaiškina jos autorius, pasiūlęs ją konservatoriams- ta neužmirštuolė tėra paprasčiausias fuck-as.
“Vaidas Saldžiūnas: Bukagalviams, koloradams ir šiaip glušpetriams užtrumpintomis smegenimis kliedintiems apie krapus, rūtas ir pan galiu tik pakartoti: kai pasiūliau šitą idėją konservatoriams, nebuvo jokių minčių apie masonus, krapus ar trispalves, taip, nukopijuota nuo britų popio, ir nė kiek ne gėda, nes gerus dalykus kartoti ne gėda (o ne, kaip sako vietiniai izoliaciniai talibai - ‘‘geriau savo viską turėkime’‘. Tokius išties reikėtų apvynioti švitrinio popieriaus švelnumo izoliacine juosta ir kaip ryšulius-siuntinius į Maskvą traukiniu) nes mums reikėjo atitinkamo simbolio - aiškaus, ryškaus, brendinio.

Kodėl ne vėliava, Gedimino stulpai ir pan? Why? Fuck you, that’s why. Nes reikėjo simbolio ir taškas. Ir nereikia kaip kalbajobams aiškinti koks brendas pagal jūsų siauraprotišką supratimą geriausias, ne jūs sprendžiat. “

Vertintojas       2016-01-16 20:22

Moterys nudažo savo paakius žydrai ar mėlynai. Dėl mėlynų paakių vyrai turi muštis. O už mėlynus popierėlius dar ir pinigus reikia mokėti.

Algis       2016-01-16 20:16

Šios prekės kilmė ne lietuviška, todėl renkuosi lietuvišką.

Kad       2016-01-16 18:07

ta ne—-užmirštuolė,rekomenduojama ar pristatoma Ibelhaubtaitės primena tik jos tą brutalumą ir nukultūrinimą įnešta į kultūrą į operos žanrą.Koks žmogus galėjo pastatyti operą, kur kepamos bandelės iš žm——nos?Kai Lietuvoje kultūra ugdė žmoniškumą ir gėrį,Lietuvon atitemptas nužmogėjimo pakaitalas kultūroje..Bet kodėl tylėjo ir tyli meno ir kultūros žmonės?Nesuvokiama.Taigi tas šlykščias bandeles per LTV reklamavo?

stasys        2016-01-16 17:37

turbūt vertas to buvau .

stasys        2016-01-16 17:02
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Nezabudkių valstybės šiokiadieniai       2016-01-16 16:44

Šiandien, Tauragėje, vyras apsipylė benzinu ir susidegino.
Tikriausiai buvo susikrimtęs, kad niekas nepadovanojo nezabudkės.
O gal, iš neturėjimo ką veikti.
Tačiau aišku, kad tikrai ne iš sunkaus gyvenimo.
Esame klestinti šalis. Lyderiaujame.
Matomai, žmogelis tiesiog nebeturėjo tikslo.
Per gerai gyveno, nežinojo kur pinigus dėti. Pritrūko fantazijos kur algą ar pensiją dėti. Nejuokai, kai tiek gauni. Gali ir išprotėti.
Va, čia ir pavojus -juk dauguma Lietuvoje taip pat per gerai gyvena, išlepę, pertekę.
Reikia kreiptis į Partiją ir vyriausybę, kad mokesčius padidintų.
Gelbėti tautą kol nesusinaikino.
O kad valdžia nepamirštų mokesčių pakelti, reikia nuolat segėti nezabudkes.

 

teko       2016-01-16 15:19

teko skaityt knygą,kaip buvo ruošiami kgb agentai,pasišlykštėjau,nes buvo praktikuojamos orgijos jų tarpe ir iškrypėliški santykiai,nesvarbu su kuo,nesvarbu kaip…

patarimas       2016-01-16 15:07

stasiau,jei dar ilgiau staipysies su nezabudkom,turėsi problemų ne tik su potencija,bet ir su psichika

Fobijų ekspertui "stasiui" 11.56        2016-01-16 13:56

klystančiam, kad “to nepavyko sovietams” (suprask, užgniaužti pasipriešinimo sistemos peršamai ideologijai, jos primetamiems simboliams).
Dėl neužmirštuolės sovietams tai kaip tik pavyko, - niezabudka tapo sovietų Pergalės dienos (Gegužės 9) minėjimo vienas simbolių.

agentui       2016-01-16 13:35

stasy, ar tu įgalus vieną karta suprantamai paaiškinti- ko gi tu kankiniesi čia, tokiame tau diskomfortiškame portale?
amžinai dejuoji, kad tau pritariančių mažai, nepatenkintas portalo pozicija, nepatenkintas straipsniais.
o juk tau tinkamų portalų su palankia publika tikrai netrūksta.
netgi perteklius. ne taip kaip mums. režimui nepritariantiems, valdžią kritikuojantiems alternatyvų apart šio portalo praktiškai něra.
piliečiai renkasi čia apsikeisti nuomonėmis, atsikvėpti nuo propagandos , kuria užtvindyta viešoji erdvė.
tokiomis kaip tavo ar amebos “nuomonėmis” užtvindytas visas eteris, drimba per kraštus iš visų ekranų ir garsiakalbių.
mes, šio portalom kaitytojai esame daugiau nei sotūs režimo propagandos pliurzės. bet tu , ir keletas tavo sėbrų kaip kokios mėšlinės musės įkyriai ir įžūliai nuolat lendate žmonėms į akis ir trukdote normaliai bendrauti.
gražiai paprašyti liautis juk nesiliaujate, bet pasiųsti velniop rėkiate kad jus skriaudžia.
tave čia kas nors prievarta laiko?
nepatinka- nešdinkis ten kur patiks. kame problemos?
bet tu tūnai čia kaip šuva ant lenciūgo.
tad kodėl?

Fobijų ekspertui "stasiui" 11.56       2016-01-16 13:34

besipiktinančiam, jog “kvaila pasaulį dažyti VIENA spalva”,
bet kartu peršančiam naujatikių simbolį - popierinę žydruolę,
pradinukų aritmetikos klausimas:
Kiek spalvų turi žydruolė ir kiek trispalvė?

 

Man       2016-01-16 13:15

ta nezabutka atlape,sukelia toki pat pasišlykštėjimo jausmą,kaip ir ruskyno teroristinių išsigimėlių paskutiniu metu reklamuojama - Georgijaus juostelė. :(

stasys        2016-01-16 11:56

Panašu kad ta Tiesos .lt preambulė taip ir liks vieno puslapio įvadu ..neturinčiu ne tik subrandintos minties , bet dar ir homofobišką viskam kas neatitinka tos vienos lentynos Tiesos .Pasakyčiau netgi daugiau,.. kvaila pasaulį dažyti viena spalva ..tikintis kitas paslėpti .To nepavyko sovietams nepavyks ir sentikiams ..

Subjaurojo vaivorykštę,        2016-01-16 0:49

dabar niekina neužmirštuolę.

Jadzė (Pakalnutė)       2016-01-16 0:08

Jzzzssssmarja, ble… Staviu aš prie to sušikto žydro kontejnerio sušalusi ir pikta- vien dūženos, vein šukės, ble. Cielų bonkių tai nėra! Bliamba, ot žmonės dbar psssidarė išgamos- vietoje to kad gražiai kultiūryngaj bonkę į kontejnery įdėtų, meta bliacha bele kaip. Kaip ble, tada žžžmguj gyvent tokiom salygom?
Kujovas toks givianymas!
Eeeee, klausik, tu šitą kaip ten… o, “Nzzzbūdka”, vo!, klsssyk- davaj, duok du iaurus ant pachmielo, a? Nibuk žmotė.
Ar tū žinai? Ne, paklsssik, ar tu žžž..., žžž...., .....(ik!)
Artužinaj kad AŠ!, supranti aš yrgi pasipuošiau jisssu nizabūdke? Dar savaite prieš. I dar savaite po, nešiosiu.  Vo!
Iš kur gavav? Davė. Mana sugiviantynys davie.
Už taj kad bonkės nisssarganizavau.
Tadiel dabar gialite po akim nišoju.
Visyyy mato. Niaslipiu. Riklamoju nizabudke!
Tadiel, sakau- duok du. Duosi tris, pasakisiu sugiviantyniuj, jzzzsssmarja, galės dar vieną ant kitos akies uždiet. Nimokamaj. Būs tau dvyguba riklama.
Nu, tai ką sutarem? A?

lacmus       2016-01-15 23:17

Įjunkime indikatorių. Kas yra agento “amelija-nezabudkina” rėmėjai ir karšti palaikytojkai?
-Agentėlis trolis “stasys”. Pristatyti nereikia. Tiesiog prieš tai buvusio prie portalo priskirto agentėlio “taigiso” pakaitalas. Štampuotas klonas.
-Kitas amebų mėgėjas yra toks scientologų sektai dūšelę pridavës demagogas, dar spėjęs pagarsėti kaip uolus Rezidentės Matrioškos liaupsintojas ir aršus gynėjas. Toks caps lock mėgėjas ir skirtumų yarp KLEVŲ ir BAMBUKŲ žinovas .... ponas Raigaidyyyys.
Gera kompanija: “dvasinga” ir “intelighentiška” ameba, kontorinis smaukytojas staska ir sektantas matrioškininkas.
Tai ir yra tikrosios “nezabudkos” vertės ir prasvės atspindys.
Du agentėliai giria savo šeimininkų iš kramliaus ir briuselyno interesus nes ir rytuose ir vakaruose galingieziems nereikalinga jog Lietuvoje lieuviai liktų lietuviais. Reikia kad neliktų ir lietuvių ir Lietuvbos.
Todėl reikia trinti lietuvybês simbolius pakeičiant juos žydru triedalu.
Tokia strategija visiškai atitinka įvairių promasoniškų sektų interesus. Todėl taip uoliai lervą amebą gina Scientologų ruporas, patologiškai nekenčiantis krikščionių,  sektantas ponas Raigaidys.
Jokios poezijos ir romantikos. Gryna proza. Tiesa, gana grafgomaniška.
Noeko nepadarysi.

kolega to "Kontorinė žliurkė" Amelija 2016-0       2016-01-15 22:53

ja ja,teisybe rašai,valstybes niekintoju pilna, blogu gyvenimu kasdien skundziasi policininkai,bibliotekininkai,mokytojai,medikai,pencininkai,bedarbiai,neįgalieji,jaunos šeimos,mokinukai,studentai,emigrantai.visa šita šaika,jedriona zeliona,patys tikriausi vatnykai.mums visiems neliustruotiems tikrai nėra ko skųstis

Amelijai, neturinčiai savigarbos (21:26)        2016-01-15 22:49

“Mūsų šeima niekada nebus emigrantai, vatnykai ir valstybės niekintojai.” -
jau esate, nes popierinės neužmirštuolės niekalu siekiate išblukinti
kiekvienam lietuviui brangius trispalvę, Vytį ir Gedimino stulpus.

Liepai       2016-01-15 22:37

Tai nuo šio jau Silvija būsi? Prie “Aha kurgi ne” trys laikai. Nori atspėsiu, kieno?

kukutis       2016-01-15 22:12

“Esu laisvos Lietuvos absoliučiai laisva pilietė, turinti savo nuomonę ir ją reiškianti pagal LR Konstitucijoje nustatytas mano teises.” papasakok šitas pasakėles apie “laisvą Lietuvą” ir savo konstitucines teises Žmonėms, kuriuos po šiai dienai tampo po"laisvos Lietuvos” teismus, nes šturmuojant Kedžių namus “trukdė” giedodami Himną ir laikydami Trispalvę pustrečio šimto kariūnų patekti ir išvežti į nežinią ...mažą mergaitę.Tu prisisek jei nesuplėšei savo tą nezabūdką ir nueik poryt į Daukantynę-gal pirmąkart Ponia iš rūmų savą kadrą pamačius,išeis paklaust,ko žmonės būriuojasi ir laukia.
Nėra reikalo spjaudyt ant emigrantų,o savo vatnykus kramtyk kartu su briuselyno tolerastais.-Skonis geresnis ir suderinamumas puikus.Nesuprantu,kam girtis savo turtais ir puikiai dirbančiais vaikais?Gal dar banko sąskaitą paskelbk-apturėsi malonumą,jei kitaip linksmintis nebemoki.
Galų gale,iš kur ištraukei,kad daugiau karų dėl Lietuvos nebus? Aaaa, turi tiesioginį ryšį su Aukščiausiuoju. Nu jo,perduok linkėjimus, ypatingai vyresniesiems aniuolams.

Aha, kurgi ne       2016-01-15 21:47

Dar neteko sutikti kontoros žiurkės kuri prisipažintų kuo esanti.
Bet, atkaklus įkyrumas ir žūtbūtinis propagandos brukimas išduoda kilmę.
Visa kita -  makaronai lengvatikiams.
Nejuokink, “amelija”, pasakėlėmis apie neva patrtiotišką savo šeimą.
Chuntos režimo mafija yra tavo “šeima”.

"Kontorinė žliurkė" Amelija       2016-01-15 21:26

Kaip jums bebūtų keista, nesu kontorinė žiurkė... Esu laisvos Lietuvos absoliučiai laisva pilietė, turinti savo nuomonę ir ją reiškianti pagal LR Konstitucijoje nustatytas mano teises. Bejėgiškas oponentų plūdimasis parodo tik jų dvasines negalias, pyktį, gal net pavydą... Lietuvoje man gyventi gera, vaikai ir anūkai puikiai dirba, jūs net neįsivaizduojate, kokiame varge sovietmečiu gyvenome ir su kokiu džiaugsmu sutikome Nepriklausomybę... Mūsų šeima niekada nebus emigrantai, vatnykai ir valstybės niekintojai. Sausio 13-oji mūsų namuose yra PASKUTINIO KARO UŽ LIETUVĄ diena. Su Neužmirštuole prie širdies.

 

Silvija       2016-01-15 21:23

Komentarai nerealūs! Jeigu daugiau skaitytojų pasiektų šis portalas, nezabudkės žlugtų nedelsiant. Gal todėl valdžia ir pasiuntė čionai agentus amelijas trolinti?

Pakaitalai       2016-01-15 21:06

Natūralaus pluošto drabužius išstumia sintetiniai,vietoj medinių baldų naudojam plastikinius, dešroje nebeįmanoma aptikti mėsos,beveik visi maisto produktai gardinami transriebalais,gliutomatais,konservantais,kvapikliais,dažikliais ir panašiais biesais. Su mūsų pilietiškais reikalais taip pat nėr gerai.Tautiškumo genas įnirtingai ardomas bandant įsodint tolerastiją su multikultūriškumu.Mirtina kombinacija.Taigi nieko blatno,kad mūsų Trispalvė mėginama išblukint iš akių,atminties ir širdies smaigstant visur ir visiem žydrus naujadarus.Pamatysit,kitąmet, siekiant sutaupyt ant popieriaus, bus atliekamos masinės privalomos tatuiruotės.Čia ką matėm,tai tik repeticijos buvo.

to verta paskaityt       2016-01-15 20:26

skaiciau, tikrai verta, o ypač taiklios iliustracijos. geresniu nerasi.
gaila, kad po siuo strasipsniu tokiu nera.
ameliskam amarui tektu uzsiciaupti ir gedingai pabrukus uodega spudinti lauk is cia.

verta paskaityt        2016-01-15 20:11

http://www.ekspertai.eu/panevezio-sajudzio-muzieju-okupavoniezabudkos86793/ .Po straipsniu TSRS laikų atvirukų kolekcija su niezabudkėm. Sėdintiem ant žydros adatos puiki dozė vakarui.

to /Amelija 2016-01-15 19:22/        2016-01-15 20:01

Čia tai tiesa:tavo žydri skiedalai ir Aukščiausiajam,ir Sausio aukų artimiesiems varo siaubą.

kontorinei žiurkei       2016-01-15 19:57

Amėmlija,ko tu kudakuoji kaip kiaušinį gūžtoj padėjus?Jei manai,kad gali nevaržomai mūsų ‘kieme’ barstyt blusas ir kakot šios svetainės skaitytojams į sterbles,labai klysti.Nueik į kokių kregždučių, feminisčių ar LGBT puslapiuką ir ten dalinkis savo fantazijų žydrynėm.Ką padarysi,kad nepataikei ant tolerazmo sektantų.Mes čia paprasti tradiciniai žemaičiai,aukštaičiai,suvalkiečiai, gyvenantys pagal protėvių priesakus ir realybės dėsnius, o ne Briuselio kopūstų direktyvas.Žinai,kaip senovėj niekšybių pridariusiai moteriškei nutikdavo?- numaudavo sijoną ir minkštąją degutu ištepdavo.Tokį grožį paleisdavo per kaimą visų pajuokai.Jei nenurimsi,patikėk -nupešim plunksnas be papildomo atsiklausimo.

alisa       2016-01-15 19:45

nu taip visi su neuzmirstuolem. Kai zinai ka dalis tu “visu” veikiai, tai galiu pasakyt tik tiek,kad nemegstu but suzymeta, iniciatyva zmoniu, kuriu negerbiu arba per mazai gerbiu ir daznai net nezinau ka apie ju poelgius galvoti.

19:07 kontoros moraliui       2016-01-15 19:40

Oi, tik netreikia čia kabinti tų gebistinių makaronų. Kaip kontorinis, tu juk puikiai žinai jūsiškę smegenų plovimo metodiką. “Inteligentiškos” manoeros yra veina pagrindinių kontoros trolių priemonių. Jeigu su gebistiniu troliu leidiesi pagal jo taisykles, jis tiri laisvas rankas varyti propagandą nes į argumentus atsako demagogijomis. Mandagiai “diskutuojant” su gebešnyku, jos taip pat gali imtis režimui pavojingos temos skandinimo nesibaigančių beverčių plepalų pelkėje. Todėl yra išmintingiausia elgtis kaip kažkada savo interviu radijui Svoboda ura siūlęs disidentas Vladimiras Bukovskis.
Jis sakė- Niekada nesileisk į mandagias diskusijas su saugumiečiais.
Gebistai inteligenciją suvokia vienareikšmiškai- kaip silpnumo požymį.
Ką daryti, kaip elgtis. Ir čia garsusis disidentas tiesioginiame eteryje pasakė, cituoju : - O gi paprastai. Iškarto siųsk saugumietį nax_i. Tik tokią šneką gebistas supranta be interpretacijų”.
Labai gerbiame garbųjį antitarybininką V. Bukovskį. Sytengiamės kiek galime prisilaikyti naudingų labai prityrusio disidento patarimų.
Pasiteisino.

Sausio aukų artmieji       2016-01-15 19:35

Įdomu būtų sužinoti Jų nuomonę apie apie mūsų “gėliuotają mėmėliją”. Labai abejoju, kad tie žmonės pritaria šiai stumiamai nezabudkei.

Žinote...        2016-01-15 19:22

Tokie simboliai atrodo bandymas sušvelninti, lyg kokia “tylioji rezistencija”. Tos spalvos migdančios, mielos, siūlančios nesipriešinti. Visiškai atitinka šių dienų ES “vertybes” (ne apie visus kalbu).
Vytis, trispalvė, Gediminaičių stulpai yra kovos, pasiaukojimo simboliai, kurie užveda, ragina kovoti, nepasiduoti.
Šis naujas “kolorado juostelės” atitinkmuo man svetimas, kaip ir svetimas tiems, kas prisimena 1988-1991 metus.

Amelija       2016-01-15 19:22

Ir visdėlto jūs pralaimėjot… Pykčiu, šmeižtais, įžeidinėjimais. Bejėgišku įniršiu. Tepasigaili jūsų Aukščiausiasis ir Sausio aukų artmieji, vargšeliai pikčiurnos.

gal ir nieko       2016-01-15 19:20

gal ir nieko vadint kontorinį niekšą amaru.siūlyčiau dar ir kitą variantą,tarkim- amėmlija, nuo “mėmė”.tik menkysta gali smagintis užgauliodamas padorius žmones ir jų prigimtinę teisę gerbti Tėvyne be primestinės ponų iš valdžios priežiūros

Galiganta        2016-01-15 19:20

Pritariu kreipimuisi. Lietuvos valstybingumo istorija pakankamai sena, ir ji turi savo simboliką. Kiekviena save gerbianti tauta ją gerbia ir puoselėja Net mūšio metu vėliavos praradimas reiškia pralaimėjimą. Gėlytes palikim botanikams, žydrą spalvą - Baltarusiams, o Katedra ir Kataedros varpinė apskritai pastaruoju metu pernelyg atakuojama visokiais sekuliariais ir turinio neturinčiais plebėjų pasižaidimais.

to /Stebėtojas jautrumui 2016-01-15 19:07 /       2016-01-15 19:13

nesu nei juozapėlis,nei šiaip durnelis-tolerastas; pasakas,kad juoda tai balta,o balta tai juoda pasakok lopšelio auklėtiniams,užsiimi melu,demagogijom,kiršinimu,neabejoju,kad ne vienas save gerbiantis skaitytojas jau stovi eilėje su paaiškinimais"kur vėžiai žiemoja”.kare kaip kare-visos priemonės geros.

Versija       2016-01-15 19:08

Šovė į galvą mintis,kad greitu laiku sausio 13d. bus minima TIK kaip popierinės niezabudkės diena.Nes “gyvenimas eina į priekį”,šviežiai dvidešimtmečių kartai kruvinieji viduržiemio įvykiai tai jau tūkstantmečio senumo istorija,reikia kažkokių kitokių-svaiginančių,vežančių,ryškių dirgiklių -svarbu,kad būtų visko daug,papigiai, jokių įsipareigojimų,vargo, aišku,dar visa tai privalo atitikt “europines vertybes”,neerzint mažumų,naujųjų kolonistų,atneštų naudingų dividentų naujoms partijoms ir jo didenybei- kapitalui.Vergissmeinnicht über alles !!!!!!!!!!!!!

Stebėtojas jautrumui       2016-01-15 19:07

Amelija iki tol, gana kultūringai su tavim juozapėli bendravo. Bet jai tu manai, kad į šlykštų puolimą, tau negalima atsakyti tuo pačiu…. Kaip sakoma, kaip tu pasisveikinai, taip su tavim žmogus ir atsisveikino. Aplamai tu keistas, nori, kad su tokiu kaip tu ožiu, elgtųsi kaip su avinėliu.

Kodėlčius       2016-01-15 18:55

ponia Amelijaaaa,ar jūs esat Užkalnio su Ramanausku mama,Sadausko teta, Valatkos tikra sesuo ir Kuznecovaitės brolienėėėėėė?..

Manau,kad       2016-01-15 18:51

Manau, kad paskutiniu metu matome žydrosios karštinės auką ir aktyvų platintoją,atsiųstą čia pasiardyti iš mokesčių mokėtojų kišenių išlaikomos propagandinės įstaigėlės. Per bolševikmetį,kad gautum buržuazinio priešo etiketę ir kulką į kaktą,pakakdavo turėt tuziną vištų arba keletą šventųjų paveikslų skurdžios pirkelės paluby..Šiandieninėj"nepriklausomoj"Lietuvėlėj pakanka nenorėt būti priverstinai sučypuotam moderniai brangiu biurokratiniu žydruoju niekučiu ir jau gali tapti valstybės priešu NR.1.

Ama'rui       2016-01-15 18:50

Pakantumas “kitokiai” nuomonei? Dūra, apieką čia saplioji? Taviškei “nomonei” skleisti pajungta 95 proc visos žiniasklaidos. Per žydrą nezabudkių propagandos dizinterija negali žingsnio žengt į tą nuomonę neįsistojęs.
Šis kuklus portalas yra mažutė dar marksistlinerasinių išperų neužgrobta Lietuvos salelė. Čia renkasi žmonės kuriems nuo taviškiu nuomonių jau yra koktu. Ir tu atsirioglini kaip kiaulė reikšti mums savo pretenzijų?
Jukš iš čia tik. Mauk pas savo bendrarazumius pidariükščius ir tuščiagalves pop bezdžiones ir apsikakok klausydama tokių pat kaip tu susna pritarimo ovacijų.

"jautrumas"       2016-01-15 18:41

Komentatorius po klyčka"Amelija” toks jautrus, tolerantiškas,švelnus,pūkuotas,pagarbus kitokiai nuomonei,kad kitaminčius sugeba “neužgauliai” vadinti bukiais,menkystom,provokatoriais,pseudopatriotais žvygautojais,brutualiais tipais. Šie a lia puikūs ir draugiški epitetai parinkti vien iš paskutinio komentaro.

Amelija       2016-01-15 16:20

Nesistebiu organizuotu antpuoliu prieš mano nuomonę. Vargšyčiai jūs vargšyčiai, ar esate bent truputėlį pakantūs kitokiai nuomonei? Ar suvokiate, kad Lietuvoje yra ne vien dogmatiškai, bet ir liberaliai mąstančių žmonių? Nesakau, kad mano požiūris yra vienintelis teisingas - bet kodėl mes turime plūstis, užgaulioti vienas kitą, ardytis dėl melsvos gėlelės? Man ir mano šeimai ji labai brangi, pirkome keliasdešimt Neužmirštuolių, dalijome draugams, kaimynams, paremdami Savanoriškąją krašto apsaugą. Asmeniškai Dariui Kuoliui noriu pasakyti: mielas Dariau, intelektuale, ar Tavo amplua diriguoti tinklaraščiui, kuris tampa bukų diskusijų, menkystų ir provokatorių prieglobsčiu? Man Sausio 13-oji yra visais aspektais šventa diena (naktis), ir bet kokie pseudopatriotų žvygavimai nesumenkins jos prasmės. Už brutalius išpuolius portale esu nuoširdžiai dėkinga - antraip nežinočiau, kad yra dar ir tokių asmenų, kurie verda savo pačių susikurto pykčio katile.

nera to blogo kad neiseitu i gera       2016-01-15 12:19

tai kad kontorinis “stasius” energingai rodo parama “amelijai” yra pats geriausias indikatoius kas per paukstyte yra pastaroji.

Verkti ar juoktis?       2016-01-15 12:00

Pasigrožėkite, kaip atrodo popierinės neužmirštuolės (“Stalino saulės”) parvežėjai į Lietuvą Vaidas Saldžiūnas ir „Ačiū, kad atėjote“ (Andrius Užkalnis)
Žinių radijo nuotrauka:
http://www.ziniuradijas.lt/epizodas/2015/01/05/v-saldziunas-lietuviu-ir-zydu-santykiai-gereja/40772
Tačiau didesnis sukrėtimas, kad konservatoriai ir prezidentūra paskui šiuos “proto gigantus” nusekė ir nusižydrino!

nonsens       2016-01-15 10:41

Vagnorius buvo premjeru, ne Landsbergis, kuomet kolūkių žemes perleidinėjo tokiems magnatams kaip Karbauskis, užvaldžiusėms daugiau nei 30 000 ha tėvynės, bet kaltę už tai sugebėjo suversti Landsbergiui. Savo reformas Vagnorius vykdė  pagal Gaidaro planą, o šiandien glaudžiasi Uspaskio partijoj. Ir vienintelis pasmerkė Landsbergio „ambicijas“ už tai, kad neatėjo į seimą paminėt sausio 13. Terlecko, Sadūnaitės ir galop Landsbergio drąsa įkvėpė žmones išsivadavimui, o vaisius nusiskynė kiti. Dabar dauguma partijų, išskyrus konservatorius, priklauso internacionalui, kuris kovoja prieš nacionalizmą. Darbo partija su kitais liberalais priklauso Liberalinternacional, sodemai – socialinternacional. Kokias jie vertybes gina, galima paklausti nebent Soroso. Pažvelgus į šio ofšorų sukčiams įkūrėjo facebuką, nepamanytum, kad jis vakarus myli labiau už Putiną. Jo veikla padeda Putinui demonizuoti Vakarus. Greičiau jiedu – tik konkuruoja, kartu kurdami „euraziją nuo Vladivostoko iki Lisabonos“. O Tamkevičius Savukyno laidoj prisipažino, kad prieš išvežant jį į Rosieją „perauklėjimui“ jis draugams pasakęs: jei grįšiu pasiketęs, kaip kad anas kunigas, tai žinokit…

nonsens       2016-01-15 10:26

Per Pirmą pasaulinį karą Anglija prarado daugiau nei milijoną karių. Nuo to laiko visi anglų patriotai rudenį, nepamenu tiksliai kurią dieną,  prisisekdami raudonos aguonos žiedą prisimena šias aukas.  TAigi, NEUŽMIRŠTUOLĖ - tai savotiškas lietuviškas variantas žuvusiems už laisvę atminti, kartu paremiant krašto gynybą.
Tad kam tas širšalas keliamas?

Griausmingai išėjo "taigis",       2016-01-15 10:07

atvyko “stasys”...
Nereikia mums tavo dėmesio, staseli.
Kaip nors pragyvensim. Prisisekit su amelija po gelytę, padūsaukit apsikabinę, kiek dar laisvos Lietuvos priešų esama ir keliaukit gelbėt šalį. Tik atsargiai, turit alergiją bitėm, daug jų skraido…

dėsningumai       2016-01-15 9:59

Yra toks liaudies posakis<Kiekvienas kaimas turi savo durnių>;tai matau komentaruose beveik tas pats-netgi du iš orbitos iškritę žmoneliai stasys su amelija,kurie skleidžia demagogijas apie valstybinių simbolių nesvarbumo svarbą.Džiugu,kad šie skaitytojų tarpe lieka mažuma taip intensyviai reklamuojamoje žydrojoje kampanijoje.

stasys        2016-01-15 7:35

- kantrybė dorybė amelija..kuo daugiau rodai dėmesio tuo jie labiau “kvaksi” apie sopančius šonus byrančius dantis ir nenusisekusi savo gyvenimą..kas dėl viso to kaltas turbūt aiškinti nereikia .O dabar susimastykite kur visa tai randasi ..tai ir bus atsakymas kas yra tas spiečius. Rašykite čia apie tai ką galvojate ir ką jaučiate ...tai yra vertybė, o kovoti su tokiais ..stebėtojo kom. viska susakė. Protingi pagiežos nedaugina…
- kaip kai kas pasakytu, SĖKMĖS.smile.

TO apie padainavimus       2016-01-15 0:37

neturėjau omeny dainuškų - tų lėkštų pasismaginimų, pasišokdinimų, kokie mes patys sau gražūs ir protingi.
Tada dainavome, giedojome tai, kas buvo ir dar, tikiu, yra tas kodas, kurį tik savas atpažins ir atitars.
O neužmirštuolė - tai tokia pat dainuška ir ją kai kurie lengvai perima, o kiti sako ne - tai ne mūsų.

Apie padainavimus       2016-01-15 0:28

kaip cia raso komentatoriai dainuoti , visa Lietuvos televizija tik soka ir dainuoja. Kai nebezino ka naujai parodyti apsikeicia dainomis ir vel dainuoja. Tiek daug to nebereikia Lietuvai vietoj brunkamu tokiu lengvu laidu Valdzios atstovai , Lietuvos didieji ekspertai , turi kviestis Europos zymiu saliu ekspertus ir aiskintis kaip pakelti Lietuvos ekonomika, kad Lietuva butu ne trecia salis nuo galo. Ir tautai ne privestini gydyma bandyti parengti , o tauta priverstinai mokinti pagrindiniu ES kalbu , tada ir darbai atsiras ir mentalitetas pasikeis.

naujox♉       2016-01-15 0:21

nezinojau/pasirodo turime tikra antitaribini portala

Kontoros buhalterijai       2016-01-14 23:50

Kiek klasių baigei, kad tik iki trijų suskaičiuoti tesugebi? Ot matrioška tarnybose kadrų pririnko , priskyrė- stukačiai petestukinai iš “neišmoktų pamokų šalies. Eik miegoti, tu, “pusantro grioviakasio” atžala.

spiečiaus dundukam.       2016-01-14 23:33

Oi kokios čia diskusijos verda, pavadinimu"Tarp mūsų nukvakusio trejetuko”. Labai smagu, rašom, vienas kitam laikinam ir jaučiamės nenugalimi. Šaunuoliai, taip ir toliau, kol visai išnyksite!

Gabija       2016-01-14 23:32

jei tik padėtų atsirasti daugiau teisybės mūsų Lietuvoj,išnyktų valdžios abejingumas senoliui, vaikui, neįgaliam, paprastam piliečiui,jei būtų rūpinamasi tautos gerove ir išlikimu,jei būtų įvykdyta pagaliau desovietizacija,išaiškinta Pociūno žūtis, Deimantės pagrobimas iš senelių namų ir daug kitų skaudžių įvykių,tiek to,nusileisčiau-prisisegčiau ir tūkstantį tų žibučių

Valžios propagandistei       2016-01-14 23:25

Paklausk,Amelija, mūsų sesers Nijolės Sadūnaitės, ką jinai “prisisegdavo”,kai ją tardydavo niekšai komunistpalaikiai, kai kalėjo lageriuos, kai dabar ją stumdo šiandieniniai valdžiazombiai,apsikarstę privilegijom,partinėm priklausomybėm ir panašiom niezabudkiem.((((((((((((((((())))))))))))))))))

gerbiamieji,       2016-01-14 23:23

palikite tą Ameliją ramybėje ir ji… nuvys.
geriau skirkim tą energiją kitiems dalykams.
ji aiškiai pasiųsta sukelti erzelynę ir taip parodyti, jog čia piktų, priešiškų, kitokių negerbiančių žmonių portalas - ji pati atvirai tai pripažįsta.
verčiau prisiminkime, kaip mes elgdavomės prieš ketvirtį amžiaus, kai prie mūsų pristodavo koks provokatorius - kviesdavom padainuoti smile
čia nepadainuosi, bet mintyse juk galima smile
įsivaizduokite tokį fenomeną: perskaitai kokį provokatorišką komentarą ir užuot užkibęs, praradęs savo laiką/ramybę/energiją, imi dainuoti/niūniuoti…
ilgainiui atsirastų dainuojanti bendruomenė
žinoma, galima ir pasimelsti - kad ir už Lietuvą Tiesoje, kaip redakcija kviečia.
nesileiskime valdomi - iš pradžių bent Amelijų

to to Diedukas       2016-01-14 23:22

tai nusižagsėjusiai amelijai būtų gerai į minkštą vietą druskos įsegt,kai tris dienas neprisės,pradės galvot,ką sapalioja

Diedukas       2016-01-14 23:17

Štai ponia Amelija rašo:
- “... Tą naktį leidau su bendraminčiais A4 formato biuletenį”
Man viskas prasidėjo nuo spaudos rūmų. Tą dieną 2-am troleibusų parke Viršuliškėse, kaip tik mokėjo algas. Visi ir nukeliavom ten. Bičiuliui betono skeveldra nuo kulkos sužeidė akį.
13 - ą su bendraminčiais leidau prie bokšto. Pasisekė.
Kitas 2 naktis prie parlamento.
Po to stovėjom, saugojom AT nuo “edinstvos” banderlogų.
Žodžiu turėjom ką veikt.
Ir nei vienas šiuolaikinis pseudopatriotas neįsiūlys man jokios neužmirštuolės.
Be reikalo stengiatės, ponia, kas tikrai visą tą košę regėjo, neprisisegs jokio popiergalio…
Turim ką prisisegt.

oi,prajuokino-Stebėtojas Amelijai 2016-01-14       2016-01-14 23:16

oi,prajuokino- valdiški propagandistai"sielas atvėrinėja” tiesos portale,bando neužmirštuoles priseginet nesusipratusiems.tai ryt poryt gal į Sibirą tremsit,kas trispalvės newnorės pamiršti,kaip?

Niezabudkės brukėjai       2016-01-14 23:11

klausyk,ar tu žolės apsirūkius,ar mes kefyro padauginom? pati muši,pati"gelbėkit” rėki.kad ir kiek žydrumų prisisegtum absoliučiai nemačyja,nes pamiršti,ką pati prieš pusvalandį priskiedei.
taigi pati rašinėji kelintą vakarą,kad ojojoj, ajajaj- tie,kas neprisisegė niezabudkos yra—- marginaliukai, įniršę atsilikėliai,nepatriotai,nejaunimas,pikčiurnos,fašistų svastikos garbintojai,absoliuti mažuma,pakraščių pranašai,prorusiški entuziastai,fanatiškai užsiciklinusę “patriotai”,“Didesnės pensijos, sotesnio minimumo, mažesnių šildymo kainų” norėtojai,suprask dykaduoniai ir tt.jei blogai jautiesi,nenervuok bent kitų,o jei nesusipranti elgtis padoriai ir nepritari šio straipsnio autoriams varyk į keturias puse,nes iš piršto laužti žliumbesiai kelia rimtą susirūpinimą“Amelijos” psichine būsena.

Pass?       2016-01-14 22:53

Ameliūte! Ponička, nustebinai mus didžiai.
Ale tikrai bus teisybė- pasenai, pasenai. Ptraradai kondiciją.
Žiūrėk, apslapošinsi į karjeros pabaigą. Nefasonas. Fiii,...
Matai, mes juk tave daug metelių pažįstame. Esame įpratę kad drąskaisi iki putų ant lūpų, bet nenusiramini.
O dabar… Nusipiginai iki tokio lėkšto triuko kaip “Amelija su ašara akyje”, “Dvasingą jautruolęęę spardoooo!”
Aha, dar sušuk “ruūūūsaij puooooolaaaa!” ir visai apsijuoksi.
Ech, ameba ameba- pasenai tu, visai sukriošai.
Eik gal jau į pensiją. Prašyk kad duotų padidintą “už kenksmingas sąlygas”, tipo bitės sugėlė. Mes ne kokie beširdžiai, paliudysim, jog daug metų tavo kontorinę dupcę tarkavom.

 

Amelijai       2016-01-14 22:49

Na, ar ne teisybę parašė daktaras Antanas?
Čia su tavim, priedurne, nėra kam diskutuoti.
Čiuožtum iš čia, pasitausok savo nervus.
Ir prisimink kur esi buvus.
Su stasiu(taigiu)... Dviese jūs čia tokie…

Primeni klounus ramanauskus su užkalniais. Dar tokie jakilaičiai su “nezabudkėm”. Šlykštu TV įsijungt. Iki ko dasigyvenom.
Jaunimo auklėtojai. Ir pati iš tos kompanijos, kur vietoj galvos televizorius…

Amelyjai       2016-01-14 22:39

Jei išsidirbinėdamas pasirašai svetimu vardu, tai jau nors klaidų nedaryk.

Turtus susikrovusiam pasididžiavimui       2016-01-14 22:36

Na tai aišku, kurgi čia mums ubagams su tamsta lyghontis. Neturėjom tik gudrumo ir vikrumo prichvatizuojant Lietuvėlę, kaip mkad tamstelė su sěbrais.
Todels likom biedni, o mpagal jūsų laukinės rinkos libetrastinę ideologiją- ir durni.
Nieko, mes esam pripratę büti vadinami šunauja ir kitais epitetais.
Mes pripratome būti apspjaudomi iš jūsų ložių ir “garbės” balkonėlių.
Bet vienok- balkonėlį galima prichvatizuoti, galima ir vosus rūmus prilipdžius prie balkonėlio nisisavinti.
Bet va, Garbės -garbės, jos nei pavogsi, nei nusipirksi jei nelemta turėti…
Kitus ubagais paleidus yra nelabai didelis gudrumas dvasingumo mokyti, bet mes nepykstame. Ne müsų reikalas tave ir tokius kaip tu teisti.
Dievulis atseikės. Su magaryčiom.
Pakaks ir dar anūkams liks.
Užuojauta…

Amelyja       2016-01-14 22:34

Neatsistebiu, kad padoriame portale sulaukiau tokių vulgarių ir net grasinančių atgarsių. Mielieji, nesidraskykim dėl gėlelės atlape, gyvenimas yra daug įvairesnis už vimną ženklą. Kodėl jūs taip nekenčiate galvojančių kitaip, kodėl švaistotės įžeidinais ir panieka? Lietuvos vaikai, nieko nelaimėsme, susikovę dėl menkniekių.

jaunuolis       2016-01-14 22:31

tikrai,kaip fainiai -padarykim iš sausio tryliktos gėlių paradą,kas daugiau geliu-tas labiau prisymena,tetis su mama pasakoja,kad ju laikais per gegužes ir spalio šventes budami mokiniais iš tampomo popieriaus prisidarydavo gėlių ir eidavo pasipuose demonstruotis i aikšte,ot tūsas būtu, Flash mobas beveik////////////////

Dvasios ubagui       2016-01-14 22:21

Juozapini susirūpink, tau tikrai pagalba reikalinga. Kitaip baigsi gyvenimą psichuškėj. Kaip dar su tokiu priedurniu gali kas diskutuoti?

Daktaras Antanas       2016-01-14 22:20

Atsiprašau,norėčiau suteikt mažą konsultaciją kolegoms skaitytojams.Štai viena skaitytoja Amelija rašo,kad atseit dauguma žmonių,kad pagerintų atsiminimus jau prisisegė “žiedelį “Neužmiršiu”. Netikėkite šarlatanais: šiuo metu nėra jokių mokslinių įrodymų,kad prisisegus žiedelį“Neužmiršiu” jums pasidarys tvarkoj su atmintim. Tą įrodo tokie faktai:
Nors V.Landsbergis prisisegė “žiedelį”,bet neatsimena,kur įstojo 1952m.,su kokiom slaptom tarnybom bendradarbiavo. Tą pačią priemonę prisisegė ir gerb.prezidentė,bet kur buvo per sausio 13d. ir kovo 11d tikruosius įvykius irgi neprisimena,nes jei prisimintų-papasakotų.
Patariu visiem pacientam gerai maitintis,mankštintis,vartoti bent jau vaistinėse pardavinėjamus atmintį gerinančius preparatus,pasitarus su savo šeimos gydytoju ar vaistininku.

Stebėtojas Amelijai       2016-01-14 22:17

Jūs net nebandykite tiems susireikšminusiems veikėjams kažką aiškinti, ar tuo labiau atverti sielą. Šiame portale, per dienas sėdinčioms kelioms gyvenimo nuskriaustoms atplaišoms, visai Jūsų nuomonė nesvarbi. Nežinau, gal esate neseniai į šitą smėlio dėžę pakliuvusi ir dar nesigaudote situacijoje. Tad Jums galiu pasakyti, kad tai, taip vadinamo “spiečiaus” grupelė, susidedanti iš kelių menkystų, tokių kaip Liepa - ta pati mama iš kaimo,  diedukas taip pat užsislėpęs po kitais užvadinimais ir pagrindinis Juozapėlis - tas pats ” paprastas paaiškinimas”, “skaitytojas”,“amnezija”, “Daktaras Antanas” ir t.t., kurie ir bando formuoti nuomonę ir savo fantazijose statyti smėlio pilis. Jei netingite, pastudijuokite šiame garsiu pavadinimu pavadintame “Tiesos” portale komentarus, pati greitai perkasite kas yra kas ir ar verta čia lankytis. Kažkada čia rinkdavosi išties protingi ir įdomūs žmonės, bet laikui bėgant jie suprasdavo su kuo turi reikalą ir paprasčiausiai numoję ranka pasitraukdavo. Taigi, patariu negadinti sau nuotaikos, tikrai susidūrėte ne su tuo, ko tikėjotės. Šių pasilikusiųjų likučių tikslas, šluoti nuo kelio jiems neįtikusius ir mėgautis tik savo idealiu protu ir nepakeičiamu mąstymu.

Pagonis-nepraustaburnei Amelijai       2016-01-14 22:06

tiesiog bjauru skaityt,kai kažkokia žinovę vaizduojanti asaba spjaudo visiem į veidus.Višta tu nelaiminga,apsišviek pagaliau ir įsimink visiem laikam,kad svastikos simbolį  turi visos senosios tautos- indai,indėnai,rusai,lietuviai,latviai ir t.t.Tai yra mūsų kultūros paveldas. Tai,kad Hitleris šiuo puošniu kryžium pasinaudojo ir išniekino jo kilnią prasmę,nereiškia,kad visas svastikas gali vadint nacistinėm. nedera

elektrikui       2016-01-14 22:00

Galit jamt tą ameliukę be pirštinių, išsikvėpusi kaip senas akumuliatorius.
Bet spėju jog tą ypatą pamačius gyvai, jos nenorėtų net šernas už bulvių maišą. “Darbas” kontoroje žmogų paverčia guvuliu…

Tautininkas       2016-01-14 21:57

Nekreipkit dėmesio,čia alkas.lt gyventoja slapyvardžiu’amelija’vaidenasi.Seniai bematyta,pasirodo čia persikrauste.Nusibodo alke kukuot,galvoja čia pasiganys.

Paaiškinimas metodikų žinovei       2016-01-14 21:56

Na, tai kame reikalas? Kur logikos trūkumas?
Ar mums dyvai, kad mūsų dabartinė Kontora naudoja kgb metodiką?
Visai nedyvai. Naudoja. Kaip nenaudos, juk Kontoroje kas antras iš to paties kegebyno.
Nugalabijus V. Pociūną, gal aplamai vien “rezervas” paliko.
Gaila tik, kad anušauskai apie tai kažkodėl nerašo. Bet negudru spėti - kodėl.
Tinka paaiškinimas? Ar jau apsilaižei?
Dar galime išrašyti. Negaila : )

elektrikas-Ammelijai       2016-01-14 21:54

sakot,neužmirštuolė sukrečia? keista,mane krečia tik 220V ir…gražios moterys…pastarosios kartais taip sukrečia,kad tiesiog iš vėžių išmuša. smile

Amelijai Anušauskienei       2016-01-14 21:49

brangute, susirink savo lėliukus patriarxus,anušauskus ir kitus niezabudkom apkarstytus daiktus ir dumk vaidentis kitur,niekam čia neįdomu šitos tuščios isterijos

Kadrinei trolei       2016-01-14 21:48

Ameba, sena kontoros žiurke, pažįstame tave melagę ir demagogę kaip nuluptą.
Daug metų nuodiji žmonių protus. Ir kaip visada, savo amplua- spekuliuodama šventais dalykais, demagogiškai iškreipdama esmę ir sukeisdama vertybių dėmenis. Ko prilipai kaip vantos lapas prie sėdynės? Netrivoji boba?
Žinai, kontoros žiurke- tu nepastebi, kad darai vieną didžiulę žioplą klaidą, kuri demaskuoja tave.
Ar apspangai iš uolumo, a?
Ech, sensti jau, sensti… Praradinėji kva-kva-kvalifykacyją.

nebejaunas pensininkas-       2016-01-14 21:45

Man,ačiū Dievui,sveikata darneapleido galutinai, atmintim nesiskundžiu,sąžinė neišoperuota,tasd nieko vartot ar įsisegt nereikia.Ko aš laukiau už 40 metų sąžiningą darbą?Oraus pragyvenimo ir elementarios pagarbos.Vaikai su anūkais emigracijoj.Gyvenu daugiabuty,tad karšta būna vien šiluminkų sąskaitų.Jei būtų “sotesnis” minimumas nep;atempčiau - turiu problemų su dantimis,tad valgau,ką galiu sukramtyt ir beįpirkt.Mirusieji visi geri-ramūs,santūrūs,nekalba. Bet toki

to paprastas paaiškinimas        2016-01-14 21:44

Brolyti, tavo metodas - sena KGB metodika, gal paskaityk A. Anušausko knygą “KGB. Visiškai slaptai”, ir rasi, kad tavo pasirinktas būdas demaskuoti disidentus seniai iššifruotas. Nereikia čia vaidinti patriotų, jei užsakynai reaguoti eine iš Kremliaus.

Amelija to 2016-01-14 20:28       2016-01-14 21:27

Na ir nemylėk to patriarcho, tegul jį galai. Bet Lietuvą Tu myli? Nori, kad ją mylėtų mūsų vaikai ir anūkai? Nori, kad jiems suprantamu ženklu būtų parodyta kova už Laisvę, beprotiška ir tuo pačiu laimėjusi drąsa? Tai ir sekis ženklą, kad NEPAMIRŠIM.  Niekada nepamiršim. Ypač Loretos. Ypač Tito. Ypač  Igno, jo nelaimės draugų. Neužmirštuolė iš tiesų mus sukrečia - ko dar lauki, žmogau? Didesnės pensijos, sotesnio minimumo, mažesnių šildymo kainų? Žmogau, ko lauki? Ko tikėjaisi šiltam užpečky Sausio 13-ąją? Tie, kurie žuvo už laisvę, tau atsakytų. Nueik prie jų kapelių, gal išgirsi…

paprastas paaiškinimas       2016-01-14 21:15

O dabar mieli ponios ir ponai žiūrėkite ir mokykitės - įstatysiu kontoros žiurkei klizmą:
Sena kontoros trolė pasivadinusi “amelija”, liaudyje labiau žinoma kaip “amnezija” ar “ameba” sužaidė gana gudriai. Bet tas triukas gali sugluminti nebent mažvaikius ir mėgėjus.
Pasakėlė apie savo žygdarbius tikrai sklandi. Lengvatikiai tokias ryja nekramtydami. Na, bet tik ne mes. Mes ir netokių fokusų esam regėję.
Taigi, aiškiname kontorinės propagandos smegenų plovimo tecnologiją (gal užsirašykite ar ką?):
Dėl įtaigos imama tikra realaus asmens istorija, kartais net vardas ir adresas ir ....ahaaaa, pasisavinama bei pristatoma kaip nuosavas dalykas.
Pagaunate? Viskas paprasta- juk interneto pievų trolio niekaip nepagausi, nepatikrinsi paso ir pirštų antspaudų. Kas gali patvirtinti, kad “amelijos” pasakojimai apie “savo” žygdarbius ir patriotiškaumą yra tikrai būtent jos istorija, o ne pavogta iš kažkieno?
CIA, t.y. komentaruose, niekas negali to įrodyti, net pati “amelija”.
Vadinasi “amelijos/amnezijos/amebos” pasakojimai yra daugų daugiausiai tik 50 tikimybė kad tikri.
Todėl neverta sukti galvos. Kas dar trolę išduoda?
Įkyrus atkaklumas. Normalus žmogus dažniausiai neina į jam priešiškos aplinkos susibūrimus. Jeigu pasisako, gavęs atkirtį paprastai, normalus žmogus nebegrįžta. Tiesiog nemato prasmės ir tikslo.
“Amelija/amnezija/ameba” labai atkakli. Panašu kad turi tikslą , o dar tiksliau “zadaniją” - plauti smegenis.
Bet ne ant tokių užsirovė.

skaitytojas       2016-01-14 20:57

siūlau kitais metais sausio 13 pasitikt dar įspūdingiau,praplėst popierinių gėlių asortimentą,bent jau daugelis valdžios atstovų yra apkūnios asmenybės ir vietos apsidėliojimam užteks sociai,aisku pencinykai galės ir kukliau sudalyvaut..tiek to,konkrečiai siūlau pridėt dar kažką kas jungia visus lietuvius visam pasauly-tai cepelinai,vėdarai,bulviniai blynai.baikit baikit,ne bulves į atlapus klijuosme,bet bulvių žiedus-jie toki gražūs, balti,smailais ziedeliais,todel galima dėtis ne viena,o visa keke jų.balta spalva manau klabai prasmynga,be to nuo nieka nebus nukopinta,ta prasme nei nuo anglu,neirusų su masonais,ką manot?

Faktas       2016-01-14 20:49

Tikram patriotui nereikia jokių kvietkų:nei gvazdikų,nei momozų,nei aguonų,nei neužmirštuolių su nasturtom.Užtenka būti tiesiog paprastu žmogumi, atsidavusiu savo Tautai, Tėvynei,būti pasiryžusiam savo interesus paaukoti jos labui.Trispalvė plazda mūsų Širdyse. Pagarba šiems gražiems Žmonėms, pasirašiusiems tokį svarbų kreipimąsi. Ačiū, kad drąsinat tautiečius nepasimest tuščių simbolių,sąvokų ir vertybių labirintuose.

tie, kuriems Sausio 13-oji       2016-01-14 20:29

Lietuvos Laisves diena, niekada nesisegs nezabudkos. Idomu, kiek propagandinis grybauskaites stabas isleido mokesciu moketoju pinigu toms nezabudkems, kurias Kaune, Laisves alejoje segiojo visiems praeiviams policininkes, konservu jaunimelis. Juk uz ta darba buvo APMOKETA. Kauno mokyklose vaikams sege nezabudkas mokytojai - toks buvo exkomunistes Pitrenenienes isakymas.

Amelijai----       2016-01-14 20:28

isisegiau dvi neuzmirstuoless vakar,bet nemyliu patriarxo.sakkykit-as esu patriotas ar ne?

esu apakęs...       2016-01-14 20:25

taip išeina, kad jei 1991m. sausio 13d. Kauno TV nebuvai,nevertei tarybinio profesoriaus V.L. pareiškimų į vokiečių kalbą ir nesegi popierines ne-užmirštuolės esi ne patriotas? esu apakęs…

stasys       2016-01-14 20:24

Sakyčiau gana keistokas Tiesos.lt portalo būdas paminėti sausio 13 d. įvykius,.. šia diskusija tartum butų siekiama pašokti savotiška savos pergalės vėliavų šokį ..ant tu , ta diena,žuvusių drąsuolių kapų. Gal kokiam kitos nuomonės „spamininkui“ ir svarbi ta detalė ką žmogus segasi į atlapus tokia diena , bet tai tikrai nereiškia to ką str. autoriai bando čia tai neužmirštuolės akcijai prisegti ..Niekas , niekur , niekam iš valdžios nėra sakes ar minėjęs viešai, kad reikia pakeisti ar papildyti Lietuvos valstybingumo simbolius ta mėlyna gėlele tokia diena, ir tik būtent ta diena, siūloma rinktis laisva valia kaip ir kokia forma žmogus paminį ta sukaktį . Ta diena netgi nėra paskelbta šventine laisvadienio diena ..kurios metų privalomi tie valstybiniai simboliai . Nesigilinsiu į tuos neišmanėliu interpretacijas ką kam reiškia ta gėlelė...žmogaus fantazijos neturį ribų kai paliečiamos jo baimės fobijos ..taip kaip ji pasireiškia ne protų, o gandu ir paskalų forma..(kas ką pasakė.. tas ta atkartojo) atitinkamai ir argumentai čia niekuo padėti negalį..Bet grįžtant prie temos vizgi siūlau susimastyti ką su kuo maišome ir kaip galbūt „netyčiom“ sumenkiname tai kas neturėtų būtį trypiama po kojomis..ir tik dėl to kad viena ar kita akcija, su sava simbolika, tampa labiau matomos ta diena . Atminti reikia lavinti ir nieko blogo tame nebus jei dalis visuomenės pasirinks tam kitos spalvos turinį.. Svarbi ne simbolika, o kas po ja slypį ...gaila kad dalis tu „drasuoliu“ taip ir neišmoko vartyti esme ir ja džiaugtis. O Lietuva jau ne stabmeldžių kraštas, kad jai reikėtu tokiu pigiu L.Jakimavičiaus pokštų . Ta situacija kažkuo primena ta sena rus. komedija su juokingu turiniu „kak kosmičieskyje korably barazdyli bolšoij teatr..“ labai simboliška..Liudvikai.
p.s. šaunuolė Amelija smile

Amelijai-amnezijai       2016-01-14 20:11

O mums atrodo, kad segtis daugiau nei abejotinos kilmės ” nezabudką” atlapan yra dar labiau žema. Gal būtt tamsta anuo metu elgėtės garbingai, taip kaip čia parašėte. Gal būt. Juo bjauriau atrodo dabartinė tamstos susivokimo tranformacija.
Kaip… išdavystė.
Mat mums kurie dtaip pat, beje darėme anuo metu kitus ne mažiau svarbius ir dar rizikingesnius darbus priešinantis agresijai, mums nekyla minčių ieškoti išgalvotų “simbolių”. Mums pakanka tų, už kuriuos tomis dienomis galėjome atduoti gyvybę. Vargu ar tų įvykių metu žmogus segintis penkiakampę nezabudkę galėjo išprovbokuoti sovietinį galavoriezą paleisti automato seriją kaip į taikinį. O dėvintis Trispalvės juosytelę,šaliką ar laikantis Lietuvos vėliavytę, buvo identifikuojamas kaip priešas kurį galima tikrai be gailesčio naikinti.
Šiai atmintinai datai paminėti naudodami senuosius simbolius, mes dar kartą atnaujiname Priesaiką Tėvynei, mes kiekvienä kartą siunčiame priešui kurtis dabar atkutęs vėl šiepia nasrtus- mes likome tokie patys, t.y pasiryžę geriau mirti nei prarasti Laisvę ir Garbę.
O kokią žinią priešui siunčiate tamsta? Kad laukiate jo su nezabudka atlape.
O juk nezabudkos yra neatsiejamas koloradinių juostelių priedas kremlinų propagandos maketuose. Kremlinai supras taip kaip yra jiems įprasta.
Juo labiau, kad jie matys kas stovi nezabudkininkų gretose šalia tamstos- užvakarykščiai išdavikai ir kolaborantai, partškolų auklėtiniai bei komunostpalaikinės nomenklatūros auksinės atžalėlės.
Visi parsidavėliai uoliai goria nezabudką.
Nematėme nei vieno kolaboranto kiris nezabnudką peiktų.
Ir tamsta dėl to diskomforto nejaučiate?
Kiek suprantame- ne.
Užuojauta tamstos tėvams…

Daktaras Antanas dėl manijos augalams       2016-01-14 19:57

Labas vakaras.Trumpai prisistatysiu,kas esąs. Esu Lietuvis,medikas,ilgametis garsios klinikos darbuotojas.Dėl lietuviško santūrumo nevardysiu mokslinio laipsnio bei darbinių pasiekimų.Dar esu patriotas ir tokiais pat tikrais patriotais su žmona užauginom du sūnus.Bet čia tarp kitko.Kasdien iš lotynų kalbos savo pacientams verčiu į žmonių vietinę kalbą diagnozes.Matau čionajaus įdomų atvejį ir bandau kaip profesionalas įsigilint,koks čia atvejis pasitaikė -flosfilija ar flosmanija(“flos”-gėlė lotyniškai)???.Turiu pasakyti,kad yra įdomu atrasti ir patyrinėti naujoviškas patalogijas.

Amelija       2016-01-14 19:36

Manęs nėra ištikusi patologine nacionalinės tapatybės susivokimo amnezija, esu lietuvė, patriotė, Sausio 13-ąją verčiau į vokiečių kalbą V. Landsbergio pareiškimus Kauno televizijos studijoje, kol mane pakeitė prof. Smailys. Tą naktį leidau su bendraminčiais A4 formato biuletenį (kaip dabar skaičiuoju, 20 000 egz. tiražu) su nuolat atnaujinamomis žiniomis apie sovietų agresiją, kurį Laisvės alėjoje, prie Kauno radijo ir televizijos redakcijos bei miesto Savivaldybės, dalino mano bendradarbiai.

Tą naktį tikrai nesėdėjau prie TV ir nelaukiau, kuo viskas baigsis. Man Neužmirštuolė yra atminimo ženklas tiems, kurių jau niekada nebesutiksiu, nes jie arba iškeliavo pas Viešpatį, arba per ketvirtį amžiaus nutolo savo darbuose, reikaluose. Bent penki iš tų nemiegojusiųjų mūsų darbovietėje ligi šiandien palaikome ryšį, ir kaip jūs, nacionaliniai grynuoliai, besistebėtumėte - viena jų yra Lietuvos rusų šeima, užauginusi savo vaikus tikrais Lietuvos patriotais. Viskas yra daug sudėtingiau, negu gėlytė atlape. Jos tariamą dviprasmybę eksploatuoti labai pigu ir, deja, žema.

A jo...       2016-01-14 18:19

Troliu metodika.
Amelija - Tautos vardu…

ameba stuburo neturi       2016-01-14 17:54

Ameliją yra ištikusi patologine nacionalinės tapatybės susivokimo AMNEZIJA

to-Amelija       2016-01-14 16:50

Na ir mūšis dėl nieko dėtos gėlelės…”
Ten ne gėlelė,ten popieriaus gabalas,kuris neturi sausio 13 simbolių prasmės.Atvykę sausio dienomis broliai latviai ,estai,ukrainiečiai vežės savo simbolius- valstybines vėliavas ,Ten nebuvo jokių popietrinių darinių,kurie nesusiėję su valstybingumu ir valstybių simboliais.Tas mūsų širdyje,su ta simbolika žuvo Lietuvos Didvyriai tas atmintyje ir norim,kad tos atminties neišblaškytų,neišplautų ją palikti kokia yra savo vaikams.Ir galima to nesuvokti?

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

stasys        2016-01-16 17:02

- ačiu už vertingus patarimus, bet gal geriau jus tęskite diskusija i tema..visos kitos “ale kodėl pas maryte ryža kušytė” tai jau dieduko specializaciją.

Rekomenduojame

Alvydas Medalinskas. Istorinė diena

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (VIII)

Karas Ukrainoje. Šimtas septyniasdešimtoji (rugpjūčio 12 diena)

Išskirtinis interviu: „ES sėja savo naikinimo sėklas“, - sako Lenkijos Seimo narys Ryszard Legutko dėl ES institucijų požiūrį

Vytautas Sinica. Šiandien Vilniuje veikia nepaaiškinamas dalykas - Venclovos namai muziejus

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.