Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Tvanas (Iš ciklo „Klūpanti Tėvynė“)

Tiesos.lt redakcija   2020 m. lapkričio 27 d. 19:41

9     

    

Algimantas Rusteika. Tvanas (Iš ciklo „Klūpanti Tėvynė“)

Būna vietos šunims pririšti. O kur dėti vyrus, kol jų atvežtos piktos moteriškikės ieško jiems dovanų ar duodasi kaip išprotėję po batų krautuves ir skudurynus? Fain būtų aniems įtaisius sūpynes ar kokius šokinėjimo namelius – būtų liekni ir smalsūs įgnybti toms į papilves, kai namo parsiveža.

Na, bet čia mes ne apie keksus ir seksus, o apie Lietuvą, aišku. Ir ekonomiką, kuri turi būti žaliai ekonomiška. Matėt paveiksliuką apie Amerikos skolą, kur šimtinių banknotų kalnas aukštesnis už popieriaus pjaustymo peiliukų pagalba sugriautus WTO bokštus-dvynius? Tai žinokit, dabar rezervistai tuščius dolerius varo titanikais.

Visi tik džiaugiasi, kad pinigų pakanka ir bus gerai, net prie kaimo pardės žmogeliui su pirmosios bangos kauke aišku – bus krizė. O kam neaišku, paklauskit Nerijaus Mačiulio –  jis viską žino apie tai, kas jau atsitiko, nubėgs dar 200 km ir vėl paaiškins. Visi mūsų ekonomistai nuo studento iki prezidento gudriai paaiškina, kas buvo vakar.

Šokinėjimo namelių ir vietų vyrams pririšti lygios galimybės dar neįrengė. Kol jūsų gyvenimo pati sugrįš iš batų matavimosi ir nepirkimo šou (Fu, kokie netikę, ar neturit tokių, tik kitokių?), dar neseniai būtumėte galėję prigulti su mobiliaku kavinėje. Pasiimti alaus, kol neuždraudė, pasibaigusio termino aliejuje keptos pasibaigusiu terminu duonos ir skaitinėt, ką čia parašau.

Padavėja prie baro ilgai klapsėtų kruvinais nagiukais kasos ekraniuką, rasotas bokalas šaldytų iki kaulo pirštus. Akies krašteliu matytumėt, kaip atšaukusi kvitą ir pasikėlusi „žiurstelį“ jūsų eurus įsigrūda į džinsų kišenę ir kad užpakaliukas tikrai neprastas. Žodžiu, gyvenimas tęstųsi net ir pasaulio perdurninimo ir perdalinimo epochoje.

Ir suprastumėt didžiąją tiesą, parašytą jai ant kaktos: Lietuva išgyveno ir išgyvens kokį tik nori karantiną ir konservatorių antplūdį. Išeis Veryga, ateis vasara, tikriniai lietuviai išsidažę šoks pergalės šokį paraduose. Nesusipratėlius tėvus, neapykantos kalbėtojus, rasistus su mažais dikais ir kitokius antivakserius išgaudys zonderkomandos iš tatuiruotų savanorių. Tvarka ir teisingumas bus.

Viskas baigsis gerai, pamatysit. Bankrutavusius verslus už skolas perims stambūs žinduoliai, jų savininkus priims padavėjais. Žodžiu, alus vėl tūkstančiais nuostabių, ledinių adatėlių dilgins liežuvį ir gomurį. Dar pagyvensim, brangieji mano.

O prieš Dievą klauptis – tai ne lygis, išdidumas neleidžia.  Lygis prieš netyčia nudėtą sulaikant ir besipriešinant prievartautoją, nusikaltėlį ir narkomaną. Mes ne vergai, vergai ne mes – į didvyrių žemę ateinanti drąsi Lietuva klaupiasi prieš svetimuosius ne iš baimės. 

Ir net ne už pinigus, kaip mūsų, senių, karta. Dabar klaupiasi iš pasididžiavimo. Pasiduoda iš įsitikinimo, savo noru, kaifuojant. Štai kur gyvenimas – būsim laimingi! Ruoškit dukras, mokykit paklusnumo, egzotiškų kalbų ir papročių – prireiks šeimose. Viską išspręs atėję barbarai.

Reanimacijos palatos daviklių rodmenis online galima stebėti ČIA, ČIA, ČIA ir ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Prašalietis       2020-11-28 10:00

A.Rusteika mėgstantis pademonstruoti, kaip jis mojuodamas tautine vėlevėle kovojo už šiandieninę “laisvą, demokratišką, nepriklausomą, provakarietišką” Lietuvėlę, nematė 1990-2000 kur yra vedami Lietuvos žmonės ir kas jų laukia. Jau tada buvo aišku, kad tokie pseudovalstybiniai dariniai kaip Lietuva vakararų išsivysčiusioms valstybėms yra reikalingi kaip pigios darbo jėgos, nešvarių gamybų, labdaros ir antrarūšės produkcijos realizavimo vietos. Taip kad kaip sako rusiško okupanto patarlė “za što barolis, na to i naparolis”.... Belieka “tautiniams” kovotojams už “laisvę ir nepriklausomybę” dar kažkiek laiko pagerti “bambalius” stebint kaip “bankrutuoja verslai”, kurie “šauniaisiais” 1990-2000 bankrutavo, pereidavo iš kriminalinio pasaulio, komunistinių partinių, sąjūdinių KGB-istinių veikėjų vienų rankų į kitas rankas daugelį kartų, kai pusė eilinių Lietuvos žmonių, negaudami atlyginimų už savo darbą, buvo padaryti “verslininkais” turgeliuose pardavinėjančiais miško gėrybes, savo turimus vertingesnius daiktus, iš užsienio nelegaliai atsivežtą ar kriminalinių struktūrų dideliais kiekias “per pažystamus” vežamą techninį Royal spiritą, vietoje atlyginimo darbo žmonėms duotą įmonės produkciją batus, dviratį, televizorių....

O didi lietuvių tauta       2020-11-28 9:48

lauk raidžių, žodžių ir sakinių Tvano! Didžiojo grafomanijos Tvano!
O Radžvilai Didysis, kur tu? Prisijunk!

Viskas       2020-11-28 8:07

Taikliai, išskyrus tai, kad tie yra ne konservatoriai…

Al.       2020-11-27 23:49

Nuorodos įdomios - mūsų skola 15 milijardų, Estų - du. Vengrijos net nerodo - jau senokai sakė, kad nebeskolingi,gal vieni iš nedaugelio. Labai negeri. Įdomu dar tuo, kad niekas niekur nenurodo kam visi jie skolingi.

abc.       2020-11-27 23:25

paklusni žmona-taika šeimoje. tsakant nėr to blogo kad neišeit į gera.

Deivisujau 2020-11-27 21:11       2020-11-27 22:54

Ant vienos svarstyklių pusės padėk, ką tu apsitapšnodamas parašei,
o ant kitos, ką parašė talentą iš Aukščiausiojo turintis Algimantas.
Dabar greit eik nusivalyti savo š...,
kurį uždrėbė šovusi viršun svarstyklių su tavuoju š... pusė.
Tebūnie pamoka, kad ateity š... ant kitų nesidrabstytum,
o stengtumeis pagrįsti, ką beskelbtum.

Deivis        2020-11-27 21:11

Rusteika š.... tu mali, nėra taip blogai kaip čia pateiki.

Tvankstas       2020-11-27 21:03

Dukrų tėvams yra nuostabus švedės Elin Krantz gyvenimas, pozavimas su afroartistu, išprievartautai afrovyro su big dick ir numestai nuo skarduko, likusi su išskėstomis kojomis, kurias dengia internautų ‘Welcome refugees’ plakatėlis, kurio idėją ji daug metų įgyvendino Švedijoje.

ah1       2020-11-27 20:36

Nieko naujo. Arba vietiniai sunaikina atėjūnus arba atėjūnai vietinius - žinoma nuo Aristotelio laikų, pagal Aristotelio knygą “Politika”.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.