Naujienos

Vytautas Vyšniauskas. Vilniaus universiteto Centrinė akademinės etikos komisija pripažino…

Tiesos.lt redakcija   2018 m. spalio 15 d. 21:29

4     

    

Vytautas Vyšniauskas. Vilniaus universiteto Centrinė akademinės etikos komisija pripažino…

Vilniaus universiteto Centrinė akademinės etikos komisija, vadovaujama nihilizmo profesorės Ritos Šerpytytės, de facto pripažino, kad aš esu „Karbauskio bybčiulpys“ ir „šiukšlė“ (žr. ČIA)..

Verta įsidėmėti: jei kas kurį dėstytoją ar studentą išvadins necenzūriniais žodžiais, galite drąsiai reikšti pritarimą spausdami „patinka“ (o, ko gero, ir pritarti žodžiu), „nes tai gali reikšti pritarimą ne visam komentarui su jo vulgariu išsireiškimu, o tik jo daliai arba pritarimą pačiai kritikai Universiteto bendruomenės nario atžvilgiu, tačiau nebūtinai – šio komentaro pasirinktai išraiškos formai.“

Pagal tokią logiką, pritarimą gali reikšti viskam, ir tai niekaip nepažeidžia etikos, nes niekas galiausiai nežino, kuriai teiginio ar didesnio pasisakymo daliai tu pritari.

O jeigu kas nors išreikštų pritarimą teiginiui „Studentas X yra žydas ir todėl turi būti sušaudytas“? Ar tuomet irgi būtų galima sakyti, kad pritarimas tokiam teiginiui nereiškia etikos pažeidimo, nes tai gali reikšti pritarimą ne visam komentarui, o tik jo daliai? Juk gal žmogus tik norėjo pritarti, kad studentas X yra žydas – kuo blogai pritarti tokiam empiriniam faktui?

Ar jūs įsivaizduojate, kad doras – ir dar išsilavinęs! ir dar: profesorius! – žmogus reikštų pritarimą komentarui, kuriame pritartų gal tik daliai teiginių, bet kuriame pagret lyg ir nieko blogo nepadaręs žmogus yra pavadinamas „bybčiulpiu“? Aš ne. Profesoriui Pauliui Subačiui, VU etikos komisijai ir profesorei R. Šerpytytei atrodo kitaip.

Su tuo mus visus ir sveikinu.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

s.m.       2018-10-15 23:50

Vytuk, o juk tikriausiai nežinojai, kad anam profesoriui nuo kitų vadinimo bybčiulpiais geriausias vaistas - įspirti sėdimojon.
Kai ans buvo Vilniaus 22-os vidurinės gal penktokas, gal šeštokas, ogi bjaurus žmogiukas buvo ir daugelio ne tik vienmečių nemėgiamas, - tikras sovietinis aktyvistas, pionierius, skundikas ir ŽTV (atitinkamą rusišką santrumpą daqugelis žino), - labai tankiai užsidirbdavo 11 metrų baudinį būsimon profesorskon sėdimojon… Urgzdavo, toldamas šūlės koridorium atsigręžęs grąsindavo “einu pranešt direktorei”, betgi labai greit nusispakajindavo. Ir vėliau jau žinodavo prieš ką neverta šieptis.

Prašalaitis       2018-10-15 23:35

Sprendžiant iš paskutinio sakinio šitas jaunas žmogus nepražus.

Būkite malonūs,       2018-10-15 23:16

supažindinkite skaitytojus ir su akademinės etikos komisijos sprendimo tekstu.
Tai turėtų būti įdomus raštas vertas platesnės sklaidos informacijos priemonėse, jis neabejotinai papuoš garbingąją vu istoriją.

misteris       2018-10-15 22:16

Ar tas “propesorius” yra SURIKATOS darbo vaisius?
O gal EUNUCHAS?
Arba buitine UTELE.
Reiktu tirti,bet nera nei laiko,nei noro.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.